>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów 12.02.2013

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Po zimowej przerwie czas na najważniejsze klubowe rozgrywki w Europie czyli Ligę Mistrzów. Wiadomo, faza grupowa więc tu już nie ma miejsca na kalkulację , czy jakieś lekkie odpuszczanie jak choćby na koniec rozgrywek grupowych. Tu każda akcja, każdy błąd może decydować o awansie bądź odpadnięciu.

Startujemy za 2 tygodnie we wtorek meczami Celtic-Juventus oraz Valencia-PSG.

Raczej mało kto się spodziewał, że to jednak Celtic obok Barcelony wyjdzie z grupy. Stało się jednak i to Szkoci są w 1/8. Po rywalizacjach grupowych z gigantem z Hiszpanii, czas na innego giganta, tym razem z Włoch. Juventus jest poważnie brany pod uwagę jako drużyna, która powinna sporo namieszać w tej edycji, zresztą w Turynie tego nikt nie ukrywa. Należy jednak pamiętać, że na Celtic Park &quot;sparzyła&quot; się Barcelona więc czemu miałby nie sparzyć się Juventus. Na pewno nie będzie to spacerek.

W drugim wtorkowym meczu Valencia podejmie u siebie innego giganta PSG. Grube miliony wpompowane w drużynę ze stolicy Francji automatycznie stawiają ją w roli faworyta tego dwumeczu. Widziałem jednak kilka ostatnich meczów PSG i wcale ta drużyna nie gra na miarę tego czego się od niej oczekuje. Po Valencii znowu nie wiadomo czego można się spodziewać. Najpierw potrafi zagrać dobre zawody na Santiago Bernabeu z Realem by ledwo kilka dni później dostać lanie u siebie aż 0:5.

Kursy na wtorkowe mecze prezentują się tak:



Expekt

Zachęcam do dyskusji ;)
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Valencia - PSG Awans: PSG
1,57 Bet365 10/10
Gram już teraz, bo widać tendencję spadkową w kursach, dlatego nie ma na co czekać i później grać to samo po kursie znacznie mniejszym np. 1,45 jak jest w innych bukmacherach. Valencia co prawda jest dość mocna na własnym terenie i to w LM, ale jak poprzednie lata wskazują, można u nich spokojnie wygrać (w 2007 roku dla przykładu na Mestalla wygrał Rosenborg 0:2).
Teraz przejdźmy do rzeczy, Valencia w poprzednim roku u siebie wygrała 2:0 z Lille, które w LM na początku zaprezentowało się bardzo słabo, ogólnie ten klub w sezonie 2012/2013 spisuje się bardzo słabo, tylko 11 miejsce w lidze. Kolejny mecz wygrali z Bate Borysów które po dwóch pewnych zwycięstwach w LM później notowali tylko porażki i tak oto nie wyszli nawet z grupy.
Valencia również zremisowała 1:1 z Bayernem Monachium, ale wtedy doszło do takiej sytuacji, że dwóm tym klubom pasował w tym meczu remis i obie drużyny w tym meczu nie naciskały ostro by wygrać ten mecz.
Na wyjeździe wygrali z Lille po karnym, które już o nic nie grało. Z Bate Borysów wygrali 3:0 i zaczęli od karnego, wszystkie bramki strzelił Soldado który ma problem ostatnio z mięśniami i nie wiadomo czy będzie gotowy do gry w LM. A jest to najlepszy zawodnik Valencii.
Do tego dodam, że Hiszpanie od początku sezonu grają poniżej swoich oczekiwań, zmienili nawet w grudniu trenera, wyniki może są aktualnie trochę lepsze, ale to nadal nie jest zespół na miarę 1/4 LM. Grają po prostu słabo, wystarczy spojrzeć na wynik z Realem Madryt w lidze. U siebie przegrali aż 0:5. A 3 lutego zagrają z Barceloną u siebie, gdzie w moim mniemaniu również możemy spodziewać się pogromu. Wystarczy, że przyjedzie do nich lepsza drużyna i po prostu przegrywają.
PSG to klub budowany z wieloma podtekstami. W Paryżu jako stolicy Francji, nie ma klubu na miarę europejskiej czołówki, dlatego też przed mistrzostwami Europy we Francji w 2016 roku władze Paryża jak i Francji chcą zbudować silny klub wraz z szejkami, by powoli tworzyć powoli piłkarską atmosferę.
Ten klub jest budowany w szczególności na międzynarodowe sukcesy, w składzie mają praktycznie same gwiazdy, gdzie w porównaniu z zawodnikami z Valencii trudno tu nawet tworzyć jakieś zestawienie. PSG w Lidze Mistrzów przegrało tylko 1 mecz na wyjeździe z FC Porto, bramkę stracili dopiero w 83 minucie. Resztę meczów pewnie wygrali i tak też sądzę, że będzie i z Valencią.
Do tego w grudniu 2012 roku o czym pisała cała piłkarska Europa, PSG podpisało galaktyczny kontrakt dzięki któremu rocznie będą mogli nawet zyskać 150-200 milionów euro.
Co lepsze PSG będzie dostawało premie za sukcesy w LM, a pieniądze są dla zawodników czynnikiem chyba najbardziej mobilizacyjnym. Dla takich sum pieniędzy piłkarze z Francji będą wypruwać sobie na boisku żyły.
W skrócie to PSG jest znacznie lepsze, ma lepszych zawodników, ma lepsze wyniki niż Valencia która gra w tym sezonie poniżej swoich oczekiwań i nie zanosi się na poprawę. Kurs 2,90 na zwycięstwo PSG na wyjeździe to ogromne value.

+ BECKHAM W PSG ???? Szejki nie bez powodu by robili takie transfery żeby odpaść z LM.
 
nicolante 149

nicolante

Użytkownik
dla mnie awansuje Valencia i cie powiem dlatego,Psg na grupi jedina cieska druzyna co mieli to Porto a wizaues porto-psg ? powinni przegrac 3/4 0 paris porto dominowali cali 90 minut a na rewanz psg u cebie wygrali 2-1 ze blad brankarza,ja myslec kto valencia jest lepsza od porto naipier dlatego potrafier zagrac u liga a paris nigdi nie zagrali i to jest bardzo wazne a drugi valencia teraz masz spaniala forma a psg nie bardzo ja zagrauem valenica dnb 1,84 10/10 i match na vestallia awans nie dotykam ale dla mnie psg nie awansuje
 
karamazow 110

karamazow

Użytkownik
dla mnie awansuje Valencia i cie powiem dlatego,Psg na grupi jedina cieska druzyna co mieli to Porto a wizaues porto-psg ? powinni przegrac 3/4 0 paris porto dominowali cali 90 minut a na rewanz psg u cebie wygrali 2-1 ze blad brankarza,ja myslec kto valencia jest lepsza od porto naipier dlatego potrafier zagrac u liga a paris nigdi nie zagrali i to jest bardzo wazne a drugi valencia teraz masz spaniala forma a psg nie bardzo ja zagrauem valenica dnb 1,84 10/10 i match na vestallia awans nie dotykam ale dla mnie psg nie awansuje
Valencia we wspaniałej formie? Nie zgodziłbym się

PSG w mojej ocenie jest delikatnym faworytem w tej parze, ale ich awansu po kursie 1.57 bym w życiu nie zagrał. Buki musiałyby dać około 1.90 żeby mnie skusić.
 
pnc 0

pnc

Użytkownik
Valencia gra w duzo silniejszej lidze, a to co gra teraz PSG wola o pomste do nieba, bo tworza sobie pol sytuacji na mecz i bardzo szczesliwie gromadza punkty. Wg mnie kurs na Valencie jest zachecajacy do gry, choc oczywiscie lepiej wstrzymac sie jeszcze te 2 tygodnie z obstawianiem.
 
S 12

sirarcher

Użytkownik
Kolejny wybór jaki dokonałem to awans PSG. Szejkowie mogą sobie pozwolić na każdą gwiazdę. Jak wiemy w ostatnim tygodniu zakupili świetnie grającego Bechama (niestety nie wiadomo czy wystąpi w dwu meczu z Valencia). Skupmy się na aktualnym składzie dotychczasowym. Ibrahimovic - o tym człowieku wiele nie trzeba się rozpisywać jak wiemy jest znakomicie wyszkolony technicznie, robi z rywalem to co chce. Kolejnym zawodnikiem jest Pastore. Argentyńczyk za bardzo dużo goli nie zdobywa, ale spisuję się znakomitymi assystami. Jeśli chodzi o Valencię to również dobry zespół. Wydaje mi się, że więcej atutów ma drużyna z Paryża.
Więc mój typ na awans: PSG 1,53 Bet365.
 
M 18

marian123415

Użytkownik
Valencia ostatnio pozytywnie zaskoczyła w meczu z Barca.
Jeśli nietoperze nie zagraja takiej kupy jak w pamietnej pierwszej połowie z Realem to moze być dobrze. Bede im kibicował.
Licze na 4 hiszpańskie drużyny w kolejnej rundzie ????
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
⚽ Valencia - PSG Awans: PSG
1,57 Bet365 10/10
Gram już teraz, bo widać tendencję spadkową w kursach, dlatego nie ma na co czekać i później grać to samo po kursie znacznie mniejszym np. 1,45 jak jest w innych bukmacherach. Valencia co prawda jest dość mocna na własnym terenie i to w LM, ale jak poprzednie lata wskazują, można u nich spokojnie wygrać (w 2007 roku dla przykładu na Mestalla wygrał Rosenborg 0:2).
Co do zasady nie grałbym po kursie 1,57. Dużo ryzykujesz, mało możesz wygrać, ale to raczej wynika z mojej strategii bukmacherskiej. Co do samego typu jest on w zasadzie uzasadniony, bo mówimy o zespole, który potrafił miesiąc temu przegrać z Realem 0:5. Tak wiem, zremisowali z Barceloną 1:1, ale w mojej ocenie nie dlatego, że byli tak dobrzy, tylko dlatego, ze nawet Barcelonie należy się czasami odpoczynek, jak się ma taką przewagę w lidze. Z 2 strony mamy pierwszą drużynę Francji z niesamowitym Ibramoviczem, podobno w pierwszej trójce najlepszych zawodników świata, ale to jednak liga francuska, w której jest znacznie niższy poziom.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Celtic v Juventus
Celtic +0.5,+1.0 kurs: 1,80 buk: Bet365 ⛔ (edit po meczu: Jednak to grają piłkarze, a nie kibice, a jak piłkarze są o kilka klas gorsi kończy to się na 0:3. Fartnęło im się w poprzedniej fazie rozgrywek i to wszystko)
Skoro mogli pokonać Barcelonę, mogą zremisować z Juventusem. Tak można w skrócie streścić uzasadnienie tego zakładu. Do tego dochodzi ich własny żyjący stadion, niesamowity doping. Z 2 strony mamy najlepszą drużynę z włoskiej ligi. Typ jest dość ryzykowny bo jednak różnica klas obu zespołów jest ogromna, ale nie sądzę aby Juventusowi udało się pokonać na nie swoim stadionie ponad 2 bramkami.
 
M 19

mskmucha

Użytkownik
Celtic v Juventus
BTS 2,00
bet365
Tak jak kolega wyżej wspomniał - różnica klas obu drużyn ogromna. Jednak Celtic już parę razy pokazał, że jest drużyną waleczną, nawet jeśli grają przeciwko najlepszym zespołom świata. Myślę, że dodatkowy atut jakim jest własny stadion i wyjątkowa publiczność zmotywuje ich do gry. Należy pamiętać, że jest do 1/8 finału, także nie ma miejsca na kalkulacje. Liczę na bardzo ciekawe widowisko.
 
M 0

martines0071994

Użytkownik
Celtic - Juventus 2

Juventus statystycznie lepiej sobie radzi na wyjazdach.
Conte usiądzie na ławce trenerskiej gdyż zawieszenie obejmuje TYLKO WŁOSKĄ SERIE A .
Juventus to drużyna prawie kompletna brakuje napastnika ale każdy tam właściwie może strzelić , martwi na pewno brak Chielliniego to duże osłabienie defensywy ale z drugiej strony Bonucci , Barzagli i pewnie Caseres też są solidni Juventus wraca na właściwy tor było to widać w meczu z Fiorenitiną jak już Matri strzela to trzeba być w szoku ???? , tylko czy to nie jest tak że obez Conte grają lepiej hmm?
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
Celtic - Juventus 2

Juventus statystycznie lepiej sobie radzi na wyjazdach.
Conte usiądzie na ławce trenerskiej gdyż zawieszenie obejmuje TYLKO WŁOSKĄ SERIE A .
Juventus to drużyna prawie kompletna brakuje napastnika ale każdy tam właściwie może strzelić , martwi na pewno brak Chielliniego to duże osłabienie defensywy ale z drugiej strony Bonucci , Barzagli i pewnie Caseres też są solidni Juventus wraca na właściwy tor było to widać w meczu z Fiorenitiną jak już Matri strzela to trzeba być w szoku ???? , tylko czy to nie jest tak że obez Conte grają lepiej hmm?
nie spodziewałbym się swobodnej wygranej Juve. Owszem trafili najlepiej jak mogli, ale Celtic u siebie będzie umiejętnie kontrował. Wrzawa na stadionie to coś co Juve uwielbia, a na wyspach w Londynie zremisowali lokalną Czelsi, gdzy przegrywali 2:0. Niemniej nie widzę, by Juve zagrał ten mecz polotem, to będzie względnie cofnięty Juventus, dominujący, ale nieskuteczny, mogą dostać jakąś bęckę z lewej strony, ale może być spokojnie 0:0. Jednak liczę na bramki i 1:1 jest wysoce realne.
X 3,60 bet365
Valencia - PSG under2,5 1,65
Trudno jednoznacznie wyznaczyć wynik spotkania. X2 lub 2over0,5 wydają się fajne, jednak spodziewam się ostroznej gry z oby stron. Valnecia będzie starac się nie stracić gola, zaś PSG nie przegrać wiedząc o rewanżu. Uważam, że to będzie najnudniejsza konfrontacja ze wszystkich par. Szkoda, że kurs niski.
 
witek1902 16

witek1902

Użytkownik
Valencia - PSG
Liczę tutaj na zwycięstwo PSG. Skład na papierku mają o klasę lepszy, niestety nie zawsze potrafią pokazać to na boisku. Jednak patrząc na ostatnie wyniki w Ligue 1 to sytuacja się ustabilizowała, ponieważ nie przegrali oni od 9 meczów (8 wygranych i 1 remis) i wyprzedzają drugi w tabeli Lyon o 6 oczek.
Valencia zagrała ostatnio dobry mecz z FCB, remisując 1:1, ogólnie w PD spisuje się solidnie, jednak nie na tyle, żeby pokonać PSG.
Jestem pewny, że Ibra lub jego koledzy ukłują ze 2 brameczki i stracą maksymalnie jednego gola.
Co za tym idzie gram:
PSG wygra @3.25 ✅
Bet365
 
pestka7 7K

pestka7

Forum VIP
Valencia - PSG
Typ: X2
Kurs: 1.57 / bet365

O tym meczu już sporo zostało napisane więc ja tak po krótce. Podejrzewam , że w tym meczu PSG będzie grać z kontry by wywieść jak najkorzystniejszy rezultat z Hiszpani. Ancelotti nie będzie mógł skorzystać w tym meczu z Motty oraz Thiago Silvy dlatego też powinniśmy się spodziewać defensywnego ustawienia z jednym wysuniętym na szpicy Zlatanem na , którego zapewne będą grane wszystkie piłki. Valencia prezentuje przeciętną formę przeplatając dobre występy ze słabszymi. Coś czuję remis w tym meczu ale, dla pewności gram z podpórką.
Kadra PSG na to spotkanie:
ALEX
AREOLA Alphonse
ARMAND Sylvain
CAMARA Zoumana
CHANTÔME Clément
CONTE Antoine
DOUCHEZ Nicolas
GAMEIRO Kevin
IBRAHIMOVIC Zlatan
JALLET Christophe
LAVEZZI Ezequiel
LUCAS
MATUIDI Blaise
MAXWELL Sherrer
MENEZ Jérémy
PASTORE Javier
SAKHO Mamadou
SIRIGU Salvatore
VAN DER WIEL Gregory
VERRATTI Marco
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Champions League
Spotkanie: Celtic Glasgow - Juventus Turyn
Typ: Under 0.5 (1 połowa) 3 minuty.. z czym do Europy Celticu..
Kurs: 2.9

Godzina: 20:45
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Rozpoczynamy zmagania fazy pucharowej prestiżowej Ligi Mistrzów. Dziś dwa mecze powiedzmy słabsze - Valencia podejmuje PSG, zaś do Szkocji przyjeżdża Juve. I ten drugi mecz spróbuję zagrać. Mój typ nie będzie co prawda podparty żadnymi statystykami, bo ciężko o takowe. Faza pucharowa Ligi Mistrzów to ani nie liga szkocka, ani nie liga włoska. Do meczów grupowych, które miały miejsce na początku grudnia również nie warto się odnosić, bo to jednak ponad 2 miesiące.
Wyjście z grupy Ligi Mistrzów to dla Celticu Glasgow ogromny sukces. Ostatni raz ekipa The Bhoys wywalczyła awans 7 lat temu. To sporo czasu. W dodatku Celtic jest niemal rokrocznym mistrzem Szkocji, z pewnością niejednokrotnie towarzyszyła im frustracja z powodu braku sukcesów na europejskiej arenie. Jestem przekonany że Celtowie nie rzucą się do ataku od pierwszych minut, podobnie piłkarze Starej Damy. Gospodarze pewnie będą szukać okazji ze stałych fragmentów gry, z kolei Juventus będzie próbował zdobyć cenną wyjazdową bramkę, ale nie za wszelką cenę. Faworytem jest chyba raczej ekipa z Turynu. Z pewnością coach Lennon wie, że strata bramki na Celtic Park oznacza gigantyczne kłopoty w rewanżu dlatego poleci swoim podopiecznym bardzo uważną grę. Uważam że Celtic stać na utrzymanie bezbramkowego remisu do gwizdka sędziego Alberto Undiano Mallenco oznaczającego koniec pierwszej połowy spotkania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Valencia - PSG
Typ: Ibrahimovic strzeli bramkę i PSG wygra
Kurs: 4,50
PSG ma wszystko, co powinna mieć klasowa drużyna. Świetnych piłkarzy, pieniądze, pierwsze miejsce w lidze.. Prawie niczego im nie brakuje. Co innego można powiedzieć o Nietoperzach, którzy dopiero zaczynają się wybudzać z zimowego snu. Kibice w Paryżu są wniebowzięci. Ibrahimović jest traktowany jak bóstwo. Fani przyrównują go nawet do legendarnego Paulety. To na niego w głównej mierze liczą, także i w tym spotkaniu. Ja myślę, że jak nie on to kto jest w stanie zdobyć gola na wagę wygranej w Hiszpanii? Jeśli klub z Mestalla sięgnie po awans w tym dwumeczu, pokaże światu niepodważalny dowód, że można jeszcze walczyć z polityką szejków i pieniądze w piłce nie odgrywają znaczącej roli.. Ja jestem jednak innego zdania. Uważam, że kasa wpompowana w klub PSG musi zacząć przynosić zamierzone sukcesy. PSG celuje w finał Ligi Mistrzów, a Valencia nawet o nim nie marzy, taka jest różnica pomiędzy tymi zespołami. Zlatan to jeden z najlepszych napastników świata, zdobywa bramki niemal w każdym meczu, a PSG wygrało 5 kolejnych meczy z rzędu, nic nie stoi na przeszkodzie aby wygrali 6 spotkanie. Valencia mierzyła się u siebie w lidze ostatnio z wielkimi firmami - kolejno Real i Barca, żadnego z tych meczy nie wygrała. Straciła 6 bramek, a strzeliła... jedną.. obawiam się, że w meczu z PSG może być identycznie. Chciałbym, żeby PSG zafunkcjonowało tak efektownie, jak duże są tam pieniądze i genialni zawodnicy. Kurs wysoki, chyba aż za wysoki jak na taki zakład, ja spróbuje pograć dla zabawy. Myślę, że szansa powodzenia jest, inaczej nie proponowałbym go..
 
teddy8 94

teddy8

Użytkownik
Celtic-Juventus ⛔

Stawianie czystej dwójki na gości wydaje się być dość ryzykownym typem. Obie drużyny zdają sobie sprawę, że remis da tak naprawdę awans Juve, gdyż rewanż może należeć tylko i wyłącznie do ekipy włoskiej. No chyba, że padnie wysoki remis, wtedy od początku goście będą musieli atakować. Celtic i tak są już bohaterami, ponieważ udało im się wyjść z grupy, a każda kolejna niespodzianka będzie kolejnym powodem do dumy. Wcale bym się nie zdziwił jak gospodarze zagrają na maksa i będą głównie atakować. Całe Glasgow (no może oprócz części prawosławnej ???? ) żyje tym meczem. Na wyspach gra się bardzo trudno, twarde i silne pojedynki, często puszczana gra, technika rzadko tu bierze górę, o czym przekonała się sama Barcelona. Neil Lennon to człowiek nie tylko z charakterem, ale też z ogromną charyzmą, widać, jak żyje meczami The Bhoys, a piłkarze razem z nim.
Ja bym tu się przygotował na ogromny bój, mnóstwo walki, szczególnie ze strony gospodarzy, włosi mogą tego nie wytrzymać. Celtic praktycznie już zapewnił sobie mistrzostwo, teraz cała siła pójdzie na LM. Być może uzna mnie ktoś za dziwaka, jednak ja dzisiaj widzę gospodarzy w tym spotkaniu, a ich zwycięstwo jeszcze bardziej podkręci atmosferę przed rewanżem.

Celtic - Juventus / 1 @ 4.75
Celtic - Juventus : Drużyna gospodarzy - Liczba goli: powyżej 1.5 @ 3.95
Celtic - Juventus : Handicap ( 0 - 1. ) / 1 @ 12.50 za grosiaki ????
Betsson
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Stawianie czystej dwójki na gości wydaje się być dość ryzykownym typem.
Oj tak. Popieram to co napisałeś. Wystarczy sobie przypomnieć jakie piekło zrobili kibice w Szkocji - Barcelonie jak przyjechała do nich w Listopadzie 2012. Każdy zapewne pamięta tamto spotkanie. Celtic u siebie to ciężka do ogrania drużyna.
Celtic praktycznie już zapewnił sobie mistrzostwo, teraz cała siła pójdzie na LM.
Dokładnie, a Juve czeka kolejny ciężki mecz w Serie A w najbliższej kolejce z Roma. Mają dużą presje, ciśnienie, mogą tego nie wytrzymać..
A tak Celtic pokonuje wielką Barce 3 miesiące temu u siebie..
http://www.youtube.com/watch?v=ILzN-ZEctaU
 
I 13

ilsinho112

Użytkownik
Jutro trzeba pograć Shakhtar, ekipa z Doniecka jest bojowo nastawiona. U siebie czuje 2:0 a Wy jak myslicie ? ???? co prawda Willian odszedl,ale jest Taison ktory dobrze wszedl do druzyny. Shakhtar &lt;3
 
hardison 3,9K

hardison

Użytkownik
Dzisiejsze absencje:

Paris Saint-Germain:

Ronan Le Crom (GK, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
Thiago Silva (DF, 15 Ap/0 Gl, 1316 Min)
Thiago Motta (MF, 10 Ap/1 Gl, 777 Min)
Siaka Tiéné (DF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)
David Beckham (MF, 0 Ap/0 Gl, 0 Min)

źródło: psg.fr, ligue1.com

Valencia:
Aly Cissokho (DF, 13 Ap/2 Gl, 990 Min)
Antonio Barragán (DF, 13 Ap/0 Gl, 832 Min)
Jeremy Mathieu (DF, 3 Ap/0 Gl, 236 Min)

źródło: bbc.co.uk, valenciacf.com, lfp.es

Juventus:
Laurentiu Branescu (GK, 0 Ap/0 Gl)
Giorgio Chiellini (DF, 13 Ap/0 Gl)
Paolo De Ceglie (DF, 12 Ap/0 Gl)
Simone Pepe (MF, 1 Ap/0 Gl)
Nicklas Bendtner (FW, 8 Ap/0 Gl)

źródło: juventus.com, legaseriea.it

Celtic:
Niepewni:
Efe Ambrose (DF, 16 Ap/1 Gl)
Georgios Samaras (FW, 17 Ap/4 Gl)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom