>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 10-11.03.2015 (rewanże)

Status
Zamknięty.
W 84

winmasters

Użytkownik

Wyniki pierwszych spotkań:
Schelke 04 - Real Madryt 0:2
Basel - FC Porto 1:1
PSG - Chelsea 1:1
Szachtar Donieck - Bayern Monachium 0:0

Bardzo interesujące mecze przed nami. Hitem na pewno będzie pojedynek Chelsea z PSG. Paryżanie nie odpuszczą tej batalii i są w stanie sprawić niespodziankę. Również emocji nie zabraknie w Portugalii. Porto, które szczęśliwie zremisowało w Bazylei jest minimalnym faworytem. Zespół przyjezdny będzie jednak bardzo trudny do ogrania. W pozostałych meczach mamy natomiast zdecydowanych faworytów. Bayern mimo, że bez Alonso powinien poradzić sobie z Szachtarem, a Real nie powinien mieć żadnego kłopotu z ponownym ograniem Schalke 04.

A jakie są Wasze opinie :?: Zapraszamy do analizy oraz dyskusji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 20

artonq

Użytkownik
Wszystkie znaki na ziemi wskazują że faworyci wygrają swoje mecze.
Jest sens analizować jak zmiażdży Bayern swoją grą przy piłce piłkarzy szachtara ?
Podobnie jest w przypadku Realu który juz jest jedną nogą w finale z drugą dostawi u siebie. Mozna w ciemno stawiac gola na Ronaldo ktory ciągle poprawia swoje wyniki w lidze mistrzów.
Oczywiscie że szanse na awans piłkarzy z PSG są ale tylko matematyczne. Murinho wg mnie jest zbyt doświadczonym trenerem aby nie poradził sobie. Bramka na wyjeżdzie niebieskich to dodatkowy atut
William Hill
Real wygra 1.20 - William Hill
Bayern wygra 1.17 -William Hill
Chelsea aawans 1.33 -william Hill
osobiscie polecam Atletico awans lub win w meczu
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Wszystkie znaki na ziemi wskazują że faworyci wygrają swoje mecze.
Jest sens analizować jak zmiażdży Bayern swoją grą przy piłce piłkarzy szachtara ?
Podobnie jest w przypadku Realu który juz jest jedną nogą w finale z drugą dostawi u siebie. Mozna w ciemno stawiac gola na Ronaldo ktory ciągle poprawia swoje wyniki w lidze mistrzów.
Oczywiscie że szanse na awans piłkarzy z PSG są ale tylko matematyczne. Murinho wg mnie jest zbyt doświadczonym trenerem aby nie poradził sobie. Bramka na wyjeżdzie niebieskich to dodatkowy atut
William Hill
Real wygra 1.20 - William Hill
Bayern wygra 1.17 -William Hill
Chelsea aawans 1.33 -william Hill
osobiscie polecam Atletico awans lub win w meczu
Co do Realu i Bayernu to się zgodzę Real dobije Schalke u siebie chociaż rozmiary zwycięstwa to już sprawa dyskusyjna a Bayern handicap -1.5 powinien pokryć.
Nie wchodziłbym jednak nigdy po tak słabym kursie w awans Chelsea jeśli już to zwycięstwo po 90 minutach bo w ewentualnej dogrywce czy rzutach karnych może być różnie.
Moim zdaniem jest value w awansie PSG kurs ponad 3 na Pinnacle jak dla mnie warto to zagrać bo sprawa dwumeczu jest nadal otwarta a obie drużyny mają według mnie takie same szanse na awans.To jest LM tutaj przewaga własnego podwórka nie jest aż tak widoczna żeby na Chelsea wystawiać 1.33.Wiadomo że Mourinho to lis ale PSG puka do bram LM mocno i są w stanie powalczyć w Londynie.
Także zagram to:pSG awans 3.140 Pinnacle
Dalej polecasz Atletico i tutaj już muszę się absolutnie nie zgodzić.
Wynik pierwszego meczu jest fatalny dla Atletico nie strzelili gola pokazali słabą grę.Nic nie przemawia że przejdą Bayer który po serii słabych występów w Bundeslidze zagrał bardzo fajne zawody z ekipą Simeone.
Mecz w Madrycie oczywiście nie będzie tak samo wyglądał ale moim zdaniem Atletico nie wygląda na zespół z poprzedniego sezonu.Jest bardzo duże value w Bayernie +1 po pięknym kursie a te 1.60 na Atletico wygląda co najmniej śmiesznie.
Tak jak napisałem wynik jest fatalny bo bramka Bayeru praktycznie rozstrzygnie losy spotkania.
Kurs jest według mnie bardzo satysfakcjonujący i już w to wchodzę:
Bayer Leverkusen awans 1.847 Pinnacle
Bayer +1 1.819 Pinnacle
Trzecim spotkaniem które chce zagrać jest oczywiście Barcelona-City mecz ten jednak dopiero za dwa tygodnie także poczekam jeszcze żeby jakaś kontuzja nie zmieniła mojego typu.
Od razu piszę że będę grał w kierunku City handicap+1.5 według mnie kolejne duże value.Oczywiście już się trochę na obywatelach przejechałem ale 1.50 na Barcę?Jeśli tylko Pellegrini wyciągnął wnioski zagra odważnie bo już nie ma nic do stracenia(Jeśli odpadnie teraz z Barcą to poleci po sezonie bo Chelsea nie dogonią) jeśli City wyjdzie naładowane będzie zapierdzielać na boisku to moim zdaniem tego meczu nie przegrają.Liczę że druga połowa pierwszego meczu powtórzy się w Barcelonie.Zaryzykuję +1 wstępnie po 2.150 Pinnacle.
 
A 20

artonq

Użytkownik
W odpowiedzi na tekst (konar25)
Atletico ma tylko jedną bramkę do odrobienia. Faktem jest ze muszą sie otworzyć pierwsi i liczę własnie na tą jedną bramkę rozstrzygającą.
Atletico wg mnie awansuje po męczarniach ale wystarczy na Bayer.
Kurs na awans 2.00 w WH wskazuje na brak dóch waznych zawdoników za kartki.
Liczę na moc całego madrytu tego Blanco jak i Roche
Wiem ze to zabrzmi sentymentalnie ale pamietam jeden mecz z ligi mistrzów. AC Milan wygrywa 4-1 na San Siro i sprawa awansu jest juz oczywista.
Piłkarze z mediolanu jadą do Deportivo La Corona na rewanż w którym przegrywają ....4-0 ! ????
 
karola 0

karola

Użytkownik
Po ostatnim meczu realu wszystko jest mozliwe, jednak w tego typu rozgrywkach krolewscy bywaja fantastyczni ale to jednak hiszpanie ktorzy graja pieknie jak nigdy a przegrywaja jak zawsże. Jednak w tym meczu na nich stawiam i na schalke.
 
szef-elity 21,1K

szef-elity

Użytkownik
Real -1,75 1,8 over 3,25 1,95 bet365
W pierwszym meczu Real nie grał tak jak powinien, nie atakował zbytnio w drugiej połowie,
mimo to wygrał 2-0 i praktycznie zapewnił sobie awans do kolejnej rundy.
W weekend tylko zremisował z Villareal i ma szanse na szybką rehabilitację.
Rywal do tego idealny, Schalke grało ciężki mecz z lidze z BVB, który przegrało aż 0-3.
Real jest mocny na tyle by zrobić z Schalke to samo co BVB.
Ostatnio Real nie strzela dużo bramek a teraz szansa na przerwanie tej serii jest idealna.
Zagrałem w urodziny i są to dla mnie dwa największe prezenty ???? Wygrana Realu to trzeci.
 
skols13 573

skols13

Użytkownik
Real -1,75 1,8 over 3,25 1,95 bet365
W pierwszym meczu Real nie grał tak jak powinien, nie atakował zbytnio w drugiej połowie,
mimo to wygrał 2-0 i praktycznie zapewnił sobie awans do kolejnej rundy.
W weekend tylko zremisował z Villareal i ma szanse na szybką rehabilitację.
Rywal do tego idealny, Schalke grało ciężki mecz z lidze z BVB, który przegrało aż 0-3.
Real jest mocny na tyle by zrobić z Schalke to samo co BVB.
Ostatnio Real nie strzela dużo bramek a teraz szansa na przerwanie tej serii jest idealna.
Zagrałem w urodziny i są to dla mnie dwa największe prezenty ???? Wygrana Realu to trzeci.
typu nie neguję, ale piszesz to tak jakby mecz był rozgrywany w tym tygodniu, a spotkanie jest dopiero za tydzień. Więc &quot;szybka rehabilitacja Realu&quot;, musi potrwać 10 dni. Wcześniej mają spotkanie z Bilbao (no chyba, że masz na myśli rehabilitacje na własnym boisku). Schalke jeszcze przed sobą ma mecz z Hoffenheim, więc chyba zdążą zregenerować się po ciężkim meczu z BVB :cool:
 
K 1,1K

kobra1234

Użytkownik
Teoretycznie Real ten mecz powinien wygrać, pomimo ostatniego kiepskiego wyniku, jednak biorąc pod uwagę przewagę z pierwszego meczu i fakt, że mają przed sobą ważne mecze w lidze, to nie zdziwie się, że zagraja na pół gwizdka i remis ich zadowoli, granie ich po takim kursie nie jest zbyt opłacalne.
Bayern powinien spokojnie wygrać, ale handicapu tez bym nie zaryzykował, maszyna Guardioli troche się zacięła i grają ostatnio średnio.
Postawiłbym też na awans Porto, Basel kojarzy mi się przede wszystkim z dobrą grą na własnym stadionie, a tam nie wykorzystali swojej szansy.
Stawiam też na awans Chelsea, nie sądze, żeby Mourinho zmarnował niezłą zaliczkę z Paryża na własnym stadionie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Teoretycznie Real ten mecz powinien wygrać, pomimo ostatniego kiepskiego wyniku, jednak biorąc pod uwagę przewagę z pierwszego meczu i fakt, że mają przed sobą ważne mecze w lidze, to nie zdziwie się, że zagraja na pół gwizdka i remis ich zadowoli, granie ich po takim kursie nie jest zbyt opłacalne.
No właśnie wielka niewiadoma jak Real podejdzie. Niby grają u siebie i po ostatniej przegranej ligowej coś będą chcieli pokazać publiczności. Schalke miałem (nie)przyjemność oglądać z Dortmundem i wypadli bardzo żałośnie. Mając na uwadze, że jednak Real może grać nawet na remis coś tam jednak na nich zgram, bo na wyjeździe może i by odpuścili, ale u siebie gwiazdki będą chciały się popisać.
 
gwiazdarocka 35

gwiazdarocka

Użytkownik
Mecz Realu z Schalke według mnie lepiej sobie odpuścić.Ciężko przewidzieć co tutaj się wydarzy.Wiadomo,że Real awansuje natomiast forma obu zespołów pozostawia wiele do życzenia.Mecz może skończyć się 0:0 albo i 5:0 dla Realu,a nawet jeśli padnie ten drugi wynik to i tak nie będzie oznaczać to że kryzys został Królewskich został zażegnany.

Ja wezmę pod lupę mecz Bayernu,gdyż że uważam że Szachtar stać na to by zdobyć chociaż jedną bramkę.W dwóch ostatnich meczach z Hannoverem oraz Koln - Bawarczycy stracili po jednej bramce i myśle że podobnie będzie tym razem.
Kurs 7,00 na Luiza Adriano ⛔wydaje się być warty spróbowania.Można spróbować też BTS 2.50 ⛔.W końcu to Liga Mistrzów a Szachtar ma sporo ofensywnych graczy z Kraju Kawy,którzy z pewnością będą się chcieli pokazać. Dodatkowo Robben strzeli 2,05 ⛔ albo Robben strzeli 2 lub więcej 6,00. ⛔Kursy z bet365



....Czerwona kartka i gol ustawiły mecz , a Robben bez gola zszedł z urazem w pierwszej połowie.Spodziewałem się wyraznego zwycięstwa ale liczyłem na choć jedną bramkę Szachtara.⛔
 
radegast 141

radegast

Użytkownik
Teoretycznie Real ten mecz powinien wygrać, pomimo ostatniego kiepskiego wyniku, jednak biorąc pod uwagę przewagę z pierwszego meczu i fakt, że mają przed sobą ważne mecze w lidze, to nie zdziwie się, że zagraja na pół gwizdka i remis ich zadowoli, granie ich po takim kursie nie jest zbyt opłacalne.
Real nie zwykł odpuszczać spotkań w Lidze Mistrzów, zwłaszcza wtedy, gdy grają na Santiago Bernabeu. Na przykład w tym sezonie w ostatniej kolejce fazy grupowej, mając zapewniony awans, odprawili Łudogorec Razgrad 4:0. Królewscy jak kania dżdżu potrzebują dobrego spotkania, gdyż nie dość, że w 2 meczach ligowych zdobyli ledwie punkt to jeszcze Barcelona wyprzedziła ich w tabeli La Liga. Oszczędzać się za bardzo nie muszą - w niedzielę grają u siebie z Levante, które powinni pokonać na stojąco, a potem mają cały tydzień na przygotowanie się do Grand Derbi. Zupełnie inną kwestią jest forma Los Blancos, która od jakiegoś czasu nie jest najlepsza. Schalke zresztą też nie gra dobrze, zwłaszcza na wyjazdach - w tym roku 3 mecze, 2 przegrane, 1 remis, bilans goli 1-4. Niby ten remis wywalczyli z Bayernem, ale team Guardioli na poczatku rundy rewanżowej przeżywał lekki dołek. Ja wstrzymuję się z typowaniem i zamierzam spróbować czegoś live. Dużo zależy od tego, po co do Madrytu przyjedzie Schalke - jeśli di Matteo zamierza walczyć o awans to siłą rzeczy zespół będzie musiał atakować więc i pojawią się okazje na zabójcze kontry. Wtedy można próbować jakiegoś BTSa bądź overa. Jeśli zaś zespół z Gelsenkirchen przyjedzie po jak najniższy wymiar kary i postawi autobus w polu karnym to Real może walić głową w mur tak jak w Bilbao. Zapewne tak czy inaczej Real wygraną wymęczy - pytanie tylko w jakim wymiarze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Real Madryt AH(-1,5) vs Schalke + Bayern M. (AH:-1,5) vs Szachtar D. kurs AKU: 2,10 - podatek buk: Totolotek ⛔
Bayern M. (AH:-2,5) vs Szachtar D. kurs AKU: 2,20 - podatek buk: Totolotek ✅ (wow 7:0 jednak po ogórkach)
Bayern M. (AH:-1,5) vs Szachtar D. + Chelsea vs PSG (pow. 1,5 bramek) kurs AKU: 1,90 - podatek buk: Totolotek ✅
Ja sobie stworzyłem takie w/w zakłady na LM. Głównym filarem jest tu Bayern✅, który bez żadnej zaliczki wyjazdowej z pewnością będzie chciał i musiał wypracować sobie szybko przewagę bramkową. I jak znam Bayern będą pilnowali &quot;bezpiecznej&quot; odległości 2 bramek. &quot;Ruskie&quot; to dla mnie będą jeszcze długo ogórki✅ i nie przewiduję żeby coś mogli zdziałać. Jeśli się otworzą Bayern ich skontruje, a jak się zamkną to Bayern ich przełamie. Może Bayern formą nie olśniewa, ale po początkowym dotarciu się po przerwie zimowej zaczyna być coraz lepiej. Brak większych kontuzji, grają u siebie, liga pod kontrolą i nie mogą kalkulować. Z typerskiego punktu widzenia jak dla mnie to super mocne przesłanki. Co do Realu jak już wcześniej pisaliśmy wszystko zależy po co pojedzie Schalke⛔ i jak podejdzie Real⛔. Pewno nie grałbym tych handi na Real gdyby nie wpadki ligowe, ale po remisie i szczególnie ostatniej przegranej z Bilbao (które też nie jest w formie) i mając już spokojną zaliczkę prognozuję, że pojadą po Schalke, które gra, szczególnie na wyjazdach dno. Widać było, że kalkulując i grając na pół gwizdka w pierwszym meczu wygrali 2:0. Więc nawet jak by znowu miało się powtórzyć to co wcześniej wygrana dwubramkowa wydaje się bezpieczna. Wyższych handi nie ruszam. No i na koniec Chelsea vs PSG. Ciężko mi tu coś grać z 1x2, ale w tej chwili Chelsea przechodzi dalej więc PSG musi zaatakować, a to może spowodować kontry Chelsea. Więc jeśli którakolwiek drużyna strzeli gola, drugi będzie kwestią czasu. Wydaje mi się, że padnie tu remis 1:1✅✅✅ i będzie dogrywka. Gram jeszcze w jednej kombinacji Chelsea (DNB), ale tego nie podawałem.
 
graczareksz 33

graczareksz

Użytkownik
Portowcy zagrają bez lidera. Jackson Martinez wykluczony z gry na 3 tygodnie z powodu urazu mięśnia przywodziciela lewego uda. Za niego zagra prawdopodobnie Aboubakar.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Przejrzałem na szybko fazę pucharową Ligi Mistrzów w ostatnich 5 sezonach i znacznie częściej pada więcej bramek w rewanżach niż w tych pierwszych meczach. ;)
⚽ FC Porto - Basel
Basel strzeli bramkę ::: 1.83 ::: Bet365 ::: 1/10

W pierwszym meczu tych drużyn co prawda FC Porto zdominowało mecz, ale co z tego skoro bramkę strzelili dopiero po rzucie karnym w 79 minucie. Padło aż 8 żółtych kartek, a gospodarze ewidentnie bronili korzystnego wyniku już od 11 minuty.
Basel w ostatnich 20 meczach na wyjeździe z okazji rozgrywek Ligi Mistrzów tylko w 5 meczach nie strzelił bramki (Bayern 2x 2010 i 2012), w tym sezonie z Ludogorets (czerwona od 18 minuty) i w 2013 z Schalke gdzie również grali w osłabieniu od 31 minuty.
Goście potencjał w ofensywnie mają dość duży, skoro grają w jednej z bardziej bramkostrzelnych lig, dlatego też liczę na gola z ich strony. W końcu aby awansować to muszą strzelić przynajmniej bramkę.
W ostatnim czasie mogliśmy się dowiedzieć, że nie zagra w tym meczu na pewno Jackson Martinez najlepszy zawodnik &quot;Smoków&quot; 24/17. Musiało to podciąć morale zespołu z Półwyspu Iberyjskiego.
Dobre wyniki FC Porto w Lidze Mistrzów również mogą być złudne, bo BATE Borysów, Athletico Bilbao, Shakhtar i Lille to w tym sezonie dość przeciętne zespoły, ewidentnie w nie najwyższej formie.
Basel z roku na rok czyni coraz lepsze postępy w europejskich pucharach, natomiast FC Porto to również solidny zespół, ale nadal nie jestem im w stanie do końca zaufać, często tracą bramki u siebie. To powinien być otwarty brutalny mecz, może padnie też i czerwo jak już zawodnikom puszczą nerwy w końcówce?
Wynik: 4:0 ⛔ @Edit: FC Porto zagrało genialny mecz! Bramkarz przy bramkach nie miał nic do powiedzenia. Polecam zobaczyć przede wszystkim 3 bramkę i 1, gole z rzutów wolnych. Ten pierwszy z 28 metrów! Nos miałem tylko do czerwa ;).
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Chelsea - PSG
Środa - 20:45

Nie rozumiem jak TVP może emitować Bayern-Szachtar, a nie ten mecz. Każdy ma swoje zdanie ale obiektywnie patrząc ten mecz zapowiada się o wiele ciekawej.
Starałem się do tego meczu podejść jak najbardziej obiektywnie, mówi się, że swoim drużyn się nie obstawia ale myślę, że znajomość jednego z klubów może tym razem pomóc.
Po 1. Zmęczenie
Chelsea od ligowego meczu miała cały tydzień przerwy, Jose po meczu z WHU dał podopiecznym 2 dni wolnego. PSG grało u siebie w sobotę z Lens i czeka ich wyjazd do Londynu. Chciałbym zauważyć, że przed finałem COC drużyna z Londynu też miała 10 dni przerwy co było widać na boisku i spokojnie wygrała 2-0, kontrolując większość spotkania. Myślę, że odegra to dużą rolę na korzyść Chelsea, która dodatkowo gra u siebie.
Po 2. Korzystny wynik i gra u siebie.
Chelsea na wyjazdach gra słabo ostatnimi czasy. To że wywieźli remis z Paryża to zasługa ogromu szczęścia i niesamowitej formy Thibo w tym meczu. PSG grało o wiele lepiej i pewnie musza być mega niezadowoleni z tamtego wyniku. Jednak Chelsea u siebie to całkiem inna drużyna wystarczy popatrzeć na statystki Mourinho na tym stadionie i porównać je do meczy wyjazdowych.
Po 3. Doświadczenie
Wiele się mówi o tym ile doświadczenie odgrywa w rozgrywkach międzynarodowych. Nie każdy się z tym zgadza ale to co osiągało City i PSG w ostatnich edycjach LM doskonale to potwierdza. Nie sądzę aby Jose dał się ograć w tych rozgrywkach na swoim boisku. Rok temu było tu 2-0 dla drużyny z Londynu, co dało im awans po przegranym wczesniej meczu 3-1. Teraz sytuacja jest lepsza bo wywieźli remis 1-1 z Paryża.
Dodatkowo Chelsea pełnym składem(brak Obiego nie traktuje jako osłabienie, mimo całej sympatii do tego zawodnika ???? ). Zawieszenia FA nie dosięgają LM. Co do drugiej drużyny nie mogłem znaleźć nic na ten temat ale na pewno wróci paru graczy nieobecnych w poprzednim meczu. Jeżeli ktoś ma informacje o nieobecnych z Paryża to proszę o uzupełnienie.
Moje typy
Chelsea win 2,00 Bet365 ⛔⛔⛔ Katastrofa....
Chelsea awans 1,40 Bet365⛔⛔⛔

Niestety nie ma na Bet365 kartek na zawodnika ale polecam na granie kartki dla Luiza. Wielokrotnie widziałem jak w ważnych meczach traci kontrole i głupio fauluje, a teraz dodatkowo pod presja gry na stadionie gdzie do niedawna grał.
edit: Luiz zółta kartka 2,30 Betsson ✅✅
Co do innych typów tak bez analizy na szybko:
Real (-1,5) 1,57 Bet365 ⛔ ⛔ (straszna forma realu)
Ronaldo gol 1,36 Bet365
✅ ✅
(kurs śmieszny, na pewno nie w tej formie jakiej jest Cristiano obecnie liczę, że właśnie się przełamie bo meczach LM zawsze dawał z siebie wszystko)
Wydaje mi się, że Real po remisie i przegranej w lidze będzie sie chciał zrehabilitować i zaserwować kibicom wysoką wygraną, a Schalke jeśli ma jakieś nadzieje musi się odsłonić i zaatakować. To, że Real nie odpuszcza meczów LM już ktoś pisał wyżej i się z nim zgadzam. Wysoka wygrana podniesie też ostatnio kiepskie morale drużyny.
Porto win 1,45 Bet365 ✅ ✅
Suma Kartek powyżej 5,5 1,83 Bet365
✅✅
Czuje, że będzie bardzo zacięty mecz ale Porto nawet bez Martineza powinno wygrać mecz. Statystyki ostatniego meczu pokazują jaką dominacje miało Porto na wyjeździe u siebie powinni zakończyć sprawe.
Bayern - Szachtar
Ilość kartek powyżej 4,5 2,10 Bet365 ✅✅

Świetny kurs patrząc na ostatni mecz. Spodziewam się dużego posiadania piłki przez Bayern co będzie irytować piłkarzy z Ukrainy i zmusi ich do fauli.
Osobiście nie spodziewam się niespodzianek w tym tygodniu.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Po ostatnim meczu realu wszystko jest mozliwe, jednak w tego typu rozgrywkach krolewscy bywaja fantastyczni ale to jednak hiszpanie ktorzy graja pieknie jak nigdy a przegrywaja jak zawsże. Jednak w tym meczu na nich stawiam i na schalke.
To powiedzenie przylgnęło do niemieckich drużyn ;)
Wyjście z wyniku 0:2 jest praktycznie niemożliwe. Real zdobędzie pierwszą bramkę i Niemcy odpuszczą, skupiając się na kolejnym ligowym meczu. Tak sądzę ;)
Podobnie sytuacja wyglądała w poprzednim sezonie. Real w Gelsenkirchen znokautował 6:1, a mecz u siebie był raczej z gatunku przyjemnych, pod kontrę. Wielkiej walki tam nie zobaczyliśmy, chociaż w samym meczu Schalke zdołało doprowadzić nawet do remisu. Skończyło się i tak na bilanie 9:2 całym dwumeczu.
To nie jest ten poziom, że mogą zagrozić takiej drużynie. Real u siebie będzie miał wszystko pod kontrolą. Skupię się tu na kartkach, bo powinno być ich mało. W pierwszej połowie pewnie na 0, ewentualnie jakiś faul taktyczny. Później zagrają tak, byle dokończyć ten mecz.
Real - Schalke
Poniżej 3,5 żółtych kartek 1,80 Bet365 ✅ 3
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Nie sądzę aby Jose dał się ograć w tych rozgrywkach na swoim boisku. Rok temu było tu 2-0 dla drużyny z Londynu, co dało im awans po przegranym wczesniej meczu 3-1. Teraz sytuacja jest lepsza bo wywieźli remis 1-1 z Paryża.
Czy sytuacja jest lepsza to zalezy od tego jak na to spojrzec. Fakt, ze w poprzednim sezonie PSG wygralo 3:1 u siebie sprawilo, ze do Londynu pojechali z zupelnie innym celem i zalozeniami niz teraz, a i Chelsea musiala wyjsc na tamten mecz w bardziej ofensywnym stylu. Tym razem PSG raczej nie przyjedzie bronic wyniku, tylko musza zagrac bardziej ofensywnie. Chelsea tez bedzie zapewne przystepowac do tego meczu z innym podejsciem - moim zdaniem bardziej z mentalnoscia &quot;nie stracic gola&quot;, niz z mentalnoscia &quot;trzeba ten mecz wygrac 2 bramkami&quot; tak jak w ostatnim sezonie. Mysle, ze to co bedzie mowil Jose przed meczem na konferencji, ze beda grac o wygrana mozna wlozyc miedzy bajki bo kazdy wie, ze dla Jose najwazniejszy jest awans a styl w jakim go osciagna nie jest juz tak wazny i bezbramkowy remis tez ich bedzie zadowalal.
PSG moim zdaniem ma wiecej atutow w ataku niz w obronie i jesli tylko Blanc dobrze ich zmotywuje i nastawi na ten mecz to PSG moze zdominowac Chelsea, co zreszta nie jest ostatnio jakims wielkim problemem co pokazaly chociazby mecz z Man City na Stamford Bridge. Nawet ekipy pokroju Burnley pokazaly, ze mozna z Chelsea powalczyc nawet na jej stadionie (porazki z Bradford nie bede zbytnio wspominal).
Do tego moim zdaniem dochodzi fakt, ze z punktu widzenia PSG nawet utrata jednego gola w tym meczu praktycznie nic nie powinno zmienic w mentalnosci paryzan. By byc dalej w grze musza wciaz strzelic jednego gola. Wynik 0:1 da im awans w 90 minut, wynik 1:1 doprowadzi do dogrywki i karnych wiec dalej PSG bedzie w grze, kazdy wysoki remis bramkowy daje awans PSG i tylko porazka wyeliminuje ich z dalszej gry. Ta pierwsza bramka PSG da paryzanom duze pole manewru i mysle, ze o ta bramke PSG sie postara.
Dodatkowo w tym meczu obawiam sie minimalizmu Chelsea i wiecznych kalkulacji Jose. Do Paryza Chelsea pojechalo strzelic bramke i w ich grze nie bylo widac checi wygrania tego spotkania. Wyraznie Jose przyjal zasade - na wyjezdzie nie przegrac w domu wywalczyc awans. Dla mnie takie kalkulacje to balansowanie na krawedzi dlatego mysle, ze PSG ma wciaz realne szanse na awans. To przeciez pilka nozna, wystarczy jakis blad indywidualny, pomylka sedziego, mega strzal z wolnego badz jakis staly fragment gry (a w PSG strzelac jest komu) badz jakis karniaczek itd i Chelsea moze znalezc sie w sytuacji gdzie beda musieli gonic wynik.
Moim zdaniem gol PSG @ 1,56 ✅ badz BTS @ 1,85 ✅ [unibet] jest najlepszym wyjsciem na ten mecz ale oczywiscie moge sie mylic ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
djzjee 157

djzjee

Użytkownik
Polecam poczekać do składów. Bild spekuluje, że Di Matteo może kompletnie odpuścić ten mecz i mimo wielu kontuzji wystawić nawet drugą jedenastkę z obecnej kadry. Dla Schalke ważniejszy jest awans do kolejnej edycji LM niż robienie dobrego wrażenia w Madrycie.
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Bayern-Szachtar BTS @2.50 William Hill

Co tu dużo mówić- w tej kwestii wypowiedział się jeden z przedmówców- Szachtar to mimo wszystko nie &quot;ogórki&quot; i przy potencjale ofensywnym, który posiadają strzelenie przez nich bramki nie jest aż tak nieprawdopodobne jak by wskazywały kursy... Obrona Bawarczyków nie jest takim monolitem jak jeszcze jesienią - stracona bramka z H96, 4gole z &quot;Wilkami&quot;, także z Koeln i S04 u siebie... Z przodu oczywiście Muller, Robben i Ribery mogą nastrzelać i z pół tuzina. W każdym razie po takim kursie jak najbarzdiej do spróbowania!
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Czy sytuacja jest lepsza to zalezy od tego jak na to spojrzec. Fakt, ze w poprzednim sezonie PSG wygralo 3:1 u siebie sprawilo, ze do Londynu pojechali z zupelnie innym celem i zalozeniami niz teraz, a i Chelsea musiala wyjsc na tamten mecz w bardziej ofensywnym stylu.
Oczywiście, wszystko się tu może zdarzyć tym bardziej, że podchodzisz tutaj od strony psychologicznej, cytując klasyka &quot;dopóki piłka w grze..&quot; ???? .
Jest tylko jeden powód dla którego nie sądzę aby Jose tak zagrał. Bo sam się przejechał na takiej grze rok temu. Taka sama sytuacja remis na wyjeździe z Athletico i przez właśnie taką grę, którą opisałeś przegrali u siebie 1-3 odpadając przed samym finałem. Warto też dodać, że trzy jedne z najmocniejszych ogniw Athletico grają teraz w Chelsea(Costa, Courtois i Luis).
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom