>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 07.03.2012 - Środa (Rewanże)

Status
Zamknięty.
blancos 56

blancos

Użytkownik
Barcelona-Bayer
Mimo iz nie jestem fanem Blaugrany to nie zdziwie sie wcale jak Barca załaduje gościom kilka bramek nie tracąc żadnej . LM to rozgrywki dla najlepszych więc napewno nie ma mowy o odpuszcxaniu i kalkulowaniu. W gre wchodza ogromne pieniądze tak więc uważam że po pierwszym meczu Beyerowi pozostało tylko pojechać na CN i modlić się żeby Messi i spółka byli w słabszej formie.Bayer na wyjazdach w rozgrywkach pucharowych spisuje się wręcz tragicznie.Jeśli się nie myle to po raz ostatni wygrali na wyjeżdzie jakies 10 lat temu z Maccabi Hajfa.Tak więc mój typ na to spotkanie 3:0 lub 4:0
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Krótko i na temat odnośnie meczu Apoel kontra Lyon. Sprawa awansu otwarta,a więc mecz będzie ostry. Sędzia z Hiszpanii,a więc kartki będą raczej szybko i często pokazywane. Ostatnie 4 mecze u siebie Apoelu w LM(grupa + mecz z Wisłą o awans):

-z Wisłą: 4 żołte
-z Zenitem: 4 żołte
-z Porto: 3 żołte
-z Szachtarem:4 żołte

Moja propozycja:

Apoel over 2,5 kartki @2,00 Bwin✅✅3 kartki
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Barcelona-Bayer
Moja propozycja na ten mecz to zakład na kartki:
powyżej 3.5 kartki 1,83 Bet365
Barcelona czy wygrywa czy przegrywa, kartki lecą w jej kierunku... dziś zagrają bez Puyola, ciekawe jak zostanie ustawiona ich linia obrony. W pierwszym meczu padły 4 kartki, dziś liczę,że będzie podobnie. Linia śmiesznie niska jak na mecz Barcelony.
 
nolito 1,2K

nolito

Użytkownik
Spotkanie: Barcelona - Leverkusen
Typ: kartka przed 35&#39;
Kurs: 1,85
Bukmacher:

Analiza będzie krótka, ale wyjątkowo konkretna, bo nie ma sensu robić niepotrzebnych wstępów nie mających związku z typem. W ostatnich 10 spotkaniach Barcelony sędzia po raz pierwszy żółtą kartkę wyciągał z kieszeni przed upływem 35&#39;. Bukmacher proponuje nam taki sam kurs również na brak kartki w tym czasie. Moim zdaniem typ jak najbardziej wart ryzyka, zwłaszcza po takim dobrym kursie.
Ostatnie mecze Barcelony z zaznaczeniem spotkań, w których sędzia po raz pierwszy karał zawodnika przed 35&#39;:
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ryba_gangsta12 665

ryba_gangsta12

Użytkownik
FC Barcelona - Bayer Leverkusen
Typ ▶ FC Barcelona over 6,5 rzutów rożnych [1,66] Bet365 ⛔ 6 rzutów rożnych...

Na dzisiejeszy mecz wybrałem ten typ który według mnie jest naprawdę dość pewny a kurs nie taki zły. Otóż Barcelona jest drużyną który każdy zna i każdy wie jak grają w piłe. Posiadanie piłki i wymiana setek podań to jest to co cechuję ten zespół. Stwarzają bardzo dużo sytuacji na mecz. W pierwszym meczu Barca wywalczyła 7 cornerów. W Champions Legaue Barcelona jest drugą drużyną co zdobya najwięcej rożnych. Ich średnia na mecz to 6,86. Dlaczego upatruje pokrycie tej lini? Mecz odbywa się na Camp Nou i dziś Barca napewno będzie prowadzić grę. Czy będzie chciała wysoko zwyciężyć nie wiadomo. Przypuszczam za to, że napewno będą atakować a Bayer może heroicznie bronić się przed stratą bramek co powinno owocować rzutami rożnymi.​
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Najpewniejsze dla mnie na dziś
Barca posiadanie piłki 70,5 % OVER 1,8 BETSAFE
W poprzednim meczu obydwóch drużyn było 78% ( bynajmniej tak pokazuje livesports )
Jak wiadomo u siebie klepią niemiłosiernie a nawet grając powiedzmy drugim garniturem bez problemu pokryją overek .
 
B 4

bulik

Użytkownik
Apoel Nikozja - Lyon Typ: Łączna liczba kartek powyżej 5,5 2,10 ⛔ Tobet 5 kartek...

Mecz Apoelu z Lyonem. Nic jeszcze w tym dwumeczu nie jest rozstrzygnięte, chociaż bliżej awansu jest Lyon po zwycięstwie u siebie 1:0. Będzie mecz walki, gdzie Apoel na swoim gorącym stadionie nie odpuści do ostatniego gwizdka, więc i na murawie może być gorąco. Im dłużej będą ważyć się losy tego dwumeczu tym więcej kartek sędzia będzie musiał pokazać. Typ jak najbardziej do grania, więc próbuje.
 
pawelek78 1,7K

pawelek78

Użytkownik
Apoel Nicosia - Olympique Lyon

Typ: Apoel Nicosia
Kurs: 2,85

bet-at-home

W tym dzisiejszym spotkaniu Ligi Mistrzów stawiam na gospodarzy. Czemu stawiam na Cypryjczyków ? Lyon gra katastrofalnie na wyjazdach dla przykładu w lidze krajowej przegrał osiem z czternastu wyjazdowych meczy. Ostatnie ich wyjazdowe zwycięstwo miało miejsce pod koniec grudnia z Lorient. Potem w kolejnych sześciu meczach ugrali tylko punkcik z Olympique Marsylia. W Champions League podobnie. W tej edycji wygrali tylko raz po za swoim boiskiem z Dinamo Zagrzeb. Apoel potrafił wygrać swoim stadionie z Porto, Zenitem i pamiętamy też jak nasza Wisła nie miała nic do powiedzenia w konfrontacji z nimi. Atut własnego boiska to domena graczy z Nikozji. Żywiołowo reagująca publiczność która pomaga. Jednobramkowa wygrana Lyonu na swoim obiekcie napewno nie stanowi takiego zapasu aby Apoel nie mógł powalczyć. Moim zdaniem jest w stanie osiągnąć wygrana na swoim obiekcie.
 
lesieck 1

lesieck

Użytkownik
Dyscyplina: piłka nożna, Liga Mistrzów
Spotkanie: Apoel - Lyon
Typ: Ailton Jose Almeida (Apoel) strzeli bramkę
kurs: 2,7
bukmacher: bwin
Analiza:
Dzisiaj o 20:45 w Nikozji odbędzie się bardzo ciekawe spotkanie w ramach meczu rewanżowego 1/8 finału Ligi Mistrzów. Czarny koń rozgrywek Apoel podejmie gości z Lyonu, drużynę Olympiqe. Cypryjczycy choć przegrali pierwsze spotkanie dziś na własnym stadionie będą bardzo groźni. Trzeba dodać że w obecnym sezonie Champions League przegrał tylko 2 mecze, oprócz ostatniej porażki w Lyonie przegrali tylko z szachtarem, ale wtedy awans mieli już zaklepany. Myślę że dzisiejszej nocy dopną swego i sprawią kolejną niespodziankę, eliminując Francuzów. Mają na to wiele atutów, a jeden z nich to Ailton Jose Almeida. Jeszcze nie taki stary bo 28 - letni brazylijski napastnik stał się katem krakowskiej Wisły w eliminacjach, gdzie strzelił jej dwie bramki, tym samym dopisał kolejną historię do serialu &quot;awans Wisły Kraków do ligi mistrzów&quot;. Łącznie w eliminacjach strzelił cztery gole i 3 w fazie grupowej. Trzy tygodnie temu w Lyonie mecz mu nie wyszedł. Nie zapisał się na liste strzelców i został zdjęty z boiska w 67 minucie. Tym razem przed własną publicznością będzie chciał udowodnić że forma z niego nie &quot;uszła&quot; i przyczynić się do awansu swojej drużyny do ćwierćfinału. Ailton to bardzo szybki zawodnik szukający podań swoich kolegów, a trzeba przyznać że ma w pomocy bardzo dobrych podajacych, dzięki którym często trafia do siatki. Tacy zawodnicy jak Manduca, Charalambidis, Solomou czy Trickowski (nie wiadomo czy dziś zagra) potrafia świetnie podać piłke do wykończenia akcji. Myślę że Ailton dziś strzeli przynajmniej jedna bramke.
 
robson11 3,3K

robson11

Użytkownik
FC Barcelona - Bayer Leverkusen
Wierzę w FCB, bo dali mnóstwo powodów do tego, aby w nich nigdy nie zwątpić, lecz patrząc obiektywnie niestety liga jest już raczej przegrana. Pep wystawia tam często rezerwy, trzymając swoich chłopaków na LM i oszczędzając ich też raczej na CdR. Uważam więc, że dziś do boju pośle najmocniejszą jedenastkę z możliwych, a ta na Camp Nou na pewno nie będzie bronić wyniku i pokaże, że wszyscy, którzy uważają, że jest dołek, brak formy etc. są w błędzie.
Proponuję zagrać coś takiego:

Ilu rzutów rożnych wykona team 1? Powyżej/poniżej 5,5 - 1 [1,40] bwin ✅
✅ ✅ 6 rożnych
FCB zawsze wykonuje wiele rożnych. Ze słabszymi rywalami linia oscyluje w granicach dziesięciu, z mocniejszymi bywa różnie, jednak jeżeli zagrają ofensywnie i tak jak zawsze to powinno być spokojnie pokryte, może już nawet po 2/3 meczu. Kurs myślę, że całkiem okej. Który zespół jako pierwszy w 2. połowie dostanie żółtą kartkę? Bayer [1,75] bwin ⛔⛔⛔ brak kartki Team z największą ilością żółtych kartek? Bayer [1,55] ✅✅✅ 2:0
Ostatnio wyczytałem za co piłkarze Barcy najczęściej otrzymują karteczki no i co ciekawe na czele są oczywiście faule i...dyskusje. Myślę, że będzie to mecz spokojny, Barca będzie kontrolowała boiskowe wydarzenia i jakieś niepodytkowane faule etc. nie spotkają się z ostrą krytyką przez zawodników w stronę sędziego. Jeżeli poleci kartka to myślę, że za jakiś faul, a prędzej powinien popełnić go Bayer, który w tym meczu raczej będzie liczył na kontry, aniżeli ostry atak, tym bardziej, że spotkanie odbędzie się na CN.​
 
K 31

krist0

Użytkownik
Barcelona - Bayer
Na szybko... Nie ma co się oszukiwać - Barcelona już awansowała, a jej głównym zadaniem na ten mecz będzie uniknięcie kartek, które mogłyby niepotrzebnie wykluczyć jakiegoś zawodnika z gry w którymś z meczy dalszej części LM. Ponadto, po raz kolejny uważam, że kursy na Barcelonę są zawyżone. Już kilka razy trafiłem ostatnio kosmiczny handicap na rywala Barcy i myślę, że trafię po raz kolejny...
Barcelona under 0,5 kartki - 2,95 Bwin ✅
(ew. under 1,5 kartki do dubla - 1,42 Bwin) ✅
Bayer +3 1,83 Bet365 ⛔ brawo Barca, brawo Messi! ????
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Odnośnie mojego postu, gdzie widzisz lanie wody? Nie obrażaj bo to najczęściej własnie takie posty to lanie wody: &quot;Barca wygra i koniec, a dlaczego? BO JEST BARCELONĄ I JEST NAJLEPSZA.&quot; Dużo kibiców Barcy własnie takimi rzuca na lewo i prawo i nikt nie ma prawa powiedzieć złego słowa na ich drużynę.
Wiem że jesteś kibicem Barcelony i wiem że będziesz dopuszczał i aprobował analizy według których twoja drużyna wygrywa 4-0 wzwyż. Według mnie nie ma sensu narażać się na kontuzje i grać na wynik 4-0 lub 5-0. Jedna bramka strzelona u siebie raczej ostudzi już na dobre zapały Niemców. A Ty porównujesz walkę Arsenalu z Milanem do swojej Barcelony? To dziwne.

Po za tym każdy trener Ci tak powie. A wiadomo że raczej jest już pozamiatane. Nawet piłkarze Bayeru nie mają nadziei, i na bank nie będą tak zmotywowani na Camp Nou jak Arsenal wczoraj w Londynie na Emirates. Dwie różne sytuacje.
7-1, odpuścili? 90 minut ataku non stop.
Proszę Cie... ;) Tu jest Barcelona tu się zawsze atakuje a nie strzela na 1-0 i czeka na końcowy gwizdek bo los dwumeczu rozstrzygnięty. Przecież przy 2-0 do przerwy mieli pewny awans, po co grali dalej tam zmobilizowani? Przystopowali przy 6-0. Jeśli chodzi o lanie wody chodziło mi o porównywanie tego meczu do meczu z Wisłą Kraków.
Kapitalne spotkanie. Messi wzniósł się na wyżyny. Tym samym chyba już teraz został królem strzelców Ligi Mistrzów i jest to pierwszy argument w walce o złotą piłkę nr. 4 ???? Teraz licze na awans Apoelu i gre nimi w nastepnej rundzie! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom