>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy - Rewanże [18.03.2021]

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Zrzut ekranu 2021-03-12 o 10.33.35.png

Zapraszam do dyskusji, pisania komentarzy
i podawania swoich typów z analizami
forumbuk_970x90.jpg
 
tarki_16 214,3K

tarki_16

Moderator
Członek Załogi
Molde - Granada: Granada over 2.5 kartki @2.60 Betsson

Moim zdaniem zawyżony kurs na kartki dla gości tego spotkania, chociaż mecz rozgrywany będzie na neutralnym terenie. Niby Hiszpanie pewni awansu, bo w pierwszym meczu wygrali 2:0 i drużyna Norwegii nie gra na własnym obiekcie, ale na pewno nie odpuszczą i będą szukali bramek. Granada w Lidze Hiszpańskiej i podczas spotkań LE jest jedną z najbardziej kartkujących drużyn, więc 3 upomnienia są jak najbardziej realne. Ostatnie 3 spotkania to jednak lekkie zastopowanie napomnień, ale myślę, że dzisiaj przy korzystnym wyniku dla Molde, mogą zacząć się nerwowe ruchy. Sędzia z Serbii, typowy średniak, ale raczej nie pozwala na ostrą grę. Na innych stronach mamy zdecydowanie niższy kurs, a zachowawczo można pograć over 1.5 kartki po @1.56.
 
Ostatnia edycja:
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Zna ktoś sytuację Rangers przed meczem? Kurs kusi i może być spowodowany faktem ze Sparta wyeliminowała Leicester po meczu na ich obiekcie
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
Zna ktoś sytuację Rangers przed meczem? Kurs kusi i może być spowodowany faktem ze Sparta wyeliminowała Leicester po meczu na ich obiekcie
Slavia a nie Sparta :) Mocna ekipa co pokazali już w meczu z lester. Sytuacja Rangers taka sama jak i przed pierwszym meczem tyle że grają u siebie. Slavia kilka osłabień ale wg mnie nie wpłynie to na jakość meczu. W pierwszym meczu większą jakość pokazali piłkarze z Czech i według mojej opinii kurs na rangers nie jest wcale kuszący a jedynie zwyczajny. Na pewno zapowiada się zacięte spotkanie tymbardziej, że to goście muszą dzisiaj strzelić gola aby myśleć o awansie. Mysląc o zaciętym meczu mam w głowie tylko rzuty rozne ktore potrafią robić obie drużyny, a zwłaszcza rangersi grając na własnym obiekcie.

Moje dwa typy na ten mecz

Typ1; Slavia Awans @2,25 (Unibet)
Typ2; Powyżej 9,5 rożnych @2,02 (Unibet)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +14
w8ing4death 198

w8ing4death

Użytkownik
Na mecze z Lester patrzę trochę z rezerwą. Myślę, że lisy mogły odpuścić, żeby w 100% skupić się na lidze i miejscu premiowanym grą w CL. Gdyby siłowali LE, mogliby w efekcie skończyć bez CL w przyszłym sezonie.

Mimo to z tego co przeglądałem, Slavia przez ostatni rok nie strzeliła na wyjeździe gola tylko w Leverkusen. W lidze czeskiej wiadomo nie ma zbyt wielu wymagających rywali, ale w Europie nawet na ciężkim terenie w Nicei strzelili 3 gole. Także myślę, że i tu przycisną i strzelą. Nie sądzę też, żeby Rangers u siebie pozostali dłużni.
Biore: both teams scores: @1,72
Przy 1-1 oba zespoły mogą zacząć grać uważniej i z większym respektem dlatego nie sępiłbym na over 2,5 gola.
 
ferguson2 652,6K

ferguson2

Typer
Arsenal - Olympiakos
Arsenal powyżej 1.5 bramek @1.56 fortuna
Arsenal w ostatnich dniach prezentuje się na tyle dobrze, że można na nich liczyć w kontekście zdobywanych bramek przeciwko Grekom, przynajmniej mam taką nadzieję. Przeciwko Tottenhamowi zobaczyliśmy wiele momentów dobrej gry Kanonierów. Oczywiście, Arsenal jest zespołem skłonnym do zniżek formy, nawet w najbardziej niezapowiedzianych momentach, ale tym razem myślę, że nie zlekceważą rywali. Ten klub doskonale powinien zdawać sobie sprawę, że Grecy mogą jeszcze odrobić straty. W przeszłości Arsenal niejednokrotnie próbował odrabiać straty w europejskich pucharach. Większość tych zawodników już nie gra w Arsenalu, ale Arteta powinien dobitnie przedstawić zawodnikom plan na ten mecz. W pierwszym meczu wykorzystali swoje sytuacje i dzisiaj podejrzewam, że podobnie stworzą sobie wiele akcji podbramkowych. Auba wraca do składu Arsenalu i przydałoby się pokazać, że wciąż mu zależy na tej drużynie. Doskonale wiemy, że Liga Europa to prawdopodobnie jedyna szansa Kanonierów na grę w przyszłorocznej LM, więc nie pozostaje nic innego jak przypieczętować ten awans w postaci kilku zdobytych bramek. Przeważnie Arsenal w formie wciąż strzela, a dodatkowo dochodzi do tego fakt, że Olympiakos wcale nie powinien tutaj odpuścić.
 
Ostatnia edycja:
massimo 215,4K

massimo

Użytkownik

Trener Dinama Zagrzeb został zwolniony około 48 godzin temu. Został skazany na 5 lat za oszustwo i został zwolniony przez klub więc "carataker" przejął klub wczoraj i dzisiaj wyeliminował Mourinho z ligi Europy po tym jak Tottenham wygrał pierwszy mecz 2:0. Polecam obejrzeć skróty. Orsic zagrał mecz życia i wszystkie jego gole to palce lizać.
 
psychol32 423,7K

psychol32

Użytkownik

Trener Dinama Zagrzeb został zwolniony około 48 godzin temu. Został skazany na 5 lat za oszustwo i został zwolniony przez klub więc "carataker" przejął klub wczoraj i dzisiaj wyeliminował Mourinho z ligi Europy po tym jak Tottenham wygrał pierwszy mecz 2:0. Polecam obejrzeć skróty. Orsic zagrał mecz życia i wszystkie jego gole to palce lizać.
Nie został zwolniony tylko sam odszedł. Już dawno zapewnił że to zrobi jak wyrok zostanie uprawomocniony.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom