>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów [6.09 - 7.09.2022] - Wtorek / Środa

Status
Zamknięty.
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Borussia Dortmund - FC Kopenhaga
FC Kopenhaga +1.5 bramki @ 2.07 Fortuna
FC Kopenhaga lub remis @ 3.80 PZBUK

Nie przekonuje mnie jakoś ta Borussia w tym sezonie, co prawda wygrali 4 z 5 spotkań w lidze, przegrywając tylko 1 spotkanie, co w tej chwili daje im wicelidera w tabeli, jednak te zwycięstwa są mało przekonujące, 1:0 z Bayerem Leverkusen, 1:3 z SC Freiburgiem, z którymi do 77 minuty przegrywali 1:0 i w 11 minut trafili 3 bramki, 0:1 z Herthą Berlin i 1:0 z TSG Hoffenheim, a przegrali w meczu z Werderem Brema 2:3. Pewnie gdyby nie problemy zdrowotne Hallera ich gra w ofensywie wyglądałaby lepiej, ale na początku sezonu widać, że trochę męczą się w tym aspekcie, dodatkowo mając problemy ze skutecznością. FC Kopenhaga to nie przeciwnik z najwyższej półki, ale na Signal Iduna Park przyjadą zapewne zamurować bramkę i wyciągnąć chociaż z tego spotkania remis. Ciężko gra się z drużynami i myślę, że Borussia w swoim pierwszym spotkaniu w LM może mieć problemy, dlatego próbuję delikatnie zagranie w stronę Kopenhagi.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Jedno spotkanie z 2017 roku Cię odstrasza? Z jakiegoś śmiesznego turnieju towarzyskiego? Litości
Jakie jedno spotkanie? Od 1989 roku Juve wygrało wszystkie 7 spotkań z PSG. To ja piszę "litości" dla Twego stanu wiedzy.

PS: H2H wiadoma sprawa z tamtych lat jest nieistotne ale chodzi po prostu o stan rzeczy i fakty.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Sevilla - Manchester City

Mistrz Anglii przyjeżdża do Hiszpanii na mecz z Sevilla, która zaczęła sezon ze sporymi problemami. W związku z czym murowanym faworytem są piłkarze Manchesteru. Uważam, że od początku ruszą na swoich przeciwników, którzy grają fatalnie w obronie. Hiszpańskiej ekipie nie pomoże nawet własne boisko przeciwko świetnie grających ofensywnych zawodników Pepa Guardioli na czele z fenomenalnym Haalandem. Znając potencjał Manchesteru City uważam, że oni sami strzelą już minimum dwa gole do przerwy ale ja gram trochę bezpieczniejszą opcje ponieważ stawiam w ogóle na powyżej 1.5 goli w pierwszej połowie, obojętnie kto będzie strzelał.

Typ: powyżej 1.5 gola w pierwszej połowie
@2.25 betclic
0:1 do przerwy (Haaland 20')
 
Ostatnia edycja:
T 202,2K

typerbukmacher

Mistrz Typer IHF 2023 World Men's Championship
Ajax Amsterdam - Rangers
Typ: Ajax & over 1.5 gola @1.60 Fuksiarz

Ajax póki co po 5 kolejkach ligi holenderskiej przewodzi w tabeli z kompletem zwycięstw. Ich bilans bramkowy to 16:3, co daje prawie 4 bramki na mecz. Ale prawdziwe mecze dla Ajaxu przychodzą właśnie dziś, gdy startuje Liga Mistrzów.
Rangersi w przeciwieństwie do Ajaxu musieli pokonać aż 2 rundy wstępne przez fazą grupową. Wyeliminowali oni belgijski Royale Union, ale w wyjazdowym meczu przegrali po słabej grze 0-2 (u siebie zwyciężyli 3-0). Następnie wyeliminowali PSV. Jeśli chodzi o ligę szkocką, to na razie ich forma nie zachwyca. Mają co prawda 4 zwycięstwa, ale również zremisowali z Hibernian i w ostatniej kolejce w derbach z Celtikiem przegrali aż 0-4. Uważam, że w tym spotkaniu zobaczymy kilka bramek, a zwycięski będzie zespół z Amsterdamu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +770
K 115,3K

kamila365

Typer Ligi Mistrzów
Celtic - Real - 2
Fuksiarz
@1.65
Celtic bardzo dobrze rozpoczął sezon wygrywając wszystkie 7 mecze ,w tym ostatni z otwiecznym rywalem Rengers 4:0,jednak w sobotnim meczu nie obyło się bez strat niepewny udział w meczu LM Carla Starfelta , Kyogo Funchaski i Yosuke Indeguchi..Real który wystąpi w pełnym składzie , to jedna z najsilniejszych drużyn na świecie,co udowodniła w tamtym sezonie wygrywając LM. Pokonując po drodze najmocniejsze europejskie drużyny Chelsea PSG,Manchester City i Liverpool.W 3 ostatnich sezonach wygrywali grupy w LM.W tym sezonie Real nie zwalnia tempa zdobyli Superpuchar Europy pokonując Eintracht ,w La Liga odnieśli 4 zwycięstwa zdobywając w każdym meczu co najmniej 2 bramki.Celtic w grupie moim zdaniem , może powalczyć jedynie o drugie miejsce,bo pierwsze trzeba zarezerwować dla Królewskich.W tym meczu faworyt jest jeden ten z Madrytu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1296
T 107,8K

trcdd

Użytkownik
Salzburg - AC Milan 2 1.95
Fuksiarz

Warto tu grać na podopiecznych Piolego bo wydają się być w gazie zwłaszcza po ostatnich wygranych derbach z Interem.
Salzburg wygrywa też u siebie narazie wszytko ale to niema co porównywać nie ta klasa, poziom co Milan.Jeszczw takiej formie co jest Leao.
Myślę że Milan będzie celowal w wygranie tej grupy.
Jak Lewo, Giroud , Tonali zagrają na swoim poziomie to powinni spokojnie to wygrać.
Salzburg z Milanem grali raz jedyny w km A było to w roku 1994 gdzie Milan na wyjeździe wygrał 1:0 A u siebie 3:0
 
Ostatnia edycja:
lukas88 230,2K

lukas88

Forum VIP
Dziś krótko bo na szybko po robocie:

Celtic- Real
Typ: Remis do przerwy lub w całym meczu
Kurs: 1,97
Fortuna

5/10

Real wynikowo świetny początek sezonu ale jakoś mnie nie przekonują swoją grą. Celtic nieco przebudowany, w lidze rodzimej wybitne wyniki, ostatnio w derbach zlali Rangersów. Na wyspach Realowi zawsze grało się ciężko, Szkoci na pewno postawią trudne warunki i spodziewam się trudnej przeprawy dla zespołu z Madrytu.

Alternatywnie:
Celtic 1X + uner 3,5 @ 2,95 Fortuna 3/10

--------------------------------------------------------------------
Sevilla- City

Typ: City gol w obu połowach
Kurs: 1,90
Fortuna

6/10

Sevilla przed sezonem oddała dwóch podstawowych stoperów, City natchnione z niesamowitym Haalandem na czele, nie widzę tutaj nic innego jak wysokie zwycięstwo gości. Stawiam na 3 lub 4 do zera dla Angoli.

--------------------------------------------------------------------

PSG- Juve

Typ: PSG strzeli w obu połowach
Kurs: 1,81
Fortuna

6/10

PSG u siebie piekielnie mocne Mbappe, Neymar, Messi w pierwszym składzie. Juve wyjazdy w LM miewa słabe do tego liczne braki kadrowe: Szczęsny, Pogba, Chiesa, Di maria. Uważam że zespół z Paryża sięga dziś po 3 punkty z wynikiem 3-0.

---------------------------------------------------------------------

Salzburg- Milan
Typ: Salzburg over 4,5 RR
Kurs: 2,13
Fortuna
4/10

lub

Over 9,5 RR @ 2,06 Forutna 5/10


Salzburg w poprzednim sezonie pokazał że potrafi nabijać korki z silniejszymi rywalami, grają ciekawą odważną piłkę i nie boją się atakować. Milan mistrzem defensywy nie jest, też nabija dużo kornerów także ogólny tym na rogi również do gry.​
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1775
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Liga Mistrzów
Godzina: 18:45, 21:00
Spotkanie: Eintracht Frankfurt vs Sporting, Tottenham vs Marsylia, Napoli vs Liverpool
Typ: Przynajmniej 31 rzutów rożnych w 3 spotkaniach (zakład specjalny)
Kurs: 3.25⛔
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Wczoraj stosunkowo mało kornerów, dzisiaj mam nadzieję, że będzie ich więcej. Uważam, że we Frankfurcie jest spora szansa na rzuty rożne. Oba kluby grają bardzo ofensywie i o wiele lepiej czują się w ataku niż w defensywie. Eintracht łapie powoli wiatr w żagle, ale jest to dla nich debiut w Lidze Mistrzów i doświadczenie Sportingu może pomóc przyjezdnym w osiągnięciu sukcesu nad Menem. Liczę na kornery. Jak wygląda ta statystyka obu zespołów w tej kampanii? Gospodarze: 11, 9, 14, 12, 7. Goście: 6, 8, 7, 16, 9. Jestem zdania, że liczba zakręci się koło 9-11, co jest dla nas jak najbardziej na plus.

Mając tak jakościowe ofensywy po obu stronach barykady, należy spodziewać się ciekawego spotkania w Londynie. Po raz kolejny stawiam na rzuty rożne. Jak wyglądały stałe fragmenty gry w poprzednich meczach obu klubów w tym sezonie? Tottenham: 12, 13, 14, 7, 7, 13. Marsylia: 13, 12, 11, 12, 8, 5. W większości przypadków liczba przekraczała dwucyfrówkę i tego oczekuje po środowym starciu. Mam nadzieję, że przyjezdni postawią się gospodarzom i będzie to wyrównane widowisko.

Oczywiście skupiam się na rzutach rożnych w rywalizacji w Neapolu. Jeżeli prześledzimy sobie mecze obu klubów w tym sezonie, to wyglądały one tak pod kątem kornerów: Napoli: 12, 14, 5, 10, 14. Liverpool: 8, 6, 14, 9, 13, 16. Gospodarze i goście w przeszłości wielokrotnie spotykali się w europejskich pucharach i tam również padało wiele stałych fragmentów gry. Mam nadzieję, że dzisiaj będzie podobnie, bo jest o co walczyć.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +112
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Nie tyle mnie przeraża co zachęca do poszukania czegoś innego zdarzenia niż zdecydowane i łatwe zwycięstwo PSG.
To szukaj, ale po co to gadanie o historii, która i tak rzadko kiedy ma jakiekolwiek znaczenie?
Jakie jedno spotkanie? Od 1989 roku Juve wygrało wszystkie 7 spotkań z PSG. To ja piszę "litości" dla Twego stanu wiedzy.

PS: H2H wiadoma sprawa z tamtych lat jest nieistotne ale chodzi po prostu o stan rzeczy i fakty.
A jakie znaczenie mają spotkania sprzed 30 lat? Pochwal się swoim stanem wiedzy i uargumentuj dlaczego spotkanie z 1993 roku miało wpływ na przebieg wczorajszego spotkania, pozdrawiam cieplutko i czekam na rzeczową analizę
Skoro nie są istotne to po co o nich piszesz? Co one wnoszą ?
 
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Club Brugge vs Leverkusen

Typ: 1
kurs: 3.22 totalbet


Krótka sprawa, Leverkusen gra beznadziejnie od początku sezonu. Coś tam ewidentnie nie siadło w ekipie prowadzonej przez Seoane. Bruggia odwrotnie. Mimo sprzedaży młodej gwiazdy De Ketelaera, dają radę grać na dobrym poziomie.

Liczę, że w tym meczu będą chcieli za wszelką cenę zdobyć punkty i pieniądze, bo słabszej formy u rywali się nie doczekają. Może być tu remis też ale liczę, że Bruggia to weźmie. W Leverkusen ma nie zagrać Belarabi i Wirtz, czyli dość ważne ogniwa tej ekipy. Kurs spoko.

Szanse szacuje na 4/10.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1645
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Inter - Bayern

Naprawdę nie widzę szans dla gospodarzy choćby na remis. Nie po tym co prezentują na starcie nowego sezonu. To co kilka sezonów temu było wielką siłą klubu - defensywa - dziś jest jedną z gorszych formacji tego zespołu. Na 5 rozegranych kolejek ligowych, stracili gola w 4 spotkaniach (łącznie 8 bramek), a prócz Milanu i Lazio (po 3 bramki) strzelały im takie tuzy jak Lecce (wyszarpane zwycięstwo w doliczonym czasie) czy Cremonese. Jedynie ze Spezią wynik taki jakiego się oczekuje po tym zespole. Widać wyraźny spadek formy obrońców oraz bramkarza - tu akurat stabilnie od jakiegoś czasu, babole przeplata naprawdę dobrymi interwencjami.

Jasne, ktoś powie że Bayern też ma dołek/kryzys. Bo co innego można powiedzieć po dwóch kolejnych ligowych remisach 1-1. Tyle, że z Borussią Moenchengladbach mecz życia rozegrał Sommer - 19(!) udanych interwencji - chyba rekord ligi jeśli się nie mylę. I to kilka z nich naprawdę najwyższej klasy. Mecz z Unionem faktycznie nie wyszedł Bayernowi, co też Nagelsmann gorąco komentował po samym meczu. Fakt faktem, nawet w tym meczu mieli swoje szanse i grzeszyła skuteczność. W mediach znowu rozgorzał temat odejścia Lewandowskiego i powiązanego z tym brakiem skuteczności. Czy i dziś skuteczność będzie zawodzić? Uważam, że nie. W tej chwili Bayern jest co najmniej o 1 półkę wyżej niż Inter, ofensywa gości (zwłaszcza na skrzydłach) może dziś siać popłoch przy naprawdę niepewnej grze obronnej gospodarzy, zresztą niech o tym najdobitniej świadczy gol Leao na 3-1 w derbach, w pojedynkę jednym zwodem ośmieszył całą obronę Interu.

W tej chwili kurs na gości oscyluje w granicach 1,8-1,85 co jest moim zdaniem warte pochylenia się. Sam zagram albo handicap (-1,5) kurs ok. 3,0 albo +2,5 gola Bayernu (+/- 2,8).

Atletico - Porto

Naprawdę Rosetti wiedział kogo wybrać do popsucia takiego fajnego potencjału na kartki... Ogólnie to cała grupa przypomina mi zeszłoroczną z Salzburgiem/Wolfsburgiem/Sevillą i Lille. Drużyny względnie wyrównane ze skłonnościami do faulowania na kartkę (no może prócz Club Brugge). Dla tych co nie pamiętają, obie ekipy grały rok temu również w fazie grupowej, pierwszy mecz w Hiszpanii to 9 żółtek i 1 czerwona - Hategan sędziował. W rewanżu były z kolei 4 żółtka i 2 czerwone kartki - Turpin sędziował. To że Turpin tak akurat rozdawał kartoniki jest z jednej strony dość sensacyjne z drugiej natomiast był to mecz o awans do play-off więc stawka swoje zrobiła. Wracając do Marciniaka, przestrzegam przed graniem wysokich linii na faule, spodziewam się raczej wielu nieodgwizdanych fauli - czy to wynikających z korzyści czy po prostu przymykania oko na sytuacje.
Biorąc jednak pod uwagę temperament obu zespołów spodziewam się, że takie prowadzenie meczu koniec końców spowoduje bardzo ostrą grę, na którą nawet Marciniak będzie musiał zareagować.
Ogólnie to mam mały dylemat, na papierze mecz na 7-9 kartek (kursy od 3 do 5/6) lub na czerwoną (ok. 3,5/4,0). Mimo wszystko liczę na mecz brudny, pełen kartek :D

Pytanko jeszcze, czy u któregoś buka można znaleźć zakład na kartkę dla sztabu szkoleniowego lub po prostu dla trenera? Obaj szkoleniowcy mają gorącą krew a widząc popisy Marciniaka pewnie nie jeden raz będą najeżdżać na technicznego (Raczkowski).

E: Bardzo udany dzień, na szczęście wybrałem handicap zamiast overa gości; kartki w Madrycie też ładnie wleciały mimo Marciniaka. Dzień na duży plus
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1099
Moją uwagę przykuło dziś:

Barcelona - Pilzno. Lewy będzie faulowany +1,5 raza. Kurs 1,80 w Fortunie.
Do tej pory Pilzno dosyć często faulowało - po kilkanaście razy na mecz. Barca powinna ich cisnąć niemiłosiernie, więc spodziewam się, że odpowiedzią gości będzie twarda gra. Lewy w lidze jest faulowany średnio 2,3 razy na mecz, więc kurs 1,80 kusi.
 
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Ajax-Rangers G. TYP 1 kurs 1,52 6/10 g.18.45 4:0 WIN

PS: Prosty typ a powód taki że wyceniam wyżej ligę holenderską od szkockiej a w niej gospodarze idą jak burza, natomiast goście po 6 kolejkach mają już 5 oczek straty do Celticu gdzie w ostatniej kolejce dostali od nich niemały oklep..

Jakie jedno spotkanie? Od 1989 roku Juve wygrało wszystkie 7 spotkań z PSG. To ja piszę "litości" dla Twego stanu wiedzy.

PS: H2H wiadoma sprawa z tamtych lat jest nieistotne ale chodzi po prostu o stan rzeczy i fakty.
A jakie znaczenie mają spotkania sprzed 30 lat? Pochwal się swoim stanem wiedzy i uargumentuj dlaczego spotkanie z 1993 roku miało wpływ na przebieg wczorajszego spotkania, pozdrawiam cieplutko i czekam na rzeczową analizę
Skoro nie są istotne to po co o nich piszesz? Co one wnoszą ?

Odp: Ty czytacz ze zrozumieniem??? Tak są nieistotne ale chyba napisałem że fakty są takie że Juve wygrało wszystkie ostatnich 7 spotkań z PSG a nie tylko jedno jak pisałeś. Fakty!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +770
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Ty czytacz ze zrozumieniem??? Tak są nieistotne ale chyba napisałem że fakty są takie że Juve wygrało wszystkie ostatnich 7 spotkań z PSG a nie tylko jedno jak pisałeś. Fakty!
A Ty czytasz? Czy gdziekolwiek napisałem, że spotkanie z 2017 jest jedynym jakie te zespoły rozegrały kiedykolwiek? Jest ostatnim, które mogłoby mieć jakiekolwiek znaczenie w kontekście wczorajszego meczu, jeśli byłby sens w ogóle na to patrzeć. Bo jakie znaczenie ma to, że kilku z piłkarzy zagrało ze sobą 5 lat temu? Gratuluje Ci tej olbrzymiej umiejętności sprawdzenia liczby spotkań h2h na portalu z wynikami, niesamowity masz zasób wiedzy ekspercie.

Aha, końcowy wynik podsumowuje tylko sens patrzenia na takie nic nie znaczące fakty
 
chamberlain 426,5K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Inter - Bayern Monachium
Over 3.5 bramek + over 11.5 rzutów rożnych @ 6.00 Fortuna

Zgadzam się z kolegą wyżej, też za bardzo nie widzę w tym meczu Interu, tym bardziej, że Bayern po dwóch remisach w lidze będzie chciał się pokazać z jak najlepszej strony i to w Lidze Mistrzów pokazać, że i bez Lewandowskiego są w stanie trafiać bramki. Interu defensywa nie wygląda za dobrze i jeśli tylko szybko padnie pierwsza bramka, to może nam się otworzyć worek z bramkami. Dorzucam do tego over rzutów rożnych, Bayern bez nominalnej 9 nabija sporo rożnych, w lidze do tej pory zdobywali 6 rożnych z Eintrachtem, 8 z Wolfsburgiem, 5 z Bochum, 14 z Borussią Moenchengladbach i 7 Unionem Berlin, a więc naprawdę bardzo dobre liczby, Inter pod tym względem też wyglądał dobrze, 8 rożnych z Lecce, 10 ze Spezią, 4 z Lazio, 6 z Cremonese i 5 z AC Milanem. Pod względem ofensywnym spodziewam się fajnego widowiska, mam nadzieję, że mecz nie zawiedzie.

Tottenham - Marsylia
Harry Kane trafi @ 1.95 Fortuna

Tottenham wraca go Ligi Mistrzów, po raz ostatni grali w niej w sezonie 2019/2020, gdzie udało się wyjść z grupy, ale odpadli już w 1/8 finału. Po kilku latach rozłąki mieli szczęście do losowania w tym sezonie, ponieważ trafili do grupy z Marsylią, Eintrachtem Frankfurt i Sportingiem, nie oszukujmy się, mogło być o wiele gorzej. Na pierwszy ogień idzie Marsylia, która w mojej opinii nie da rady Tottenhamowi, ale swój typ kieruje w stronę Kane'a. Harry, kiedy grał w Lidze Mistrzów radził sobie bardzo dobrze, był swego czasu nawet rekordzistą najszybciej trafionych 20 bramek, ale ten rekord zabrał mu już Haaland. Anglik na pewno głodny gry w tych rozgrywkach jak cały Tottenham, do tego ma bardzo dobry start w lidze, dlatego liczę, że jedną z bramek, które dzisiaj Tottenham trafi, będzie to bramka Harrego, bo okazje ku temu na pewno mieć będzie.
 
Ostatnia edycja:
G 0

guzzler

Użytkownik
Moją uwagę przykuło dziś:

Barcelona - Pilzno. Lewy będzie faulowany +1,5 raza. Kurs 1,80 w Fortunie.
Do tej pory Pilzno dosyć często faulowało - po kilkanaście razy na mecz. Barca powinna ich cisnąć niemiłosiernie, więc spodziewam się, że odpowiedzią gości będzie twarda gra. Lewy w lidze jest faulowany średnio 2,3 razy na mecz, więc kurs 1,80 kusi.
W Betfan kurs na to zdarzenie 2,20
 
S 297,4K

sztabson_93

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Inter - Bayern
Typ: poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Ja rozumiem że na papierze overowy mecz i że ma być widowisko ale te pierwsze kolejki bywają różne. Z Bayernu zrobili faworyta który ma się tu łatwo przyjechać po gospodarzach czego nie do końca rozumiem. Myślę że ta linia jest do gry zwłaszcza że nikt tu nie będzie chciał za bardzo ryzykować żeby nie zacząć zmagań od porażki. Inter na wlansym terenie jest bardzo niewygodny i może trochę namieszać. Mimo bramkostrzelnych przypuszczen myślę że może być trochę inaczej. Rozgrywki w LM są bardzo ważne więc drużyny mogą grać zachowawczo, rzadko widuje się takie Kursy na under 3.5 dlatego ja uważam że warto spróbować.
 
NamXay 7,2K

NamXay

Użytkownik
To szukaj, ale po co to gadanie o historii, która i tak rzadko kiedy ma jakiekolwiek znaczenie?
Gdyby historia zdarzeń sportowych nie miała żadnego znaczenia nikt nie zawracałby sobie głowy przytaczaniem statystyk a jednak jest inaczej. To jak daleko będziesz sięgał w historię i czy uważasz, że ma to znaczenie to już indywidualna sprawa. Każdy kto poszukuje typów na konkretne wydarzenie sportowe dobiera argumenty wg własnego uznania i ma prawo wierzyć, że jego założenia są trafne tym bardziej, że opłaca to z własnej kieszeni. I tym akcentem chciałbym zakończyć wątek zanim zamieni się w niepotrzebne bicie piany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +237
nedved94 637

nedved94

Użytkownik
Gdyby historia zdarzeń sportowych nie miała żadnego znaczenia nikt nie zawracałby sobie głowy przytaczaniem statystyk a jednak jest inaczej. To jak daleko będziesz sięgał w historię i czy uważasz, że ma to znaczenie to już indywidualna sprawa. Każdy kto poszukuje typów na konkretne wydarzenie sportowe dobiera argumenty wg własnego uznania i ma prawo wierzyć, że jego założenia są trafne tym bardziej, że opłaca to z własnej kieszeni. I tym akcentem chciałbym zakończyć wątek zanim zamieni się w niepotrzebne bicie piany.
Kolego, możesz wierzyć sobie we wszystko co tylko chcesz. Życzę Ci samych wysokich wygranych opierając się na statystykach, chociaż wiem, że takie nie będą. Dla mnie problemem jest to, że wpadłeś do tematu i skomentowałeś typ innego użytkownika odnosząc się do historii spotkań, gdzie jedno spotkanie jest z 2017 roku, a pozostałe sprzed 30 lat, uznając że ma to jakikolwiek wpływ dla opisanego spotkania a nie ma to najmniejszego sensu. Nie ma sensu wypisywać takich bzdur, bo statystyka jest tylko statystyką i tak jak pisałem wcześniej - końcowy wynik podsumowuje tylko sens patrzenia na takie nic nie znaczące fakty.

Jak dla mnie to moderator może usunąć całą tę dyskusję. Pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom