>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 Finału Ligi Mistrzów 06.03.2012 - Wtorek (Rewanże)

Status
Zamknięty.
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP


Czas na rundę rewanżową 1/8 piłkarskiej Ligi Mistrzów ;) We wtorek poznamy pierwszych ćwierćfinalistów. Arsenal - Milan i Benfica - Zenit będą grać o awans.
W meczu w Londynie sprawa awansu wydaje się dość prosta. Milan pierwszy mecz u siebie wygrał 4:0 i ciężko tylko cud może pomóc Kanonierom w awansie. Nie mniej jednak , Milan miał kiedyś podobną przewagę z Deportivo i nie udało się awansować ;) Arsenal ostatnio prezentuje się dobrze. 5:2 w derbach Londynu z Tottenhamem , czy ostatnie wyjazdowe 1:2 z Liverpoolem napawa optymizmem.

W drugim meczu sprawa awansu jest ciągle sprawą otwartą. Zenit w I meczu wygrał z Benficą 3:2 i to teoretycznie goście Benfica jest w lepszej sytuacji bo wystarczy wygrać. Jednak łatwo nie będzie i emocje gwarantowane ;)

Kursy na wtorkowe mecze wyglądają tak:


Unibet

Zachęcam do dyskusji ;)
 
S 0

savis

Użytkownik
Arsenal - AC Milan | under 2.5 gola @ 1.85 | Tobet
Chociaż aktualna forma strzelecka obu drużyn nie przekonuje do takiego zakończenia tego spotkania, to jednak wg. mnie jest to bardzo realny rezultat.
Milan po zwycięstwie 4:0 w pierwszym meczu nie będzie szarżował, raczej da odpocząć czołowym zawodnikom przednich formacji i wstawi w Londynie autobus we własną bramkę. Kanonierzy natomiast będą próbowali ze wszelkich sił i na wszelkie możliwe sposoby znaleźć wejście w pole karne Włochów. Jeśli w ciągu pierwszych 30 minut nie uda im się ugryźć rywala, prawdopodobnie zapomną o jakichkolwiek ząłożeniach taktycznych i zaczną napierać metodą &quot;na chaos&quot;. Milan z pewnością zadowoli się grą z kontry i spokojnym kasowaniem akcji rywala. Wątpię, żeby taki obraz meczu przyniósł więcej niż 2 bramki. Szkoda, ale niestety na moje to Londyńczycy pożegnali się już z pucharami w tym sezonie. A wszystko przez tragiczny w ich wykonaniu mecz na San Siro.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dobra, pomyślicie, że szaleniec, debil itd. Ale jako wierny fan, nadal wierzę w awans, wiadomo szanse są jakie są... co z resztą odzwierciedlają kursy... Ale ja za skromną 5 lub 10 postawię na Awans Arsenalu.
Szansa jest zawsze i te 4:0 z San Siro można odrobić... W ostatnich dwóch meczach u siebie, Arsenal strzelił 12 bramek, co prawda w pierwszym spotkaniu było to 7:1 ze słabym Blackburn do tego grającym w 10, ale strzelili 7, potem 5:2 z Tottenhamem. Cały stadion wszyscy za Arsenalem. Walka do końca, może się uda. Na pewno spróbuję po kursie 35 w TotoMixie.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Arsenal nawet jak grał słabo , i przyjeżdżała Barcelona na Emirates potrafili dać taki mecz że można by kilka obdzielić w ilość sytuacji itp. Awans jest raczej nie realny , ale wygrana jak najbardziej tak. Ostatni wypad Milanu na Wyspy to 4:0 z Manchesterem. Tak jak pisałem , awans raczej nie realny ale dobry mecz jak najbardziej wskazany.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jako kibic Arsenalu i Milanu liczę na znakomity mecz. Awans raczej przesądzony, bo Rossonerii są w bardzo wysokiej formie. 7 ostatnich spotkań wyjazdowych to 6 zwycięstw i jedna porażka z Lazio Rzym 2-1. Wątpliwe, aby Kanonierzy wygrali różnicą 4 bramek.
W Serie A Milan na wyjazdach spisuje się bardzo dobrze, ale na europejskich arenach już nie wygląda to najlepiej. 3 mecze wyjazdowe w grupie to 3 remisy, z mocną Barceloną i ze średniakami jak BATE czy Victoria Pilzno.
Arsenal u siebie zawsze jest mocny i liczę w tym meczu na zwycięstwo. Kurs 2.10 w Betclic zachęca.
Przypomnę jeszcze, że Milan w Londynie grał 2 razy w przeciągu 4 lat i dwukrotnie padł remis 0-0 i 1-1.
 
death89 84

death89

Użytkownik
Jak na moje to można dać dubla Arsenal+Benfica awans(bo na zwycięstwo nieco niższy kurs). Kanonierzy zapewnie nie awansują dalej, ale są w znakomitej formie, strzelają sporo bramek. Wenger na pewno nie oleje tego meczu i bedzie sie chciał godnie pożegnać z Champions League. Strzelić 5 bramek Tottenhamowi jest nie lada wyczynem, czy wygranie na Anfield Road, które było niezdobyta twierdzą w tej kampani Premier League. Pożegnają się godnie, ale różnicą 2 bramek max.
Gorzej z Benfika. Zespół który z łatwością ogrywał kolejne zespoły z Liga Sagres popadł w dołek. Dotąd niepokonany - zmienił wszystko w 3 ostanie kolejki - 2 porażki, remis. O ile przegrana (niekonieznie zasłużona..) w piątek z Porto była nieco pechowa - czerwo dla Emersona w 77min i bramka w 86min - o tyle remis z Academiką czy porażka w Guimaraes nieco dziwi.. Z Zenitem wystarczy wygrana jedną bramką, o ile nie będzie za wysoki wynik. Dlatego dziwi mnie kurs na wygraną - 1,60, awans - 1,75. Myślę, że podniosą się i pokażą to co charakteryzuje dobre zespoły - charakter, podniesienie się z kolan w decydującym momencie. Liczę na spokojne 2:0, bo Zenit nie zachwyca - 1:1 w Kubaniu do sukcesów nie należy zaliczyć.
Z szerokim uśmiechem zagram:
Arsenal 1 - @2.15 + Benfica awans - @1.75, co daje sympatyczne AKO 3,76;) ✅
 
S 0

spirit_wizard

Użytkownik
Arsenal - Milan
Arsenal zdobędzie bramkę w każdej połowie
3.05 @ Expekt
Myślę, że pewne, Arsenal rzuci się do ataku bo nie ma nic do stracenia i na pewno strzelą w dwóch połowach przynajmniej po 1 bramce, druga sprawa, że milan też coś ustrzeli i awansuje, ale to inna bajka. Myślę, że bezpieczny bet, a wg. Was? ????
 
K 0

kuniek

Użytkownik
Arsenal sie rzuci do ataku, Milan ich skarci i bedzie po meczu. obstawiam wynik 3:1 dla Kanonierow.
co do kursow na ten mecz, mi podpasowalo cos takiego
bukmacher: Unibet
Do przerwy: Liczba strzelonych Goli – Pierwsza Połowa 1,5 Over
Kurs: 2,45
Mysle ze Arsenal zacznie z grubej rury, a raczej armaty i ze 2 bramy wsadzi w ciagu 45 minut, jeszcze Milan pewnie cos dolozy ???? wyjda na pewno niesamowicie zmotywowani na to spotkanie. Wiadomo ze musza atakowac i gonic wynik.
 
S 0

spirit_wizard

Użytkownik
Kuniek
To nie lepiej z kursem 3.05 że Arsenal strzeli w każdej połowie? Skoro zacznie zgrubej rury wg. Ciebie i w pierwszej strzelą, to w drugiej tym bardziej powinni ustrzelić ????
 
K 0

kuniek

Użytkownik
Spirit Wizard
Z grubej rury zaczna, ale rurka im zmieknie jak po pierwszej polowie bedzie 1:1 np. w 45min sie wszystko wyjasni moim zdaniem. Nie wierze zeby nie padly 2 bramki w 1 polowie tego meczu. A w drugiej to juz moze byc roznie, jak Arsenal cos straci to wyjdzie podlamany na druga odslone, bo juz wiadomo ze nie przejda.
 
lewandowski 127

lewandowski

Użytkownik




Arsenal Londyn vs. AC Milan

Dokładnie Arsenal nie ma nic do stracenia po tym 0:4 w Mediolanie pokonali w weekend Liverpool co napewno wpłynie dobrze na morale zespołu , a teraz muszą powalczyć o korzystny wynik w starciu z Milanem (zmazać plamę po tym 0:4) i od początku będą chcieli narzucić swoje tempo , ale czy będzie to możliwe w starciu z Milanem który pokonał w weekend Palermo i to na wyjeździe 4:0 !! gdzie błysnął Zlatan strzelając hat-tricka i ogólnie cala zespół Milanu spisuje się bardzo dobrze w tym sezonie . Mnie osobiście widzi się tylko i wyłącznie over 2.5 @ 1.88 | 4/10|✅✅ 188bet liczę na znakomity mecz w wykonaniu oby dwóch ekip ..

###################

edit by Lewandowski : over już po 1 połowie i jaki wynik 3:0 dla Arsenalu !! Milan jak na razie nic nie gra , ale byłby to szok gdyby to Arsenal awansował i prawdziwi kibice The Gunners wygrali kasę dzięki typowi na awans ???? ????
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Arsenal-Milan zdecydowanie no bet i nawet nie tykam tego chyba ze bedzie jakas fajna linia na posiadanie Arsenalu. Benfica-Zenit troche maly kurs na Benfice ktora grala ciezki mecz w piatek z Porto wiec moze zaryzykuje awans Zenitu. Ale glownym typem na ten mecz bedzie over kartkowy. Portugalczycy lubia faulowac o czym swiadczy ilosc kartek w ich lidze jak i LM. Ruscy to tez zadziory i nie bedzie odstawiania nogi. Licze na linie 4,5 i wtedy ja pobieram z mila checia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
qadii 14

qadii

Użytkownik
Benfica 2:0 Zenit

March 6, 2012 20:45
Estádio do Sport Lisboa e Benfica (da Luz) — Lisboa
We wtorek Lizbończycy będą mieli okazję zrewanżować się Rosjanom za przegrany mecz. Polegli bowiem w 88’ meczu w Petersburgu, gdzie na 3 – 2 strzelił Roman Shirokov zaraz po golu Cardozo. Na Stadionie Pietrowskim piłkarze Zenitu są niezwyciężeni w tej edycji LM i każdej drużynie sprawiali ogromne kłopoty. Nie inaczej było tym razem. Semak strzelił piękną bramkę piętką po fajnej akcji, skarcili przyjezdnych za ich nieuwagę, wykorzystali błędy i wygrali. Warunki atmosferyczne też były raczej sprzyjające gospodarzom. Benfica mimo to i tak wywiozła z Rosji dobry wynik i z dobytkiem 2 bramek wyjazdowych zawalczą na Estadio da Luz o awans. Wystarczy im nawet skromne zwycięstwo 1-0.
Ja w tym pojedynku na pewno stawiam na awans drużyny z Portugalii. Benfica jest lepszym w moim mniemaniu zespołem i dadzą radę awansować do ¼ finału Ligi Mistrzów. Udało im się zdobyć pierwsze miejsce w grupie oraz dali radę zatrzymać potężny Manchester United strzelając im w obu meczach 3 bramki.
Zenit w LM również gra nieźle, udało im się awansować do fazy pucharowej lecz chyba na 1/8 przygodę z Champions League zakończą. Wiem, że domowego zwycięstwa będą bronić choćby mieli gryźć trawę a i coś strzelić z kontry spróbują, i tego powinna się Benfica obawiać, jednak jak się Portugalczycy skupią i inteligentnie zdominują rozgrywkę to powinni wygrać. Tak więc gradu goli nie przewiduję, co najwyżej 1-2 bramki.
Typy z mojej strony są następujące:
  • Zakfalifikuje się Benfica @1.66✅
  • Benfica v Zenit – 1 @1.61✅
  • Under 2,5 @2.00✅
  • BTS - NO @1.83✅
  • Oscar Cardozo strzeli @2.10⛔
  • Oscar Cardozo strzeli pierwszy @5.00⛔

Kursy Bet365
E: Na kartki też fajny typ podany przez Soltysiao, może również skorzystam.
 
nalokson 26

nalokson

Użytkownik
Arsenal - Milan
Typ: Arsenal
Kurs: 2,10
Pinnacle

Arsenal poległ we Włoszech wysoko, dlatego ten mecz będzie o honor, a nie wydaje mi się, by Milanowi zależało na dobrym wyniku w tym spotkaniu mając taką pokaźną zaliczkę. To coś jak pamiętny mecz Wisła - Barcelona, z tym że Arsenal wcale piłkarsko nie odbiega od Milanu.
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Banfica:Zenit

Zespoł gospodarzy musi odrobic strate z pierwszego meczu i poprostu musi wygrać to spotkanie najlepiej rożnicą dwoch bramek lub jednej w wypadku gdy zespół gosci strzeli tylko jedną bramkę .Mimo iż na papierze wygłąda to dośc prosto to jednak tak nię będzie Rosjanie to solidny zespół którego stać na ramis w tym spotkaniu jak najbardziej.Portugalczycy mimo iż są grozni na własnym stadionie jakos mnie do siebie nie przekonują powiedziałbym że przed rewanżem potencjalem zrownują się z Zenitem i tak jak w pierszym meczu rozkład sił wynosi 50/50. Ja stawiam na remis i awans zenitu.

Kto zakwalifikuje się do następnej rundy?

Zenit St.Petersburg-&gt;Kurs:2,35
Benfica:Zenit 1x2-&gt;X-&gt;Kurs:3,80

Arsenal:Milan

W tym meczu losy awansu rostrzygneły się na San Siro,dla tego sądze że dla Milanu porażka nie będzie miała wielkiego znaczenia stawiam na Kanonierów .

typ Arsenal=&gt;Kurs:2,35
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Ja bym na Arsenal nie zagrał, oni już odpadli, starty tylu goli na pewno już nie odrobią. W sumie szkoda Arsenalu, gdyby trafili na inną drużynę...

Arsenal - AC Milan (Poniżej/powyżej Arsenal: 0.5) Typ:powyżej Kurs:1.25 Tobet

Kurs marny... ale nie widzę nic pewniejszego, Kanonierzy honorową na pewno strzelą ale czy wygrają na pożegnanie z Ligą Mistrzów - nie jestem pewny, co więcej Milan może zaprezentować się lepiej od rywali. Anglicy mogą odpuścić już ten mecz, zabraknie motywacji i co wtedy :?. Żeby nie było nudno można zagrać :].
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - EUROPA: Liga Mistrzów
Spotkanie: Arsenal - Milan
Typ: Arsenal powyżej 2.5 gola
Kurs: 4,33
Bukmacher: Bet365
Rezultat:
Analiza: Zamykamy oczy, staramy się sięgnąć pamięcią trzech tygodni temu, przenosimy się na San Siro i przypominamy sobie mecz, w którym to &quot;Kanonierzy&quot; przegrali z AC Milan 0:4. Przymiotników, które mogłyby określić grę Arsenalu w tamtym spotkaniu jest wiele, szkoda tylko, ze tych pozytywnych jest garstka, albo nie ma ich wcale, bo przecież trudno powiedzieć o czymś dobre słowo, skoro dobrze wiemy, że było to słabe i niczym nas nie zaskoczyło. Tak właśnie było w spotkaniu we Włoszech. Arsenal zagrał bez wiary w to, że można wywieźć z Lombardii jakikolwiek punkt, bez pomysłu na strzelenie choć jednej bramki &quot;Rossonerim&quot; i najważniejsze - bez charakteru... Gorsze chwile trwały nadal, odpadnięcie z FA Cup z Sunderlandem po przegranym spotkaniu 0:2. Gdy wszyscy w derbach Londynu przekreślali Arsenal na własnym stadionie, który miał przegrać z Tottenhamem stało się coś niemożliwego. Przegrywająca ekipa &quot;The Gunners&quot; ostatecznie wygrała 5:2. Co prawda strata, którą Arsenal odrabiał w derbach Londynu, a ta z San Siro to niebo a ziemia... Patrząc realistycznie są niewielkie - kilku procentowe - szanse na awans Arsenalu, optymistycznie zaś patrząc możemy być świadkami czegoś co było niemożliwe, a stało się możliwe. Arsene Wenger podczas konferencji prasowej powiedział właśnie o tym:
- Chcemy, by niemożliwe stało się możliwe. Po pierwszym spotkaniu, wydaję się to nieprawdopodobne, ale my musimy mieć wiarę, że możemy to zrobić – powiedział.
W dzisiejszym spotkaniu na Emirates Stadium - Arsenal nie ma nic do stracenia - albo atakuje i napiera przez całe spotkanie narażając się na kontry i licząc na dobrą formę Szczęsnego albo przegrywa kolejne 4:0. Jak to mówią: &quot;Wóz albo przewóz&quot;.
Bez wątpienia stać Arsenal na strzelenie bramki Milanowi, albo nawet i dwóch, trzech.
Do składu Milanu po kontuzji powrócił - Alberto Aquilani. Jednak Milan traci znacznie więcej... Jutro nie zagra kapitan zespołu - Massimo Ambrosini, który pauzuje za żółte kartki, a także strzelec jednej z bramek w pierwszym spotkaniu - Boateng. Ze składu wypada Brazylijczyk - Alexandre Pato.
Milan obecnie ma znakomitą formę, gromią kogo popadnie w rozgrywkach ligowych, jednak są ekipą, którą można zatrzymać...
Wierzę w awans jako kibic Arsenalu. Jednak jeżeli mam typować to liczę na otwarte spotkanie, w którym nie zabraknie bramek. Trzy bramki Arsenalu? Spróbuję!
Warto dodać, że Arsenal w ostatnich dwóch ligowych spotkaniach na własnym stadionie strzelił 12 bramek, co prawda zespoły z którymi przyszło mu się mierzyć nie są kalibru Milanu, ale... Mowa oczywiście o zwycięstwach 7:1 z Blackburn i 5:2 z Tottenhamem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Dosyć ciekawy przebieg miało pierwsze spotkanie w Petersburgu, po niemrawym początku gdzie Benfica objęła prowadzenie tempo meczu zostało podkręcone a gra się zaostrzyła, sędzia był bardzo łaskawy pokazując jedynie 5 żółtych kartoników w meczu, w rewanżu z pewnością ciśnienie będzie większe i mam nadzieje wyrozumiałość arbitra mniejsza.
Dramaturgia do jakiej doszło nie jednemu piłkarzowi mogły przysporzyć sporego ciśnienia, zwłaszcza w końcówce gdzie Benfica doprowadzając do wyrównania straciła gola w kolejnej akcji ostatecznie ulegając na Stadionie Pietrowski 3-2.
W Lizbonie wielkie nadzieje, wiadomo że gracze Benfiki na własnym obiekcie zwykle grają lepszą piłkę niż w warunkach polarnych, jest tylko mały problem który widać od trzech tygodni pod postacią spadku formy.Trzy kolejki temu Benfica pełniła rolę samodzielnego lidera z 5 pkt zaliczką a w chwili obecnej po porażce u siebie z Porto spadli na drugą pozycję tracąc do nich już 3pkt.
W Lizbonie szykuje się bardzo ciekawy mecz w którym obie drużyny nie będą przebierać w środkach aby dostać się do kolejnej rundy, spodziewam się ostrej gry, a ze strony arbitrów mniejszej powściągliwości.Awans do kolejnej rundy dla obu ekip to z pewnością wielki sukces i dobre premie, gra się o awans, nie dobre wrażenie.

Benfica-Zenit st.Petersburg

Czerwona kartka
4.25 betsafe
 
arquisek 7,4K

arquisek

Użytkownik
Przed nami rewanże LM, na dziś mam ciekawą propozycję na razie taką wstępną, ale myślę, że można śmiało to zagrać.
Arsenal - Milan 1 @ 2,15 // Pinnacle
Myślę, że Milan nieco odpuści po wygranej u siebie 4-0 i nie będzie forsowało tempa, im nie przeszkadza jak przegrają 2-0, gdyż nie ma sensu się przemęczać nad wygraną rundą... Natomiast Arsenal od początku ruszy do odrobienia strat, ale nie sądzę, by im to się udało, jak dla mnie to jest peffka w dniu jutrzejszym ????
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Arsenal Londyn - AC Milan 3:0 ✅
Typ : Arsenal
Kurs : 2,05
Bukmacher
: bet-at-home

Osobiście wierzę, że Arsenal jest w stanie wygrać natomiast czy są w stanie wygrać 4:0 by doprowadzić do ewentualnej lub wygrać takim stosunkiem bramek żeby awansować bezpośrednio do ćwierćfinału ? Dużo zależy od tego jaką jedenastkę desygnuje do gry Massimiliano Allegri. Bardzo dobra zaliczka z pierwszego meczu może spowodować iż da odpocząć najlepszym zawodnikom choć z drugiej strony to jest Liga Mistrzów, elitarne rozgrywki w których wszystko się może zdarzyć. Śmiało stwierdzam, że Arsenal ma potencjał do tego by wyeliminować Rossoneri i ich trener dobrze o tym wie dlatego wydaje mi się, że nie będzie ryzykował i pierwszy skład wyjdzie najmocniejszy z możliwych. Do tego dochodzi fakt, że Kanonierzy ostatnio bardzo się rozstrzelali przed własną publicznością gromiąc najpierw Blackburn 7:1, a następnie wygrywając w derbach północnego Londynu po fantastycznym meczu przeciwko Tottenhamowi, gdzie ze stanu 0:2 potrafili podnieść się niczym feniks z popiołu i ostatecznie wygrać z odwiecznym rywalem 5:2. Do tego dochodzi ostatnie wyjazdowe zwycięstwo w szlagierowym spotkaniu przeciwko Liverpoolowi na Anfield, które w największej mierze zawdzięczają wspaniałej postawie Wojciecha Szczęsnego a także niesamowitej skuteczności holenderskiego super snajpera Robina Van Piersiego, który w tym sezonie strzelił już w Premiership 25 goli. Nie można zapominać, że po przeciwnej stronie stoi Zlatan Ibrahimovic, który w ostatniej kolejce przeciwko Palermo w 15 minut zdobył klasycznego hat0tricka, a łącznie w Seria A ma już zdobytych 18 trafień. Jeśli do tego dodamy Robinho, który z meczu na mecz prezentuje się coraz lepiej, strzela coraz więcej bramek to wychodzi nam zabójczy atak, który w pojedynku z dziurawą i bardzo niepewną w tym sezonie obroną Arsenalu może okazać się kluczowy. Ja mimo wszystko trzymam kciuki za podpiecznych Arsene Wengera i mam nadzieję, że to oni odniosą zwycięstwo.


Spotkanie : Benfica Lisbona - Zenit St. Petersburg 2:0 ✅
Typ : Benfica Lisbona
Kurs : 1,60
Bukmacher
: bet-at-home

W pierwszym spotkaniu w dramatycznych okoliczościach to Zenit ostatecznie wygrał 3:2 natomiast wszyscy wiemy, że dwie strzelone bramki na wyjeździe to bardzo dobra zaliczka przed meczem rewanżowym i to właśnie drużyna z Estadio da Luz jest faworytem do awansu do ćwierćfinału. Gospodarze podrażnieni weekendową porażką w meczu na szczycie, gdzie przed własną publicznością ulegli 2:3 z Porto, na pewno będa chcieli zmazać tą czarną plamę i odbić sobie porażkę pokonując rywala z Rosji. Porażka z odwiecznym rywalem to był ich trzeci kolejny mecz bez zwycięstwa więc o mobilizacje nie trzeba się martwić. Ich siła ofensywna robi wrażenie, a zawodnicy tacy jak Pablo Aimar, Nicolas Gaitan czy Oscar Cardozo potrafią zrobić różnicę i jeśli goście nie będą potrafili skutecznie zniwelować zagrożenie, które płynie od tych zawodników to będą mieli bardzo duże problemy. Do tego atut w postaci własnego boiska, na którym rozegrali do tej pory 11 spotkań ligowych w których zaliczyli 10 zwycięstw i tylko raz przegrali (w ostatniej kolejce z Porto). Zenit w ostatnim rozegranym meczu w ramach play-off rosyjskiej pierwszej ligi zdołała wyjazdowo zremisować 2:2 z CSKA tak więc widać, że mecze na wyjeździe nie są ich najmocniejszą stroną. Myślę, że jeśli Benfica zagra swoje to Zenit nie będzie czego szukać dlatego zdecydowanie stawiam na gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom