>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 14.02.2012 - Wtorek

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Powoli można zaczynać dyskusję na temat zbliżających się meczów 1/8 LM ;) Pierwsze mecze już za niecałe 3 tygodnie. Rywalizację rozpoczną 2 wtorkowe spotkania. Barcelona jako obrońca tytułu zmierzy się na wyjeździe z Bayerem Leverkusen. Zdaje się , że dość łatwe zadanie powinno czekać Barcelonę , Bayer raczej ma malo argumentów aby się im przeciwstawić.

Drugi wtorkowy mecz zapowiada się również bardzo ciekawie. A to za sprawą APELU Nikozja. Jeszcze w 87min rewanżowego meczu kwalifikacji z Wisłą wcale w tej LM by nie grali. A obecnie są w gronie 16 najlepszych ekip Europy. Dodatkowo wygrali swoją dość trudną grupę. W losowaniu mogli trafić znaczniej gorzej , los skojarzył ich z Lyonem. Zdaje się , że Lyon nie powinien mieć problemów z APOELEM , ale rewanż rozgrywany jest właśnie na Cyprze a tam już nie takie cuda się działy. Jaki szczęśliwy wynik we Francji i w ćwierćfinale możemy mieć już gigantyczną sensację.

Kursy na wtorkowe mecze prezentują się tak:


Unibet

Zachęcam do dyskusji ;)
 
ptok7 4

ptok7

Użytkownik
Na bwin kurs na Barce 1.45 który według mnie jest warty zagrania już na dniach ponieważ jak ludzie się rzucą to się skończy na 1.25. Barcelona nie powinna mieć większego problemu z wygraniem pewnie tego meczu aby móc w rewanżu dać odpocząć najlepszym zawodnikom tym bardziej że midzy meczami LM bedą mieli ważne mecze w lidze z valencia i athletico! Polecam
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
W dodatku w Leverkusen odpadł Ballack także cięzko ich widzę w starciu z Barca która z Osasuną przegrała praktycznie mistrzostwo. Pozostaje liga mistrzów i Puchar Króla także nie wierze by odpadli z Leverkusen więc przypuszczam że podopieczni Guardioli już w pierwszym spotkaniu załatwią sprawe.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
W tym momencie na wyjazdowe zwycięstwo Barcelony po jakże marnym kursie 1,40 nie postawiłbym ani złotówki. A jak sami wiecie Katalończycy u siebie, a na wyjeździe to dwie różne sprawy. Druga sprawa to w LM na wyjazdach zawsze im czegoś brakowało.
Pewnie z Leverkusen zobaczymy już najmocniejszy skład czyli w podstawowej 11 widzę Fabregasa, Iniestę, Xaviego by znów się nie skompromitować jak ostatnio z Osasuną. Kolejnym ostatnio problemem Barcelony jest zdobywanie bramek, już nie gromią tak jak na początku sezonu, a w ostatnich 6 meczach strzelili 9 bramek przy 7 straconych. Nie wygląda to za specjalnie.
Wiadomo, że Barcelona już ligę krajową sobie może olać i teraz w 100% będą skupiać się na lidze mistrzów, więc będą grać z podwójną motywacją, no ale podsumowując całość 1,40 kompletnie odpada na wyjazdowe zwycięstwo mistrzów świata.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
japan93 30

japan93

Użytkownik
W tym momencie na wyjazdowe zwycięstwo Barcelony po jakże marnym kursie 1,40 nie postawiłbym ani złotówki. A jak sami wiecie Katalończycy u siebie, a na wyjeździe to dwie różne sprawy. Druga sprawa to w LM na wyjazdach zawsze im czegoś brakowało.
Pewnie z Leverkusen zobaczymy już najmocniejszy skład czyli w podstawowej 11 widzę Fabregasa, Iniestę, Xaviego by znów się nie skompromitować jak ostatnio z Osasuną. Kolejnym ostatnio problemem Barcelony jest zdobywanie bramek, już nie gromią tak jak na początku sezonu, a w ostatnich 6 meczach strzelili 9 bramek przy 7 straconych. Nie wygląda to za specjalnie.
Wiadomo, że Barcelona już ligę krajową sobie może olać i teraz w 100% będą skupiać się na lidze mistrzów, więc będą grać z podwójną motywacją, no ale podsumowując całość 1,40 kompletnie odpada na wyjazdowe zwycięstwo mistrzów świata.
Ok ale nie myl ligi z liga mistrzów ???? W lidzę z Getafe problemy ale w LM ogranie Milanu.. czy chociażby ogranie Realu w pucharze pokazuje, że potrafi ą nawet w trudnych sytuacjach się podnosić.. z Osasuną akurat sporo dołożyli liniowi przez te pseudo spalone.
 
bender7 91

bender7

Użytkownik
Kolejnym ostatnio problemem Barcelony jest zdobywanie bramek
Nie zgodzę się że to będzie miało wpływ na najbliższe mecze w Lidze Mistrzów. W meczu rewanżowym z Valencią stworzyli sobie mnóstwo sytuacji, że ich nie wykorzystali to już inna sprawa, ten wyjazd do Osasuny to był wypadek przy pracy - zmrożone boisko, silny wiatr, najlepsi pomocnicy na ławce, bardzo dobry mecz gospodarzy a i tak strzelili dwa gole. W ostatnich trzech meczach Barcelona strzelała po 2 gole, więc nie jest tak źle. Z Leverkusen to jest dwumecz, więc jest taka możliwość że nawet jak coś się nie powiedzie to zadecyduje rewanż, ale jeżeli goście utrzymają ten poziom z ostatnich trzech spotkań czyli strzelą przynajmniej dwa gole to wątpię by Niemcy dali radę tak zagrać, by chociaż zremisować. Na pewno Barcelonę na to stać. I jeszcze jedna rzecz - nawet jeżeli Barcelona przegra załóżmy 1:2 albo zremisuje to kursy na rewanż będą niższe niż 1,40 moim zdaniem, więc jeżeli grać Barcę to właśnie teraz, a nie jak już będzie za późno. Na pewno w Leverkusen będzie zupełnie inna płyta boiska niż w Pampelunie, a to sprzyja gościom ;)
 
camek 0

camek

Użytkownik
Olympique Lyon Vs. APOEL Nikozja
Vs.

Typ: X2

AKO: 2,78
Buk: Fortuna

Widzę że buki w dalszym ciągu nie doceniają możliwości zawodników z Cypru.Przypomnę tylko że APOEL wyszedł z pierwszego miejsca w grupie bardzo wyrównanej, gdzie doznał tylko jedną porażkę i to tylko wtedy gdy był już pewny awansu do dalszej fazy.Lyon, cóż nie grał rewelacyjnej piłki a co się stało w spotkaniu z Dinamem każdy znawca piłki bardzo dobrze pamięta.Zawodnicy z Cypru potrafią niesamowicie mobilizować się na spotkania gdzie są skazywani na porażkę.Wygrana z Porto, remisy z Zenitem czy też z Shakhtarem mówią same za siebie.To że zawodnicy z Nikozji znalezli sie w tej fazie rozgrywek na pewno nie jest przypadkiem, i nie granie takiego kursu na gości było by grzechem.APOEL, który jako pierwszy zespół z Cypru awansował do fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA, będzie chciał przedłużyć historyczną passę i na pewno drużyna z Lyonu jest odpowiednim kandydatem do osiągnięcia tego sukcesu.​
 
henry87 32

henry87

Użytkownik
W tym momencie na wyjazdowe zwycięstwo Barcelony po jakże marnym kursie 1,40 nie postawiłbym ani złotówki. A jak sami wiecie Katalończycy u siebie, a na wyjeździe to dwie różne sprawy. Druga sprawa to w LM na wyjazdach zawsze im czegoś brakowało.
Pewnie z Leverkusen zobaczymy już najmocniejszy skład czyli w podstawowej 11 widzę Fabregasa, Iniestę, Xaviego by znów się nie skompromitować jak ostatnio z Osasuną. Kolejnym ostatnio problemem Barcelony jest zdobywanie bramek, już nie gromią tak jak na początku sezonu, a w ostatnich 6 meczach strzelili 9 bramek przy 7 straconych. Nie wygląda to za specjalnie.
Wiadomo, że Barcelona już ligę krajową sobie może olać i teraz w 100% będą skupiać się na lidze mistrzów, więc będą grać z podwójną motywacją, no ale podsumowując całość 1,40 kompletnie odpada na wyjazdowe zwycięstwo mistrzów świata.
Zgadzam sie w 300%, dokladnie to samo chcialem napisac. Czego sie spodziewacie, ze Barca wygra 3:0 na trudnym terenie w Leverkusen? Ja mysle, ze wynik bedzie oscylowal w poblizu remisu, przypomina mi sie, jak Barca miala pojechac Kopenhage niewiadomo ile a skonczylo sie 1:1.
Ja w tym meczu raczej postawie +1,5 na Leverkusen, ale jeszcze przeanalizuje tyle, ile sie da.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
ludzie hiszpańskim drużyna idzie z niemieckimi jak po grudzie. Jakbym miał coś grać na jutro to to że gospodarze strzela. Kurs do grania na Barcelone jest jeszcze większą podpucha jak wczorajszy kurs na WKS! Barcelona u siebie straciła z Sociedad. Ogólnie wtorek w lidze mistrzow jest nie do grania. Jedynie grający mogą szukać sensacji
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Nie zgodzę się że to będzie miało wpływ na najbliższe mecze w Lidze Mistrzów. W meczu rewanżowym z Valencią stworzyli sobie mnóstwo sytuacji, że ich nie wykorzystali to już inna sprawa, ten wyjazd do Osasuny to był wypadek przy pracy - zmrożone boisko, silny wiatr, najlepsi pomocnicy na ławce, bardzo dobry mecz gospodarzy a i tak strzelili dwa gole.
Na pewno w Leverkusen będzie zupełnie inna płyta boiska niż w Pampelunie, a to sprzyja gościom ;)
No to właśnie AKA SHAKAL napisał, że mają kłopoty ze zdobywaniem goli, chociaż okazji mają co mecz od cholery. W mojej ocenie Messi ostatnio za dużo kombinuje pod bramką rywala i też stąd się biorą takie, a nie inne ostatnio wyniki.
Z tą płytą w Pampelunie to się zgodzę, że była bardzo ciężka do gry i największy atut gościom został zabrany przed meczem, jednak jakoś gospodarze zrobili 3 akcje bramkowe i co ciekawe praktycznie wszystko było grane dołem więc widać, że się dało.
Co prawda Bundesligą się aż tak nie interesuję, to jednak widać, że Bayer u siebie łatwym rywalem nie jest skoro wygrali wszystkie 3 mecze w fazie grupowej, a ograli Chelsea czy Valencie więc rywale nie byle jacy. Ja uważam, że nie będzie tutaj jakiejś &quot;manity&quot; tylko po prostu Barca zagra sobie na remis albo na minimalne zwycięstwo/porażkę, gdyż u siebie na Camp Nou potrafią każdego świetnie rozrzucić po tym lotnisku więc są w stanie spokojnie odrobić każdą stratę, a że takowej dużej nie poniosą, o ile w ogóle ona będzie to raczej 1/4 powinna zostać osiągnięta bez jakichś ogromnych kłopotów ale tak jak mówię, jutro czeka ich nie łatwe zadanie, to też mój typ jest taki:

Bayer(+2) @ 1,571 SB
 
sumada90 19,8K

sumada90

Forum VIP
VS.

Bayer Leverkusen - FC Barcelona Goście zdobędą Gole w obu połowach:TAK 2,15 Unibet ✅

Sobotni mecz z Osasuną pokazał wyraźnie, że głównym celem Guardioli na ten sezon jest już obrona pucharu Ligi Mistrzów. Real odjechał na 10 punktów w lidze i mimo kurtuazyjnych wypowiedzi piłkarzy o walce do końca to chyba priorytety zostały zmienione z krajowego na europejskie podwórko. Na inaugurację fazy pucharowej LM zawitają na BayArena.
Gospodarze na jesień zajęli drugie miejsce w grupie E, wyprzedzając Valencię. Gdyby nie remis z Genkiem w ostatniej kolejce to wygraliby grupę za plecami zostawiając Chelsea Londyn. W lidze w nowym roku nie wiedzie im się najlepiej, na początku wygrana z Mainz 3-2, potem remisy z Werderem i Sttutgartem, w ostatni weekend porażka z BVB. Jutro trener Robin Dutt nie będzie mógł skorzystać z Sidney’a Sama, Erena Derdiyoka oraz Michaela Ballacka.
Barcelona w wyraźnym dołku od kilku spotkań. Kontuzja Iniesty i problemy zdrowotne Xaviego pokazały, od kogo gra zespołu jest uzależniona. Do tego dochodzi słaba dyspozycja Messiego, którego Pep najwyraźniej boi się zdjąć w trakcie meczu z boiska. Jedyne co można zaliczyć na plus ostatniego okresu jest wejście do zespołu Tello, którego gra naprawdę może się podobać. Na ten mecz jednak gotowi są już wszyscy zawodnicy, nie licząc rekonwalescentów (Villa i Affelay) oraz Keity, który po PNA ma chwilę wolnego. Niepewnym występu w pierwszym składzie jest Busquets, który w meczu z Sociedad doznał groźnie wyglądającej kontuzji ale na szczęście na strachu się skończyło.
Na sam mecz ciężko jest cos wytypować. Spotkanie powinna mimo wszystko wygrać Barcelona ale nieco pokrzyżować plany może im murawa. W meczu z Osasuną, gdzie płyta była zmrożona widać było bezradność w grze Barcelony, kiedy szybka gra po ziemi nie wychodziła. W Niemczech pewnie jeszcze zimniej niż w Hiszpanii ale tam podobno każdy stadion musi mieć podgrzewaną murawę (jeśli się mylę, niech mnie ktoś poprawi, kto się zna w tej materii).
Mój typ na ten mecz to: Goście zdobędą Gole w obu połowach. Ostatnio niby słabsza dyspozycja ale okazji do strzelenia goli było bardzo dużo, brakowało tylko wykończenia. Teraz, kiedy wracają do gry Iniesta i Xavi sytuacji powinno być jeszcze więcej. Liczę, że wreszcie piłkarze Guardioli będą znajdować drogę do bramki przeciwnika.

Przewidywane składy:
Bayer Leverkusen: Leno - Corluka, Schwaab, Friedrich, Kadlec - Castro, Reinartz, Rolfes – Bender - Kiessling, Schurrle
Barcelona: Valdes - Alves, Pique, Puyol, Abidal - Xavi, Mascherano, Iniesta - Fabregas, Messi, Sanchez

VS.

Olympique Lyon - APOEL Nikozja 1 1,42 ✅/over 2,5 2,00 ⛔ Unibet

Drugi mecz to spotkanie Olympique Lyonu z “katem” Wisły Kraków, a jednocześnie chyba z największą niespodzianką tej edycji Ligi Mistrzów. Podopieczni Ivana Jovanovica wygrali swoją grupę, gdzie mieli okazję grać przeciwko Zenitowi, Szachtarowi jak i triumfatorowi ostatniej edycji Ligi Europy – FC Porto. Grupa bardzo wyrównana ale jednak każdy z rywali w większymi bądź mniejszymi problemami. Nie chcę jednak bagatelizować wyniku, jaki osiągnęli. Kluczem do awansu była postawa na własnym stadionie (przykładem również dwumecz z Wisłą). Pierwszy mecz odbędzie się jednak na Stade Gerland.
Lyon awansował do 1/8 w dość kontrowersyjnych okolicznościach dopiero w ostatniej kolejce gier. Podopieczni trenera Remi Garde na własnym boisku w lidze radzą sobie bardzo dobrze (8-1-2). Jedna z tych dwóch porażek nastąpiła w weekend, kiedy to gospodarze ulegli piłkarzom Caen 1-2. Tą plamę piłkarze pewnie będą chcieli szybko zmazać. W porównaniu do fazy grupowej w ataku do Gomisa dołączy Lisandro Lopez, który zagrał w tym sezonie tylko w ostatnim meczu z Zagrzebiem jeśli chodzi o LM. Z tego co udało mi się znaleźć to w druzynie francuskiej zabraknie jedynie Lovrena, mimo problemów Kallstroema w ostatnim czasie, Szwed ma być gotowy do gry.
Faworytem tego meczu jest bez wątpienia Lyon, który ma w interesie na własnym boisku zrobić sporą zaliczkę przed wyjazdem na Cypr i spodziewam się po nich ofensywnej gry. Pogoda powinna być ich sprzymierzeńcem ale APOEL w fazie grupowej remisował zarówno w Doniecku jak i St. Petersburgu. Nie wydaje mi się jednak, by tak samo przeciwstawili się we wtorek, choć walczyć z pewnoscią będą. Piękny sen Cypryjczyków powoli będzie się kończył.

Przewidywane składy:
Lyon: Lloris - Reveilliere, Kone, Umtiti, Cissokho - Briand, Gonalons, Kallstrom, Bastos - Lisandro Lopez, Gomis
APOEL: Chiotis - Poursaiditidis, Jorge, Jahic, Oliveira - Morais, Pinto - Charalambidis, Marcinho, Manduca - Ailton
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Wszyscy piszą o meczu z Osasuną i o meczu z Sociedadem , co tam że w tamtych spotkaniach nie grało połowe Barcelońskiej ofensywy a w meczu z Osą nie oglądaliśmy Sergio. Jutro Barcelona wyjdzie podstawowym składem a wiadomo jaką jakość wnoszą do drużyny Xavi , Iniesta i Busi , środek pola w meczu z Osasuną nie istniał , ale jutro tak nie będzie. Guardiola nie po to eksperymentuje w lidze i przez to oddaje ją Realowi , żeby potem nie wykorzystać tego w LM , te wszystkie korekty w składzie były ustawione w 100% po to aby jakość gry w Lidze Mistrzów była jak największa. To jest 1/8 LM a nie jakaś zabawa w fazie grupowej , każdy wie że jeden błąd może kosztować tutaj bardzo drogo i dlatego każdy będzie grał tutaj na maksa swoich możliwości . Dlatego Barcelona prawdopodobnie wypunktuje jutro Bayer z zimną krwią , LM to nie liga i już wiele razy to się potwierdzało , przykładem jest Liverpool który po usłyszeniu hymnu LM wpada w trans i zaczyna grać tak jak w lidze nigdy nie grał . LM to inna motywacja , nie wierze że podrażniona Barcelona która zagra na 100% możliwości nie wygra jutro z Bayerem , dlatego typ może być tylko jeden : Barcelona win.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Ciężko podejść do meczu Leverkusen z Barceloną. Wiele osób ślepo będzie stawiało na Barcelonę, ale czy tędy droga ? Ostatnie mecze w wykonaniu Barcy to dramat. Mimo, że sympatyzuję z tym klubem, to ja ewidentnie widzę problem. Niektórzy próbują tłumaczyć niepowodzenia na swój sposób. Barcelona niby ciągle gra swoje, ale to już nie jest to samo. Nie chcę mówić jak niektórzy &quot;czas Barcelony się skończył&quot;, bo takie wpisy mnie śmieszą, ale stwierdzenie, że nie mają formy będzie trafne. Leverkusen to nie jest ogórek, w fazie grupowej na własnym stadionie grali bardzo dobrze. Czy Valencia albo Chelsea to słabe drużyny ? Czy te drużyny nie powalczyłyby teraz z tą słabą obecnie Barceloną ? Mecz meczowi nie równy jak mówi porzekadło, ale zacznijmy też widzieć to co dzieje się poza Barcą. Teraz te zwycięstwa nie przychodzą tak łatwo. Bramki same nie wpadają, a do tego trzeba martwić się o defensywę, która w meczu z Osasuną spisywała się tragicznie. Błędy popełniane bez Pique nie przystoją tej klasy zawodnikowi. Patrząc jak gra Barcelona na wyjazdach, na pewno nie postawię na nich pieniędzy. Zaraz znajdzie się pełno opinii, że Barca lajtowo wygra ten mecz, że oni już tylko mogą skupić się na LM, ale mnie to nie przekonuje. Jestem podłym dziadem i wierzę w to co widzę, a widzę Barcelonę słabą, która jutro być może będzie musiała zadowolić się remisem.
Bayer Leverkusen - Barcelona | Remis [4,50] Bet365 ⛔ 1:3
 
zilzil 21,1K

zilzil

Użytkownik
Ja również podzielam wasze opinię, że Barcelona łatwo nie będzie miała i dlatego nic na nią nie postawię. Zastanawiam się z kolei nad takim zakładem, mianowicie poniżej 1.5 gola do przerwy. Kurs 1.5 w sam raz do jakiegos dubelka. Myślę, że ten mecz nie będzie porywającym widowiskiem, przynajmniej w pierwszej połowie. Jak już wspomniał ktoś, Bayer to nie ogórki i grać u siebie umieją. Barca ma chyba jak do tej pory najgorszy sezon za kadencji Guardioli, ogólnie jakoś gra się posypała.
Jakieś większe emocje raczej w drugiej części. Goście od razu nie rzucą się do frontalnych ataków, liczę raczej na lepszą defensywę gospodarzy niż ofensywę gości, przynajmniej w pierwszej połowie. Zresztą, komu by się chciało grać na takim mrozie ;D
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Bayeru nie można lekceważyć. Spory potencjał kadrowy szczególnie w formacji ofensywnej. Co ciekawe średnia bramek w Bundeslidze i LM zespołu z Niemiec jest taka sama i wynosi 1,33 gola/mecz. Inaczej jest w hiszpańskiej drużynie, w Primera Division średnia bramek 2,86, a w LM 3,33. Chociaż to tylko cyferki, czasami warto na spojrzeć. Ostatni raz zespoły spotkały się, aż 9 lat temu więc nie ma się co sugerować h2h. Jutro zobaczymy starcie hiszpańskiej techniki z twardą niemiecką grą.
Aptekarze muszą ugrać dobry wynik na BayArena, jeśli marzą o przejściu do następnej fazy. Szkoda, że zabraknie w ekipie dwóch ofensywnych graczy - Derdiyoka i Sama oraz rozgrywającego Ballacka. Mimo to są przecież Kiessling czy Schurrle. Liczę jutro na dobry występ Castro, który swoją szybkością może sporo namieszać. Do Barcy natomiast powraca Xavi i Iniesta, czyli mózg całego zespołu.
Trochę irytuje mnie postawa szkoleniowca Bayeru, który mówi, że cudem będzie wyeliminowanie Blaugrany. Cudem to byłoby gdyby wyeliminował ich Kultywator Wygnajewo, a nie piłkarze z Leverkusen. Przecież to nie są ogórki tylko znani w futbolowym świecie zawodnicy. Rozumiem respekt przed lepszym teoretycznie rywalem, ale bez przesady.
Katalończycy lekko podrażnieni ostatnią porażką oraz krytyką mediów mogą jutro rozgromić rywali, ale mecz może potoczyć się w innym kierunku gdzie stroną lepszą okażą się Aptekarze, którzy nie czują na sobie presji zwycięstwa.
Pewnie znowu poleci masówka na Barcę, a ostatnie masówki źle się kończą. Osobiście będę trzymał kciuki za Niemców, tak na pohybel większości, ale głównie liczę na sporo sytuacji bramowych i dużo bramek.

over 3,5 @ 2,75 ✅
over 4,5 @ 5,5 ⛔

Unibet
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

To ja mogę wam powiedzieć, że linia na kartki jest za nisko postawiona - 4,5. Myślę, że spokojnie można grać over, bo Aptekarze mają kilku &quot;kozaków&quot; w zespole i w ogóle Bayer z kontry będzie agresywny. Domniemywam, że Barcelona też dłużna niepozostanie i te minimum dwie kartki złapie.

Łączna liczba kartek: Bayer Leverkusen - Barcelona (Poniżej/powyżej: 4.5) Typ:powyżej Kurs:2,00 Tobet

Inny typ jaki mi się nasuwa to under 2,5 goli po nadspodziewanie wysokim kursie 2,17 ????. Myślę, że Barcelona będzie chciała się odbudować ale jakoś nie widzę specjalnie argumentów za tym, że Katalończycy dużo nastrzelają. Bayer ma młodego, bardzo utalentowanego bramkarza Bernda Leno który należy do grona bramkarzy, których Borek i spółka wymienia praktycznie co mecz. Obrona w Leverkusen wygląda solidnie, zapewne będzie wspierana przez Bendera - brata tego z BVB. Nawiązując do rywalizacji Barcelony z niemieckimi drużynami to ostatnio grali ze Stuttgartem było 1-1 chyba w tej edycji, w której Inter wygrał cała LM. W tamtym meczu Barca nie potrafiła sobie poradzić z tym, że Niemcy fizycznie i wytrzymałościowy ich &quot;kontrowali&quot; w sensie potrafili biegać za prawie każdym podaniem, a w tamtym meczu Barcelona wydawała się tym faktem bardzo zaskoczone stąd też wynik remisowy. Myślę, że B04 w meczu u siebie jest wstanie coś ugrać ale awans to kwestia marzeń ich kibiców.

Bayer Leverkusen - Barcelona (Poniżej/powyżej: 2.5) Typ: Poniżej Kurs:2,17
Tobet

Co do stadionu w Leverkusen to nazywany jest &quot;30-tysięczną lożą VIP&quot; bo raczej tam kibice przychodzą poklaskać i wypić piwo ;). Ale niewątpliwie będzie dużym atutem gospodarzy.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Lyon - APOEL 2 +1.5 @ 1.70 DOXXbet ✅

Kosmiczny kurs na to zdarzenie. Lyonu po tak marnym kursie nie ma co tykać, co udowadniają w Ligue 1 gdzie wyraźnie zawodzą. Wtopy zdarzają im się nawet na własnym obiekcie jak chociaż ostatni mecz z Caen. W LM natomiast 2 remisy z Ajaxem, 2 porażki z Realem i 2 zwycięstwa z Dinamem czyli szału nie ma. Trzeba jednak przypomnieć, że gdyby Holendrzy nie zostali wydymani przez sędziów Les Gones graliby jutro w Lidze Europejskiej. APOEL śmiało można powiedzieć - zachwyca. Zajeli 1 miejsce w grupie wyrzucając za burtę Porto i Szachtar! Grają przyjemny dla oka futbol, a wyróżnić można Ailtona, Manduce i Marcinho. Jest to pierwszy mecz więc spodziewam się, że spotkanie nie będzie otwarte. Lyon na całość nie pójdzie, APOEL będzie się starał wywieźć na Cypr jak najlepszy wynik. Obie ekipy bez osłabień(w Lyonie nie ma Lovrena ale to już długo...).
 
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Odnosząc się do zakładu kartkowego darius010 unibet oferuje zakład na punkty karne poszczególnych zespołów (Total Booking Points) Bayer over 20,5 @ 1.80.Punkty karne przyznawane są za kartki (żółta=10pkt, czerwona 25)
Myślę że jest to bardziej bezpieczniejszy typ, no chyba że coś nie pójdzie po myśli Barcelony dla której jest to kolejny kroczek w drodze do finału.Na tym etapie łapanie dla nich kartek nie będzie rozważne, no chyba że mają jakiegoś zagrożonego gracza.
Obie ekipy mają raczej różne priorytety, wiadomo kto bardziej nie będzie przebierał w środkach, Barcelona ten mecz raczej rozegra bez większych ciśnień.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Nareszcie ruszyła Liga Mistrzów po zimowej absencji. I to jeszcze w walentynki będziemy mogli się rozczulać nad ulubionymi rozgrywkami. Chciałbym co nieco powiedzieć o tym meczu. Jak grał Apoel jesienią wie każdy, zawsztydził krakowską Wisłę, by wejść do przeciętnej grupy, zająć w niej pierwsze miejsce i stać się tym samym czarnym koniem rozgrywek. Tak teraz porównując te dwie drużyny można stwierdzić, że gościom brakuje skuteczności. Strzelili 6 bramek i tyle samo stracili. Ale jakże ważne były to gole bo na wagę 3 punktów. Natomiast Lyon nie zachwycał, nie grał pięknie, potrafił z rezerwami Realu u siebie przegrać 4 bramkami. No i ten pamiętny mecz 1:7, gdzie do dziś nie wiadomo czy były tam jakieś przekręty... Drużyny na pewno nie próżnowały zimą, i na pewno chcą rozpocząć kolejną rundę mocnym akcentem. Dlatego też Apoel może zagrać na remis, bo lubi tak grać, niekoniecznie bezbramkowy ale wynik 1:1 jest jak najbardziej realny. Lyon z kolei pewno zacznie mecz ostrożnie, wogóle jak we francuskiej lidze, każde mecze zaczynają sie rozpoznaniem przeciwnika a nie jak np. angielska gdzie cały czas coś się dzieje. Smaku może dodać to, że te drużyny nie grały jeszcze ze sobą. Dlatego jak w fazie grupowej także i tym razem postawie na remis.

Lyon- Apoel - X - 4,20

kurs: beat-at-home

ps: niech jakis moderator doda mi to zdjecie u góry postu zeby mialo to rece i nogi bo mi jakos nie chce wyjsc
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
W meczu Leverkusen-Barcelona jedno jest pewne: Barca będzie grała sobie piłką jak to zawsze robi. Pytanie czy dziś od 1 minuty wybiegną Iniesta,Xavi i Sergio? Jeśli tak to ja gram:

Barcelona over 67% posiadania piłki@1,85 Betsafe✅✅ 72% nawet bez Xavi&#39;ego,Leverkusen zagrało dziś na poziomie Legii czy Wisły,wstyd dla niemieckiego klubu u siebie tak się dać ośmieszyć rywalowi przeżywającemu kryzys formy

Z rundy grupowej Barcelony wyglądało to tak:
-wyjazdy: 67,71 i 64 %(z Milanem)
-u siebie:70,71 i 69 %(z Milanem)

O posiadaniu Leverkusen napiszę tylko tyle,że w grupie gdy przyjechała tu Valencia to miała 57%..

W Bayerze spore braki kadrowe,co było widać w beznadziejnej grze w Dortmundzie w weekend. Wraca Kadlec,ale nadal brakuje Adlera,Barnetty,Sama i Derdyoka.W niedzielę kontuzji nabawił się Ballack. Są to zawodnicy,którzy stanowili o sile Bayeru na jesień.Od kiedy ich zabrakło Leverkusen męczy się w Bundeslidze:w 4 meczach rundy wiosennej raz wygrał,dwa razy zremisował i raz przegrał.Wczoraj trener Bayeru sam powiedział na konferencji:
&quot;they will have 65 to 70 per cent possession and we’ll have 30 to 35 per cent. We’ll have to use our possession very well and play positively&quot;

Z tym pozytywnym graniem to nie bardzo ich widzę,bo w pomocy nie ma za bardzo kim zagrać Bayer. Jeśli Barca zagra po swojemu,to ten bet jest moim zdaniem do zagrania.Ale ja osobiście czekam do ogłoszenia składów przed meczem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom