>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka fazy grupowej Ligi Europejskiej - 20.09.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Kursy od Tobet

Już w najbliższy czwartek rozpoczynają się zmagania w fazie grupowej LE. Wszystkie spotkania grupowe dopiero przed nami, ale w gronie faworytów eksperci wymieniają takie firmy jak: Liverpool FC, Atletico Madryt, Tottenham, Athletic Bilbao, Inter Mediolan, Napoli oraz​
Anzhi Makhachkala. Osobiście jeszcze nie mam swojego faworyta, wydaję mi się, że jest jeszcze zdecydowanie za wcześnie na takie prognozy. Tym bardziej, że niektóre ekipy będą chciały się włączyć bezpośrednio w walkę o mistrzostwa w swoich krajach więc w pucharach może być różnie.
Tak czy inaczej pierwsze mecz już w najbliższy czwartek i tym samym zapraszam i zachęcam do wspólnej analizy. Jak wiadomo spotkań wystarczy dla każdego.
 
witek-k 326

witek-k

Forum VIP
Victoria Pilzno- Academica de Coimbra 1 1,9( unibet)
Jak dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są Czesi. Victoria po 6 kolejkach ligi czeskiej jest liderem( 16 pkt 5-1-1). Wczoraj( sobota) pokonała u siebie w meczu na szczycie Spartę Praga 1-0.
Jeśli chodzi o europejskie puchary, to doświadczeniem przewyższają piłkarzy z Portugalii. Sezon 2011/2012- dobry występ w LM w grupie z Barceloną, Milanem, BATE- 5 pkt zdobytych i późniejsze odpadnięcie w 1/16 LE z Schalke( 1-1 dom, 3-1 dg wyjazd).
Z tamtej ekipy odeszli Jiracek czy Petrzela, ale wciąż jest to solidny w Europie zespół.
W tym sezonie LE w eliminacjach odprawiali kolejno: Metalurgi Rustavi( 5-1 w dwumeczu), Ruch Chorzów( 7-0 w dwumeczu) oraz Lokeren( 1-2 wyjazd i 1-0 dom).
Academica z kolei to debiutant w rozgrywkach LE. To typowy średniak ligi portugalskiej: w ostatnich 10 sezonach tylko raz w pierwszej 10( 7 miejsce 2008/09). Ostatnie 3 sezony to miejsca: 13, 14, 11.
W grupie LE są dzięki wygraniu Pucharu Portugalii( w finale 1-0 ze Sportingiem Lizbona), po drodze eliminując słabe: Leixoes, Aves i Oliveirense.
Warto dodać, że ze podstawowej 11, która grała w tamtym finale ze Sportingiem, z klubu po sezonie odeszła połowa- 6 graczy.
Dlatego też stawiam, na bardziej doświadczonych, ogranych w Europie i grających u siebie Czechów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
P 0

paulomaldini

Użytkownik
Rapid Wieden - Rosenborg X
Mój kolejny remis, Rosenborg nie &quot;lubi&quot; ostanio przegrywac, w lidze, ale tez przenosi ten stan rzeczy na lige europejska. Co do Rapidu, trudno powiedziec, czy to drużyna lepsza, czy gorsza od poprzedniego rywala norweskiej druzyny, czyli Legi Warszawa. Myśle, że prezentują w miarę równy poziom. Także, nie widze możliwości, żeby twarda drużyna, obrona Rosenborga dała się ograć na austryjackiej, niezbyt wymagającej ziemi.
 
P 38

pitbulek

Użytkownik
Twente - Hannover
Mecz drużyn, które lubią sobie nastrzelać bramek. Większość meczów zarówno Twente jak i w szczególności Hannoveru kończy się w okolicach 4 i więcej bramek. Myślę że wygraną drużynę w tym meczu ciężko wyłonić i stosunkowo bezpieczny typy to:
Kursy z Totomix
over 2.5 --&gt; 1.70 i oscylują do kursów u bukmacherów internetowych nawet do granicy 1.85 ale ciągle spadają.
lub nawet over 3.5 po kursie 2.80 ( z początku kursy były nawet 3.40 jednak obecnie średni kurs jest w granicach 3.00)
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
cien-27585 209

cien-27585

Użytkownik
Hapoel - Atletico

Warto pograć coś w stronę gospodarzy. Są w dobrej formie, wygrali ostatnie 5 spotkań z czego 3 ligowe i w żadnym nie stracili bramki. Atletico wiadomo dobra forma ale trochę słabiej grają wyjazdy w dodatku do Izraela nie lecą w najmocniejszym składzie, w 18 ,ktora na udała się na mecz brakuje Falcao, Diego Godina, Ardy Turana, Gabiego i Filipe.Większość z nich sporo grał od początku sezonu wobec tego dostali od Simeone wolne. Kurs na gości wobec takich osłabień nie powala , wiadomo, że rezerwowi będą chcieli się pokazać ale sama nieobecność Falcao to ogromna strata, Adrian czy Diego Costa to nie ten kaliber. Hapoel wobec takiego obrotu sprawy na pewno się zmobilizuje podwójnie , bo gdzie zdobywać punkty jak nie u siebie z tak osłabionym zespołem?

obie strzelą @ 1,90 Tobet⛔
over 0,5 w 1 połowie @ 1,40 Tobet ✅( do jakiegoś dubla jak znalazł)
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
zieliiii 28

zieliiii

Użytkownik
Hapoel - Atletico 1 @ 5,00 + Stuttgart - Steaua 2 @ 7,00 = ako @ 35,00 ⛔
Pierwsza kolejka Ligi Europy już przed nami, wybrałem dwa dosyć ciekawe mecze. W pierwszym meczu zagrają wicemistrz Izraela Hapoel Tel-Awiw i triumfator poprzedniej edycji LE czyli Atletico Madryt. W tą długą i męczącą podróż nie udały się największe gwiazdy takie jak Falcao, Turan, Gabi czy Diego Godin. Bez nich drużyna Hiszpańska jest co najwyżej przeciętniakiem ligowym, traci praktycznie wszystkie atuty. Hapoel nieźle zaczął sezon wygrywając wszystkie 3 mecze ligowe nie tracąc nawet gola. Gospodarze będą mieli wielką okazje aby pokonać obecnego triumfatora tych prestiżowych rozgrywek.
Natomiast drugi mecz to starcie niemieckiego Stuttgartu z trzecią drużyną Rumuni poprzedniego sezonu - Steauą Bukareszt. Drużyna Niemiecka fatalnie rozpoczęła sezon zdobywając tylko jeden punkt z beniaminkiem. Grają naprawdę katastrofalnie, może to być za mało również na Rumunów, którzy będą grali bez jakiejkolwiek presji, czego nie można powiedzieć o graczach Stuttgartu. Steaua dobrze rozpoczęła sezon, po 8 kolejkach zajmują pierwsze miejsce. Myślę, że warto zagrać za te parę złotych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
k42a 112

k42a

Użytkownik
Trochę tych spotkań jutro jest, ja napiszę o tych, które w mojej opinii, są najpewniejsze:

FC Kopenhaga - Molde

Zespół ze stolicy Danii dosyć ograny w europejskich pucharach, grali nawet niedawno w 1/8 LM. To co zwróciło moją jak i innych kibiców uwagę w ich grze to defensywa - co prawda strzelali mało jednakże nigdy nie kończyli spotkań z dużym bagażem straconych bramek. Oczywiście, miało to miejsce kilka sezonów temu, ale doświadczenie na pewno pozostało. W lidze po 9 kolejkach legitymują się świetnym bilansem 6-3-0, z czego 4-1-0 u siebie. Widać, że są formie. Molde w Norwegii zajmuje 2. lokatę, z tym, że tam już sezon w pełni (22 kolejki rozegrane). Zespół raczej skromny, będący kimś ważnym tylko na swoim podwórku. Wątpię aby mieli coś ugrać na wyjeździe z zdyscyplinowanymi Duńczykami.
FC Kopenhaga 1.61 bet365 4/10 ✅
Hapoel - Atletico
Na pierwszy rzut oka to przyjezdni z Madrytu wydają się być bez wątpienia faworytami, od kilku lat rządzą w LE. Jednak trener Simeone nie zabrał na podróż do Izraela zawodników będących kręgosłupem drużyny - Falcao, Godin, Turan. Jasne, w składzie mają kilku innych klasowych zawodników, którzy na zespół gospodarzy powinni wystarczyć. Z tym, że teren trudny (już sam daleki wyjazd nie jest niczym dobrym), Hapoel maksymalnie zmotywowany (dobra forma w lidze, do tego na pewno nie podejdą olewacko do LE) i strasznie ciężko typować zakończenie tego starcia. Ja jednak spodziewam się otwartego, ofensywnego meczu - Izraelczycy na pewno nie będą się bronić, podobnie jak Atletico, które przecież ma innych ludzi od strzelania goli aniżeli Falcao.
BTS 1.72 bet365 4/10
⛔

Twente - Hannover

Spotkanie dwóch ofensywnych i overowych drużyn, jedno z ciekawszych w tej kolejce. Niemcy w lidze spisują się od początku bardzo dobrze, zwłaszcza ofensywa zasługuje na oklaski. Nie ma co nawet wspominać o Twente, która na razie przewodzi w Holandii z kompletem punktów po 5 kolejkach. To co rzuca się w oczy u obu drużyn to oczywiście wyniki ich spotkań - zawsze pada dużo goli, może niekiedy defensywa zaczyna być za mocno rozkojarzona wysokim prowadzeniem, ale overy i btsy są bardzo często pokrywane. Nie inaczej powinno być w tym spotkaniu.
BTS 1.61 bet365 7/10 ✅
Późno już, oczy się kleją i brak weny na pisanie, ale oprócz tych trzech spotkań polecam przyjrzeć się graniu na zwycięstwo Partizana z Neftci Baku po kursach około 1,6. Widzę również value w meczu AELu z Moenchengladbach - jak się gra na Cyprze wiadomo, do tego zgoła różne otwarcia sezonów u obu drużyn.
Na Cyprze może szału nie było, ale tak jak się spodziewałem, Borussia kompletu punktów nie wywiozła.
Ogromnie zawiodłem się na Partizanie...
 
M 135

mhm

Użytkownik
mysle ze nie jestes do przodu u buka bo grasz ako na oko.
Do tego granie tych smiesznych kursow 1,6 mija sie z celem.
LE gra sie ewentualnie po pojawieniu sie skladow na stronie UEFA (pewnie 80% ludzi tutaj sie zdziwi bo jak to, po co sprawdzac sklady skoro Twente i Hannover to brzmi overowo a Atletico jest zajebiste to wygra w Izrealu), a poza tym trzeba sprawdzic jak wyglada sytuacja ligowa, czy nie ma kontuzji, czy nie ma waznych meczy w nastepny weekend (np PSV). Generalnie to jest loteria. Mysle ze Dnipro jest mocne u siebie i tego meczu bym nie tykal. Atletico wszystkich meczow nie wygra i takie 1,7 wyjazd to ponizej granicy grania. Hannover tez ciagle strzelac nie bedzie. Kurs w ako mocno zanizony ale nie bede teorii o value w bukmacherce wyglaszal.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
H 187

h778

Użytkownik
Bayer Leverkusen - Metalist Charków (20.09.2012, 21:05) ✅ 0:0
Typ: Metalist Charków (+0,75)
Kurs: 1,9
Bukmacher: bet365
Stawka: 4/10

W zeszłym sezonie Metalist zagrał w ćwierćfinale Ligi Europy, tam odpadli ze Sportingiem, ale bardzo mało zabrakło do awansu. Na wyjeździe wygrali z Sochaux, Austrią Wiedeń, Malmö, Salzburgiem i Olympiakosem, zremisowali z Alkmaar, przegrali tylko w Lizbonie. W obecnej edycji odprawili z kwitkiem Dinamo Bukareszt. Metalist wyraźnie lubi grać poza domem, bukmacherzy nie docenili ich już w meczu z Rumunami, teraz mamy do czynienia z podobną sytuacją. Bayer to obecnie nie jest wielka drużyna, nie ma tam nazwisk, których grający pod ukraińską flagą Brazylijczycy i Argentyńczycy mogliby się przestraszyć. W lidze ostatnio przegrana w fatalnym stylu z Dortmundem, wcześniej wygrana z Freiburgiem i porażka z Eintrachtem. W obu drużynach bez znaczących osłabień. Piłkarze Metalista wylecieli do Niemiec żądni zemsty za porażkę w dwumeczu Ligi Europy w sezonie 2010/11 i na pewno łatwo nie odpuszczą.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Viktoria Plzen - Academica de Coimbra 3:1

Typ: 1
Kurs: 1.80



W pełni popieram typ kolegi witek k na Viktoria Plzen. Kurs systematycznie maleje.. Goście nie wygrali od 5 kolejnych meczy. W lidze odległa 9 pozycja. Bez wygranej jak dotąd w Portuguese Liga 2012/2013. Gospodarze natomiast prezentują ostatnimi czasy bardzo dobrą dyspozycję i myślę, że pójdą za ciosem. Rywal nie jest wymagający, więc 3 oczka powinny być po stronie pogromców Ruchu Chorzów.

Czesi u siebie są mocni, a Academica de Coimbra punktować powinna jedynie na własnym boisku. Radzę łapać win lidera Gambrinus liga 2012/2013, bo kursy wysokie!
SSC Napoli - AIK Stockholm 4:0

Typ: 1
Kurs: 1.35


Kolejny mecz to pojedynek 2 siły w Serie A - Napoli z drużyną AIK. Napoli po ciekawej końcówce tamtego sezonu ostatecznie zajęło piąte miejsce premiowane grą w Lidze Europy. AIK obecnie znajduje się na czwartej pozycji w szweckiej lidze. Klub podtrzymuje równie świetną ligową passę, jak Napoli, ponieważ wygrał ostatnie cztery mecze. Warte zainteresowania jest to, że potrafił wyeliminować rosyjskie CSKA naszpikowane gwiazdami. Mimo to wyjazd do Włoch powinien zakończyć się klęską ekipy z Sztokholmu. W zespole z Włoch fiesta, atmosfera doskonała, gracze świetnie dogadują się z trenerem. Napoli jest zdecydowanym faworytem do odniesienia zwycięstwa w tym meczu i każdy inny wynik byłby wielką sensacją. Edinson Cavani, Goran Pandev, Marek Hamsik, Christian Maggio, Blerim Dzemaili, oraz Juan Camilo Zuniga.. wszyscy zdrowi i gotowi do gry. A to może oznaczać jedno.. wygrana i to nie jedną bramką. Na Stadio San Paolo gospodarze prezentują się bardzo dobrze. Grupa dość ciężka, jest mocne PSV, jest ukraińska siła Dnipro. A więc trzeba ciułać punkty na własnym obiekcie. Bo wyjazdy do Holandii czy na Ukrainę, do łatwych nie będą należały. Dzisiaj Napoli nie powinno mieć problemów.
Maribor Pivovarna Lasko - Panathinaikos 3:0

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.95


Zagram przeciwko grekom. Z ważniejszych informacji - Do Słowenii nie pojechali: Pape Habib Sow, Spyros Fourlanos, Alexandros Tabakis, Nikos Marinakis, Tasos Lagos, Kosta Barbarouses, Antonis Petropoulos, Kostas Triantafyllopoulos i Christos Donis. A więc spora część składu. Panathinaikos ostatnimi czasy gra słabiutko. W jedynym wrześniowym meczu jaki rozegrał w Lidze Greckiej przegrał i to z beniaminkiem, drużyną Panthrakikosu Komotini 0:1. Maribor radzi sobie na swoim podwórku dużo lepiej. W dwóch wrześniowych meczach zanotował dwa efektowne zwycięstwa. Najpierw rozgromił 4:0 Rudar Valenje, a kilka dni temu pokonał na wyjeździe NK Aluminij 5:1. Wcześniej w eliminacjach do LM musieli uznać wyższość - ekipie Dinamo Zagreb. Natomiast pokonywali w wakacje w dwumeczach bośniackie FK Željezničar Sarajevo oraz rewelację z Luksemburga F91 Dudelange. Teraz rywal z wyższej półki. Panathinaikos ma nadzieję, na odbudowanie psychiczne, przed meczami ligowymi. Ale mecz z mistrzem Słowenii, raczej nie zakończy się ich zwycięstwem. Ubezpieczam się remisem w przypadku takim zwrot kasy. Zagrać jako singiel. Na koniec wspomnę o dwóch graczach. Tavares i Agim Ibraimi to siła napędowa Mariboru i od ich dzisiejszej dyspozycji będzie dużo zależało. Swoje ataki Maribor opiera na dwóch skrzydłach, właśnie na tych piłkarzach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Jestem w dużej mierze przekonany o tym, że Atletico meczu w Izraelu nie wygra. Poleciał mocno okrojony skład, a jeszcze bardzie rezerwowy wyjdzie od pierwszej minuty. Atletico po tych dwóch zwycięskich sezonach w LE w końcu chce wskoczyć na wyższy poziom. Nie ma im się co dziwić, jadą drużyny z Ligi Europejskiej jak chcą. Do tego sama odległość jaką musi pokonać zespół z Madrytu jest dosyć spora. Wiadomo, że w dniu meczu tam nie lecą, ale przy dłuższych podróżach bardzo często pojawia się problem z aklimatyzacją. Do tego Atletico trzyma serię 13 meczów ze zwycięstwem z rzędu w europejskich pucharach. Każda seria się musi kiedyś kończyć, choć nie chcę używać tego argumentu jako kluczowy, bo to równie dobrze działa w dwie strony. Brak Filipe, Gabiego, Turana i przede wszystkim Falcao jest dla mnie bardzo czytelnym sygnałem, że trzeba się kierować ku gospodarzom w tym spotkaniu.

Hapoel - Atletico
Hapoel +0,5 1,95 Bet365
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Hapoel - Atletico 1 @ 5,00 + Stuttgart - Steaua 2 @ 7,00

Natomiast drugi mecz to starcie niemieckiego Stuttgartu z trzecią drużyną Rumuni poprzedniego sezonu - Steauą Bukareszt. Drużyna Niemiecka fatalnie rozpoczęła sezon zdobywając tylko jeden punkt z beniaminkiem. Grają naprawdę katastrofalnie, może to być za mało również na Rumunów, którzy będą grali bez jakiejkolwiek presji, czego nie można powiedzieć o graczach Stuttgartu. Steaua dobrze rozpoczęła sezon, po 8 kolejkach zajmują pierwsze miejsce. Myślę, że warto zagrać za te parę złotych.
jak juz cos to lepiej to pograc na singlach

co do vfb chcialbym sie odniesc, a raczej taka mala uwaga, w 2010 tez fatalnie poczynali sobie w lidze, ale za to w grupie w le wymiatali, a steua swego czasu meczyla sie z sheriffem czy st patricks, wiadomoo bylo to jakis czas temu, ale czy ten klub poszedl tak bardzo do przodu? nie twierdze, ze VFB to na 100% wygra, omijam to spotkanie, ale przestrzegalbym przed zbytnim podnieceniem


ciekawie wyglada YB. Kluby z Anglii oraz Wloch maja specyficzne podejscie do LE. Pool w pamietnej przygodzie nie wygral zadnego spotkania, 3 remisy i porazka. W tym zdobyli tylko 1 bramke po za domem. YB na 4 mecze u siebie 4 wygrane. Mysle, ze liga i weekendowa potyczka z MU bedzie priorytetem. spodziewam sie rotacji w skladzie. 1x chodzi za mna...
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
witek_k jak dla mnie bet na Plzen jest bardzo dobry. Zgadzam się z tobą w 100%. To samo tyczy się typu na Happoel z remisem. @Ramzesa za to samo w Betsafe lub Tobet masz kurs 2,07. Oba typy sam pobieram. Do tego w oko weszło mi kilka innych typów, króciutko o każdym żeby za bardzo się nie rozpisywać, liczę na wasze pomysły, przemyślenia i uwagi co do tych meczy.
Bayer Leverkusen - FC Metalist Kharkiv BTS 1,87
Bayer u siebie powinien strzelić, a że Metalist jest silne w ofensywie to pokazało w poprzednim sezonie LE. Ciekawe jest to, że Metalist w 11 meczach tego sezonu strzelił bramkę w 10, tylko raz nie potrafili pokonać bramkarza rywali w meczu z Arsenalem Kijów. Leverkusen natomiast także tylko raz (w ten weekend z Borussią na Signal Iduna Park), lecz na 4 oficjalne mecze.
Sporting Lisboa - FC Basel under 2,5 1,80
Sporting to jedna z moich ulubionych drużyn do underów. Do tego Bazylea nie zachwyca w ofensywie w tym sezonie, warto popatrzyć na h2h tej ekipy, w pucharach bodajże tylko raz zaliczyli over (u siebie z Cluj). Po takim kursie na mecz rozgrywany w Portugalii warto zagrać moim zdaniem.
FC Twente - Hannover 96 BTS 1,55
Typowo over&#39;owe drużyny, w obu ma kto strzelać. Twente raczej u siebie strzela, a Hannover zawsze z przodu groźny.
Lyon - Sparta Prague 1,48
Francuzi o klasę lepsi, co roku w LM. Sezon zaczęli dobrze, 4 zwycięstwa i 1 (wyjazdowy) remis. Powinni wygrać, ale w tym przypadku boję się o ich motywację i nie mam informacji co do składów.
Bordeaux - Club Brugge under 2,5 1,70
W meczach Bordeaux tak jak i w meczach Sportingu lubię stawiać na under&#39;y. Słyną z dobrej obrony, z przodu potrafią coś ustrzelić, ale głównie grają solidnie z tyłu. Bruggia natomiast typowo ofensywna ekipa, aczkolwiek to nie jest liga belgijska, tu jadą na ciężki mecz do Francji, więc nie mogą się otworzyć tak jak ma to miejsce w meczach ligowych.
Byłbym wdzięczny gdyby ktoś conieco skomentował moje typy.
EDIT: Wszystkie kursy z Betsafe.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
U mnie wygląda to tak
over 2,5 w meczu Bilbao 1,77
over 2,5 w meczu Napoli 1,8
Brugge AH+1 1,9
Molde AH+1 1,8 (wszystko Marathonbet)
Bilbao u siebie zawsze strzela sporo, w LE zawsze overowe, jedynie z Lokomotivem wygrało 1-0.
Sporting, PSG czy MU traciły tu conajmniej dwie bramki, goście zarówno z Bate jak i z Neftczi, tracili dwie bramki, nie wyobrażam sobie, że Bilbao nie trafi w pierwszym meczu grupowym choćby dwa razy, dodając do tego,
że obrona nie jest ich mocną stroną zagrałem ten over dawno temu ????
Napoli, mocno overowa ekipa kontra underowy AIK,
błędów CSKA Napoli nie powinno powtórzyć, jeśli zagrają skutecznie w ataku wejdzie bez problemu.
Bordo męczyło się rundę wcześniej, dlatego nie rozumiem czemu doświdczona ekipa z Belgii była do wzięcia z tą linią po tym kursie.
Kopenhaga ma u siebie świetne wyniki w Europie, nie wygrała tu nawet Barcelona, warto zaznaczyć, że dwoma bramkami dawno nie wygrali, ostatnio z Panatą, Molde potrafiło wygrać dwa razy z Heerenveen, ze Sttutgartem dwa lata temu też, trzon ekipy z tamtego meczu został utrzymany, więc w tym
skandynawskim pojedynku gram w stronę gości.
 
D 7

desire

Użytkownik
Co sądzicie o over 3.5 kartek @ 1.72 w meczu Maritimo - Newcastle? Obydwie drużyny w ostatnich swoich spotkaniach często zaliczają sporo kartek, grają dosyć agresywnie, do tego sędziować to spotkanie będzie Robert Schörgenhofer, który dosyć często sięga po kartoniki - w sezonie 2011/2012 pokazując łącznie 132 żółte kartki w 26 meczach co daje nam średnią 5.07 ŻK/mecz. W tym sezonie póki co ta średnia jest jeszcze większa i wynosie 5.6 ŻK/mecz (statystyki z transfermarkt).
//edit
Zmienili linię w bet365 na 4.5, szkoda, że nie zagrałem tego wczoraj.
 
mati987 12

mati987

Użytkownik
uważałbym na Liverpool, oto skład jaki pojechał do Szwajcarii
Pełna kadra Liverpoolu: Jones, Wisdom, Carragher, Coates, Enrique, Shelvey, Sahin, Henderson, Downing, Yesil, Morgan, Gulacsi, Robinson, Coady, Suso, Sterling, Pacheco, Assaidi, Flanagan, Borini, Wilson.
Newcastle również poważne braki:
Newcastle United przystąpi do meczu w mocno okrojonym składzie. Hatem Ben Arfa pauzuje ostatni mecz za czerwoną kartkę z czasów gry w Marsylii. Tim Krul (łokieć), Danny Simpson (udo), Ryan Taylor (kolano), Fabricio Coloccini (udo), Cheick Tiote (kolano) oraz Papiss Cisse (choroba) nie mogą zagrać w tym meczu. Demba Ba, Jonas Gutierrez oraz Yohan Cabaye zostali w Newcastle, aby przygotować się do meczu z Norwich.

Pełna kadra na mecz z Maritimo:
Steve Harper, Rob Elliot; James Perch, Davide Santon, James Tavernier, Steven Taylor, Mike Williamson, Shane Ferguson; Mehdi Abeid, Romain Amalfitano, Vurnon Anita, Gael Bigirimana, Dan Gosling, Sylvain Marveaux, Gabriel Obertan, Haris Vuckić; Shola Ameobi, Sammy Ameobi, Adam Campbell.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
E 14

embi

Użytkownik
Oj kurs na over w meczu Twente idzie strasznie w dol, teraz stawialem to nie zdazylem wyslac kuponu i juz spadl na 1,65 Bwin

Polecal bym zagrac system 2z4 na same remisy. 2 mecze &quot;wchodza&quot; i juz mamy zwrot, takie typy:

1. BSC Young Boys - Liverpool FC X
Tak jak kolega mati987 podal wyzej, sklad jest MOCNO rezerwowy, ja interesuje sie liga angielska, ale z tego skladu kojarze tylko kilku graczy i nie są to napastnicy. Druzyna bez Gerrarda i Suareza, w formacji ofensywnej Sterling i Borini, nie sa to pilkarze klasy swiatowej, a raczej mlodzi gracze dopiero zdobywajacy doswiadczenie na boiskach angielskich, nie mowiac juz o europejskich pucharach. W pomocy Sahin, Henderson czy Downing sa graczami przecietnymi, ktorzy sami meczu nie wygraja.
W nastepnej kolejce ligi angielskiej Liverpool mierzy sie z Manchesterem United. Chyba kazdy kto oglada lige angielska wie jak wazny i prestizowy jest ten mecz, zadna z druzyn napewno nie chce odpuscic tego starcia.
Przewidywany wynik to 0-0 ewentualnie 1-1.

2. Maritimo Funchal - Newcastle United X
Rowniez opre sie tu na skladzie, ktory mati987 podal wyzej. Ostatni mecz w lidze angielskiej dla Newcastle był istnym koszmarem, z ktorego wyszli szczesliwie. Gracze z Newcastle mierzyli sie z pilkarzami z Evertonu. Pierwsza polowa byla calkowita dominacja gospodarzy, szybko strzelona bramka w okolo 15 minucie mocno &quot;zakrecila&quot; pilkarzami Newcastle, do konca polowy przyjezdni mieli 2 przypadkowe sytuacje, bronili sie wybijajac pilke do przodu na oslep. W 2 polowie wszedl Demba Ba, strzelil gola w 49 minucie i to dalo nadzieje Srokom. Ich gra zaczela nabierac kolorow i mecz byl wyrownany, jednak sedzia nie zaliczyl Evertonowi dwoch prawidlowo strzelych goli. W 87 minucie udalo sie gospodarzom strzelic gola na 2-1, jednak wpuszczenie Demba Ba na boisko okazalo sie strzalem w 10, poniewaz juz 2 minuty pozniej wyrownal on stan meczu na 2-2. Remis BARDZO szczesliwy dla Srok, gra pozostawiala naprawde wiele do zyczenia i gdyby nie bledy sedziego polegli by bardzo mocno.
W dzisiejszym meczu Newcastle wystapi w zupelnie smiesznym skladzie, bez nikogo z czolowych graczy.
Braki w Newcastle:
- Ben Arfa - ktory potrafi uratowac mecz i sam stworzyc akcje bramkowo lub wymusic karnego, najlepszy technik w druzynie z Newcastle, bez ktorego ich akcje wygladaja tragicznie.
- Bramkarz Tim Krul - w tamtym sezonie spisywal sie rewelacyjnie. Jego zmiennik nie jest juz tak pewny.
- Cheick Tiote - bez niego srodek pola Newcastle jest BARDZO okrojony, bo kto jak nie ten zawodnik ma rozbijac ataki przeciwnika?
- Papiss Cisse &amp; Demba Ba - 2 fenomenalnych napastnikow, ktorzy strzelaja na zmiane seriami, jest to chyba najwieksze oslabienie w druzynie, bez tych 2 graczy poprostu Newcastle nie ma w ogole sily ofensywnej.
Bez trzonu jakim sa pilkarze ktorych wymienilem oraz Gutierrez i Cabaye, druzyna Newcastle jest druzyna, ktora mogla by wystepowac w lidze polskiej, a nie angielskiej. W ofensywnie nie maja nic do zaoferowania, dlatego mysle, ze glownym priorytetem bedzie 0 z tylu.
Przewidywany wynik to 0-0.

Mecze Rapid Wiedeń - Rosenborg oraz Hapoel Tel Aviv - Atletico Madryt zostaly bardzo fajnie opisane juz wyzej, takze nie ma sie co powtarzac.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
loretin15 186

loretin15

Użytkownik
Rozpoczynające spotkania Ligi Europy w moich oczach mogą rozstrzygnąć się wszelako także postanowiłem się przyjrzeć zespołom i wyciągnąłem pare typów które jęsli nie wejdą to będę się bardzo dziwił patrząc po obecnej formie zespołów w swoich ligach.

Udinese - Anży Machaczkała
Analizę do tego spotkania napisałem w dziale Typ Dnia gdzie w mojej opinii ten mecz zostanie zdominowany przez Anży z powodu tragicznej formy Udinese w tym sezonie i jeśli zespoł z Włoch miałby się przełamać to bardziej bym patrzył na Ligę Włoską niż tutaj gdzie Anży wymienia się do kandydata o najwyższe cele w tej lidze co z pewnością potwierdził mecz z AZ na wyjezdzie moje typy na ten mecz :
Anży Machaczkała 2.45 WH⛔
Anży Machaczkała DNB 1.67 WH ZWROT
Anży Machaczkała -1 4.60 dla odważnych WH⛔
Anży Machaczkała o1.5 2.40 Bwin ⛔
//Zawiodłem się na drużynie z Anży ale cóż wyjazd dośc trudny u siebie na pewno będą chcieli się zrehabilitować.

Fenerbahce – Marsylia
Tutaj można by powiedzieć że czeka nas dość wyrównane spotkanie patrząć po spotkaniach w Lidze w ciemno brałbym zwycięstwo Marsylii z wysokim kursem są na bardzo wysokiej fali tak jak drużyna Anży . Swietna forma Gignaca pozwala na bardzo wiele co w ostatnim spotkaniu pokazali skuteczność w tym meczu troche zawiodła ale i tak wygrali 1:0 z Nancy . Jak wiadomo drużyna Fene przed własną publicznością jest bardzo mocna i będą chcieli się pokazać z jak najlepszej strony . Ja osobicie jak by nie było innych typów niż 1x2 to stawiałbym na Marsylię ale się powstrzymam w tym wypadku dośc dobrze prezentuje się BTS oraz o2.5 .
BTS 1.80 WH✅
Over 2.5 2.05
tutaj raczej nikt nie zadowoli się z remisu .✅
// Naprawdę swiętna koncówka Marsylii .

Viktoria Plzen – Academica

Czas na spotkanie eliminatora drużyny Rucha Chorzów . Na Czechy przejedża drużyna portugalska Academica która w tym sezonie jest wrakiem zespołu z poprzedniego sezonu po prostu zawodzą na całym froncie . W tym sezonie jeszcze bez wygranej i bardzo wątpie w przełamanie własnie na terenie Czeskim gdzie drużyna gospodarzy jest w bardzo wysokiej formie ostatni mecz lidze na szczycie pokonali Sparte Praga co z pewnosią pozytywnie wpłynie na ich morale . Natomiast ostatni mecz Academici to przegrana z zespołem Covilha aż 2:0 . A smiem twierdzić drużyna Plezna jest o wiele lepsza niż ostatni przeciwnik gości .
Typy na to spotkanie.
Viktoria Plzen. 1--1.73 // bardzo wysoki do pogrania osobiście pogram ✅grubo .
Viktoria Plzen. -1 3.00 // Dla lubiących ryzyko ale nie widze ✅przeciwwskazań na nie wejście.
Połowa/Cały mecz Plzen./ Plzen. 2.70 // spodziewam się totalnej dominacji zespołu gospodarzy. ⛔

Bordeaux - Club Brugie
Po wygranej wyrwanych w ostatnich sekundach meczu z Belgradem zespół z Francji przystępuje do rozgywek Ligi Europy . Na własnym boisku są z pewnością faworytem i temu nie wątpie chodz ostatnia forma zespołu nie wskazuję na łatwą wygraną z Belgami którzy z pewnością nie przyjadą się zamurować przed własną bramką i będą szukali swoich szans w tym meczu wieć postanowiłem tutaj pograć coś w stronę BTS:
BTS 2.10 WH⛔
//Bordo rozbilo poprostu zespół z Belgii bez wiekszego pomysłu na dobrą defensywę zespołu gospodarzy .


Twente – Hannover
Ten mecz wiele razy już tutaj był omawiany i mam taką samą opinnie na temat tego spotkania gdzie przyjezdzą dwa zespoły które po prostu grają ofensywny futbol i tutaj nie może zabraknąc bramek więcej tutaj chyba nie trzeba pisać wystarczy po prostu popatrzeć na ostatnie mecze i formę tych zespołów tutaj nie ma zbytnio czego szukać w 1x2 tylko pobrać Bts i overy . Dlatego proponuję :
BTS 1.50 Wh// Strasznie spadł ale cóż się nie dziwić .✅
Over 3.5 2.50✅
Over 4.5 4.40 // 1/10⛔

Pozostałe typy które są ciekawe ale tutaj już bez większych analiz :
Inter Mediolan - Rubin Kazań BTS-1.91✅
Tottenham – Lazio BTS 1.80 ⛔/ over 3.5 3.40⛔
Napoli - AIK Solna BTS 2.00⛔ / over 3.5 2.75
✅ // AIK z pewnoscią stać na bramkę honorową a Napoili powinno przeważać w tym spotkaniu .
// Jednak chyba nie stać nawet grając przeciwko 10 drużynie Napoli . Włosi i Dniepro powinni awansować dalej z gruby mysle ze Napoli rozbije Psv na wyjezdzie .
-----------------------------------------------------------------------
Może potem jeszcze coś znajdę ciekaweo .
Pozdro
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; LatentStyleCount=&quot;156&quot;&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:&quot;Times New Roman&quot;; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Twente - Hannover Both teams to score? Yes @ 1.72 Tobet ✅

Sporo osób już coś na ten temat pisało, mi pozostaje podpisać się pod typem rękami i nogami. Co dla mnie istotne - obie ekipy udowodniły w poprzednim sezonie, że nie zlewają Ligi Europejskiej jak ma w zwyczaju kilka drużyn z wyższej półki. Z ostatnich 2 spotkań Hannoveru widziałem cały przeciwko Wolfsburgowi i skrót z Werderem. Trzeba przyznać, że prezentują się konkretnie. Za ostatnie występy pochwalić trzeba przede wszystkim Husztiego. Węgier robił co chciał. W ataku jest kłopot bogactwa bo Schlaudraff, Sobiech, Abdellaoue czy Ya Konan są w stanie strzelać bramki. Nie mogę znaleźć nigdzie potwierdzonej informacji czy zagra Diouf ale uznaję tę absencję za nieistotną ze względu właśnie na wymienioną czwórkę. W obronie sytuacja wygląda gorzej. Za najlepszy argument niech posłuży fakt, że bramki wbijał im Śląsk Wrocław. Twente w lidze idzie jak burza. Troche brakuje im snajpera z prawdziwego zdarzenia po odejściu Luuka de Jonga ale powinni dać rade coś strzelić. Mają atut własnego stadionu, ciekawych pomocników jak Tadic czy Chadli, może młodziutki Castaignos coś wbije? Ma już 2 bramki na swoim koncie w Eredivisie. Ogrmoną stratą będzie brak Fera w środku. W porównaniu z innymi firmami propozycja od Tobet wygląda bardzo dobrze więc nie widzę powodu by nie pograć.

Mały bonus dla bawiących się w takie rzeczy:
surebet 1.89%
Twente - Hannover BTS? Tak @ 1.72 Tobet
Twente - Hannover BTS? Nie @ 2.50 Bet365
 
hugo997 37

hugo997

Użytkownik
Ja popieram typ na Anży. Po takim kursie naprawde warto grać. Prawie wszystko przemawia na korzyść gości. Forma,skład, motywacja, jedynie własne boisko daje Udine jakąś szansę.
Osłabienia:
Udinese Calcio v Anzhi Makhachkala
Udinese Calcio: Brkić, Allan, Maicosuel, Barreto, Muriel
Anzhi Makhachkala: Gabulov
Z Anzhi nie poleciał do Włoch jedynie pierwszy bramkarz Gabulov. Nie powinna to być jednak jakaś ogromna strata, która zaważy na wyniku.
Przed Udinese bardzo ważny mecz ligowy z Milanem. Guidolin zapowiedział, że Di Natale prawdopodobnie nie wystąpi od początku. Można się spodziewać, że kilku innych kluczowych graczy też odpocznie.
Anży 2.55
____________________
Edit Groven:
dodam informację, że ten mecz można obejrzeć dzisiaj na antenie TVN Turbo:


18:45 Studio przed meczem Udinese Calcio - Anży Machaczkała
19:00 Liga Europy: Udinese Calcio - Anży Machaczkała „na żywo”
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom