>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<

1. kolejka - Eliminacje Mistrzostw Świata Katar 2022 (24-25.03.2021)

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-15 o 14.58.53.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
 
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Panie i Panowie, przed nami długo oczekiwana pierwsza kolejka europejskich kwalifikacji do przyszłorocznych Mistrzostw Świata w Katarze. Przypomnijmy - na mundial pojedzie 15 zespołów z Europy, a całość kwalifikacji rozegrana zostanie w przeciągu pół roku - od marca do listopada, plus dodatkowe baraże w marcu przyszłego roku. W ramach rozgrywek ustawionych jest 10 grup, spośród których zwycięzcy kwalifikują się bezpośrednio, a drugie miejsca powalczą o awans w barażach. Znajdą się w nich też najmocniejsze ekipy z Ligi Narodów w sezonie 2020/21, o ile nie znajdą się w pierwszej dwójce w swojej grupie.


Portugalia - Azerbejdżan
Portugalia (handicap 0:3)
@1.95 Fortuna

Portugalia w ramach swojej pierwszej kolejki ma zdecydowanie najłatwiejsze zadanie do wykonania. Oto Portugalia jako "gospodarz" (celowo w cudzysłowie o czym za chwilę) podejmuje rywala, który jest najsłabszy w grupie A. Nic tylko strzelać. Jednocześnie trener na pewno nie będzie kombinował ze składem, ponieważ do pierwszego meczu należy zawsze podchodzić zachowawczo. Cristiano Ronaldo wystąpi w pierwszym składzie i jednocześnie uniknie kwarantanny. Dzieje się tak, ponieważ spotkanie zostanie rozegrane w Turynie. Jednak aby wjechać do kraju na Półwyspie Iberyjskim, reprezentanci Portugalii musieliby przejść 14-dniową kwarantannę. Tym samym Cristiano Ronaldo uniknie długiej podróży, kwarantanny, a w dodatku zagra na stadionie na którym trenuje i rozgrywa mecze w barwach Juventusu. Wszystko to spina się w całość i daję spore szanse na to, że licznik bramek nie zatrzyma się na trzech. Po drugiej stronie mamy Azerbejdżan, a więc zespół, który nie strzelił gola w swoich pięciu ostatnich występach. Spodziewam się jednostronnego widowiska tym bardziej, że jesienią Portugalia rozbiła niewiele gorszą Andorę 7:0.


Słowenia - Chorwacja
Powyżej 2.5 gola
@2.18 Fortuna

Tam gdzie Chorwacja, tam na pewno są bramki. Można odnieść takie niezbite wrażenie oglądając miłe dla oka statystyki ostatnio rozgrywanych spotkań. I rzeczywiście - po raz ostatni spotkanie z udziałem Chorwatów, w którym padłyby mniej niż dwie bramki miało miejsce w... październiku 2018 roku! Od tamtej pory rozegrali 21 spotkań, i we wszystkich padły co najmniej dwa gole, a aż w 19 z nich - co najmniej trzy. Może więc dziwić nieco tak wysoki kurs na over w tym spotkaniu, dlatego też postanowiłem pójść w tym kierunku. Jednocześnie trzeba przyjrzeć się wynikom Słowenii, bo być może te wskazują jednoznacznie na under. Otóż istotnie w jej wykonaniu znacznie mniej spotkań kończy się bramkami tak jak u Chorwacji. Ale nie jest to tak niski wskaźnik który by zaburzył atrakcyjność kursu na over. Wręcz przeciwnie. Słowenia potrafi strzelać przeciwko mocniejszym rywalom jak i gromić słabszych. Cztery bramki przeciwko San Marino, cztery bramki przeciwko Mołdawii, ale i dwie bramki przeciwko Polakom, czy również dwie przeciwko reprezentacji Kosowa. Tracą ich relatywnie niewiele (tylko jedną na przestrzeni ostatnich ośmiu spotkań), ale Polacy wbili im trzy gole, a Chorwacja też z pewnością tę passę przerwie. Bazując na tych danych szanse na over oceniam na wyższe, niż wynika to wprost z kursu.


Malta - Rosja
Poniżej 3.5 gola
@1.60 Fortuna

Tutaj pójdę trochę pod prąd. Bukmacherzy jednoznacznie wskazują na zwycięstwo gości (@1.12 w stosunku do @23.00 na Maltę), i rzeczywiście trudno oczekiwać innego rezultatu niż łatwa wygrana Sbornej. Jednakowoż nie spodziewam się aż tak spektakularnej przewagi, jak oceniają to buki. Myślę, że licznik bramek w tym spotkaniu zamknie się na trzech. Rosjanie nie pokazali nic wielkiego w poprzednim sezonie. Świetna forma z 2018 roku przeszła już do historii. Dość powiedzieć, że w listopadzie przegrali 5:0 z Serbią,
i nie ugrali ani jednego zwycięstwa na przestrzeni sześciu ostatnich meczów. Malta nie jest znowu takim europejskim outsiderem, aby miała być tzw. chłopcami do bicia. Nie przegrała żadnego z siedmiu ostatnich spotkań. Wysoko pokonała Andorę, Gibraltar czy Liechtenstein. Mam wrażenie, że dwie, najwyżej trzy bramki to wszystko co pokaże Rosja. Jednocześnie Malta być może pokusi się o jedną bramkę. Każdy kurs powyżej @1.50 na over 3.5 gola w tym spotkaniu jest moim zdaniem value. Choć oczywiście nie jest to jedyny pewny scenariusz.


AKO: 6.80 / 3 typy i trzy nietrafione - rzadka sytuacja 😛
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +462
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Śmiem twierdzić, że kursy są wyjątkowo dobrze ustawione na 1 kolejkę i trudno wyszukać coś opłacalnego. Jak trafisz tripla to gratuluję :).
 
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Serbia wygra✅
Polska lub remis✅
Czechy -1.5 handi✅
Włochy wygra✅
Dania lub remis ✅
Ako: 4.54 @totalbet✅✅✅



Ja takie ako próbuje na eliminacje.
W Serbii zmienił się trener, ktory ma duze powazanie w kraju, zreszta pilkarze wypowiadaja sie o nim w samych superlatywach. Odmlodził kadre, nie powołał Kolarova czy Ljajica. Dla mnie Serbia to bierze, obstawiając mecze reprezentacji nie mozemy patrzec na zgranie zespołu bo jak ktoś ma się zgrać w 3 dni na zgrupowaniach, ktore sa tak rzadko ? Trzeba sugerowac się formą piłkarzy danego kraju, a Serbia nie ma sobie rownych: Tadic lider Ajaxu, Vlahovic mega forma, pisze z glowy, ale na ostatnie 12 meczy koło 8 bramek, Kostic lider asyst w Bundeslidze, Jovic odżył po powrocie do Frankfurtu i strzela az milo, Djuricic mega techniczny, talent z Sassuolo, Sergiej -krol srodka pola z Lazio, Lazovic ostatnio 3 mecze z rzędu z asystą w Veronie.
A Irlandia? Tutaj bedzie bez 9 graczy, bronić ma 19 letni bramkarz z rezerw Manchesteru City, nawet nie bede tego komentował, dodam tylko, ze ostatnie 7 meczy i 0 strzelonych bramek.. Serbia to bierze, tacy graczy musza w koncu zatrybić.

Mecz bedzie w Polsce wiec rola gospodarza odpada, na handi kurs teraz kolo 1.46, gralem po kolo 2.00, ale nadal trzeba grac uwazam. Czesi maja mega pake, Soucek to jeden z najlepszych defensywnych pomocnikow w Anglii, a dokładajac do tego Baraka z Verony, Jankto z Sampdorii, Schika z Leverkusen, Kadebarka z Hoffenheim, Pekharta z Legii czy graczy z ligowego podworka, a przypomne, ze Slavia mega forma w LE. Czesi ich pewnie rozniosą, dodam, że z kadry Estonii nie zagra w tym meczu: Ojaama, Liivak, Tenise, Miller, Soomets i Seppik. Mi oprocz tego pierwszego nazwiska nic nie mowia, ale sprawdzilem sobie i lacznie Ci gracze maja dla kadry rozegrane ponad 60 meczy.

Krotko- Węgry bez swojego lidera Szaboszlaia, juz z Islandia mogli odpasc w barazach ostatnich. Dla mnie ten remis to minimum co Polacy ugraja, a pewnie wygraja, czysto sportowo patrząc. Lewy forma i Zielu rządzi w Napoli.

Locatelli, Belloti, Immobile, Veratti, Berardi jak Oni maja nie ograc Irlandii Polnocnej ? Trener w koncu poukladal caly zespol i wyglada to mega, tutaj pewnie z handi bedzie.

Wlasnie poszla informacja, ze jednak Eriksen bedzie mogl zagrac z Izraelem, wiec dokladam do taśmy. Wiekszosc graczy ogranych w europejskich zespolach, w Izraelu to glownie Dabbur z Hoffenheim i tyle, moze cos Zahavi jeszcze gra. Dunczycy to wezma, ale na tasme z remisem bezpieczniej.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +314
D 8,5K

damian365

Użytkownik
Poniższe propozycje bedą pod spotkanie Anglików z San Marino

Typem nr 1 jest rzut karny w meczu.
Nie mamy cienia wątpliwości...jakim składem nie wyjdą Anglicy, bedzie to 90minutowe oblężenie bramki pół amatorów. Ciągłe napieranie, klepka w okolicy pola karnego, masa wrzutek. To woda na młyn dla tego typu. Piłkarze z San Marino będą się spózniać z odbiorami piłki, wątpliwej jakości pojedynki główkowe którym może towarzyszyć zupełnie przypadkowe zagranie ręka. Okazji do podyktowania "11stki" w moim odczuciu napewno nie zabraknie.

Kolejnym typem na ten mecz jest bramka samobójcza. Tutaj nie jestem pewien czy taki typ bedzie do pogrania ale jeśli tak to zapewne kurs będzie mega wysoki w granicach 5.50 nawet do okolic 7 co będzie dla mnie mega okazja.
Powyżej wspomniałem o nieporadności jaką prezentują w polu karnym outseiderzy naszej grupy. Liczne próby wybicia piłek po dośrodkowaniach lub po niskich kąśliwych dograniach w kierunku bramki kończą sie posłaniem piłki w kierunku bramki choć głowa chciała inaczej, umiejętności na to nie pozwalają. Bramki samobójcze i rzuty karne w meczach San Marino to dosyć częsty widok a zwłaszcza z przeciwnikami którzy kreują masę sytuacji podbramkowych.

Gol samobójczy @ 6.50 pzbuk
Gol samobójczy @ 7 efortuna
San Marino strzeli samobója @ 7.50 efortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +35
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
W Serbii zmienił się trener, ktory ma duze powazanie w kraju, zreszta pilkarze wypowiadaja sie o nim w samych superlatywach. Odmlodził kadre, nie powołał Kolarova czy Ljajica. Dla mnie Serbia to bierze, obstawiając mecze reprezentacji nie mozemy patrzec na zgranie zespołu bo jak ktoś ma się zgrać w 3 dni na zgrupowaniach, ktore sa tak rzadko ? Trzeba sugerowac się formą piłkarzy danego kraju, a Serbia nie ma sobie rownych: Tadic lider Ajaxu, Vlahovic mega forma, pisze z glowy, ale na ostatnie 12 meczy koło 8 bramek, Kostic lider asyst w Bundeslidze, Jovic odżył po powrocie do Frankfurtu i strzela az milo, Djuricic mega techniczny, talent z Sassuolo, Sergiej -krol srodka pola z Lazio, Lazovic ostatnio 3 mecze z rzędu z asystą w Veronie.
A Irlandia? Tutaj bedzie bez 9 graczy, bronić ma 19 letni bramkarz z rezerw Manchesteru City, nawet nie bede tego komentował, dodam tylko, ze ostatnie 7 meczy i 0 strzelonych bramek.. Serbia to bierze, tacy graczy musza w koncu zatrybić.
Zobaczymy jak będą miały się do tego problemy w serbskim związku:
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
To już za pozno na granie w stronę Czech jeśli ktoś myśli, ze bukmacherzy tego nie uwzglednili to niech popatrzy na kursy wyjsciowe. Do tego dwa ważne mecze kolejne, ten na 3 pkt... MS bilans sie liczy moga postrzelac, ale nie musza.
 
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
Na Polskę nie za wysoki ten kurs? Mecz z Węgrami to 3 punkty, nie ma chyba innej opcji.
Mamy w końcu najlepszego napastnika na świecie i to z orderem. Zielińskiemu już chyba na stałe przeskoczyło, do tego Klich i Moder zadomowili się już w najlepszej lidze świata. Jedynie obrona stoi pod znakiem zapytania, ale Węgrzy nie słyną z ofensywy, a bramkarza mamy. Dodatkowo reprezentację objął Paulo ZibiTop ThankU4theQuestion Sousa II i z jego cudownymi taktykami powinniśmy lekko ograć kolegów bratanków.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Belgia - Walia
Powyżej 3.5 gola 3:1
3.1
Fortuna


Prawie pięć lat minęło odkąd te dwie drużyny się spotkały ze sobą po raz ostatni i to był ćwierćfinał mistrzostw Europy który Walia wygrała 3:1. Nie mam pojęcia czy gospodarze pałają żądzą rewanżu za tamto spotkanie ale na pewno będzie interesująco na boisku. Ze strony gości najważniejsze absencje to Ben Davies z Tottenhamu i Aaron Ramsey z Juventusu. To są poważne braki w składzie ale i tak nie spodziewałem się zwycięstwa gości. Belgia,pierwsza drużyna w rankingu FIFA,nie przegrała meczu w żadnych eliminacjach od 2015 roku kiedy to przegrali z ... Walią. W składzie na dzisiejszy mecz mamy Kevina De Bruyne,Romelu Lukaku czy Youriego Tielemansa. Środkowi obrońcy Belgii w kadrze na ten mecz to Vertonghen,Vermealen,Denayer,Alderweield,Mechele. Nie są to najlepsi defensorzy w Europie,w bramce na szczęście mają Courtouis ale myślę że młody skład Belgii z Garethem Balem może coś ustrzelić dzisiaj. Linia to powyżej 3.5 gola,szczerze? Belgia sama może pokryć tą linię. Walia ma obiecujący,młody skład z kilkoma perspektywicznymi piłkarzami. Jednak Belgowie mają jeszcze lepszych młokosów jak Saelemaekers z Milanu czy Jeremy Doku z Rennes. Po obu stronach barykady mamy mieszkankę młodości z doświadczeniem z przewagą kilku światowej klasy piłkarzy po stronie Belgów. Nikt nie potrafi tak poddawać jak De Bruyne, a Lukaku to prawdziwa bestia,to mnie najbardziej przekonuje dzisiaj,Tielemans ostatnio w kapitalnej formie,główny mózg Leicester w środku pola które zajmuje trzecie miejsce w Premier League. Belgia ofensywnie jest praktycznie najlepszą drużyna świata,ale generalnie ranking FIFA dowodzi że nią jest nietylko ofensywnie. Myślę że może tu być 3:1 lub 4:1 dzisiaj idę się w stronę overa.

Spróbuje też dokładny wynik 4:1
Kurs: 20
Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +540
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Belgia - Walia
Powyżej 3.5 gola
3.1
Fortuna


Prawie pięć lat minęło odkąd te dwie drużyny się spotkały ze sobą po raz ostatni i to był ćwierćfinał mistrzostw Europy który Walia wygrała 3:1. Nie mam pojęcia czy gospodarze pałają żądzą rewanżu za tamto spotkanie ale na pewno będzie interesująco na boisku. Ze strony gości najważniejsze absencje to Ben Davies z Tottenhamu i Aaron Ramsey z Juventusu. To są poważne braki w składzie ale i tak nie spodziewałem się zwycięstwa gości. Belgia,pierwsza drużyna w rankingu FIFA,nie przegrała meczu w żadnych eliminacjach od 2015 roku kiedy to przegrali z ... Walią. W składzie na dzisiejszy mecz mamy Kevina De Bruyne,Romelu Lukaku czy Youriego Tielemansa. Środkowi obrońcy Belgii w kadrze na ten mecz to Vertonghen,Vermealen,Denayer,Alderweield,Mechele. Nie są to najlepsi defensorzy w Europie,w bramce na szczęście mają Courtouis ale myślę że młody skład Belgii z Garethem Balem może coś ustrzelić dzisiaj. Linia to powyżej 3.5 gola,szczerze? Belgia sama może pokryć tą linię. Walia ma obiecujący,młody skład z kilkoma perspektywicznymi piłkarzami. Jednak Belgowie mają jeszcze lepszych młokosów jak Saelemaekers z Milanu czy Jeremy Doku z Rennes. Po obu stronach barykady mamy mieszkankę młodości z doświadczeniem z przewagą kilku światowej klasy piłkarzy po stronie Belgów. Nikt nie potrafi tak poddawać jak De Bruyne, a Lukaku to prawdziwa bestia,to mnie najbardziej przekonuje dzisiaj,Tielemans ostatnio w kapitalnej formie,główny mózg Leicester w środku pola które zajmuje trzecie miejsce w Premier League. Belgia ofensywnie jest praktycznie najlepszą drużyna świata,ale generalnie ranking FIFA dowodzi że nią jest nietylko ofensywnie. Myślę że może tu być 3:1 lub 4:1 dzisiaj idę się w stronę overa.

Spróbuje też dokładny wynik 4:1
Kurs: 20
Fortuna
Belgia bez Hazarda i Witsela chyba pominąłeś, chociaż typu nie neguję, jeśli napoczną szybko wyspiarzy, myślę, że bezpieczniej ah-2 kurs podobny.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Belgia bez Hazarda i Witsela chyba pominąłeś, chociaż typu nie neguję, jeśli napoczną szybko wyspiarzy, myślę, że bezpieczniej ah-2 kurs podobny.
Brak Hazarda i Witsela nie wydaje mi się na tyle istotny żeby o tym wspominać,Hazard najlepsze lata ma już za sobą i jest wiecznie kontuzjowany a Witsel to tylko pomocnik których Belgia ma pod dostatkiem. Chodzi o gole więc jeśli De Bruyne będzie rozgrywał z Tielemansem z pomocą młodszego Hazarda czy Castagne na wahadle nie robi to żadnej różnicy. W ataku Lukaku czy ewentualnie Mertens albo na skrzydle więc też nie widzę różnicy. Belgia ma wszystko żeby tu strzelić 3 gole sama
 
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Brak Hazarda i Witsela nie wydaje mi się na tyle istotny żeby o tym wspominać,Hazard najlepsze lata ma już za sobą i jest wiecznie kontuzjowany a Witsel to tylko pomocnik których Belgia ma pod dostatkiem. Chodzi o gole więc jeśli De Bruyne będzie rozgrywał z Tielemansem z pomocą młodszego Hazarda czy Castagne na wahadle nie robi to żadnej różnicy. W ataku Lukaku czy ewentualnie Mertens albo na skrzydle więc też nie widzę różnicy. Belgia ma wszystko żeby tu strzelić 3 gole sama
Jasne, że ma. Jednak szanse na gola Walii oceniam niżej i nie zdziwi mnie wynik 2 lub 3-0, a wtedy over nie pokryty, ale zobaczymy po fakcie jak wyglądał będzie mecz.
 
Waldi1979 1,6M

Waldi1979

Administrator
Członek Załogi
Belgia - Walia 3:1 (2:1)
powyżej 1,5 gola HT, @2,85 STS
Belgia strzeli HT, @1,60 STS


Zaczynamy ekspresowe eliminacje do Mistrzostw Świata w Katarze, wybrałem mecz w grupie E pomiędzy Belgią a Walią. Zdecydowanym faworytem są oczywiście gospodarze, którzy mają niesamowitą serię 29 domowych spotkań bez porażki, w tym czasie wygrali 23 mecze. Co rzuca się w oczy w przypadku spotkań Belgów to atak od początku spotkania i często strzelanie już bramek do przerwy, żeby nie cofać się za bardzo sprawdziłem tylko mecze domowe o punkty od początku 2019, dwóch towarzyskich rozegranych w tym czasie nie brałem pod uwagę, bo różnie zespoły podchodziły do takich spotkań, a więc w tym okresie reprezentacja Belgii zagrała 8 spotkań i w 7 z nich już do przerwy widzieliśmy minimum 2 gole, a w większości przypadków to sami Belgowie pokrywali tą linię, chociaż w połowie z tych ośmiu meczy tracili gola i za każdym razem działo się to już w pierwszej odsłonie, tu mamy bezpieczniejszy wariant, bo gdyby to Walii udało się zaskoczyć ekipę gospodarzy to duże prawdopodobieństwo, że dość prędko odpowiedzą swoim golem, w ogóle wydaje mi się, że przez tempo tych eliminacji selekcjonerzy będą chcieli jak najszybciej ustawić sobie spotkanie, żeby później móc je kontrolować i ewentualnie rotować składem w drugich odsłonach, to oczywiście teoria, ale na przykładzie domowych spotkań, które przytoczyłem kurs na minimum 2 gole do przerwy wydaje się ciekawy, dobrym pomysłem jest też bramka Belgii do HT po kursie 1,6.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +394
dx2 216,6K

dx2

Użytkownik
Belgia (-1,5)-Walia 1 @1.97

Belgia trafila swietne pokolenie pilarzy w ostatnich latach. Na pewno jeest to druzyna, ktora trzeba obecnie nalezy wymieniac wsrod faworytow najwiekszych imprez. Nazwiska takie jak de Bruyne czy Lukaku sa obecnie swiatowym topem. Nie chce powielac tego co opisano obszernie iles tam razy wyzej. Dodajac do wspomanianych nazwisk doswiadczona defensywe to na pewno czyni Belgie faworytem tego spotkania.
Mysle, ze Belgia ma szanse dobrze rozpoczac te eliminacje na wlasnym boisku od zwyciestwa. Potencjal jest duzo wiekszy niz rywali z wysp.

Wiele osob, jak widac, liczy na bramki i osobiscie tez wydaje mi sie, ze Belgowie wygraja ten mecz wiecej niz jedna bramka i taka jest propozycja z mojej strony.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +353
B 111K

barlo123

Znawca - Serie A
Ja się nie dziwie, ze wiekszosc znanych użytkowników poprzechodziło na prywatne grupy fb i nie podają typów tutaj. Jak widze, że w danym momencie przegląda temat 30 osób, wiekszośc to niezarejestrowani uzytkownicy, czekający tylko na typy, odświeżając temat co chwile. Forum powinno być dla zarejestrowanych, aktywnych graczy, ktorzy coś wnoszą, a nie tylko dla „Sępów”.


Szwecja - Gruzja
Powyżej 2.5 goli 2.00 @totalbet⛔⛔⛔


W Gruzji zmienił się trener, jest nim Sagnol. Preferuje on otwarty, ofensywny futbul, nie ma zadnego murowania bramki. Można zresztą przeczytać to w jego wywiadzie, że woli przegrac wysoko, ale z klasą, niż 0:1 po murowaniu.

„The goal of the national team is to adapt to modern football, i.e. a transition game with quick forward moves. The players also need to have self-confidence and believe in their qualities, which are great, and to take risks in games. A team like Georgia has no chance if it doesn’t take risks. You can't just defend and hope for a foul by your opponent. You have to provoke mistakes by being ambitious in the game.”

Troche nie wierzyłem, wiec sobie sprawdzilem tego Pana. Trenował On pare sezonow temu Bordoux i srednia bramek w meczach jego zespołu to koło 3 na mecz. Ktos zaraz napisze, ze to mało. To jest liga fracuska- najbardziej chyba underowa w Europie, dodam, że nawet PSG w tym sezonie ma srednią 3.
Do kadry Szwecji wrocil Ibra, jest kapitalny Kulusevski, ktory stara sie ciagnac Juve, Svanberg fajna forma w Bologny, ostatnio nawet MOTM, Forsberg z Lipska, Isaak z Sosiedad czy Ekdal z Sampdorii.
Dla mnie Gruzini to troche wyzej niz amatorzy, ale nadal nizej niz gospodarze. Ja tu licze na wielki powrot Ibry do kadry, a jak goscie nie beda sie murowac to Szwecja sama jest w stanie to pokryc.
Dodam, ze Szwecja gra dzisiaj z czesciowo zapelnionym stadionem, wiec jest dla kogo :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +96
kintergarten 21,8K

kintergarten

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Włochy-Irlandia Północna
Włochy poniżej 1,5 kartki 1,77 fortuna
Kursy na zwycięstwo Włoch oczywiście niskie. Spróbuję zagrać w kierunku kartek. Faworyt jest oczywisty , na każdej pozycji zawodnicy z półwyspu Apenińskiego mają lepszych zawodników. Włosi grali dobrą piłkę w lidze narodów i spodziewam się dominacji gospodarzy i myślę , że ataki gości będą sporadyczne. Irlandia raczej zostanie zamknięta na własnej połowie co zmniejszy szasnę otrzymania przez Włochów kartek.

HIszpania-Grecja
Hiszpania -1 1,79
Hiszpania wygra do zera 1,90 fortuna

Hiszpanie zaczynają eliminacje od spotkania z Grecją. Na ogół Hiszpanie nie mają kłopotów w eliminacjach. Bramki tracone u siebie w ostatnich eliminacjach Mundialu czy Euro można policzyć na palcach jednej ręki. Hiszpanie dysponują dużo mocniejszym składem niż Grecja. O zawodnikach nie ma co się szczegółowo rozpisywać , ponieważ większość pewnie kojarzy. Grecja nie zagrała złej ligi narodów , ale i tak nie udało awansować się do grupy B. Hiszpanie zagrają dziś pewnie 4-3-3 i liczę na wysokie posiadanie piłki i kontrolę nad meczem przez środek pola gdzie może zagrać Rodri ,Thiago ,Koke lub Pedri. Wszyscy z nich są zawodnikami świetnie wyszkolonymi technicznie i potrafią zdominować środek pola. Liczę na dobre rozpoczęcie eliminacji przez Hiszpanów.
 
Ostatnia edycja:
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
Co sądzicie o takim treblu?
Hiszpania - Grecja -> Hiszpania over 1.5 @1.40
Włochy - Irlandia Płn -> Włochy over 1.5 @1.43
Węgry - Polska -> Polska z remisem @1.30
Gra bez podatku @1.14

ako: 2.97 na fortunie

Hiszpania i Włochy wiadomo, zdecydowani faworyci. Mysle ze rozpoczna eliminacje od pewnych zwyciestw ale kursy na bezposrednia wygraną dosc niskie, a takie over 1.5 bramki to juz chyba pewniej, zwazajac na sklad obu druzyn. Polska z podpórka to tak bardziej patriotycznie, wierze w zwyciestwo oczywiscie ale skoro mam stawiac pieniadze to podeprę to remisem ;)
 
Ostatnia edycja:
B 7,8K

bunio

Użytkownik
Co sądzicie o takim treblu?
Hiszpania - Grecja -> Hiszpania over 1.5 @1.40
Włochy - Irlandia Płn -> Włochy over 1.5 @1.43
Węgry - Polska -> Polska z remisem @1.30
Gra bez podatku @1.14

ako: 2.97 na fortunie

Hiszpania i Włochy wiadomo, zdecydowani faworyci. Mysle ze rozpoczna eliminacje od pewnych zwyciestw ale kursy na bezposrednia wygraną dosc niskie, a takie over 1.5 bramki to juz chyba pewniej, zwazajac na sklad obu druzyn. Polska z podpórka to tak bardziej patriotycznie, wierze w zwyciestwo oczywiscie ale skoro mam stawiac pieniadze to podeprę to remisem ;)
Już wczoraj Portugalia pokazała co wart jest ov 1.5 ;) na faworyta, może wejść, , ale w dłuższej perspektywie będzie minus z takich trebli.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom