>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1 EURO bez depozytu z okazji EURO 2008 w Mybet

Status
Zamknięty.
P 58

pyzza

Użytkownik
A ja nie mam 1EUR... trzeba dokonać jakiegoś depozytu?
Sprawdź pocztę, bo może nie potwierdziłeś rejestracji konta. Ja po rejestracji i zatwierdzeniu dostałem właśnie 1 euro. Jak dalej nie bedziesz miał to napisz do supportu, napewno tobie też przyznają bonus.
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Jakieś skany dowodu potrzebne czy coś? Jaka minimalna wpłata na MB i czy na te same dane? ????
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Dobry plan hehe ???? Jeszcze się spytam czy na samym kasynie można ugrać te 10 euro, bo wygrałem już 10,50 ;)
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Sprawdź pocztę, bo może nie potwierdziłeś rejestracji konta. Ja po rejestracji i zatwierdzeniu dostałem właśnie 1 euro. Jak dalej nie bedziesz miał to napisz do supportu, napewno tobie też przyznają bonus.
Po rejestracji odebrałem mail aktywacyjny i kliknąłem w link. Kod aktywacyjny automatycznie &quot;wpisał&quot; się w pole i kliknąłem &quot;aktywuj&quot;. Automatycznie przeszło mi do strony z metodami płatności.

Zastanowiła mnie jedna rzecz: kiedy teraz, już po aktywacji, ponownie kliknąłem w link aktywacyjny w mailu, pojawiła się strona, na której oprócz kodu aktywacyjnego jest jeszcze mniejsce na moje hasło, czego za pierwszym razem nie było..

Tak czy siak, bonusu nie mam i piszę do supportu :p
 
jabol 0

jabol

Użytkownik
Wypłata przez konto Moneybookers może nastąpić jedynie, jeśli wcześniejsza wpłata była dokonana tym samym kontem w ciągu ostatnich 120 dni.
FAJNIE ????
Do cholery jak ja mam to wypłacić jak minimalna wpłata z MB wynosi 5 euro a ja nie dysponuję taką kasą? :|
 
dyskograf 1

dyskograf

Użytkownik
Informuję, że po wysłaniu maila do supportu Mybet, w odpowiedzi dostałem okrągłe pachnące 1EUR na konto, które pozwoliłem sobie natychmiast wykorzystać ;)

Wypłata przez konto Moneybookers może nastąpić jedynie, jeśli wcześniejsza wpłata była dokonana tym samym kontem w ciągu ostatnich 120 dni.

FAJNIE ????

Do cholery jak ja mam to wypłacić jak minimalna wpłata z MB wynosi 5 euro a ja nie dysponuję taką kasą? :|
5EUR = ok 17,5PLN... naprawdę nie dysponujesz TAKĄ kasą? ????
 
explosiv 0

explosiv

Użytkownik
Ja niestety nie dostałem tego euro za rejestrację. Napisałem już do supportu ale na razie bez odpowiedzi. Mam nadzieję, że dostane ten bonus, bo chciałem dzisiaj zagrać a na BAH już wszystko przegrałem ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom