>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1. Kolejka Bundesligi 24-26.08.2012

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Mario Mandzukic strzeli bramkę @ 2.20 Bet365
Teraz tak sobie myślę, uważacie że Gomez po powrocie posadzi go na ławce? Na razie Mandzukic robi co do niego należy czyli strzela bramki w dodatku lepiej wygląda na boisku od Gomeza. Ciekawa rywalizacja na pozycji napastnika w Bayernie się zapowiada.

Wielki plus dla Eurosportu, że załatwił statystyki w trakcie spotkania. W ubiegłych latach widzieliśmy tylko pasek z wynikiem, teraz można się dowiedzieć choćby jakie jest posiadanie piłki.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Teraz tak sobie myślę, uważacie że Gomez po powrocie posadzi go na ławce? Na razie Mandzukic robi co do niego należy czyli strzela bramki w dodatku lepiej wygląda na boisku od Gomeza. Ciekawa rywalizacja na pozycji napastnika w Bayernie się zapowiada.
Moim zdaniem posadzi. Gomez to niekwestionowany numer 1. Ubiegły sezon Bayern przeciągnął licząc praktycznie tylko na niego na pozycji napastnika. Zawiódł? Absolutnie nie. Olic i Petersen grali praktycznie same ogony. Po rekonwalestencji dostanie swoją szanse i jeżeli tylko będzie równie skuteczny jak rok temu to Mario ława. Inaczej być nie może. Patrząc z drugiej strony - jak myślisz kto zacząłby dziś mecz w podstawowej 11 gdyby Gomez był zdrowy?;)

Rywalizacja bardzo ciekawa i nie zapominajmy, że jest jeszcze Pizarro. Peruwiańczyk z całą pewnością nie wrócił do Bayernu patrzeć jak grają Gomez z Mandzukiciem. Jednak moim zdaniem 3 napastników na tak wysokim poziomie przy taktyce Bayernu jest Heynckesowi niepotrzebnych.
 
chicharito14 49

chicharito14

Użytkownik
VfB Stuttgart - VfL Wolfsburg over 2,5 1,58 @Tobet

Drużyny typowo over&#39;owe, Stuttgart w poprzednim sezonie zaliczył 22 over&#39;y na 34 spotkania, natomiast ekipa Wolfsburga o 1 over więcej. Oba zespoły grają niezwykle ofensywną piłkę, w poprzednim ich starciu padło 5 bramek. No i co najważniejsze, dla obydwu drużyn ma kto te bramki zdobywać. Wolfsburg pozyskał przed sezonem Dosta z Heerenveen, który został królem strzelców holenderskiej Eredivisie z 32 bramkami w 34 meczach oraz Olicia z Bayernu, którego przedstawiać chyba nie trzeba. Przyszedł młody Pilar, który rozegrywał bardzo dobre spotkania na EURO w barwach reprezentacji Czech, strzelił nawet 2 bramki. Do tego z wypożyczenia wrócił Diego, który zaliczył niezwykle udany sezon w Atletico Madryt, wygrywając z tą drużyną LE. Te wzmocnienia mogą zrekompensować w ataku stratę Mandzukicia. Stuttgart znacząco się nie wzmocnił, sprzedając napastnika Schiebera na rzecz zespołu z Dortmundu. Jednak ta drużyna posiada zawodników którzy bramki strzelać potrafią - Ibisevic (8 bramek w 17 meczach w poprzednim sezonie), Harnik (17/34), Okazaki (34/7) czy choćby Cacau (33/8). Obie ekipy zdecydowanie stawiają na ofensywę, myślę że możemy spodziewać się wielu bramek. Polecałbym także granie BTS po kursie 1,57 @Tobet.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Wszyscy szykują się na overowe spotkanie i może faktycznie tak będzie. Uważam jednak, że w pierwszych minutach trudno będzie którejkolwiek z drużyn strzelić gola. Hannover gra na własnych śmieciach i jest niewątpliwe faworytem, może faworyt to za dużo powiedziane, jest na pewno drużyną którą stać tu na zwycięstwo. Schalke przystępuje do rozgrywek jako jedna z drużyn, która ma tu o coś powalczyć, w DFB-Polak pokazali wysoką formę wygrywając pięcioma bramkami z Saarbrucken, jednak Hannover to zdecydowanie inna drużyna, zwłaszcza ich wysoki pressing jest trudny do przejścia. Dobrą opcję tu ma Tobet, 28 minut to dobra linia. Myślę, że nie trafią do siatki w tym czasie. Nie ma już Raula w Schalke tym samym siła ofensywa jest mniejsza Huntelaar jednak potrzebuje podań, a Raul mu dostarczał niejednokrotnie. Widać, że Marica został zauważony ale to nie jest Raul. W H96 nie zagra Diouf, czyli też w ofensywie mogłoby być lepiej, chociaż Abdellaoue i Ya Konan też niosą zagrożenie i Schalke musi na nich bacznie uważać. Na początku będzie to mecz na oswojenie się z grą wiec nikt raczej nie strzeli bramki.

28:00 min or later/No goal Kurs:1,82 Tobet
 
K 246

krysti24

Użytkownik
Hannover - Schalke
Hannover gra na własnych śmieciach i jest niewątpliwe faworytem, może faworyt to za dużo powiedziane,
Według mnie na chwilę obecną to na pewno za dużo powiedziane :razz:
Oglądając ostatni mecz Hannoveru w eliminacjach do LE z Śląskiem musze powiedzieć, że pomimo korzystnego wyniku drużyna z Niemiec strasznie mnie rozczarowała .. Piłkarze Hannoveru nie pokazali tego co od nich oczekiwałem, według mnie nie można powiedzieć, że niemiecka drużyna zdominowała słaby Śląsk Wrocław. Akcje Hannoveru były szarpane, gra nie była płynna. Szczególnie zawiodła mnie obrona drużyny niemieckiej, słaba drużyna Śląska strzeliła w tym meczu 3 bramki i nie można powiedzieć, że stało się to niezasłużenie, gdyby nie słaba skuteczność piłkarzy z Wrocławia mogło paść jeszcze parę bramek więcej. To co w obronie zagrał nowy nabytek Hannoveru Felipe wołało o pomstę do nieba i to na tle polskiej drużyny .. zresztą cała linia obrony się nie popisała. Z przodu H96 też nie zagrał niczego wielkiego, gdyby obrona Śląska nie była tak cienka jak jest, to 5 goli nie miało prawa wpaść.
Trzeba szczerze powiedzieć, że Hannover miał szczęście, iż wpadł w ostatniej rundzie eliminacyjnej na słabego rywala, bo w innym wypadku mogliby się pożegnać w LE już po pierwszy meczu. Dzisiaj na przeciwko drużyny z Niedersachsen nie stanie drużyna Śląska, a Schalke, które ma duże aspiracje w tym sezonie co potwierdziło m.in w DFB Pokal wygrywająć pewnie 5-0. Darius pisał, że nie ma Raula, ale już o tym pisałem, że odejśćie Hiszpana może być korzystniejsze dla S04, gdyż teraz ciężar gry nie będzie spoczywał na jednym zawodniku, a na całej drużynie. Wydaje mi się , że w tym sezonie w drużynie Schalke może odpalić Holtby, i to on będzie głównym rozgrywającym i mózgiem drużyny. Drużyna Huuba Stevensa utrzymała najważniejszych zawodników poza Raulem i uzupełniła skład dobrymi graczami jakimi są Barnetta i Neustadter. Jeśli Hannover nie zmieni swojej postawy z czwartkowego pojedynku to według mnie, dzisiaj w spotkaniu z Schalke nie ugra nawet 1 pkt.
Hannover - Schalke 2 (2.25) Fortuna ⛔
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Wydaje mi się , że w tym sezonie w drużynie Schalke może odpalić Holtby
Możliwe, ja jednak liczę na Pukkiego on w ubiegłym sezonie strzelił 5 goli ale w zdecydowanie mniejszym wymiarze czasowym niż inni, zresztą on jest podobny stylem gry do Diego i myślę jak ktoś wypali to właśnie on może.

Wspominasz o meczu Hannoveru ze Śląskiem, ja bym go nie brał pod uwagę. Hannover nie zagrał najlepszego meczu, ale zrobił swoje. Był czwartek wiedzieli, że zaraz rusza liga, od razu trudny mecz z Schalke
- przymknęli oko ;).

Wczoraj grał Eintracht z Leverkusen, może nie będzie to identyczny scenariusz bo zawodnicy H96 nie są, aż tak wyraźnie gorsi od tych z Gelsenkirchen ale właśnie wydaje mi się, że Hannover wolą walki nadrobi tak jak zawodnicy z Frankfurtu.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom