>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1 EURO bez depozytu z okazji EURO 2008 w Mybet

Status
Zamknięty.
adask23 0

adask23

Użytkownik
czyli później wpłacam 5 euro a po chwili mogę wyciągnąć je razem z bonusem .czy muszę coś jeszcze obstawić bo jeśli nie to chyba mija sie to trochę z celem ????
Jak wpłacisz te 5 ojro to automatycznie dostaniesz 10% bonusu (w tym przypadku 0,50 euro). Później musisz trzykrotnie obrócić bonusem (tym 0,50) i raz depozytem (5 euro). Głowy sobie obciąć nie dam za to co napisałem, ale tak zrozumiałem warunki tej promocji.

PS
Sprawa z minimalną wpłatą wyjaśniona. Właśnie dostałem maila od supportu. Przeprosili i powiedzieli, że to pomyłka. Tak jak przypuszczałem wystarczy wpłacić 5 euro, by móc wypłacić bonus.
 
typer_browar 137

typer_browar

Użytkownik
Jak wpłacisz te 5 ojro to automatycznie dostaniesz 10% bonusu (w tym przypadku 0,50 euro). Później musisz trzykrotnie obrócić bonusem (tym 0,50) i raz depozytem (5 euro). Głowy sobie obciąć nie dam za to co napisałem, ale tak zrozumiałem warunki tej promocji.

PS
Sprawa z minimalną wpłatą wyjaśniona. Właśnie dostałem maila od supportu. Przeprosili i powiedzieli, że to pomyłka. Tak jak przypuszczałem wystarczy wpłacić 5 euro, by móc wypłacić bonus.
no to spoko :spokodfhgfh::jezora:
 
C 0

chromz

Użytkownik
dzięki adask23 wszystko jasne teraz gram i jak ugram spora sumkę to wpłacę to 5 Euro później je stracę a kasę wypłacę ;) ????
 
S 0

swiergi

Użytkownik
jak jest wkoncu z tym obrotem? bo juz sam niewiem. Moge np wpłacic 5 euro do buka i odrazu wypłacic 6 euro z tym bonusem?

Czy predzej musze zagrac przyjamniej 1 raz za te 6 euro?

Czy moze za ten 1 euro zagrac 3x 1,5 kurs i raz za 5 euro po dowolnym kursie?

i jak trzeba zrobic obrot tego jednego euro to moge to zrobic na kasynie?

i przy wypłacie na moneybookers zadaja dowodu?

troche tych pytan jest ale moze ktos zna odpwowiedz xD
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Słuchajcie ugrałem z tego 1 Euro i mam teraz 25 Euro. Moge to wypłacić jakoś przelewem bankowym a nie poprzez MB. .... ????
 
kosmall 20

kosmall

Użytkownik
Moze mi ktos podac jaki jest link do supporta ?? bo nigdzie nie moge go znalezc, a na wiadomosc z dzialu &quot;kontakt&quot; mi nie odpisują;/
 
shen 408

shen

Użytkownik
luniu przczytaj tekst pokermastera ze trza im wplacic ale dokladnie nie wiem ile ,na 97 % jest to naspisane w tym temacie wiec poszukaj ;)
 
X 0

xyz2_pl

Użytkownik
Podsumowując trzeba wpłacić 5 euro i obrócić trzy razy ???? A co do wypłacalności to wymagają wysłania zeskanowanego dowodu osobistego?
 
X 0

xyz2_pl

Użytkownik
Nie no, skąpić nie będę - tylko żeby buk okazał się wypłacalny po wpłacie pieniędzy i obrocie. W Interwetten kiedyś próbowałem wypłacić i się nie udawało - dopiero jak do nich napisałem okazało się, że trzeba wysłać skan dowodu, niestety było już za późno, bo zdążyłem przegrać wszystko - cóż, życie. Jak uda się coś ugrać tutaj to wtedy wpłacę z 10-15 euro.
 
chris4 1

chris4

Użytkownik
Witam!
Założyłem konto u tego buka, postawiłem zakład, wszedł i do tej pory mi nie zmienił sie stan konta (tzn jestem na minusie...), a czekam już dość długo... Czy ktoś z Was ma ten sam problem? Ile muszę czekać na zmianę stanu konta?
 
P 3

piotrus2103

Użytkownik
opinia
W tym buku sprawa promocji wyglada troche inaczej bo wpłacajac 15 euro dostajemy 10% z tej sumy i jesli postawimy dowolny zaklad za kursem ponad 1.2 i wyslemy mail to dostajemy drugie 15euro.Ale nie polecam tego byka obsluga cienka i poje....zasady wypłaty.Mnie napisali mail ze mam wyslc skan dowodu i karty kredytowej.Dowod wyslalem ale karty nie wysle z wiadomych wzgledow zobaczymy czy wogole mi wypłaca pieniadze.
 
K 128

konju1

Użytkownik
Ja się zarejestrowałem, czekam już ponad godzinę na maila i nic nie przychodzi ???? I nie mam jak na razie żadnego kodu aktywacyjnego:/ Czy ktoś tak już miał???
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom