>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Finału Mistrzostw Europy [29.06.2024 - 2.07.2024] - Typy + Dyskusja

scorpio82 275,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Rumunia - Holandia
Typ: Wygrana Holandia (czas regularny)
Kurs: 1.47
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Trwa faza pucharowa Euro a jedną z par 1/8 finału Rumunia - Holandia i mecz w którym faworytem do zwycięstwa zespół Holandii. "Pomarańczowi" chyba nie spodziewali się że spadając na 3 miejsce w grupie ułatwią sobie zadanie trafiając do łatwiejszej wydaje się połówki drabinki. Dziś jednak na potknięcie nie ma już miejsca a szansa na dobry wynik duża. Holandia w 3 meczach grupowych pokazała się z dobrej strony i ma zawodników którzy potrafią samodzielnie odmienić losy spotkania. Za Holandią przemawia również historia meczy bezpośrednich gdzie widnieją 4 kolejne zwycięstwa.
 
typerskoki 487,4K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Francja - Belgia @ multiwynik 1:0/2:0/3:0 @ 2,95 @ Fortuna

Żałośnie wyglądała Belgia w grupie. Im dalej tym gorzej. Początke jeszcze ok, porażka ale były okazje. Końcówka przy remisie ze słabą Ukrainą gra na czas i zasłużone gwizdy od kibiców. Zamiast walczyć o 1 miejsce i rozstawienie i potencjalnie słabego rywala to się na własne życzenie nadziali na Francje. Francja też mnie nie zachwyca i też nie jestem fanem teorii że to kandydat do wygranej. Ale jak trzeba to potrafią depnąć skrzydłami, ze wsparciem boków obrony i wtedy niewiele potrzeba by poszło jakaś wrzutka i padł gol. A jak już padnie to co jak co, ale bronią się rewelacyjnie. Nie stracili jeszcze gola z gry. A nawet jak obrona coś zawali to fenomenalnie broni Maignan. Z formą strzelcką Lukaku i Doku nie widzę tutaj bramki dla Belgów. Szczerze to nawet nie widzę żeby mieli sytuacje a jak wiemy Lukaku potrzebuje z 5 setek żeby coś strzelić. Zatem taki multiwynik brzmi dobrze i kurs bardzo fajny.


Portugalia - Słowenia @ betbuilder Portugalia wygra i over 8,5 rożnego @ 2,05 @ Fortuna
Portugalia też nie przekonuje, grają jakoś powoli, na stojąco z przeciętnymi rywalami. Fart do drabinki taki że trafiają znowu słabego rywala, więc pewnie znowu uda się tu wygrać. ALe nie idę już w żadne overy, handicapy bo skromne 1-0 mnie nie zdziwi. Za to dorzucam over 8,5 rożnego. Nie jest to bardzo wysoka linia a jednak obie drużyny mają tu potencjał do rogów. Strzały Ronaldo i Bruno będą parowane i blokowane na róg. Rajdy skrzydłowych i boków obrony Por tez sie mogą końćzyc blokowanymi dośrodkowaniami na róg. A ew. szybkie kontry Słowenii też polegają na wrzutkach na dwójkę napastników wiec tez przy wrzutkach z kontr jest potencjał na nabicie kilku rzutów rożnych.

Rumunia - Holandia @ betbuilder Holandia wygra i strzeli powyżej 1,5 gola @ FOrtuna
Holandia sobie odbiła cięzką grupę trafiąjąc możliwie jak najlepiej w 1/8 finału. Wiem, że Rumunia pokazała się na tych ME z dobrej strony, jednak personalnie to jest po prostu słaba drużyna i na słabą grupę ze słabymi Belgami to wystarczyło, choć tak na prawdę to zasługa dobrego bilansu z pierwszego meczu gdzie Ukraina przeszła obok meczu. Tak w fazie pucharowej już nie widzę dla nich nadzieji. Jak przegrali zasłużenie z kiepską Belgią 2-0, no to z sąsiadem Belgii grającymi podobny futbol choć moim zdaniem dużo lepszy patrząc na to jakich rywali miała, też im będzie ciężko. Spodziewam się spokojnej wygranej Holendrów. Nie będą ryzykowali bronienia 1-0, będą chcieli coś dołożyć żeby uspokoić, więc zakłądam że te 2 gole powinni strzelić. Nie rozgrywam tego overem czy handicapem bo w końcówce mogą popełnić znowu jakiś głupi błąd w obronie i może handi nie wejść, a granie overa w meczu Rumunów, którzy są mocno underowi też nie jest dobrym pomysłem. Zatem taki betbuilder wydaje się optymalny.

Austria - Turcja @ betbuilder Austria wygra i over 2,5 gola w meczu @ 3,00 @ FOrtuna
No i na deser mecz kolejki. Austrie typowałem na czarnego konia turnieju do półfinału i nawet na zwycięzce grupy. Powoli się to realizuje. Co najlpesze wydaje się, że najtrudniejsze za nimi. Wygrywając grupę unikają drużyn pokroju Hiszpani, Niemiec, Francji, Portugalii po drodze. Pierwszy krok to Turcja, która się długo męczyła w 1 kolejce z Gruzją, dostała 3-0 od grającej na stojąco Portugalii i mam wrażenie że są tutaj tylko dlatego, że Czesi na dzień dobry dostali czerwoną kartkę. Dla AUstriaków to może być najłatwiejszy pojedynek. Obie drużyny zresztą całkiem niedawno się spotkały i skończyło się wtedy 6-1 dla Austrii. Kursy są bardzo dobre na czystą jedynkę, jednak coś czuje że tu nie będzie gry underowej tylko coś pokroju minimum 2-1, a raczej bardziej 3-1. Jak można to złapać po kursie 3,00 to jestem jak najbardziej chętny.
 
Ostatnia edycja:
B 58,8K

bartek2701

Mistrz Tour de Ski
Hiszpania -1,5 handicap @ 1,63 forbet

Rozpoczynamy fazę pucharową. Nie jestem fanem Hiszpańskiej piłki ale to Ci piłkarze zrobili na mnie wrażenie w fazie grupowej, nie stracili do tej pory bramki, wygrywając grupę z kompletem punktów. Gruzini nie byli stawiani do wyjscia z grupy jednak sensacyjnie pokonując Portugalię dokonali tego. Zdeydowanym faworytem w tym meczu wydają się Hiszpanie, w zeszłym roku mierzyli się z Gruzinami dwa razy, strzelając im aż 10 goli w dwumeczu więc mają patent na ta drużynę. Myślę że ponownie mogą skończyć na 0 z tyłu. Uważam że to może być jeden z najmniej ciekawych spotkań w 1/8. Typuję 3-0. Dla Gruzji wyjście z grupy jest niesamowitym sukcesem
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1486
arass1 254,4K

arass1

Użytkownik
Francja - Belgia @ multiwynik 1:0/2:0/3:0 @ 2,95 @ Fortuna
Żałośnie wyglądała Belgia w grupie. Im dalej tym gorzej. Początke jeszcze ok, porażka ale były okazje. Końcówka przy remisie ze słabą Ukrainą gra na czas i zasłużone gwizdy od kibiców. Zamiast walczyć o 1 miejsce i rozstawienie i potencjalnie słabego rywala to się na własne życzenie nadziali na Francje. Francja też mnie nie zachwyca i też nie jestem fanem teorii że to kandydat do wygranej. Ale jak trzeba to potrafią depnąć skrzydłami, ze wsparciem boków obrony i wtedy niewiele potrzeba by poszło jakaś wrzutka i padł gol. A jak już padnie to co jak co, ale bronią się rewelacyjnie. Nie stracili jeszcze gola z gry. A nawet jak obrona coś zawali to fenomenalnie broni Maignan. Z formą strzelcką Lukaku i Doku nie widzę tutaj bramki dla Belgów. Szczerze to nawet nie widzę żeby mieli sytuacje a jak wiemy Lukaku potrzebuje z 5 setek żeby coś strzelić. Zatem taki multiwynik brzmi dobrze i kurs bardzo fajny.
A Francja to według ciebie formą do tej pory zachwyciła?
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Anglia - Słowacja
Typ: Słowacja wygra jedną z połów i strzeli powyżej 0.5 gola
@4.00 Superbet

Gra Anglików na tym turnieju jak dotąd niespecjalnie mnie przekonuje. Zdobyli pięć punktów w fazie grupowej strzelając dwie bramki, zaś Słowacja zaliczyła trzy trafienia, mając w grupie relatywnie silniejszych rywali - mocną Rumunię, Belgów, i Ukrainę, która do ostatnich minut stała przed szansą na awans. Nasi południowi sąsiedzi zdołali strzelić bramkę każdej z tych trzech drużyn, a w meczu przeciwko Belgii zaskakująco był to gol na wagę zwycięstwa. Dziś Anglia jest mocnym faworytem bukmacherów, ale mieliśmy już do czynienia z kilkoma niespodziankami na tym turnieju, u jeśli chciałbym upolować gdzieś kolejną, to właśnie w tym meczu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2706
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Hiszpania - Gruzja
Typ: BTTS
@2.45 Superbet

Zbyt wielkich szans nie daje się Gruzji na to, by miała zagrozić Hiszpanom w drodze do ćwierćfinału. Ale czy dawano im szanse na wyjście z grupy? Nie - Gruzja była typowana do ostatniego miejsca i w najlepszym razie wywalczenia jednego punktu. Już sam awans na Euro był absolutnym sukcesem i nawet mimo wysokiej przegranej z Hiszpanią, rodacy z całą pewnością przywitają swój zespół jako bohaterów. Tym bardziej, że okazali się pogromcą Portugalii, co było zaskoczeniem dla całej Europy (i zmartwieniem wielu graczy stawiających swoje kupony na Ronaldo i spółkę). Hiszpanie w fazie grupowej nie stracili bramki. Kiedyś musi to nastąpić i typuję, że taki stan rzeczy nastąpi w spotkaniu z Gruzją. Kurs na BTTS jest całkiem atrakcyjny, a uważam, że nie pozbawiony sensu. Obie drużyny rywalizowały wspólnie w kwalifikacjach w ubiegłym roku. I w obu meczach eliminacyjnych Gruzja wbiła Hiszpanom po jednej bramce.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2248
R 886,6K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szwajcaria - Włochy
Typ: Włochy i poniżej 2,5 gola
Kurs: 4,0
Bukmacher Forbet
Post w dziale:
Analiza:
Włosi to zawsze ekipa, która jest stawiana w gronie faworytów do wygrania głównych imprez. Może Serie A nie jest już od kilku lat wiodącą potęgą na arenie międzynarodowej, ale jak zbiorą swoją ekipę to Włosi skutecznie potrafią walczyć z najlepszymi, a na ich drodze staną średniacy - Szwajcarzy, więc liczę, że nie potkną się na tej przeszkodzie . Do ich zwycięstwa dokładam under 2,5 gola, bo co jak co ale zawsze Włosi zaczynali od pilnowania własnej bramki. Wyniki na tym turnieju nie do końca to potwierdzają, ale wierzę, że dopiero teraz rozpocznie się porządna gra w piłkę, a mecze wygrywa się obroną. Kurs za taki składak solidny.
 
Ostatnia edycja:
demarcel 119K

demarcel

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Data 02.07.2024 r.
Godzina: 21:00
Spotkanie: Austria -urcja
Typ: Austria
Kurs: 1.87
Bukmacher Forbet

Analiza: wygrała nieoczekiwanie naszą grupę. Pokonała z łatwością nasz zespół oraz Holendrów, którzy nie umieli sobie poradzić z dobrą obroną Austriacką. Jedyny sposób na Austriaków to dośrodkowania i ew strzał z daleka. Turcja ma dwóch takich zawodników, którzy mogą napsuć krwi ale wątpię w to aby dała radę. Udało im się jedynie pokonać słabych Czechów i to grających prawie cały mecz w osłabieniu i zremisować z fenomenalną Gruzją. Austria miała być czarnym koniem i to się potwierdziło. Patrząc na grę obu zespołów po fazie grupowej i stylu w jakim kto grał przeciwko wyżej notowanym rywalom to faworyt tego spotkania jest jeden Austria.
 

Załączniki

5xharoldx5 1,5M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Szwajcaria - Włochy

Typy:
obie reprezentacje strzelą gola @2,20 Superbet
remis @2,90 Superbet
Włochy awansują po rzutach karnych @10,00 Superbet

Jest to ciekawe zestawienie. Bukmacherzy faworyzują Włochów, ale raczej lekko. W fazie playoff nie ma już miejsca na błędy, więc obie reprezentacje będą grały raczej uważnie. Mimo to uważam, że po jednym golu z obu stron powinniśmy zobaczyć. Szwajcarzy na tym turnieju mieli już dwa remisy- ze Szkocją i z Niemcami. Włochy miały jeden remis z Chorwacją. Oglądałem mecze jednych i drugich i według mnie ich aktualny poziom jest mniej więcej wyrównany, dlatego nie będę zaskoczony jeśli do wyłonienia zwycięzcy będzie potrzebna dogrywka, a nawet rzuty karne.

Niemcy - Dania

Typy:
obie reprezentacje strzelą gola @2,15 Superbet
w meczu będzie rzut karny @3,00 Fortuna

W tej parze dużym faworytem do awansu są Niemcy, ale według mnie do zera nie wygrają. Niemcy mocno poprawili swoją defensywę, bo w zeszłym roku była ona dziurawa jak ser szwajcarski, ale jeszcze trochę błędów robią. Fajnie się ogląda ich grę na tych mistrzostwach, grają naprawdę szybko, sporo się dzieje w ich meczach. Sądzę, że w meczu z Danią również narzucą szybkie tempo gry, często będą gościć w polu karnym i widzę tutaj dobrą szansę na rzut karny.
 
Ostatnia edycja:
B 137,8K

bukibuk

Użytkownik
Szwajcaria - Włochy

Włochy się męczą, Szwajcaria nie zachwyca, poza pierwszą połową z Węgrami to też były męki i obrona prowadzenia z Niemcami. Czego tutaj się spodziewać w tym spotkaniu, trudno powiedzieć. Wydaje się, że kursy wystawione prawidłowo. Myślałem początkowo o 1x, ale kurs to tylko @1,53. Wspominany już wyżej BTS wygląda ładnie @2,17 i pewnie go zagram. Ale poza tym spróbuję zagrać over 1,5 strzała Chiesy @1,68 i over 0,5 celnego za @2,1. Myślę że będzie próbował troche wziąć na siebie to spotkanie, starał sie sporo dryblować w poprzednich meczach, myślę że będą próby uderzenia z jego strony

Niemcy - Dania
Niemcy na razie spokojnie, ekonomicznie, grają to co muszą, pierwsze miejsce i na drodze bezbarwna Dania, dlatego spodziewam się, że gospodarze to spokonie wezmą i potem w 1/4 czeka na nich duże wyzwanie. Próbuję grać ich zwycięstwo za @1,64 i -1,5 handi za @2,7. Myślę, że Dania bez argumentów w tym spotkaniu i będzie to spokojny awans. Do tego dorzucę jeszcze Wirtz over 1,5 strzała i over 0,5 celnego za @1,62 i @1,6.
 
Ostatnia edycja:
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
18:00 Szwajcaria - Włochy
będzie seria rzutów karnych @ 4.10
Fortuna

To spotkanie od samego początku śmierdzi mi remisem. Szwajcarzy bardzo dobrze się zaprezentowali w swojej grupie, a mało brakowało i wyszli by z pierwszego miejsca. To samo może powiedzieć o reprezentacji Włoch, którzy mieli sporo szczęścia strzelając wyrównującego gola w doliczonym czasie przeciwko Chorwacji i przeszli z automatu dalej.
Uważam, że będzie to mecz pełen kontroli w środku pola i dość nudny. Obie ekipy zagrają ostrożnie i nie spodziewam się tutaj większych fajerwerków. Nie będę zdziwiony jak mecz nawet zakończy się bezbramkowym remisem, a więc stad mój typ na rzuty karne w tym spotkaniu. Do tego dochodzi upał, który będzie towarzyszył piłkarzom dzisiaj i jutro. Czy to czas na pierwsza serie rzutów karnych na tym turnieju?. Mam nadzieje, że tak.

21:00 Niemcy - Dania
Niemcy powyżej 5.5 rz. rożnych @ 1.75
Niemcy powyżej 6.5 rz. rożnych @ 2.46
Fortuna

Dania na tym turnieju wyglada kiepsko i nie widzę tutaj większych szans na ich awans. Naprawdę musiałby się stać cuda żeby awansowali dalej. Niemcy jako gospodarz będą chcieli ta rywalizacje zakończyć w regulaminowym czasie gry, bowiem w kolejnej fazie zmierza się raczej z Hiszpania. Stad tez moja propozycja na ich rzuty różne. W fazie grupowej nabili ich aż 25 co jest świetnym wynikiem. Najmniej bo tylko 5 było w spotkaniu przeciwko Szkocji, ale tam już po pierwszej połowie było po meczu.
Uważam, że dzisiaj Niemcy z minuty na minutę będą się rozkręcać i dążyć do zdobycia szybko gola aby spotkanie ustawić pod siebie. Ich duża liczba rzutów różnych powinny być normalnością.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2,1M

sunxl

Typer
Niemcy vs Dania: powyżej 8.5 rzutów rożnych✅
Szwajcaria vs Włochy: powyżej 8.5 rzutów rożnych✅
AKO @2.27 Superbet ✅

Na singla Niemcy vs Dania: powyżej 11.5 rzutów rożnych @3.00 BETFAN✅


Reprezentacja Niemiec prezentowała się do tej pory wzorowo, chociaż po remisie ze Szwajcarią pojawiły się małe wątpliwości. Naturalnie die Nationalelf było stroną dominującą w ostatnim starciu grupowym, ale Suisse umiejętnie się broniło i dopiero zmiennicy David Raum oraz Niclas Füllkrug dały wyrównanie i upragnione pierwsze miejsce. Julian Nagelsmann miał zapewne orzech do zgryzienia, na kogo postawić na pozycji napastnika. Jest naturalnie Kai Havertz, ale piłkarz BVB daje liczby, zaliczając krótkie epizody z ławki rezerwowych. Reszta składu jest raczej pewna i selekcjoner Niemiec nie będzie tutaj zaskakiwał swoich kibiców. Die Nationalelf stara się grać kombinacyjną piłkę, wszak w swoich szeregach posiada zawodników, jak Florian Wirtz, czy też Jamal Musiala. Brakującym elementem był Toni Kross, który łączy formacje defensywą z ofensywną. Czy gospodarze turnieju staną na wysokości zadania?

Dania zrobiła po prostu swoje i po trzech remisach w grupie udało się awansować do strefy play-off. Skandynawowie bardzo dobrze zaprezentowali się szczególnie w starciu z Anglią i nikt nie zdziwiłby się, gdyby komplet punktów powędrował do formalnych gości. Widoczna jest tutaj zespołowość i naturalnie są indywidualności, ale koniec końców liczy się drużyna. W spotkaniu z Serbią Dania byłą stroną dominującą i zabrakło skuteczności, aby cieszyć się z wygranej. Tylko 2 gole strzelone w fazie grupowej pokazują, gdzie leży problem Skandynawów. O ile w defensywie wygląda to dobrze, tak ofensywa kuleje i fani liczą przede wszystkim na wschodzącą gwiazdę Rasmusa Hojlunda. 21-latek nie zaliczył jeszcze trafienia podczas mistrzostw rozgrywanych w Niemczech. Czy zrobi to w meczu z gospodarzami?

Czy to w pracy, czy też na social mediach rozmawiałem z kilkoma Niemcami i obawiają się Duńczyków. Starsi fani die Nationalelf wiedzą, że Dania to niewygodny dla nich przeciwnik i bilans bezpośrednich rywalizacji to potwierdza. Na 9 rozegranych spotkań w historii Skandynawowie sięgnęli po triumf aż 5-krotnie, gdzie Niemcy cieszyli się ze zwycięstw jedynie 2 razy.

Zdecydowałem się na kornery i pobieram próg 8.5 takich stałych fragmentów gry. Gospodarze w swoich meczach mieli do tej pory 5, 18, 12 kornerów o goście 14, 6, 10. Mam nadzieję na wyrównane starcie.

Nieco wcześniej rozpocznie i mecz Włochów ze Szwajcarami. Suisse pokazało się do tej pory z bardzo dobrej strony. Brak porażki to jedno, ale przede wszystkim spotkanie z Niemcami dało nadzieję na osiągnięcie czegoś większego, niż jedynie 1/8 finału. Na poprzednich mistrzostwach nacja ta zatrzymywała się często na tym etapie, tym razem ma być już inaczej. Murat Yakin zbudował zespół oparty na doświadczeniu, jak Granit Xhaka, czy też Xherdan Shaqiri. Ten duet daje radę, ale jednym z odkryć turnieju jest Dan Ndoye. Napastnik Bolognii podbija swoją cenę i jest już na celowniku wielu europejskich klubów. Czy zawodnik ten popisze się 2. trafieniem na tym EURO?

Italia nie zachwyciła swoją postawą w fazie grupowej. Można powiedzieć, że nawet bardziej zawiodła. Porażka z Hiszpanią 0:1 pokazała, gdzie na ten moment znajdują się obrońcy tytułu. Jasne przegrana nie była wysoka, ale jeżeli ktoś oglądał tamto widowisko, to mógł wyciągnąć negatywne wnioski co do gry Włochów. Remis z Chorwacją był nieco szczęśliwy, ale takie starcia budują zespół i ciekawy jestem, czy Italia w swoim stylu będzie grać lepiej w fazie pucharowej. Brakuje napastnika, który kończyłby akcje swoich kolegów. Sporą nadzieją był Gianluca Scamacca, bo przecież piłkarz ten zdobył wraz z Atalantą puchar Ligi Europy, ale w barwach reprezentacyjnych nie prezentuje odpowiedniego poziomu. Gdyby mało było problemów, to podstawowy stoper Riccardo Calafiori pauzuje za żółte kartki. Defensor Bolognii to łakomy kąsek na rynku transferowym. Czy Włosi wreszcie zaskoczą pozytywnie?

Tutaj również skuszę się na kornery i pobieram próg 8.5 takich stałych fragmentów gry. Jedni i drudzy wykonywali do tej pory masę rzutów rożnych i mam nadzieję, że w bezpośrednim starciu również tak będzie. Szwajcaria w swoich meczach notowała takie liczby kornerów: 8, 13, 11, a Włosi 8, 7, 13. Linia 8.5 jest jak najbardziej do spróbowania!
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4103
A 40,3K

arekzk

Użytkownik
Piłka Nożna ⚽ EURO 🇪🇺 Godzina ⏰ 18:00
Spotkanie: Szwajcaria 🇨🇭- Włochy 🇮🇹
Typ: powyżej 23.5 Faule ✅
Kurs :1.63 @ FORBET

Godzina ⏰21:00
Spotkanie : Niemcy 🇩🇪 - Dania 🇩🇰
Typ: powyżej 21.5 fauli ✅
Kurs : 1.55

AKO 🍀 2.55✅✅✅

Witam . Po 2 dniach Przerwy wracamy do Rywalizacji o Mistrzostwo Europy w Piłce Nożnej. Po fajnych meczach jak i rozstrzygnięciach w grupach przechodzimy do Fazy Play-Off . Pierwszego dnia w 1/8 finału zagrają ze sobą Szwajcaria z Włochami oraz gospodarze Niemcy. Duńczykami . Teoretycznie przeciętny kibic z góry wytypował by wygrana Włochów oraz Niemców , jednak Kto śledzi turniej jak i mecze kontrolne wie że w cale tak oczywisto tutaj wcale być nie musi. Włosi grają co najwyżej przeciętnie a w mojej ocenie nawet słabo , jednak Szwajcaria także niczym nie zachwyciła tym bardziej na tle Szkocji czy Węgrów jednych z najsłabszych drużyn tego turnieju . Tutaj odrazu na myśl przyszedł mi remis i twardy mecz w środku pola dlatego próbuje powyżej 23.5 faule , co ciekawe inne buki mają linie 24.5 i jeszcze mniejszy kurs 🙈 Dokładam do tego drugie dzisiejsze spotkanie. Teoretycznie Niemcy u siebie są faworytami i grają naprawdę nieźle jednak Dania to niezwykle doświadczony o wymagający przeciwnik . Oglądałem ich mecze i mogę stwierdzić że rozgrywanie piłki jest na najwyższym poziomie ,tam brakuje moim zdaniem napastnika oraz ostatniego podania . Co ciekawe na poprzednim Euro Dania również po 3 remisach wyszła z grupy aby odpaść dopiero w półfinale z Anglią po tym pamiętnym karnym w dogrywce. Ogólnie tutaj też sądzę że będzie pod 25 przewinień , linia nie najgorsza a sposób gry Niemiec na tyle się zmienił że sami bardzo często faulują +- 15 razy , w fazie grupowej była to średnia 13 fauli na mecz ,Dani 11 fauli Dzisiaj jednak mecz wyższej rangi ,bez żadnej kalkulacji . Jak dla mnie takie combo jest bardziej prawdopodobne niż ryzykować na którąkolwiek z drużyn nawet Niemiec
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1355
ziroxxx 835,3K

ziroxxx

Znawca - Piłka nożna
Niemcy - Dania, Niemcy over 0,5 gola + Niemcy over 4,5 RR @ 1.65 Forbet

Analiza:
Idę dzisiaj w prostotę. Niemcy u siebie są mocni i uważam, że mogą daleko zajść w turnieju. Łatwość w dochodzeniu sytuacji podbramkowych. Sporo strzałów na bramkę i dużo rzutów rożnych. W innych kuponach brałem pod uwagę strzały oraz strzały celne. Dania może postawić wysoko poprzeczkę, ale 3 remisy w grupie pokazują, ze nie jest do Dania z poprzednich Mistrzostw. Myślę, że spotkanie Niemców z Szwajcarią bylo wypadkiem przy pracy. W tym meczu tylko skuteczności brakowało. Bo Niemcy stworzyli sobie sporo sytuacij. Proponuje zagrać w dzisiejszym meczu na minimum 5 RR oraz 1 bramkę dla Niemców.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2928
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Niemcy - Dania 2:0 (6:6 rożnych)

Przed nami pierwszy dzień z 1/8 finału Mistrzostwa Europy.
Gospodarze tego turnieju - Niemcy podejmują Danię. Niemcy bardzo pewnie awansowali z fazy grupowej po 2óch zwycięstwach 5:1 ze Szkocją, 2:0 z Węgrami i po remisie 1:1 ze Szwajcarią. Wiele mówi się, ze mecz ze Szwajcarią troszkę zweryfikował Niemiecką drużynę no i tak po części było. Ja jednak uważam, że stać ich na zdecydowanie lepszą grę a mieć w głowie, że i tak wyjdą z grupy to gra się luźniej.
Dania po 2óch remisach 1:1 ze Słowenią i 1:1 z Anglią musiała bić się z Serbią o awans, okazało się, że 0:0 wystarczyło. 3 remisy i dziwne, bo najlepsze spotkanie rozegrali z Anglią.
Obie drużyny potrafią nabijać rożnych bardzo dużo w swoich meczach - Niemcy nabili ich 5 ze Szkocją (w drugiej połowie), 11 z Węgrami i 9 ze Szwajcarią natomiast Dania nabiła ich 9 ze Słowenią, 4 z Anglią i 8 z Serbią więc widać, że potencjał jest niesamowity.
Ogólnie sam osobiście chciałem wejść w same rożne jednak kolega u góry mnie uprzedził dlatego taki łączony typ.
Uważam, że Niemcy u siebie przejdą Danię i wygrają ten mecz w regulaminowym czasie gry.

Niemcy + powyżej 8,5 rzutów rożnych 2,4 Fortuna

Szwajcaria - Włochy 2:0 (4:6 rożnych)

Na pierwszy rzut oka dość wyrównane spotkanie ponieważ Włosi to już nie tak sama klasa co kiedy ale... to nadal drużyna bardzo groźna. To, że zagrali tak defensywnie i tak słabo z Hiszpanią nie oznacza, że będą tak grać cały czas. Nadal w tej drużynie są zawodnicy bardzo dobrzy jak F. Chiesa, N. Barella, Jorginho, G. Donnaruma, D. Frattesi i inni. W grupie pokazali się z dość średniej strony, wygrana 2:1 z Albanią, porażka z Hiszpanią 0:1 i remis szczęśliwy z Chorwacją 1:1 po golu w ostatniej minucie meczu.
Jeżeli chodzi o Szwajcarów to najpierw wygrana 3:1 z Węgrami a potem przyszedł remis ze Szkocją 1:1 po przeciętnym spotkaniu. W ostatniej kolejce zremisowali 1:1 z Niemcami dość pechowo bo stracili gola w 92 minucie meczu.
Ogólnie ciężkie spotkanie do typowania ale ja spróbuję pójść w stronę podobną do meczu Niemcy vs Dania tyle, że...

Włochy lub remis + powyżej 7,5 rzutów rożnych 1,83 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2671
elalma 163,8K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Niemcy - Dania
Musiala liczba strzałów celnych 1+ (EE)
betfan 1.69

Niemcy są zdecydowanym faworytem tego spotkania, nie tylko patrząc na fakt, że grają u siebie. Patrząc na ich występy wyglądali po prostu dużo lepiej od Duńczyków. Musiala w poprzednich spotkaniach za każdym razem oddawał po minimum 1 celnym strzale, przeciwko Szkocji miał ich nawet 2. Moim zdaniem Niemcy będą mieć tutaj zdecydowaną przewagę i przełoży się to też na sporą liczbę strzałów, oby też celnych ze strony Musialy.

Kroos podania 100+ & Musiala strzały 2+
fortuna 2.63
Kroos miał 102 podania ze Szkocją, 131 z Węgrami i 107 ze Szwajcarią. Jak widać, spokojnie pokrywał tę linię i moim zdaniem w połączeniu z uderzeniami Musiali mamy naprawdę fajny kurs.

Post automatycznie złączony:

Szwajcaria - Włochy
Podwójna szansa (1.poł. lub mecz) 0-0
fortuna 1.59

Serię meczów 1/8 finału Euro rozpoczyna spotkanie Szwajcarów z Włochami. Spodziewam się tutaj stosunkowo nudnego meczu i remisu do połowy lub nawet na koniec. Szwajcaria w grupie zremisowała 2 z 3 spotkań, Włosi podzielili się punktami z Chorwatami. Tutaj nie widzę znaczącej przewagi po żadnej ze stron. Włochy jak dla mnie były przeraźliwie nudne i nie widzę w ich zespole nikogo, kto mógłby zrobić różnicę.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1149
M 178,1K

mexes200

Użytkownik
18:00 Szwajcaria - Włochy
Typ: 1X
Kurs: 1.55
BETCLIC
Zaczynamy zmagania w 1/8. Zacznę od tego że Włosi całkowicie mnie nie przekonują w tym turnieju pokonali Albańczyków 2:1 którzy pożegnali się już z turniejem, przegrali po fatalnym stylu lecz w minimalnym wymiarze kary z Hiszpania 0:1 oraz szczęśliwie zremisowali 1:1 po golu wyrównującym w doliczonym czasie gry z Chorwacją wyrzucając ich z turnieju. Dziś może spotkać ich ten sam los.. w eliminacjach do turnieju zajęli drugie miejsce za Anglią z tyloma samymi punktami co trzecia Ukraina która wywalczyła awans po barażach. Szwajcaria zaś bardzo dobrze pokazała się w meczu z Niemcami remisując 1:1 tracąc bramkę również w końcówce, zremisowali ze Szkocją 1:1 oraz pewnie pokonali Węgrów 3:1. Kursy w ich stronę spadają i słusznie, dla mnie ta drużyna może być czarnym koniem turnieju i dojść do finału z racji że bardzo dobrze zagrali z Niemcami oraz świetnie operowali piłką w pozostałych spotkaniach idę w ich stronę i Włosi dziś wyciągają maxymalnie dogrywkę w dzisiejszym spotkaniu. Powodzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2928
maarcin14 897,7K

maarcin14

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szwajcaria - Włochy 2:0
Typ: 1X
Kurs: 1.54
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Witam, dziś zaczynamy fazę pucharową Mistrzostw Europy, jako pierwsi w 1/8 zagrają Szwajcarzy i Włosi, ten mecz zacznie się o 18, typuję w nim wygraną Szwajcarii bądź ewentualny remis po 90 minutach. Po fazie grupowej lepsze wrażenie sprawili na mnie zawodnicy Szwajcarii, którzy nie doznali w grupie żadnej porażki, a mierzyli się z gospodarzami turnieju Niemcami, walecznymi Szkotami i będącymi w dobrej formie w ostatnich miesiącach Węgrami. Szwajcaria gra bardzo solidnie, ma swój pomysł na mecze, myślę że Włosi będą mieli dziś spore kłopoty. Włochy wyszły z grupy, ale mieli spore problemy z Albanią, z Hiszpanią zasłużenie przegrali grając słaby mecz, a z Chorwacją mieli mnóstwo szczęścia remisując w ostatnich akcjach. Typuję 1X.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2671
kubabrenner 128,5K

kubabrenner

Użytkownik
Niemcy - Dania
Typ: Niemcy lub remis + over 0.5 gola w meczu + 3.5 RR Niemców
Kurs: 1.50 (fortuna)

1719659116177.png

BetBuilder złożony z chyba najpewniejszych rzeczy w dzisiejszym meczu, dający łącznie 1.50 czyli fajny kurs do dubla. Osobiście będę tu też składał awans moich faworytów do tytułu, ale na pewno zagram też taką bezpieczniejszą opcję. O rogach rozpisywałem się już w dwóch poprzednich analizach dot. Niemców, pokrywali to każdorazowo przebijając nawet wskazane przeze mnie linie, więc te 4 z Duńczykami w 90 minut to powinna być czysta formalność, ciąg na bramkę przez 90 minut i przepychanie wielu akcji skrzydłami, do tego Schmeichel na bramce, który uwielbia parowanie na rożne i rzadko ryzykuje łapanie - wszystko to utwierdza mnie, że te 4 rogale Niemcy zrobią. Czy wpadnie gol w meczu? Zdziwię się, jeśli nie, Niemcy póki co w 3 meczach strzelili 8 bramek, Dania co prawda dwie, choć ostatni mecz to było holowanie na remis w celu awansu. Patrząc na h2h z całej historii (9 spotkań) to zawsze padał choć jeden gol. Niemcy raczej nie będą chcieli tego kończyć w karnych, więc powinien być otwarty mecz, na pewno do pierwszej bramki. No a Niemcy lub remis to dla mnie najpewniejszy bet z tej sklejki, nie widzę opcji, żeby Dania wyrzuciła tak silnego gospodarza w 1/8. Jeszcze stara Dania może, ale nie obecna prowadzona przez Hjulmanda. W grupie 3 remisy, jak jeszcze remis z Angolami to nic złego (chociaż patrząc jak tamci grają to można powiedzieć, że i tak słabo), tak nie dowiezienie wygranej ze Słowacją czy 0-0 z Serbami, bardzo słabo. Niemcy zupełne przeciwieństwo, dominacja w każdym meczu, bilans 8-2, jedynie remis ze Szwajcarami, choć to Niemcy przeważali i zrobili więcej groźnych akcji. Spodziewam się jakiegoś 2-0 dla Niemców, jednak zabezpieczam to remisem gdyby potrzebowali na awans 120 minut, a im dłużej nie padnie pierwszy gol dla Niemców, tym łatwiej powinny wejść rogi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2664
maarcin14 897,7K

maarcin14

Użytkownik
Niemcy - Dania
Dania strzeli gola
@1.66 Fortuna

O 21 Niemcy zagrają z Danią, moim typem na to spotkanie jest gol Danii, Dania dotychczas w tym turnieju nie przegrała, zanotowała 3 remisy, pierwszy mecz ze Słowenią był nieudany, dość słaby w wykonaniu Danii ale już w spotkaniu z Anglią Dania pokazała się z naprawdę dobrej strony, i bardzo długimi momentami byli lepszym zespołem, byli bardzo blisko wygranej, oddali mnóstwo strzałów, szukali tych pozycji by móc sprawdzić bramkarza rywali, w meczu z Serbią który zakończył się bezbramkowym remisem również byli stroną dominującą, Dania nie ma nic do stracenia a Niemcy to gospodarz turnieju, myślę że na nich będzie ciążyć większa presja, Dania na pewno będzie miała swoje sytuacje, jest to charakterna drużyna, bardzo waleczna, typuję gola Danii.
 
Do góry Bottom