>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. i 2. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (23.03 - 29.03.2023)

Status
Zamknięty.
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
Godzina: 15:00
Spotkanie: Szkocja vs Cypr
Typ: Szkocja powyżej 7.5 rzutów rożnych
Kurs: 2.74✅️
Bukmacher: Fortuna
Analiza:


Szkocja naturalnie nie brała udziału w zeszłorocznym Mundialu w Katarze. W barażach nie udało się pokonać u siebie Ukrainy i była to mała niespodzianka, ponieważ to Wyspiarze traktowani byli jako faworyci w tamtym starciu. Należy jednak jak najszybciej zapomnieć o tym niepowodzeniu i Liga Narodów w wykonaniu gospodarzy była świetna. Pierwsze miejsce w grupie pozwoliło awansować do wyższej dywizji i mierzyć się z najlepszymi zespołami w Europie. Najważniejszy jest jednak awans do mistrzowskich turniejów i Szkocja pragnie zameldować się na przyszłorocznym EURO 2024. Zadanie nie będzie łatwe, ponieważ grupa A jest bardzo wyrównana i mając obok siebie takie nacje jak Hiszpania, Norwegia czy Gruzja to każdy zdobyty punkt będzie na wagę złota. Dzisiaj Wyspiarze mierzą się z najsłabszym zespołem w stawce. Czy pewne zwycięstwo powędruje na ich konto?

Cypr to jeden z totalnych outsiderów europejskiej piłki. Jeszcze kiedyś kluby z tego kraju brały udział w fazach grupowych Ligi Mistrzów, czy Ligi Europy, ale to jest już rzadkość. Niestety futbol u przyjezdnych się nieco zatrzymał i odbija się to też na reprezentacyjnych wynikach. Goście traktowani są jako chłopcy do bicia, co pokazała Liga Narodów i spadek do najniższej dywizji. Każde inne miejsce niż ostatnie w grupie eliminacyjnej do EURO 2024 będzie uznane za sukces. W Cyprze nie znajdziemy nawet jednej gwiazdy, która przebiłaby marny poziom tej reprezentacji. Większość piłkarzy występuje na co dzień w rodzimej lidze. Niemniej jednak outsider pragnie sprawić niespodziankę w Glasgow. Czy jest na to szansa?

Jestem zdania, że Szkocja nie da żadnych szans przeciwnikowi, ale zdecydowałem się na rzuty rożne w ich kierunku. Wyspiarze szczególnie u siebie są overowi w tym elemencie gry i w ostatnich 5 starciach notowali liczby 9, 7, 9, 5, 6. Cypr będzie zdominowany w każdym elemencie gry i szczególnie na wyjazdach nacja ta sobie nie radzi. Jeżeli nie wpadnie szybko gol dla faworyta, to o kornery jestem spokojny. Co ciekawe obie reprezentacje mierzyły się w poprzednich eliminacjach do EURO i tam Szkocja wykonywała 8 i 9 rzutów rożnych. Próbuję!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2021
M 73K

Mitre

Znawca - Snooker
Polska - Albania

Typ: X2
Kurs: 2.43

Gdy za Czesia graliśmy siermięgę, był to wyraz pewnej myśli - pożądany, wytyczony przez Michniewicza koncept. Nie, nie jest to z mej strony bynajmniej próba obrony Michniewicza - idzie mi jedynie o zaakcentowanie, że to było jednak pokłosiem namysłu trenera, jego wyborem. Tkwiła więc w tym określona myśl właśnie, mieliśmy do czynienia z wyraźną koncepcją. Tego, czego wczoraj zgoła zabrakło, to natomiast brak jakiegokolwiek skrystalizowanego pomysłu - totalny brak idei przewodniej, jak grać. Czy w trzy dni może się powieść próba skonkretyzowania tego? Nie, dlatego idę w kierunku, że Albańczycy wywiozą od nas co najmniej punkt.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Armenia - Turcja
Turcja do przerwy
1.91
STS



Będę się streszczał bo mecz zaraz, do postawienia na Turków do przerwy przekonały mnie składy na to spotkanie.
Turcja duża różnica w jakości zawodników, Under, Kokcu, Calhanoglu, Tosun, Unal, ci zawodnicy to gracze Marsylii, Feyenoordu, Interu, Besiktasu i Getafe ale odgrywają kluczową rolę w swoich klubach i piłkarze gospodarzy mogą pomarzyć o grze w tak renomowanych klubach, co prawda jest dwóch,trzech graczy wartych uwagi w szeregach Armenii ale i tak jakość jest po stronie gości.
Uważam że Turcja będzie kontrolować ten mecz już od początku i próbować szybko strzelić gola, są faworytem i ciężko się spodziewać żeby Armenia tu coś ugrała dlatego idę w prowadzenie Turków już do przerwy, nie widzę powodu dlaczego już do przerwy goście mieliby nie prowadzić, Under świetny drybler i szybki skrzydłowy a Calhanoglu to rozgrywający który nie powinien mieć problemów z rozprowadzaniem piłek pomiędzy obrońcami którzy grają w armeńskich klubach czy kazachskiej astanie.
 
Ostatnia edycja:
T 56,4K

Tommmy

Użytkownik
Polska Albania

Zakład: Albania strzeli gola
Typ: nie
Buk: 1,87

Analiza:
Typ trochę ryzykowny, rezprezentacja trochę jak nasza liga - wynik czasami jest duża niespodzianką i wszystkiego można się spodziewać. W Albanii również nowego trener i będzie to jego debiut. Wydaje mi się że Albańczycy ten mecz zagrają ostrożnie, z ustawieniem 5 obrońców nominalnych ktorych będzie nam trudno przejście ale koniec, końców strzelimy na 1:0 w drugiej połowie i taki wynik powinniśmy już trzymać. W skrócie nie możemy pozwolić sobie na strzelenia bramki. Najbardziej obawiam się stałych fragmentów gry, ale może nie będzie ich zbyt wiele jak zagramy tak aby akcje już łamać przeciwnika jak najszybciej. Myrto Uzuni zawodnik 2 ligowej Granady ma świetne statystyki w tym sezonie ponad 20 bramek, ale w poniedziałek nie ustrzeli. Polska nie może drugie raz z rzędu zagrać słabego meczu, liczę na odrodzenie w poniedziałek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +410
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Kazachstan vs Dania
Typ: BTTS + powyżej 2.5 gola
Kurs: 2.90
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Gospodarze tylko po części mogą być zadowoleni z meczu przeciwko Słowenii. Udało się szybko wyjść na prowadzenie, ale niestety rywale po przerwie doprowadzili do remisu, a nawet wyszli na prowadzenie i porażka stała się faktem. Trudno przypuszczać, aby Kazachstan miał jakiekolwiek szanse wyjścia z grupy H, ponieważ konkurencja jest zbyt mocna. Jeżeli nawet u siebie nie jesteś w stanie sięgnąć po, chociażby 1 oczko, to marny los czeka outsiderów. Do składu w defensywie ma wrócić najlepszy stoper gospodarzy, a więc Nuraly Alip, co jest naturalnie dobrą wiadomością dla Kazachów. Potrzebne będzie jednak wiele szczęścia, aby powstrzymać faworytów. Czy jest szansa na niespodziankę?

Dania bez większych problemów poradziła sobie z Finlandią w pierwszym starciu eliminacyjnym. Przypomnijmy, że przyjezdni mierzyli się u siebie w Kopenhadze z Suomi i w pełni zdominowali swojego rywala. Był to niejako rewanż za porażkę podczas EURO 2020, gdzie to rywala sięgnęli po zaskakujące zwycięstwo. Tym razem faworyt nie dał większych szans przeciwnikowi i możemy śmiało powiedzieć, że Dania to jeden z faworytów do wygrania grupy eliminacyjnej. Kadrowo to zdecydowanie najlepsza ekipa w stawce i trudno znaleźć inny zespół, który mógłby przeciwstawić się niedzielnym gościom. Nie wolno nikogo lekceważyć, szczególnie na wyjazdach i przyjezdni postarają się o kolejny komplet punktów. Czy tak też się stanie?

Moim pierwszym pomysłem na to spotkanie były gole i zdecydowałem się na over 2.5 trafień z BTTSem. Dania ma kim straszyć w ofensywie i o tym przekonała się przecież reprezentacja Finlandii. Tym razem faworytów czeka wyjazd do Kazachstanu i gospodarze są w stanie szczególnie u siebie powalczyć. Nie spodziewam się piłkarskich szachów. Outsider nie ma nic do stracenia, a przyjezdni będą mieli swoje momenty, aby kontratakować przeciwnika. Jeżeli zerkniemy na h2h bezpośrednich rywalizacji, to w każdym z 4 spotkań nasz over był pokryty, a w również BTTS. Mam nadzieję, że dzisiaj także celowniki będą dobrze nastawione.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2263
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Dyscyplina: Piłka Nożna - Kwalifikacje do Euro
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska - Albania
Typ: powyżej 26.5 fauli
Kurs: 1.75
Bukmacher: STS
Analiza:

W pierwszym spotkaniu dostaliśmy lekcje czeskiego futbolu. Naprawdę wyglądało to mega źle, ale nie o tym. Dla Albanii będzie to pierwszy meczy w tych kwalifikacjach. Ostatnio mieliśmy okazje się z nimi mierzyć w kwalifikacjach do MŚ i oba spotkania wygraliśmy, jednak w obu spotkaniach nie brakowało fauli, złośliwości i kartek.
Wychodzi na to, że to Polska z Albanią będzie się biła o drugie miejsce w grupie. Polska z reprezentacja Czech zanotował aż 14 fauli, ale nie dostaliśmy żadnej kartki (to jest dobry prognostyk przed poniedziałkowym meczem). Santos będzie wymagał jeszcze więcej niż przeciwko Czechom bowiem nie możemy sobie pozwolić tutaj na stratę punktów. W poprzednich kwalifikacjach padł aż 41 fauli w drugim spotkaniu, a w pierwszym 35. I to przekonuje mnie do tego, że jutro może być znowu gorąco.
Do tego sędziuje Slavko Vincic, który co prawda niema wysokiej średniej kartek, ale też nie waha ich się pokazać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2006
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Eliminacje Mistrzostw Europy
Godzina: 18:00
Spotkanie: Slowenia vs San Marino
Typ: powyżej 6.5 bramki
Kurs: 4.60
Bukmacher: Superbet
Analiza:


Początkowo miałem podać tym na Słowenię z handicapem -6.5, ale po przemyśleniu uważam, że przy szukaniu trafienia dużego kursu do konkursu ten typ będzie bezpieczniejszy .
Jestem zdania, że sama Słowenia jest w stanie ta linie bramek pokryć. Zaczęli dobrze kwalifikacje wygrywając z Kazachstanem. Stworzyli sobie wiele sytuacji bramkowych strzelając 2 bramki, ale tych bramek mogło być więcej . Uważam, że swój potencjał ofensywny pokażą przeciwko San Marino.
San Marino dawno już nie zebrało od nikogo srogich batów i myślę, że dziś ta seria bez srogich batów dla nich się skończy . Z Irlandia Północna co prawda przegrali tylko 2:0, ale uważam, że potencjał Słoweni jest dużo większy i nie spoczną tu na laurach nawet przy prowadzeniu 4:0 tylko będą dążyć do podwyższenia wyniku. W drugiej połowie zapewne wejdzie kilku rezerwowych i na nich też liczę, na ich chęć pokazania się trenerowi i odważna grę do przodu która może zaprocentować kolejnymi bramkami.
San Marino od czasu do czasu uda się komuś strzelić bramkę. Ciężko będzie strzelić Słowenii, ale kto wie może jakimś cudem też coś ukłuja . Liczę na łącznie 7 bramek w meczu lub więcej.
 
20maciek03 75,8K

20maciek03

Użytkownik
Słowacja - Bośnia i Hercegowina
2 @2.90 ❌


Kursy spadają. Bośnia w ostatnim meczu rozbiła Islandię. Ma ciekawy skład, wyglądają groźnie i myślę że stać ich tutaj na zwycięstwo. Zwłaszcza przy zniżkującej Słowacji, która ostatnio dominowała nad Luksemburgiem, ale nie przeniosło się to na zwycięstwo. Gości uważam za dużo bardziej wymagającego rywala. Który w końcu ma szansę na bezpośredni awans i mam nadzieję, że należycie tą szansę wykorzysta.

Słowenia - San Marino
1 (-3.5) @1.60 ❌


Tutaj styka się piłka pół amatorska z zawodową. Nie ma co się rozpisywać. Liczę, że Słoweńcy podejdą do tego spotkania z chęciami i fartem. Tak, żeby dzisiejszego wieczoru te bramki wpadały.

Kazachstan - Dania
2 (-1) @1.33 ❌


Tak się składa, że oglądałem oba mecze. Gospodarze o ile sobie radzili w pierwszej połowie, tak w drugiej nie pokazali już praktycznie nic. Słowenia w pełni kontrolowała mecz.
Duńczycy z kolei poza wpadką nie pozwolili na wiele Finom. Liczę na szybkie rozstrzygnięcie i pełną kontrolę meczu. Sztuczna murawa jak się okazuje nie taka straszna.

Ako @6.17 ❌
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +150
R 614,6K

rjastrzab

Użytkownik
Polska - Albania
TYp 1
Kurs 1,60
Betfan

Trzeba jednak trochę być patriots i realizm odłożyc na bok. PO fatalnym występie przeciwko Czechom musimy wygrać u siebie z Albanią, żeby nie być niesistotnym uczestnikiem tych eliminacji. A tak by sie stało, gdybyśmy stracimy punkty na Narodowym.
Ten stadion dodaje naszym wiary w zwycięstwo, a Albania nie jest jakims mocarzem, zeby ich się bać. Wystarczy też przypomnieć sobie nasze poprzednie potyczki z nimi dwa zwycięstwa, choć jak sięp opatrzy w statystyki to nie były to łatwe spotkania.
Jak dla mnie mecz musi zakończyć się zwycięstwem naszych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1232
sza 73,3K

sza

Użytkownik
Polska - Albania : Polska powyżej 1.5 bramki @ 1.98 BetFan

W tym spotkaniu zdecydowałem się pójść w stronę bramek naszej reprezentacji. Po piątkowym blamanżu nasza ekipa mu się zrehabilitować, a że spotkanie z niżej notowanym rywalem u siebie wydaje mi się że minimum dwie bramki zobaczymy po stronie Polaków. Spotkanie rozegrane zostanie na stadionie narodowym na którym gra nam się dobrze i reprezentacje pokroju Albanii ogrywamy bez większych problemów. Zresztą z Albania zagraliśmy w eliminacjach dwa lata temu i spokojnie wygraliśmy 4:1. Jutro oczekuję od Santosa zagrania na dwóch napastników, a Lewandowskiego ogarnięcie zespołu który poniekąd sam rozwalił.
 
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik
Malta - Włochy
Retegui strzeli
1.72
Betclic


Napastnik meksykańskiego Tigre zaczął od początku przeciwko Anglii i strzelił gola, musi coś w nim być że Mancini na niego stawia.
Dzisiaj znów na szpicy a przeciwnikiem jest Malta, Włosi muszą to wygrać więc pewnie się rzucą na Malta od początku.
Włosi dzisiaj to muszą wygrać a na boisku jest młody niedoświadczony skład z kilkoma dojrzalszymi zawodnikami.
Retegui trzeba przyznać odnajduje sie swietnie w Meksyku, 51 meczy, 29 goli, a obrońcy.z Malty nie są nawet równi tym z meksykańskiej lidze,powinien coś ustrzelić.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1785
P 43,1K

person100

Użytkownik
Polska - Albania typ: 1 połowa /cały mecz: Polska /Polska Kurs :2.45 Betfan

Typ trochę na przekór temu co wydarzyło się w meczu z Czechami. Nie spodziewam się nagłej zmiany gry Polaków o 180 stopni i pięknego gładkiego meczu, ale bardziej kieruję się skalą rywala i tym, że gramy u siebie. Fernando myślę, że dokona kilku zmian w wyjściowym ustawieniu, co przyniesie szybko strzelonego gola, kiedy Polacy jak mi się wydaje przycisną w pierwszym kwadransie, a potem dowiozą ten wynik, a może i podwyższa go w drugiej połowie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1232
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Polska - Albania
Albania powyżej 2.5 kartek @2.25 Totalbet

Wiele już zostało napisane o tym spotkaniu. Albańczycy zadowolą się tutaj remisem , zagrają zapewne z kontry. Poprzednie spotkania między oboma Reprezentacjami obfitowały w dużo ilość fauli i kartek , głównie po stronie naszych rywali. Jutro liczę na podobny przebieg meczu , gdzie Albańczycy nie będą kalkulować i będą ratowali się ostrymi faulami , i 3 kartki to powinna być wtedy formalność.
 
Ostatnia edycja:
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Polska- Albania

Polska/ poniżej 2.5 gola w meczu 3.00 Superbet

Sadzę, że po ostatnim blamażu i straceniu 2 bramek w 2 minuty trener Polski postawi dziś na defensywę. Myślę, że to będzie nudny mecz. Z Albańczykami ostatnio grało nam się dobrze i wygraliśmy 2 ostatnie mecze.
Jest to dla nas mega ważny mecz w kontekście awansu i musimy to wygrać. Nawet nie jestem sobie w stanie wyobrazić że nie wywieziemy 3 pkt. Gramy u siebie na narodowym. Myślę, że jakieś 1:0 max 2:0 uda nam się tu wyciągnąć. Nie mozemy sobie już pozwolić na wpadkę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1282
S 12,9K

severin

Użytkownik
Czarnogóra - Serbia
Typ: powyżej 26,5 fauli kurs 1,85 BETFAN

Będzie to trudny mecz dla Serbii choć bukmacherzy stawiają Serbię w roli zdecydowanego faworyta. Myślę, że będzie to bardzo zacięty mecz, obfitujący w dużo fauli z dwóch stron. Oba kraje nie są przyjażnie do siebie nastawione, więc będzie gorąco na trybunach i boisku. Ostatni raz grali ze sobą w 2018 roku i było odpowiedni 35 i 31 fauli w meczu. Linia 26,5 powinna być spokojnie pokryta.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1232
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Europy, kwalifikacje
Godzina: 20:45
Spotkanie: Polska vs Albania
Typ: Jan Bednarek otrzyma kartkę
Kurs: 4.00⛔
Bukmacher: TOTALBET
Analiza:


Co tutaj dużo kryć, debiut Fernando Santosa, jako selekcjonera reprezentacji Polski wypadł bardzo źle. Trudno znaleźć jest nawet pozytyw, na którym można byłoby zbudować optymizm przed dzisiejszym starciem. Jasne, ciężko będzie powtórzyć występ z piątku, ale należy wziąć się jak najszybciej w garść, ponieważ eliminacje trwają. Ciekawy jestem ruchów portugalskiego trenera. Kilka ogniw musi zostać wymienionych, ponieważ kompletnie nie sprawdziły się w Pradze. Kontuzja Matty’ego Casha powoduje, że to Robert Gumny wystąpi prawdopodobnie na boku obrony, a jego wejście w spotkaniu przeciwko Czechom nie było udane. Obrońca Augsburga tak jak inni Biało-Czerwoni popełniali masę błędów i sztuką będzie odbudowanie mentalne na poniedziałkowej starcie z Albanią. Liczymy również na reakcję kapitana i mamy nadzieję, że Robert Lewandowski poprowadzi naszą reprezentację do zwycięstwa. Co pokażą Orły na Stadionie Narodowym?

Przyjezdni to doskonale znany nam rywal, z którym mierzyliśmy się przecież dwukrotnie w ramach kwalifikacji do Mistrzostw Świata w Katarze. Biało-Czerwoni dwukrotnie pokonali tę reprezentację, chociaż mecze nie należały do łatwych. Były długie fragmenty, gdzie Albańczycy zdominowali nas na Stadionie Narodowym, niemniej jednak jakość piłkarska ostatecznie wygrała i skuteczność była po stronie Orłów. Goście także zmienili swojego selekcjonera i Sylvinho podjął się pracy w kadrze Albanii. Jest to trener, który nie ma zbyt dużego doświadczenia jeżeli chodzi o reprezentacje, ale osiągał niezłe wyniki w Brazylii, a konkretnie w Corinthians. Charakterność piłkarzy przyjezdni z pewnością się nie zmieniła i czeka nas trudny bój w ten poniedziałek. Jak tym razem spisze się outsider w Warszawie?

Serce mówi Polska, ale Albania pokazała w przeszłości, że jest bardzo groźną reprezentacją. Jestem zdania, że ujrzymy wiele walki na boisku. Biało-Czerwoni nie czują się komfortowo przy Fernando Santosie i być może potrzeba jeszcze czasu, aby poukładać wszystkie klocki, jak należy. Przyjezdni rozpoczynają swoje eliminacje i należy spodziewać się sporej motywacji ze strony outsidera. Poprzednie dwa mecze tych nacji, przy okazji eliminacji do Mistrzostw Świata w Katarze kończyły się 41 i 35 przewinieniami. Polacy muszą, Albańczycy chcą, a to oznacza, że czeka nas brzydkie spotkanie. W tym wszystkim widzę szansę na kartkę Bednarka. Zapewne to Biało-Czerwoni będą częściej utrzymywać się przy piłce, a Albańczycy poszukają swoich szans w kontratakach. Dobrze wiemy, że defensor Southampton nie jest w najlepszej dyspozycji, tak jak cały nasz blok defensywny i być może będzie zmuszony do faulu taktycznego, przy stracie piłki w środku pola. Warto wspomnieć, że Janek w dwóch niedawnych meczach przeciwko Albanii za każdym razem został ukarany. Do 3 razy sztuka? Jest na to szansa. Oby tylko sędzia Vincic nas nie zawiódł, ale arbiter ten ostatnio chętnie sięga do kieszonki.
 
Ostatnia edycja:
Psychosocial 803,1K

Psychosocial

Ekspert - Irlandzka Piłka
Członek Załogi
Węgry-Bułgaria TYP 1 kurs 1,52 6/10 g.20.45 3:0 WIN

Węgry-Bułgaria TYP handi -1,5 Węgry kurs 2,36 4/10
g.20.45 3:0 WIN

PS: To dla mnie dobry mecz po niezłym kursie. Węgrzy byli rewelacyjni w zeszłym roku w Lidze Narodów, dwa zwycięstwa z Anglią, zwycięstwo i remis z Niemcami..teraz zaczynają swoją kampanię ze słabiutką Bułgarią, nawet nie chce mi się pisać o tej drużynie. W meczach towarzyskich jeszcze znośnie ale przychodzi pierwszy mecz o coś i porażka u siebie ze słabą Czarnogórą. Wystarczy nawet spojrzeć na ich atak..dwóch zawodników z..Ludogoretsa. Zmiennik Deleva z...Lewskiego...pozostali z..CSKA Sofia...nie mam pytań.

Pzdr/Psycho.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1811
successful 1,9M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Polska - Albania
Polska poniżej 5.5 rzutów rożnych
@1.97 Fortuna

Na dzień dobry kwalifikacji do przyszłorocznych Mistrzostw Europy biało-czerwoni trafiają na dwóch relatywnie trudnych rywali. Z Czechami przegraliśmy i nie możemy sobie pozwolić na podobny scenariusz w dzisiejszym spotkaniu, gdyż zwyczajnie rywale nam odjadą. Nie oznaczałoby to końca rywalizacji, ale trzeba uczciwie przyznać, że byłoby już potem bardzo trudno. Mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie raczej sprzyja naszej reprezentacji, choć oczywiście od tej reguły były wyjątki. Wydaje mi się, że rozpoczniemy zachowawczo i przez pierwszą część spotkania niewiele będzie się działo. Nie będę jednak typował wyniku, a pójdę w rzuty rożne. Polacy w ostatnich meczach nie zdobywali ich zbyt wiele: 4 z Czechami, 1 z Francją, 1 z Argentyną, 4 z Arabią, 5 z Meksykiem, 5 z Chile, 2 z Walią, 4 z Holandią. Na papierze jesteśmy faworytami do dzisiejszego spotkania, ale papier wszystko przyjmie. Myślę, że dzisiaj mecz będzie obfitował w niewiele rogów po naszej stronie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +948
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom