>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Ekstraklasy [8-10 sierpień]

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Legia Warszawa - Polonia Warszawa (Połowa/Wynik końcowy) ⛔
Typ: 1/1
Kurs: 2.70
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 20.00 na stadionie przy ul. Łazienkowskiej w Warszawie miejscowa Legia zmierzy się z Polonią Warszawa.
Wicemistrzowie Polski nowy sezon rozpoczęli od zwycięstwa nad Wisłą Kraków w Superpucharze Polski i wyeliminowania w I rundzie eliminacyjnej Pucharu UEFA białoruskiego FC Gomel (w II rundzie zmierzą się z FK Moskwa).
Dzięki odkupieniu przez właściciela Polonii Warszawa od Zbigniewa Drzymały drużyny Groclinu, Czarne Koszule nabyły prawo do gry w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Zdecydowaną większość w składzie Polonii w rozpoczynającym się sezonie Ekstraklasy będą stanowili piłkarze grający dotychczas w Grodzisku, których wspierać będzie jedynie kilku najlepszych i najbardziej perspektywicznych zawodników &quot;starych&quot; Czarnych Koszul.
W dzisiejszym spotkaniu w zespole Legii zabraknie kontuzjowanego Edsona, a także Mikela Arruabarreny, Inakiego Descargi i Sebastiana Tito, którzy nie są jeszcze gotowi do gry.
W poprzednim sezonie podopieczni Jana Urbana podejmując Groclin (również w 3. kolejce) wygrali 1:0. Dziś również odniosą zwycięstwo, tylko, moim zdaniem, większych rozmiarów.
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
nie polecam grania na Wisłe....

oto co przeczytalem w interii:

&quot;Dla Wisły Kraków liczy się teraz tylko dwumecz z Barceloną. Na dalszy plan schodzi nawet inauguracyjny mecz ligowy z Polonią Bytom, jaki &quot;Biała Gwiazda&quot; rozegra w sobotę. Trener Maciej Skorża już teraz zapowiada, że w tym spotkaniu da odpocząć większej grupie piłkarzy.

&quot;Skład, który zagra z Polonią Bytom, nie będzie tą drużyną, która zagra przeciw Barcelonie. Chcę dać odpocząć mniej więcej połowie podstawowego składu, bo niektórzy grając co trzy dni dużo tracą na wartości&quot; - mówi w rozmowie z &quot;Przeglądem Sportowym&quot; Skorża, który chętnie wraca myślami do środowego meczu z Beitarem.

&quot;Fajny moment był, jak po meczu wszedłem na konferencję prasową i dostałem oklaski. Każdemu trenerowi życzę tego samego&quot; - opowiada. I od razu zapewnia, że operacja &quot;Barcelona&quot; ruszyła pełną parą.&quot;

dlatego dla mnie :

x2 - 4,5 (6/10)
2 - 15,00 (3/10)
bet-at home

wszyscy w Krakowie myślą już o meczu z Barca dlatego nie wiem czy Skorża nie wymieni wiecej niz polowe skladu....
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
i co myślisz że połowa podstawowego składu z kilkoma zawodnikami typu Singlar, Szabat, Małeck, Dawidowski czy Niedzielan nie są w stanie poradzić sobie z Polonią Bytom??

Jak sie sugerujesz artykułami napisanymi na interi to gratuluje jacy oni są bliscy prawdy można zauważyć po tytułach ich artykułów które zupełnie odbiegają od jego treści
Jedyne słowa Skorży brzmią że da odpocząć mniej więcej połowie podstawowego składu a to że nie będzie chciał narazić swoich asów na kontuzje w meczu z Polonią to i bez wypowiedzi trenera można było się domyśleć.
Prawie cały artykuł to słowa jakiegoś pismaka a nie Skorzy także słowa że mecz z Polonią nie jest ważny jest kompletną bzdurą i nigdy nie wyszłyby z ust trenera
????
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

⚽Lech Poznań-GKS Bełchatów
Typ: 1
Kurs : 1,50


Wkońcu przez jednych znienawidzona ale przez wielu uwielbiana Ekstraklasa po zamieszaniu z tym kto ma w niej zagrac rusza w dniu dzisiejszym ;) Na pierwszy ogień sprawdzą się jedenastki Lecha i Bełchatowa. Uważam że Kolejorz w tym meczu jest zdecydowanym faworytem a kurs w granicach 1,50 jest bardzo dobry do grania. W Poznaniu Lech nie zwykł tracic punktów, a mając w tym sezonie za cel mistrzostwo Polski nie powinien zrobic falstaru w meczu z Bełchatowem który zapowiada się jako zespół środka tabeli. Lech dobrze zaprezentował się w 1rundzie eliminacyjnej PUEFA wygrywając dwa mecze 1:0 i 4:1 pokazując gre ofensywną i skuteczną co najważniejsze. Dobrym transferem juz okazali się Arboleda,Peszko i Stilic. POmału spłacał będize się także Lewandowski. W dzisiejszym meczu Smuda nie będize mógł skorzystac z Marcina Kikuta,Ivana Djurdjevica i Dawida Kucharskiego. Te braki nie powinny spowodowac jakiegoś większego osłabienia bo kadra Lecha w tym sezonie prezentuje się bardzo fajnie i co najważniejsze jest szeroka;) W zespole Bełchatowa wszyscy są zdolni do gry. Jednak uważam że przed sezonem środkowa strefa Bełchatowa straciła znacznie na wartości bo sprzedaż Strąka to osłabienie, co Kolejorz w dzisiejszym meczu powinien wykorzystac mając tam takich piłkarzy jak Murawski czy Stilic środek boiska powinien należec do gospodarzy. Lech pokaże dzisiaj że jest dobrze przygotowany do sezonu i powinien wygrac mecz .

Prawdopodobne składy :

Lech: Kotorowski - Wojtkowiak, Bosacki, Arboleda, Henriquez - Peszko, Murawski, Bandrowski, Stilić, Injać - Rengifo

GKS Bełchatów: Kozik - Jarzębowski, Magdoń, Pietrasiak, Popek - Sanchez, Rachwał, Poźniak, Garguła, Dziedzic - Costly
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
Nawet grajac drugim skladem kazdy inny wynik niz zwyciestwo Wisly bedzie mega sensacja, mowie to nawet ja, kibic Polonii. Ale nie takie rzeczy swiat widzial i jak to mowil wiadomo kto, pilka jest okragla, a bramki sa dwie.
Poza tym zmiennicy tez beda sie chcieli pokazac Skorzy i o jakims odpuszczaniu tego meczu nie ma mowy. Polonia bedzie czekala na kontry i jesli przetrwamy ataki Wisly przez pierwsze pol godziny i zagramy przyzwoicie w obronie moze byc dobrze. Im dluzej Wisla nie strzeli, tym my mamy wieksze szanse na wywiezienie korzystnego rezultatu. Ale przekonamy sie o wszystkim jutro po 18. Jesli juz ktos chce stawiac na Polonie, to na unibecie jest naprawde fajny kurs ( 20,00 !! ), ale tak jak mowie, Wisla nawet drugim skladem jest mega faworytem.
 
duda 380

duda

Użytkownik
08.08 [20:00] Legia Warszawa - Polonia Warszawa
W pierwszym meczu piłkarskiej ekstraklasy w nowym sezonie Legia Warszawa podejmie Polonię Warszawa. Legia po dobrych wzmocnieniach [Arruabarrena, Rocki, Kumbev, Iwański, - to tylko niektóre z nich], natomiast Polonia po fuzji z Groclinem, drużyna nie jest odpowiednio zgrana. Legia po bardzo dobrym meczu na wyjeździe z Gomelem - wygrali 1:4 i pokazali bardzo dobrą piłkę. Jeśli zagrają podobnie dzisiaj nie daje najmniejszych szans Polonii. Ale jak to w derbach bywa często zdarzają się niespodzianki. Jednak patrząc na historię rozegranych meczów przez te drużyny statystyka przemawia zdecydowanie za Legią: 8 wygranych - 1 remis - 1 zwycięstwo Polonii. Remis padł 08/04-98 - mecz zakończył się wynikiem 1:1. A jedyne zwycięstwo gości miało miejsce 20/05-00 - Polonia wygrała 0:3. Ostatnie sześć meczów zakończyło się wygranymi Legii.
Podsumowując, Legia po dobrym meczu z Gomelem kiedy to wygrali 1:4 daje prawo sądzić że z Polonią nie będą mieli większego problemu. Dobre wzmocnienia, coraz lepiej zgrana drużyna, trener potrafiący ustawić drużynę, historia przemawiająca zdecydowanie za gospodarzami. Legia ten mecz wygra.
Typ: Legia Warszawa [2:2] ⛔
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Spotkanie : Legia Warszawa - Polonia Warszawa
Analiza :
A więc jutro długo oczekiwany start ekstraklasy a dodatkowo derby Warszawy.Nie są to co prawda takie derby jak kiedyś choć nigdy nie były one tak ciekawe jak w innych miastach ale były.Teraz połowa zespołu KSP jest oparta na zawodnikach Dyskoboli.
Dość już o atmosferze , na pewno będzie ciekawie.Piłkarze Legii wyjdą na ten mecz olbrzymie zmotywowani by pokazać kto rządzi w Stolicy.Świadczyć może o tym wypowiedz bardzo walecznego zawodnika Miro Radovica :
&quot;Wiem, że takie spotkania elektryzują piłkarzy i kibiców w całym mieście. Nie mam tremy, bo smak adrenaliny poznałem podczas Wiecznych Derbów (tak nazywane są spotkania Partizana z Crveną Zvezdą – przyp. red.). Ciekaw jestem, jak wyglądają derby Warszawy. To bardzo dobrze dla ligi, że na inaugurację odbędzie się taki mecz.Więc nie mam żadnych wątpliwości: nowy sezon musimy zacząć od zwycięstwa.
W meczowej osiemnastce na jutrzejsze spotkanie nie znalazł się ani Mikel Arrubarrena, ani Takesure Chinyama.I jest to jedyny problem Jana Urbana.Piłkarze Ci są jak najbardziej do zastąpienia co Legia udowodniła w drugim meczu P.Uefa w Homlu kiedy też nie zagrał T.Chinyama a wynik dobrze znamy.Ma kto strzelać bramki
Jutro Jan Urban będzie mógł skorzystać z tych piłkarzy :
Bramkarze: Jan Mucha, Wojciech Skaba
Obrońcy: Jakub Rzeźniczak, Wojciech Szala, Dickson Choto, Pance Kumbev, Tomasz Kiełbowicz, Jakub Wawrzyniak
Pomocnicy: Miroslav Radović, Sebastian Szałachowski, Piotr Giza, Ariel Borysiuk, Roger, Aleksandar Vuković, Maciej Iwański, Maciej Rybus
Napastnicy: Piotr Rocki, Bartłomiej Grzelak
Co do Polonii to tak jak wiemy zagrają zarówno gracze z Dyskoboli jak i Warszawskiej Polonii tej z zeszłego sezonu.
Nie mam wątpliwości że jutro piłkarze Legii pokażą kto rządzi w Stolicy ???? i pewnie wygrają jutrzejszy mecz z kilkoma bramkami przewagi.
 
P 0

panzer-v

Użytkownik
VS


⚽Śląsk Wrocław-Lechia Gdańsk⚽
Typ:1
Kurs:1,90

Zapowiada się ciekawy mecz dwóch beniaminków. Śląsk jeśli chce tak jak to zapowiadają działacze zająć pozycje w górnej strefie tabeli powinien wygrywać mecze u siebie z przeciętnymi drużynami ligi. Sotirović i Sobociński powinni wzmocnić siłę ofensywną Śląska.
Trudno przewidzieć jak spisze trochę niedoświadczona obrona Śląska ale Lechia nie ma aż tak mocnego ataku aby strzelić więcej goli niż Śląsk. Drużyna z Wrocławia powinna pokazać ciekawą i nastawioną raczej na atak grę i myślę że wygra ten mecz
 
buzero 59

buzero

Użytkownik
Pierwsze dwa mecze pokazaly ze 1 kolejka przyniesie wiele niespodzianek.....
Lech i Legia stracily pkt bedac faworytami, wydaje mi sie ze pozostale wyniki beda rownierz nie przewidywalne i lepiej dac sobie spokoj z gra w tej kolejce chyba ze za mala stawke i to np duze kursy....
ja osobiscie polecam gre na POLONIE BYTOM 2 po kursie 15,0
naprawde warto jeszcze bardziej ze czolowe kluby ktore prawdopodobnie beda walczyly z Wisla o majstra stracily pkt....
wiem ze teraz Skorży jeszcze latwiej bedzie wystawic cala druga 11 na ten mecz....
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Lech Poznań zawiódł, ale nie piłkarsko. Wynik jak wynik. Niestety 3 punkty jadą do Bełchatowa. Ale gra? Lech pokazał, że potrafi grać ładny futbol. Niestety dzisiaj niezbyt skuteczny. Ci co nie oglądali meczu niech się lepiej nie wypowiadają... GKS zrobił raptem 4-5 akcji, i przy tych dwóch bramkach szczęście na pewno im dopisało (pierwsza Jarzębowskiego jak najbardziej zasłużona). Gdyby Lechici wykorzystali wszystkie dogodne sytuacje z I połowy, moglibyśmy mówić o &quot;pogromie&quot;. Tak się nie stało. Mówi się trudno, lepiej przegrać na początku niż w końcówce gdzie każdy punkt może być jak złoto :]
 
Z 0

zork123

Użytkownik
Panie !! Przegrali i koniec to nie jest kółko sympatyków radosnego footallu tylko forum bukmacherskie
Jak będa dalej tak ,,pięknie grać&#39;&#39; to spadną z ligi ????

Typ X2 (2.7)
Trafiony✅

Gratuluje ja także tak obstawiałem. Byłem na tym meczu (jak zresztą na każdym Lecha) i już po pierwszym gwizdku wiedziałem, że tak będzie. Janas tylko się uśmiechał nie bardzo martwiły go stracone gole.

Lech mógł po pierwszej połowie prowadzić 3-0 ale nie prowadził, bo Rengifo to nie umiał strzelić do pustej bramki a to znowu Bandrowski zatrzymał kontrę 3-2.

W drugiej połowie do nieskuteczne gry Lecha dołączył jeszcze beznadziejny sędzia, który gwizdał tylko w jedną ze stron.

Bramki stracone przez Lecha to istny kabaret. W szczególności bramka trzecia.

Podsumowując: GKS 2sytuacje - 3 gole Lech 15 sytuacji - 2 gole.

Wiem, że to, co teraz napiszę wydawać się będzie śmieszne, ale ten mecz był lewy (nie mylić z Lewandowski). Kto uważa inaczej niech obejrzy go w CAŁOŚCI

Pozdrawiam

Mecz oglądałem z perspektywy budki pana sędziego ;p
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Lewy mecz ? no bez przesady... Lech zagrał niby ok, ale wybitnie brakowało skutecznosci. Peszko, Renfigo mieli swoje okazje ale ich nie wykorzystali. GKS wlasciwie dogodnych sytuacji to nie miał. Najpierw dobre odegranie Costly&#39;ego do Jarzebowskiego ten ładnie strzelił, ale Kotorowski najwidoczniej myslal, ze pilka nie wejdzie w swiatlo bramki to tak leniwie sie rzucił i gol. Potem ładna akcja Bełchatowa, ale zawalil Henriquez bo totalnie zapomnial, ze za nim jest Wrobel. No i na 2-3 zamieszanie, Henriquez nieatakowany chcial wybic i wybil do wlasnej bramki.

Wynik 2-3 i choc wielu uwaza, ze Belchatów nie gral niczego specjalnego to były momenty w ktorych ich gra mi się podobała. Gieksa nie zagrala ultradefensywnie, a starala sie utrzymywac z pilką na polowie Lecha.

Kluczowymi momentami byly niewykorzystane sytuacje Rengifo i Peszki.
 
Z 0

zork123

Użytkownik
Lewy mecz ? no bez przesady... Lech zagrał niby ok, ale wybitnie brakowało skutecznosci. Peszko, Renfigo mieli swoje okazje ale ich nie wykorzystali. GKS wlasciwie dogodnych sytuacji to nie miał. Najpierw dobre odegranie Costly&#39;ego do Jarzebowskiego ten ładnie strzelił, ale Kotorowski najwidoczniej myslal, ze pilka nie wejdzie w swiatlo bramki to tak leniwie sie rzucił i gol. Potem ładna akcja Bełchatowa, ale zawalil Henriquez bo totalnie zapomnial, ze za nim jest Wrobel. No i na 2-3 zamieszanie, Henriquez nieatakowany chcial wybic i wybil do wlasnej bramki.

Wynik 2-3 i choc wielu uwaza, ze Belchatów nie gral niczego specjalnego to były momenty w ktorych ich gra mi się podobała. Gieksa nie zagrala ultradefensywnie, a starala sie utrzymywac z pilką na polowie Lecha.

Kluczowymi momentami byly niewykorzystane sytuacje Rengifo i Peszki.
Tylko nie rozumiem czemu w Polsce panuje przekonanie że korupcja w piłce się skończyła. Siedzi kilka osób ale bardzo dużo siedzi tam gdzie siedziało 5, 10 , 15 lat temu. Dawne nawyki się nie zmieniają.

Może przesadzam ale kiedyś też byłem sędzią a teraz jestem blisko ławki trenerskiej (zajmuje się młodzieżą) i mam wrażenie że w polskiej piłce nie wszystko jeszcze jest OK.

Mam nadzieję że się mylę.
 
jaskolka 0

jaskolka

Użytkownik
VS.
Spotkanie: Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk
Typ: 1
Kurs: 1.90

Analiza:

Już dziś o godz. 20 na stadionie przy ul. Oporowskiej dojdzie do meczu przyjażni pomiędzy Śląskiem Wrocław a Gdańską Lechią.
Oba zespoły to tegoroczni beniaminkowie. Gospodarze przed sezonem dokonali kilku ciekawych transferów kupujac mni. Vuka Sotirovica
(Jagiellonia), Piotra Celebana (Korona Kielce) czy wreszcie Sebastiana Mile (ŁKS). W przedesezonowych sparingach drużyna Śląska
radziła sobie bardzo dobże pokonując faworytów : 01.08. - Cracovia Kraków 1:0, 26.07. - Górnik Zabrze 2:0, 14.07. - Crvena zvezda Belgrad 4:0
.Lechia Gdańsk przed sezonem również zakupiła kilku ciekawych piłkarzy: Frane Cacic (Busan I&#39;Park), Boris Radovanovic (NK Posusje),
Arkadiusz Mysona (ŁKS). Lechia w grach sparingowych nie prezentowała się zbyt dobrze : na 8 meczów wygrała tylko raz. W dzisiejszym meczu w skł. Śląska zabraknie Olszewskiego i M.Gancarczyka a w Lechii Mysony, Pęczaka i
Wiśniewskiego. W razie wygranej obie drużyny mają obiecene premie po 100tys złotych. Myśle, że lepiej zorganizowana drużyna Śląska wygra ten mecz. Przemawia
za tym atut własnego boiska oraz - moim zdaniem - lepsza organizacja gry.

Śląsk jeszcze nigdy nie przegrał u siebie meczu ligowego z Lechią.
 
Z 0

zork123

Użytkownik
To może jeszcze jedna sensacja w tej kolejce??

Mecz Wisła - Polonia Bytom wbrew pozorom zapowiada się ciekawie. W składzie Wisły na ten mecz prawdopodobnie zabraknie kilku podstawowych zawodników, ponieważ już niedługo mecz z Barceloną. Polonia to według mnie jeden z głównych kandydatów do spadku z ligi. Kiepski budżet, mało ciekawych graczy, przeciętny trener. Na dodatek Polonia będzie grać przy stadionie na Reymonta z mistrzem kraju.

Nie mają szans?

Szanse są, ale bardzo małe, ale pomimo tego obstawie X2.

Dlaczego?

Ponieważ po pierwsze kurs na Wisłe nawet z handicapem jest mizerny. Po drugie Wisła może zlekceważyć przeciwnika ( w poprzednim sezonie wygrała z Polonią gładko 5:0) po trzecie piłkarze Wisły mogą czuć się zmęczeni i w końcu po czwarte to dopiero pierwsza kolejka i niewiadomo, czego się spodziewać.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Wisła Kraków-Polonia Bytom
Typ(X/1) połowa/koniec
K:4.5/Betway
Tak jak wiadomo Wisła zagra dziś w ,,obkrojonym składzie&#39;&#39; dzisiaj wykazać się będą mieli okazje Singlar, Szabat, Małeck, Dawidowski czy Niedzielan którzy raczej umiejętnościami nie ustępują graczom Poloni z Podstawowego składu w bramce pewnie zobaczymy Juszczyka lub Cebeanu.
Jak ja widze to spotkanie:gracze którzy napewno wystąpią w tym meczu i wpojedynku z Barceloną nie będą dostawiać nogi czy specjalnie się przemęczać do przerwy mecz może być wyrównany i pasć remis jednak w ostatnich partiach spotkania trener z pewnością wpusci do gry kilku zawodników którzy będą potrafili przechylić szale na korzyść Wisły
Zwycięztwo w tym meczu jest bardzo ważne chociażby przed konfrontacją z Barceloną komfort psychiczny jest bardzo ważny przed takim pojedynkiem.
Jadąc na mecz z barceloną tracąc punkty u siebie z Polonią??Taki przebieg sprawy optymistycznie na zespół nie wpłynie zwłaszcza ze juz po tej kolejce mają szanse uciec rywalom na odległośc kilku punktów
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
ŁKS Łódź - Odra Wodzisław
TYP: 2
KURS: 2.80 Expekt

Dla mnie to w swoim rodzaju mecz dnia. Nie wiem, dlaczego każdy skupia się na graniu silniejszych zespołów jak Lech, Legia, Wisła itp, a nikt nie pisze o tych teoretycznie słabszych.
Ja zacznę od przedstawienia sytuacji w klubie znad granicy Polsko-Czeskiej. Odra przed nowym sezonem w końcu pozyskała dobrego inwestora i władze za swój cel postawili min. 8 miejsce. Do zespołu dołączyli bardzo dobrzy piłkarze jak np.: Kwiek, Korzym, Moskal, Dymkowski, Małkowski, Bensz, Gierczak, Kłos i kilku młodych, utalentowanych chłopców. W drużynie jest duża rywalizacja i trener ma ból głowy z obsadzeniem pierwszej 11. W letniej przerwie trenerze dużą wagę postawili na poprawę formacji obronnej i poprawienie skuteczności. W sparingach wychodziło to znakomicie, drużyna jest zgrana i przygotowana do sezonu. Kadra zespołu silna, która może urwać punkty Wiśle, Legi, a tym bardziej wygrać z ŁKSem.
Zespół z Łodzi w tym sezonie będzie walczył o utrzymanie. Aż 8 zawodników odeszło, strajki, brak pieniędzy i ściąganie do klubów zawodników, na których było ich stać. Większość tych transferów była dokonywana w ostatnich tygodniach przed rozpoczęciem sezonu. Jak sam trener podkreśla przed meczem, drużyna nie jest zgrana, młoda i gra czasami chaotycznie.
Moim zdaniem solidna drużyna z Wodzisławia wygra dzisiaj spokojnie z ŁKSem. Kurs 2.80 jest bardzo wygórowany.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Także skusiłem się do zagrania na Odrę Wodzisław. Kurs na ich wygraną uważam za bardzo dobry i warty spróbowania. Do tego dołożyłem x2 w meczu Piasta Gliwice z Cracovią Kraków.

Pasy miały spore problemy kadrowe, ale dzięki przekładaniu ligowego startu część zawodników powróciła do zdrowia. W kadrze Cracovii jest wielu młodych zdolnych chłopaków, dla których ten sezon może być całkiem udany. Oglądając wczorajsze mecze Lecha i Legii nie mam takiego przekonania czy wielka trójka tak szybko odskoczy od reszty stawki. Jedną z druzyn ktora moze dotrzymac kroku moze być m.in Cracovia, ktora w Ekstraklasie dobrze grala na wlasnym stadionie. Kluczem do zajecia wysokiej pozycji w lidze będzie polepszenie gry na wyjazdach. Na początek w Wodzisławiu z mierzą się z Piastem, ktory dokonal kilku ciekawych wzmocnien, ale jako iz będzie grał w Wodzislawiu a nie w Gliwiach to moze stracic na wartosci. Jak dla mnie x2 na Pasy w dubelku z Odrą lub Odrą x2 ciekawym kuponem.

Piast - Cracovia x2 - 1,46
ŁKS - Odra 2 - 2,65

Tak czy siak moj głowny kupon na dzis to wygrana Sląska Wrocław oraz pewne zwycięstwo Wisły Kraków. O Śląsku duzo juz w tym temacie było napisane. Piłkarze mają mobilizację m.in w postaci 100tys złotych do podziału za zwycięstwo w tym meczu. Sebastian Mila jakby wracał do najlepszej dyspozycji, do tego Vuk Sotirovic i tylko martwi niepewna obrona Wrocławian... ale jak dla mnie jedynka po 1,90 jak najbardziej do sprobowania. Natomiast Wisla zagra dzis oslabiona brakiem kilku podstawowych zawodnikow, ktorzy będą odpoczywac przed meczami z Barcą, ale nie zmienia to faktu, ze Biala Gwiazda pewnie powinna pokonac swoich rywali. Szabat, Mączyński to zawodnicy, ktorzy przynajmniej według mnie pokazywali się z niezłej strony. Do formy jakby powoli wracali Dawidowski i Niedzielan... Ja zagrałem Wisłę z handi za 1,50.

Śląsk - Lechia 1 - 1,90
Wisła - Polonia [handi 0:1] 1 - 1,50
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom