>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

1. kolejka Jupiler Pro League (29.07 - 31.07)

Status
Zamknięty.
columba 14

columba

Użytkownik
Witam.
Pozwoliłem sobie założyć ten temat gdyż dzisiaj startuje jedna z bardziej dochodowych pod względem typowania lig w Europie, a jakoś chyba troszkę przez wakacje koledzy o tym zapomnieli.
Dzisiaj pierwsze spotkanie, które mam nadzieje rozpocznie pozytywnie zmagania z bukmacherami w tym temacie:
Heverlee Leuven - Anderlecht
Leuven to absolutny beniaminek ligi i tak prawdę powiedziawszy wczytując się w różne doniesienia prasowe odnoszę wrażenie ze zupełnie nie pasuje do tej ligi. W lecie właściwie w klubie nic się nie zmieniło. Żadnych wartościowych wzmocnień, nowych sponsorów. W meczach sparingowy osiągała bardzo słabe rezultaty.
Jedyny jasny punkt tej drużyny obecnie to osoba trenera Ronny Van Geneugdena, który kiedyś był związany z KRC Genk. Mimo tego, moim zdaniem drużyna organizacyjnie i kadrowo pozostaje na poziomie drugiej ligii, a szczególnie w Belgii to po prostu przepaść
Anderlecht po zupełnie nie udanym poprzednim sezonie w Belgii, bo jego 3 miejsce w rozgrywkach tak zostało przyjęte, teraz bardzo mocno się odgraża, że powalczy o Mistrza.
W przerwie letniej kupiono kilku ciekawych zawodników takich jak: Diogo, Mollins i Odoi, którzy w meczach sparingowych zaprezentowali się rewelacyjnie. Dodatkowo działaczom udało się zatrzymać w zespole Lukaku, a w ostatnich dniach do ekipy dołączyć R. Vargas z Club Brugge uznawany za jednego z najlepszych graczy ligi, ale na razie boryka się z urazem.
Jak widać Anderlecht poważnie się wzmocnił, ale nawet bez tych wszystkich działań różnica miedzy tymi klubami było kolosalna, a teraz jest jeszcze większa i po prostu nie mam żadnych wątpliwości kto w tym spotkaniu jest dużym faworytem.
Typ:
Dość jasne w tym przypadku jest postawienie na gości, którzy są lepszą drużyna. Runek płaci w tym momencie około 1.55 za zwykłe zwycięstwo, co w/g mnie na początek sezonu jest wystarczającą zachęta do gry, ale oczywiście są też wybredniejsi dla których ten kurs jest za niski. myślę, ze zagranie AH-1.25 na gości nie będzie w tym przypadku ogromnym ryzykiem, a obecnie rynek wycenia to zdarzenie na 2.15 w pinnacle.
Oczywiście wybór zostawiam kolegom

Powodzenia.
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
Leuven jest zespołem kompletnie nie pasującym do ligi? Kompletnie nie rozumiem co chciałeś przekazać w ten sposób. Owszem, nie dokonano spektakularnych wzmocnień lecz gra w tym zespole kilku naprawdę solidnych zawodników, którzy mają za sobą sezony w najwyżej klasie rozgrywkowej.
Wokół klubu panuje euforia właściwa inauguracji w Jupiter Pro. Bilety na to spotkanie rozeszły się jak ciepłe bułeczki. Jestem pewien, że każdy z zawodników gospodarzy dostrzeże swoją szansę i da dziś na boisku 150% siebie.
A Anderlecht? Nie wiem skąd Twój hurraoptymizm. Pauzują Biglia, Vargas i Legear a bez nich pomoc tego zespołu wygląda bardzo przeciętnie. Zero finezji, zero pomysłu, zero kreatywności.
Nie zachwycają również pozostałe formacje. Niestabilna obrona, oraz &quot;Lukaku w ataku&quot;, którego wartość spada z rundy na rundę. Obawiam się, że działacze Anderlechtu popełnili ogromny błąd nie oddając go do mocniejszego klubu wtedy kiedy był wart jeszcze ok 30mln.
W klubie nie dzieje się najlepiej i świadczy o tym GRA zespołu. Kto oglądał ostatnie mecze ( może prócz przyzwoitych 45 min przeciw Benfice) ten wie o czym mówię. Bardzo drewnianie to wygląda. Co więcej, trzeba też wspomnieć o wyjazdowej impotencji Anderlechtu. W 2011 roku wygrali oni na wyjeździe tylko 1 mecz!
Owszem, zgodzę się, że na papierze drużyny dzieli przepaść. Lecz papier w bukmacherce służy do podcierania. Ważne jest realne, trzeźwe spojrzenie na sprawę. Nie ma żadnego, absolutnie żadnego value w dzisiejszym kursie na gości. Handicap? Z podobnym prawdopodobieństwem jak wczorajszy Gaziansvbwefspor -3.
Leuven [+0.5AH] - Anderlecht 1 @ 2.69
Stawka: 2%
Bukmacher: Pinnacle
 
columba 14

columba

Użytkownik
Leuven występuje po raz pierwszy w historii w lidze Belgijskiej w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Nie jest to bogaty klub. W przerwie letniej mógł tylko skorzystać z darmowych transferów kilku zawodników którzy zazwyczaj grali w drugich drużynach Anderlechtu czy Brugii.
Mogę wiec z odpowiedzialnością napisać, że nie wzmocnił nic ze swojego kształtu drugoligowego, a jako taka drużyna jest postrzegana w prasie Belgijskiej jako pierwszy kandydat do spadku.
Nie chcę tutaj zanudzać różnicą w jakości poszczególnych zawodników czy budżetami ale nawet z brakiem kilku zawodników Anderlecht wygląda o wiele bardziej przekonywująco.
Fragment, ze Leuven nie pasuje do ligi można znaleźć w wypowiedziach ekspertów na przykład gazety „Gazet van Antwerpien”, ale i inni specjaliści nie rokują tej drużynie wielkiej przyszłości.
A co do sparingów to w jakim to sparingu zespól OH Leuven pokazał dobrą grę?
Getafe 0-4, Genclerbirligi 2-4, w meczu z drużyną Taxandria wprawdzie wygrali 4-0 ale nie mam pojęcia nawet gdzie ta drużyna gra.
Sama euforia z awansu podejrzewam, ze to trochę za mało. Oczywiście czasami 150% ambicji walki i zaangażowania powoduje nieprawdopodobne rzeczy, ale zdarza się dość rzadko.
To co napisałem to jest moja opinia, a wnioski mam nadzieję, ze koledzy potrafią wyciągać sami.
 
diegoray 33

diegoray

Użytkownik
Wielu ekspertów chwaliło Leuven za mecz z Genclerbirligi.
Wcale nie próbuje Cię przekonać, że gospodarze dzisiejszego spotkania są drużyną lepszą. A Ty właśnie to udowadniasz w swoich wypowiedziach. To, że Anderlecht jest lepszą firmą wie (ręczę głową) każdy użytkownik tego forum. Ku uciesze bukmacherów o wyniku spotkań sportowych często decyduje kilka innych czynników niż statystyka czy też pieniądze.
Moim zdaniem, value w tym spotkaniu na pewno nie stoi po stronie gości. Jeśli Anderlecht zwycięży to nie będzie to zwycięstwo zdecydowane, z pewnością nie warte marnego kursu zaproponowanego przez bukmacherów. Na mój typ w tym momencie można złapać już przyjemne 2.80
Przy dobrych wiatrach spodziewam się trójeczki na godzinę przed meczem, w ciągu ostatniej godziny kursy poza kontrolą, ciężko powiedzieć w którą stronę to pójdzie.
 
columba 14

columba

Użytkownik
A Ty właśnie to udowadniasz w swoich wypowiedziach
To trochę mnie źle zrozumiałeś i jeżeli tak to muszę wyjaśnić jedna rzecz... Opinie które są przez moją osobę zamieszczane czy na tym forum czy na http://columba66.blogabet.com/ są jedynie moimi opiniami i w żaden sposób proszę ich nie traktować jako namawianie do stawiania na tą czy inną drużynę...
A co do meczu to po prostu wierzę wygra lepszy
 
pirelli 739

pirelli

Forum VIP
Kilka słów bo mecz Oud-Heverlee Leuven-Anderlecht za nieco ponad godzinę.
Typ na zwycięstwo gości moim zdaniem dosyć ryzykowny. Tak więc zagram inaczej. Anderlecht dzisiaj bez swojego kapitana Oliviera Deschachta (14/1), a także bez kilku pomocników Lucasa Biglii (26/0), Cheikhou Kouyaté (23/1), Jonathana Legeara (23/5), Ziguy Badibange (14/1) oraz nowopozyskanych Rolanda Vargasa (23/15) i Guillermo Molinsa.
Środek pomocy dzisiaj w Anderlechcie będzie wyglądał nie zbyt ciekawie. Do dyspozycji trenera pozostali jedynie młody Czech Lukáš Mareček, brazylijczyczy Kanu oraz Fernando Canesin Matos oraz Amerykanin Sacha Kljestan. Jedynym z bardziej doświadczonych graczy w pomocy pozostaje Guillaume Gillet.
Jeśli chodzi o sparingi to Anderlecht w każdym tracił min. 1 bramkę. Jedynie w ostatnim z Gencerbirligi wygrał 1:0.
Oud-Heverlee Leuven to beniaminek, który na pewno będzie dzisiaj chciał udowodnić, że jednak należy im się miejsce w najwyższej klasie rozgrywkowej w Belgii. Liczę na gola ze strony gospodarzy, aczkolwiek każdy inny wynik niżeli zwycięstwo Anderlechtu będzie wielką sensacją.
Oud-Heverlee Leuven strzeli ~ 1.75 (Bwin) ✅ [2:1]
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom