>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1 EURO bez depozytu z okazji EURO 2008 w Mybet

Status
Zamknięty.
P 58

pyzza

Użytkownik
A ja nie mam 1EUR... trzeba dokonać jakiegoś depozytu?
Sprawdź pocztę, bo może nie potwierdziłeś rejestracji konta. Ja po rejestracji i zatwierdzeniu dostałem właśnie 1 euro. Jak dalej nie bedziesz miał to napisz do supportu, napewno tobie też przyznają bonus.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Jakieś skany dowodu potrzebne czy coś? Jaka minimalna wpłata na MB i czy na te same dane? ????
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Dobry plan hehe ???? Jeszcze się spytam czy na samym kasynie można ugrać te 10 euro, bo wygrałem już 10,50 ;)
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Sprawdź pocztę, bo może nie potwierdziłeś rejestracji konta. Ja po rejestracji i zatwierdzeniu dostałem właśnie 1 euro. Jak dalej nie bedziesz miał to napisz do supportu, napewno tobie też przyznają bonus.
Po rejestracji odebrałem mail aktywacyjny i kliknąłem w link. Kod aktywacyjny automatycznie &quot;wpisał&quot; się w pole i kliknąłem &quot;aktywuj&quot;. Automatycznie przeszło mi do strony z metodami płatności.

Zastanowiła mnie jedna rzecz: kiedy teraz, już po aktywacji, ponownie kliknąłem w link aktywacyjny w mailu, pojawiła się strona, na której oprócz kodu aktywacyjnego jest jeszcze mniejsce na moje hasło, czego za pierwszym razem nie było..

Tak czy siak, bonusu nie mam i piszę do supportu :p
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Wypłata przez konto Moneybookers może nastąpić jedynie, jeśli wcześniejsza wpłata była dokonana tym samym kontem w ciągu ostatnich 120 dni.
FAJNIE ????
Do cholery jak ja mam to wypłacić jak minimalna wpłata z MB wynosi 5 euro a ja nie dysponuję taką kasą? :|
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Informuję, że po wysłaniu maila do supportu Mybet, w odpowiedzi dostałem okrągłe pachnące 1EUR na konto, które pozwoliłem sobie natychmiast wykorzystać ;)

Wypłata przez konto Moneybookers może nastąpić jedynie, jeśli wcześniejsza wpłata była dokonana tym samym kontem w ciągu ostatnich 120 dni.

FAJNIE ????

Do cholery jak ja mam to wypłacić jak minimalna wpłata z MB wynosi 5 euro a ja nie dysponuję taką kasą? :|
5EUR = ok 17,5PLN... naprawdę nie dysponujesz TAKĄ kasą? ????
 
explosiv 0

explosiv

Użytkownik
Ja niestety nie dostałem tego euro za rejestrację. Napisałem już do supportu ale na razie bez odpowiedzi. Mam nadzieję, że dostane ten bonus, bo chciałem dzisiaj zagrać a na BAH już wszystko przegrałem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom