>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1. kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów - 16.09.2014 - wtorek

Status
Zamknięty.
frem 59

frem

Użytkownik
Za duży rozrzut wyników w stosunku do oczekiwań graczy. Kolejny raz ta liga udawadnia, że praktycznie w cale nie warto obstawiać ligi mistrzów w wczesnej fazie. U mnie 90% typów jest błędnych. Atletico przegrywa, Bayern przegrywa. Jedynie Dortmund wygrał mecz. ogólnie 50 zł w plecy.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Za duży rozrzut wyników w stosunku do oczekiwań graczy. Kolejny raz ta liga udawadnia, że praktycznie w cale nie warto obstawiać ligi mistrzów w wczesnej fazie. U mnie 90% typów jest błędnych. Atletico przegrywa, Bayern przegrywa. Jedynie Dortmund wygrał mecz. ogólnie 50 zł w plecy.
Dla kogo nie warto dla tego nie warto.
Ja pograłem od kolegi Bambo Zenit z remisem i na kuponiku ładnie wjechał Real.
Juve i Liverpool wygrali no ale jeśli ktoś gra za 50 zł to wiadomo takich kursów nie rusza bo co to za wygrana kilkanaście złotych ;)
Stawianie drewnianych faworytów po kursach koło 2 na wyjazdach w LM to nie jest najlepszy pomysł.
A Bayern kolego gra jutro coś Ci się pomyliło.
 
janek-bambo 136

janek-bambo

Użytkownik
Myśle , że Zenit udowodnił moją tezę jaką przedstawiłem - to już nie jest tylko zbiór bardzo dobrych piłkarzy. Braki obronne uzupełnione , widać progres. Ścieżka zwycięstw buduje ducha drużyny. Jutro myśle , że warto pograć jakieś handi na PSG nawet 2,5 bramki. Liga holenderska bardzo spadła poziomem i w tej chwili najlepszą kadre ma PSV. Kadra Ajaxu nie bije na głowe nawet ich rodzimej ligi. PSG lubi sobie pojechać po drużynach w LM i tutaj raczej obrona holendrów nie jest trudną przeszkodą. Drugi typ warto uwagi to jakieś handi na Sporting. Maribor chyba najsłabasza drużyna LM. Jeżeli Sporting myśli o drugim miejscu w grupie to musi mieć na uwadze , że Chelsea jest po za zasięgiem. Wszystko rozstrzygnie się miedzy Schalke , a właśnie Sportingiem i tutaj punkty z takim przeciwnikiem są obowiązkiem. Kto pamięta Sulera z Legii ten niech sobie go wyobrazi na środku obrony Mariboru ???? ???? ???? Powinno być ciekawie. Reszta meczy jak dla mnie , a przedewszystkim kursy wystawione na te mecze są mniej godne uwagi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Drugi typ warto uwagi to jakieś handi na Sporting.
Oglądałem trochę stream Sporting-Belenenses w weekend i Sporting nie zaszalał, a nawet dostali gonga najpierw po czym wyciągnęli na 1:1. Nie jestem pewien, czy Maribor jest słabszy od takiego Belenenses na przykład.
Wiadomo, że motywacja na LM może być większa, ale do handi i to na wyjeździe nie jestem przekonany, raczej do 1X w zasadzie.

Ale z drugiej strony Arsenal też oglądałem i przewidywałem ich wygraną dzisiaj, a dostali dwa gongi i po zawodach :razz:
 
shakeyobody 2,1K

shakeyobody

Forum VIP
No cóż, buki dzisiaj szampańska impreza, na Bayer szła masówka i właśnie brak drastycznych spadków w kursach coś mi śmierdział. Niemniej jednak to pierwsza kolejka i żałuję, że nie zastosowałem się do mojej zasady by takowych nie grać.Pozostaje mi się cieszyć z odpowiedniego przewidzenia meczu w Pireusie ????

Tak, ale ten spadek nastapił jeszcze przed niedzielą i uważam to za zwyczajną korektę ze strony buków. Spadki kursów w tradycyjnym tego słowa znaczeniu następują gdy jest największy bum na dane wydarzenie czyli najczęściej dzień przed lub tego samego dnia. Od wczoraj kursy nie spadły a o ile dobrze się orientuję to w bet365 nawet skoczyły o 0.05 ???? Pozdrawiam

/edit

Mimo że poszła masówka to dzisiejszy bilans na bet365 wynosi +0.05, wystarczy najechać na dany kurs i zobaczyć kiedy i o ile się zmieniał ???? spadek z 2.70 na 2.25 między 29 sierpnia a 10 września to właśnie ta korekta o której mówiłem. Przynajmniej ja to tak interpretuję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom