>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1. Grand Prix Bahrajnu [26 - 28 marca 2021]

Status
Zamknięty.
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Grand Prix Bahrajnu 2021
1615834258286.png
Piątek, 26 marca:
#1 Trening ▶ 12:30
#2 Trening ▶ 16:00

Sobota, 27 marca:
#3 Trening ▶ 13:00
#Kwalifikacje ▶ 16:00

Niedziela, 28 marca:
#Wyścig ▶ 17:00


1615834080146.png

Informacje o torze:
Nazwa toru:
Bahrain International Circuit
Lokalizacja: Manama, Bahrajn
Pierwsze Grand Prix: 2004
Długość toru: 5.412 km
Liczba okrążeń: 57
Całkowity dystans wyścigu: 308.238 km
Rekord okrążenia: Pedro de la Rosa (2005) - 1:31.447

Zapraszam do dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Bahrajnu - wyścig, niedziela 17:00
Na tor wyjedzie samochód bezpieczeństwa? @ TAK
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Gram ten zaklad juz teraz. Pierwszy wyscig nowego sezonu a testow bylo bardzo malo. Moga pojawic sie jakies defekty podczas tej pierwszej rundy, ktore spowoduja wyjazd SC. Do tego mamy kilku debiutantow, ktorzy tez moga cos narozrabiac. W tamtym roku ogromny dzwon juz na pierwszym kolku zaliczyl Grosjean. W tym roku juz go nie ma ale jest kilku innych gosci, ktorzy tez moga spowodowac jakis incydent. Kurs nie powala ale na inauguracje sezonu gdy jeszcze nie znamy ukladu sil a samochody nie sa idealnie zestrojone wg mnie jest to dobra opcja.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +124
szczypior1983 182

szczypior1983

Użytkownik
GP Bahrajnu - wyścig, niedziela 17:00
Na tor wyjedzie samochód bezpieczeństwa? @ TAK
Kurs: 1.61
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Gram ten zaklad juz teraz. Pierwszy wyscig nowego sezonu a testow bylo bardzo malo. Moga pojawic sie jakies defekty podczas tej pierwszej rundy, ktore spowoduja wyjazd SC. Do tego mamy kilku debiutantow, ktorzy tez moga cos narozrabiac. W tamtym roku ogromny dzwon juz na pierwszym kolku zaliczyl Grosjean. W tym roku juz go nie ma ale jest kilku innych gosci, ktorzy tez moga spowodowac jakis incydent. Kurs nie powala ale na inauguracje sezonu gdy jeszcze nie znamy ukladu sil a samochody nie sa idealnie zestrojone wg mnie jest to dobra opcja.
Nie życzę kierowcą źle ale z racji tego, że pierwszy wyścig obstawia Aston Martin to mam nadzieję że zakład wjedzie😁😁
Chcę to cudo zobaczyć w akcji. IMG_20210323_123550.jpg
 
Otrzymane punkty reputacji: +64
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Witam Wszystkich przed sezonem 2021 :)

Starałem się śledzic testy, nowinki, to co działo sie w poszczególnych zespołach i z niecierpliwoscia oczekuje nowego sezonu.
Mam nadzieje ze nie bedzie to sezon dominacji Merca :) No a sa ku temu podstawy ( przynajmniej na poczatku)
Co tam pozmieniali? Kluczowa zmiana w stosunku do poprzedniego sezonu jes krótsza podłoga boidów, co oczywiscie trzeba było zgrac z odpowiednim poziomem docisku i aerodynamiką. Komu to sie udało lepiej , komu gorzej okaze sie w trakcie sezonu. Testy w tym roku były krótsze niz zwykle i co po nich wiemy ? No jak zwykle niewiele. Jedni zarzucaja innym ukrywanie tempa, maskowanie itd, jak to przed sezonem. Wszystko okaze sie w kwalifikacjach
Ale każdy ma jakies spostrzeżenia, widać ze sa ekipy , które dobrze przepracowały zime i dostroiły bolid. Faworytem bukmacherow na Bahrajn jest Redbull i biorac pod uwagę stabilne , bezawaryjne auto, testy dobrze przepracowane , aero, które jak zawsze dopracował Adrian Newey oraz nowa solidna jednostke napedowa Hondy. I widać ze bolid prowadzi się jak po sznurku to sa podstawy do tego by sadzic ze tym bolidem Max moze powalczyc o mistrza.
Z kolei Mercedes ma problem z tyłem bolidu, jest bardzo niestabilny, to ze obaj kierowcy bądź wypadali z toru bądź kręcili bączki nie jest przypadkiem, dodając do tego mocno wietrzny tor jakim jest Bahrajn to wg mnie Merc w tym pierwszym wyścigu będzie mieć kłopot( jak będzie dalej , zobaczymy) i nie wydaje mi się ze będą tu specjalnie mocni.
To tyle o tych ekipach , reszte w miare rozwoju stytuacji.
Z innych zespołów podobają mi się bolidy McLarena i Alpha Tauri ( i nie mam na myśli malowania bolidu ;)) Do Mclarena włożono slilnik Merca, aero zawsze tam było na poziomie a teraz maja swietnego kierowcę w osobie Daniela Ricciardo,
Alpha może być czarnym koniem sezonu , ich bolid swietnie przystosował się do nowych rozwiazan i mylse ze Gasly będzie w nim jeszcze szybszy
Piszac po krotce to wszystko chcialem najpierw obstawić z mniejsze stawki 1 trening.
Mysle ze w nim kierowcy Redbulla będą lepiej sobie radzic niż konkurenci z Merca, którym jeszcze samochod tańczy po torze.

1 trening

Verstappen – Hamilton 1 kurs 1,75 ✅
Bottas - Perez 2 kurs 2,05⛔

Oba STS

Tak wybiegajac w wyscig postawił bym na zwyciestwo Verstappena po kursie 2,48 i Gasly miejsca 1-6 kurs 2,75 ale może o tym bliżej wyścigu
To na razie tyle ode mnie na poczatek
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +58
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
GP Bahrajnu - kwalifikacje, sobota 16:00
Bottas -
Perez @ 1.45
Gasly - Tsunoda @ 1.40
Kurs: 2.03
Bukmacher: Unibet
Analiza:

Mercedes cos tam jeszcze ukrywa i powinno byc bardzo blisko w czolowce. Z ta roznica, ze Perez jeszcze nie dokonca ogarnia bolid Red Bulla i sam to w wywiadach podkresla, ze na szybkim kolku odstaje ale tempo wyscigowe ma juz dobre. Trzeba mu dac kilka weekendow GP zeby sie dogral z samochodem. Ide w strone Bottasa, ktory zna doskonale zespol i bolid.

Tutaj podobna sytuacja co powyzej. Tsunadzie trzeba dac czas zeby sie odnalazl w ekipie i nie sadze zeby od razu w pierwszych kwalifikacjach pokonal swojego zespolowego kolege. W treningach dosyc rowno pojechali ale koniec koncow Gasly powinien byc jednak wyzej. To taki plan minimum dla niego na poczatku tego sezonu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +178
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Bahrajnu - kwalifikacje, sobota 16:00

Verstappen - Bottas 1 ✅
Gasly - Tsunoda 1✅
Norris - Ricciardo 1⛔
kurs ako 2,78 fortuna⛔

Max pokazuje tutaj , świetne tempo, auto prowadzi sie stabilnie , za kazdym razem jest w stanie przebić najlepszy czas. Dzis warunki maja sie pogorszyc, bedzie mocniej wiało, mysle ze bardziej przeszkodzi to Mercowi , który walczy z niestabilnym tyłem niż Redbullowi.
Mimo ze Merc moze cos ukrywać mam wrazenie ze holender tez ma cos extra schwowane.
Kolega wyzej dobrze zaargumentował wybór Gaslego, jest tu szybki i ma obycie z autem, Tsunoda jakkolwiek talent potrzebuje jeszcze kilku weekendów by poznac bolid
W parze McLaren poki co lepiej radzi sobie Norris, ale zna auto , ma w nim wiele jazd, Ricciardo bedzie swietny w tej szybkiej konstukcji, ale jesze nie w Bahrajnie

I taki dubel

Hamilton - Verstappen 2✅
Ocon - Alonso 1⛔
ako 2,58 fortuna⛔

Co do argumentacji pierwszej pary to w zasadzie mozna podpiac tekst wyzej. Lewis jest tu szybszy od Valterrego i mimo ze pewnie dołoży Hammertime w kwalach to wegług mnie na holendra bedzie za mało
W drugiej parze na ten moment wyzej widze Ocona. Juz w drugiej połowie poprzedniego sezonu podgryzał Daniela i był bardzo szybki, Fernando jescze nie odnalazł wspolnego jezyka z autem i w tych kwalach mysle ze przegra z zespołowym kolegą
 
Ostatnia edycja:
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
Kręci Mercem w tych warunkach. Bottas wściekły bo czterokrotnie mu czas anulowali za przekroczenie lini toru. Mam takie przeczucie, że oba Mercedesy nie beda na podium a znajdzie sie tem ktoś z trójki Perez, Gasly, Sainz. Typ troche ryzykowny ale próbuje
I wg mnie moze zaskoczyc Alfa Romeo i Kimiego mozemy zobaczyc w Q3, i tez troche ryzykownie

Gasly 1-3 kurs 6
Norris 1-3 kurs 5
Raikkonen 1-10 kurs 3,5
 
mark1973 756,8K

mark1973

Znawca - Hokej
GP Bahrajnu wyscig:

Dzis kilka typów, jedne ryzykowne, drugie mnie ale to F1 i czesto mały kurs nie wejdzie
na poczatek taka para:

Leclerc-Ricciardo 2
kurs 2,16 fortuna

W tej parze wyzej cenie na ten moment bolid Mclarena, Daniel szczegolnie nastawił sie na długie przejazdy i mysle ze moc silnika Merca i stabilne auto moge tu dac przewage, dodatkowo start na posredniej mieszance moze tu dac lekka przewage w dalszej czesci wyscigu

Gasly 1-6
Ricciardo 1-10
Norris 1-10
kurs ako 2,68 fortuna

Myle ze Gasly moze być czarnym koniem tego wyscigu. Bolid sprawuje sie bardzo dobrze, prowadzi sie ławo i wg mnie to Gasly w przypadku niepowodzenie ktoregos z Mercedesów jest najblizej podium. Dwoja z McLarena mysle ze jesli nie wydarzy sie nic niedobrego na starcie to spokojnie przywiezie mocne punkty, Daniel mysle ze w miescach 1-6 , lub blisko podium.

Kusi mnie kurs 4,2 na podium Gaslego bo mysle jest w stanie duzo tu ugrac. Jezeli Merce beda sie kreciły na torze to kto wie.
Moze jeszcze pozniej cos dołoze do tego bo sporo mi dzis po glowie chodzi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
toku-san 23,2K

toku-san

Użytkownik
Witam

Rzadko się udzielam, raczej czytam opinie innych, jednakże stwierdziłem że czas dać też coś od siebie od czasu do czasu.

Mimo wszystko tym razem nie będzie to ode mnie, gdyż zainspirowałem się postem kolegi wyżej i postanowiłem pójść krok dalej.

Pomyślałem jakby to fajnie się rozwinęło gdyby na pierwszym okrążeniu nastąpiła stłuczka na "czubie peletonu"? Mało prawdopodobne? Teoretycznie możliwe jak wszystko z jakimś prawdopodobieństwem. Więc ja taki szalony scenariusz wymyśliłem - Hamilton podrażniony iż F1 ogranicza jego zespół, Verstappen też "łatwo skóry nie sprzeda" i tu takie bum oraz przy odrobinie szczęścia Gasly walczy o podium a może 2 miejsce? Do tego dorzucam ilość sklasyfikowanych kierowców poniżej 16,5 bo mamy jeszcze kilku debiutantów oraz zakład na kartki z meczu Polska vs Andora żeby uzyskać mnożnik 1,14. Kupon załączam poniżej.


1616927877544.png

P.s. Tak dokładnie jeszcze poproszę frytki do tego :D.

GP Bahrajnu klas. końcowa - Gasly P. - miejsce: 1-2 - kurs: 13,5
GP Bahrajnu-ile sklasyfikow zawodników - Mniej niż 16.5 - kurs: 1.72


Powodzenia i udanych zakładów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
lipcaq 95,3K

lipcaq

Użytkownik
F1 ogladam sporadycznie ale moją uwagę przykuło zdarzenie w STS:
#Wszyscy kierowcy ukończą pierwsze okrążenie - NIE @2.50
Do takiego betu zainspirowala mnie wypowiedz ranczo0123, 1szy wyscig sezonu, kilku debiutantow wiec czemu nie. Wiele osob tez betuje liczbe sklasyfikowanych zawodnikow wiec czemu na 1 okrażeniu mialby ktos nie wypasc z gry? Z cyklu : nie znam sie - więc sie wypowiem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +73
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom