>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1 Kolejka Ekstraklasy [06.08-08.08.2010]

Status
Zamknięty.
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP



Piątek
06/08/2010
GKS Bełchatów - Polonia Bytom
1,95 3,25 3,60
Górnik Zabrze - Polonia Warszawa
2,60 3,20 2,50

Sobota 07/08/2010

Widzew Łódź - Lech Poznań
3,50 3,20 2,00
Korona Kielce - Zagłębie Lubin
2,20 3,20 3,05

Niedziela 08/08/2010
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
2,40 3,20 2,70
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok
2,40 3,20 2,70
Wisła Kraków - Arka Gdynia
1,35 4,25 8,00
kursy - Betclic
*spotkanie Legii z Cracovią zostało przełożone na 17/18 sierpnia.
Wielkimi krokami zbliża się pierwsza kolejka piłkarskiej Ekstraklasy, po wakacyjnej przerwie szesnaście najlepszych drużyn w Polsce rozpocznie zmagania na ligowych boiskach. Ciekawie zapowiada się piątkowe spotkanie pomiędzy spragnionym gry w Ekstraklasie Górnikiem Zabrze, a zapowiadającą swoje sukcesy Polonią Warszawa. Myślę, że beniaminek może sprawić swoim kibicom na stadionie im. Ernesta Pohla miłą niespodziankę. Kolejny beniaminek - Widzew Łódź zagra z mistrzem Polski - Lechem Poznań, historia meczów pomiędzy tymi zespołami wskazuje, że &quot;Kolejorza&quot; czeka ciężkie zadanie, w Łodzi Poznaniacy nie radzili sobie w ostatniej dekadzie zbyt dobrze. Wielkie, piłkarskie emocje i mam nadzieję, że tradycyjnie sporo bramek czeka nas na Arenie w Kielcach, tak jedni jak i drudzy nie raz i nie dwa razy pokazali, że grać w piłkę potrafią na wysokim poziomie. W niedzielę odbędą się trzy spotkania, w Gdańsku i Wrocławiu trudno będzie wskazać faworyta, teoretycznie łatwa przeprawa przed Wisłą Kraków, kibice &quot;Białej Gwiazdy&quot; nawet nie biorą pod uwagę ewentualnej straty punktów. Zachęcam do dyskusji oraz do pisania analiz ????
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Widzew Łódź - Lech Poznań
Długo oczekiwana przez nas ekstraklasa w końcu startuje ????
Już na początek w pierwszej kolejce bardzo ciekawy mecz, zwłaszcza kibicowsko.
Widzew na rynku transferowym praktycznie nie istniał, kupując jedynie dwóch zawodników z pierwszoligowych klubów. Lech sprowadził doświadczonego Wichniarka, jednak nie można zapominać o sprzedaży R.Lewandowskiego do BVB. Lech czeka przed meczem z łódzką drużyną jeszcze mecz o superpuchar w Płocku oraz rewanż ze Spartą Praga w ramach el.LM. Już w meczu w Pradze w okolicach 70 minuty było widać słabe przygotowanie fizyczne &quot;Kolejorza&quot;, a na pewno dwa następne spotkania nie będą dla nich spacerkiem. Oczywiście nie sądzę, aby odpuścili rodzimą ekstraklasę, lecz na pewno gran na wielu frontach odbije się na ich dyspozycji.
Widzew dobrze spisywał się w sparingach, mecze kończył się albo wysokimi wynikami (3:2) lub bezbramkowymi remisami (Legia, Paderborn, Nijmegen).
Uważam, ze przed własną publicznością, która długo czekała na ekstraklasę Widzewa stać na urwanie punktów Lechowi, zwłaszcza w pierwszej kolejce.
Jednak Ja raczej wybiorę bezpieczniejsze rozwiązanie jakim według mnie jest under 2.5.

Typy: Widzew 1X @ 1.68 2/10 | under 2.5 @ 1.60 3/10 |
Pozdro 600.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Również zgadzam się z Fabikiem10.
Nawet śmiałbym napisać, że można zaryzykować na czystą 1.
Lech ostatnio miał napięty terminarz. Niedługo czeka ich spotkanie ze Spartą Pragą. Po tym meczu zobaczę w jakiej dyspozycji jest Lech Poznań. Nie grają zbyt przekonywająco.
Do tego Widzew gra u siebie. Widzew na pewno po degradacji ma coś do udowodnienia wszystkim. Już pokazali, że w I lidze nie było godnego dla nich rywala. Teraz czeka ich sezon w Ekstraklasie myślę, że nawet powalczą o Top 6 w sezonie 2010/2011.
Kurs 3,5 na zwycięstwo Widzewa u siebie na pewno jest do grania ;-).
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów
Cała kolejka zapowiada się naprawdę ciekawie. Pozbyliśmy się &quot;piłkarskich&quot; wioch typu Wodzisław, czy Gliwice (z całym szacunkiem oczywiście) i w końcu wracają dawne, wielkie firmy: Widzew i Górnik. Moją uwagę przykuwa jednak inne spotkanie. Mianowicie Lechii z Ruchem. Chorzowianie nieźle dostali po dupie w tym okienku transferowym. Odeszli Artur Sobiech i Andrzej Niedzielan, a więc dwójka zawodników, która w zeszłym sezonie dla Ruchu strzeliła prawie połowę bramek. Ściągnięto Olszara, ale jakoś go nie widzę w roli godnego następcy &quot;Wtorka&quot;, czy też &quot;Abdula&quot;. Mniejsze zawirowania transferowe działy się w Lechii, co nie oznacza, że kibice są zadowoleni. Wręcz przeciwnie. Cała fala krytyki i pomyj została wylana na zarząd. Faktycznie nietrudno się nie zgodzić z kibicami. Klub ma walczyć &quot;o coś więcej&quot;, skoro za niecały rok będzie grał na pięknym stadionie. A transferów brak! Trudno jednak też tracić jakiś optymizm. Kadra jest w miarę szeroka i co najważniejsze wyrównana. Przyszedł też m.in. Deleu z Brazylii. Pamiętajmy, że Ruch będzie mieć w nogach spotkanie z Austrią Wiedeń (tak, to początek sezonu, ale wyprawa najpierw do Wiednia, potem do Gdańska też daje we znaki, prócz samego rozegrania meczu). Lechiści poza tym rozegrali bardzo wartościowy sparing na koniec przygotowań, z Villarrealem, który zremisowali 1:1. Uważam, że atut własnego boiska, wreszcie będzie prawdziwym atutem dla Lechii (w zeszłym sezonie było przeciwnie...).

Mój typ:
Lechia
 
reggaenerator 0

reggaenerator

Użytkownik
Widzew Łódź - Lech Poznań

Widzew na rynku transferowym praktycznie nie istniał, kupując jedynie dwóch zawodników z pierwszoligowych klubów.
.
nie zgodziłym się z tym. Widzew pozyskał Rafała Grzelaka bardzo dobrego zawodnika, Prejuce Nakoulma też bardzo dobry zawodnik o któego wałczyło pare drużyn z ekstraklasy już w przerwie zimowej. Bruno Pinheiro portugaliski obrońca występujący ostatnio na Cyprze ( wystepował w młodzieżowych reprezentacjach swojego kraju), Paweł Grischok - zawodnik grający ostanio w szwajcarskim Servette a weczniej wystepowałw rezerwach Bayeru Leverkusen.
Całkiem przywoite transfery i warto przypominieć że Widzew ma całkiem ciekawą drużynę m.in reprezentantami Litwy, Marcinem Robakiem, doświadczonym Beniukiem.
Myśle że w tym sezonie Widzew troche namiesza w tej lidze bo kadrowo wygląda ciekawie. A co do meczu z Lechem też uważam że Lech będzie miał ciężko przeprawe z ekipą Widzewa.
Szkoda tylko że z drużyny odszedł trener Paweł Janas.
 
cookiemonster 0

cookiemonster

Użytkownik
Dokładnie, uważam nasze transfery za znacznie przemyślane i całkiem dobre. Jednak z typowaniem wyniku poczekałbym do meczu ze Spartą. Wszystko tak naprawde zalezy od wyniku w eliminacjach. Lech może wyjść z dołka po awansie i wygranej z Czechami, co rozpędziłoby Kolejorza; dowiemy sie także o możliwych kontuzjach zawodników (kartoflisko na stadionie temu bedzie sprzyjać) i ich formie, która wg mnie idzie powoli w góre. Wydaje mi się, że Superpuchar był traktowany z przymrużeniem oka i nie warto na niego zwracać większej uwagi.
Z drugiej strony nie wiem czy Widzew się nie spali przed Lechem, dawno nie grali w Ekstraklasie, tym bardziej Mistrzem Polski, a to oczywiście inna bajka : )
Nie zapominajmy jednak, że w kadrze gospodarzy są reprezentanci Litwy, doświadczony Bieniuk, Ben Radhia; mający za sobą grę w pucharach Dudu czy Rafał Grzelak.

Póki co stawiałbym na X
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Co do meczow piatkowych to obstawiam dwa remisy. Z jednej strony w meczu GKSu z Polonia faworytem niewatpliwie jest Belchatow, ale nie mozna zapomniec o oslabiniach jakie panuja w tej chwili w GKS. Z drugiej strony nie lekcewazylbym Polonii ktora mimo tego ze nie jest jakims wielkim klubem to moim zdaniem zawsze trzeba na nich uwazac.
GKS Belchatow-Polonia Bytom Typ X
Co do drugiego piatkowego meczu to obie druzyny dokonaly wielu transferow w tym sezonie, iec moim zdaniem potrzeba bedzie czasu zanim zawodnicy zarowno Gornika jak i Polonii sie zgrali. Moim zdaniem nie bedzie to ciekawe widowisko bo obydwie druzyny mocno przebudowaly swoje sklady wiec wszystko okaze sie ale zdecydowanie pozniej a na pewno nie w piewszej kolejce.
Gornik Zabrze-Polonia Warszawa Typ X
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Jacekk, chyba faktycznie typ na Lechię wydaje się ciekawą opcją na 1 kolejkę naszej Ekstraklasy. Szału w grze Lechii nie widzę, ale Ruch wydaje się być co raz słabszy. Niedzielan, Sobiech no i Baran - to byli ważni zawodnicy dla tego zespołu. Fakt, faktem &#39;Wtorek&#39; w rundzie wiosennej nie grał zbyt dużo, no ale mimo wszystko...
Póki co jeszcze wstrzymuję się z typami, ale na pewno na karteczce zanotuję sobie typ na wygraną Lechii.
---
drugie spotkanie jakie interesuje mnie typersko w tej kolejce, to Korona Kielce - Zagłębie Lubin. Mecze pomiędzy tymi drużynami obfitują w sporą ilość bramek. Przed rokiem w Kielcach 3:3, w Lubinie 2:2. W 1 lidze było podobnie. Ogólnie Korona jeszcze ani razu nie pokonała Zagłębia na własnym stadionie na poziomie Ekstraklasy. Może tym razem?
Korona zadbała o ofensywę. Niedzielan, Gajtkowski, Korzym, Tataj, Zieliński czy wspierający ich Edi powinni być gwarancją sporej liczby bramek. Z drugiej strony problemy z załataniem prawej strony obrony po odejściu Jędrzejczyka mogą powodować problemy w grze defensywnej. Zagłębie ma problemy z napastnikami, Traore dopiero po kontuzji, Kędziora raczej w pierwszym meczu nie zagra, a Micanski odszedł... ale jest Wilczek, jest młody Woźniak, czy dynamiczny Plizga, który strzelił swego czasu na otwarcie Areny Kielce ;)
Moim zdaniem ciekawym typem na ten mecz wydaje się być over 2,5. Ale jeszcze się wstrzymuję z tą decyzją.
 
szoky 104

szoky

Użytkownik
Co do meczu Lechia - Ruch obstawiałbym remis. Chorzowianie pozbyli się najważniejszych zawodników, Lechia nie zrobiła jakich wielkich transferów. Do tego myślę, że wielki wpływ na grę gdańszczan będzie mieć protest kibiców Lechii, którzy są skonfliktowani z zarządem. Fani nie będą prowadzić dopingu ani nie wywieszą żadnych flag. Atmosfera więc będzie jak na sparingu.
Lechia Gdańsk - Ruch Chorzów - typ X
Mecz Widzew - Lech. Uważam, że Widzew ma dużą szansę wygrać z Lechem. Lechici stracili Lewandowskiego, wielkich transferów nie zrobili, kupili tylko Wichniarka, który strzelił jak narazie jedną bramkę w mecuz z Interem Baku. Od tej pory mija prawie siedem godzin meczowych (prawie 5 meczów), a kolejorz dalej nie potrafi wbić piłki do bramki przeciwnika.
Widzew Łódź - Lech Poznań - typ 1
Mecz Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok. Wrocławianie zrobili niezłe zakupy w tym okienku transferowym. Do Śląsk przyszli - napastnicy Cristian Diaz i Łukasz Gikiewicz, grający w drugiej linii Kaźmierczak i pomocnik Sobota. Prawdopodobnie Śląsk zakontraktuje brazylijskiego defensora - &quot;Kaue&quot;. W ostatnim sparingu Śląsk pokonał Pogoń Oleśnicę 5:1. Bramki dla Śląska zdobyli: 2x Diaz, Sotirović, Gikiewicz plus jedna samobójcza piłkarza Pogoni. Z kolei dwa najważniejsze transfery &quot;Jagi&quot; to pozyskanie Kupisza i Trytki. Jagiellonia dość nieźle zaprezentowała się w meczu z Arisem Saloniki, zagrali ładną piłkę, mimo iż przegrali 1:2.
Uważam, że szanse są dość wyrównane, mimo to wygra Śląsk
Śląsk Wrocław - Jagiellonia Białystok - typ 1
 
M 0

morbid

Użytkownik
Nie wiem dlaczego wszyscy się tak uparli na 1 w meczu Widzewa z Lechem? Lech stracił tylko 1 zawodnika z podtsawowego składu, czyli Lewandowskiego. Doszedł Kiełb, Wichniarek, Tshibamba, prawdopodobnie też Rudnews. Tak więc MISTRZ Polski przyjeżdża do beniaminka, który wzmocnił się zawodnikiem z 1 ligi oraz wracającym z saksów Grzelakiem (emerytem). Obrona Lecha zgrana i mocna, w zasadzie najsilniejsza a już na pewno najbardziej mocna w ofensywie, linia pomocy, otrzaskany w Bundeslidze Wichniarek oraz dwóch młodych gniewnych w ataku.
To że Lech nie strzelił gola w kilku meczach nie oznacza że jest słaby, w każdym z meczów o których mowa (z Baku, ze Spartą) był lepszy tylko nieskuteczny. Sytuacji miał aż nadto. A czas pracuje na jego korzyść. Dla mnie pewna 2, bo Widzew jakoś nie ma kim postraszyć i pozostanie mu walka o środek tabeli w tym sezonie i nic więcej.
Dajcie więc już spokój z tą 1 bo to prosta droga do wtopy dla tych, którzy czytają forum i potem wg niego obstawiają.
 
K 0

krycha1101

Użytkownik
Ja również uważam, że Widzew ma bardzo duże szanse na ogranie Lecha, jednak chyba nie odważę się na postawienie czystej jedynki. W tym meczu postawiłbym 1x. Widzew to bardzo mocna ekipa, która została wzmocniona np: Rafałem Grzelakiem, mogą dużo namieszać w ekstraklasie. Głównym ich problemem może być odejście Janasa, pod którego wodzą świetnie spisywali się w 1lidze.
morbid:
Mówisz o ogranym Wichniarku, Grzelak też jest ograny. Obaj zawodnicy, jednak nie najlepiej ostatnio sobie radzili.
 
M 0

morbid

Użytkownik
no tak, bo najlepiej dać odrazu 2 tylko dlatego, że Lech jest mistrzem a Widzew beniaminkiem.
To podaj jakiekolwiek argumenty (rzeczowe) aby mnie przekonać że się mylę, napisałem nie tylko że lech to mistrz a widzew beniaminek, ale że Lech jest doświadczony w bojach w Ekstraklasie, praktycznie nie zmienił składu ( zgrany), już jest w rytmie meczowym. A Widzew póki co to wielka niewiadoma, pierwszy mecz o stawkę w tym roku, debiut (ponowny) w ekstraklasie więc jakoś argumentó za Widzewem nie zauważam. Ostatnio mistrz Polski przegrał swój pierwszy mecz w sezonie 2000/2001 i to nie z beniaminkiem. Wogóle w ciągu ostatnich 20 sezonów mistrz przegrywał swój mecz tylko 2 razy nigdy z beniaminkiem.
jeżeli już chcesz szukać dziury w całym to postaw na remis, ale na wygraną gospodarzy to raczej bym nie liczył.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
GKS Bełchatów - Polonia Bytom
Śmiem twierdzić, że bełchatowianie to wciąż szeroko pojęta &quot;góra&quot; tabeli. To prawda, pół składu znajduje się teraz w Warszawie, przy Konwiktorskiej, ale transfery do klubu, w GKS-ie też całkiem udane. Mimo wszystko uważam, że dobrze zrobiono ściągając Marcina Żewłakowa. Człowiek z takim dorobkiem i doświadczeniem gwarantuje na nasze polskie warunki kilka bramek. Na środku obrony w miejscu Darka Pietrasiaka występować będzie Zlatko Tanevski, który jak dla mnie nie był do końca doceniany w Lechu. A w Bełchatowie z Laciciem mogą stworzyć naprawdę ciekawy duet. Skrzydła GKS również wyglądają interesująco: został Wróbel, jest Małkowski. Mówiono, że środek będzie piętą Achillesową. Że tak powiem: g**** prawda. Dobrym posunięciem było zatrzymanie Cetnarskiego i zarazem kupienie Barana. W mojej ocenie, Bełchatów wciąż może liczyć się w walce o puchary. Gorzej wygląda sytuacja w Bytomiu. Znowu zafundują kibicom heroiczną postawę o utrzymanie... Wzmocnienia dość kruche: Matawu, Hanek, Juszczyk - ta trójka pewnie wskoczy do podstawowego składu. Mnie jakoś ten zespół nie przekonuje i myślę, że będzie murowanym kandydatem do spadku. Dlatego już w pierwszej kolejce stawiam na gospodarzy.
Typ: GKS Bełchatów ✅
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Aż tak heroicznie to ta Polonia Bytom o utrzymanie nie walczyła ;) Aczkolwiek w mojej ocenie także należy zaliczyć tą drużynę do grona kandydatów do spadku. GKS powinien bezpiecznie się utrzymać w lidze, ale moim zdaniem nic więcej. Puchary? Raczej za wysokie progi...
Matawu ciekawy piłkarz, potrafi zrobić różnicę - myślę, że to wzmocnienie Polonii. O Hanku trudno jest mi coś powiedzieć.
Pierwszy mecz sezonu, ja jeszcze się wstrzymuję z typem i choć początkowo też tak pomyślałem - GKS Bełchatów wygra, to teraz mam co do tego wątpliwości.
 
fabik10 106

fabik10

Użytkownik
Już po meczu Lecha wiec muszę dodać parę zdań do moich typów.
Po tym meczu jestem bardziej pewny tych typów niż kilka dni wcześniej.
Lech bez pomysłu na grę, dostali bramkę na 0:1, a oni zamiast rzucić się do gwałtownego ataku, zaczęli grać sobie od nogi do nogi, bez żadnego przyśpieszenia. Kto ma strzelać bramki ? Wichniarek ma doświadczenie, dobrze się zastawia, wymusza faule blisko pola karnego, ale nic więcej, żadnej udanej akcji indywidualnej przez całe spotkanie. Czibamba na razie transferowy niewypał, jak dla mnie marna podróbka Czinijamy, tak samo nieokrzesany jednak Czini strzela bramki ;)
Peszko ? ???? zamiast grać w piłkę faule, prowokuje, &quot;on taki jest i się nie zmieni&quot; to no współczuje, nic dobrego z niego nie będzie.
To tyle, drużyna bez pomysłu imo.
 
cygeiro 486

cygeiro

Użytkownik
Ostatnio czytałem, ze żaden nie ma.
W legalnych punktach bukmacherskich nie można legalnie obstawiać wyników piłkarskiej ekstraklasy. Zdaniem firm hazardowych Ekstraklasa SA za możliwość włączenia jej meczów do oferty żąda za dużo, bo nawet 2,5 tys. zł od każdego punktu za rok.
Jak PZPN i Ekstraklasa zarabiają na bukmacherach
– Od PZPN dowiedzieliśmy się, że Ekstraklasa, która zarządza naszą najlepszą ligą, żąda od bukmacherów takich samych pieniędzy jak rok temu. To o wiele za dużo – powiedział nam Marek Oleszczuk ze Stowarzyszenia Pracodawców i Pracowników Firm Bukmacherskich, które zrzesza sześciu legalnych bukmacherów, posiadających łącznie ok. 1700 punktów. Gdyby zapłacili wszyscy, Ekstraklasa stałaby się bogatsza o kilka milionów złotych. Ale kilka firm bukmacherskich funkcjonowałoby na granicy rentowności.
Jak się dowiedzieliśmy, rok temu Ekstraklasa miała zażądać od każdego punktu bukmacherskiego około 4 tys. zł za możliwość wprowadzenia do oferty jej meczów w sezonie 2009/2010. Po negocjacjach zeszła do 2,5 tys. Stowarzyszenie, które reprezentuje Oleszczuk, twierdzi, że o stawkach Ekstraklasy na ten rok dowiedziało się od PZPN, ponieważ władze Ekstraklasy nie odpowiedziały na pismo zapraszające do negocjacji, jakie otrzymały już 7 maja. A nie odpowiedziały, bo ich zdaniem podjęcie rozmów ze stowarzyszeniem naruszyłoby artykuł 6.1 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów.
Tak czy inaczej, bukmacherzy twierdzą, że nie są w stanie tyle płacić. Bo jeśli w minionym roku stawka 2,5 tys. od punktów była do zaakceptowania, dziś jest już nie do przyjęcia. – Nie stać nas na to, szczególnie po zwiększeniu o 20 proc. podatku od zakładów bukmacherskich. Chcieliśmy zaproponować inne rozwiązania, np. sponsorowanie drużyn. Ale dowiedzieliśmy się, że Ekstraklasę interesują tylko rozliczenia finansowe – mówi członek zarządu STS Mateusz Juroszek. Jego firma ma ponad 400 punktów w całym kraju. W każdym z nich zakłady na mecze ekstraklasy w okresach, w którym liga grała (sierpień – grudzień, luty – maj) cieszyły się tak dużą popularnością jak wszystkie zakłady niepiłkarskie razem wzięte. Jednak dzisiaj, na cztery dni przed startem rozgrywek, tych spotkań nie można obstawić.
Zdaniem Ekstraklasy SA zarzuty STS są bezpodstawne. – Ta firma świadomie nielegalnie wykorzystuje wyniki meczów ekstraklasy w swoich punktach – uważa Adrian Skubis, rzecznik Ekstraklasy. Ale, jak dodaje, jego firma jest nadal otwarta na negocjacje.
Dopóki się nie dogadają, kibice, którzy chcą obstawiać mecze piłkarskie, powinni się przerzucić na te, którymi zarządza PZPN – I, II i III ligę piłkarską, Puchar Polski oraz reprezentację Polski. Związek szybko doszedł do porozumienia z bukmacherami i, jak się dowiedzieliśmy, zgodził się na „tylko” 400 – 500 zł netto od punktu. Może to przynieść związkowi około pół miliona złotych zysku. I więcej kibiców na stadionach i przed telewizorami.


http://biznes.gazetaprawna.pl/artykuly/440351,bukmacherow_nie_stac_na_pilkarska_ekstraklase.html
 
H 6

hipek7

Użytkownik
Widzew - Lech @ 1
Co tu dużo pisać? Lech we wszystkich oficjalnych tegorocznych meczach zaprezentował się tak żałośnie, że szkoda słów. Śmiało można stwierdzić, że drużyna z Poznania gra bez trenera. Zieliński to szkoleniowiec bez charakteru, nie mający żadnego pomysłu na grę, w tamtym roku zdobył mistrza tylko dzięki temu, co zaserwował Smuda i dzięki Lewandowskiemu. Roberta w klubie już nie ma, a kto przyszedł? Średniak z Korony, człowiek, który nie potrafi strzelić do pustej bramki, Wichniarek bez bramki w zeszłym sezonie i wielka niewiadoma Rudvens, który i tak w Łodzi raczej nie zagra. A Widzew? Świetna ekipa, która niestety w pierwszej lidze nie mogła rozwinąć swoich skrzydeł, bowiem prawie wszystkie drużyny grające przeciw łodzianom ustawiała przed swoją bramką autobus. Nie ustawiły dwie - Znicz i Górnik. Jak to się skończyło? 7:0 i 3:0. To mówi samo za siebie. Transfery? Grzelak, Nakoulma, Bruno i Grischok. Ostatnia dwójka od razu powinna wskoczyć do pierwszego składu, Nakoulma może też zagra w sobotę. Nie widzę innej możliwości niż wygrana Czerwonej Armii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom