>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [22.10.2020] - Czwartek

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Benfica @1.51
Benfica i powyżej 1.5 gola w meczu @1.76
efortuna


Lubomir Szatka pauzuje za czerwoną kartkę z Charleroi, Djordje Crnomarković jest chory, a Thomas Rogne doznał urazu na rozgrzewce przed spotkaniem z Jagiellonią Białystok! Na starcie z Benficą trener Dariusz Żuraw będzie miał do dyspozycji tylko jednego stopera - Tomasza Dejewskiego. Tego, który awaryjnie miał łatać dziury.

źródło: klik

Benfica po czterech kolejkach z kompletem punktów. Bilans bramek 13:3.
Lech w lidze gra w kratkę. Na sześć spotkań, tylko 8 punktów. Biorąc pod uwagę problemy defensywne Lecha Poznań, to Benfica nie powinna mieć większych problemów i powinni zgarnąć komplet punktów. Dla mnie Portugalczycy są faworytem do wyjścia z pierwszego miejsca. Przed piłkarzami Lecha bardzo trudne sporkanie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +110
L 723

ladziu91

Użytkownik
Właśnie czytam jakieś dziwne newsy,że Benfica chce wysłać na mecz do Polski rezerwy, bo boją się zakażeń koronawirusa w Pierwszym zespole ...
 
arass1 161,3K

arass1

Użytkownik
Właśnie czytam jakieś dziwne newsy,że Benfica chce wysłać na mecz do Polski rezerwy, bo boją się zakażeń koronawirusa w Pierwszym zespole ...
KADRA BENFIKI NA MECZ Z LECHEM POZNAŃ:
Bramkarze: Odysseas Vlachodimos, Helton Leite, Mile Svilar.
Obrońcy: Alex Grimaldo, Ferro, Gilberto, Nuno Tavares, Nicolás Otamendi, Jardel, Jan Vertonghen.
Pomocnicy: Pizzi, Rafa Silva, Pedrinho, Adel Taarabt, Everton, Gabriel, Chiquinho, Franco Cervi, Diogo Gonçalves, Julian Weigl.
Napastnicy: Darwin Núñez, Haris Seferović, Luca Waldschmidt, Gonçalo Ramo.

Wbrew zapowiedziom niektórych osób Benfica wybiera się do Poznania w bardzo silnym składzie, w którym znaleźli się wszyscy istotni gracze w układance Jorge Jesusa. Z ważniejszych zawodników nie zobaczymy w Poznaniu jedynie André Almeidy, który w trakcie ostatniego meczu przeciwko Rio Ave zerwał więzadło krzyżowe i będzie musiał przez to pauzować przez długi czas.
 
B 342

bladasek23

Użytkownik
ok pełny skład, ale podstawowe zapytanie dotyczy czy Benfice zależy na graniu w LE. W obecnej sytuacji Covid19, gra bez publiczności i do tego to jest LE, na którą wielu prezesów się skarży, że dokładają do tych rozgrywek. Zatem czy Benfica nie będzie chciała odpaść już na fazie grupowej.
 
wsc 161,4K

wsc

Użytkownik
ok pełny skład, ale podstawowe zapytanie dotyczy czy Benfice zależy na graniu w LE. W obecnej sytuacji Covid19, gra bez publiczności i do tego to jest LE, na którą wielu prezesów się skarży, że dokładają do tych rozgrywek. Zatem czy Benfica nie będzie chciała odpaść już na fazie grupowej.
Wydaje mi się, że odkąd w LE za wygranie jest nagroda w postaci LM to prezesi nie skarżą się zatem łatwo wywnioskować iż Benfica mało prawdopodobne by odpuściła.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Europy
Godzina: 18:55
Spotkanie: Lech Poznań - Benfica Lizbona
Typ: Lech Poznań strzeli więcej niż 1,5 gola w meczu
Kurs: 4,80
Bukmacher: eTOTO
Analiza:

Zrobiła się naprawdę duża masówka na Benfikę. Kursy na Lecha mocno wzrosły i według mnie warto coś zagrać w ich kierunku. Lech Poznań już zrobili więcej niż od nich oczekiwano. Samo wejście do fazy grupowej Ligi Europy to już jest sukces, więc teraz bez żadnej presji mogą grać z solidnymi klubami w grupie. Trzeba zauważyć, że Lech Poznań dostał się do fazy grupowej w naprawdę imponującym stylu. Wygrali 3:0 z Hammarby, 5:0 z Apollonem i 2:1 z Charleroi. Bardzo dobrze wygląda ta drużyna jeśli chodzi o atak, potrafią konstruować dobre akcje. Pasywna obrona i próba gry na 0:0 z taką drużyną jak Benfica raczej nie ma sensu, więc spodziewam się ambitnej postawy naszej drużyny i liczę na to, że przy odrobinie szczęścia strzelą w tym spotkaniu dwa gole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +34
3 2,6K

3kropek

Użytkownik
Benfica @1.51
Benfica i powyżej 1.5 gola w meczu @1.76
efortuna


Lubomir Szatka pauzuje za czerwoną kartkę z Charleroi, Djordje Crnomarković jest chory, a Thomas Rogne doznał urazu na rozgrzewce przed spotkaniem z Jagiellonią Białystok! Na starcie z Benficą trener Dariusz Żuraw będzie miał do dyspozycji tylko jednego stopera - Tomasza Dejewskiego. Tego, który awaryjnie miał łatać dziury.

źródło: klik

Benfica po czterech kolejkach z kompletem punktów. Bilans bramek 13:3.
Lech w lidze gra w kratkę. Na sześć spotkań, tylko 8 punktów. Biorąc pod uwagę problemy defensywne Lecha Poznań, to Benfica nie powinna mieć większych problemów i powinni zgarnąć komplet punktów. Dla mnie Portugalczycy są faworytem do wyjścia z pierwszego miejsca. Przed piłkarzami Lecha bardzo trudne sporkanie.
Z obroną Lecha chyba nie będzie aż tak źle.

 
psychol32 402,1K

psychol32

Użytkownik
ok pełny skład, ale podstawowe zapytanie dotyczy czy Benfice zależy na graniu w LE. W obecnej sytuacji Covid19, gra bez publiczności i do tego to jest LE, na którą wielu prezesów się skarży, że dokładają do tych rozgrywek. Zatem czy Benfica nie będzie chciała odpaść już na fazie grupowej.
Odkąd zwycięzca LE gra w następnym sezonie w LM to i kluby angielskie zaczęły poważnie traktować te rozgrywki. Oczywiście Benfice to nie grozi bo awans powinni zrobić z krajowych rozgrywek. Ale z tego co mi się wydaje to portugalskie ekipy nigdy nie odpuszczały tych rozgrywek.
 
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
Benfica nawet drugim składem sklepie słabego lecha, over 2.5 benfici promocja dnia, pozdro
 
vidal 33,2K

vidal

Mistrz Typer Mundial
Benfika dokonała drogich transferów. Ich cel to była LM a pewnie faza pucharowa ich interesowała. Jest pandemia, a z LE tez się generuje zyski z awansów. Maja bardzo szeroka kadrę wiec każdy będzie chciał grać jak najwiecej.
 
zyleta_87 3

zyleta_87

Użytkownik
Benfica raczej bierze ten mecz... Chociaż napisałem słowo "raczej" gdyż zbytnio nie przypominam sobie, żeby ostatnimi czasy nasze drużyny przegrywały z topowymi ekipami (oczywiście mowa o meczach u siebie) zaczynając od Portugalii u Benhakera, po Niemcy, City i Real... Nasi na mocnych się spinają... Czy może jednak wyolbrzymiam? Co sądzicie?
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Benfica nawet drugim składem sklepie słabego lecha, over 2.5 benfici promocja dnia, pozdro
to samo czytalem chyba przed kazdym meczem lecha w le w tym sezonie. zapewne o benfice na portugalskich forach tez pisano to samo przed meczem z paokiem w kwalifikacjach lm :)

PS podeslij numer kuponu, ciekawy jestem jakie kokosy rzuciles na ta promocje dnia ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
kryszan010 4,8K

kryszan010

Użytkownik
Benfica przyjechała do Poznania w najsilniejszym składzie, na pewno będzie kilka zmian w składzie wyjściowym i zagra kilku zmienników. Oglądałem ostatni mecz z Rio Ave i z całą sympatią dla Lecha, ale jeżeli zagrają chociaż w połowie tak jak z Rio Ave to nie będzie co zbierać z obrony Lecha. Bardzo szeroka kadra, każdy chcę się tam pokazać i wywalczyć miejsce w wyjściowej 11. Co z tego, że wraca Rogne i Crnomarkovic jak na tle Ekstraklasy ta para obrońców wygląda dość przeciętnie. Pograłem już wcześniej:
Benfica +2.5. bramki @2.45 STS
Benfica -1 @2.25 STS
Benfica -2 @4.05 STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
U 0

Usunięty użytkownik 46969

Gość
to samo czytalem chyba przed kazdym meczem lecha w le w tym sezonie. zapewne o benfice na portugalskich forach tez pisano to samo przed meczem z paokiem w kwalifikacjach lm :)

PS podeslij numer kuponu, ciekawy jestem jakie kokosy rzuciles na ta promocje dnia ;)
Ja tylko podaje typ gościu, Benfica to trzy poziomy wyżej niż lech i jakbyś się zainteresował może byś wiedział że portugalskie ekipy nie odpuszczają rozgrywek europejskich, co za tym idzie w starciu z dziurawa jak ser szwajcarski obrona lecha 3 bramki to absolutne minimum jakie im wlepia więc pobieram sobie miły kursik, stawki nie muszę podawać siedzę w tym 20+ lat i spory yield generuje więc niech cię już dupka nie piecze. Ps. Kasy nie pożyczam, zaraz dopisze jakieś typy oprócz tego pewniaka

Slavia +0.5
Benfica +2.5
Napoli +2.5
Rapid BTTS
Sociedad +2.5
Rangers +0.5
Young Boys BTTS
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
T 23,6K

timon111

Użytkownik
Zdziwiony jestem tym, że dzisiaj na 24 spotkania każdy próbuje typować mecz Lecha. W związku z sympatiami i nadziejami kibicowskimi w typowaniu takich meczów ciężej o obiektywizm. Ja skupię się na kilku innych spotkaniach

Dundalk - Molde Typ: Drużyna z większą ilością żółtych kartek: Dundalk Kurs: 2.24

Pierwszy mecz i będzie nietypowo. Spróbuję pograć typ, że zespół gospodarzy otrzyma w tym meczu więcej żółtych kartek. Kursy zostały wystawione na to zdarzenie niemalże po równo i widzę w tym typie value. Patrząc na statystyki, widać, że zespół Molde w rodzimej lidze łapie sporo tych kartek. Dundalk nie koniecznie. Lecz porównując obie ligi, łatwo można dojść do wniosku, że sędziowanie na wyspach pozwala na dużo ostrzejszą grę i stąd te różnice. Uważam, że zespół gości jest bardziej poukładany, to on będzie prowadził w tym starciu grę a gospodarze będą musieli nierzadko odnosić się do nieprzepisowych zagrań. Granie na kartki, nigdy nie stawia typów w kategorii pewniaków, ale przy tych kursach za mniejszą stawkę spróbuję.

Rapid Wiedeń - Arsenal Typ: Obie drużyny strzelą gola Kurs: 1.65

Według mnie jeden z pewniejszych typów na dzisiejszą kolejkę. Rapid gra w tym sezonie bardzo dobrze i obok Salzburga jest głównym kandydatem do tryumfu w rodzimych rozgrywkach. Szczególnie dobrze wyglądają ich formacje ofensywne. Do Austrii przyjeżdża dość mocno faworyzowany Arsenal. Ja mam pewne wątpliwości co do pewnej wygrane drużyny gości w tym spotkaniu. Owszem różnica klas jest na pewno widoczna, lecz często bywa tak, że drużyny z Pl szczególnie w fazie grupowej LE na wyjazdach nie grają na 100%. Arsenal w ostatniej kolejce podejmował Man City a już w niedzielę będzie musiał się zmierzyć z Leicester. Upatruje w tym szansy dla drużyny gospodarze, ale bezpiecznie gram BTTS.

Tottenham - LASK Typ: Tottenham -1 Kurs: 1.71

Znając mentalność Mourinho jestem przekonany, że Tottenham wyjdzie na ten mecz w stosunkowo mocnym zestawieniu. Jeśli tak się stanie to gospodarze powinni się uporać z Austriackim zespołem w miarę gładko. Goście poprzedni sezon mieli wyśmienity lecz jak wiadomo po takim sezonie po zawodników zgłaszają się Europejskie kluby i trochę skład został przemeblowany. Mam nadzieję, że Tottenham zagra choć na 60% swoich umiejętności i pokona niewątpliwie słabszego rywala a na każde ewentualne trafienie odpowie dwoma golami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +99
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom