>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału Ligi Mistrzów 06.03.2013 - rewanże

Status
Zamknięty.
galaktyczny 7

galaktyczny

Użytkownik
Na dzisiaj dwa typy na rzuty rożne. Valencia powyżej 5,5 rzutów rożnych i Valencia więcej rzutów rożnych niż PSG. Na oba zdarzenia taki sam kurs 2,10.
Co przemawia, że to Valencia będzie miała więcej rzutów rożnych? Wynik pierwszego meczu jest dla nich bardzo niekorzystny. Nawet zwycięstwo 1:0 nie daje im awansu. Nie mają nic do stracenia i muszą atakować. PSG będzie się broniło i wyprowadzało kontry, natomiast Valencia musi prowadzić grę. A mając praktycznie całą obronę przed sobą ciężko jest sforsować obronę. Najprostszy sposób to stałe fragmenty gry i dośrodkowania. Mają Soldado, który dobrze gra głową i myślę, że to będzie jeden z głównych pomysłów na zdobycie bramki. W Pierwszym meczu mieli 8 rzutów rożnych. Dzisiaj też powinno być podobnie.
 
martinho19 8,4K

martinho19

Użytkownik
No chyba że rzeczywiście nie wierzysz to masz kapitalny kurs na awans Valencii
Zagralem win Valencii, nie ryzykuje awansu Valencii chociaz bede w szoku jak odpadna z PSG, ktore gra ostatnio slabo! Do zobaczenia po meczu, dzisiaj Paryz bedzie w szoku.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ode mnie na dzisiaj:
PSG mocno osłabione, brak Verrattiego, Ibry i Meneza, ale to wszyscy wiecie. Niemniej ci kopacze to mocne punkty drużyny. Często oglądając mecze PSG zauważyłem, że bez nich to taka kopanina. Dzisiaj może być podobnie. Do kadry wraca Silva, co imo będzie minimalnym osłabieniem, zbyt długa przerwa i głęboka woda, ale to Ancelotti, więc wiadomo. Valencia co jak co, ale należy do walczaków. Po fatalnej pierwszej części sezonu w La Lidze wrócili do czołówki i powalczą o LM. Dzisiaj również będą w stanie powalczyć. Jest świetny Soldado, który potrafi trafiać w ważnych meczach.
Typ: Gol Valencii po 1.40 w Unibet 4/10 ✅ ładny gol Jonasa.
W Juve nie ma sensu zbyt wiele pisać. Są faworytami. Patrząc na Celtic nie wróżę im zbyt wiele dobrego. Imo ponowna wygrana gospodarzy. To tak na sucho tutaj.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
M 0

mateo94

Użytkownik
Ostatnio rzadko sie wypowiadam, ale wpadlem na chwile przestrzec: nie grac na PSG! Valencia zagrala slabo w pierwszym meczu, drugi taki im sie zdarzyc nie moze. Nie wierze ze nietoperze odpadna z rozgrywek, osobiscie mam ogromne przeczucie ze Valencia wyciagnie ten wynik z pierwszego meczu. Jak dla mnie PSG - Valencia 2 !
Daj spokój, odradzasz ludzi typ, bo masz przeczucie i argumentując &quot; Valencia musi i taki mecz jak poprzedni im się nie zdarzy&quot;. Serio ? Jak chcesz być poważny to podaj sensowne argumenty.
PSG: Sirigu - Jallet, T. Silva (c), Alex, Maxwell - Chantome, T. Motta, Matuidi, Pastore - Lucas, Lavezzi
Rezerwa: Douchez, Sakho, Camara, Van der Wiel, Armand, Beckham, Gameiro
VCF: Guaita - Barragan, Ruiz, Mathieu, Cissokho - Albelda (c), Parejo, Feghouli, Jonas, Costa - Soldado

Rezerwa: Alves, Pereira, Banega, Guardado, Canales, Piatti, Valdez

Brak tylko Verattiego i Ibry, w Valenci za to brak jedynego strzelca bramki dla Nietoperzów z Estadio Mestalla, Ramiego. Paris u siebie gra naprawdę świetnie, na wyjazdach czasem się potkną, ale tutaj Liga Mistrzów czyli win=extra $ .Patrząc na ostatni mecz nie widzę innej możliwość niż:
Paris Saint Germain - Valencia 1 @ 2.0 Bet 365 ⛔ 1:1 // szkoda, widać było że chcieli po prostu awansować, nie koniecznie wygrać dzisiejsze spotkanie
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Akurat PSG nie chodzi o hajs imo, tylko o prestiż, choć to pierwsze oczywiście ważne, niemniej mają tego sporo. Meneza jeszcze brakuje. Ciężko będzie im o wygraną. Ja przystaję przy swoim typie - gol dla gości.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
PSG - Valencia

Regularnie ogladam co tydzien mecze tych drużyn i tak naprawdę PSG nie prezentuje nic fenomenalnego, ba gdyby nie duzo szczescia czy pomoc sedziow to raczej napewno nei byli by na ten moment liderami Ligue One. Valencia tez mnie nie przekonuje, mecz moze sie potoczyc roznie , nie zdziwie sie jakby nawet Valencia awansowała, ja jednak stawiam na under.

under 2,5 @ 2,0
Bet365
9/10
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Typ: Gol Valencii po 1.40 w Unibet 4/10 ✅ ładny gol Jonasa.
Typ siadł po golu Jonasa.
Zespół PSG słabiutko, Valencia również, ale wyglądali lepiej. Widać brak Meneza, Verrattiego i oczywiście Ibrahimovicia, który dodaje pewności siebie Paryżanom. Mecz dość nudny jak dla mnie. Najlepsza akacja to brama Jonasa, która była zdobyta z winy Matuidiego... Poważny błąd, ostatecznie bez konsekwencji i dodał przynajmniej więcej emocji do spotkania. Szkoda Valencii, ale imo mało zrobili by awansować dalej. Mało strzałów i w ogóle dość przeciętnie. No już też fakt, że obrona gospodarzy była dość solidna.
W Turynie zgodnie z zapowiedzią. Juve wygrywa, a ogółem to ten mecz wyglądał troszkę jak towarzyski ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom