>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

1/8 Finału Ligi Mistrzów 15.02.2012 - Środa

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Powoli można zaczynać dyskusję na temat zbliżających się meczów 1/8 LM ;)
Środowe mecze również zapowiadają się bardzo ciekawe. Zenit vs Benfica. Bardzo wyrównana para gdzie o awansie zdecydują pewnie drobne niuanse. Benfica jednak pokazuje w tym sezonie , że jest bardzo mocna. W dwumeczu nie dała się ograć Manchesterowi United , a w lidze Portugalskiej póki co bez żadnej porażki lideruje w tabeli.

Drugi mecz to niewątpliwie szlagier. Milan - Arsenal. Kanonierzy ostatnimi laty nie mają szczęścia do losowań i ogólnie LM. A to dwa razy Barcelona , a to w tym roku mocny Milan. Angielsko-Włoskie pojedynki zawsze były bardzo ciekawe , i nie inaczej będzie tym razem.

Kursy na środowe spotkania:


Unibet

Zachęcam do dyskusji ;)
 
aker 8

aker

Użytkownik
No to ja zacznę.
Jak dla mnie bardzo dobrze wygląda typ 1 DNB na Zenit, kurs 1,8 w Unibecie jest. Zenit gra u siebie bardzo dobrze w lidze na 17 meczów przegrał tylko 1 a bilans bramkowy ma 32:8. W lidze oczywiście są liderami, z 6cio punktową przewagą nad CSKA. Mają patent na portugalskie zespoły, bo jeszcze nigdy nie przegrali u siebie z portugalską drużyną, a niedawno wyeliminowali z LM samo FC Porto (wyszli z grupy z APOEL-em) wygrywając u siebie z nimi 3:1 a na wyjeździe wywieźli korzystny remis 0:0. Zenit grał do tej pory 3 razy u siebie z zespołami portugalskimi, 2 razy wygrał i raz zremisował. Ponadto Rosyjski klub nie przegrał meczu u siebie w rozgrywkach europejskich od 30 września 2008 roku, kiedy uległ Realowi Madryt 1:2 w fazie grupowej Ligi Mistrzów UEFA. Od tamtej pory, wliczając spotkania kwalifikacyjne, Zenit wygrał 11 meczów i zremisował cztery.
Benfica natomiast ostatnio grała w Rosji w sezonie 2004/05 w Pucharze UEFA i dostała 0:2 od CSKA Moskwa, co świadczy o tym, że granie w tak odległym od nich kraju zdecydowanie im nie leży.
Kolejną rzeczą przemawiającą za gospodarzami będzie pogoda. Zawodnicy Benfiki są przyzwyczajeni obecnie do temperatur ok. +12 stopni (mam na mysli temperaturę w godzinach meczu czyli 20:00-22:00), natomiast w Petersburgu w godz. 18-20 bo wtedy będzie mecz ma być ok. -17 stopni, także dla zawodników z Portugalii może to być spory szok.
Nie mam niestety jeszcze informacji o zawodnikach kontuzjowanych oraz wykluczonych z powodu kartek dlatego też jeszcze tego nie gram, ale sam typ wydaje się być bardzo dobry.
Edit. Takie info jeszcze znalazłem:
&quot;Zenit misses important playmaker Danny, best keeper Malofeev, very important def Domenico Criscito Russian League is not yet playing, could be a negative effect for them.
There is no new purchase of the strong player, only loss. Benfica in great shape, won every game in Portuguese League since November (15-3-0, first place).&quot;
Więc raczej no bet.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Arsenal Londyn - AC Milan kto awansuje? Milan 1.90 Unibet
Bardzo mnie dziwią kursy bukmacherów na to zdarzenie, którzy dają równe szanse na awans obu drużynom. Co prawda jestem kibicem Milanu, ale staram się patrzeć obiektywnie i nie widzę tutaj żadnych szans na przejście do kolejnej rundy podopiecznych Arsene Wengera. Jedyną lepszą formacją w angielskiej ekipie jest pozycja golkipera, nie jestem wielkim fanem Szczęsnego, ale trzeba przyznać, że zarówno Abbiatti jak i Amelia są od niego gorsi. Defensywa to natomiast najgorsza formacja Kanonierów w tym sezonie i w tym upatruję szansy Mediolańczyków, bo jak wiadomo dysponują całą gamą piłkarzy ofensywnych. Defensywa Milanu też miewa swoje problemy, ale jest to spowodowane głównie sporą rotacją w tej formacji, wywołaną głownie przez różnorakie urazy poszczególnych graczy. Na mecz z Arsenalem wrócił jednak doświadczony Allesandro Nesta i to on powinien tworzyć parę obrońców z Thiago Silvą. Na prawej stronie bloku defensywnego zobaczymy zapewne Abate, a po lewej stronie kogoś z dwójki Antonini - Mesbah. Trudno przewidzieć drugą linię Rossonerich, gdyż jest tam naprawdę duża konkurencja i nie sposób przewidzieć kogo zobaczymy w pomocy. Wartym odnotowania jest fakt, że w meczowej 18 znalazł się Kevin Prince Boateng i jeśli wyleczył w 100% kontuzję pachwiny powinniśmy go zobaczyć od 1 minuty jako ofensywnego pomocnika wspomagającego 2 napastników. Co do napastników pewnym miejsca w składzie wydaje się być Ibracadabra, natomiast zagadką jest kto będzie jego partnerem w ataku - może być to zarówno Robinho, jak i El Shaarawy, czy też wracający do składu Alex Pato, nie spodziewałbym się abyśmy od początku oglądali sprowadzonego zimą z Catanii Maxi Lopeza. W barwach Arsenalu pewniakami w pomocy są Song, Areta i Ramsey oraz wysunięty napastnik Van Persie. Myślę, że o pozostałe 2 miejsca z przodu będą rywalizować Walcott, Oxlade-Chamberlain oraz Arszawin. Nie jestem pewien, ale w kadrze na pierwszy mecz nie ma chyba wracającego z PNA Gervinho, ale mogę się mylić i proszę o poprawkę jeśli ktoś ma inne info. W każdym razie siła ofensywna Milanu i problemy defensywne Kanonierów skłaniają mnie do &#39;grubszego&#39; zagrania tego betu, bo druga taka okazja może się szybko nie powtórzyć ???? Polecam ????
 
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Co prawda jestem kibicem Milanu, ale staram się patrzeć obiektywnie i nie widzę tutaj żadnych szans na przejście do kolejnej rundy podopiecznych Arsene Wengera.
Ja też staram się patrzyć obiektywnie i widzę tutaj równe szanse, a mówienie, że Arsenal nie ma żadnych szans jest niedorzeczne. Kanonierzy w ostatnim czasie znacznie poprawili swoja grę i nie mówie tu tylko o obronie. Z Milanem zobaczymy najprawdopodobniej na środku obrony Vermaelena i Koscielnego, a to nie sa jakieś tam ogórki. Zwłaszcza ten drugi jest w świetnej dyspozycji, a ten pierwszy to wiadomo, że zawsze trzyma poziom. W ostatnich spotkaniach po prostu grał Mertesacker, któremu dość często zdarzały się błędy.
W barwach Arsenalu pewniakami w pomocy są Song, Areta i Ramsey
Ramsey raczej nie jest pewniakiem, Rosicky prezentuje się o niebo lepiej i dlatego grywa coraz częściej w wyjściowej jedenastce, a Walijczyk grzeje ławę. To samo tyczy sie z Arszawinem.
Ok, Boateng wraca po kontuzji, ale tak naprawdę nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji. Dla mnie osobiście jest głupota stawianie &#39;grubszego&#39; betu na Milan, bo każda drużyna może mieć swój dzień i rozbić jedna z drużyn. Piszesz tak jakby Arsenal nie posiadał okazałej linii ofensywnej, ale wcale Rossonerich nie maja bardzo szybkich obrońców, i jestem pewien, że beda mieli problemy ze skrzydłowymi Kanonierów. Dlatego to Milan powinien skupić się w znacznej mierze na obronie, by nie stracić bramki i być w dobrej sytuacji przed rewanżem w Londynie. Szanse sa wyrównane i nigdy nie postawiłbym dużych pieniędzy na awans jednej z tych drużyn.
 
yaro8 21

yaro8

Użytkownik
Ja też staram się patrzyć obiektywnie i widzę tutaj równe szanse, a mówienie, że Arsenal nie ma żadnych szans jest niedorzeczne. Kanonierzy w ostatnim czasie znacznie poprawili swoja grę i nie mówie tu tylko o obronie. Z Milanem zobaczymy najprawdopodobniej na środku obrony Vermaelena i Koscielnego, a to nie sa jakieś tam ogórki. Zwłaszcza ten drugi jest w świetnej dyspozycji, a ten pierwszy to wiadomo, że zawsze trzyma poziom. W ostatnich spotkaniach po prostu grał Mertesacker, któremu dość często zdarzały się błędy.
Faktycznie, może niezbyt fortunne stwierdzenie z mojej strony, w każdym razie moim zdaniem szanse mają dużo mniejsze. Przed paroma dniami wyszli z 0:1 na trudnym terenie z mocnym rywalem w Udine, a grali bez Pato, Ibry, Boatenga i Nesty.
Ok, Boateng wraca po kontuzji, ale tak naprawdę nie wiadomo w jakiej jest dyspozycji. Dla mnie osobiście jest głupota stawianie &#39;grubszego&#39; betu na Milan, bo każda drużyna może mieć swój dzień i rozbić jedna z drużyn. Piszesz tak jakby Arsenal nie posiadał okazałej linii ofensywnej, ale wcale Rossonerich nie maja bardzo szybkich obrońców, i jestem pewien, że beda mieli problemy ze skrzydłowymi Kanonierów. Dlatego to Milan powinien skupić się w znacznej mierze na obronie, by nie stracić bramki i być w dobrej sytuacji przed rewanżem w Londynie. Szanse sa wyrównane i nigdy nie postawiłbym dużych pieniędzy na awans jednej z tych drużyn.
To było tylko nadciągnięcie pachwiny, więc problemów z graniem na wysokich obrotach być nie powinno.
Dlatego nie stawiam na Milan na San Siro po kursie ~2, lecz na awans w dwumeczu ;p
Co do linii ofensywnej, to jak to mawiał Leo w barwach Arsenalu &#39;international level&#39; to chyba tylko RvP i Walcott? W Milanie Pato, Ibra, Robinho i Boateng (ostatni z graczy zapewne dyskusyjny)
Pozdro, bez napinki ;)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
AC Milan-Arsenal: Milan over 1,5 kartki@1,70 Betsafe✅✅ 3 żółte

Dziś posiadanie piłki Barcelony spokojnie over 67%.Mam to w dublu z over 1,5 kartki Milanu. Nad oboma typami konkretnie rozmyślałem i mam nadzieję,że oba wejdą. Dlaczego akurat tak? Milan jest w tragicznej formie i to się nie zmieni w najbliższym czasie,jestem tego pewien. Arsenal nie powala również w lidze,ale w porównaniu z początkiem sezonu widać nie tylko większe zdobycze punktowe,ale co ważniejsze-lepszą grę. Jutro na San Siro Kanonierzy raczej nie wyjdą po to żeby się bronić. Milan ma w swoich szeregach ostro grających zawodników,wystarczy popatrzeć ile mają kartek w Serie A:
Nesta 6,Van Bommel 4,Nocerino 4,Boateng 6,Ambrosini 5..

Może to akurat przypadkowo i tendencyjnie wybrani piłkarze,ale każdy kto śledzi grę Milanu wie że ostro grają.A jutro nie będą walczyć z przeciętniakami z Serie A,tylko z czołową ekipą najlepszej ligi świata! Do tego sędzia z Węgier lubi pokazywać kartki,w tym sezonie w 3 meczach LM pokazał 15 żołtych i 1 czerwoną,a w sierpniu może ktoś pamięta 10 kartek w meczu eliminacji do LM Apoel-Wisła pokazał 10 żołtych.
 
D 120

dankas

Użytkownik
AC Milan - Arsenal Londyn BTS (Both to Score - obie strzelą) @1,75 Bwin ⛔ 4:0
W prawdopodobnie najciekawszej parze tegorocznej 1/8 LM, jutro na San Siro zmierzą się AC Milan i Arsenal Londyn. Stawiam, że obie drużyny zdołają strzelić przynajmniej po golu.
Głównym argumentem jest drużyna Arsenalu, i jej specyfika. Dobry atak, prowadzony przez świetnego Robina van Persiego, przy jednoczesnych dziurach w obronie. 60% meczów ligowych Arsenalu kończy się zdobyczami po obu stronach. Jednak w te starcia z czystymi kontami, to zazwyczaj mecze z drużynami słabszymi. W starciach z czołówką często pada grad goli (2:8 z Manchesterem United, 5:3 z Chelsea...). Obrona jest prowadzona przez Thomasa Vermaelena i Pera Mertesackera ze środka, jednakże boki obrony dalekie są od ideału. Nie zagrają Andre Santos i Kieran Gibbs, toteż na lewą stronę zostanie przestawiony Laurent Koscielny. Na prawej będący w gorszej formie Bacary Sagna. W środku pola brak Diaby&#39;ego, Frimponga i Wilshere&#39;a, całe zabezpieczenie środkowej strefy spadnie na barki Alexandre Songa. Tymczasem z przodu wszyscy zdrowi. Robin van Persie na szpicy, na bokach błyskotliwi Walcott i Chamberlaine. Drużyna Arsenalu zawsze była ofensywna, więc można się spodziewać goli po obu stronach.
W Milanie także problemy w obronie. Niepewne są występy Abbiatiego, Nesty i Abate. Na pewno nie zobaczymy Yepesa i Gattuso. Natomiast w ataku zawsze nieobliczalny Zlatan Ibrahimović, który potrafi zdobyć gola dosłownie z niczego. Do tego dokoptujemy Maxiego Lopeza, który narazie zdaje się być trafionym zakupem - zdobył decydującego gola w ostatniej potyczce ligowej z Udinese.
Spodziewam sie meczu otwartego i ofensywnego. Arsenal nie ma co liczyć na swoją obronę, więc postara się na pewno ugryźć Rossonerich. Po drugiej stronie Milan aby myśleć o awansie musi zdobyć jakiegoś gola na własnym obiekcie.
BTS wydaje mi sie całkiem dobrym typem.
PS.Właśnie doczytałem że w Milanie prawdopodobnie zagra Boateng, to tylko zwiększa siłę ognia Milanu, czym podnosi się prawdopodobieństwo BTS.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
Faktycznie, może niezbyt fortunne stwierdzenie z mojej strony, w każdym razie moim zdaniem szanse mają dużo mniejsze. Przed paroma dniami wyszli z 0:1 na trudnym terenie z mocnym rywalem w Udine, a grali bez Pato, Ibry, Boatenga i Nesty.
To było tylko nadciągnięcie pachwiny, więc problemów z graniem na wysokich obrotach być nie powinno.
Dlatego nie stawiam na Milan na San Siro po kursie ~2, lecz na awans w dwumeczu ;p
Co do linii ofensywnej, to jak to mawiał Leo w barwach Arsenalu &#39;international level&#39; to chyba tylko RvP i Walcott? W Milanie Pato, Ibra, Robinho i Boateng (ostatni z graczy zapewne dyskusyjny)
Pozdro, bez napinki ;)
Nie było żadnej napinki z mojej strony ;) Wg mnie szanse sa wyrównane, ale oczywiście każdy ma swoje zdanie. Jedno jest pewne - zapowiada się świetny, ofensywny mecz i miejmy nadzieję z wieloma bramkami.
No i oczywiście zakłady na to spotkanie:
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Milan - Arsenal
Typ: Van Persie strzeli bramkę
Kurs: 2,90
Buk: Unibet
Analiza: Liga Mistrzów powraca na nasze ekrany telewizorów po dwumiesięcznej przerwie. Pojedynek Milanu z Arsenalem na San Siro to z pewnościa jedno z najciekwszych spotkań 1/8 finału Champions League. Do składu gospodarzy powraca kilku zawodników takich jak Nesta, Pato, Boateng, lecz nie wiadomo jeszcze czy ostatecznie wystapia od pierwszych minut z Kanonierami. Oczywiście, kontuzjowanymi nadal pozostaja Gattuso, Yepes, Cassano czy Aquilanii. W drużynie gości bez większych zmian. Po ostatnim spotkaniu z Sunderlandem tylko Mertesacker nabawił urazu, poza nim nadal niedostępni sa Wilshere, Jenkinson, Diaby no i Gervinho, który dopiero powrócił do klubu z PNA. Tak więc linia obrony Arsenalu się na pewno zmieni w porównaniu z ostatnimi spotkaniami, na prawej obronie wystapi standardowo Sagna, w środku defensywy nastapi zmiana ze względu na kontuzje reprezentanta Niemiec. Najprawdopodobniej to Vermaelen, który przez jakiś musiał grać na lewej stronie, będzie tworzył parę stoperów wspólnie z dobrze dysponowaym Koscielnym. Duża szansę na występ z Milanem ma Gibbs, który od jakiegoś czasu trenuje już na pełnych obrotach. Jeżeli jednak Anglik nie będzie w stanie zagrać, to zastapi go młody Coquelin, bo nie sadze, by Wenger postanowil wystawic Djouru po jego ostatnich wyczynach. W pomocy jak zwykle ujrzymy Artete, Songa i być może Rosicky&#39;ego. Dlaczego być moze? Ano dlatego, że szkoleniowiec Kanonierów może równie dobrze postawić na Ramseya, ale ze względu na dyspozycje tych panów, wydaję mi się, że to Czech powinien otrzymać szansę na grę w tak ważnym pojedynku. Wszystko wskazuje na to, że skrzydła także pozostana bez zmian, czyli zagra dwójka Anglików - Walcott i Chamberlain. Arszawin może i pokazał sie z dobrej strony w meczu z Sunderlandem, lecz jak dla mnie to niewystarczy na zagranie od pierwszych minut z Milanem, patrzac na jego poprzednie pojedynki. W ataku jak zwykle van Persie. Na Holenderze chciałbym się zatrzymać. Na ten moment jest jednym z najlepszych napastników na świecie, zdobywa wiele bramek i nie dziwię, że kilka klubów się nim interesuje szczególnie, że za rok kończy mu się kontrakt. Robin ma na koncie 26 bramek w tym sezonie, 4 w Lidze Mistrzów przeciwko Borussii i Udinese. Van Persie potrafi strzelać bramki w ważnych spotkaniach, potwierdził to kilka razy w tym roku. Można nawet powiedzieć, że od jego dyspozycji zależy gra Arsenalu. Ale Milan to groźny rywal, a ich środek obrony prezentuje się dobrze. Trudno wytypować ich podstawowa
jedenastke na mecz, poniewaz do gry powraca kilku waznych zawodnikow, ale wciaz nie jest pewne, czy Allegri wystawi ich od poczatku. Obrona będzie zapewne składać się z Abate, Mexesa, Silvy i Zambrotty/Mesbaha. Pomoc - Ambrosini, Van Bommel, Nocerino, Boateng, a w ataku można się spodziewać Robinho i Ibrahimovicia. To tylko przewidywane jedenastki, dlatego można się spodziewać kilku zmian w oficjalnej jedenastce. Kanonierzy obecnie zajmuja 4 miejsce w tabeli Premier League, ale chyba każdy kibic piłki noznej pamięta co się działo z Arsenalem na poczatku sezonu. Odejścia kluczowych zawodników znacznie przyczyniło się do wyników drużyny Wengera, w tym pamiętny mecz na Old Trafford, w którym Kanonierzy ulegli aż 8:2. Ten ogromny kryzys jest już jednak za Arsenalem i jestem pewien, że po tych wszystkich wydarzeniach, które miały miejsce na poczatku, mało kto się spodziewał, że The Gunners sa jeszcze w stanie wrócić do gry o Top 4 i inne trofea. Odpali już z Pucharu Ligi po niezłym meczu z City, lecz istnieje jeszcze ogromna szansa na grę w LM w przyszłym sezonie i zwycięstwo w Pucharze Anglii. Liga Mistrzów jest raczej poza zasięgiem Wengera, no ale zobaczymy jak się to wszystko potoczy. Mecz z Milanem jest ogromna szansa dla Arsenalu, by pokazać, że sa gotowi po stracie Fabregasa i Nasriego rywalizować z najlepszymi, bo na ten moment Włosi sa faworytami na San Siro i tym samym spoczywa na nich większa presja. Nie odbierałbym gospodarzom wygranej, jednak dla mnie środowy wynik jest sprawa otwarta. Rossonerich w tym pojedynku będa skupiali sie przede wszystkim na dobrej grze defensywnej, bo każdy kontratak Kanonierów może sie okazać bramka dla gosci, a Allegri na pewno zamierza tego uniknac i być w korzystnej sytuacji przed meczem na Emirates. Trzeba przyznać, że Milanowi nie leża angielskie zespoły, w poprzednim sezonie odpadli już na etapie 1/8 finału z Tottenhamem, a w 2008 roku z Arsenalem. Każdy chyba fan Kanonierow pamięta to spotkanie na San Siro, gdzie Arsenal pokonał Milan 2-0, a bramki zdobyli zdobyli Fabregas i Adebayor. Tych zawodników już nie ma w północnym Londynie, ale Wenger ma w swoich szeregach innych świetnych piłkarzy, którzy po wygranej z Sunderlandem sa dodatkowo zmotywowani. Tak jak powiedziałem, wynik jest sprawa otwarta, wszystko sie moze zdarzyc. Na przeciwko siebie stana dwie ofensywne drużyny, więc można się spodziewać kilku bramek. Ja osobiście po cichu liczę na zwycięstwo Kanonierów, lecz remis w ich przypadku też nie byłby zły. Najważniejsze jest to, żeby zdobyli bramkę, a potem zobaczymy co się w stanie. Typuje na bramkę van Persiego, myślę, że skrzydła Arsenal zadecyduja o tym meczu, a wystarczy sobie obejrzeć kilka goli Holendra - większość trafień została wypracowanych przez Walcotta. Przede wszystkim widzę go w kontrach Kanonierów, które moga zdecydowac o wyniku spotkania.
Moje pozostałe typy:
Over 2,5 @ 2,05✅
BTS @ 1,80⛔
Song yellow @ 2,80✅
2X po pierwszej połowie @ 2,45⛔
Walcott goal @ 5,25⛔
unibet
ŻENADA w wykonaniu Arsenalu. Już nigdy więcej na nich nie postawie pomimo tego ze troche zarobiłem. Mam juz dosc Ramseyow, Arszawinow czy innych patalachow. Niech Wenger w koncu zacznie cos porzadnego robic, bo ten z klub z roku na rok sie stacza w dol. Widac, ze nie ma juz zadnej koncepcji, wiec najlepszym rozwiazaniem byloby jego odejscie wraz z polowa pilkarzy, bo oni nie zasluguja na gre w Arsenalu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
E 0

elmenagero

Użytkownik
MILAN - ARSENAL under 2,5@1,72 Bet365

Milan gra w tym sezonie w kratke, ale jednego im nie mozna odmowic. Dobrej gry w defensywie, szczegolnie na San Siro. W ofensywie nie wyglada juz to tak przekonywujaco, ale wraca Ibrahimovic, Boateng i Pato ( choc tego ostatniego to mam nadzieje zobaczyc na ławce rezerwowych, bo forme ma kiepska ). Arsen Wenger przyjedzie do Mialno po to, zeby po pierwsze nie stracic tam bramki. Oddzadza iniciatywe gospodarza i beda probowali wyprowadzic kontry. Koncowy wynik w tym meczy ciezko przewidziec, ale ja bym sie sklanial ku wynikowie 1-0 albo 2-0 dla Milanu

Dodatkowo godnym zauwazenia jest dosyc wysoki kurs na to , ze Zlatan strzeli bramke. Patrzac na mozliwosci innych ofensywnych graczy to raczej na nim bedzie spoczywał ten obowiazek. Doliczajac, ze strzela on rzuty karne i wolne warto sprobowac.

Ibrahimovic scores @2,1 bet365

ZENIT - BENFICA

Jak dla mnie totalny NO BET. Cięzko mi znalezc jakis zaklad po dobrych odds&#39;ach. Obie druzyny bardzo mocne w swoich ligach. Za Zenitem przemawia fakt wlasnego boiska, Benfica jest w srodku sezonu, a Zenita caly czas bez formy meczowe ( przerwa zimowa )

Moim zdaniem bedzie to mecz ladny i otwarty. Obie druzyny strzela bramki. Cos czuje wynik 2-2 albo 1-2 .


edit. znalazłem typ, ktory musze jeszcze przemyslec

Cardozo scores @ 3,1 bet365

ps. prosze o wyrozumialosc. Moj pierwszy post poza moim smietnikiem ;)
 
tommy_vercetti 15

tommy_vercetti

Użytkownik
AC Milan – Arsenal Londyn

Przed nami najciekawsze spotkanie 1/8 finału Ligi Mistrzów. Na ten mecz czekają nie tylko kibice w Mediolanie i Londynie, czy nawet we Włoszech czy Anglii. Ten mecz zwróci uwagę kibiców całej piłkarskiej Europy. Naprzeciwko siebie stają dwie wielkie firmy które z powodzeniem mogły by walczyć w dalszych fazach Champions League. Miejsce w ćwierćfinale będzie miała jednak tylko jednak z tych ekip.
Arsenal Londyn do wyścigu o mistrzostwo Anglii już raczej się nie włączy, dlatego Liga Mistrzów może być właśnie teraz priorytetem dla Kanonierów. Drużyna z Londynu to połączenie młodzieńczej ambicji i świeżości, oraz doświadczenia i rutyny. Mieszanka ta mimo dość nieporadnego początku sezonu, spisuje się co raz lepiej na boisku i już właściwie niewidoczne są luki po odejściu przed sezonem czołowych piłkarzy tego klubu. Rażąc e błędy defensywy The Gunners już właściwie się nie zdarzają. A jeśli nawet to bardzo rzadko. Pewnym punktem zespołu jest bramkarz. Wojtek Szczęsny coraz sprawniej kieruje defensywą londyńczyków. Ale jednak największą siłą Arsenalu jest nie kto inny jak Robin van Persie. To armata największego kalibru w składzie Arsena Wengera która w tym sezonie zdobyła już 22 bramki w Premiership co jest najlepszym tegorocznym wynikiem. Jego skuteczność będzie jednym z głównym czynników który zadecyduje czy Kanonierzy wywiozą z Mediolanu zdobycz bramkową.
Wydaje się że AC Milan dopadła ostatnio zadyszka. Słabsze wyniki w lidze i w Pucharze Włoch spowodowane były jednak absencją wielu podstawowych zawodników. Mimo to Milan ma dość szeroką kadrę i w ostatnim meczu pokonali Udinese. Przed LM do składu Rossonerrich powraca wielu czołowych piłkarzy jak m.in. Pato, Boateng, Nesta, van Bommel. Wracają po kontuzjach więc ich forma pozostaje niewiadomą, ale Allegri na pewno wie na kogo postawić w starciu z Arsenalem. Podobnie jak w ekipie rywali bardzo ważną rolę w Milanie odgrywa środkowy napastnik. Zlatan Ibrahimowic potrafi w pojedynkę rozstrzygnąć losy meczu i strzelić gola niemal w każdej akcji. Niestety obok spotkań fenomenalnych zdarzają mu się także mecze zupełnie w których jest zupełnie bezproduktywny. Jednak wtedy jego obowiązki przejmują inni ofensywni zawodnicy, a na brak tych Allegri narzekać nie może. Nawet gdy w słabszej formie są Robinho i Pato, wtedy do akcji wkraczają El Shaarawy i nowy nabytek Maxi Lopez, którzy starają się wykorzystać każdą nadarzającą się okazję aby pokazać się z jak najlepszej strony trenerowi i wywalczyć miejsce w pierwszym składzie. Linia pomocy w Milanie tez wydaje się mocna. Van Bommel wspomaga defensywę , a w akcje ofensywne włączają się Boateng i Seedorf. Również i Nocerino pokazał że potrafi zdobywać bramki. Defensywa jest także mocną stroną Milanu. Szczególnie na San Siro.
Mimo że obie drużyny mają bardzo wiele do zaoferowania, upatruję faworyta w tym meczu po stronie gospodarzy. Posiadają oni więcej atutów które mogą przesądzić o zwycięstwie. Milan był mocny już w ubiegłym sezonie, niestety pechowo odpadł w LM z Tottenhamem w 1/8. Na takim samym etapie LM Milan kończył rywalizację również 2 i 3 lata temu i eliminowały go właśnie angielskie zespoły. Cztery lata temu na San Siro wygrał dzisiejszy rywal Milanu po golach Fabregasa i Adebayora. Ta seria dobrych występów angielskich zespołów na włoskiej ziemi powinna skończyć się dzisiaj. Milan ma naprawdę mocny skład z którym może pokusić się nawet o finał Champions League. Dzisiaj piłkarze z Mediolanu rozpoczną tą drogę zwycięstwem nad Arsenalem.

Moje propozycje na ten mecz to &lt;/O:p
&lt;O:p&gt; AC Milan WIN - 2,05 &lt;/O:p&gt;✅
&lt;O:p&gt; AC Milan over 1,5 bramki - 2,15 &lt;/O:p&gt;✅
&lt;O:p&gt; Ibrahimowic strzeli - 2,30 &lt;/O:p&gt;✅:browar565::browar565::browar565:
Sportingbet

Forza Milan!!!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Starcie z Milanem będzie pożegnalnym meczem legendy Arsenalu, Thierry&#39;ego Henry&#39;ego. Francuz dzień po meczu wraca do New York Red Bulls, z którego był wypożyczony. - W sobotę, strzelając zwycięskiego gola na 2:1 w ostatniej minucie meczu z Sunderlandem, Thierry dopisał ostatni rozdział pięknej bajki, którą był jego powrót do Premier League. Mam nadzieję, że na San Siro będziemy świadkami jego wielkiego powrotu do Ligi Mistrzów - mówi Arsene Wenger, menedżer &quot;Kanonierów&quot;.
Większe szanse daje dzisiaj Milanowi. Lider Serie A po wygranej z Udinese czuje się coraz mocniejszy. Na San Siro w 11 meczach w lidze stracili tylko 5 bramek. Defensywa jest piorunująca. Arsenalowi ciężko będzie zdobywać gole.
Ac Milan - Arsenal Fc
Wynik: 4:0

Typ: 1 DNB
Kurs: 1.43


Przewidywane składy:
Milan (4-3-1-2) – Massimiliano Allegri:
Abbiati; Abate, Mexes, Thiago Silva, Mesbah; Ambrosini, Van Bommel, Nocerino; Boateng; Ibrahimović, Robinho

Arsenal
(4-3-3) – Arsene Wenger:
Szczęsny; Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs; Arteta, Song, Ramsey; Oxlade-Chamberlain, Van Persie, Walcott
Kontuzje: Carl Jenkinson, Emmanuel Frimpong, Jack Wilshere, Abou Diaby i André Santos.

Transmisje:
Milan - Arsenal 20.45 (Polsat i nPremium HD, k. 50)
Zenit - Benfica 18.00 (nSport HD, k. 110)
Arsene Wenger dziękuje po raz kolejny za współpracę... synowi marnotrawnemu. Ostatni mecz w wykonaniu Thierry Henry
 
kabacik 410

kabacik

Użytkownik
Nie rozumiem dlaczego mecz Zenit - Benfica jest tutaj określany mianem No Bet :] w mojej opinii x2. Zenit osłabiony, brak rytmu meczowego o punkty, a Benfica w wyśmienitej formie, nie przegrali meczu od dawien dawna istotnego - z pewnością myślą o awansie do dalszych rozgrywek poważnie i cel minimum na ten mecz dla nich to remis, a okoliczności naprawdę im sprzyjają dziś (poza temperaturą, no ale ta kwestia została rozwiana wczoraj przez Greków). Sądzę, że x2 to naprawdę bardzo sensowny typ po kursie 1,50. To już prędzej no bet mecz Arsenalu, bo nie wiadomo co strzeli do glowy Van Persiemu :p :] Pozdrawiam
edit: Aha, przypomnę tylko jak Benfica jechała na OT, gdy Man Utd miał planowo wywalczyć awans u siebie, a Portugalczycy ambitnie powalczyli i wywieźli remis :]
 
M 27,2K

madangelo

Forum VIP
To Qualify Arsenal @1,91 bet365

Nie wiem czemu buki dają równe szanse na awans obu ekip , ja zdecydowanie więcej szans daje Arsenalowi. Włosi w komplecie wyszli z grup, Rossoneri są zdecydowanie najmocniejszą ekipą z tej 3-jki jednak dla mnie akurat bedą mieli najtrudniej. Krótko, dla Milanu rywal niewygodny i mocny. Ostatnie lata byli eliminowani często właśnie przez drużyny reprezentujące Anglię, ogólnie Włochom tak jak dobrze się gra z Hiszpanami to jakoś nie idzie z drużynami z Wysp. Arsenal widzieliśmy już w dwumeczu z Udinese i tutaj mieli sporo szczęścia że awansowali do LM bo w 1 meczu słaba gra i lepszy wynik, w rewanżu chociażby Fabiański obronił karnego Di Natale. Od tamtego czasu jednak gra uległa poprawie, jak to się popularnie nazywa &#39;kryzys mają juz za sobą&#39;. Milan ma duże problemu z kontuzjami na okrągło ktoś wypada i wraca do gry, choć kadrę mają szeroką. Ostatnie mecze bez błysku, słabo u siebie z Lazio, potem można powiedzieć że ekstra występ bo wygrana z Udinese ale tutaj akurat wynik lepszy od gry.. przez większość meczu przegrywali 0-1 dopiero gdy z urazami zeszli kluczowi gracze rywala Isla i Di Natale Milan zrobił 2 kontry i też raz błąd Handanovica, potem fatalne ustawienie w obronie, świetnie bronił Amelia i w sumie zrobiła się bardzo cenna wygrana a gra mizerna. Podaję sie że do gry bedą gotowi już niektórzy z kontuzjowanych ale nie wiadomo na ile będą oni tak naprawde w stanie pomóc.
Jeżeli chodzi o strzelców to dla mnie van Persie jest lepszy od Ibrahimovica, holender to na pewno solidny snajper. Problem może być taki że piłka włoska to nie angielska, jedno wejście Mexesa, Ambrosiniego czy Nesty i znająca jego konfliktogenność chopaka nie ma przez 3 miesiace. Większe szanse daje na gola jednak dla Zlatna. W lidze strzelił juz 15 bramek ale nie ma co wciskać nikomu bajek ze sam przesądza o losach meczu. Milan dostał najwięcej karnych z wszystkich drużyn bo az 6 wszystkie strzelił Szwed, przynajmniej jedną dołożył z wolnego wiec praktycznie z gry jest co drugie trafienie, ale dzisiaj może właśnie i ze stałego fragmentu coś strzeli. Kawał roboty robią w 2 lini po prostu ????
Osobiście typowałbym dzis wygraną Arsenalu ale wątpię aby cisneli do końca narażając sie na kontrę mając jeszcze mecz u siebie. Wolałbym żeby awansował Milan i dzisiaj stać ich na zrobienie pozytywnego wyniku na San Siro ale uważam ze losy awansu i tak rozstrzygną sie w rewanżu na FlyArabia Stadium czy tam już nie pamiętam jak teraz sie ich stadion nazywa ???? ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bradlley 9

bradlley

Użytkownik
Co do meczu Milan-Arsenal to mecz w ktorym moze stac sie wszystko moze byc 0:0 moze byc 3:3 ibra moze komus ciosa sprzedac VP moze strzelic 7 bramek ;] doslownie moze stac sie wszystko ! ja natomiast z tego cylindra mozliwosci postaram sie wyciagnac over 2.5 bramki i mam nadzieje ze jednak on bedzie a nie przyslowiowy krolik dlaczego over 2.5? stawiam tu na klasowy wynik drozyny grajacej dobry futbol u siebie i uwzgledniajac przeciwnika ze tez maja czym skontrowac Oxlade i Walcott prawdopodobnie beda najszybsza para skrzydlowych na boisku co za tym idzie kontry napewno nie jednej bedzie mial Arsenal nie oszukujmy sie Arsenal jedzie walczyc ale napewno w ataku pozycyjnym zobaczymy gospodarza ja licze jak juz wspomnialem na klasowy wynik 2:1
Over 2.5 Bramki -2.05 Betsson✅
BTS TAK -1.72 Betsson⛔
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem warty pogrania jest zakład na Milan over 1.5 kartki. Sędziować będzie Węgier Kassai, który lubi pokazywać kartki. Ostatnim meczem jaki sędziował by mecz Bayeru z Chelsea w którym pokazał 5 kartek, w tym 3 dla gospodarzy i co dziwne wszystkie w pierwszej połowie meczu. Widać,że woli szybkie reakcja jak wypuścić sytuacje ze swoich rąk. Lubi mieć kontrolę i porządek. Sędziował w LM także potyczkę Basel z Benficą gdzie dał 6 żółtych i 1 czerwoną. Gdy sędziował mecze pucharowe w tym roku to pokazywał średnio 4-5 kartek na mecz, linia wystawiona przez bet365 na 4.5 kartki moim zdaniem nie jest warta gry, chociaż 2.10 na powyżej 4.5 kartki kusi, bo Milan w prawie każdym meczu ma 2 kartki. Arsenal zaś gra stosunkowo czysto.
Z tym betem poczekam do momentu zobaczenia składów.

Milan powyżej 1.5 kartki 1.72 Bet365
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Zenit St. Petersburg - Benfica 1X @ 1.45 Pinnacle ✅

Zgodzę się, że nieznacznym faworytem do awansu dalej jest Benfica. Wczorajsze duże spadki kursów na Zenit trochę mnie zastanowiły ale widzę, że zaczyna się to odwracać więc trzeba brać teraz. 1.45 na to, że gospodarze meczu nie przegrają to dobra propozycja. Dla Portugalczyków eskapada do St. Petersubra to będzie bardzo egzotyczna wycieczka. W Rosji ekipom z zachodu nigdy nie grało się łatwo. Przypomnę tylko, że w drodze do awansu Zenit odprawił na własnym stadionie bez punkta FC Porto. W składzie zabraknie im dzisiaj Malafeeva, Dannego i Criscito. Mimo to na papierze i tak nie wyglądają źle. Benfica? Nie wierzę w to, że pozwolą sobie tutaj na zagranie otwartego meczu. To już jest faza pucharowa i strata nawet jednego głupiego gola może być niezwykle kosztowna. Przed rewanżem na Estadio da Luz nawet remis byłby dla nich korzystnym wynikiem. Dzisiaj zagrają bez Javiego Garcii, a świeżo po kontuzji wracają Luisao i Emerson. Spodziewam się raczej underowego meczu ale kurs na kolana nie powala. Składając to wszystko do kupy - potencjał obu drużyn jest porównywalny i wydaje mi się, że Pietrowski będzie dużym handicapem pozwalającym z optymizmem patrzeć na rewanż.
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
We wczorajszych spotkaniach szukanie niespodzianek nie przyniosło rezultatów, gdyż wygrywali faworyci. Dziś mamy przed sobą dwa wyrównane spotkania, w tym najciekawsze chyba ze wszystkich par 1/8 finału - Milan-Arsenal.

VS.

Zenit – Benfica under 2,5 1,57 Unibet ⛔

Zenit ostatni mecz o stawkę rozegrał 6 grudnia z FC Porto. Wtedy to zremisowali na wyjeździe 0-0, uzyskując przy tym awans z drugiej pozycji. Od tamtej pory nie mieli okazji grać o punkty, ponieważ teraz trwa przerwa zimowa w rozgrywkach ligi rosyjskiej. Trudno prorokować formę ekipy Spalettiego po samych sparingach (jeden wygrali, drugi przegrali). Z pewnością natomiast absencje w zespole mogą odbić się niekorzystnie na grze zespołu. Zabraknie lidera zespołu Danny’ego oraz bramkarza – Malafeeva. Do tego dochodzi zatrucie pokarmowe Domenico Criscito. Mimo urazów w ostatnim czasie Anyukov, Lazovic, Shirokov i Bukharov powinni być gotowi do gry.
Jeśli chodzi o przyjezdnych to liga portugalska przerwy zimowej jako takiej nie ma i Benfice wyraźnie to słuzy. Lizbonczycy są w jak najlepszej formie. Ostatnie spotkanie przegrali na początku grudnia. W fazie grupowej zajęli pierwsze miejsce w grupie nie zaliczając żadnej porażki. Nawet na Old Trafford udało im się zremisować 2-2. Do tego trener Jorge Jesus nie może skorzystać jedynie z Javi Garcii. Mimo urazów po ostatnim spotkaniu ligowym z Maritimo Emerson i Luisao mają być gotowi do gry.
Faworytem dwumeczu jest bez wątpienia Benfica, jednak w mojej opinii przypieczętują go dopiero na Estadio da Luz. W Petersburgu natomiast spodziewam się wyrównanej gry. Warunki pogodowe z pewnością sprzyjają gospodarzom, co również może mieć przełożenie na przebieg meczu. Moim zdaniem będzie to mecz walki, przy małej ilości bramek. Te powinniśmy ujrzeć w rewanżu.
Przewidywane składy:
Zenit: Zhevnov - Anyukov, Alves, Hubocan, Lombaerts - Zyryanov, Denisov, Shirokov - Faizulin, Kerzhakov, Lazovic
Benfica: Artur - Pereira, Luisao, Garay, Emerson - Matic, Witsel - Gaitan, Aimar, Nolito – Cardozo


VS.

AC Milan – Arsenal Londyn Obie drużyny strzelą gola:TAK 1,80 Unibet ⛔

Żadnego z kibiców piłkarskich nie trzeba przekonywać, że szykują się nam emocje na wysokim poziomie. Milan w lidze ostatnio nie zachwyca, mimo to jednak w ostatniej kolejce potrafili wyrwać zwycięstwo z Udinese. Przed pojedynkami w fazie pucharowej gospodarze trochę pozmieniali kadrę na Ligę Mistrzów i tak zostali zgłoszeni Maxi Lopez, Djamela Mesbaha i Stephan El Shaarawy w miejsce sprzedanego Taye Taiwo oraz kontuzjowanych Antonio Cassano i Gennaro Gattuso. Jeśli chodzi o piłkarzy, których ma do dyspozycji Allegri to po zawieszeniu w lidze wracają do składu Ibrahimovic i van Bommel. W pierwszym składzie raczej nie zobaczymy Nesty, Pato i Boatenga, którzy wracają do kontuzjach.
Arsenal już w tym sezonie gościł na włoskiej ziemii, kiedy to w eliminacjach podejmowało ich Udinese. Wtedy wygrali 2-1. Dziś w składzie Kanonierów nie zobaczymy Pera Mertesackera. W srodku defensywy, według angielskich mediów, mamy zobaczyć Vermaelena i Koscielnego. Na lewej stronie ma zagrać Gibbs, który wraca po długiej przerwie. W ekipie gości zabraknie także Diabiego, Santosa, Jenkinsona i Wilshera. Gervinho w niedzielę przegrał finał PNA i pewnie też go zabraknie.
Mój typ na ten mecz to obie drużyny strzelą gola. Mówiąc o tym pojedynku można w skrócie powiedzieć: starcie dwóch napastników – Ibrahimovic vs. Van Persie. Szwed w tym sezonie w 26 spotkaniach ustrzelił 21 bramek. Do pomocy ma jeszcze nowy nabytek, który już zdążył się pokazać z dobrej strony Maxiego Lopeza oraz młodego El Shaarawy’ego. Jak widać jest komu strzelać. Jeśli chodzi o Arsenal to na pierwszy plan wysuwa się van Persie i jego 28 trafień w 32 meczach. Do pomocy będzie miał Walcotta ale ja najbardziej liczę na legendę klubu z Londynu. Thierry Henry po tym meczu wraca za ocean, by ze swoim klubem przygotowywać się do sezonu. Mimo krótkiego wypożyczenia Henry zdążył strzelić ważne gole. Mam nadzieję, że dziś wejdzie z ławki i pożegna się z europejskimi pucharami w pięknym stylu.

Przewidywane składy:
Milan: Abbiati - Abate, Mexes, Thiago Silva, Mesbah - Ambrosini, Van Bommel, Nocerino – Emanuelson - Ibrahimovic, Robinho
Arsenal: Szczesny - Sagna, Vermaelen, Koscielny, Gibbs - Arteta, Song, Ramsey - Oxlade-Chamberlain, Van Persie, Walcott
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
kieran 2,8K

kieran

Użytkownik
&quot;What&#39;s certain is that seeing as Boateng has been out for four weeks, he won&#39;t start from the beginning and that&#39;s the same for Pato. But to have them available is a good thing.&#39;&#39;
Czułem, że tak będzie. Boateng i Pato wracają do gry po kontuzji, a Allegri nie chce po prostu ryzykować ich zdrowia. Najprawdopodobniej pojawia sie na boisku w drugiej połowie, ale tak czy siak ten pierwszy z pewnościa przydałby się Włochom od pierwszej minuty.
 
death89 84

death89

Użytkownik
tak samo jak ktoś powyżej dziwię się dlaczego ludzie określają mecz Zenit- Benfica jako &#39;no bet&#39;. Rosjanie skończyli sezon 27 listopada (niektórzy twierdzą, że teraz mają przerwę pomiędzy rundą jesienną, a wiosenną, widać wielcy typerzy nie wiedzą, że w Rosji gra się systemem wiosna-jesień: FACEPALM!), ostatni mecz sparingowy grali 26 stycznia z uzbeckim PFK Sho&#39;rtan G&#39;uzor, przegrywając 2:1, trochę dawno, co? Ligę zaczynają dopiero 3 marca. Wczoraj Rubin pokazał w jakiej formie są rosyjskie zespoły, przegrywając u siebie z Olympiakosem 1:0, co świadczy o tym, że niska temperatura, nie wpływa znacząco na grę. Benfica w Liga Sagres jest liderem, nie poniśli żadnej porażki, 15 wygranych, 3 remisy. Sa rozpędzeni i sądzę, że pokonają Zenit, któremu brakuje meczów o stawkę. Ponadto Danny jest kontuzjowany na 8 miesięcy, jak ważny jest to zawodnik dla Zenitu świadczy fakt, że w zeszłym roku rozgrał 27 spotkań i zdobył 9 bramek.
Dla mnie pewniakiem jest tutaj:
Zenit - Benifca DNB2 - 2,00 (bet365) ⛔
Benfica strzeli - 1,40 (Tobet) ✅
oraz perełka:
Zenit +0,5 kartki azjan - 1,95(bet365) ⛔
Ten ostatni wyjaśnię tak: Zenit w 6 meczach w fazie grupowej zdobył 12 żółtych kartek i 1 czerwoną, Befica coprawda 13 żótych(ale aż 6 z nich w straciu z United, gdzie grali z teoretycznie silniejszym rywalem) i 1 czerwoną. Wszyscy wiemy, że rosjanie u siebie grają ostro, a portugalczycy bardziej technicznie. Podejrzewam, że zawodnicy Zenitu bez rytmu meczowego mogą popełniać błędy, spóźniać się ze wślizgami, co zaowocuje duża ilością kartke dla nich, oby conajmniej tyle co Benfika, choć liczę, że zdobędą ich więcej.
Powodzenia!;)
fuck, fatalnie..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
wojta_sz 6

wojta_sz

Użytkownik
Ja tutaj z chęcią zagrałbym Połowa / Koniec - Milan / Arsenal
Kursy:
Unibet: 42,00; Bwin oraz SportingBet: 41,00; Bet365: 34,00; Betsafe: 32,00; Pinnacle: 31,00; BetClic oraz Betsson: 30,00; Bet-at-home: 22,00.
Arsenal już raz przegrywał ostatnio do przerwy w pucharowym meczu z AV, co prawda grał u siebie - teraz czas na odmianę i będzie odrabiał straty na wyjeździe. W poprzednim meczu z Sunderlandem odrobiła jednobramkową stratę w 20 minut.
Można spróbować zagrać.
Transmisja w środę w Polsacie i nPremium o 20.45.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom