>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1 kolejka Ekstraklasy [8-10 sierpień]

Status
Zamknięty.
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok ⛔
Typ: 2
Kurs: 3.20
Bukmacher: bwin

Analiza: Dziś o 19.00 na stadionie Gdyńskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Olimpijskiej w ramach 1. kolejki Ekstraklasy naprzeciw siebie staną wystepująca w roli gospodarza i zarazem beniaminka miejscowa Arka i białostocka Jagiellonia.
Arka Gdynia, której szkoleniowcem został były trener Zagłębia Lubin Czesław Michniewicz, awans do Ekstraklasy zawdzięcza nieporadności Polskiego Związku Piłki Nożnej w walce z korupcją, gdyż awansowała już z 4. miejsca w II lidze.
Przed rozpoczęciem rozgrywek Arkę wzmocnili m.in. grający na Zachodzie Przemysław Trytko (napastnik), Zbigniew Zakrzewski (napastnik) i Dariusz Żuraw (obrońca).
Piłkarze Jagiellonii, których obecnie prowadzi były trener Polonii Bytom Michał Probierz, w poprzednim sezonie do końca walczyli o utrzymanie w najwyższej klasie rozgrywkowej.
Drużynę opuściło wielu zawodników, m.in. Jacek Banaszyński, Radosław Kałużny, Aleksander Kwiek, Jacek Markiewicz, Łukasz Nawotczyński, Remigiusz Sobociński, Tomasz Sokołowski, Vuk Sotirović czy Marek Wasiluk.
W ich miejsce pozyskano takich piłkarzy, jak: Ensar Arifović (napastnik), Hermes (pomocnik), Krzysztof Król (obrońca), Piotr Lech (bramkarz), Igor Lewczuk (obrońca), Andrius Skerla (obrońca), Pavel Stano (obrońca) czy Robert Szczot (pomocnik).
W niedzielnym spotkaniu w zespole gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Andrzeja Bledzewskiego (bramkarz), Krzysztofa Sobieraja (obrońca) oraz Pawła Weinara (obrońca).
Moim zdaniem w dzisiejszym spotkaniu lepsi okażą się goście z Białegostoku, którzy, mimo wielu zmian kadrowych (wierzę w umiejętności trenerskie Probierza, który zapewne poukładał już drużynę) i gry na wyjeździe, już w 1. kolejce sięgną po pierwszy komplet punktów w tym sezonie.
 
grzes1ek 0

grzes1ek

Użytkownik
Spotkanie: Górnik Zabrze - Ruch Chorzów
Typ: 1/1
Kurs: 3.10
Bukmacher: betgun

Analiza: Gospodarze to moja ulubiona drużyna piłkarska jestem na ich każdym meczu, a dziś mamy do czynienia z 91 Wielkimi Derbami Śląska na stadionie im. ernesta Pohla w zabrzu miało miejsce 45 takich meczy 26 wygrał Górnik 16 razy padł remis i tylko 3 razy poległ!!! bilans bramkowy na korzyść Górnika 83-34. Zabrzanie dokonali kilku naprawdę spektakularnych wzmocnień Bonin widziałem go na sparingu tydzień po przyjściu do drużyny kiedy ta już była po okresie przygotowawczym i zagrał naprawdę dobry mecz. Pitry wielka nadzieja zabrzańskich fanów 10 bramek w 12 sparingach, szybki z zimną krwią, doszedł tez michał vaclavik z zagłebia lubin ale szanse na bronienie zabrzańskiej bramki dzis dostanie pewnie nowak który odszedł z ruchuu do Górnika! niestety nie zagrają brazylijczyk i peruwiańczyk gdyz mają jeszcze kłopoty z dostaniem zgody na pracę w Polsce. Obrona Górnika trzymana przez Hajtę będzie pewna w końcu bedzie w niej 2 reprezentantów(danch i pazdan) w dodatku sam hajto kilka dni temu w wywiadzie powiedział że &quot;ja jeszcze z ruchem nie przegrałem i nie przegram&quot; hajto nie zagrał w derbach na śląskim w marcu w których Górnik poległ 3-2, dlatego dziś pora na zemstę na niebieskich. Trzeba dodac że na meczu będzie ok 25000 kibiców ale będą to tylko kibice Górnika... wynik tylko jeden wygrana Górnika!!!

ZAGRA, ZAGRA, JAK ZA DAWNYCH LAT, JAK ZA DAWNYCH LAT!!!!
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Kilka słów refleksji o meczu Arka-Jaga. Mecz na dość &quot;wysokim poziomie&quot;. Arka mogła wygrać spokojnie z 2, 3 - 0 , lecz zabrakło skuteczności. Silna Jaga? To trochę śmieszne... Zagrali przeciętnie, choć bramkę strzelili. Dobrze zagrali Ława, Wachowicz no i strzelec jedynej bramki dla żółto-niebieskich - Darek Żuraw. Teraz Arkę czeka trudny mecz u siebie z Górnikiem Zabrze, ale sądzę, że remis jest w zasięgu Gdynian :]
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Kilka słów refleksji o meczu Arka-Jaga. Mecz na dość &quot;wysokim poziomie&quot;. Arka mogła wygrać spokojnie z 2, 3 - 0 , lecz zabrakło skuteczności. Silna Jaga? To trochę śmieszne... Zagrali przeciętnie, choć bramkę strzelili. Dobrze zagrali Ława, Wachowicz no i strzelec jedynej bramki dla żółto-niebieskich - Darek Żuraw. Teraz Arkę czeka trudny mecz u siebie z Górnikiem Zabrze, ale sądzę, że remis jest w zasięgu Gdynian :]
To podobne refleksje jak na poprzedniej stronie o meczu z Lechem, przynajmniej nie przegrali ???? co za zbieg okoliczności ???? Twoje stronnicze opinie sprawiają że czuje sie jakna kibice.net + te wszystkie uwagi o ortografi mogło by sie zgadzać ???? !!!
Teraz chyba 4 kolejka mecz z Lechem kolejny paradoks ????
Co do meczu z Górnikiem to chyba gracie w Zabrzu a ja myśle że Arka wygra z tego co pamiętam z KSG Arka w poprzednich sezonach wysoko wygrywała więc teraz twojego pesymizmu nie rozumiem ????
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
To podobne refleksje jak na poprzedniej stronie o meczu z Lechem, przynajmniej nie przegrali ???? co za zbieg okoliczności ???? Twoje stronnicze opinie sprawiają że czuje sie jakna kibice.net + te wszystkie uwagi o ortografi mogło by sie zgadzać ???? !!!
Teraz chyba 4 kolejka mecz z Lechem kolejny paradoks ????
Co do meczu z Górnikiem to chyba gracie w Zabrzu a ja myśle że Arka wygra z tego co pamiętam z KSG Arka w poprzednich sezonach wysoko wygrywała więc teraz twojego pesymizmu nie rozumiem ????
Stronnicze ? ???? Byłeś na meczu ? No właśnie nie byłeś, więc lepiej nic nie mów. Jestem za Arką, co nie zmienia faktu, że po prostu byli zespołem lepszym w tym spotkaniu.
Poprzednie sezony, mecze wygrane z KSG? U ciebie to chyba historia gra... Porównaj sobie skład Górnika z przed kilku lat, a ten którym dysponują teraz... Odpowiedź jest prosta : być może &quot;wraca&quot; ten wielki Górnik. Jakoś mam szacunek dla przeciwnika, pisząc że będzie to trudne spotkanie.
Co do ortografii (????) - chyba lepiej jak każdy nie popełnia rażących błędów, prawda? :]
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Ja się w pełni zgadzam z Jackiem. KSG obecnie to nie ten zespół co jeszcze 2-3lata temu. To znaczy obecnie silny nie jest co pokazali z ruchem ale napewno nie można lekceważyć Górnika. Arka będzie grała w Gdyni z tego co wiem a tam myślę ze albo wygra albo remis. Górnik za chaotycznie prowadzi gre. Jesli chodzi o mecz z Jaga? Najbardziej to mi sie spodobal stroj zespolu arki ???? ale gra była tez super i sam nie wiem jak oni tego nie wygrali. Kto ogladal chocby skrot to powinien wiedziec ze 3 : 0 to bylby najnizszy wymiar kary dla Jagielloni ktorej rewolucja kadrowa wiele nie dała. Ja notamiast zaczynam widzieć podobieństwa w grze Arki do Zaglebia za czasow Czesława Michniewicza. Ten trener ma swoja wizje i powoli to widac. Ale jeszcze minie troche czasu zanim będzie to dobrze widać. Oby tylko go z jakiegos powodu nei zwolnili.

Slowo do Tomka : Szanuj troche przeciwników i inne kluby bo jak narazie zauwazam ze widzisz tylko swoja Wisle jako silny potezny i wszechmocny klub a on wcale taki nie jest. Troche pokory i szacunku dla rywali. Bo nawet w meczu z Polonia choc Wisla grala lepiej to wystarczyloby wykonczyc tamta sytuacje sam na sam a Polonia wyjechalaby z remisem
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Stronnicze ? ???? Byłeś na meczu ? No właśnie nie byłeś, więc lepiej nic nie mów. Jestem za Arką, co nie zmienia faktu, że po prostu byli zespołem lepszym w tym spotkaniu.
Poprzednie sezony, mecze wygrane z KSG? U ciebie to chyba historia gra... Porównaj sobie skład Górnika z przed kilku lat, a ten którym dysponują teraz... Odpowiedź jest prosta : być może &quot;wraca&quot; ten wielki Górnik. Jakoś mam szacunek dla przeciwnika, pisząc że będzie to trudne spotkanie.
Co do ortografii (????) - chyba lepiej jak każdy nie popełnia rażących błędów, prawda? :]
Co u mnie gra to gra, jak widać na poprzednich stronach czynniki bardziej skuteczne niż twoje :] Historią Arki raczej się nie interesuje lecz jak sięgam pamięcią teren w Zabrzu dla Arki bywał szcześliwy dlatego chętnie postawie w tym meczu 2 a napewno over 2,5 :] .Wielki Górnik??Jak narazie mają Wielką Reklame Alianz na Zegarze (przynajmniej jak byłem tam ostatnio na Wiśłe) i rozdają wielkie indyki :]

PS:Jak nie mam szacunku dla rywali? Teraz faworyzuje Arkę klub Jaccka :]

Czyli jak Wisła gra z lepszym rywalem to wszyscy mogą po niej jechać mimo że ich kluby nie sięgają jej do pasa
Przyjdzie mecz z Barceloną to zobaczymy jak z tym waszym szacunkeim
Bo narazie macie kompleks Wisły na ligowym podwórku przychodzą występy na arenie europejskie to zaczyna się jazda Dunamo Tibilisi, Valerenga itp kompleksy skumulowane przez cały sezon oto cały wasz szacunek???? Jakoś do innych klubów się ne przyczepiacie tylko Wisła.
Bardzo się ciesze że mówisz że Wisła to potężny wszechmocny klub bo to twoje zdanie ;) chętnie podzele twoje zdanie jeśli pozwolisz ????

Podsumowując mecz z P.Bytom to pewnie co by było gdyby Polonia wykorzystała sytuacje??Strzeliła by ze 2 bramki!!To Wisła conajmnie 4-5 ????
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Po wiśle zawsze była jazda i zawsze będzie. Pozatym chyba nie śledziłeś forum w poprzednich sezonach jaka jazda była po zagłebiu czy Legi (mimo iż zaglebie tak tragicznie nie grało). Jesli chodzi o Wisle to ja nawet ten klub lubie bo czasem daje zarobic ale wielki nie jest. i musisz to zaakceptowac. Czy inne nie dorastaja mu do pasa? te sredniaki moze i nie ale bede gral ostro jak wisla bedzie grala w gdyni. jesli znasz historie to wiesz ze tam wisla juz faworytem nie jest. Co do reszty? ja po obejrzeniu skrotu lecha bym go tak szybko nie skreslal. kilkanascie sytuacji w tym kilka setek. no poprostu smierdzial ten mecz. Lech jesli dopracuje skutecznosc to bedzie wszystkich punktowal. Ja bym mistrzostwa dla wisly nie byl pewny. co prawda znowu gra dobrze jak rok temu ale............ Legi tez bym nie skreslal. Z dyskopolo im nie wyszlo ale miale olbrzymia przewage (im groclin nie lezy) i w nastepnych meczach moze byc juz inaczej. zobaczymy co w UEFA pokaze. Polonia mysle ze o miejsca 2-4 bedzie walczyc.
Co do Arki? No moze i teren im lezy ale zawsze pasma statystyczne sie przerywaja po jakims czasie. co innego mecz jest w gdyni a tam oczy widzialy nie jedno. Moje widzialy nawet potwory morskie
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Ja mówie o meczu w Zabrzu bo moze grają w Gdyni a gdzie grają to już nie wiem bo na stronie OE pisze że w Zabrzu a na telegazecie że w Gdyni ????
Jeżeli chodzi o twoje uwagi o szacunkach itp. dostałeś odpowiedz tymbardziej że ja tu kieruje się bardziej czynnikami zarobkowymi co mam stawiać przeciw Wiśle żebyś zmienił zdanie ???? ty grasz na wspak i zobacz jak wychodzisz
Jeżeli chodzi o Wisłe to jest temat Ligi Polskiej i w tym temacie jak najbardziej na temat Wisły moge wypowiadać się w samych superlatywach bo jest to jak najbardziej słuszne, a to że reszta potrafi pięknie zagrać no ale nie zdobywać punktów to co komu z tego ??O grze już nikt nie pamięta a punkty weryfikują pozycje w tabeli jest to dopiero pierwsza kolejka i głupio stracone punkty ale jestem przekonany w 100% że Lech w ten sposób jeszcze niejednokrotnie się popisze bo to już ma we krwi
Niech sobie grają pięknie strzela bramki z pięty i niech schodzą ze spuszczonymi głowami przyjdą mecze pucharowe to zobaczymy,kupili Arbolede Peszka i łuhuhu mega wzmocnienia idziemy na majstra śmiech na sali 4 sytuacje z 5 metrów w bramke nie mogą trafić ????Już widze ich skuteczność w pucharach ????
Jak chcesz toczyć dalej rozmowe na temat jaka to Wisła jest słaba napisz post w temacie Ligi Mistrzów tutaj ten wątek się urywa ;)
 
J 19

jajo

Użytkownik
przesadzasz zdecydowanie. Lech zrobił najlepsze transfery na całym krajowym podwórku. Arboleda w formie z mistrzowskiego sezonu Zagłębia, to jeden z najlepszych obrońców w lidze. Oglądając skróty z meczu z Bełchatowem, to Stilic i Lewandowski zapowiadają się wyśmienicie
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
No i co ze zrobil najlepsze transfery??Ciekawy jestem czy tak co chwile będą sobie pozwalać na nowych grajków bo prezes ma w domu drzewko na którym kasa rośnie ????
Kupić zawodnika to nie problem pozostaje jeszcze ustalenie kontraktu który zawodnicy chcą mieć conajmniej na 3 lata no i odpowiednia gaża;)
Ty myslisz że ktoś sie nie sprawdzi to mu powiedzą pa pa narazie i sprowadzą kolejną Gwiazde z zespołu który spada do drugiej ligi ???? oni też muszą się jakoś zabezpieczać bo to leży w ich interesie
To też dla tych którzy sie zastanawiają dlaczego w Wiśle nie pozyskano jakiegoś mega kota ???? chodzi o to aby nie dochodziło do zgrzytów między zawodnikami więc indywidualne zarobki też nie mogą bardzo od siebie odbiegać to jest podstawa dobrej atmosfery w drużynie i taka polityka prowadzona jest w Wiśle Kraków

Tak na marginesie to transfery Poloni były zdecydowanie lepsze a to że ktoś przeniósł coś z jednej strony na drugą to mało istotne ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom