>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 Finału Ligi Mistrzów 17-18.02.2015

Status
Zamknięty.
M 0

mrvoo

Użytkownik
Typ: over 4,5 żółtych kartek w meczu ⛔ 4 kartki (3 w pierwszej połowie), było blisko
Kurs: 2,19
Bukmacher: Betsafe
1. Garść suchych statystyk.

Real Madryt. Liga Hiszpańska:

23 mecze -&gt; 49 żółtych kartek -&gt; 2,13 na mecz -&gt; 19 (39%) w I połowach -&gt; 30 (61%) w II połowach -&gt; 24 (49%) u siebie -&gt; 25 (51%) na wyjazdach.
Real Madryt. Liga Mistrzów:
6 meczów -&gt; 9 żółtych kartek -&gt; 1,5 na mecz -&gt; 5 (56%) u siebie -&gt; 4 (44%) na wyjazdach
Schalke 04. Bundesliga:
21 meczów -&gt; 40 żółtych kartek -&gt; 1,9 na mecz -&gt; 18 (45%) u siebie -&gt; 22 (55%) na wyjazdach
Schalke 04. Liga Mistrzów:
6 meczów -&gt; 7 kartek -&gt; 1,17 na mecz -&gt; 2 (29%) u siebie -&gt; 5 (71%) na wyjazdach
H2H:
26.02.14 - pogrom 6:1 dla Realu w Gelsenkirchen (3 żółtka)
18.03.14 - 3:1 dla Realu - raczej to był sparing niż mecz o coś (2 żółtka)
Arbiter spotkania:
Martin Atkinson (ENG). W 30 meczach w tym sezonie pokazał 114 żółtek i 4 czerwienie. Sędziował w CL, PL, FA CUP. W zeszłym sezonie 39 gier, 118 żółtych, 3 czerwone. W sezonie 12/13 - 37 meczów, 140 żółtych, 1 czerwona.

2. Przewidywalne składy:

FC Schalke 04 Wellenreuther - Uchida, Höwedes, Matip, Nastasić, Fuchs - Höger, Kirchhoff, Boateng/Barnetta - Choupo-Moting i Huntelaar
REAL MADRYT: Casillas - Carvajal, Varane, Pepe, Marcelo - Kroos, Lucas/Illarra, Isco - Bale, Cristiano i Benzema.
3. Przemyślenia, obserwacje, wnioski.
Kurs i linia dość wysoka. Warto pograć za jakieś drobne. Liczę tutaj na tzw. prawo serii. Myślę, że zostanie dzisiaj przerwane parę serii. Real - lider La Liga, w 2015 roku zadyszka. Zawodnicy pod formą (śmieszne borkowe pojęcie), Kross zajechany fizycznie, gra od początku sezonu prawie wszystko - ostatnio łapie strasznie dużo głupich fauli (oglądam Real co mecz). Z przodu wiadomo - BBC. Bale ostatnio lepiej gra, tak jakby odzyskuje świeżość (co prawda mecz z Deportivo nie jest wyznacznikiem jakimś konkretnym, ale widzę promyk powracającej formy). Ronaldo kompletnie bez formy, 3 mecze z rzędu bez bramki, dziś pewnie się będzie troił żeby coś ustrzelić - będą indywidualne akcje i popisy -&gt; łatwo o kartki. Bale typowy kick &#39;n&#39; run - rajdy czyli mogą być faule (ostatnia deska ratunku). Po bokach obrony Marcelo i Carvajal - obaj łapią głupie kartki. Marcelo to Brazylijczyk, łatwo się frustruje i niekiedy łapie głupie faule. Carvajal to z kolei walczak, strasznie zadziorny i nie odpuszczający gracz. Brak Ramosa - niestety duży minus - łapie najwięcej kartek w Realu. Isco - jeden z najlepszych dryblerów w LL, a myślę, że i w Europie, ciężko mu odebrać piłkę - często faulowany.
Schalke - 4 miejsce w Bundeslidze. Trenerem ekipy z Niemiec jest Di Matteo. Preferuje on defensywny styl gry. Schalke wyjdzie w ustawieniu 5-3-2. Myślę, że cofną się i będą oczekiwać na kontry, a jak wiadomo szybkie kontry mogą zakończyć się kartkami. Real przejmie piłkę i będzie kontrolował grę. Gracze klubu z Niemiec na pewno są podrażnieni ubiegłorocznymi wysokimi porażkami i będą podrażnieni -&gt; większa ambicja wyzwala czasami zbyt dużo nerwów i złych chęci. Myślę, że będzie to mecz walki.

Liczę tutaj na przełamanie serii kartkowych. Jeśli ktoś chciałby grać typ to radzę raczej za drobne. Wiele zależy od Atkinsona jak ustawi ten mecz. Jeśli wynik będzie na styku lub Real by przegrywał może być gorąco i może się wszystko zdarzyć.
Gram mój typ, dam znać jak było, ale polecam również bezpieczniejszy over 10 rzutów rożnych, kurs 1,95.
Moja pierwsza analiza na forum, pozdrawiam forumowiczów.
 
greenboy 113

greenboy

Użytkownik
Schalke 04 - Real Madryt
Typ: Strzelec bramki - Karim Benzema ⛔⛔
Kurs: 1.90 Bet365

Ja swój wzrok w tym meczu kieruję na Francuza. Trzeba przyznać, że ostatnimi czasy to właśnie on wraz z Isco ciągnie drużynę po jako takich wynikach, które Królewscy osiągają. Gdyby nie wspomniana dwójka to na prawdę ciężko wyobrazić sobie grę Realu w tym roku, gdyż pozostali zawodnicy raczej nie pokazują się z dobrej strony. Dodatkowo Benzema nie bez kozery nazywany jest &quot;Mister Champions League&quot;, napastnik bardzo lubi strzelać w tych rozgrywkach, i liczę, że w dzisiejszym meczu także ukłuje. Z sentymentu do Isco także na niego dam za parę groszy, nie sądzę by dzisiaj strzelił, bo Hiszpan nie jest goleadorem, niemniej jednak fantastyczna forma Francisco daje argument na ten typ (3,40)

FC Basel - FC Porto

Nie mam w ogóle pomysłu na to spotkanie, odpuszczam. Może komuś się przyda ta informacja, arbitrem Mark Clattenburg. Anglik więc wg mnie kartkami sypał nie będzie ????
 
tomeczekp90 157

tomeczekp90

Użytkownik
Schalke - Real
Pobieram kurs na przynajmniej jedną bramkę ze strony Niemców. Pierwszym z powodów jest dyspozycja Królewskich na obcych boiskach. Drużyna Ancelottiego przypomina mi na tą chwilę Chelsea, która na własnym stadionie prezentuje się bardzo solidnie, zaś w meczach wyjazdowych oglądamy inną- gorszą twarz tej drużyny. Szczególne zastrzeżenia można mieć do dyspozycji defensywy Królewskich na wyjazdach. Brak koncentracji w jej szeregach potrafił ostatnio obnażyć dobitnie sąsiad zza miedzy - Atletico (i to dwukrotnie - 0:2 w Pucharze Króla oraz 0:4 w La Liga który to wynik był najniższym wymiarem kary jaki mógł spotkać w tamtym dniu Real), a także ekipy Valencii (porażka Realu 1:2) oraz ostatniej w tabeli Cordoby (tu wygrana Królewskich wynikiem 2:1).
Drugim powodem jest determinacja Schalke do ugrania jak najkorzystniejszego rezultatu właśnie na własnym boisku w obliczu przeprawy na bardzo ciężkim terenie w Madrycie. Niemcy z trenerem Di Matteo zdają sobie doskonale sprawę, że nie mają nic do stracenia. Liczę na podtrzymanie ich ofensywnego usposobienia w starciach z silniejszymi rywalami i ustrzelenia co najmniej jednej bramki.

FC Schalke 04 Powyżej 0.75 @1,892

Pinnacle
Basel - FC Porto
W tym spotkaniu również inwestuję pieniądze w bramkę dla gospodarzy. Jak już wielu z was napisało - Szwajcarzy to drużyna swojego boiska co pokazała w starciach grupowych obecnej LM z Liverpoolem czy Ludogorcem (minimalna porażka z Realem wynikiem 0:1). Ciężko wyrokować co do ostatecznego wyniku spotkania, ponieważ spotykają się ze sobą dwie równorzędne ekipy. Uważam jednak, że drużynę FC Basel pod dowództwem portugalskiego trenera Paulo Sousy stać na ugranie korzystnego dla siebie rezultatu przed wyjazdem do Porto. Widzę przynajmniej jednego gola ze strony Szwajcarów.
FC Basel pow. 0,75 @1,757
Pinnacle
 
kokosy 20,9K

kokosy

Użytkownik
Schalke - Real Madrid
▶ Typ: RR przed 9.00 minutą @ 1.85
Buk: Bet365


Schalke - Real Madrid
▶ Typ: Over 5.5 RR (1 Połowa) @ 2.50
Buk: Bet365


Schalke - Real Madrid
▶ Typ: Over 10.5 RR @ 2.00
Buk: Bet365


Schalke - Real Madrid
▶ Typ: Over 12.5 RR @ 3.50
Buk: Bet365


Schalke - Real Madrid
▶ Typ: Over 5.5 RR (Real Madrid) @ 1.80
Buk: Bet365



Witam wszystkich po dosyć długiej przerwie.
Na dziś dla lepszego oglądania wybrałem mecz Schalke, którzy u siebie podejmować będą Real Madryt, w tym spotkaniu idę w stronę overów na Rzuty Rożne. Myślę, że w tym spotkaniu nie ma co się spodziewać powtórki sprzed roku i takiego wysokiego wyniku dla Realu, co na pewno bardziej będzie sprzyjać moim typom dlaczego? a no dlatego, że Real nie rzuci się od samego początku na Schalke tylko raczej powoli konsekwentnie będzie dążył do strzelenia bramki, każdy zna styl Realu i dopóki nie strzelą bramki to rzuty rożne jeden za drugim są dyktowane dla dzisiejszych gości. Real w ostatnich 5 meczach tylko raz nie zanotował rożnego przed 9 minutą. Do przerwy 6 rożnych sam Real jest w stanie nabić nawet w 25 minut. Liczę na wszystkie typy i oczywiście polecam :!:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
koloryt 93

koloryt

Użytkownik
Porto wygrywa kurs 2.15 , bet.at.home
Oj biedni Ci ktorzy graja w strone Bazylei. Rozmawialem dzis z kumplem Portugalczykiem i on wie, ze nie ma innej opcji niz zwyciestwo gosci. Za gospodarzami przemawia tylko stadion, a umiejetnosci maja Ci drudzy. Porto w tym roku rozegralo juz 10 spotkan o stawke w lidze i pucharach i to powinno zaprocentowac. Natomiast Basel tylko dwa , raz remis z Sionem u siebie i wygrana z druzyna konikow polnych. Jaka liga tacy przeciwnicy.
W grupie mieli latwa przeprawe, dwie planowane przegrane z Realem (ktos moze uznac za sukces , ze w jednym meczu nie przegrali wysoko) Liverpool ktory gral na poziomie Ludogoretsu z ktorym ten sam Basel przegral.
Dzisiaj jednak juz nie bedzie tak latwo i beda musieli odrabiac straty w rewanzu.
Pozdrawiam
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Schalke - Real Madryt
Czyste konto gości? - Nie ::: 1,53 ::: Pinnacle ::: 2/10
Wczoraj bukmacherzy nieźle zarobili na 0:0 Bayernu na wyjeździe, ale cóż historia lubi się powtarzać. Co roku już któryś raz po zwycięstwie bardzo wysokim, nawet z 8 bramkami na koncie, zespół następny mecz przegrywa, albo remisuje. To są takie same systematyczne schematyczne &quot;niespodzianki&quot; jak te co roku w La Lidze gdzie Barca i Real przegrywają bądź remisują w Copa del Rey z &quot;trzecioligowcami&quot;.
Wracając do analizy meczu to sprawa wygląda jasno. Real Madryt od początku 2015 roku gra słabo, ich obrona nie jest monolitem, a 4:0 na Vincente Calderon z Atletico Madryt świetnie obrazuje nam formę tego zespołu.
Gdyby Huntelar strzelił tak pięknego gola na 2:1 w końcowych minutach meczu to prawdopodobnie jego bramka uznana byłaby za jedną z najpiękniejszych, tak po prostu świat o niej zapomniał po wyniku 1:7 gdzie Schalke nie miało nic do powiedzenia. W tym roku sytuacja jest zupełnie inna i w tym meczu drużyna gospodarzy na pewno nie stoi na straconej pozycji.
Wynik: 0:2 ⛔
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik

Real pokazał już dominację nad Schalke, w lidze ostatnio im nie idzie, ale to w końcu Real.. który posiada bardzo mocną ofensywę. Wszyscy upatrują wielu goli, ale jak będzie dużo akcji, strzałów to nie powinno zabraknąć rzutów rożnych.
stat:

H2H
Real v Schalke 9 - 2
Schalke v Real 1 - 7

over 5.5 Realu @1.80
⛔
kto więcej RR - Real Madryt @1.50
⛔
bet365
/// pechowa Liga Mistrzów..
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Porto wygrywa kurs 2.15 , bet.at.home
Oj biedni Ci ktorzy graja w strone Bazylei. Rozmawialem dzis z kumplem Portugalczykiem i on wie, ze nie ma innej opcji niz zwyciestwo gosci. Za gospodarzami przemawia tylko stadion, a umiejetnosci maja Ci drudzy. Porto w tym roku rozegralo juz 10 spotkan o stawke w lidze i pucharach i to powinno zaprocentowac. Natomiast Basel tylko dwa , raz remis z Sionem u siebie i wygrana z druzyna konikow polnych. Jaka liga tacy przeciwnicy.
W grupie mieli latwa przeprawe, dwie planowane przegrane z Realem (ktos moze uznac za sukces , ze w jednym meczu nie przegrali wysoko) Liverpool ktory gral na poziomie Ludogoretsu z ktorym ten sam Basel przegral.
Dzisiaj jednak juz nie bedzie tak latwo i beda musieli odrabiac straty w rewanzu.
Pozdrawiam
Czytam takie kwiatki i ręce opadają. Rozumiem, że niektórzy bawią się bukmacherką, grając za zapałki, ale jak można wypisywać takie bzdury ?!
Bazylea tego meczu nie przegra i wie o tym każdy kto choć trochę w tym siedzi. Widziałeś przynajmniej jeden mecz Szwajcarów grających u siebie w LM ? Ambitniej grającej ekipy w tych rozgrywkach jak Basel nie widziałem. Nie zdziwię się gdy wyeliminują Portugalczyków.
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Schalke - Real
Ciekawą tendencję można dziś zauważyć na forum. Gracze idą w stronę ekipy z Niemiec. Ja twierdzę że nawet osłabiony Real jest o wiele lepszy niż grający w pełnym skladzie zespół Schalke. Dziś obie ekipy mają sporo braków w swych szeregach. Real zagra bez Jamesa Rodrigueza, F Conterao, Samiego Khediry, Luki Modricia i Sergio Ramosa. Sporą liczbę obecnych mają jednak także gospodarze. Prócz bramkarza R.Fahmanna w meczu nie zagrają Draxler, Jefferson Farfan i Leon Goretzka. Pod znakiem zapytania stoją występy Sidneya Sama i Klaasa-Jana Huntelaara. Nie ma się co spodziewać pogromu , ja jednak obstawiam zwycięstwo gości. Być może minimalne ale jednak zwycięstwo...Siermiężnie grająca ekipa z Niemiec absolutnie mnie nie przekonuje..
Real kurs 1,48 STS ( superoferta )
wynik 0:2

Basel - Porto
Wiem że Basel jest rewelacją tych rozgrywek LM. Jednak faza grupowa a pucharowa może się okazać zupełnie inną bajką. Basel rozegrało dwa ligowe spotkania i jakoś nie zauważyłem ich szałowej formy. Porto rozegrało już w tym roku siedem kolejek ligowych i jest w pełnym rytmie meczowym. Naprawdę tak na Was to podziałało że wygrali z Liverpoolem? Liverpool w mojej opinii jesienią grał...słabiutko. Skłaniam się tu ku gościom...
Porto kurs 2,30 STS
wynik 1:1

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
I 0

innotiv1

Użytkownik
Czytam takie kwiatki i ręce opadają. Rozumiem, że niektórzy bawią się bukmacherką, grając za zapałki, ale jak można wypisywać takie bzdury ?!
Bazylea tego meczu nie przegra i wie o tym każdy kto choć trochę w tym siedzi. Widziałeś przynajmniej jeden mecz Szwajcarów grających u siebie w LM ? Ambitniej grającej ekipy w tych rozgrywkach jak Basel nie widziałem. Nie zdziwię się gdy wyeliminują Portugalczyków.
To jest mecz, w którym wszystko może się wydarzyć. Gdy Porto strzeli szybko bramkę mogą otworzyć worek i skończy się pogromem 5:1, ale Basel może dobrze zabezpieczyć się defensywnie, strzelić gola, zamurować bramkę i utrzymać wynik 1:0. Jak dla mnie bardziej przemawia siła ognia portugalczyków i liczę na szybkie zepchnięcie szwajcarów do defensywy, ale tak jak wspomniałeś nie zdziwię się jak to Basel wygra. Z pewnością czeka nas ciekawe spotkanie.
 
master.mk1988 77

master.mk1988

Użytkownik
Wraca ukochana LM, a przed nami najlepszy etap rozgrywek dla nas graczy aby postawic przed meczami na awanse faworytow. Kilku zagralem I wam tez taki ruch polecam. Nie o tym chce jednak pisac.
BASEL - PORTO
TYP:1
KURS: 3,75 ( rosnie caly czas z 3,30)
Bet365
Dla ryzykantow:
Basel dokladny wynik 1-0 9.00
Basel w pucharach w domu gra znakomicie. Pamietamy rok temu jak ograli Valencie I to bardzo wysoko w pucharze uefa. Pamietam rowniez jak Basel wygral z bayernem monachium w tej samej fazie LM 1-0, aby przegrac drugi mecz chyba z 7-0. Nie twierdze, ze Basel awansuje, ale w kazdym roku tej fazy rozgrywek jest druzyna, ktora awansowuje po wczesniejszej porazce na wyjezdzie. Basel gra dobra pilke, Porto uwielbiam ogladac, ale wiem ze dzis moga dostac takiwgo samego zastoju jaki dostali podczas meczu domowego z Benfica, z ktora przegrali 0-2. Uwaga jesli Basel strzela w LM to jest to w drugiej polowie. Jesli boicie sie grac na 1, zaryzykujcie zaklad na bet365. Druzyna gospodarzy wwiecej goli w 2 polowie 2,65. Pozdrawiam !
Calkowicie nie udany typ, szkoda ze Basel az tak sie zamurowal trzeba bylo przec do przodu. W rewanzu bedzie sromotne lanie przez ekipe Porto
 
walter-h-white 55

walter-h-white

Użytkownik
Dyscyplina:piłka nożna LM
Spotkanie Schalke-real M
Typ; BTS
Kurs 1,66
Bukmacher: Bet365
Analiza:
Królewscy będą musieli radzić sobie w tym meczu bez Jamesa Rodrigueza, Fabio Coentrao, Samiego Khediry, Luki Modricia i Sergio Ramosa. Sporą liczbę nie obecnych mają jednak także gospodarze. Prócz bramkarza Ralfa Fahrmanna w meczu nie zagrają Julian Draxler, Jefferson Farfan i Leon Goretzka. Pod znakiem zapytania stoją występy Sidneya Sama i Klaasa-Jana Huntelaara. Obrona Realu ostatnio gra beznadziejnie jestem przekonany, ze i tym razem stracą chodz jednego gola a sami pewnie strzela.
Kurs może i nie duży ale moim zdaniem ryzyko jest bardzo małe polecam Ostatnie wyjazdowe mecze Realu:
Atl. Madrid Real Madrid 4 : 0
Cordoba Real Madrid 1 : 2
Getafe Real Madrid 0 : 3
Atl. Madrid Real Madrid 2 : 0
Valencia Real Madrid 2 : 1
Cruz Azul Real Madrid 0 : 4
Almeria Real Madrid 1 : 4
Malaga Real Madrid 1 : 2
Basel Real Madrid 0 : 1
Eibar Real Madrid 0 : 4
Jak sami widzicie statystyki przemawiają za moim typem.
Polecam tez powyzej 4,5 @4,00 Polecam!!!!!!
Powodzenia.
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Slabo dzisiaj wypadly wszystkie ekipy. Widzialem caly mecz S04 i Realu i powiem szczerze, ze juz dawno nie bylem tak rozczarowany meczem LM. S04 tak jak kilku forumowiczow mowilo wyszlo na ten mecz tylko po to by sie bronic. Nic nie zmienilo sie po przerwie gdy przegrywali 0:1 i nadal grali tylko by nie stracic wiecej bramek. Kiedy byli juz w posiadaniu pilki nie wiedzieli nawet co z nia zrobic na polowie Realu i ich pseudo akcje konczyly sie strata badz jakimis dziwnymi niecelnymi podaniami. Real tez mnie rozczarowal, zero kreatywnosci, wiele podan do tyl, brak szybkosci, brak checi do gry ofensywnej. Gdyby nie super strzal Marcelo to zakonczylo by sie na skromnym 0:1 ktore przez wiekszosc spotkania Realowi wyraznie pasowalo. Bardzo rozczarowujacy wieczor pilkarski...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom