>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów [18.02 - 26.02.2020]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
PSG - Borussia Dortmund
Czy Neymar wystąpi w rewanżowym spotkaniu przeciwko Borussi Dortmund - NIE @ 2.70 (237.60)
Betfan


Pozwolę sobie umieścić ten post w tym temacie.
Do pierwszych spotkań, a co dopiero do rewanżów długa droga, ale ja dzięki @ranczo0123 już dzisiaj pobieram ten Typ. Zawodnik jest nam bardzo znany, a więc niema sensu go nikomu przedstawiać. Przejdźmy zatem do samego typu. Neymar regularnie od kilku sezonu łapie kontuzje w okolicach marca czy też potrafi się wykartkować aby móc tylko spędzić urodziny z siostrą. Przyjrzymy się ostatnim pięciu sezonom. W rozgrywkach 2014/2015, Neymar był niedostępny, gdyż pauzował za kartki. To samo wytłumaczenie piłkarz miał rok później. Trzy ostatnie sezony to nieobecność zawodnika PSG z powodów zdrowotnych. Tak jak widzimy od pięciu sezonów Neymar opuszcza spotkania w marcu. Pech chciał, że po raz kolejny PSG zagra rewanżowe w marcu i na dodatek - 11 marca. Kurs myślę, że wart gry bowiem Brazylijczyk już zdecydowanie wcześniej może doznać ''kontuzji'', a nawet jeśli tak się nie stanie to już w pierwszym spotkaniu przeciwko Borussii zespół z Paryża może ugrać dla siebie bardzo korzystny wynik. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
jozzy22 530,3K

jozzy22

Użytkownik
Myślałem nad tym zakładem ale kurcze..... czy on jest faktycznie tak głupi? ! Wszyscy ta sytuacje znają i dobrze wiedzą co w trawie piszczy. Dodatkowo znana jest niechęć kibiców PSG do Neymara nie chce mi się wierzyć w to że znów odstawi ten sam numer no chyba ze tak jak mowisz będą mieć na tyle przewagi ze trener zgodzi się na absencje. Wcale się nie zdziwię jeśli jednak w tym roku będzie inaczej aczkolwiek życzę powodzenia
 
otekos 2,7K

otekos

Użytkownik
Mnie cieszy taka sytuacja. Gość ma pierdyliard milionów, on i kilka pokoleń do przodu może być ustawione do końca życia. Stawia rodzinę i dobrą imprezę nad dobro klubu bo niby czemu by nie? Może to zrobić i nikt mu nic nie zrobi. Co to za problem dostać czerwoną kartkę pod koniec spotkania? Moim zdaniem Neymar lubi szum wokół swojej osoby więc tym bardziej to zrobi. Nie ważne czy gadają źle czy dobrze, ważne że w ogóle mówią. Tym sposobem pokaże, że to zawodnik rządzi a nie klub. Sam nie gram ale uważam, że jest duża szansa na wygraną. 
 
marten2807 919

marten2807

Użytkownik
Dla mnie najpewniejszym typem będzie awans Bayernu. Mam przeczucie, że po słabszych występach w lidze dojdą daleko w LM. Losowanie nienajgorsze. Chelsea niby odwiesiła zakaz transferowy ale w styczniu nikogo nie kupiła. Lampard będzie potrzebał dużo więcej czasu aby zbudować dobra machinę. Londyńczycy u siebie pewnie zagrają solidnie ale na Allianz Arena spodziewam się batów od Bayernu. Dlatego wole postawić na awans niż na pierwszy mecz w Londynie. Kursy w okolicach 1.50 na awans i 2.05 na czystą dwójkę w Londynie.
 
D 20,9K

daayvit

Użytkownik
Neymar poza kadrą PSG. Hucznie obchodził urodziny, klub informuje o jego kontuzji. Dotyczy to ligowego spotkania. Myślę, że urodziny siostry również prawdopodobne. Kurs podany wyżej spadł już do 2.05.
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 4 lutego 2020 14:22 przez daayvitNeymar poza kadrą PSG. Hucznie obchodził urodziny, klub informuje o jego kontuzji. Dotyczy to ligowego spotkania. Myślę, że urodziny siostry również prawdopodobne. Kurs podany wyżej spadł już do 2.05.
PSG to klub mem. Trener mówi jasno że imby nie będzie a na imbie prezes i cała drużyna ????

https://transfery.info/aktualnosci/neymar-nie-posluchal-tuchela-huczna-impreza-i-wykluczenie-brazylijczyka-z-udzialu-w-nastepnym-meczu/133280?fbclid=IwAR0NfyCiE5wYlPvB7Lwrrqpzv0-oMlgXMOu0qoQ3mTY_W8sfF8rZAIKR5Bk
 
tarki_16 210,9K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
BVB - PSG : Over 4.5 kartek @2.35 Uni

Moim zdaniem linia kartkowa strasznie zaniżona i kursy będą ewidentnie spadać. Mimo , iż to jest pierwszy mecz między tymi zespołami i będzie jeszcze rewanż w Paryżu to myślę, że może być gorąco na boisku, bo sędzia Mateo Lahoz lubi być w centrum uwagi. Jest to jeden z najbardziej overowych sędziów w Europie, w Hiszpanii praktycznie co mecz pokazuje 6-8 kartoników, i nawet w LM nie zaniża swojej średniej. W każdym zespole są szybcy zawodnicy, z jednej strony Haaland, Sancho, z drugiej Mbbape, czy Di Maria, którzy są często faulowani przy wyprowadzaniu szybkich kontr, więc tym bardziej próbuję. Myślę, że Hiszpański sędzia nie pozwoli na ostrą grę i spokojnie pokaże te minimum 5 kartek, jak nie więcej. 
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi


Dyscyplina: Piłka Nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Atletico Madryt - Liverpool
Typ: Atletico over 1.5 kartek
Kurs: 1.76
  
Bukmacher: Unibet
Analiza:Bardzo wazny mecz dla Atletico. Jesli u siebie nie ugraja pozytywnego wyniku to raczej na Anfield ekipa Simeone nie bedzie miala czegos szukac. Spina szczegolnie przy swoich kibicach powinna byc duza dlatego przebierania w srodkach nie bedzie. Trzeba bedzie ciac szybkiego Salaha i Mane. Co jak co ale takich rzeznikow jakich w swoich szeregach ma Los Colchoneros nie trzeba tego uczyc. Ogolnej linii kartkowej nie tykam bo Liverpool zbyt duzo kartek nie zbiera i gra raczej czysto. Co innego zespol z Madrytu, ktory slynie z ostrej gry. Przy swojej publice te 2 karteczki wydaje mi sie, ze powinni bez problemu pokryc. Aha sedzia meczu bedzie nasz Szymon Marciniak, ktory lubi podejmowac dziwne decyzje i rozdawac zoltka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Liga Mistrzów
Godzina: 21:00
Spotkanie: Borussia Dortmund - PSG
Typ: PSG wygra i obie drużyny strzelą gola
Kurs: 3,40   
Bukmacher: STS
Analiza:

Teoretycznie powinno to być świetne widowisko z wieloma golami i liczę na to, że tak będzie. Obie drużyny dysponują lepszym atakiem niż obroną. Zwłaszcza Borussia Dortmund ma pod tym względem dużą dysproporcję, gdyż strzelają aż miło, ale też sporo tracą i to z drużynami znacznie gorszymi od PSG, bo jednak Werder brema czy nawet Bayer Leverkusen to nie ten poziom gry. PSG to piłkarska potęga, jeden z głównych faworytów do wygrania Ligi Mistrzów w tym sezonie. Oni mają absolutnie wszystko, by wykorzystać luki w obronie Borussii Dortmund. Borussia Dortmund zapewne zagra uważniej w defensywie niż zazwyczaj, ale nie sądzę, by nie stracili przynajmniej dwóch bramek w tym spotkaniu, skoro naprzeciw zagrają takie gwiazdy jak Neymar, Mbappe czy Icardi wspierani mocnymi pomocnikami. Dla PSG absolutnym priorytetem jest Liga Mistrzów, są głodni sukcesu i myślę, że już w tym spotkaniu to pokażą. Widzę tu zwycięstwo PSG 2:1 lub 3:1.
 
czaro82 398,6K

czaro82

Użytkownik
Liverpool nie przegra, wykona najwięcej rożnych a Atletico dostanie najwięcej żółtych kartek 
po takim kursie trzeba spróbować @ 5.15 
 forbet   

W końcu powraca Liga Mistrzów, już na start główny pretendent do triumfu lider Premier League zagra w delegacji z Atletico Madryt.
Uważam że na ten zakład specjalny kurs kapkę zawyżony, więc spróbujemy to wykorzystać. Podopieczni Kloopa grają ofensywny futbol dość często przeprowadzany skrzydłami przez mega szybkich "kocurów" jak Salah czy Mane. Stwarzają sobie mnóstwo sytuacji które potęgują wykonywanie stałych fragmentów z narożnika boiska. Obydwie drużyny w bardzo dobrej formie na pięć ostatnich pojedynków po cztery wygrane i jednym remisie. H2H dość odległe, ostatnie bezpośrednie starcie w finale turnieju Audi Cup, gdzie po 90 min był remis. Gospodarze patrząc realnie powalczą już tylko 
o LM i to też nie jest pewne.
Obecnie zajmują 4 pozycję 40 pkt w lidze, piętro niżej Sevilla tylko oczko mniej na liczniku. Kolejne 6 i 7 miejsce też walczy o puchary a na nich Villareal i Valencia po 38 pkt.  Zupełnie inna sytuacja u przeciwników którzy mają zapewniony tytuł w swojej lidze mając ogromną przewagę nad resztą stawki. Najłatwiejsze wydaje się że gospodarze otrzymają więcej kartek od naszego rodaka pana Marciniaka. 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie: Tottenham - Leipzig
Typ: obie drużyny strzelą gola i over 2.5  
Kurs: 1,84
Bukmacher: Fortuna
Analiza:

Ciekawe spotkanie nam się szykuje na Tottenham Hotspur Stadium. Oto rywalizację podejmują dwa zespoły, które odniosły po trzy zwycięstwa w poprzedniej rundzie Ligi Mistrzów. Piłkarze Tottenhamu w fazie grupowej mieli jeden z najwyższych współczynników strzelonych i straconych goli - w sumie w sześciu meczach z ich udziałem padły aż 32 bramki! Piłkarze Lipska współczynnik ten mieli znacznie niższy - 18 bramek w sześciu meczach, ale i tak daje to średnio trzy gole na jedno spotkanie. Spodziewam się, że podobny scenariusz zobaczymy także w dzisiejszym spotkaniu. Dowodzą temu rezultaty nie tylko fazy grupowej Ligi Mistrzów, ale także obecna forma z ostatnich spotkań obydwu zespołów. Tutaj jeśli chodzi o Lipsk, to na przestrzeni ostatnich dziesięciu spotkań z ich udziałem padły w sumie 34 gole, co daje całkiem wysoką średnią. Jednak nie tylko statystyki przemawiają za tym, że jest duża szansa na trafienia po obu stronach i over 2.5 gola. Z pewnością Timo Werner w duecie z Emilem Forsbergiem będą chcieli pokazać, że bardzo realnie myślą o awansie do kolejnej rundy. Z kolei Tottenham, delikatnie faworyzowany przez buków, za sprawą Min Heung Sona z pewnością nie odpuszczą szansy by pnąc się po drabince pucharowej, tym bardziej że nie mogą być jeszcze w stu procentach pewni gry w LM w przyszłym sezonie. Być może wykluczenie Manchesteru City znacznie ich do tego przybliży, ale Czerwone Diabły czy Sheffield z pewnością do końca nie odpuszczą, a w tabeli ligowej depczą po piętach Kogutom. Lipsk może być nieco bardziej pewny gry w Lidze Mistrzów w przyszłym sezonie, ale nie zmienia to faktu że są w naprawdę dobrej formie (przez kilka kolejek byli liderami Bundesligi) i będą chcieli to pokazać w dzisiejszym meczu.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Atletico - Liverpool
rzut karny @3.00
  
iforbet
Na Wanda Metropolitano podopieczni Diego Simeone podejmą The Reds. Atl. Madryt nie pokazuje ostatnimi czasy najlepszej formy i czeka ich bardzo trudne zadanie, ponieważ Liverpool ostatni raz przegrał z Napoli 17 września ubiegłego roku. Podopieczni Kloppa kroczą od zwycięstwa do zwycięstwa. 
Postanowiłem pograć w tym spotkaniu, że będzie rzut karny. Mecz poprowadzi pan Szymon Marciniak, który bywał już w centrum uwagi z powodu podejmowanych różnych decyzji. Nie oszukujmy się, ale nie jest to sędzia, którego należy zaliczać do TOPu. 
W obecnej edycji Ligi Mistrzów gwizdał w trzech meczach pokazując 10 żółtych kartek i dwa razy wskazując 11 metr pola karnego. 
Sporo karnych, bo aż 9 odgwizdał w naszej polskiej Ekstraklasie
 
M 0

mefystooo12

Użytkownik
Atletico-Liverpool 
Witam, mam pytanie co do tego meczu a dokładnie typu w jaki chciałbym pójść czyli najwiecej kartek, co to dokładnie oznacza 
że przykładowo atletico dostanie 4 żółte a live 2 i obstawilem Madryt po kursie 2.2 przykładowo i wejdzie ? 
 
successful 1,8M

successful

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 18 lutego 2020 10:28 przez mefystooo12Atletico-Liverpool 
Witam, mam pytanie co do tego meczu a dokładnie typu w jaki chciałbym pójść czyli najwiecej kartek, co to dokładnie oznacza 
że przykładowo atletico dostanie 4 żółte a live 2 i obstawilem Madryt po kursie 2.2 przykładowo i wejdzie ? 
Dokładnie tak. W typie na "kto otrzyma więcej kartek" jeśli postawisz na Atletico po kursie 2.20, to kupon będzie wygrany wówczas, gdy Atletico otrzyma więcej kartek niż Liverpool. W przypadku otrzymania przez obydwa zespoły takiej samej ilości kartek, wówczas kupon jest nietrafiony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom