>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. i 2. kolejka - Kwalifikacji do Mistrzostw Europy - Niemcy 2024 (23.03 - 29.03.2023)

Status
Zamknięty.
shadow89 512,2K

shadow89

Użytkownik
Polska - Albania
Typ: powyżej 3,5 ŻK
@1.52 FORTUNA

Polska rywalizowała z Albanią w kwalifikacjach do MŚ w 2021 roku. W pierwszym meczu Polacy wygrali 4:1 i ujrzeliśmy tutaj 7 "żółtek". W drugim spotkaniu także góra była reprezentacja Biało-Czerwonych 0:1 i po raz kolejny sędzia pokazał 7 żółtych kartek. Dziś również spodziewam się agresywnej gry. Drugiego tak słabego meczu Naszej drużyny sobie nie wyobrażam. Potrzebne są zmiany i bardziej zdecydowana gra defensywna. Spotkanie poprowadzi Słoweński arbiter Slavko Vincic, który w 5 meczach LM pokazał 23 żółte kartki (średnia 4,6 na mecz). Ogólnie prowadził on w obecnym sezonie 22 spotkania w których pokazał 84 żółtek (średnia 3,81 na mecz).
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1353
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Polska - Albania
Polska @ 1.57
Polska Handi -1.5 bramki @ 2.60
Fortuna

A ja pójdę w tym meczu w stronę naszych, trochę już tradycyjnie, kiedy przychodzi im grać 2-3 mecze w krótkim odstępie czasowym, to w pierwszym spotkaniu grają słabiutko, by w kolejnym się zrehabilitować. Myślę, że podobnie będzie i tym razem, trener też wie więcej po pierwszym spotkaniu, które defacto było dla niego pierwszym meczem, dlatego spodziewam się odmienionej gry. Albania to żadna potęga, która u siebie jest jeszcze w stanie się postawić, ale wyjazdy to odmienna rzecz, graliśmy w końcu z nimi w kwalifikacjach do MŚ, gdzie wygraliśmy z nimi dwa spotkania, u siebie 4:1 i na wyjeździe 0:1, czy dzisiaj będzie powtórka? Jak dla mnie strzelimy minimum 2 bramki, a czy Albania odpowie jakąś.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1232
ziroxxx 779,2K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Polska - Albania, liczba kartek - over 4,5 @ 2.08 Unibet
Polska - Albania, Albania liczba kartek - over 2,5 @ 2.15 Unibet

Analiza:

Mecze z Albanią w 2021 roku były ciężkie. Polska oba te spotkania wygrała, ale sporo musieli się namęczyć.
1) Pierwsze spotkanie w Polsce - wynik 4:1. Sedzia - Mariani (Włochy), który należy do overowych sędziów. Wyciąga sporo kartek, więc i w tym spotkaniu sporo gwizdał i wyciągał kartoników. Mecz się skończył na 35 faulach i 7 żółtych kartkach.
2) Drugie spotkanie już w Albani i również je Polacy wygrali, tym razem tylko 1:0. Sędzią spotkania Turpin (Francja) - sędzia underowy. Mało kartek wyciąga i mało gwiżdzę i mimo to w tym spotkaniu pojawiła się pokaźna liczba zarówno fauli jak kartek - 7 kartek i uwaga 41 fauli.
Sądzę, że w dzisiejszym meczu tez będzie ostro, pojawi się sporo kartek i fauli. Szczególnie, że Polska przegrała pierwsze spotkania z Czechami. Mógłby poprowadzić to trochę lepszy sędzia jeśli chodzi o wyciąganie kartek. Slavko Vincic jeśli wezmiemy pod uwagę ostatnie mecze międzynarodowe i w europejskich pucharach to wyciąga karteczki z średnią 4,22 żk/mecz. Faule jak najbardziej do grania, ale linie są tak wysokie.
 
Ostatnia edycja:
Volleyball_Expert 378,3K

Volleyball_Expert

Użytkownik
Polska - Albania typ Polska kurs 1.57 Betfan

Polacy w meczu z Czechami od początku nie radziliśmy sobie z pressingiem naszych rywali. Szybkie dwie bramki praktycznie ustawiły mecz. Było sporo czasu na odrobienie tego wyniku, chodz nie byliśmy wstanie stworzyć sobie za wiele sytuacji bramkowych. W meczu z Czechami zagraliśmy słabe spotkanie. Mamy już skład na mecz z Albania i wyjdziemy dwoma napastnikami Lewandowski oraz Świderski. Ten drugi w ostatnim meczu szukając pozytywów ożywił lekko nasza grę i dał dość przyzwoita zmianę. Dobrze zagrał również po wejściu z ławki Zalewski, który także dzisiaj zagra od pierwszych minut. Kontuzji doznał Cash. Nasza formacja powinna wyglądać na 4-4-2. To jest formacja, gdzie odnosiliśmy bardzo dobre wyniki w naszej Reprezentacji. Trener widać, że nadal ma zaufanie do Linettiego, który zagrał ostatnio słabo, lecz to może ten zawodnik, którego Santos, chce wykreować na zawodnika który będzie pomagał Zielińskimu w kreowaniu naszwj gry. Nasi rywale maja kilku zawodników z czołowych klubów, ale według mnie jesteśmy zespołem silniejszym mimo ostatnich słabszej dyspozycji. Gramy dzisiaj na swoim obiekcie przy swojej publiczności myślę, że zawodnicy oddadzą dzisiaj serducho i zrobią poważny krok do awansu na Mistrzostwa. Pozdrawiam.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1232
L 1,5M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Polska - Albania, Polska wygra @1.57 FORTUNA

Polacy zaliczyli falstart w tych eliminacjach, ale grali w zasadzie najtrudniejszy mecz w grupie, czyli z Czechami i na ich stadionie. Porażki w debiutach to w przypadku Santosa norma, bo taka sytuacja miała miejsce m. in. w Grecji czy Portugalii. Myślę że Santos już wyciągnął odpowiednie wnioski, co widać po wyjściowej jedenastce i np. Świderskim czy Kiwior na pozycji PO. Myślę że czeka nas dobry dla nas mecz i wygramy bez większych klopotów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1232
O 321,7K

ogon_w44

Typer
Dyscyplina: Eliminacje EURO 2024
Godzina: 20:45
Spotkanie: Walia - Łotwa
Typ: Superbets: powyżej 3.5 gola i powyżej 4.5 kartek
Kurs: 5.25
Bukmacher: Superbet
Analiza:

Na wstępie zaznaczę, że typ jest ryzykowny, dobrany bardziej na potrzeby konkursu, ale wcale też nie jakiś abstrakcyjny.
Pisał już jeden kolega, o tym, że Walia traci prawie co mecz bramkę. Nie wiem czy Łotwa bedzie im w stanie strzelić bramkę ( mam nadzieję, że tak bo wyrównane spotkanie bardziej sprzyjałoby kartkom) ale Walia sama ten over bramkowy może pokryć. Skoro Irlandia która cenie jednak półkę niżej niż Walię była w stanie strzelić 3 bramki Łotwie w ich ostatnim spotkaniu to i Walia jest to w stanie zrobić. Łotwa traci bramki regularnie to też trzeba zaznaczyć. Kończąc już rozważania na temat bramek uważam, że ten mecz nie skończy się na 1-2 bramkach. Myślę że gdy stają naprzeciw siebie 2 drużyny które regularnie bramki tracą, to tu będzie overovo.

Jeśli chodzi o kartki to Walia zawsze mi się kojarzyła z ekipą grająca ostro. Może ostatnio trochę z tymi kartkami szału u nich nie było to jednak myślę, że te 2-3 kartki mogą wyłapać, bo sędzia dzisiejszego spotkania lubi po kartoniki sięgac . Pokazał 68 kartek w 14 meczach, co więcej widzę że nawet w jakimś towarzyskim spotkaniu pokazał 6 kartek, co w meczach towarzyskich się rzadko kiedy zdarza.
Łotwa z kartkami była dla mnie niewiadomą, zasięgnąłem natomiast do statystyk z ostatnich spotkań i widzę, że jest tu potencjał na sporą ilość kartek po ich stronie. 13 kartek w ostatnich 5 meczach które nie były o taka stawkę jak ten tylko towarzyskie i jakiś Baltic Cup to dobry wynik . Sądzę, że tu gdy jest to mecz już o coś będzie tylko lepiej pod tym względem .

Podsumowując uważam, że mecz będzie otwarty i te bramki będą padać . Mam też nadzieję, że Łotwa też coś postraszy Walię i strzeli bramkę, to by dostarczyło tu więcej emocji, dzięki czemu łatwiej byłoby o pokrycie tych kartek. Choć i bez tego mogą zostać pokryte .
 
sunxl 1,8M

sunxl

Typer
Dyscyplina: Eliminacje EURO 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Gruzja vs Norwegia
Typ: Khvicha Kvaratskhelia strzeli gola
Kurs: 3.90
Bukmacher: ETOTO
Analiza:


Trzeba przyznać, że Gruzja to nacja, która powoli się rozwija. Wpływ na popularność tej dyscypliny w tym kraju z pewnością ma Khvicha Kvaratskhelia, który przebojem wdarł się do europejskiej piłki i jest to wschodząca gwiazda. Już teraz byłego gracza Rubina Kazań pragną największe firmy na Starym Kontynencie i nic w tym dziwnego, jeżeli piłkarz ten robi ogromną różnicę na boisku. Fani gospodarzy mają nadzieję, że jego forma znajdzie przełożenie również w kadrze, ale naturalnie nie można mieć też wielkich oczekiwań, bo Gruzja to nie to samo co Napoli. Warto zwrócić uwagę również na bramkarza Giorgi Mamardashvili, dla którego Valencia może być za chwilę za ciasna. Czy gospodarze sięgną po pierwszą wygraną w tych eliminacjach?

Po drugiej stronie barykady znajduje się Norwegia, która otrzymała lekcję futbolu od Hiszpanii. Przypomnijmy, że przyjezdni polegli w Maladze aż 0:3 i była to w pełni zasłużona porażka. Ekipa ze Skandynawii stworzyła sobie bardzo mało szans, aby zagrozić bramce przeciwnika i był widoczny brak największej gwiazdy tej kadry, czyli Erlinga Haalanda. Napastnik Manchesteru City wypadł na zgrupowaniu i szkoda, ponieważ z chęcią oglądalibyśmy jego poczynania w reprezentacji. Norwedzy muszą jak najszybciej zapomnieć o tej klęsce, ponieważ grupa A jest bardzo wyrównana i jest tutaj kilku chętnych, aby awansować na turniej główny w Niemczech. Co pokażą nam przyjezdni w Batumi?

Gruzję nie należy lekceważyć, szczególnie gdy występuje na własnych śmieciach. Jestem zdania, że gospodarze pokuszą się tutaj o trafienie i stawiam na gola ich lidera. Jeżeli zerkniemy sobie na domowe starcia outsidera, to np. w eliminacjach do Mundialu w Katarze to Khvicha Kvaratskhelia był w stanie Szwecji strzelić dwie bramki. Rywal jest z podobnej półki i Hiszpania pokazała problemy w defensywie przyjezdnych. Norwegia regularnie traci na wyjazdach i oby teraz było podobnie. Nie zapomnijmy, że w Gruzji znajdziemy magika z Napoli, który w pojedynkę potrafi zdecydować o losach spotkania. Spodziewam się odważnej postawy gospodarzy i liczę, że publiczność zgromadzona w Batumi będzie dwunastym zawodnikiem swojej kadry.
 
Ostatnia edycja:
chamberlain 443,1K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Rumunia - Białoruś
Rumunia over 2.5 bramki @ 2.59
Rumunia over 3.5 bramki @ 5.10
Betfan

Pewnie nie tylko mnie zdziwił udział Białorusi w kwalifikacjach do Euro, chociaż już niedługo może się to zmienić, bo chodzą słuchy, że po dwóch rozegranych spotkaniach Białoruś najprawdopodobniej zostanie usunięta z eliminacji. Motywacji w tej drużynie więc za dużo być nie powinno, a drugą sprawą jest fakt, że w drużynie nie występują na ten moment tak naprawdę najlepsi, tylko Ci, którzy nie sprzeciwiają się władzy, a przynajmniej nie robią tego w otwarty sposób. Białoruś w swoim pierwszym spotkaniu, teoretycznie domowym, ale mecze u siebie grają w Serbii (tu pojawi się kolejny problem w dalszej fazie eliminacji, w razie gdyby Białoruś nie została wykluczona, bo czeka ich mecz z Kosowem, który na terenie Serbii się nie odbędzie), przegrała ze Szwajcarią aż 0:5, oddając przez cały mecz 1 celny strzał, całkowicie dając zepchnąć się do obrony. Rumunia nie jest aż tak dobrym zespołem jak Szwajcaria, ale grają u siebie, 3 lata temu w sparingu potrafili wcisnąć 5 bramek Białorusi, a teraz ta drużyna wydaje się być jeszcze większym zlepkiem przypadkowych piłkarzy niż wtedy, stąd uważam, że warto popróbować jakiś typów w stronę Rumunii, nawet tych bardziej ryzykownych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +232
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom