>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału LM - rewanże [16-17 marca 2010r]

Status
Zamknięty.
T 0

trk

Użytkownik
INTER AWANSUJE 2.18
Ja dzisiaj postawiłem na awans Interu, skoro wygral 2:1 to znaczy ze ma duze szanse wygrać po raz kolejny, a jeśli nie wygrać to skoro strzelił dwie bramki to może strzelić dzisiaj również dwie bramki a jeśli nie dwie to chociaż jedną. Skoro jest tak duża szansa na 1 bramkę to żeby awans dostała Chealse to potrzebuje 3:1 jeśli będzie 2:1 to w karnych wszystko jest możliwe a więcej płacą za win Interu :-D
Za grą na inter jest jeszcze jeden argument... całe forum uznało za oczywistość ze wygra Chealse. Spotykają się dwie dróżyny o zbliżonej klasie do tego Inter potrafił wygrać u siebie. Bukmacherzy płacą o niebo więcej za typ na inter więc trzeba brać takie okazje.
To jest LM a kochamy ją za piekną gre, emocje i nieprzewidywalność.
 
... 0

...

Użytkownik
No to i ja wtrącę swoje 3 grosze o meczu Chelsea - Inter. Wiele osób zarzucało Jose Mourinho, że rozpoczął tzw antyfutbol czyli bronienie za wszelką cenę jednobramkowego prowadzenia. Dzisiaj Inter nie musi wychodzić na Stamford Bridge by walczyć od pierwszych minut, wymieniać ciosy. Inter prowadzi jedną bramką. Jose Mourinho to przede wszystkim żelazna taktyka. Dzisiaj będzie to zapewne heroiczna obrona własnej bramki i nadzieja, że uda się czasem wyprowadzić jakąś kontrę. W regularnej wymianie ciosów podejrzewam, że wygraliby podopieczni Carlo Ancelottiego. Pewny między słupkami Cesar a do tego Maicon, Lucio, Cordoba, Materazzi, Samuel, Zanetti. Defensywa która będzie wspierana dodatkowo przez Cambiasso wygląda dobrze. Ona ma być kluczem do sukcesu. Chelsea? Nie mają wyboru, muszą ryzykować. Mają do tego odpowiednich ludzi. Ten mecz to jest dla mnie jedna wielka niewiadoma. Obejrzeć będzie miło, do typowania się nie nadaje.
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; UEFA Champions League
Sevilla vs. CSKA Moskva

Typ: under 2,5 ⛔
Kurs: 1.92
Bukmacher: PinnacleSports

O 20:45 odbędzie się mecz rewanżowy tych drużyn. W pierwszym meczu w Moskwie padł wynik 1-1. W przeciwieństwie do wielu osób nie spodziewam się tutaj gradu bramek. Twierdzą oni, że Sevilla ruszy od razu do ataku, &quot;rzucając&quot; się na rywala. Według mnie jest to mało prawdopodobne. Sevilla wie o co gra, prawda jest taka, że w Lidze Mistrzów wyrachowanie jest o wiele skuteczniejsze niż bezmyślne ataki. A fakty są takie, że 0-0 daje awans hiszpańskiej ekipie. Na pewno nie zapomną oni o obronie, bo gol strzelony przez CSKA Moskva spowoduje, że stracą oni przewagą nad rywalem, jaką mają po golu Álvaro Negredo w pierwszym meczu. Taki gol spowoduje, że będą musieli strzelić 2 bramki, żeby awansować. Bardziej oczekiwałbym kontroli nad meczem i zachowawczej gry ze strony Sevilli, ewentualnie mogą coś strzelić, bo mogą też &quot;na wszelki wypadek&quot; spróbować coś strzelić, żeby w przypadku bramki CSKA mieć w zanadrzu dogrywkę. Tak czy siak, under to jak dla mnie dosyć pewny typ.
 
boracz 12

boracz

Użytkownik
//Zgodnie z regulaminem Typów Dnia

Mecz: Chelsea Londyn vs Inter Mediolan
Typ: Chelsea wygra obie połowy
Kurs: 4,33
Buk: Bet365

Analiza:


Dziś w ramach Ligi Mistrzów kolejny pojedynek angielsko włoski.
Tydzień temu Milan został ośmieszony przez piłkarzy United i mam podejrzenia że dzisiaj może być podobnie.

Inter to dla mnie obecnie niezła zagadka. Czy drużyna złapała taki dół formy czy jest to zasłona dymna zastosowana przez Jose Mourinho przed jednym z ważniejszych meczy tego sezonu. Jeżeli chodzi o Inter to ostatnio grają źle a nawet bardzo źle. Wystarczy zerknąć na mecze w Serie A żeby zastanowić się co tak grająca drużyna robi na fotelu lidera i w 1/8 LM. W ostatnich meczach można zauważyć że Inter ma duże problemy z grą ofensywną. Owszem strzelili 2 bramki Chelsea a potem jeszcze 3 zespołowi Udinese ale co poza tym? Bezbramkowe remisy z Napoli, Sampdorią, Genoa takie wyniki nie przystoją aktualnemu mistrzowi Włoch i liderowi tabeli. Ostatni, „kontrolny” mecz interu w lidze wypadł wręcz tragicznie – porażka 1:3 z zajmującą 15 pozycję Catanią. Porażka ta spowodowała że Milan zbliżył się już na różnicę jednego punktu i o obronę mistrzostwa łatwo nie będzie.
Co do Chelsea to zanotowali niespodziewaną porażkę z City ale po za tym same zwycięstwa. Ostatni sprawdzian to wysoka wygrana z WHU.

W pierwszym meczu wygrał Inter ( 2:1 ) ale to The Blues byli jak dla mnie zespołem lepszym.

Należy też pamiętać że Premiership to obecnie najlepsza liga w Europie co dobitnie pokazały konfrontacje Arsenalu i Manchesteru przed tygodniem.

Dla mnie na dziś spokojna wygrana Chelsea co najmniej 2 bramkami. Mam nadzieję ze gospodarze pokaż swoją siłę i pewnie wygrają obie połowy spotkania
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Turnbull to młody bardzo perspektywiczny zawodnik i może się okazać dziś kluczem do awansu Chelsea ale nie musi . Wy chyba nie wiecie co to amator. Jeżeli twierdzicie , że Chelsea posiada jakichkolwiek amatorów to gratuluje wiedzy na temat poszczególnych piłkarzy. Dzisiaj wg mnie ciekawy typ Under 2,5 mimo tych wszystkich argumentów za Overami. Remis do przerwy też ciekawy typ. Ogólnie lepiej pomyśleć trochę bardziej obiektywnie a nie, że Chelsea ich rozgromi albo od razu obie strzelą gola. Tu trzeba grac ostrożnie , to nie przelewki. Pierwszy gol po jednej ze stron będzie znaczył bardzo wiele także myślę , że nie będzie tu gradu bramek.
zgadzam się 100% jak dla kogoś rezerwowi bramkarze to amatorka, to brak słów, myślę że rezerwo bramkarz zarabia w CFC gdzieś 20 może 25 tys. funtów tygodniowo, wiec porównajcie go do pierwszych bramkarzy np. w Polsce którzy miesięcznie tyle nie wyciągają, zresztą Cech ostatnio miał ciężkie urazy więc Chelsea za opatrzyła się pewnie w nie byle kogo na jego miejsce
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Nikt chyba nie podwaza ze ten bramkarz jest gorszy nawet od tych naszych polskich, ale jezeli jest naprawde dobry to przynajmniej bylby drugim bramkarzem. druga sprawa to to ze to jest LM a nie PL, w takich spotkaniach trzeba miec troche doswiadczenia w bramce, a jezeli jest on 3 postacia miedzy slupkami to sadze ze nie ma na koncie zbyt wielu wystepow. nie podwazam waszych slow ze jest slaby bo nie wiedizlaem go miedzy slupkami ale zapewne bedzie to slaby punkt niebieskich i latwiej bedzie zawodnikom interu latwiej go pokonac niz starego kota Cecha.
 
D 0

damski

Użytkownik
barcelona - sttutgard ( 1 : 1 ) ?
dla mnie pewne 1.
Bordeaux - Olympiakos (1:0) ?
nie wiem jak z olympiakos&#39;em , ale w bordeaux napewno nie zagra diara, co jest duzym oslabieniem.
ogladalem ich ostatni mecz na wlasnym boisku, ktory przegrali 1 : 2 z Auxere : )
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
No nieeeee, nie wierzę że to widzę ....
zgadzam się 100% jak dla kogoś rezerwowi bramkarze to amatorka, to brak słów, myślę że rezerwo bramkarz zarabia w CFC gdzieś 20 może 25 tys. funtów tygodniowo, wiec porównajcie go do pierwszych bramkarzy np. w Polsce którzy miesięcznie tyle nie wyciągają,
Czyli w twoim mniemaniu zarobki bramkarza świadczą o jego klasie ????????? Ludzie piszący tutaj &quot;amator&quot; nie maja namyśli że gra on tylko w weekendy dla przyjemności, jest on profesjonalistą i sam mu &quot;zazdroszczą&quot; ze zarabia taką kasę z nic nie robienie tzn. brak występów co za tym idzie brak presji i krytyki innych.
Nawiązując do polskiej ligi, hmmm Jan Mucha, wydaje mi się że też by się nadał na 3 bramkarza, podkreślam 3 BRAMKARZA czyli takiego co nie gra chyba że wydarzy się taki kataklizm jak tym razem w Chelsea. Tylko że ten 3 bramkarz nie zapewni poczucia bezpieczeństwa drużynie, może i mu się udadzą interwencje i nie popełni jakiegoś strasznego błędu, może nawet zostanie bohaterem podczas konkursu 11stek, ale możliwe jest to że padną 3 bramki po ewidentnych jego błędach bo chłopak się spali psychicznie i nie wytrzyma tego. Nikt nie wie jak to będzie podczas meczu, okaże się za ponad 3h.
Ale to że on zarabia 30tys tygodniowo nie jest żadną gwarancja jego dobrej gryyyyyyyy, dla mnie może i 100tys zarabiać ale jest TYLKO 3 bramkarzem i mając na uwadze że ma już chyba 25 lat to nie zrobi kariery na skalę światową.
I weź przy następnej swojej wypowiedzi zastanów się 3 razy bo jak sie czyta takie coś to ręce opadają i w takich momentach nie cieszę się że internet jest dostępny prawie w całej POLSCE :]
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Chciałbym jeszcze przypomnieć, że to nie jest nastolatek (ma 25 lat), rozegrał niezłą ilość spotkań w Middlesbrough, w Chelsea grał w Pucharze Ligi, w LM z Apoelem. Ponadto nie upierajcie się tak przy tym, że to bramkarz &#39;numer 3&#39;. Ancelotti lubi doświadczonych wiekowych zawodników dlatego wybierał Hilario, który w mojej opinii wcale nie jest lepszy od Turnbulla. Przemawiały za nim wyłącznie doświadczenie.
 
marcin9002 0

marcin9002

Użytkownik
Panowie co powiecie na typ w meczu SEVILLA - CSKA - OBIE STRZELĄ - Kurs 1.95 ?
Sevilla w każdym meczu LM u siebie strzelała bramkę, raz bramkę traciła a dwa razy zachowywała czyste konto. Z kolei CSKA w każdym z meczy wyjazdowych zdobywała gola i w każdym tez gola traciła. Kurs zachęcający do grania
Co do meczu CHELSEA - INTER rozważam taki sam typ, tzn - OBIE STRZELĄ - Kurs 1.85. Chelsea na 10 ostatnich meczy u siebie w każdym strzelała bramkę, tracąc 6 razy. Z kolei Inter na wyjazdach w 10 meczach na wyjeździe 7 krotnie zdobywał gola, pozwalając sobie 8 razy wbić futoblówkę do swojej bramki. Tak jak wyżej kurs zachęca do grania. Co o tym sądzicie ?
 
P 531

paolo_

Użytkownik
Panowie co powiecie na typ w meczu SEVILLA - CSKA - OBIE STRZELĄ - Kurs 1.95 ?
Sevilla w każdym meczu LM u siebie strzelała bramkę, raz bramkę traciła a dwa razy zachowywała czyste konto. Z kolei CSKA w każdym z meczy wyjazdowych zdobywała gola i w każdym tez gola traciła. Kurs zachęcający do grania
Co do meczu CHELSEA - INTER rozważam taki sam typ, tzn - OBIE STRZELĄ - Kurs 1.85. Chelsea na 10 ostatnich meczy u siebie w każdym strzelała bramkę, tracąc 6 razy. Z kolei Inter na wyjazdach w 10 meczach na wyjeździe 7 krotnie zdobywał gola, pozwalając sobie 8 razy wbić futoblówkę do swojej bramki. Tak jak wyżej kurs zachęca do grania. Co o tym sądzicie ?
Marcin9002, wlasnie zagralem te dwa typy, CSKA nie pozostaje nic innego jak usilowanie strzelenia gola bo bronienie wyniku nie daje im awansu, sevilla gra u siebie i mysle ze tez nie bedzie sie bronila.
Co do Chelsea - Inter to juz wczesniej opisalem te spotkanie.
Mam nadzieje ze dzis w obu meczach zobaczymy grad bramek ????
 
los.blancos 61

los.blancos

Użytkownik
No zgadza się Kowboj ???? Ale pełny stadion, presja ogromna, po drugiej stronie wcale nie jacyś tam słabi przeciwnicy, chłopak może i grał różne mecze ale na pewno ten będzie najważniejszy. Oczywiście tak jak napisałem wyżej może zagrać dobrze ale może i słabo i jakoś mnie bardziej przekonuje to drugie, co nie znaczy ze typuje wygrana Interu. Tam gdzieś chyba na 2 stronie napisałem, ze obie drużyny strzela, Anglicy nie powinni mieć z tym problemu a Inter ma hendicap w postaci bramkarza rywali więc może i im się uda ????
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:FC Sevilla - CSKA Moscow
Typ:1\1
Kurs:2,3
Bukmacher:Bah
Analiza:
We wtorkowy wieczor wybiegna na boisko pilkarze Sevilla i Cska Moskwa. Pierwsze spotkanie zakonczylo sie remisem 1:1, co zapewne jest bardzo korzystnym rezultatem dla Andaluzyjczykow. Sevilla w miniona sobote zremisowala spotkanie ligowe z La Coruna, jednak pilkarze zapewne byli myslami juz przy spotkaniu z druzyna rosyjska... Rosjanie w piatek rozpoczeli sezon w swojej lidze pokonujac szczesliwie Amkar 1:0. Uwazam, ze to gospodarze maja wiecej szans na awans, gdyz uzyskali dobry wynik z Moskwie oraz sa w rytmie sezonowym, a w Rosji sezon dopiero sie rozpoczyna.Hiszpanie na goracym, andaluzyjskim terenie rzadko daja rywalowi sie ograc, przekonal sie o tym miedzy innymi Real Madryt, ktory na stadionie Sevilli doznal porazki.
 
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
Wybraniec
⚽ Sevilla - CSKA 1 (awans)

Dzisiaj o godz. 20:45 odbedzie sie rewanzowe spotkanie miedzy hiszpanska Sevilla, a rosyjskim klubem z Moskwy, CSKA.

W pierwszym meczu w Moskwie padl remis 1-1. Zdobyta bramka przez pilkarzy z Sevilli na wyjezdzie praktycznie przesadza o rywalizacji w tej parze. Za hiszpanami przemawia niemal wszystko. Zaczne od tego ze u siebie z zespolami z Rosji byli bezbledni (odnisli trzy zwyciestwa). Do tego gospodarze dzisiejszego meczu w pucharach nie doznali porazki od ponad trzech lat (15 meczy, 13-2-0), ostatnia porazka z AZ 1-2.

Dla zespolu CSKA jedynym sukcesem na ziemi hiszpanskiej bylo do tej pory zwyciestwo z Barcelona, ponad 17 lat temu. Zreszta w tej chwili ciezko jest ocenic forme pilkarzy z Moskwy, poniewaz sezon dopiero co ruszyl , co prawda wygrali w 1 kolejce u siebie 1-0, ale czego mozna sie spodziewac dalej ? Moim zdaniem widac brak V.Love, ale mysle ze w niedalekiej przyszlosci godnym nastepca bedzie K.Honda, a moze bedzie nawet lepszy ?

Nie sadze aby pilkarze z Rosji zdolali odniesc sukces w Hiszpani, stawiam na awans Sevilli.
 
K 0

kamil888

Użytkownik
Spotkanie:Girondins Bordeaux - Olympiakos Piraeus
Typ:X2
Kurs:2,3
Bukmacher:Bah
Analiza: Rewanzowe spotkanie pomiedzy francuskim Bordeaux a greckim Olympiakosem Pireus odbedzie sie w najblizsza srode na stadionie mistrzow Francji. W pierwszym spotkaniu to francuski zespol wywiozl jednobramkowa zaliczke z Grecji i znajduja sie w rewelacyjnej sytuacji przed rewanzem. W miniony weekend oba zespoly zremisowaly swoje mecze ligowe.. Bordeaux bezbramkowo zakonczylo swoje spotkanie przeciw Monaco, a Olympiakos podzielil punktami sie z Pas Giannina. Francuzi zapewne podejda do tego spotkania mocno skoncentrowani, a Grecy musza zaatakowac od pierwszej minuty probujac odrobic jednobramkowa strate.Bordeaux ostatnio nie jest w wysmienitej formie i typuje X2
 
firu 0

firu

Użytkownik
Spotkanie – Girondins Bordeaux – Olympiakos Pireus
Typ - 1
Kurs – 1,55
Bukmacher - bwin
Analiza

Witam wszystkich typerów, dzisiaj mam zamiar wytypować zwycięzcę Środowego meczu 1/8 finału UEFA Champions League pomiędzy Bordeaux a Olympiakosem Pireus. To spotkanie jest meczem dwóch drużyn, których dyspozycja pozostawia ostatnio wiele do życzenia. Bordeaux przegrało z Auxerre 2:1 i zremisowało z AS Monaco 0:0. Grecy natomiast rozegrali na własnym stadionie stadionie Gianniną bardzo słaby mecz, w którym to padł remis 2:2. Za gospodarzami przemawia przywilej własnego boiska i jednobramkowa zaliczka z pierwszego meczu, która dodaje graczom Bordeaux nieco więcej pewności aniżeli Olympiakosowi. Bordeaux wydaje się być druzyną lepszą i powinni wygrać mecz i awansować.
Sądzę że w tym meczu padnie wynik 2:1 dla Bordeaux. Ale czy te wyliczenia przełożą się na boisko? Wszystkiego będziemy pewni w Środę około godziny 23:30, gdy zakończy się mecz.
 
barcelonczyk 170

barcelonczyk

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - VFB Stuttgart
Typ: 1 (handicap europejski 0:1)
Kurs: 1,72
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Już jutro w walce o ćwierćfinał Ligi Mistrzów FC Barcelona na Camp Nou zagra z VFB Stuttgart. W 2007 roku Barca grała już ze Stuttgartem i wtedy obydwa mecze wygrała w Niemczech 0:2 oraz na Camp Nou 3:1. W poprzednim meczu Stuttgart przegrał z Schalke 2:1 na wyjeździe, zaś Barca pewnie wygrała u siebie z Valencią 3:0, w tym meczu nie zagrał Zlatan Ibrahimovic oraz Carles Puyol i z pewnością ich obecność w meczu ze Stuttgartem bardzo wzmocni drużynę. W poprzednim sezonie Barcelona mierzyła sie już z Niemiecką drużyną, wtedy była to lepsza drużyna niż Stuttgart, Bayern Monachim. Tamten mecz Blaugrana wygrała 4:0. Trzy tygodnie temu Barca zremisowała ze Stuttgartem 1:1, ale teraz przed własną publicznością gospodarze powinni pewnie wygrać ten mecz.
 
A 0

arko12

Użytkownik
Dzisiaj faza rewanzowa ligi mistrzow wszyscy zadaja sobie pytanie czy inter obroni mala zaliczke z pierwszego spotkania czy jednak chelsy szybko odrobi straty i awansuje do dalszej fazy .Ja jednak wole wybrac inny typ z tego meczu a mianowicie suma rzutow roznych ponizej 11. Argumentuje to glownie pierwszym meczem gdzie pierwszy rzut rozny padł dopiero w 45 minucie spotkania a w calym meczu bylo ich zaledwie 2 , mniej rzutow roznych niz goli to naprawde bardzo rzadko sie zdarza. Obaj bramkarze graja w miare pewnie na przedpolu a i napastnicy wiekszosc akcji sciagaja do srodka pola karnego .
Jezeli w 1 spotkaniu cornerow bylo jak na lekarstwo to mysle ze az 11 dzisiaj nie bedzie .
 
wybraniec 0

wybraniec

Użytkownik
Wybraniec
⚽ Chelsea - Inter 1

Mysle ze to najwiekszy hit w tej fazie rozgrywek LM.
Pierwsze spotkanie na San Siro dla ekipy Mourinho 2-1. Jest to skromna zaliczka przed rewanzem na Staford Bridge.

Zaczne moze od tego ze jak wiemy Chelsea zagra bez podstawowego bramkarze Cecha, drugiego Hilario, a wiec zagra trzeci R.Turnbull. Co moze pokazac Turnbull ? No wlasnie co moze, jego doswiadczenie to z tego co pamietam to okolo 30 wystepow w angielskiej Premier League. Ale LM mistrzow to inne emocje, tym bardziej ze w tym meczu druzyne z Londynu czeka duza presja...
Bardzo licze na skuteczna forme D.Drogby, dla mnie to jest napastnik ktorego bym umescil w pierwszej piatce na tym globie.

J.Mourinho byly trener Chelsea bedzie mial okazje ponownie zasiasc na lawce trenerskiej na Stamford Bridge, tylko tym razem bedzie to lawka dla gosci.
Inter z mocnym z przodu D.Milito, ktory strzelil gola we Wloszech w pierwszym meczu. W pomocy z Cambiasso, w obronie z Lucio i w bramce z J.Cesarem, musle ze to tej chwili szkielet tego zespolu, chociaz trzeba pamietac o kapitanie Zanettim, Stankoviciu, Eto, Samuelu i Snejderze (chociaz ten ostatni chyba nie zagra z tego co slyszalem). Takze potencjal w tym zespole jest, ale LM juz od ladnych lat jest zatrudna rogrywka dla Interu.
Czy Mourinho pograzy swoj byly klub ?
Czym nas zaskoczy Inter ?
A moze C. Ancelotti trener Chelsea, odniesie sukces w tym meczu ?

Nie dlugo sie wszystko wyjasni...
 
krisstofer1992 0

krisstofer1992

Użytkownik
Spotkanie: FC Barcelona - VFB Stuttgart
Typ: Leo Messi strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry
Kurs: 1.75
Bukmacher: Expekt
Analiza: Jutro o godzinie 20:45 na Camp Nou Barcelona zmierzy się z drużyną ze Stuttgartu. Zdecydowanym faworytem jest Barca i jestem pewien że wygrają jutro wysoko. Ja jednak stawiam na to że Messi strzeli w tym meczu bramkę i jest wielce prawdopodobne biorąc pod uwagę jego ostatnią dyspozycję. Lionel w tym sezonie strzelił już 22 bramki. Każdy wie jaki jest styl gry Argentyńczyka, świetnie drybluje, jest szybki, potrafi wręcz wejśc z piłką do bramki jak i uderzyc zza pola karnego. W meczu jest przynajmniej kilka sytuacji w których Leo może zdobyc gola, ostatnio wykonuje również rzuty wolne, z których pokonywał już bramkarzy.

Ostatnie ligowe mecze to remis z Almeria 2:2 oraz wygrana z Valencią 3:0, Messi zdobył wszystkie 5 bramek, więc widac że jest w niesamowitej formie strzeleckiej. Jestem pewny że jutro choc raz pokona bramkarza przeciwników, tym bardziej że będzie niesiony dopingiem swoich kibiców.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom