>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Kolejka Ekstraklasy Plus Kolejki i Minus Kolejki

Status
Zamknięty.
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Startujemy z nową odsłoną na forum. Zapraszam do głosowania na plusa kolejki czyli piłkarza , który waszym zdaniem był najlepszą postacią. I na minus czyli gracza który zawiódł w tej kolejce. Przy nazwisku zarówno ✅ jak i ⛔ kolejki proszę o krótkie uzasadnienie dlaczego.
Nie komentujemy typów poprzedników, skupiamy się na podaniu swoich, każdy może mieć swoje zdanie ;), można powtarzać zawodników.
Na koniec sezonu powstanie ranking, który pokaże, kto będzie najlepszym piłkarzem sezonu.
W każdej kolejce po podsumowaniu 3 najlepszych zawodników otrzyma punkty do klasyfikacji generalnej. Za 1 miejsce 3 punkty, 2 - 2, 3 - 1 punkt.
Zapraszam do udziału w głosowaniu!
Uwaga, temat zostanie zamknięty w czwartek wieczorem.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
✅ Nemanja Nikolic (Legia Warszawa) - debiut w PL Ekstraklasie, dwie bramki na co by nie mówić trudnym terenie we Wrocławiu.

⛔ Sebastian Przyrowski(Górnik Zabrze) - niestety nie pomógł drużynie, wprowadził nerwowość i sprokurował bramkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
sks1926 88

sks1926

Użytkownik
Nie wiem czy można tak pisać ale ja tylko mam minus kolejki
⛔ Krzysztof Baran (Jagiellonia Białystok) - dwa babole w meczu.

e: można, będziemy się skupiać na plusach, ale jak najbardziej ????
 
kjero 31

kjero

Użytkownik
✅ Dominik Furman (Legia Warszawa)
Dla mnie to Dominik zasługuje na najlepszego piłkarza kolejki, strzelił piękną bramkę z rzutu wolnego co było pobudzeniem dla drużyny i chęcią by jak najszybciej objęła prowadzenie. Swoimi odbiorami potrafił stopować akcje Śląska a także popisał się kilkoma świetnymi podaniami do przodu. Był tam gdzie powinien znajdować się defensywny pomocnik, dzięki dobrej grze Legia mogła na tym skorzystać. :cool:
&lt;table class=&quot;unsort&quot; height=&quot;112&quot; width=&quot;210&quot;&gt;&lt;thead&gt;&lt;tr&gt;&lt;th&gt; Statystyki &lt;/th&gt; &lt;th&gt; Łącznie &lt;/th&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/thead&gt; &lt;tbody&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Podania &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 53 &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Udane podania (%) &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 75 &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Wygrane piłki &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 17 &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Dośrodkowania &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 0 &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Strzały &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 1 &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Strzały celne &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 1 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
⛔ Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Dla mnie był to słaby występ lechisty może dlatego, że oczekiwałem od Niego po raz kolejny świetnej gry a mam na myśli dużą ilość wejść ofensywnych zakończonych celnymi strzałami. Nie pomógł kolegom w tym meczu i widzę w tym jedną z przyczyn porażki na inaugurację Ekstraklasy
&lt;table class=&quot;unsort&quot; height=&quot;114&quot; width=&quot;183&quot;&gt;&lt;thead&gt;&lt;tr&gt;&lt;th&gt; Statystyki &lt;/th&gt; &lt;th&gt; Łącznie &lt;/th&gt; &lt;/tr&gt; &lt;/thead&gt; &lt;tbody&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Podania &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 23 &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Udane podania (%) &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 61 &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Wygrane piłki &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 4 &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Dośrodkowania &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 3 &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Strzały &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 5 &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr&gt; &lt;td&gt; Strzały celne &lt;/td&gt; &lt;td&gt; 0 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
WaⓁdi​
 
trcd 20

trcd

Użytkownik
✅ Roman Gergel (Gornik Zabrze)zagral naprawde dobry mecz i strzelil fajna bramke po fajnej akcjii.
⛔ Robson jak niemozna powtarzac zawodnikow to trudno bo bym dal tez Przyrowskiego.
A tak to caly zespol Lecha Poznan. Mozna druzyne?
edit: Można powtarzać ???? . Tak o drużynie również można pisać, ale powstanie ranking piłkarzy
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
✅ Dominik Furman (Legia Warszawa) - bardzo dobry występ Furmana, podejrzewam, że będzie mu ciężko powtórzyć już takie spotkanie. Bardzo widoczny, dobra gra w defensywie, sporo odbiorów. Bramka + 2 asysty (przy swojej bramce z wolnego można uznać, że też miał asystę, bo to on był faulowany).
⛔ Krzysztof Baran (Jagielonia Białystok) - oglądałem ten mecz tylko kilka minut, ale widziałem co zrobił przy dwóch bramkach, a to wystarczyło, by zasłużył sobie na minus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
brodaty-zolw 66,4K

brodaty-zolw

Forum VIP
✅Legia Warszawa - nie chce się rozdrabniać na zawodników, bo Furman i Nikolić zagrali bardzo fajne spotkanie. Ten pierwszy strzelił gola i bardzo dobrze rozgrywał piłkę a ten drugi w swoim debiucie w naszej lidze strzelił 2 gole
⛔Ekstraklasa - jak dla mnie minus nadaję się do zarządu naszej ligi za sposób w jakim zostaje rozgrywana nasza liga. Ten podział punktów na połowę po sezonie pozwala Lechowi czy Jadze odpuścić spotkanie i je przegrać gdyż potem te punkty da się odrobić. Jak dla mnie jest to bardzo słabe. Jak chcą więcej kolejek to niech powiększą ligę do 18 zespołów. W 1 lidze są zespoły, które maja kibiców, pieniądze i ambicję na Ekstraklasę.
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
✅ DOMINIK FURMAN - Ekstraklasę śledzę od kilkunastu lat, a nadal potrafi mnie zaskoczyć. I tak Legia, drużyna która od roku nie ma pomysłu na grę, wygrywa bardzo efektownie, a liderem staje się Furman, człowiek który przez lata przyzwyczaił do fatalnych stałych fragmentów gry i podań jedynie do tyłu. I to jakim liderem! Kogoś takiego Legia nie miała od czasu odejścia Radovicia, kimś takim nie potrafi być Duda. Dobry w defensywie, skuteczny w ofensywie, zdecydowanie zasłużył sobie na tego plusa.
⛔ KRZYSZTOF BARAN - faworytów do minusa jest wielu, komentatorzy Eurosportu, Masłowski z Legii, Przyrowski, ale stawiam na Barana. Facet co zagra jakiś mecz, to wtopa. Ile można?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
⛔ Krzysztof Baran (Jagielonia Białystok) - Niestety liczyłem że powalczy z Drągowski i pokaże że można na niego liczyć, przeliczyłem się ;) jak Probierz, Wielki ⛔ dla Lecha który zagrał słabo z Pogonią.
✅ Nikolic i Gergel, obaj byli architektami swoich zespołów. Więcej oczywiście Gergel który potrafił pociągnąć Górnika ale obojgu należy się wielki ✅
 
M 340

macvas

Użytkownik
Nie będę oryginalny, ale kto śledził uważnie wszystkie mecze tej kolejki nie mógł tego przeoczyć:
⛔ Krzysztof Baran (Jagiellonia Białystok) - w pojedynkę zawalił Jadze wygrany mecz. Tego dnia na boisku aż roiło się od baboli i baranów (Martin Baran), ale to co wyrabiał bramkarz Jagi to istne piłkarskie kuriozum.
na marginesie Mam nadzieję, że ten Pan nie wygra tego rankingu, bo to by oznaczało dla Jagi walkę o egzystencję w tej lidze. Całe szczęście jest &quot;Drążek&quot;.
✅ Piotr Polczak (Cracovia) - bardzo solidny występ w obronie i bramka na wagę wygranej w Gdańsku.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
✅ D. Furman (Legia) - gol i dwie asysty to wystarczający argument.

✅ dla Pogoni Szczecin - mimo sporych zmian w składzie wygrała na arcytrudnym terenie w Poznaniu.

⛔ K. Baran (Jaga) - tu wybór jest oczywisty.

⛔ dla Ruchu - to w tej chwili głowny kandydat do spadku.
 
P 190

przemek62200

Użytkownik
✅ Dominik Furman, za 2 asysty i bramkę
⛔ Krzysztof Baran, za błąd przy pierwszej bramce i za ogólny brak pewności w swoich poczynaniach, dobrze że jedynie rezerwowy w Jagiellonii
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom