>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1 EURO bez depozytu z okazji EURO 2008 w Mybet

Status
Zamknięty.
novo 203

novo

Użytkownik
że też chce się wam rejestrować u takiego marnego buka tylko po to żeby otrzymać marne 1 euro , które w przyblizeniu warte jest 3,40 ? szanujcie się trochę
 
marchwiak5 6

marchwiak5

Użytkownik
że też chce się wam rejestrować u takiego marnego buka tylko po to żeby otrzymać marne 1 euro , które w przyblizeniu warte jest 3,40 ? szanujcie się trochę
że też chce ci sie pisac takie bezsensowne posty...
 
A 0

archo

Użytkownik
Wygrałem pewną sumkę, proszę, powiedzcie mi co muszę zrobić aby ją wypłacić? Jakie obroty, wpłaty, skany itp.
 
conjure 0

conjure

Użytkownik
Musisz obrocic to jeden euro 3 razy po kursie 1.50. Podobno wczesniej przed wyplata, wplata 5 euro.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Minimalna wpłata przez MB wynosi 5 euro, ale nie wiem czy dokonanie depozytu jest konieczne do wypłaty kasy ugranej z bonusu. Napisałem już w tej sprawie do supportu. Jak odpiszą to dam znać
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Słuchajcie .. a jakie są warunki wypłaty gdyby ten obrócony bonus chciałbym wypłacić sobie na konto w banku ?
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
Napisałem do ich supportu maila z pytaniem, czy należy dokonać jakiegoś depozytu, by wypłacić pieniądze ugrane z bonusa. Dostałem następującą odpowiedź:

&quot;Dzień Dobry,
minimalna wypłata to 10 eur
obrót należy wykonać tylko w zakładach sportowych.
Przy wypłacie przez Moneybookers konieczna będzie minimalna wpłata 50 eur.
Pozdrawiam serdecznie&quot;

50?!?! Albo sobie z ludzi jaja robią, albo ktoś z supportu machnął się i zamiast 5 (bo tyle przecież wynosi minimalna wpłata) napisał 50. Osobiście trochę mnie zatkało. Minimalna wypłata - 10, wpłata - 50? Napisałem jeszcze jednego maila z prośbą o wyjaśnienie. Jak dostanę odpowiedź napiszę na forum.
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
za przeproszeniem chyba im odwaliło ????
Miejmy nadzieję, że to tylko pomyłka z ich strony i ktoś z supportu zamiast 5 napisał 50. Napisałem już drugiego maila w tej sprawie i pozostaje nam tylko czekać na odpowiedź. Jeżeli to 50 euro okaże się prawdą to nie wróżę im przyszłości. To nie bwin, ani expekt, żebym do nich prawie 200 zeta wpłacał:kwasny4565:
 
D 0

dj_eska

Użytkownik
Rejestrowałem się o godzinie 18.00 i do tej pory nie mam maila z kodem ????
Na 3 adresy już próbowałem ????
 
C 0

chromz

Użytkownik
czy jak najpierw zaczlalem grac nizszymi kwotami to czy dalej mam szanse na wyplacenie depozytu jesli obroce te 1euro 3x ?
 
adask23 0

adask23

Użytkownik
czy jak najpierw zaczlalem grac nizszymi kwotami to czy dalej mam szanse na wyplacenie depozytu jesli obroce te 1euro 3x ?
Oczywiście. Tylko przed wypłaceniem będziesz musiał i tak dokonać depozytu (miejmy nadzieję, że tylko 5 euro, dalej czekam na odpowiedź supportu).
 
C 0

chromz

Użytkownik
czyli później wpłacam 5 euro a po chwili mogę wyciągnąć je razem z bonusem .czy muszę coś jeszcze obstawić bo jeśli nie to chyba mija sie to trochę z celem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom