>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [22.10.2020] - Czwartek

Status
Zamknięty.
piele 4,9K

piele

Użytkownik
Ode mnie krótko na temat dzisiejszych meczów:

CSKA Sofia - CFR Cluj: poziom ligi bułgarskiej odstaje wyraźnie od rumuńskiej, nawet jak mistrz z Cluj Napoca jest jedynym reprezentantem rumuńskiej piłki do 2 klubów z Bułgarii (+Ludogorec). Klub z Sofii zrobił wyśmienitą robotę i zameldował się w europejskich rozgrywkach po bardzo długim niebycie. Faworytem tego starcia jest mistrz Rumunii, który ma doświadczenie w europejskich rozgrywkach i po prostu ma mocniejszą ekipę. CSKA wymieniło większość składu, w ostatnich 5 meczach w lidze: 4 remisy i 1 porażka. Under byłby głównym typem ale kursy są zdecydowanie nie po naszej myśli. Dla odważniejszych CSKA- nie strzeli.

Napoli - AZ: goście mają problem z covidem, kilku zawodników nie będzie mogło zagrać, jednak tylko 2 ważnych dla tej ekipy. Neapolitańczyków nie trzeba przedstawiać, jakość jest naprawdę znakomita. Osimhen - pozyskany z Lille czy Lozano z PSV, ale również Mertens, Koulibaly czy Fabian Ruiz. Nie skreślam tutaj holendrów, którzy na pewno nie schowają się przed Włochami i podejdą ofensywnie do tego spotkania. Myślę, że każdy widzi tutaj potencjał na over. 2,5 czy 3,5 ? Jest to możliwe przy takich drużynach i stylach gry. Napoli samo może pokryć o.2.5. Wybór zostawiam już wam.

Tottenham - Lask: podobne starcie do tego opisanego wyżej, tylko tutaj można dostrzec jeszcze większą jakość ofensywną w kogutach. Kane, Son, Lucas, Lamela, Ali oraz powracający Bale. Pewnie Mourinho będzie rotować, ale to nie zmienia faktu jaką ogromną siłą rażenia posiadają Londyńczycy. Co do gości z Linzu, bardzo ofensywny futbol, już w poprzednim sezonie pokazali że umieją pokonywać dobre europejskie kamandy: PSV czy Rosenborg. Być może przy słabej dyspozycji obrony Tottków, która jest bardzo niestabilna. Wystarczy popatrzeć na comeback WHU w meczu z gospodarzami. Daje to do myślenia. Jednak Londyńczycy mogą sami strzelić 3, bądź 4 bramki, zależy od nich celowników, jednak LASK na pewno będzie miał swoje szanse. Overy są tutaj jedynym typem.

Celtic - Milan: obie ekipy po najważniejszych meczach w ich kalendarzu do tej pory. Celtic przegrał w derbach z Rangersami na Celtic Park, natomiast Milan wygrał z Interem po bramkach jedynego w swoim rodzaju Ibry. Różnica jakości jest widoczna, ale nigdy nie można skreślać szkotów tym bardziej Celticu na własnym boisku. Jednak będą mieli spore problemy z takimi zawodnikami jak wcześniej wspomniany Ibra czy Castillejo, Brahim. Jednak największym atutem Milanu jest obrona w tym sezonie, solidny Kjear czy Romagnoli, a na boku błyskotliwy i bardzo ofensywny Theo Hernandez. Celtic najprawdopodobniej nadal bez Edouard'a. Myślę że Milan powinien wywieźć W z trudnego terenu.

Lech - Benfica: tutaj już wszystko zostało powiedziane więc mogę tylko dodać krótko. Seferovic, Waldschmidt - pozyskany z Freiburga za sporą kwotę, Everton- z Gremio też pozyskany za spore miliony, ale również takie nazwiska jak Vertonghen czy Otamendi, Pizzi, Weigl. To już bardzo solidne europejskie nazwiska. Lech gra ofensywnie, mile dla oka, ale obrona Lecha nie jest jakaś solidna. Wierzę że Lech będzie mógł zaskoczyć Benfice, jednak jakość gości jest ogromna. Overy same się tutaj nasuwają. O.2.5 czy 3.5 jest możliwy. Z pewnością będzie to ofensywny futbol.

Braga - AEK: gospodarze to przede wszystkim drużyna doświadczona w tych rozgrywkach. Co roku top 4 ligi portugalskiej. Szczególnie na swoim obiekcie bardzo niebezpieczni. Drużyna z Aten zagości po wielu latach niebytu w europejskich rozgrywkach. W ostatniej kolejce u siebie podejmowali PAOK. Zremisowali, jednak ten mecz pozostawił bardzo wiele do życzenia. Braga wykorzysta swoje atuty i bez problemu wygra ten mecz.

Czyste typy:
Napoli - AZ : o.2.5, o.3.5
Tottenham - Lask: o. 2.5, o.3,5
Celtic - Milan : Milan win/Milan + btts
Lech - Benfica: o.2,5, Benfica + o.2.5
Braga - AEK - Braga win, Braga+ AEK nie strzeli
PAOK - Omonia: Paok win
PSV- Granada: X2 (duże braki ofensywne PSV)
 
Otrzymane punkty reputacji: +110
G 19,3K

Gradaj

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy - faza grupowa
Godzina: 18:55
Spotkanie: Dundalk - Molde
Typ: 2/+2,5
Kurs: 2,25
Bukmacher: fortuna
Analiza:

Irlandzki Dundalk podejmuje norweskie Molde. Mecz rozegrany zostanie nie na stadionie dzisiejszego gospodarza, tylko w Dublinie na obiekcie Shamrock Rovers. Dundalk przygodę z europejskimi pucharami rozpoczął od wyjazdowej porażki ze słoweńskim Celje 3-0 w kwalifikacjach do Ligi Mistrzów. Z tym samym zespołem przyszło mierzyć się Molde, także w delegacji. Norweski zespół wygrał 2-1. Na tle tego samego rywala widać kto jest faworytem dzisiejszego meczu. Irlandczycy grają zachowawczą defensywną piłkę. Norwegowie natomiast preferują ofensywę. W ich jedenastu wyjazdowych meczach ligowych tego sezonu zawsze padało powyżej 2,5 gola. Uważam, że dzisiaj futbol na "tak" będzie górą. Molde ogra Dundalk i liczna goli przekroczy 2,5.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Witam.wiem,ze sa tez inne mecze do komentowania ale zerknelem z ciekawosci jaki sklad Benfica wychodzi na boisko.
Jest to 1 garnitur ,ktory wybil pilke z glowy Rio Ave w ostatnim meczu ligowym gdzie w 1 pol bylo 0-4 ale var cofnal 1 gola. Potem dolozyli gola w 84 i koniec. Widze dzis podobny scenariusz. Z calym szwcunkiem ale :
Typ :Benfica wygra obie polowy.

Kurs: 3.45
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +11
lukas88 279,1K

lukas88

Forum VIP
22.10.2020 Napoli- Alkmar
Typ: Napoli strzeli w obu połowach
Kurs: 1,73
Unibet
Stawka 7/10


1.jpg

Przepaść pomiędzy ligą włoską a holenderską jest dość wyraźna, tym bardziej że Alkmar to nie jakaś potęga holenderskiej piłki. Po 4 kolejkach w lidze mają 4 remisy i aż 10 straconych bramek. Napoli z kolei rozegrało dotychczas 3 ligowe spotkania, w których strzeliło 12 bramek, także tutaj upatruję wysokiego wyniku ze strony gości. Uważam że zespół Zielińskiego i Jeszcze Milika ogarnie to spotkanie na spokojnie. Uważam że Alkmar powinno również coś ukłuć, zatem fajnie wygląda też typ: Napoli wygra + BTS @ 2,70 Unibet 5/10

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

22.10.2020 Lech- Benfica

Typ: Benfica wygra 1 połowę i cały mecz
Kurs: 2,14
Unibet

Stawka 5/10

2.jpg

Jeszcze większa przepaść niż wspomniana powyżej jest pomiędzy ligą polską a portugalską. Lech przebojem wdarł się do fazy grupowej, ale nie oszukujmy się zbyt potężnych rywali nie mieli. Benfica to zespół, który śmiało powinien grać w LM a nie w LE, ale wyszło jak wyszło. Benfica co roku słynie z wielkich transferów z tym że jako zespół sprzedający a nie kupujący. W tym roku nieco inna sytuacja bo wydali niemal 100 mln, ale udało im się sprzedać Rubena do City za 68 mln, także mieli potężny zastrzyk gotówki. Uważam że Portugalczycy pokażą dziś Lechowi miejsce w szeregu w europejskiej piłce. Co prawda nie oglądałem żadnego meczu Lecha chyba od ładnych paru lat bo wyleczyłem się z oglądania Polskiej klubowej piłki bo szkoda oczu, jednak nie wierzę że Lech nawiąże do czasów kiedy potrafili powalczyć jak równy z równym z Juventusem czy ograć City. Benfica z niezwykle doświadczonym trenerem na ławce nie powinna mieć problemów z zespołem z Bułgarskiej.

 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +18
ingler 17,9K

ingler

Użytkownik
Ja bym tak nie wylewał pomyj na tego Lecha.To,że w lidze grają w kratkę (czyt. na odpier***l) to tylko wskazuję na poziom tej ligi ,gdzie strach na wróble nie rzadko byłbym lepszym zmiennikiem.Taka LE dla grajka to istne żniwa i będzie robił wszystko ,by się pokazać z jak najlepszej strony i jak najszybciej opuścić ,,jakiś,, Poznań( biznes is biznes).A tu jeszcze czeka Standart Liege i... o matko ,,Rendżersi,,! Przecież ich Panienki już sprawdzają jakie są modne butiki w Belgii i Glasgow.Odpuszczą trochę rozgrywki w rodzimej lidze,bo i tak skończą na 3,4 miejscu na koniec sezonu.
-Sportowo to oczywiście jakaś bramka Lechitów jak i czerwień mocno prawdopodobne.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Benfika 1,49

Benfika jest zdecydowanym faworytem w meczu z Lechem. Oglądałem ostatni mecz zespołu z Lizbony w Rio Ave. Lider ligi portugalskiej pokazał klasę. Grali szybko i kombinacyjnie. Wygrali gładko 3:0, a mogli wygrać wyżej, ale sędzia nie uznał cwóch bramek ze względu na minimalne spalone. Kadra Benfiki wygląda zdecydowanie lepiej na papierze od kadry Lecha. W bramce stoi solidny Grecki bramkarz, a przed nim dwóch dobrych obrońców - Otamendi i Vertongen. W Poznaniu natomiast z powodu braku gotowych do gry obrońców, na środku zagra młody Dejewski. To nie wróży dobrze, bo ofensywa Lizbończyków jest mega niebezpieczna. Portugalczycy dokonali przed sezonem kilku transferów w ofensywie. Nunez, Eweton, Waldschmidt - to trio jest gwarancją goli. Na ławce są jeszcze bramkostrzelny Seferović i Pedrinho. Moim zdaniem kurs w ok. 1,5, a wcześniej można było wyłapać nawet ok. 1,75 to po prostu promocja.
 
W 11,7K

wojan81

Użytkownik
Ale nerwów kosztowała dziś ta Benfika. Lech nie wyglądał na zespół o 3 klasy gorszy. Mogło być 3-3 i nie byłoby to wcale dziwne sądząc po przebiegu gry. A ten gol na 2-4 ile handicapów poratował... Na pewno nie będę stawiał przeciwko Lechitom w meczach ze Standardem i Rangersami.
 
P 1,1K

prostoorient1208

Użytkownik
Coś niesamowitego się wczoraj wydarzyło bo o ile Benfica pokryła bramki to o tyle w Rangersach była połowa sukcesu do przerwy bo prowadzili 1:0. Lecz Wracając do meczu St. Liege i oglądając już druga połowę to byłem jakoś spokojny ( do czasu) o podwyższenie przez Rangers wyniku i pokrycia handi. Tak jak napisałem niestety do czasu , gdy spadła ulewa solidna i co o dziwo sędzia nie widział w tym nic złego że piłka staje na 2 metrach , nie rozumiem decyzji , patrząc na grę z obu stron to byłem pełen podziwu dla piłkarzy bo nic nie przypominało to prawdziwej piłki , lecz tylko czyste przypadki i szczęście w dokładnym podaniu. Reasumując kupon do 92minuty już skreślony heh aż tu nagle zawodnik Rangers w ostatnich sekundach meczu decyduje się na strzał z ponad 40 metrów i co i chłop strzela prawdopodobnie bramkę fazy grupowej lobując bramkarza i dając pokrycie handi. Jak to mówią z piekła do nieba. Z fartem Panowie ;)
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +84
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Pamiętajcie, że Benfica nie zagrała na 100% swoich możliwości, sezon jest długi a nikt na lecha się w Portugalii spinać nie chciał to było do przewidzenia, promocja dnia spokojnie pokryta tak jak mówiłem over 2.5 Benfici ja łapałem po 2.70 co było chorym kursem na to zdarzenie, kto oglądał wie że Benfa koło 13 minuty klepała bo myśleli, że to trening haha, fajnie się ich ogląda czy to w lidze czy w Pucharach, z pozostałych meczy to co odjeb... Napoli nawet nie będę komentowal. Czasem myślę że ta drużyna powstała tylko po to aby handlować meczami haha, Sociedad nie lepszy. Wielkie potęgi za dyche, z pozdrowieniami
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom