>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1. kolejka LaLiga (15.08.2024 - 19.08.2024)

Status
Zamknięty.
scorpio82 508,6K

scorpio82

Best of the Best
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Hiszpańska
Data i Godzina: 15.08 19:00
Spotkanie: Ath.Bilbao - Getafe
Typ: Wygrana Bilbao
Kurs: 1.47
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Sezon rozpoczyna Liga Hiszpańska i już na starcie na boisko wychodzi zespół co do którego mam duże oczekiwania. Bilbao po zajęciu 5 miejsca w poprzednim sezonie w nowych rozgrywkach będzie walczył o ligę mistrzów co ma duże szanse na powodzenie ponieważ najważniejsze nazwiska w zespole pozostały a bracia Williams już jako gwiazdy powinny pociągnąć zespół do ligowej czołówki. Na początek mecz na własnym stadionie gdzie Bilbao zawsze groźni i w poprzednim sezonie w 19 meczach zdobyli 42 punkty. Getafe po fatalnej końcówce sezonu dalej słabo i z ostatnich 11 meczy przegrali 8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1327
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Hiszpańska
Data i Godzina: 15.08 19:00
Spotkanie: Ath.Bilbao - Getafe
Typ: Wygrana Bilbao
Kurs: 1.47
Bukmacher: Superbet
Analiza:
Sezon rozpoczyna Liga Hiszpańska i już na starcie na boisko wychodzi zespół co do którego mam duże oczekiwania. Bilbao po zajęciu 5 miejsca w poprzednim sezonie w nowych rozgrywkach będzie walczył o ligę mistrzów co ma duże szanse na powodzenie ponieważ najważniejsze nazwiska w zespole pozostały a bracia Williams już jako gwiazdy powinny pociągnąć zespół do ligowej czołówki. Na początek mecz na własnym stadionie gdzie Bilbao zawsze groźni i w poprzednim sezonie w 19 meczach zdobyli 42 punkty. Getafe po fatalnej końcówce sezonu dalej słabo i z ostatnich 11 meczy przegrali 8.
Bracia Williams zapewne będą motorem napędowym zespołu. Nico wziął numer 10 po Muniainie, który zakończył karierę i zapowiedział, że chce tutaj napisać historie podobnie jak Iker. Ogólnie Athletic bez większych transferów do klubu oprócz przyjścia Alvaro Djalo z Benfica za 15 mln. Djalo już z dwoma trafienia w sparingach.
Odszedł min. napastnik Villalibre do Alaves i pomocnik Dani Garcia
 
Otrzymane punkty reputacji: +718
C 100,2K

CrossType

Użytkownik
Mallorca - Real Madryt
Real Madryt - 1,53
Fortuna

Idę w stronę Realu. W poprzednim sezonie wygrali ligę i LM. W tym sezonie doszła do nich francuska strzelba. Liczę że na początku sezonu to po prostu odpali, że będzie jeszcze większa moc z przodu. Z takim składem każde inne miejsce niż pierwsze w lidze będzie porażką. Poprzedni sezon Real zakończył z liczbą 95 pkt. Tylko 26 bramek straconych i aż 86 strzelonych. Najlepszy bilans bramkowy bo aż +61, druga w tym zestawieniu Girona +39, różnica jest. Można by się tutaj rozpisywać nad kadrą Realu, ale no to każdy wie. Każdy inny wynik niż zwycięstwo Realu będzie niespodzianką. Dodatkowo szukam jeszcze sporej ilości goli Realu + bramkę nowej gwiazdy. Mbappe jest tym typem zawodnika, że jeżeli ego nie będzie zbyt wysokie to powinien szybko zadomowić się w klubie i zacząć ładować bramkę za bramką, na wzór ligi Francuskiej.

Inne typy:
Real over 1,5 - 1,66
Real over 2,5 - 3,10
Real over 3,5 - 6,80
Real strzeli w obydwu połowach - 2,54
Real wygra + Mbappe strzeli gola - 2,80
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +942
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Betis - Girona
obie drużyny strzelą gola @ 1.70
Betclic


Dość nie typowo bo już w czwartek wrócimy do grania z nowym sezonem w LaLiga. Na to spotkanie proponuje, że obie drużyny strzela przynajmniej po jednym golu. Girona była objawieniem poprzedniego sezonu, lecz uważam, że teraz nie załapią się nawet do TOP4. Z klubu odeszło trzech kluczowych graczy Dovbyk, Aleix Garcia oraz Savinho. Bez większych nazwisk piłkarzy do klubu, którzy powinni być liderami. Girona będzie grała na trzech frontach i to może ich zgubić w tym sezonie.
Betis bez większego przemeblowania w klubie, a więc zobaczymy podobny skład co w poprzednim sezonie. Historia bezpośrednich spotkań pokazuje nam, że te gole lubią padać. Z racji, że jest to nowy sezon to tu może się wiele wydarzyć. Uważałbym z stawkami bowiem LaLiga czasami lubi rozczarować i gole nie padają. Zbyt wiele argumentów niema na powyższy typ, ale liczę na błędy w obronie i w miarę skuteczna grę ofensywa obu klubów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2091
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Apropo pierwszej kolejki to pojawiła mi się taka informacja...

Limit wynagrodzeń w La Liga jest ogromnym problemem dla wszystkich klubów. Sezon La Liga rozpocznie się już jutro, a Real Betis ma obecnie tylko 9 zarejestrowanych piłkarzy. Z drugiej strony Getafe zarejestrowało tylko 11 zawodników.
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Las Palmas - Sevilla 2:2

Wczoraj na inauguracje LaLiga padły 2 remisy. Jeden dość niespodziewany gdzie Bilbao u siebie tylko zremisował z Getafe 1:1, natomiast drugi remis padł w Betisie gdzie Real Betis zremisował 1:1 z Gironą.
Dziś Kolejne 2 mecze. Ja zajmę się tym drugim. Las Palmas podejmuje u siebie Sevillę i ja pójdę w kierunku Sevilli po fajnym kursie.
Sevilla po kilku bardzo słabych sezonach uważam, że ten sezon będzie już bardziej udany, dokonali kilka bardzo fajnych transferów i tak o to do klubu trafili: S. Niguez, Ch. Ejuke, L. Agoume, K. Ihenacho, R. Mir, A. Lokonga. Dziś jednak nie zagrają S. Niguez, A. Lokonga i Suso.
Obie drużyny poprzedni sezon zakończyli dość podobnie bo różnica obu drużyn to zaledwie 1 punkt. Oba mecze w poprzednim sezonie wygrała Sevilla

Sevilla 2,67 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,3M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:30 Valencia - Barcelona
obie strzelą gola @ 1.73
Barcelona i obie strzelą gola @ 3.12

Betclic

Barcelona swój pierwszy mecz rozegra z Valencia, z rywalem który jest niewygodny gdy gra u siebie z ekipami z wyższej półki. Będzie to pierwszy poważny sprawdzian dla Flicka i przed tym co go czeka w tym sezonie. Na ten mecz proponuje, że obie drużyny strzela gola. Valencia już nie raz ukąsiła Barcelonę. W sparingach nie wyglądali najlepiej ale na formę przyjdzie czas. Teraz mamy początek sezonu, a więc jest to okazja żeby ukąsić i skrzywdzić Barcelonę. O sile ataku gospodarzy mają Stanowic Rafa Mir oraz Duro, którzy dali znać o sobie w ostatnim sparingu.
Barcelona po raz kolejny ma problemy żeby zarejestrować zawodników. Jutro na pewno nie zagra Olmo i Gavi. Nie wiadomo co z Pedrim. W ataku zapewne Yamal i Lewandowski. Kto trzeci?, Torres?, Raphinha?. Niewiem co wymyśli Flick, ale czekam mocno na ten sezon. Mimo, że Real ma tutaj pakę na miarę mistrzostwa i potrójnej korony to sezon może być całkiem ciekawy. Jestem ciekaw jak Barcelona zacznie ten sezon. Na pewno nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów z zespołami z dołu tabeli jeśli chcą rywalizować z Realem o mistrzostwo. Gol w meczu z Valencia powinien być kwestia czasu. Nie będzie to łatwe spotkanie, tym bardziej po letniej przerwie lecz i z takich spotkań trzeba wychodzić zwycięsko.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1223
Ciapekzk 77,2K

Ciapekzk

Użytkownik
Valencja - Barcelona
ah+1 Valencja @ 1.67 fortuna

W lecie mimo nie najlepszego poprzedniego sezonu w Valencji nie wydarzyło się zbyt wiele ciekawych rzeczy. Z jednej strony może to i dobrze bo zespół zna się jak przysłowiowe łyse konie, ale z drugiej może oznaczać kolejny przeciętny sezon, ale i w takich okolicznościach przypomnę, ze na 19 meczy na własnym boisku przegrali tylko pięć.
Barcelona ma nowego trenera i stare, swoje problemy. Podobne do poprzedniego sezonu kiedy nie mogli zatwierdzić wszystkich zawodników do gry od pierwszego meczu. Teraz wygląda na to, że Olmo padnie ofiara właśnie takich sytuacji. Do tego Araujo, Gavi, Pedri, de Jong, Fati, Gudogan są niepewni występu i kto będzie gotowy wieczorem nie jest pewne.
Myślę, ze handicap plusowy na gospodarzy jak najbardziej uzasadniony.
 
zibi16 1,4M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Mallorca - Real Madryt

Mistrzowie Hiszpanii wracają do gry w lidze tuż po zdobyciu Superpucharu Europy pokonując w Warszawie 2:0 Atalante Bergamo.
Czy ten mecz porwał? Na pewno nie, 1 połowa była do zapomnienia, druga połowa już zdecydowanie lepsza i w niektórych akcjach było widać tę "różnicę" w postaci Bellinghama, Viniciusa, Mbappe. Już potrafili kilkakrotnie zaczarować rywali. Nie mniej jednak jest to początek sezonu i piłkarze dopiero uczą się grać ze sobą.
Wydaje mi się, że zbyt wielu zmian w składzie Realu nie zobaczymy a całkiem realne jest to, że Ancelotti wystawi taki sam skład na Mallorcę co wystawił na Atalantę.
Real w tym meczu jest zdecydowanym faworytem i raczej powinni wygrać. Dokładam do ich zwycięstwa co najmniej 7 rożnych, wydaje mi się, że minimum 7 rożnych powinni nabić obie drużyny.

Real + powyżej 6,5 rzutów rożnych 1,7 Fortuna
 
p-z. 177,4K

p-z.

Użytkownik
Spotkanie: Mallorca - Real Madryt
Typ: Vinicius strzeli gola & otrzyma kartkę
Kurs:
7,50
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Witam, jak się bawić, to się bawić, kazdy chyba wie, ze Vinicius to czasami zawodnik ten "bardziej impulsywny" i niewiele trzeba, żeby sędzia zwrócił na niego uwagę, a ja mam od rana przeczucie, że dziś w meczu będzie on miał momenty radości, bo raczej coś strzeli i też będzie moment, gdzie ktoś, lub coś podniesie mu ciśnienie za co sędzia ukara go kartką. To jest tylko moje przeczucie i za drobne można w ten typ się pobawić. Widać, że Vini jest w formie z Atalanta rozegrał bardzo dobry mecz, zaliczył asystę i widać, że dobrze wchodzi w ten sezon, na pewno będzie chciał pokazać od 1 kolejki w LaLiga, że mimo przyjścia Mekambe on nie zostanie przyćmiony w lini ofensywnej i że to on głównie napędza motor w przodzie Królewskich. Ja to widzę tak Vini strzela, Vini fauluje albo ktoś Viniemu podnosi ciśnienie i ja wtedy cieszę się z wygranego kuponu po bardzo wysokim kursie 7.50.
 
L 1,9M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Villarreal - Atletico Madryt, Atletico Madryt powyżej 10.5 fauli @1.55 Superbet

Już w 1. kolejce czeka nas kolejny hit obok meczu Valencia - Barcelona pora na Villarreal - Atletico. Nadzieje w Madrycie są spore po tym jak udało się zakontraktować m. in. Alvareza - to jasny sygnał, że celem Atleti jest po prostu walka o najwyższe cele. W przypadku Villarreal ostatni sezon nie był wybitny, ale ta ekipa zawsze ma ogromny potencjał, szczególnie w meczach przed własną publicznością. Nastawiam się tutaj na dość zacięte starcie w którym nie zabraknie stałych fragmentów, a konkretnie fauli. Im dłużej będzie niekorzystny wynik dla Atleti, tym w teorii większa szansa na faule, ale i korzystny wynik może je prowokować, a progi są naprawdę śmiesznie niskie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +542
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom