>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1. Kolejka Bundesligi (22-24.08.2014) !!!!!

Status
Zamknięty.
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Inauguracja sezonu 2014/2015
1 kolejka Bundesligi

Już na dniach startuje najlepsza liga na świecie, wszyscy fani futbolu oraz obserwatorzy tego sportu nie mogą się doczekać inauguracji u naszych zachodnich sąsiadów. Jak co roku co kolejkę będzie ciekawie. Na początek oba beniaminki grają u siebie i wcale nie są skazywani na przegraną, HSV które ledwo się utrzymało w najwyższej klasie rozgrywkowej będzie musiało udowodnić że to nie był przypadek oraz dwa &#39;hity&#39; czyli dwa pojedynki drużyn z top5 zeszłego roku.Czy Bayern znów pewnie kroczy po mistrzostwo i czy ostatni raz na nich mamy kurs &gt; 1,2 home ? Tego wszystkiego dowiemy się oglądając , stawiając i przegrywając a wszystkie te przyjemności zapewni polskim widzom jak zawsze eurosport.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
A 13

atak.

Użytkownik
to takie luźne przemyślenia od fana tej ligi:
1
kurs 1,6 na bvb jest dla mnie śmieszny i w ogóle nie do gry(moze jakis BTS lub Over 2,5) a handi na Bayer tez takie hmmm nie wiadomo,1 kolejka dla mnie no bet.
2
Bayern wygra 2 połowe ,oni tak graja klepiąc i klepiac i zespoły często wytrzymują te 1 połowe ,ale w 2 jest juz po balu i to warto wziąźc pod uwagę.
3
Herta i Kolonia powinny wygrac ,bo przeciwkicy słabe obrony i na wyjazdach ,ale też 1 kolejka to no bet.
4
Shalke x2 jak najbardziej do gry H96 fakt mocny na swoim podwórku ,ale na papierze to S04G bez problemu powinno nawet wygrac.
5
Gladbach-stuttgart to powinno byc spotkanie do 1 bramki dla gospodarzy ,ale w ataku goście mają Ibisevicia ,Maxim też świetny chłopak no i Werner dla mnie to nie ma siły ,żeby tu padł wynik underowy- dużo goli i spodziewam się najlepszego meczu kolejki.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Emir Spahić kartka @ 2.75 Unibet ⛔
Przy okazji meczu Bayeru z Kopenhagą bardzo ospały i w wielu akcjach spóźniony był wczoraj Spahić. Nie wiem czy będzie dostępny zakład na kartkę dla tego zawodnika ale jeśli tak, to jestem w stanie mu &quot;zaufać&quot;.
Cała obrona Bayeru w pierwszej połowie grała bardzo bojaźliwie. Szybko strzelona bramka Duńczykom rozluźniła ich i zostali za to skarceni. Ogólnie Niemcy grali bardzo ostro. Kilka przewinień na &quot;pomarańczową&quot; kartkę. Zebrali w sumie 4 żółte kartoniki. To pokazuje że już od początku sezonu są mocno nabuzowani. W podobny sposób myślę że rozegra się pierwszy mecz z Borussią. To że Spahić potrafi zbierać z nimi kartki pokazują chociażby dwa ostatnie mecze w których to ujrzał żółtą i... czerwoną kartkę. Z kartkami nie ma reguły ale spróbować można. Przy szybkich atakach Aubameyanga, Mkhitaryana czy Reusa można spodziewać się czasami ostrzejszej gry. Mecz BVB z Bayernem mimo ospałej jeszcze gry pokazał że czasami trzeba przerwać grę Borussii faulem i to nie zawsze &quot;czystym&quot; (3 żk Bayernu).
Tutaj przypomnienie jak potrafi grać Bośniak przeciwko BVB:
https://www.youtube.com/watch?v=3hxOwTgNK8
 
B 0

benyhill

Użytkownik
W zeszłym sezonie takie drużyny jak Schalke czy Hertha miały wahania formy patrząc na rozgrywki jesień/wiosna. W związku z tym na dzień dobry trudno jest przewidzieć ich zdolności.
Jestem ostrożny w stosunku do meczu Dortmund-Bayer. Patrząc na superpuchar Borussia jest świetnie przygotowana wydolnościowo/fizycznie. Rozwój Durma i Khela a zwłaszcza szybkość Aubemeyanga robiła wrażenie. Piszczek zdaje się w dobrej formie. Ale Bayer po wzmocnieniach. W meczu el LM widać było duży spokój. Delikatną sraczkę mieli ale generalnie wszystko trzymało się w obrębie gaci.
Bayer Monachium - Wolfsburg
Warto obserwować skład Bayernu. Jeśli zagra Alba i Dante to patrząc na ich grę w superpucharze można pokusić się o BTS.
Paderborn - Mainz
Mainz zmiana trenera. Przegrali el do LE z entuzjastycznie nastawioną drużyną. Jednak to dalej solidna niemiecka piłka. Dla mnie Mainz DNB
 
O 1,3K

osiek

Użytkownik
Bayern Monachium - VfL Wolfsburg
W jednym z artykułów możemy przeczytać:
&quot;...Oprócz Ribery&#39;ego w piątek nie zagrają Javi Martinez, Bastian Schweinsteiger, Thiago i Rafinha.&quot;
Ciężko powiedzieć jak zaczną sezon zawodnicy obu drużyn.
W poprzednich kolejkach ligi Francuskiej oraz Angielskiej mieliśmy okazję obejrzeć kilka spotkań w których padły dość niespodziewane wyniki.
Czy i tym razem tak będzie? Nie sądzę. Liczę jednak na to że obie drużyny chociaż raz trafią do siatki przeciwnika.
Mój typ:
BTS
Kurs: 1,76
Unibet
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 9

matu

Użytkownik
Ciekawostka - według Bet365, największe szanse na zdobycie bramki dla Wolfsburga w jutrzejszym meczu mają Ivica Olić, Kevin Scheidhauer oraz... polski 18-latek, Oskar Zawada (wszyscy z kursem 4,50) ???? Zaskakujące.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
A 93

ateo87

Użytkownik
w Monachium szpital i same problemy
od kiedy na trenera zostal zatrudniony idiota to zespol gra coraz gorzej
Riberry Martinez Alcantara Basti - kontuzjowani
Lysy Rafinhia z urazami
Boateng z tego co pamietam zawieszony za kartki
jedynie wyrozniajacy sie w sparingach to Lewy i Badstuber
przewidywany sklad
Manu - Badstuber Dante Rode - Lham Alaba - Muller Shaq Lysy - Pizza Lewy
3 w obronie to debilizm druzyna gra zle nie ma lidera srodka pola do tego obrona gra zenujaco brakuje skrzydel mocnych w obronie
osobiscie bym szedl w strone x2 ew handi w strone Wilkow ktorzy zagraja najmocniejszym skladem
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Dyscyplina: ⚽ - NIEMCY: Bundesliga
Spotkanie: Bayern - Wolfsburg
Godzina: 20.30
Typ: Over 1.5 gola w 2 połowie meczu ✅✅✅✅✅✅
Kurs: 1.53
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Przewidywane składy:
BAYERN: Neuer - Alaba, Dante, Badstuber - Bernat, Rode, Lahm, Shaqiri - Goetze, Lewandowski, Muller.
WOLFSBURG: Grun - Rodriguez, Knoche, Naldo, Vieirinha - Malanda, Guilavogui - De Bruyne, Arnold, Hunt - Olić

Zdecydowałem się zagrać dzisiaj na over 1.5 gola w 2 połowie z tego względu, że jeżeli Bayern wyjdzie takim składem jaki jest przewidywany to siła ofensywy będzie bardzo mocna, myślę, że 1 połowa nie będzie zbyt obfita w bramki - to dopiero 1 mecz sezonu, ale za to druga połowa myślę, że sam Bayern strzeli te 2 bramki, a Wolfsburg jest też w stanie strzelić gola Mistrzom Niemiec.
Ostatnie 5 spotkań na Alianz Arena kończyły się zwycięstwami gospodarzy (1:0, 6:1, 3:0, 2:1, 2:0), w których 3 razy pokrył się mój typ.
W meczach uprzedzających rozgrywki ligowe Bayern zagrał 7 meczy, w których 4 razy także pokrył się mój typ na over 1.5 gola w 2 połowie. Goście rozegrali takich meczy 8, w których ten typ pokrył się także 4 razy.
Chyba wszyscy wiedzą jak mocny jest Bayern u siebie na stadionie, za to Wolfsburg też radzi sobie dość nieźle w meczach wyjazdowych - w tamtym sezonie na 17 meczy wygrali 7, 3 zremisowali i 7 przegrali, bilans strzelonych bramek jest całkiem dobry bo trafili do bramki 26 razy, a zostali skarceni 28.
Myślę, że dzisiaj to bardzo realny typ i sam na niego postawiłem. Polecam się szybko decydować w miarę możliwości, ponieważ kursy na to zdarzenie lecą w dół.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Bayern w superpucharze nie grał swoim optymalnym składem. Dużo graczy odpoczywało jeszcze po MŚ.
Dziś na pewno tak nie będzie. A Wolsfburg w sparingach grał piach, w pucharze pokonał dopiero w karnych zespół który ledwo utrzymal się w drugiej bundeslidze.
Bayern z handni -(2,5)
kurs 2,35
 
dzodzo1908 365

dzodzo1908

Użytkownik
w Monachium szpital i same problemy

od kiedy na trenera zostal zatrudniony idiota to zespol gra coraz gorzej

Riberry Martinez Alcantara Basti - kontuzjowani
Lysy Rafinhia z urazami
Boateng z tego co pamietam zawieszony za kartki

jedynie wyrozniajacy sie w sparingach to Lewy i Badstuber

przewidywany sklad

Manu - Badstuber Dante Rode - Lham Alaba - Muller Shaq Lysy - Pizza Lewy

3 w obronie to debilizm druzyna gra zle nie ma lidera srodka pola do tego obrona gra zenujaco brakuje skrzydel mocnych w obronie

osobiscie bym szedl w strone x2 ew handi w strone Wilkow ktorzy zagraja najmocniejszym skladem
Bardzo obiektywna analiza, tylko pogratulowac i poklepac po plecach pod lokalnym momnopolowym.

Bayern w pierwszym sezonie pod wodza Pepa (zwanego przez Ciebie idiota) zdobyl mistrza, puchar i polfinal LM. SICK ???? slabo slabo ...

Tegoroczny sezon bedzie inny, polowa skladu kontuzjowana i to oczywiscie z wyny trenera bo to przez niego mieli ciezkie MS ktore zakonczyli zdobyciem trofeum.

Pep znany z tego, ze rotuje z meczu na mecz i dywiza &quot;zwycieskiego skladu sie nie zmienia&quot; dla niego nie istnieje. W telecom cup gdzie grali 2x30 minut Bayern gral jeszcze slabsyz mskladem, a pozamiatali Wilkami podloge a na ostatnie 7 meczy wygrywali wszystkie.

Mozna liczyc na sensacje bo pierwsza kolejka i krotki okres przygotowawczy lecz w mojej ocenie to nadal Bayern z obecnym skladem jest mocniejszy niz Wolfsburg ktory moze i postraszyc moze nazwiskami ... ale tylko na papierze.

Osobiscie zagralem [email protected] i jestem na chwile obecna spokojny o moj zaklad, a Tobie oczywiscie zycze szczescia :cool:


IN LORD NICLAS WE TRUST!
 
evero 19

evero

Użytkownik
Bayer Monachium - VfL Wolfsburg

rzuty rożne:VfL Wolfsburg +4,5
kurs: 1,825

Dla mnie najlepszy bet tego meczu.
Bayern latem notował bardzo mało rzutów rożnych. Skrzydła nie funkcjonują tak jak w poprzednim sezonie, jak wiemy brak Brygady RR (Robben-Ribery) robi swoje. Wolfsburg zapewne będzie gonić wynik, a w ofensywie mają kim straszyć - pomocnicy Hunt, Arnold, De Bruyne, wysunięty Olić schodzący często na skrzydła i ofensywnie usposobieni boczni obrońcy Rodriguez i Jung.Nie wierzę, by Bayern grający słabo ostatnio w defensywie zdobył w tym meczu 5 rzutów rożnych więcej niż Wolfsburg.
 
flpman 292

flpman

Użytkownik
Bayer Monachium - VfL Wolfsburg

rzuty rożne:VfL Wolfsburg +4,5
kurs: 1,825

Dla mnie najlepszy bet tego meczu.
Bayern latem notował bardzo mało rzutów rożnych. Skrzydła nie funkcjonują tak jak w poprzednim sezonie, jak wiemy brak Brygady RR (Robben-Ribery) robi swoje. Wolfsburg zapewne będzie gonić wynik, a w ofensywie mają kim straszyć - pomocnicy Hunt, Arnold, De Bruyne, wysunięty Olić schodzący często na skrzydła i ofensywnie usposobieni boczni obrońcy Rodriguez i Jung.Nie wierzę, by Bayern grający słabo ostatnio w defensywie zdobył w tym meczu 5 rzutów rożnych więcej niż Wolfsburg.
Zainspirowałeś mnie... Przeczytałem co napisałeś, przemyślałem sprawę, patrzę w ofertę - over 3.5 rożnych Wolfsburga z kursem 2.2! Będą wrzutki na Lorda Bendtnera to i rożne powinny być :grin: Ale to tak półżartem... Myślę, że możemy spodziewać się podobnego składu Bayernu jak na ostatni mecz pucharowy, gdzie ich przeciwnicy nabili 7 kornerów... Przejrzałem ostatnie 8 ligowych spotkań zeszłego sezonu to tylko raz nie pokryli zakładu, przeciwko Dortmundowi np. nabili 10 rożnych...
Typ: Wolfburg over 3.5 rożnych Kurs: 2.2 bet365 ⛔ Wynik: 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
szymon1989 2,1K

szymon1989

Użytkownik
Mnie w tym meczu widzi się tak:
Bayern Monachium - VfL Wolsburg BTS 1,775 ✅ 2:1
Ja tu widzę value. Po pierwsze 3-4-3 daje sporo możliwości a jak już wyżej wspomniano VfL ma kim wyprowadzać niezłe kontrataki. Bayern na początku sezonu wygląda conajwyżej średnio i ok z czasem to będzie wyglądać lepiej, ale czy aby na pewno trzeba się aż tak spieszyć ?? Tym bardziej nie mając pełnego zestawienia ? Nie sądzę, myślę że w Monachium jest bardzo spokojnie i będzie także w razie powinięcia się nogi. Do tego dzisiaj Bayern powinien notować więcej strat w wyniku tych absencji bo jednak zmiennicy to troszkę niższy poziom a to też da więcej szans do przeprowadzenia skutecznej kontry. Do tego są jeszcze stałe fragmenty gry i tutaj tez bym upatrywał szansy.
Kursy jeszcze wg. mnie mają value chociaż nie ogromne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Grac45 54K

Grac45

Forum VIP
Bayern Monachium - Wolfsburg wynik: 2-1
Wolfsburg dnb 10,00 ⛔
Wolfsburg +2 azjan 1,675 ✅
Bayern poniżej 2,5 gola 1,90 ✅
Inauguracja rozgrywek tym razem przypadająca po niedawno rozegranym czempionacie w Brazylii. Mistrza każdy zna, a że Bayern ma w składzie ich wielu to inaczej jest u nich z formą niż zazwyczaj to miało miejsce na początku sezonu. Do tego przeciwnik dzisiejszy wyjątkowo trudny, bo ani to nie jest wystraszona dolna część tabeli, ani beniaminek a godny rywal z samego topu, który już pod koniec sezonu pokazał, że z grającym niekoniecznie w najsilniejszym składzie Bayernem potrafi wygrać. I tak dzisiaj będzie, Bayern oprócz tego że ma wystawiony śmieszny kurs 1,20 nabierający pewnie nie jednego gimbusa i tego że gra u siebie to więcej murowanych argumentów nie jestem znaleźć, wiadomo wszystkie oczy będą zwrócone na Lewandowskiego ale chłop jeszcze nie ogarnia ani kolegów ani koledzy jego, ba nawet zdygał karnego w pucharze Niemiec z IV ligowcem. Jeśli Bayern ma nie wygrać u siebie na Alianz-Arena to albo stanie się teraz na samym początku sezonu albo odpuści ponownie końcówkę sezonu, tyle że z Wolfsburgiem zagra co najwyżej na wyjeździe i połowie sezonu także typ odpada na rewanż. Z resztą prawie rok temu a dokładnie pod koniec września Bayern wygrał minimalnym wynikiem 1-0. Tutaj będzie jeszcze bardziej do zrealizowania wygrana. Wilki ogarniają się z czasem po zamieszaniu jakie wywołał Mahath i jego hurtowa liczba zawodników. Teraz przeprowadzili raptem 3 transfery ale widać tutaj od razu że jest to jakość i nie pchali się w ilość mimo że z pieniędzmi nie było by problemu na zakup droższego zawodnika. Dnb zagrany adekwatnie do kursu, ale już kolejne dwa typy idą normalną stawką. Co ciekawe na becie kurs na czystą wygraną i na dnb jest taki sam i to można uznać za vaule skoro za remis można uzyskać zwrot.
BAYERN: Neuer - Alaba, Dante, Badstuber - Bernat, Rode, Lahm, Shaqiri - Goetze, Lewandowski, Muller.

WOLFSBURG: Grun - Rodriguez, Knoche, Naldo, Vieirinha - Malanda, Guilavogui - De Bruyne, Arnold, Hunt - Olić
* Ta trójka pokaże jak się zabija z kontry nudne klepanie podań Guardioli ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Bayern - Wolfsburg
Polecam pograć po azjanach na stronę Wilków (+1,5 , +2, +2,5). Nie przewiduję wysokiej wygranej Bayernu, powątpiewam również w zdobycie przez nich 3 punktów. Skład jakościowo bardzo silny mimo kilku absencji kluczowych &quot;ogniw&quot; zespołu, ale obecną dyspozycję mistrzów Niemiec obnażyła Borussia w pierwszym kluczowym meczu rozpoczynającym sezon 2014/2015 w Niemczech (Superpuchar). Nie sugerowałbym się również historią, która jest mocno na niekorzyść Wolfsburga. Bayern wydaje się wciąż na etapie docierania i szukania optymalnego wejścia w sezon, które może potrwać nawet kilka ligowych spotkań. W składzie Wolfsburga niezatapialny Olić z młodym gniewnym De Bruyne mogą zaskoczyć nie do końca poukładaną defensywę Bayernu. Po ciekawych kursach polecam w/w bezpieczne warianty, które powinny siąść.
✅✅✅
 
F 1

fehu

Użytkownik
Ja tak może tylko suche statystyki podam. Na 20 ostatnich meczów wyjazdowych Wilków z Bayernem przegrali oni 19 razy, tylko raz remisując. Wiadomo zawodnicy się zmieniają, drużyny się zmieniają, jednak coś jest na rzeczy. Pierwszy mecz Bundesligi w tym sezonie, chciało by się coś postawić, ja jednak radze ominąć i cieszyć się widowiskiem. Chociaż przyznaję over 3,5 rożnych dla gości mocno kusi.
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Bayern - Wolfsburg over 3,5 gola @ 2,00⛔
over 3,5 kartki @ 1,80⛔
Bet365

Czas zacząć rozgrywki w Niemczech, jak to zawsze bywa w pierwszym piątkowym meczu gra mistrz kraju a zmierzą się oni z Wolfsburgiem. Są już składy i trójka Gotze, Robben, Muller zrobią kilka szans Lewemu na pewno, który będzie chciał dobrze zacząć sezon po superpucharze, który nie był udany dla niego i dla Bayernu.
Trzeba szybko zmazać plamę i spodziewam się ofensywnej gry od początku. VfL w orbonie zupełnie mi nie imponuje i mogą im robić straszne wiatraki, za to ofensywa z De Bruyne, Huntem i Oliciem może sporo namieszać w przeciętnej, na ten moment, grze obronnej Bayernu.
Zapowiada się dobre widowisko i szybki mecz, co za czym idą bramki i też kartki. Sądzę, że linia 3,5 w 365 jest dobra opcją i po niezłym kursie. W obu klubach jest kilku piłkarzy, którzy lubią je rozdawać. Sędzia Tobias Welz rozdaje średnio 3 kartki na mecz, jednak tu jest presja i będzie sporo walki.
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
W przerwie dzisiejszego polsko-niemiecko-hiszpańskiego maratonu zaproponuję jeszcze jeden typ na jutrzejsze spotkanie Borussii z Bayerem.
Pierwszym jest w dalszym ciągu kartka dla Spahica. Kurs oraz bukmacher zostały uzupełnione.
Teraz zajmę się spotkaniem od strony czysto piłkarskiej.
Oglądając dziś spotkanie Bayernu z Wolfsburgiem zauważyć można było duże przestoje w grze obu drużyn. Z początku meczu więcej atakowali goście, potem do głosu doszedł Bayern, aby pod koniec znów oddać inicjatywę Wolfsburgowi który niczym żaglowiec na morzu nabrał wiatru po strzelonej kontaktowej bramce.
Nie innego obrazu gry spodziewam się w jutrzejszym spotkaniu o 18:30. Po jednej stronie Reus, Mkhitaryan, Aubameyang, Immobile, po drugiej zaś Kießling, Calhanoglu, Son, Bellarabi. Tutaj wniosek może być tylko jeden - zobaczymy kilka bramek i to z obu stron. A zobaczymy je bo zarówno defensywa Borussii kuleje, jak i już wspomniana w poprzedniej analizie defensywa Bayeru, która dała sobie strzelić dwie bramki z Kopenhagą. W Borussii jeśli chodzi o defensywę zabraknie Hummelsa, Schmelzera i Kircha. To duże straty. Głównie według mnie odczuwalny może być brak Kircha. Klopp stawiał na niego czy to w meczu z Bayernem czy też w pucharowym z Stuttgarterem. Widać że z trójki Kirch, Jojić, Kehl ten pierwszy musiał najlepiej przepracować okres przygotowawczy. Pozostała dwójka zagrała na zmianę - jeden w jednym meczu, drugi w drugim. W dodatku Durm zmagał się w tygodniu z przeziębieniem i może być nieco przymulony po chorobie.
Tak jak wspomniałem, spodziewam się bramek z obu stron, spodziewam się przestojów w obu drużynach. To początek sezonu, zawodnicy są po MŚ także nikt od początku nie będzie przygotowany w 100%.
BVB - Bayer typ: Powyżej 2.5 + BTS @ 1.83 Bet365 ⛔
BVB - Bayer typ: BVB powyżej 1.5 @ 1.50 Bet365 ⛔

Emir Spahić kartka @ 2.75 Unibet ⛔ ---&gt;&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f24/1-kolejka-bundesligi-22-24-08-2014-a-111224.html#post4717164
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Słyszeliście o osłabieniach Dortmundu? Trzeba to wykorzystać! No i w związku z tym pograć Bayer.
W ekipie Borussii zabraknie Ilkaya Guendogana, Nuriego Sahina, Olivera Kircha i Dong-Won Ji. Nie będzie też Jakuba Błaszczykowskiego, Adriana Ramosa, Matsa Hummelsa...
Natomiast Bayer jedzie pełną paką! Nie ma jedynie Bendera..
W zeszłym sezonie na obiekcie w Dortmundzie 1:0 wygrał Bayer. Nie zdziwię się, jak dzisiaj będzie podobnie. Ciekawy jestem występu tak chwalonego w Bayerze - Hakana Calhanoglu. Po niezłym spotkaniu z FC Copenhagen (Den) w kwalifikacjach Ligi Mistrzów widać, że Aptekarze są w tym sezonie bojowo nastawieni. Z 9 meczy sparingowych przegrali zaledwie 1 raz. Poza tym notowali wysokie przekonywujące zwycięstwa.
Borussia Dortmund - Bayer Leverkusen 0:2
handicap : 0-1.5
Kurs: 1.47
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Hannover-Schalke

16.08.14 Walldorf Hannover 1 : 3
10.08.14 Hannover Lazio 3 : 1
06.08.14 Bremen Hannover 0 : 2
03.08.14 Hannover Al Ahli Doha 6 : 2
02.08.14 Hannover Akhisar Belediye 1 : 1

18.08.14 Dresden Schalke 2 : 1
09.08.14 Tottenham Schalke 2 : 1
05.08.14 Bochum Schalke 1 : 1
03.08.14 Schalke Newcastle 1 : 3
02.08.14 Schalke West Ham 0 : 1

Jak widać Schalke słabo wypadło w sparingach w przeciwieństwie do Hannoveru. Do tego porażka w pucharze z trzecioligowym Dresden, na pewno nie napawa to optymizmem. Wyniki marne, ja tu widzę czyste zwycięstwo gospodarzy.

kurs: 3.0 Betsson✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom