>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Finału Mistrzostw Europy [29.06.2024 - 2.07.2024] - Typy + Dyskusja

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Magical Snap - 2024.06.27 15.25 - 001.png



Nie masz konta w Fuksiarz, nic straconego - załóż je wchodząc na fuksiarz.pl lub klikając w baner i odbierz 100% do 50 zł. Zwrot w gotówce! 1000x200-1.png



Z racji, że poznaliśmy się już pierwsza pare 1/8 finału, to wlatuje nowy temat.
Post oczywiście będzie aktualizowany o kolejne pary i kursy.
 
Ostatnia edycja:
scorpio82 275,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro
Godzina: 21:00
Spotkanie: Niemcy - Dania
Typ: wygrana Niemiec (w czasie regulaminowym)
Kurs: 1.60
Bukmacher Fortuna
Analiza:
Wykraczamy w decydującą fazę turnieju i już pierwszego dnia gospodarze zmierzą się z Danią. Pomimo trudnej przeprawy ze Szwajcarią w ostatniej serii fazy grupowej Niemcy pozostają jedynym z faworytów choć układ drabinki stał się wybitnie niekorzystny. Niemcy w 3 meczach grupowych zdobyli 7 punktów będąc w każdym z nich stroną dominującą. Dziś będą chcieli podtrzymać serię 7 meczy bez przegranej z których 5 wygrali. Szansa duża ponieważ Dania na Euro meczu nie wygrała a jako zespół na dziś wydają się być zespołem słabszym.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1484
R 746,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Anglia - Słowacja
Typ: Anglia (RT)
Kurs: 1.42
Bukmacher Superbet
Analiza:
Remis w ostatnim meczu grupowym Słowacji i Rumunii dawał awans obydwu drużynom ale zamiast "pokojowego trzymania wyniku" oglądaliśmy ciekawe i bardzo zacięte widowisko z wieloma sytuacjami bramkowymi. Anglia grała w grupie, w której aż pięć z sześciu rozegranych meczów zakończyło się podziałem punktów a jedyna wygrana to zwycięstwo w pierwszym meczu właśnie Anglików z Serbią. W kolejnych spotkaniach z Danią a szczególnie ze Słowenią grali już słabiej rażąc nieporadnością pod bramką przeciwników i grą do tyłu. Słowacy w pierwszym spotkaniu zaskoczyli niemrawych Belgów a awans do 1/8 to już znakomity wynik. Gra w fazie pucharowej to już jednak inny wymiar i Anglicy muszą zagrać zdecydowanie "do przodu" bowiem dogrywka czy karne to już loteria.
 
P 8,2K

poop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Spotkanie: Francja - Belgia
Typ: Poniżej 2,5 goli
Kurs: 1.62
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Obie drużyny grały do tej pory bardzo defensywnie. Po rundzie grupowej mają jednakowy bilans bramkowy: jedynie 2 bramki strzelone i tylko 1 stracona. W fazie pucharowej nie spodziewam się diametralnej zmiany w grze obu zespołów. Tutaj przy przegranej od razu się odpada, więc drużyny będą grały bardzo zachowawczo. Przy remisie, będzie dogrywka, więc jeśli będzie 0-0 czy 1-1 pod koniec meczu, to nikt nie będzie ryzykował utraty bramki, tylko "doturla" wynik do gwizdka arbitra i będzie chciał rozstrzygnąć pojedynek w dodatkowych 30 minutach. Może być również sytuacja, że jedna z drużyn strzeli gola, postawi autobus i będzie się broniła do końca.
 
H 82,7K

hagi84

Użytkownik
powaznie Angoli grac po 1,4? pewnie 1,2 by dali i dalej by ludzie grali - cyrk
 
Otrzymane punkty reputacji: +278
Cabron 70,2K

Cabron

Użytkownik
Angole grają totalne gówno a wślizgn się do na finału jak 3 lata temu, bo mają autostradę w swojej drabince
 
H 82,7K

hagi84

Użytkownik
ja nic nie napisalem, ze nie lubie, ale gdzie tu jakakolwiek oplacalnosc w kursie 1,4 na Angoli, ktorzy kompletnie nic tu nie pokazali?
Argument bo musza? Slowacy tez musza.
 
no PRO8L3M 16,7K

no PRO8L3M

Użytkownik
Bukmacherzy ustawiają niskie linie na bramki w meczu Szwajcarii z Włochami. Szwajcarzy potrafią grać na dużych turniejach, nie schodzą poniżej poziomu . W fazie grupowej te mecze były dobre z ich strony i według mnie mają duże szanse na awans. Buki zakładają chyba Catennaccio jednak jak popatrzymy na włoski środek obrony i fakt, że w każdym z meczów grupowych jako pierwsi tracili bramkę to poddaję w wątpliowość czy będą w stanie zarządzać tym meczem. Szwajcarzy powinni stworzyć sobie kilka sytuacji do gola. Fajnym odświeżeniem w tej kadrze jest Ndoye i z ławki Duah może pomóc.
Myślę, że Szwajcaria będzie szukać swoich szans w regulaminowym czasie, strzeli gola i być może awansuje.

Szwajcaria - Włochy, Szwajcaria strzeli @ 1,54 STS
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1182
R 746,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szwajcaria - Włochy
Typ: remis
Kurs: 3,05
Bukmacher Fortuna
Analiza:
W przeciwieństwie do drugiego sobotniego półfinału Niemcy - Dania, który mimo wszystko ma wyraźnego faworyta w postaci gospodarzy mecz Szwajcaria - Włochy ma dużą szansę aby rozstrzygnąć się dopiero w dogrywce lub w karnych. Szwajcarzy po wygranej 3:1 w pierwszym meczu na Euro z Węgrami zanotowali jeszcze dwa remisy po 1:1 ze Szkocją i Niemcami, gdzie wyrównującą bramkę stracili w przedłużonym czasie gry. Włosi po wygranej w pierwszym meczu z Albanią praktycznie nie istnieli w przegranym tylko 0:1 meczu z Hiszpanią a w ostatnim spotkaniu z Chorwacją wyrównującą bramkę strzelili w 98 min gry. Mecz w fazie pucharowej ma swoje prawa i obie drużyny przystąpią do niego z dużą ostrożnością a z każdą upływającą minutą wynik remisowy będzie coraz bardziej prawdopodobny. Dwa ostatnie mecze między tymi drużynami- wprawdzie towarzyskie- kończyły się podziałem punktów.
 
Ostatnia edycja:
berserk 303,6K

berserk

Użytkownik
Szwajcaria - Włochy

Spotkanie 2 drużyny grupy A z druga druzyną grupy B

Włosi znaleźli sie tutaj rzutem na taśme po bramce w 98 minucie z Chorwacją która była tragiczna na tym Euro.
Lepsze wrażenie po fazie grupowej wywarli na mnie Szwajcarzy którzy pewnie pokonali Węgrów i zanotowali dwa remisy w tym z gospodarzem turnieju Niemcami.

W 8 na ostatnich 9 spotkań Szwajcarii na EURO obie drużyny strzelały gola

Myślę że Szwajcarzy spokojnie są w stanie chociaż raz pokonać Donnarume. Nie jest to jakis wyczyn co pokazały już reprezentacje Albanii Hiszpanii o raz wspomnianej Chorwacji.

Za kartki nie zagraja Widmer i Calafiori

Stawiam tutaj na gola Szwajcarii

Szwajcaria gol 1,55 betway
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +335
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Niemcy - Dania
Typ: Niemcy wygrają jedną z połów + strzelą w obu połowach
@2.90 Superbet

Prawdopodobnie nie będę odosobniony w osądzie, że Niemcy są mocnym faworytem tego spotkania i patrząc na ich grę w fazie grupowej można powoli ryzykować stwierdzenie, że aspirują do finału, a już co najmniej do czołowej czwórki. W grupie ugrali siedem punktów, remisując jedynie ze Szwajcarią. Jednak w meczu z Helwetami przeważali, oddając w sumie 13 strzałów plus 5 zablokowanych, a także wykonując 9 rzutów rożnych i odnotowując 62% posiadania piłki. Duńczycy z trzema remisami i tak naprawdę każdy mógł wyjść z tej grupy, nawet Serbia, która nic nie pokazała na turnieju, ale nieomal zatrzymała Anglię. Niemców typuję na faworytów tego meczu i myślę, że są w stanie zdobyć bramkę w obydwu połowach konfrontacji.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +970
scorpio82 275,3K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Słowenia
Typ: wygrana Portugalia
Kurs: 1.42
Bukmacher: Betfan
Analiza:
Po fatalnie końcówce czerwca nowy miesiąc zaczynam od mam nadzieję poważnego grania i meczu 1/8 Euro w którym faworytem do zwycięstwa zespół Portugalii. CR i spółka dość pewnie wygrali swoją grupę i w meczu z Gruzją mogli wystąpić w rezerwowym składzie co może mieć znaczenie w dzisiejszym meczu. W pierwszych 2 meczach Portugalia wyglądała dobrze prowadząc grę i dochodząc do wielu sytuacji bramkowych. Powiedzieć tego nie można o Słowenii, która ma za sobą 3 remisy które dały 3 miejsce w grupie C. Kadrowo Portugalia dużo lepsza i każdy inny wynik niż zwycięstwo będzie sensacją
 
arass1 254,4K

arass1

Użytkownik
Niemcy - Dania
29 czerwca 2024 godz. 21:00

Po dwóch tygodniach zmagań w fazie grupowej turniej wchodzi w fazę pucharową i nie będzie już mowy o kalkulowaniu, odpuszczaniu czy oszczędzaniu sił, ponieważ przegrywający odpada. Niemcy wydają się być zdecydowanym faworytem w meczu z Danią, ale spodziewam się, że rywal może postawić im trudne warunki. Jednak nie będę typował wyniku w tym spotkaniu, a skupię się na rzutach rożnych, których oba zespoły wykonują sporo na tym turnieju.

Niemcy do tej pory na Euro wprowadzali piłkę z narożnika boisko odpowiednio:
  • ze Skocją 5 razy,
  • z Węgrami 11 razy,
  • ze Szwajcarią 9 razy.
Natomiast osiągnięcia Duńczyków pod tym względem prezentują się następująco:
  • ze Słowenią 9 rzutów rożnych,
  • z Anglią 4 rzuty rożne,
  • z Serbią 8 rzutów rożnych.
Jak doskonale widać statystyki wykonywania kornerów przez obie reprezentacje są imponujące i były także takie w meczach przygotowawczych do Mistrzostw Europy. Liczę na to, że również i tym razem obie ekipy pokuszą się o wywalczenie dużej ilości stałych fragmentów gry z narożnika boiska.

liczba rzutów rożnych powyżej 8,5 @ 1.50 fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2140
O 342,4K

ogon_w44

Typer
Niemcy wygrana 1.62 superbet

Raczej nie widzę tego, że dania mogłaby tu ugrać chociaż remis i dogrywkę. Niemcy mają taką pakę, że na Danie w zupełności powinno to wystarczyć. Co prawda Dania pokazała się ładnie w fazie grupowej, ale na Niemców to i tak sporo za mało.
Dania będzie tu grała ostrożnie, tak myślę i Niemcy to wykorzystają. Myślę że już do przerwy w pakują bramkę a gdy Dania się otworzy to jeszcze wynik podwyższa.
Post automatycznie złączony:

Szwajcaria - Włochy

Tu jest mi bliżej do Szwajcarów niż do Włochów którzy nic wielkiego nie pokazali.
Szwajcarzy to od paru lat naprawdę solidna paka. Jest to typowo turniejowa drużyna. Uważam, że mogą awansować w tym starciu. Dla lubiących ryzyko proponuje awans Szwajcarii po dogrywce.

Anglia - Słowacja

No słaba ta Anglia... Mimo wszystko Słowację powinna pyknac. Dla mnie jest tu trochę " no bet" . Jak już bym musiał coś grać to rogi Anglii.

Hiszpania - Gruzja

Tu powinno być bez niespodzianek. Mimo zwycięstwa Gruzji z Portugalia, myślę że Hiszpanie co najmniej te 2:0 ich pykna.

Francja- Belgia

Obie ekipy rozczarowują swoją grą jak do tej pory a w tym meczu ktoś odpadnie więc dla mnie jedynym sensownym typem do gry będą tu kartki bo powinno ich być sporo.

Portugalia - Słowenia

Portugalia mimo tego ostatniego słabego meczu powinna awansować . Z Gruzja już nie musieli grać na 100 % . Mają lepszy skład lepszych zawodników na każdej pozycji. Jak mają tego nie wygrać

Rumunia - Holandia

Poszedłbym w kartki, bo czuję że Rumunia postawi tu opór holenderskiej drużynie. Spodziewam się przez długi czas remisu i nerwów obu drużyn co będzie się wiązało z kartkami.

Austria - Turcja

Dla mnie bardzo ciekawe spotkanie, ale nie mam swojego faworyta. Tu dla odmiany wybrałbym over spalonych bo obie drużyny są bardzo ofensywne i kreują sobie wiele sytuacji
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +489
L 1,7M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Szwajcaria - Włochy, awans Włochów, 1.67 Superbet

Typowy mecz 50/50, który wręcz śmierdzi na kilometr potencjalnym remisem czy dogrywką, ale w ostatecznym rozrachunku myślę, że cieszyć się będą Włochy. Szwajcaria prawie na każdym turnieju pokazuje się z niezłej strony, ale w ostatecznym rozrachunku czegoś tej ekipie po prostu brakuje. W przypadku Włochów mówimy o typowej ekipie turniejowej, która momentami potrafi się prześlizgnąć do finału, by ostatecznie sięgnąć po końcowy triumf. Włosi potrafią rozgrywać wielkie mecze i myślę, że tym razem nie każą czekać do ostatnich minut z konkretami.
 
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Szwajcaria - Włochy
Typ: czerwona kartka lub rzut karny
Kurs: 2.22
Bukmacher : : betters


No cóż tu już nie ma żadnego kombinowania i odpuszczania lecz walka o awans do ćwierćfinału ME , tak dla mnie to wygdaje mi się że lepiej zaprezentowali się na tych Mistrzostwach Szwajcarzy ale to moje zdanie , statystyka wyrażnie wskazuje na Włochów ale nie skreślam Szwajcarów i liczę że tutaj stać ich na dużo , nie typuję kto wygra czy ile bramek ale pójdę w typ dyscyplinarny a są ku temu powody bo jak wiemy to spotkanie sędziować będzie pan Szymon Marciniak , na tych mistrzostwach sędziował jeden mecz Belgów z Rumunami i pokazał 3 żółka ale jak wiemy stać go na dużo więcej , pan Szymon sędziował do tej pory zaledwie 2 mecze Włochów i pokazał 6 żółtek dla nich i 4 dla rywali natomiast mecze z udziałem Szwajcarów to zaledwie 1 spotkanie ale się też i działo bo w sumie 6 żółtek czerwona i karny ale wiadomo nie zawsze statystyki są ideakne , ja liczę że w takich meczach o taką stawkę fauli nie zabraknie i kto wie czy ten czerwony kolor kartonika się nie pojawi no i karny tak samo a sam kurs 2.22 na podwójny spory i zaryzykuję !
 
Ostatnia edycja:
typerskoki 487,4K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Szwajcaria - Włochy @ 2 @ 2,46 @ Betfan
Mega fajny kursik na Włochów. Patrząc na mecze Włochów wydaje mi się to wyraźnie lepsza ekipa od Szwajcarów. Szwajcaria była w słabej grupie. Wygrała z Węgrami, którzy nie dojechali na ten pierwszy mecz. Zaczęli coś grać dopiero od 2 spotkania a tak na prawde od 2 połowy w 3 spotkaniu. Potem remis z najsłabszą moim zdaniem na tym Euro Szkocją. No i na koniec remis z Niemcami robi wrażenie po dobrym taktycznie meczu, ale Niemcy mieli pewny awans i nie cisnęli tak jak chociażby w pierwszy meczu. Szwajcarzy wyglądają lepiej niż myślałem i po raz kolejny wyszli z grupy, ale po raz kolejny uważam, że na tym koniec. Na papierze poza genialnym Xhaką, mają kilka błysków, ale uważam że to nie ten rozmiar kapelusza na Włochów, którzy na papierze wyglądają lepiej i co ważne złapali pewność siebie. Po ostatnich wpadkach i braku awansu na MŚ i ciężkie boje tez w el do ME teraz wyszli z grupy śmieci. I nagrodą za walkę do końca jest całkiem fajna drabinka. Bo w dolnej połówce poza Anglią nie ma marek jak Francja, Niemcy, Hiszpania, Portugalia. A Anglia póki co gra taką tragedie, że finał wydaje się w zasięgu. Włosi tego taktycznie nie odpuszczą i uważam że awansują. Możliwe że po dogrywce, ale ryzykuje że uda się już w 90min. Spodziewam się podobnego meczu jak z Chorwacją gdzie Włosi byli strona zdecydowanie lepszą. Kurs bardzo fajny.

Niemcy - Dania @ betbuilder: 1 i Niemcy over 1,5 gola @ 2,10 @ Fortuna
Również całkiem fajny typ. Niemcy na razie obok Hiszpani wyglądają najlepiej w turnieju. Dania najpierw męczyła się ze Słowenią z takim Janzą w składzie, potem remis z tragiczna Anglią i nawet z memiczną Serbią bronili się do ostatnich minut by wytargać remis. Oni na tym turnieju jeszcze nie wygrali mając słabą grupę i strzelili tylko 2 bramki. Nie widzę by mogli zagrozić rozpędzonym gospodarzom turnieju, dla których odpadniecie na tym etapie było by wielką klęską. Nie ma się co męczyć dogrywkami, więc Niemcy powinni starać się szybko załatwić sprawę i jak najszybciej strzelić gola. Jak już zdobędą jednego pewnie będą chcieli dołożyć drugiego i na spokoju dokończyć spotkanie. Także sądzę tutaj wynik 2-0/3-1 za najbardzije prawdopodny a typ na win Niemców i over 1,5 gola wydaje się fajną promocją po kursie 2,10.



Anglia - Słowacja 1 i under 2,5 gola @ 3,05 @ Fortuna
Nie spodziewam się już zmiany w grze Anglików. Na mecz ze Słowenią spodziewałem się że się rozpędzą, ale dalej grali taki piach i wolną piłkę zachowawczą, że nie mam nadzieji że w tym meczu będzie inaczej. Słowacja wie jak grać z takimi drużynami co pokazali z Belgią i rozważam tu nawet zagrać X2. Uważam że do 70min może się utrzymywać 0-0 i pewnie w końcówce któreś wielkie nazwisko zrobi jakie błysk i te 1-0 wygrają. A móże ktos z ławki wejdzie i rozrzusza i wskoczy dzięki temu do 1 składu na kolejne mecze. Gdyby jednak ANglia strtzeliła w miarę szybko jak z Serbią to dalej typ w grze bo będzie murowanko bramki dalsza gra na 0 z tyłu


Hiszpania - Gruzja 1 (handicap -2,5) @ 2,70 @ Fortuna
Los zestawił chyba najlepszą ekipę fazy grupowej z potencjalnie najsłabszą z tych co się dostały. Gruzini wyprówali sobie żyły w meczu środowym, a Hiszpanie odpoczywali w poniedziałkowym - to kolejna rzecz mająca olbrzymie znaczenie. Także poza aspektami sportowymi inne aspekty też są mocno w stronę Hiszpanów więc tutaj powinno być bardzo przekonujące zwycięstwo. Wiadomo Hiszpanie nie będą się jakoś bardzo forsować, ale grając piłką mogą już na tyle wykończyć Gruzinów, że Ci przy wyniku 2-0 w 70min nie będą nawet próbwali się bronić i może paść w końcówce sporo bramek i się skończyć 5-0 i to bez zbytniego forsowania tempa przez Hiszpanie. Dla Gruzji ten awans jest już osiągnięciem stulecia i wydaje mi się że tamtejsza mentalnosć jest taka, że świętowanie już było o ile jeszcze nie trwa, a zaraz mecz i znacznie mniej czasu na regeneracje niż przeciwnnik. Dużo też zawdzięczają trenerowi Sagnolowi który dobrze rozpracował trenerów grupowych. O tym, że gra z Hiszpanią wie stosunkowo od niedawna, więc może braknąć czasu i umiejętności bo nawet świetny taktyk Spaletti był bezradny w meczu z Hiszpanami.
Typuje 4-0/5-0.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1485
R 746,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Austria - Turcja
Typ: Austria RT
Kurs: 1,91
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Austriacy po "planowej" przegranej z faworyzowaną Francją w meczu z Polską szczególnie w drugiej połowie osiągnęli sporą przewagę, co przełożyło się na strzelenie jeszcze dwóch bramek a od wyższej porażki uchroniła Polskę dobra dyspozycja Szczęsnego. W ostatnim meczu fazy grupowej Austria potwierdziła wszystkie swoje walory i dobrą skuteczność pokonując 3:2 Holandię i zajęła pierwsze miejsce w grupie E. Turcja po efektownej wygranej z Gruzją przegrała 0:3 z Portugalią i w ostatnim meczu z Czechami strzeliła zwycięską bramkę w 94 min, gdy grający 70 min w dziesiątkę Czesi niemal już całkowicie opadli z sił. Obydwie drużyny spotkały się towarzysko w marcu w Wiedniu i wtedy aż 6:1 wygrała Austria. Teraz mecz będzie z pewnością bardziej zacięty ale większa solidność i skuteczność na tle nierówno grającej Turcji powinna dać efekt w postaci wygranej Austriaków w regularnym czasie gry.
 
R 746,1K

rr62dga

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Portugalia - Słowenia
Typ: Portugalia i Portugalia powyżej 4,5 RR
Kurs: 1,74
Bukmacher: forbet
Analiza:
Portugalczycy po dwóch wygranych z Czechami 2:1 i Turcją 3:0 zapewnili sobie pierwsze miejsce w grupie i ostatni mecz z Gruzją wyraźnie odpuścili a na drużynę spadło sporo krytyki. Słowenia po trzech remisach do fazy pucharowej dostała się jako ostatnia drużyna z trzeciego miejsca. Słowenia w tym roku prezentuje się bardzo solidnie a w marcowym meczu towarzyskim w Ljubljanie pokonała 2:0 swego dzisiejszego rywala ale na Euro powtórzenie tego wyniku będzie raczej trudne. Portugalia musi wrócić do gry ofensywnej podobnie jak w meczu z Turcją bowiem Słoweńcy zapewne zagrają zwiększoną defensywą licząc na skuteczną kontrę lub ewentualną dogrywkę czy karne. W meczach z Czechami Portugalia egzekwowała 13 RR a z Turcją zaledwie 1 ale tutaj muszą od początku zaatakować a obrona Słowenii w meczach z Danią i Serbią aż dziewięć razy wybijała piłkę na róg.
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom