>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1 Euro za free

D 0

dikimow43420

Użytkownik
nie no to już stara promocja!!!!! z tego co sobie przypominam to ktoś pisał na jakimś forum że niechcieli mu wypłacić więc niewiem czy jest sens grac tam
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
Ta strona to jeden wielki niewypał. Dużo osób z forum rejestrowało się tam już parę miesięcy temu. Wypłacić nie szło od nich , oferta uboga. Nie warte uwagi.
 
A 37

andr_w

Użytkownik
mi w ogóle zakosili 2,7E, postawiłem 1E na 2 zdarzenia i za które mogłem wygrać 2,7e. Nastęnego dnia logouje się by sprawdzić wyniki/wygraną. Po wynikach wszedł mi kupon a u nich pisze Pending.. Co cóż sobie pomyślałem no wieszcozrem dopiszą. I był pending przez 5dni i 6dnia wg nich 1 mecz nie wszedł, a weszły 2 na bank bo wszędzie spraedziłem wybniki..
Pisałem do nich chyba z 10 razy opisując sytuacje ze pomylili się ale niestety ani na jednego maila nie raczyli odpowiedzieć, więc stwierdziłem nieee nigdy więcej z takim bukiem nie chce mieć do czynienia, który oszukuje.
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Gralem u nich pare miesiecy temu cos tam ugralem ale byly klopoty z wyplata bo oni nie maja moneybokersa ani mozliwosci wyplaty na konto.Jakos sobie poradzilem.Jak ktos ma e-golda lub tym podobne wynalazki to moze spróbowac tam pograc.Kursy takie sobie z wyplatami nierobia problemu
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
fakt cholernie długo rozliczaja kupony .... wrrr.... ale co tam 1 euro a jak sie ugra wiecje to sie zobaczy a ty zbiniu robiłes depozyt?
 
Z 10

zbiniu30

Użytkownik
Nie robiłem depozytu z 2 euro ugralem chyba 60 euro zalozylem konto na liberty reserve i tam wyplacilem kase a pózniej znalazlem goscia co mi wplacil kase na konto a ja jemu przelalem kase na jego liberty reserve i bylo po sprawie.Wiecej tam niezagralem
 
kris6891 11

kris6891

Użytkownik
Nie robiłem depozytu z 2 euro ugralem chyba 60 euro zalozylem konto na liberty reserve i tam wyplacilem kase a pózniej znalazlem goscia co mi wplacil kase na konto a ja jemu przelalem kase na jego liberty reserve i bylo po sprawie.Wiecej tam niezagralem
wiec widzimy ze buk wypłacalny ;)
 
kumek 0

kumek

Użytkownik
jezeli naprawde chcecie zarobic to wejdzcie w ten link i sobie poczytajcie jak mozna zarobic duzo kasy http://praca-przez-internet.blogx.pl/
Po jaką cholerę rejestrujesz się na forum o bukmacherce jak i tak twoim zdaniem nie można na tym zarobić? Nie nawracaj nas bo każdy dobrze wie po co się znalazł na tym forum. A te łańcuszki to sobie wsadź w d**e .

Wracając do tej strony z promocją to straszne kłopoty są podczas logowania jeśli ktoś ma zmienne ip, bo za każdym razem wysyłany jest w mailu specjalny kod sprawdzający czy to na pewno my się łączymy ze stroną który trzeba wpisać żeby się zalogować. Niestety ten mail z kodem czasem przychodiz z dużym opóźnieniem nawet do kilku godz.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Po jaką cholerę rejestrujesz się na forum o bukmacherce jak i tak twoim zdaniem nie można na tym zarobić? Nie nawracaj nas bo każdy dobrze wie po co się znalazł na tym forum. A te łańcuszki to sobie wsadź w d**e .

Wracając do tej strony z promocją to straszne kłopoty są podczas logowania jeśli ktoś ma zmienne ip, bo za każdym razem wysyłany jest w mailu specjalny kod sprawdzający czy to na pewno my się łączymy ze stroną który trzeba wpisać żeby się zalogować. Niestety ten mail z kodem czasem przychodiz z dużym opóźnieniem nawet do kilku godz.

U mnie się pojawia natychmiast ten pin, a mam pocztę na gmailu, za to stronę mają strasznie z muloną. W sumie nic nie szkodzi puścić sobie tasiemkę za 1euro, może akurat wejdzie, a dopiero później będziemy się martwić jak to wypłacić.
 
Do góry Bottom