>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy + Rewanże [5.03.2024 - 14.03.2024] - Wtorek/Czwartek

Status
Zamknięty.
lukas88 309,5K

lukas88

Forum VIP
Liverpool- Sparta
Typ: Sparta gol do 72 minuty
Typ: 1,92

Fortuna

Liverpool mocne zestawienie z przodu: Salah, Gakpo, Nunez, szczerze mówiąc Jurgen mnie zaskoczył bo mając zaliczkę 5-1 wystawia liderów w pierwszej linii. Obrona i pomoc lekko porotowana bo na Ławie Van Dijk czy Mac Allister. Uważam że Sparta nie ma nic do stracenia i powinniśmy zobaczyć ciekawe otwarte widowisko z wieloma bramkami przy tych zestawieniach. Oba zespoły ofensywnie usposobione więc idę w gola gości po fajnym kursie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +418
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Brighton - AS Roma 1:0 5 rożnych

Po składzie widać, że AS Roma lekko odpuszcza to spotkanie i według mnie słusznie, mają ogromną przewagę z pierwszego spotkania gdzie wręcz zdemolowali u siebie Brigton aż 4:0. W Serie A muszą walczyć o jak najwyższe miejsce i odpoczynek kluczowych zawodników na pewno się przyda a raczej tej przewagi nie powinni stracić. Nie mniej jednak Brighton u siebie na pewno gra zdecydowanie lepiej i uważam, że dziś wygrają. Gospodarze nie mają nic do stracenia a na pewno postarają się o sensację i o odrobienie tych 4 bramek już przed chwilą Villarreal był blisko gdzie przegrali 0:4 w 1 meczu a prowadzili w rewanżu już 3:0.
Do zwycięstwa dorzucam rożne Brighton, stawiam, że ogarną co najmniej 6 rożnych - fakt jest to duża liczba ale myślę, że spokojnie do ogarnięcia.

Brighton + Brighton powyżej 5,5 rzutów rożnych 2,35 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +140
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom