>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. kolejka fazy grupowej Ligi Europy [21.09.2023] - Czwartek

Status
Zamknięty.
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Spotkanie: Servette - Slavia Praga
Bukmacher: Fuksiarz
Typ: X2 i over 1.5 goli
Kurs: 1.67


Po sytej Lidze Mistrzów przyszłą pora na Ligę Europy i szwajcarsko - czeski pojedynek. Slavia Praga to solidna ekipa, która w przeszłości przewijała się gdzieś w kwalifikacjach do europejskich pucharów czy w samych pucharach, ale akurat tutaj trudno mówić o wielkich sukcesach - lepiej wypadała pod tym względem m. in. Viktoria Pilzno. Goście w tym sezonie radzą sobie nieźle, bo w kwalifikacjach poradzili sobie bez większych problemów, a w lidze czeskiej mają na swoim koncie 2. miejsce - mając tyle samo punktów co pierwsza Sparta Praga. Servette to ekipa o dużo mniejszym potencjale, która zasłynęła z mocnej poprzedniej kampanii ligowej i 2. miejsca, z drugiej strony poziom ligi szwajcarskiej nie należy do najwyższych, a bilans gospodarzy to było 14 zwycięstw - 16 remisów i 6 porażek, czyli tyłka nie urywa krótko mówiąc. W jutrzejszym meczu faworytem bukmacherów są goście i trudno się temu dziwić. Nie chciałem się decydować na grę czystej ' 2 ' , bo jednak na wyjazdach Slavia radzi sobie dużo gorzej, co pokazał mecz z Zoryą czy Dnipro, ustawia nasz także zatem każdy remis bramkowy, poczawszy od 1-1, ale także wygrana gości, bo np. 2 - 0. Alternatywnie można spróbować mniejsze kursy, które przychodziły mi także na myśl, jak np. Slavia wygra dowolną połowę lub podwójna szansa pod drugą ekipę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1560
versa 397,5K

versa

Typer
Atalanta Bergamo - Raków Częstochowa
Raków powyżej 1.5 rożnego w każdej połowie
@5.00 Fuksiarz

Szukam wysokiego kursiku żeby jeszcze powalczyć w tym miesiącu o dobre miejsce, choć skuteczność tragiczna.
Raków Częstochowa w 4 z 5 meczy nie licząc meczu towarzyskiego z GKS Katowice pokrywał typ na +1.5 rogala w każdej z połów, oczywiście nie byli to przeciwnicy tak klasowi jak Atalanta Begamo ale też i ranga spotkania nie była aż tak ważna dla Częstochowian, Atalanta co prawda nie daje w serie A nabijać dużo rogali drużynom o zbliżonym potencjale do Rakowa ale wpadają i przy odrobinie farta sądzę, że typ może być rozliczony pozytywnie.
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Panathinaikos - Villarreal

Over 5.5 kartek @3.25 Unibet


Mamy tutaj piękny kurs i gram najwyższą linię dostępną na Unibet. W LM sypnęło w 1 kolejce kartkami i mam nadzieję, że podobnie będzie w LE. Gorący teren w Atenach , przyjeżdża drużyna Hiszpańska, gdzie również liga obfituje w sporą ilość fauli i kartek, więc powinno się to również przełożyć na potyczkę pucharową. Gospodarze w dotychczasowych meczach eliminacyjnych na własnym obiekcie za każdym razem pokrywali zaproponowaną linie w całym meczu , a jeśli chodzi o wyjazdy to tylko pierwszy pojedynek z Dnipro nie obfitował w kartki. Villarreal niby lekki faworyt, ale oni często wystawiają rezerwowy skład na puchary, a i też w ostatnim czasie grają poniżej oczekiwań, więc taki mecz na przełamanie, gdzie może pojawić się sporo agresji. Arbiter z Anglii, Craig Pawson, w tamtym sezonie średnia 4 ŻK na mecz, ale w pucharach wyglądało to zdecydowanie lepiej, jeśli chodzi o początek tego sezonu to średnia 5 ŻK, więc tutaj nie obawiam się o oszczędzanie zawodników. Oczywiście niższe linie też do gry, ja celuje w najwyższy kurs.

Ajax - Marsylia

Over 5.5 kartek @3.35 Unibet


Mecz na przełamanie dla gospodarzy. Początek sezonu fatalny, na szczęście udało się przejść rundę eliminacyjną w LE , więc trzeba wrócić do dobrej gry. Ciężki rywal na początek, bo przyjeżdża Marsylia, która też średnio rozpoczęła sezon , zwłaszcza w LM, gdzie uległa opisanej powyżej drużynie z Aten. W wspomnianym spotkaniu również ujrzeliśmy dużo kartek, które ponownie wybrałem odnośnie tego meczu. Nie widzę zdecydowanego faworyta, mecz może pójść w każdą stronę, ale i po raz kolejny powinniśmy ujrzeć kartoniki. Sędzia Mariani, typowy średniak jak na ligę włoską, ale w meczach pucharowych zdarza mu się napominać zawodników ponad stan , więc liczę na niego w dniu dzisiejszym, bo obie ekipy łapią sporo kartek.

Zaproponowane linie pograne singlowo, a over 4.5 kartek w dublu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +146
R 580,7K

rr62dga

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Ajax - Marsylia
Typ: remis
Kurs: 3,80
Bukmacher: Lvbet
Analiza:
Jeden z ciekawszych dzisiejszych meczów pierwszej rundy fazy grupowej Ligi Europy. Ajax w kwalifikacjach pokonał bułgarski Ludogorets 4:1 na wyjeździe i niespodziewanie przegrał u siebie 0:1. Olympique Marsylia rozegrał dwa zacięte mecze w kwalifikacjach do LM z Panathinaikosem i ostatecznie odpadł z Grekami po rzutach karnych. W Ligue 1 Marsylia wygrała mecz z Brestem ale aż trzy razy remisowała. Ajax w Erdivisie przegrał ostatnio z Twente i zajmuje dopiero 12 miejsce w tabeli. Mecz zatem typowo na remis, co często zdarza się w pierwszych kolejkach gdy obie drużyny pilnują się bardziej aby nie przegrać. Ostatnie zawirowania w Marsylii- rezygnacja zarządu i wczorajsza trenera Torala może wprowadzić w szeregach gości sporą dezorientację ale przypuszczam, że doświadczeni piłkarze potrafią się i w tej sytuacji zmobilizować i wywalczą punkt mimo tych niesprzyjających okoliczności.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1287
ziroxxx 783,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Qarabag - Molde,
over 9,5 RR @ 1.90 Unibet
over 10,5 RR @ 2.40 Unibet (8 RR do HT..)

Analiza:

Pamiętam z kwalifikacji, że te drużyny wyróżniały się pod względem rożnych. Qarabag to ciężki teren i to własnie gospodarze u siebie nabijają sporo rożnych. W kwalifikacjach Qarabag u siebie zdołał uzyskać następującą liczbę rożnych: 7,9,6,11. Molde natomiast na wyjazdach w kwalifikacjach do europejskich pucharów: 10,3,7. Oczywiście drużyny miało różnych przeciwników i nie ma co na tym opierać analizy, ale uważam że mecz będzie otwarty. Wezmę jeszcze pod lupę gospodarzy, którzy już w tamtym sezonie pokazali, że dużo nabijają rożnych szczególnie u siebie. Qarabag w tamtym sezonie zakończył rozgrywki europejskie na rundzie grupowej gdzie uzyskał w swojej grupie największą ilość RR. W grupie grali m.in z Olympiakosem, Freiburgem i Nantes. Ich średnia RR wyniosła 6,17 RR/mecz (u siebie 6,67 RR/mecz). Molde również się wyróżniało w tamtym sezonie pod względem rzutów rożnych. W grupie w LKE z Gent, Djurgarden, Shamrock Rovers wykonywali średnio 7,33 RR/mecz. Obie ekipy sporo rożnych nabijają. Czy tak było w tamtym sezonie, czy w tym w kwalifikacjach. Uważam, że obie ekipy dziś sporo będą atakować i zobaczymy sporo rożnych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1425
stanley-63 783K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Ajax - Marsylia
Typ: Marsylia powyżej 2.5 gola
Kurs: 5.00

Bukmacher: Fortuna

Ostatnio w lidze Holenderskiej Eredivisie liczyłem na przynajmniej 3 bramki Twente przeciwko Ajaksowi i weszło to i dziś liczę że w 1 rundzie LE przeciwko Marsylii Ajak straci gola a zaryzykuję że stracą znowu 3 , nie ma co ukrywać , że Ajax nie gra nic nadzwyczajnego , chłopaki muszą się zgrać bo transferów prę narobili i trzeba czasu , widać to było choćby w ostatnim meczu z Twente ale nie tylko bo od jakiegoś czasu już nie jest dobrze , Marsylia też nie jest jakimś wybitnym zespołem ale też nie należy do słabych też ma swój styl i gra dobrze , w lidze sa bez porażki 2-3-0 i bramki 7:4 Ajax z kolei 1-2-1 i br 7:6 , w poprzednim sezonie obie zagrały w fazie grupowej LM gdzie Ajax zdobył zaledwie 6 pkt pokonując 2 razy Glasgow a zanotował 4 porażki min u siebie z Napoli 1:6 czy z Liverpoolem 0:3 , lae to taka może mało ważna informacja , liczę że dziś Marsylia powinna zdobyć komplet pkt ale stawiam za bardzo wysoki kurs 3 gole z ich strony .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1287
H 91K

hasbaart

Typer
Mecze wcześniejsze

Qarabag - Molde
W grupie jest również Hacken i Leverkusen więc poza Niemcami, którzy wydają się tu faworytami grupy sprawa awansu z drugiego miejsca do kolejnej rundy i z trzeciego do LK jest otwarta. Mecze między Karabachem, Molde i Hacken powinny być mega zacięte.
Karabach w eliminacjach:
Ljubljana - 9żk, 6żk + CZERWONA Ljubljana
HJK - 7żk + CZERWONA HJK, 1żk
Raków - 5żk, 4żk
Lincoln - 2żk, 3żk
Molde w eliminacjach:
Galarasaray - 6żk, 4żk
Klaksvik - 5żk, 4żk
HJK - 2żk, 2żk

Sędziuje Szkot Beaton, który w poprzednich dwóch sezonach w pucharach pare kartek rozdał i czuje, że dziś może być podobnie. Molde lubi sobie ostatnio kartkę dostać albo karne sprokurować 😉

Quarabag - Molde
Over 3,5żk - 1,60 ✅
Over 4,5żk - 2,20✅
Molde over 2,5żk - 2,20✅
Karny - 3,20🤷‍♂️

S. Tiraspol - AS Roma
W grupie z Servette i Slavią Praga
Teoretycznie Roma jest dużym faworytem w grupie. Z jednej strony pamiętam jak zespoły włoskie lubią sobie olać Puchary. Mam nadzieję, że Roma tego nie zrobi. Na szczęście o motywację szeryfów można być spokojnym i liczę, że to oni będą dzisiaj łapać kartki.
Sherif w kwalach:
Klaksvik - 9żk, 0żk
Bate - 7żk, 1żk
Haifa - 12żk + CZERWONA × 2, 5żk
Farul - 4żk, 6żk
Sędziuje Łotysz Treimanis, który w ubiegłym roku fajnie rzucał kartkami więc mam nadzieję, że w tym roku będzie podobnie.

S. Tiraspol - AS Roma
Over 3,5żk - 1,50✅
Over 4,5żk - 2,00✅
Sheriff over 2,5żk - 2,05✅

Servette - Slavia
W grupie Tiraspol i AS Roma.
Jak już wspomniałem wcześniej oprócz Romy nie mamy tu specjalnie więcej faworytów w tej grupie. Mecze między pozostałymi ekipami powinny być zacięte. Servette w tych eliminacjach bardzo ładnie kartkowała, z kolei z tego co widzę Slavia jedzie w okrojonym składzie. Nie będę tu ściemniał bo wiem na ile ważni są gracze, którzy nie pojadą do Szwajcarii.
Sędziuje Gruzin Kruashvili. Nie jest jakimś demonem kartek ale mam nadzieję, że dziś ich że sobą nie zapomni

Over 3,5żk- 1,53✅
Over 4,5żk - 2,00✅
Servette over 2,5żk - 2,20✅
Slavia over 2,5żk - 2,55✅

Panathinakos - Villareal
Tutaj albo grubo gole, karne,kartki albo 0:0 i mecz bez historii. Wybieram opcję nr 1 😉
Over 3,5 żk -.1,47✅
Over 4,5żk - 1,95✅
Panathinakos over 2,5żk - 2,20⛔
Czerwona Kartka - 4,00🤷‍♂️
Karny - 3,20🤷‍♂️
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2212
loki123 249K

loki123

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożnaLiga Europy
Godzinna: 21:00
Spotkanie: Ajax - Marsylia
Typ: BTS
Kurs: 1.56
Bukmacher: Betfan
Dziś w ramach 1 kolejki fazy grupowej Ligi Europy dojdzie do ciekawego pojedynku pomiędzy drużynami Ajaxu Amsterdam i Ol Marsyslia. Gospodarze słabo zaczęli sezon w Holandii, ponieważ po 5 kolejce zajmują 12 miejsce z dorobkiem 5 punktów mając na koncie 1 zwycięstwo, 2 remisy i 1 porażkę a ich bilans bramkowy to 7-6. Podopieczni trenera Maurice Steijna na 10 ostatnich meczy zanotowali zaledwie 3 zwycięstwa, ale tylko w 3 spotkaniach nie strzelili bramki. Dziś w meczu Ligi Europy zabraknie takich zawodników jak Ahmetcan Kaplan, Geronimo Rulli, i Amourricho van Axel Dongen, którzy są kontuzjowani. Goście drużyna Marsylii w swojej lidze zajmują 4 miejsce z dorobkiem 9 punktów majac na koncie 2 zwycięstwa i 3 remisy a ich bilans bramkowy to 7-4. Przyjezdni na 10 ostatnich meczy zanotowali 3 porażki, ale bramki nie strzelili tylko w 3 spotkaniach. Dziś w drużynie przyjezdnej nie zagrają tacy zawodnicy jak Pape Gueye (zawieszony za kartki) Pedro Ruiz, i Ismaila Sarr, którzy są kontuzjowani. Patrząc na historię spotkań pomiędzy tymi drużynami to na 5 meczy w każdym obie strzelały bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1515
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Atalanta - Raków remis 5,80
Atalanta vs. Raków. Szykuje się niezłe starcie, gdzie Atalanta wcale nie musi być tak pompowanym faworytem, na jaki się ich buduje. Raków dobrze sobie radził w poprzednich rundach. Grał na styku, więc i tu może dojść do remisu. Potencjały obu zespołów oceniam na podobne, zatem dlaczego nie miałoby tu dojść do podziału punktów? Moim zdaniem dojdzie do wyrównanego spotkania, czego w konsekwencji rezultatem będzie właśnie remis.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Ponoć Raków bez Arsenića, Svarnasa, Jean Carlosa i Tudora... to spore osłabienie szczegolnie jesli zabraknie Arsenica i Tudora
 
H 73,6K

hagi84

Użytkownik
Atalanta - Raków remis 5,80
Atalanta vs. Raków. Szykuje się niezłe starcie, gdzie Atalanta wcale nie musi być tak pompowanym faworytem, na jaki się ich buduje. Raków dobrze sobie radził w poprzednich rundach. Grał na styku, więc i tu może dojść do remisu. Potencjały obu zespołów oceniam na podobne, zatem dlaczego nie miałoby tu dojść do podziału punktów? Moim zdaniem dojdzie do wyrównanego spotkania, czego w konsekwencji rezultatem będzie właśnie remis.
potencjal zespolow podobny?

Usuwajcie takie analizy z automatu bo to juz kryminal co tu sie czyta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +263
Gy_Gy_Craveel 248,5K

Gy_Gy_Craveel

Znawca - US Sports
H hagi84 to tylko laik moze zagrac, nie neguje typu ale brednie totalne , ale ile razy cos przeczytam ze strony inkub1986 inkub1986 ,to zazwyczaj brednie

Dla mnie w tym meczu rzucaja sie w oczy dwie serie, Rakow od czterech meczy nie przegral na wyjedzie co na polski klub to nielada wyczyn, gdzie wygrali ze slaba flora ale potem praktycznie nie istnieli z przemeblowanym Qarabağ czy z Arisem a w obu przypadkach nie przegrali a w strzalach na bramke mowi sama statystyka 32 -9 i remis z nie rowna grajaca kopenhaga , co ich forma faluje, raz zagraja dobrze , raz tez kopia sie po czolach.

Atalanta juz dawno nie miala remisu usiebie bo ostatnio w marcu tego roku, plus trzeba wziac poprawke w jakim wyjda skladem.

Nie lubie stawiac na wloskie druzyny bo z doswiadczen wiem ze najwiecej niesodzianek jest z ich strony , jezeli mowimy o topowych ligach, czesto u nich ze slabymi druzynami sa rozne dziwne wyniki. Wystarczy nawet wrocic tutaj pamiecia do reprezentacji Wloch jak odpadla z Macedonia, hehe.
Dla mnie predzej czy pozniej Rakow przegra na wyjezdzie ale w tym momencie maja najmocniejszego przeciwnika aby ten mecz przegrac i jezeli bym stawial to -1,5 HC po 1,96 jest okej ale , wlasnie to sa Wlochy i nie ruszam, jakby grali z Portugalczykami lub Hiszpanami to tak ale nie wloskie druzyny, poniewaz nie ufam a moje doswidczenie jest ponad 20 letnie, wiec wiem co pisze i rozumiem .

Po za tym Atalanta nie jest pompowanym faworytem, takie kusry wystawili bukmacherzy, jakby byli pompowanym faworytem to kusry by zlecialy ponizej 1,20 po przez public bet a tak nie jest , do tego pod skoczyly.
 
Ostatnia edycja:
lukas88 310,6K

lukas88

Forum VIP
Leverkusen- Hacken
Rewelacja rozgrywek Bundesligi podejmuje szwedzkie Hacken. Aptekarze w nieco przemeblowanym zestawieniu bo bez HofFmana, Hradeckiego czy Frimponga ale z "dzikiem" w ataku. "Bonifacy" imponuje łatwością w dochodzeniu do sytuacji strzeleckich, w meczu z Bayernem miał ze 3 sytuacje na gola ale zabrakło skuteczności, dziś rywal 2-3 półki niżej także powinien sobie postrzelać.
Moim zdaniem Bayer dość szybko rozłoży rywala na łopatki i będzie punktował.
Bayer (-1,5)HT @ 2,17
Boniface 2gole lub więcej @ 3,50

Sheriff- Roma

Włosi wychodzą niezłym składem, Mourinho nie bierze jeńców i walczy o trofeum. Różnica jakości obu drużyn znacząca, Roma z "czołgiem" Lukaku na szpicy, uważam że ogarną to spotkanie bez większego trudu.
Roma strzeli w obu połowach @ 2,65
Roma (-1)@ 1,70


LASK- Liverpool

Anglicy wychodzą mocno przetasowanym składam poza tym rzadko kiedy nie tracą bramki na wyjazdach. LASK to co prawda dużo słabszy zespół ale na własnym terenie powinien powalczyć, dlatego uważam że zobaczymy bramki po obu stronach w tym spotkaniu.
BTS +over 2,5 @ 1,97
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1647
neutralny 451,8K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Atalanta - Raków
Raków więcej fauli @1,85 Fuksiarz


Nie zwróciłem wcześniej uwagi na ten kurs, który jest według mnie nieporozumieniem. Atalanta jest zdecydowanym faworytem, pewnie z przewagą w posiadaniu piłki jakieś 65-35, więc nie wiem, kiedy oni mają faulować częściej niż reprezentant Ekstraklasy. Chciałbym, aby częstochowianie coś ugrali we Włoszech, ale niestety przy takich osłabieniach nie mam dziś wielkich nadzieji. Kluczowe w tym typie są absencje Arsenicia i Tudora. Pierwszy wprowadza duży spokój w obronie i emanuje pewnością siebie na murawie, która się przekłada na zespoł. Fran to gracz obecnie chyba najbardziej kreatywny i jeśli by zagrał to najpewniej to on byłby najczęściej faulowany, przy jego nieobecności powodzenie tego typu oceniam jako wysokie. Zapewne jedyne faule, jakie będą łapać Włosi to te w środku pola,, gdy pod faul zagrają Berggren, czy Papanikolau. Tyle tylko, że aby być sfaulowanym trzeba mieć piłkę, a dzis ta częściej będzie przy nogach gospodarzy, stąd moja pierwsza myśl, że częstochowianie będą często próbować przerywać grę i regulować tempo meczu spowalniając je właśnie przewinieniami.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +376
lukas88 310,6K

lukas88

Forum VIP
AJAX-OM
Ajax jak już wielokrotnie pisałem rozsprzedany przed sezonem. OM solidny skład, z Aubameyangiem w ataku. Holendrzy tylko jedna wygrana w 4 ligowych pojedynkach, OM dwie wygrane i 3 remisy. Uważam że Ajax z tym składem będzie walczył o 3-4 miejsce w lidze a nie o mistrzostwo. Wobec przedsezonowych roszad więcej szans daję gościom zatem moje propozycje:
OM DNB @ 1,96
OM over 1,5@ 2,15
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +703
mykpykcyk 121

mykpykcyk

Użytkownik
Atalanta - Raków
Raków więcej fauli @1,85 Fuksiarz


Nie zwróciłem wcześniej uwagi na ten kurs, który jest według mnie nieporozumieniem. Atalanta jest zdecydowanym faworytem, pewnie z przewagą w posiadaniu piłki jakieś 65-35, więc nie wiem, kiedy oni mają faulować częściej niż reprezentant Ekstraklasy. Chciałbym, aby częstochowianie coś ugrali we Włoszech, ale niestety przy takich osłabieniach nie mam dziś wielkich nadzieji. Kluczowe w tym typie są absencje Arsenicia i Tudora. Pierwszy wprowadza duży spokój w obronie i emanuje pewnością siebie na murawie, która się przekłada na zespoł. Fran to gracz obecnie chyba najbardziej kreatywny i jeśli by zagrał to najpewniej to on byłby najczęściej faulowany, przy jego nieobecności powodzenie tego typu oceniam jako wysokie. Zapewne jedyne faule, jakie będą łapać Włosi to te w środku pola,, gdy pod faul zagrają Berggren, czy Papanikolau. Tyle tylko, że aby być sfaulowanym trzeba mieć piłkę, a dzis ta częściej będzie przy nogach gospodarzy, stąd moja pierwsza myśl, że częstochowianie będą często próbować przerywać grę i regulować tempo meczu spowalniając je właśnie przewinieniami.

Na superbecie @2.00
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom