>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 Pucharu UEFA

Status
Zamknięty.
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
To MadAngel cie zlapal ze zaprzeczles swoim wypowiedziom.Najpierw napisales ze nie stawiasz na Udine a potem ze twoje przypuszczenia zeby na nich stawiac byly trafione-to tak w woli jasnosci.Ja mysle ze Zenit jednak awansuje.Maczu nie ogladalem ale widzialem skrot(moize nie oddawal calego przebiegu meczu) i Rosjanie byli zespolem lepszym.I tak cos czuje ze w rewanzu 2-0 lub 3-0 bo Udine nie gra swietnie w obronie wa w ataku to tez nie sa specjalnie dobrzy.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
To MadAngel cie zlapal ze zaprzeczles swoim wypowiedziom.Najpierw napisales ze nie stawiasz na Udine a potem ze twoje przypuszczenia zeby na nich stawiac byly trafione-to tak w woli jasnosci.Ja mysle ze Zenit jednak awansuje.Maczu nie ogladalem ale widzialem skrot(moize nie oddawal calego przebiegu meczu) i Rosjanie byli zespolem lepszym.I tak cos czuje ze w rewanzu 2-0 lub 3-0 bo Udine nie gra swietnie w obronie wa w ataku to tez nie sa specjalnie dobrzy.
aż wkleję to , co pisałem , bo czytanie ze zrozumieniem się kłania .

&quot;Zgodzę się z tym , że poziom (przynajmniej w tym sezonie) w lidze włoskiej jest w miarę równy , chociaż Inter odskakuje od reszty stawki , mimo , że zdarzają im się znacznie słabsze występy. Ale jakby nie patrzeć , to Udinese nie ma już nic do stracenia . W lidze włoskiej raczej nic wielkiego nie zwojują , więc został im jedynie Puchar Uefa. Wiadomo , że Zenit jest faworytem po ostatnim świetnym sezonie i zdobyciu Superpucharu po zwycięstwie z Manchesterem United , a to robi wrażenie.Ale mimo wszystko twierdzę , że Udinese może tu pomieszać szyki graczom rosyjskim , co nie znaczy , że stawiam na Udinese , czy też jestem pewien ich awansu &quot;

może więcej już nic nie będę pisał na ten temat , bo szkoda :]

To , że nie jestem pewien ich awansu chyba wyraziłem jasno , tak samo jak to , że gracze Udinese mogą pomieszać szyki Rosjanom , ale może nie piszę po polsku :]:]
 
jancio09 35

jancio09

Użytkownik
Ale mimo wszystko twierdzę , że Udinese może tu pomieszać szyki graczom rosyjskim , co nie znaczy , że stawiam na Udinese -To zdanie oddaje sens twojej calej wypowiedzi a nie to co wczesniej zaznaczyles.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
że Zenit jest faworytem po ostatnim świetnym sezonie i zdobyciu Superpucharu po zwycięstwie z Manchesterem United , a to robi wrażenie.
napisałes ze zenit jest faworotem
potem



Ale mimo wszystko twierdzę , że Udinese może tu pomieszać szyki graczom rosyjskim
Więc jakim wynikiem by się nie zakończył ten mecz napisał byś: A nie mówiłemn że Zenit/Udinese wygra ??
hehe albo piszesz jedno albo drugie a nie onydwa na raz
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
Hehe dajcie już spokój bo naprawdę wyszło masło z którego nikt nic ciekawego nie wyniesie ???? Po prostu pisząc starajcie się walić konkretami że jakieś kontuzje/forma wyraźnie wskazują na zwycięstwo którejś z drużyn, tak żeby inni czytają od razu wiedzieli kto jest w waszym odczucie faworytem ;)

Myślę że już można zamknąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom