>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. kolejka - Eliminacje Mistrzostw Świata Katar 2022 (24-25.03.2021)

Status
Zamknięty.
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
  • Najlepsze analizy marca 2021 (3. miejsce)
  • #22
Szwajcaria powyżej 2.5 gola
2.94
Szwajcaria -1
2.28
Fortuna


Bułgaria ma naprawdę słabą kadrę,większość graczy w lokalnej lidze z wyjątkiem dwóch,trzech graczy. Gospodarze w ostatnich kilku latach naprawdę mieli wiele problemów z odnalezieniem się w światowej piłce,problemy po meczu z Anglią przez fanów którzy "zabłysneli" nazistowskimi gestami i rasistowskimi okrzykami,bany i kary finansowe od UEFA,w tym roku mają nowego trenera ale nie wróżę im sukcesów.
W ciągu ostatnich dwunastu miesięcy zagrali dziewięć meczy i wygrali raz,z Gibraltarem....
Sześć porażek,dwukrotnie z Finlandią,dwukrotnie z Walią,raz z Węgrami i raz z Białorusią. Remisy z Irlandią to żaden powód do dumy.
Większość tych meczy to była liga narodów i oczywiście rywale byli na mniej więcej ich poziomie jak to oczywiście losują ich w lidze narodów. Jednak Bułgaria nawet na takich rywali jest za słaba. Dzisiaj to goście są faworytem,jakikolwiek inny wynik niż wygrana Szwajcarii będzie niespodzianką.
Goście mają niezwykle równą i silną kadrę. Trzon tej kadry to zawodnicy Borussii M'Gladbach,Sommer w bramce,Elvedi na środku obrony,Zakaria jako defensywny pomocnik i Embolo na skrzydle.
Ta Borussia i jej zawodnicy wyszli z grupy ligi mistrzów kosztem Interu Mediolan i odpadli tydzień temu po dwumeczu z Manchesterem City. Zawodnicy których wymieniłem to podstawówki gracze niemieckiej drużyny jak i reprezentacji Szwajcarii. Jeśli dodamy do tego takich zawodników jak Akanji z Borussi Dortmund,Freuler z Atalanty,czy Shaqiri z Liverpoolu to wygląda to bardzo solidnie. To są najbardziej znani gracze i zarazem najbardziej doświadczeni w kadrze mimo że żaden z nich poza bramkarzem nie ma 30stki na karku. Są też mniej znani grający w Bundeslidze,Serie A czy Szwajcarskiej Super league. Osobiście uważam żeby jak by zestawić 11stkę z najmniej doświadczonych zawodników powołanych na to spotkanie przez Dusana Petkovicia to i tak by to wygrali bo nawet gracze którzy usiądą dzisiaj na ławce są lepsi o conajmniej poziom od Bułgarskich piłkarzy. Trenerem gości jest wspomniany Dusan Petkovic który Piastuje te funkcje od 2014 roku,rok temu jego kadra grała w silnej grupie narodów z europejską czołówką czyli Ukrainą,Niemcami i Hiszpanią. Zajęli trzecie miejsce w swojej grupie za Hiszpanią i Niemcami.
Udało im się dwa razy zremisować z Niemcami,3:3 na wyjeździe i 1:1 u siebie czy 1:1 z Hiszpanią na własnym terenie. Jak widać potrafią postawić się najlepszym.
Widzę przepaść między obiema drużynami i mam nadzieję że boisko zweryfikuje moje przypuszczenia,Bułgaria powinna dzisiaj mieć problemy z wyjściem z własnej połowy gdyż to Szwajcaria jest faworytem tego meczu i udanie powinna rozpocząć eliminacje i wygrać wysoko z niżej notowanym rywalem.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +667
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Węgry - Polska 1X @ 1,75 Fortuna wynik 3:3

Prawdopodobny skład reprezentacji Polski na mecz z Węgrami:
Szczęsny - Bereszyński, Bednarek, Dawidowicz - Reca, Krychowiak, Moder, Jóźwiak/Szymański - Zieliński - Milik, Lewandowski



Jak patrze na ten prognozowany skład Polaków na mecz z Węgrami, to mam spore obawy czy my wywieziemy jakiś punkt z Budapesztu. Za grę w defensywie odpowiadać ma m.in Dawidowicz czy Krychowiak, którego inteligencje boiskową można zobaczyć na tym filmiku od około 32 sekundy:
Dawidowicz w kadrze ma małe doświadczenie, a w dodatku Sousa zmienia ustawienie Polaków na grę trójką obrońców, co jest nowością dla kadry, która dawno tak nie grała, i stawianie na Dawidowicza, a wsadzanie na ławe Glika jest według mnie błędem, Reca też mnie nie przekonuje, tak brzydko mówiąc jest troche drewniany, wolałbym Rybusa, Bednarek lepiej wygląda na środku z Glikiem razem dużo grali w kadrze, Sam Lewy nam meczu nie wygra, Zieliński w dobrej formie, ale ta defensywa mi się niepodoba, Krychowiak gra w gównianej lidze, może i ma wysokie noty, ale na kadre to się nie przekłada, wystarczy się dobrze przyjżeć, ile on piłek podczas meczu traci, jaki jest flegmatyczny, a na takim poziomie reprezentacyjnym nie powinno mieć miejsca, śmiem twierdzić że to jedne z najsłabszych ogniw w kadrze, i na dodatek stawianie na młodość w obronie (Dawidowicz, Reca, )według mnie jest za dużym ryzykiem, może Skład przed meczem się jeszcze zmieni, ale jeśli zagramy w takim ustawieniu, to nawet z bratankami, którzy są niżej w rankingu możemy mieć problemy... Pierwszy mecz z nowym trenerem to wróżenie z fusów, ale według mnie od razu nie zadziała efekt nowej miotły,
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +38
dx2 211,3K

dx2

Użytkownik
Wlochy (1,5)-Irlandia Polnocna 1 @1.66
Wlochy -2,5 @2.85
tutaj szkoda

Z gra reprezentacji Włoch mozna bylo sie dobrze zaznaomic ogladajac ich niedawne potyczni z reprezentacja Polski w ramach Ligi Narodow i naprawde ten zespol zrobil na mnie duze wrazenie. Swietnie radza sobie z pilka i znakomita organizacja gry. Po tym meczu zostalem tez duzym fanem Berardiego z Sassuolo i mysle, ze niedlugo wyladuje on w duzo lepszym zespole. Ponadto Wlosi maja zawodniow jak Veratti, Chiesa, Insigne czy Florenzi, ktorzy naprawde z pilka przy nodze potrafia zrobic ogromna roznice.

Potencjalny sklad Wloch wyglada mniej wiecej w ten sposob:

Italy possible starting lineup:
Donnarumma; Emerson, Bonucci, Bastoni, Florenzi; Locatelli, Verratti, Barella; Insigne, Immobile, Chiesa.

W mojej opinii zespol Roberto Manciniego jest zdecydowanym faworytem tego meczu i moze to byc wysokie zwyciestwo, a licze wrecz ze Wlochom uda sie wygrac nawet wiecej niz dwoma bramkami.
 
Ostatnia edycja:
B 1,2K

badyl27

Użytkownik
To samo chciałem napisać. Trzeba pamiętać,że jest kilka meczy czy też meczów;) w krótkim czasie, dlatego też zastanawiam się czy Anglia tak mocno pociśnie San Marino
 
Otrzymane punkty reputacji: +250
Psychosocial 776,2K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Andora-Albania TYP Albania +1,5 gola kurs 1,55 6/10 g.20.45 0:1 BOX

Andora-Albania TYP handi Albania -1,5 kurs 1,80 4/10
g.20.45 0:1 BOX

PS: Ostatnie 4 wyniki Andory to same porażki handicapami.

17.11.20UNLAndoraŁotwa0 : 5
14.11.20UNLMaltaAndora3 : 1
11.11.20FIPortugaliaAndora7 : 0
13.10.20UNLWyspy OwczeAndora2 : 0

W reprezentacji Albanii jak wiadomo gra paru piłkarzy z Serii A. Uważam że goście wygrają to spotkanie bo inaczej tym meczem mogą już na początku mocno skomplikować sobie sytuację w grupie. Później podejmują Anglików i jadą do San Marino.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
S 2,6K

sirkeano

Użytkownik
Co sądzicie o takim treblu?
Hiszpania - Grecja -> Hiszpania over 1.5 @1.40
Włochy - Irlandia Płn -> Włochy over 1.5 @1.43
Węgry - Polska -> Polska z remisem @1.30
Gra bez podatku @1.14

ako: 2.97 na fortunie

Hiszpania i Włochy wiadomo, zdecydowani faworyci. Mysle ze rozpoczna eliminacje od pewnych zwyciestw ale kursy na bezposrednia wygraną dosc niskie, a takie over 1.5 bramki to juz chyba pewniej, zwazajac na sklad obu druzyn. Polska z podpórka to tak bardziej patriotycznie, wierze w zwyciestwo oczywiscie ale skoro mam stawiac pieniadze to podeprę to remisem ;)
Hiszpanom zawsze ciężko się gra na Greków, tym razem może być podobnie zwłaszcza, że ostatnio sama Hiszpania jest chimeryczna i 6:0 z Niemcami mi tu nie rozwiązuje sprawy. Moim zdaniem wygrają ale skromnie 1:0 ew. 2:1
 
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
Po przemyśleniach wysłałem taki kuponik:

Niemcy over 2,5 gola + Szwecja over 1,5 gola + Hiszpania win = kursik >@3

Niemcy w LN trochę pofolgowali, ale do EMŚ to myślę, że podejdą już na maksa i liczę na to, że zaczną je z mocnym przytupem.
Szwecja gra bardzo solidny futbol, trochę się bałem, że Gruzja zamuruje, ale jak ktoś tu napisał, że Gruzja gra teraz ofensywnie, to myślę, że 2 gole strzelą. Hiszpanie zagrałem tylko win. Mogą kręcić jakieś wały na 1:0, jak Portugalia, ale 3 punkty muszą być.
Myślałem nad Włochami, ale Irlandia Pn zawsze kojarzy mi się z mistrzostwem w remisowaniu. Co do Albanii, to staram się unikać drużyn, które raczej nie mają szans na awans, bo mogą coś kombinować. Tym bardziej, że pamiętam jeszcze jakieś wały z udziałem Albanii sprzed kilkunastu lat.
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Patrząc na to, jaki jest to intensywny sezon oraz sam fakt tego, że mamy kilka meczów w krótkim okresie uważam, że dzisiaj faworyci mogą się pomęczyć ze swoimi rywalami. Ja pograłem sobie takie AKO na rzuty rożne:

Niemcy vs Islandia: Niemcy powyżej 6.5 rzutów rożnych @1.54
Hiszpania vs Grecja: Hiszpania powyżej 6.5 rzutów rożnych @1.60
Włochy vs Irlandia Północna: Włochy powyżej 6.5 rzutów rożnych @1.69
AKO 4.75 Fortuna


Wczorajsze starcia Francji oraz Portugali mogą być dobrym przykładem, że to nie musi być spacerek. Liderzy swoich narodowych drużyn są przemęczeni i to odbija się na skuteczności i składności akcji. Francja 12 kornerów, Portugalia 10 kornerów. Stawiam, że Hiszpania, Niemcy i Włochy przekroczą linię 6.5 rzutów rożnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
ziomeczek9393 17,1K

ziomeczek9393

Użytkownik
Węgry vs Polska 2

@2.20 STS


za Adama fajerwerków nie było ale była solidna gra i sukces na Euro

ostatnie lata katastrofa ja chyba jednego meczu pełnego nie oglądałem za Bączka gościu wzięty z łapanki wiedziałem że to się nie uda

teraz Sousa zapadło mi to nazwisko w pamięć ze względu na ładny styl gry jaki prezentowała Fiorentina 2015-2017 pod jego wodzą

patrząc na ostatnie lata to od czasów Beenhakkera (który swoją drogą był jednak z innej epoki) to mamy trenera z najlepszym warsztatem dlatego podchodzę do tej współpracy optymistycznie no i wracam do oglądania ;)
 
kefas85 4,5K

kefas85

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna
Godzina: 20:45
Spotkanie: Węgry - Polska
Typ: Polska over 5.5 rz. rożnego
Kurs: 2.66
Bukmacher: Fortuna


Zacznijmy od składu Węgrów. Dominik Szoboszlai – uznany za najlepszego sportowca 2020 roku w tym kraju – z powodu kontuzji nie znalazł się w gronie piłkarzy powołanych na najbliższe mecze eliminacji mistrzostw świata, w tym starcie z Polską na inaugurację 25 marca w Budapeszcie. Skład naszych najbliższych rywali opiera się głównie na zawodnikach z rodzimej ligi, jest natomiast w niej 2 wartych wspomnienia piłkarzy tj podstawowego bramkarza i obrońcę RB Lipsk Péter Gulácsi oraz Willi Orban. Z ciekawostek w kadrze znaleźli się również kopacze biegający po naszych ekstraklasowych boiskach Gergo Lovrencics i Nemanjia Nikolic (24 mecze i 8 goli w węgierskiej). A propos tego drugiego, w ataku drużyna Węgier nie ma zbyt wielu walorów, z dostępnych napastników mamy: Kevin Varga (28/2 gole w tureckiej), Roland Varga (14/6 w węgierskiej), Krisztián Géresi (7/2 w Węgierskiej). Poza wspomnianymi zawodnikami mamy również 2 węgierskich Salahow z Niemiec Roland Sallai (SC Freiburg), Adam Szalai (FSV Mainz). Pierwszy wraca po kontuzji a drugi nie strzelił nic od września 2020.

Teraz Polska!

Nie będę się rozpisywał jak wielki kamień spadł mi z serca po zwolnieniu Wuja i jak wielkie oczekiwania mam w stosunku do nowego selekcjonera. Od razu widać nowa rękę i nowe podejście do gry naszych. Znamienne wydaje się przejście na grę trójką obrońców z 2 wahadłowymi po bokach. Widać po wypowiedziach selekcjonera, że bardzo mu zależy na ofensywnej grze i przy bardzo wysokim pressingu. Na środku mamy Kamila Glika, który nie do końca dobrze czuje się w tej roli (potwierdzi się to pewnie w składach, ale na ten moment już Sławek “pół litra” Peszko donosi, że Kamil ma focha bo nie będzie grał). Więc obrona to Bereszyński Bednarek i z tego co ptaszki ćwierkają Dawidowicz. Troche żałuje, że nie dał szansy młodemu z Rakowa, ale jego pora jeszcze przyjdzie. Właśnie w przejściu na nowe ustawienie widzę potencjalnie największy problem, szczególnie jak wahadłowi będą wysoko a boczni szeroko to Jan może się lekko pogubić 😛 Wahadło to Reca z Jóźwiakiem (Grosik będzie grywał końcówki max). Teraz Crème de la Crème, czyli nasz napad. Od meczu z Dania w Gdańsku jak widziałem go pierwszy raz jestem ogromnym fanem talentu Piotrka Zielińskiego i moim zdaniem to będą jego lata. Z przodu raczej Milik z terminatorem Lewym.
Co do samego meczu to widzę tu duży napór Polaków od samego początku. Posiadanie piłki, rzuty rożne, ale czy bramki. Obawiam się również o postawę naszej obrony, ponieważ nowy układ nie będzie intuicyjny i mogą się trochę pogubić. Trener Sousa słynie z gry 3 obrońcami przy ataku i 4 przy obronie. Tym piłkarzem schodzącym będzie na 100% Reca. Boje się trochę o sytuacje, moim zdaniem nie będziemy mieli zbyt wielu czystych okazji do strzelani gola, chyba że Portugalczyk jest magikiem i sprawi, że Polska kadra zacznie grać porządnie w ataku pozycyjnym, w co bardzo wątpię. Myślałem początkowo o underze ale kurs 1.75 mnie nie zadowala. Poza tym, gra 3jka obrońców nigdy nam nie wychodziła na dobre i boje się, że nie stworzymy okazji dla przeciwnika poprzez brak zrozumienia naszych. Dodatkowo kolega wcześniej wspomniał o naszym Belmondo i co potrafi wyczynić (przypomnę słynnego karnego po akcji Krychy jak z zapasów) Mocnymi argumentami są reprezentanci RB Lipsk, bramkarz to top Bundesligi. Dlatego idą trochę pod nurt, bo nasza kadra na wyjazdach nabija rożnych baaaaaaardzo mało. Myślę, że nasz ustawienie będzie sprzyjało nabijaniu rogów, a stracona bramka tylko napędzi nasza kadrę do częstszych ataków. Dodatkowo bramkarz trochę obroni/rykoszet przy naszych strzałach z dystansu, a mamy takich amatorów. Dlatego idę tu w rogi Polaków.
 
Ostatnia edycja:
Waldi1979 1,5M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Węgry - Polska
Polska powyżej 0,5 gola i powyżej 4,5 RR, @2,28 Fortuna


Nasze Orły zaczynają eliminacje do Mundialu, na starcie czeka reprezentacja Węgier, długo zastanawiałem się nad wyborem typu, ogólnie mam kilka propozycji, ale to podam w swoim temacie, mój typ konkursowy to Polska strzeli i nabije przynajmniej 5 cornerów. Od kilku dni docierają informacje, że nowy trener zamierza grać ofensywnie, zmienia ustawienie itd, są już znane składy



Magical Snap - 2021.03.25 20.01 - 001.png



widać, że nowy selekcjoner nie boi się ryzykować, ma swoją koncepcję, na środku obrony postawił na debiutanta, na skrzydle też wybór padł na młodego Szymańskiego i chyba najważniejsze, że gra,my na dwójkę napastników, więc Lewandowski powinien mieć więcej swobody, a jak on zaabsorbuje uwagę obrony to otwiera się szansa dla Milika. Wygląda, że mówienie o ofensywnym stylu nie było tylko mówieniem, ale że będziemy tak grać, dlatego liczę, że to my będziemy często gościć pod bramką przeciwnika, nabór będzie trwał, a czego konsekwencją będą rzuty rożne i mam nadzieję, że również bramki naszych, statystyk nie będę przytaczał, bo za byłego selekcjonera graliśmy jak graliśmy, tu mam nadzieję, że nowa wizja się sprawdzi i że zaczniemy od wygranej te eliminacje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
T 0

tbx

Użytkownik
Węgry-Polska
Rzut karny @2.9 Lvbet
Nowy selekcjoner,nowe rozdanie i mam nadzieje,że nie laga na Lewego i jakoś to będzie.Do rzeczy.Mecz ważny dla obu ekip,najwżniejsze nie przegrać na starcie.Myślę,że będzie dużo akcji z obu stron a znając nasz klejnot narodowy,w końcu ktoś go zetnie w szesnatce.Jest jeszcze szybki Szymański,Zieliński swietnie grający w Napoli.Opcji dużo.Jest jeszcze nasza defensywa,nowe ustawienie,kto wie.Myślę,że kurs warty za 1 j.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom