>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1. Grand Prix Australii [25-27.03.2011]

Status
Zamknięty.
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Tyle się mówiło o szybkiej degradacji nowych opon i niektórzy nawet mówili że kierowcy będą w jednym wyścigu zjeżdżać nawet po 5 razy do pit stopów...
Porównując poprzedni sezon z tym wyścigiem to trochę się pozmieniało, Button kompletnie inny styl jazdy niż miał zawsze, forma Petrova, ale najbardziej ciekawi mnie po tym wyścigu czy Vettel jest tak mocny, czy Webber tak słaby, choć nie ulega wątpliwości że Red Bull w tym sezonie może zdeklasować resztę. Ale tak patrząc jak Petrov dojeżdżał na trzeciej pozycji, to nasuwa mi się tylko jedno pytanie, Robert, dlaczego? :?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tyle się mówiło o szybkiej degradacji nowych opon i niektórzy nawet mówili że kierowcy będą w jednym wyścigu zjeżdżać nawet po 5 razy do pit stopów...

Porównując poprzedni sezon z tym wyścigiem to trochę się pozmieniało, 1. Button kompletnie inny styl jazdy niż miał zawsze, forma Petrova, ale najbardziej ciekawi mnie po tym wyścigu czy Vettel jest tak mocny, czy 2.Webber tak słaby, choć nie ulega wątpliwości że Red Bull w tym sezonie może zdeklasować resztę. Ale tak patrząc jak 3. Petrov dojeżdżał na trzeciej pozycji, to nasuwa mi się tylko jedno pytanie, Robert, dlaczego? :?
1. Skąd wiesz, że Button zmienił swój styl jazdy? To że w boksach był 3x (w tym kara)?
2. - Znaleźliśmy kilka usterek przedniego skrzydła, które mogły mieć wpływ na wynik. Trudno jednak oszacować w jakim stopniu. Musimy sprawdzić ten samochód, przeanalizować dane, dojść do tego, skąd wynikają uszkodzenia, jaki miały wpływ na samochód - deklaruje Horner.
3. A to się robi już nudne :p Gdyby babcia miała wąsy... A może rzeczywiście Pietrow po roku startów jeździ już tak jak w GP2? Może brak Kubicy jeszcze bardziej go motywuje? Kubica może byłby max 0.3-0.5 sek szybszy o Rosjanina, czy to było dało mu zwycięstwo? Już nie popadajmy w polsatowski hurraoptymizm ????
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
No jakbym czytał zapis komentarza podczas transmisji na Polsacie... 1.Opony - gdy zauważyli, że da się na 1 zjazd pojechać 2.Button - podczas walki z Massą (był szybszy to próbował go wyprzedzić, to chyba naturalne?) 3.Webber słaby - wnioski po 1 wyścigu !?? 4.Petrov/Robert - no z 10 razy podczas wyścigu padło te gdybanie... A co do wyścigu, Button miał niewątpliwie pecha, że wylądował za Massą... Petrov wykorzystał bolid (Wreszcie!) i tu się zgodzę z przewidywaniami przedmówcy, iż Rosjanin &quot;nauczył&quot; się F1... Ogólnie wyścig nudny, ciągłe gadanie o ruchomym skrzydle nudne, jedyna niewiadoma to ta, czy Lewis umiejętnie oszczędzi bolid i opony... Zadziwił mnie Rubens, 2 błędy w 1 weekend, jak dla mnie dziwne.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
1. Skąd wiesz, że Button zmienił swój styl jazdy? To że w boksach był 3x (w tym kara)? 2. - Znaleźliśmy kilka usterek przedniego skrzydła, które mogły mieć wpływ na wynik. Trudno jednak oszacować w jakim stopniu. Musimy sprawdzić ten samochód, przeanalizować dane, dojść do tego, skąd wynikają uszkodzenia, jaki miały wpływ na samochód - deklaruje Horner. 3. A to się robi już nudne Gdyby babcia miała wąsy... A może rzeczywiście Pietrow po roku startów jeździ już tak jak w GP2? Może brak Kubicy jeszcze bardziej go motywuje? Kubica może byłby max 0.3-0.5 sek szybszy o Rosjanina, czy to było dało mu zwycięstwo? Już nie popadajmy w polsatowski hurraoptymizm
No jakbym czytał zapis komentarza podczas transmisji na Polsacie... 1.Opony - gdy zauważyli, że da się na 1 zjazd pojechać 2.Button - podczas walki z Massą (był szybszy to próbował go wyprzedzić, to chyba naturalne?) 3.Webber słaby - wnioski po 1 wyścigu !?? 4.Petrov/Robert - no z 10 razy podczas wyścigu padło te gdybanie... A co do wyścigu, Button miał niewątpliwie pecha, że wylądował za Massą... Petrov wykorzystał bolid (Wreszcie!) i tu się zgodzę z przewidywaniami przedmówcy, iż Rosjanin &quot;nauczył&quot; się F1... Ogólnie wyścig nudny, ciągłe gadanie o ruchomym skrzydle nudne, jedyna niewiadoma to ta, czy Lewis umiejętnie oszczędzi bolid i opony... Zadziwił mnie Rubens, 2 błędy w 1 weekend, jak dla mnie dziwne.
Nie chodziło mi o to ile razy Button był w boksach czy o wyprzedzania, tylko widziałem jak jeździł kiedyś, a jak jeździł w Australii, teraz jeździ agresywnie i na pewno już tak nie oszczędza opon jak w poprzednich sezonach. Co do wypowiedzi Hornera, dlatego jestem ciekawy czy to miało jakikolwiek wpływ czy Webber jest kompletnie bez formy i to miało być raczej z mojej strony pytanie. Czyli mam rozumieć że teraz uważacie Petrova za lepszego kierowcę od Kubicy? Chyba każdy widział jak jeździł w tamtym sezonie Petrov i jak jeździ Kubica w F1 od kilka lat.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Czyli mam rozumieć że teraz uważacie Petrova za lepszego kierowcę od Kubicy?
Po prostu uważamy, że nie ma co gdybać... Skąd wiadomo, że pojechałby lepiej ? Kraksa, zła sytuacja na torze a la Button i wcale nie musiałby być na podium. Wyszedł Petrovowi weekend i tyle... To że ktoś jest niby lepszy, nie zawsze oznacza, że byłby przed kimś teoretycznie słabszym.
Z ocenami kto jest w słabszej formie wstrzymałbym się przynajmniej do europejskich wyścigów, szczególnie biorąc pod uwagę to, że w ciągu 3 tygodni przerwy bolidy będą udoskonalane..
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Po prostu uważamy, że nie ma co gdybać... Skąd wiadomo, że pojechałby lepiej ? Kraksa, zła sytuacja na torze a la Button i wcale nie musiałby być na podium. Wyszedł Petrovowi weekend i tyle... To że ktoś jest niby lepszy, nie zawsze oznacza, że byłby przed kimś teoretycznie słabszym.
Z ocenami kto jest w słabszej formie wstrzymałbym się przynajmniej do europejskich wyścigów, szczególnie biorąc pod uwagę to, że w ciągu 3 tygodni przerwy bolidy będą udoskonalane..
Może i nie pojechałby w tym wyścigu lepiej i nie byłby wyżej niż Petrov, ale na przestrzeni całego sezonu na pewno byłby wyżej, zwłaszcza jeśli bolid będzie tak mocny jak można sądzić po GP Australii, to wtedy Kubica walczyłby o MŚ.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom