>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 16.09.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
frem 59

frem

Użytkownik
Za duży rozrzut wyników w stosunku do oczekiwań graczy. Kolejny raz ta liga udawadnia, że praktycznie w cale nie warto obstawiać ligi mistrzów w wczesnej fazie. U mnie 90% typów jest błędnych. Atletico przegrywa, Bayern przegrywa. Jedynie Dortmund wygrał mecz. ogólnie 50 zł w plecy.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Za duży rozrzut wyników w stosunku do oczekiwań graczy. Kolejny raz ta liga udawadnia, że praktycznie w cale nie warto obstawiać ligi mistrzów w wczesnej fazie. U mnie 90% typów jest błędnych. Atletico przegrywa, Bayern przegrywa. Jedynie Dortmund wygrał mecz. ogólnie 50 zł w plecy.
Dla kogo nie warto dla tego nie warto.
Ja pograłem od kolegi Bambo Zenit z remisem i na kuponiku ładnie wjechał Real.
Juve i Liverpool wygrali no ale jeśli ktoś gra za 50 zł to wiadomo takich kursów nie rusza bo co to za wygrana kilkanaście złotych ;)
Stawianie drewnianych faworytów po kursach koło 2 na wyjazdach w LM to nie jest najlepszy pomysł.
A Bayern kolego gra jutro coś Ci się pomyliło.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Myśle , że Zenit udowodnił moją tezę jaką przedstawiłem - to już nie jest tylko zbiór bardzo dobrych piłkarzy. Braki obronne uzupełnione , widać progres. Ścieżka zwycięstw buduje ducha drużyny. Jutro myśle , że warto pograć jakieś handi na PSG nawet 2,5 bramki. Liga holenderska bardzo spadła poziomem i w tej chwili najlepszą kadre ma PSV. Kadra Ajaxu nie bije na głowe nawet ich rodzimej ligi. PSG lubi sobie pojechać po drużynach w LM i tutaj raczej obrona holendrów nie jest trudną przeszkodą. Drugi typ warto uwagi to jakieś handi na Sporting. Maribor chyba najsłabasza drużyna LM. Jeżeli Sporting myśli o drugim miejscu w grupie to musi mieć na uwadze , że Chelsea jest po za zasięgiem. Wszystko rozstrzygnie się miedzy Schalke , a właśnie Sportingiem i tutaj punkty z takim przeciwnikiem są obowiązkiem. Kto pamięta Sulera z Legii ten niech sobie go wyobrazi na środku obrony Mariboru ???? ???? ???? Powinno być ciekawie. Reszta meczy jak dla mnie , a przedewszystkim kursy wystawione na te mecze są mniej godne uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Drugi typ warto uwagi to jakieś handi na Sporting.
Oglądałem trochę stream Sporting-Belenenses w weekend i Sporting nie zaszalał, a nawet dostali gonga najpierw po czym wyciągnęli na 1:1. Nie jestem pewien, czy Maribor jest słabszy od takiego Belenenses na przykład.
Wiadomo, że motywacja na LM może być większa, ale do handi i to na wyjeździe nie jestem przekonany, raczej do 1X w zasadzie.

Ale z drugiej strony Arsenal też oglądałem i przewidywałem ich wygraną dzisiaj, a dostali dwa gongi i po zawodach :razz:
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
No cóż, buki dzisiaj szampańska impreza, na Bayer szła masówka i właśnie brak drastycznych spadków w kursach coś mi śmierdział. Niemniej jednak to pierwsza kolejka i żałuję, że nie zastosowałem się do mojej zasady by takowych nie grać.Pozostaje mi się cieszyć z odpowiedniego przewidzenia meczu w Pireusie ????

Tak, ale ten spadek nastapił jeszcze przed niedzielą i uważam to za zwyczajną korektę ze strony buków. Spadki kursów w tradycyjnym tego słowa znaczeniu następują gdy jest największy bum na dane wydarzenie czyli najczęściej dzień przed lub tego samego dnia. Od wczoraj kursy nie spadły a o ile dobrze się orientuję to w bet365 nawet skoczyły o 0.05 ???? Pozdrawiam

/edit

Mimo że poszła masówka to dzisiejszy bilans na bet365 wynosi +0.05, wystarczy najechać na dany kurs i zobaczyć kiedy i o ile się zmieniał ???? spadek z 2.70 na 2.25 między 29 sierpnia a 10 września to właśnie ta korekta o której mówiłem. Przynajmniej ja to tak interpretuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom