>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału Ligi Europy [12 marca 2015]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik




Na wiosnę Liga Europy to bardzo interesujące rozgrywki. Już w poprzedniej rundzie mieliśmy kilka ciekawych meczów, a teraz w 1/8 finału czeka nas kilka naprawde ekscytujących starć. Ponadto kluby włoskie robią furorę póki co i w liczbie pięciu zespołów przebrnęły do tej fazy. Szczególnie ciekawie zapowiada się rywalizacja Villareal z Sevillą i Fiorentiny z Romą. Wewnątrz krajowe pary to były, ale to nie wszystko. Wolfsburg z Interem równie ciekawa rywalizacja.
Przyglądać się też będziemy jak poradzi sobie z kolejną pzreszkodą Ajax Amsterdam i czy kolejne bramki zdobędzie Arek Milik.

Zapraszam do dyskusji! ;)
 
L 0

lonh1

Użytkownik
Zenit @ 1.65 ✅
Zawodnicy z Petersburga w ładnym stylu pokonali u siebie PSV 3:0, a w dwumeczu 4:0. W weekend spacerowo rozprawili się z Uralem, również 3:0 i zmierzają ku kolejnym sukcesom. Na swoim obiekcie są bardzo silni (generalnie zachodnim drużynom ciężko gra się w Rosji) i według mnie powinni zwyciężyć z Włochami. W wyśmienitej formie jest Jose Rondon, który w dwóch ostatnich meczach zaaplikował rywalom 5 bramek, a niekwestionowanym motorem drużyny jest Hulk. Mimo, że drużyna Torino również ładnie się spisuje, ostatnio chyba spuściła z tonu, porażka z Udinese. Wydaje mi się, że w Rosji zabraknie im po prostu argumentów.
 
radegast 141

radegast

Użytkownik
Villarreal - Sevilla
Hiszpański pojedynek w 1/8 finału Ligi Europy powinien być bardzo wyrównany. Obydwie drużyny sąsiadują w tabeli La Liga i dzieli je zaledwie 1 punkt. Sevilla wiadomo, na wyjazdach gra średnio na jeża. Ostatnio rozegrali 3 szalone spotkania wyjazdowe. w których padło łacznie 20 goli! W zeszłą sobotę wygrali na El Riazor 4:3 a 2 bramki strzelił Vitolo. Zarówno w La Corunie jak i w San Sebastian obrona drużyny Emerego, delikatnie mówiąc, niezbyt się popisała. Tego samego dnia Villarreal pokonał u siebie Celtę Vigo 4:1, a gola znów strzelił fenomenalny Luciano Vietto. Swoje trafienia dorzucili: autor gola w zremisowanym meczu z Realem Gerard Moreno. wchodzący z ławki Giovani dos Santos i obrońca Mateo Musacchio. Na El Madrigal drużyna Marcelino problemów ze zdobywaniem goli raczej nie ma. Biorąc pod uwagę formę obydwu zespołów to, jeśli tylko któremuś z trenerów nie przyjdzie do głowy jakaś dziwna taktyka, powinniśmy zobaczyć ciekawy mecz z kilkoma golami - gram więc BTS. Oprócz tego spróbuję zagrać gola będącego w świetnej formie Luciano Vietto.
BTS @ 1,76 Comeon ✅ 1:3
Vietto strzeli @ 3,00 Bewin ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
scott99 4,6K

scott99

Użytkownik
Everton - Dynamo
Typ: Awans Everton
Kurs: 1.80
Bet365
Everton - Dynamo ZWROT
Typ: Everton -1 AH
Kurs: 3.55
Bet365

Everton w lidze gra kiepsko to fakt, ale spaść nie spadną, bo jest kilka drużyn które mają gorszą sytuację w tabeli, oraz maja gorszych graczy niż Everton. Sezon w PL zdecydowanie stracony. Natomiast w LE do tej pory wyglądają dość dobrze. Wygrali grupę H, która przez wielu była nazywana grupą śmierci w tegorocznej edycji LE. 2x ograli Wolfsburg, u siebie 4-1 i na wyjeździe 2-0. Przegrali 1 mecz z Krasnodarem ale wtedy gdy było już wszystko jasne i grali totalnymi rezerwami. W dwumeczu z YB Berno, dwukrotnie pokazali charakter i chęć do gry w LE. Mimo szybko traconych bramek w obydwu spotkaniach grali swoje i wygrali je odpowiednio 4-1 i 3-1. Po wyjazdowym zwycięstwie w Szwajcarii 4-1 awans był już zaklepany, mimo to Martinez na mecz rewanżowy desygnował najmocniejszą 11. To pokazuję że Everton chce się pokazać z dobrej strony w tych rozgrywkach, kto wie być może zagrają nawet w finale. Tak wielu na pewno to w tej chwili śmieszy, ale dla mnie to nie jest jakieś sci-fi.
Grając wczoraj te typy na stronie mafii UEFA, była informacja, że Yarmolenko jest zawieszony jeszcze na 2 spotkania, po tym jak dostał czerwoną kartkę w meczu z francuzami i karę 3 spotkań zawieszenia podobnie jak Belhanda. Jak się okazało zawieszenie kapitana Dynama zostało skrócone do 1 meczu, czyli jutro może już grać. Belhanda nadal jest zawieszony na 2 kolejne spotkania, natomiast podstawowy środkowy pomocnik Rybalka będzie pauzował za kartki w jutrzejszym meczu. Pod znakiem zapytania stoi występ Lensa, który w ostatnim spotkaniu został zmieniony już na samym początku ze względu na problemy z biodrem. W Evertonie niepewni występu są Baines. McGeady i Oviedo.
Wiadomo z Yarmolenko siła ofensywna gości będzie większa, ale Everton jeśli ma zamiar awansować dalej, to będzie chciał wygrać przede wszystkim w pierwszym meczu u siebie. W rewanżu na Ukrainie na pewno nie będzie łatwo. Dla gości podstawowym celem na ten mecz będzie zdobycie bramki na wyjeździe, przypuszczam że będą starali się grać z kontry i całkiem prawdopodobne, że uda im się coś strzelić. Everton jest dla mnie drużyną lepszą i moim zdaniem wygra jutrzejsze spotkanie, jak i również awansuje do dalszej fazy rozgrywek. Według mnie w pierwszym meczu będzie wynik 2-1, lub 3-1 dla gospodarzy. Mimo tej informacji o anulowaniu kary dla Yarmolenko nie zmieniam typów i gram -1 AH na Everton i ich awans.
Brugge - Besiktas
Typ: Awans Besiktas
Kurs: 1.53
bet365
Zwycięstwo Club Brugge w dwumeczu z Aalborgiem 6-1 nie robi na mnie wrażenia, bo ich awans w tamtym pojedynku był formalnością. Aalborg to obok Legii najgorsza drużyna poprzedniej rundy. Jedyna sensowna drużyna z jaką zagrał Club Brugge to Torino, zremisowali 2x 0-0, trzeba dodać że włosi byli zespołem lepszym w obydwu spotkaniach, no ale jednak mecze zakończyły się bezbramkowymi remisami. Myślę że gdyby te mecze były rozegrane w fazie play-off, Brugge nie awansowałoby dalej.
Besiktas w tym sezonie grał już z lepszymi zespołami w LE i wypadał w nich przyzwoicie. W poprzedniej rundzie Besiktas wyeliminował dopiero po rzutach karnych Liverpool. Demba Ba w końcówce spotkania mógł rozstrzygnąć ten mecz na korzyść Besiktasu, ale zamiast strzelić gola zdecydował się sprawdzić wytrzymałość poprzeczki. W Besiktasie występuję zdecydowanie więcej piłkarzy doświadczonych, ogranych w dobrych ligach europejskich. Obydwie drużyny bardzo dobrze sobie radzą w meczach u siebie. W pierwszym meczu Brugge może i nawet minimalnie wygrać jakieś 1 bramką ale i to nie wiem czy im się uda. Besiktas gra dobrze w obronie i nie traci dużo bramek. Na pewno szkoda 2 zawodników Besiktasu, którzy nie zagrają w tym spotkaniu ze względu na kontuzję. Są to: Sosa i Hutchinson, szkoda szczególnie tego drugie bo to bardzo dobry środkowy pomocnik. W Brugge też są osłabienia szczególnie w ofensywie.
Dla mnie faworytem dwumeczu Besiktas.
Napoli - Dynamo Moskwa✅
Typ: Napoli over 1.5
Kurs: 1.72
bet365
W tej fazie rozgrywek wszyscy grają już na poważnie i nie ma mowy o odpuszczaniu. Napoli w dwumeczu rozbiło Trabzonspor 5-0. Pierwszy mecz, który zakończył się wysokim wyjazdowym zwycięstwem 4-0, ustawił dwumecz i rewanż to już była formalność, a więc jak to u włoskich drużyn bez spiny. Teraz sytuacja jest inna, bo pierwszy mecz Napoli rozegra u siebie, na pewno będą chcieli wyrobić sobie zaliczkę przed rewanżem w Rosji. Napoli u siebie 2 bramki może strzelić spokojnie, kto ogląda Serie A ten wie jak oni grają u siebie. Dynamo ma dobra serię w LE, ale nie ma co się oszukiwać Napoli jest drużyną lepszą. Dla Benitez jest to prawdopodobnie ostatni sezon w Napoli, a więc będzie chciał dotrzeć w tych rozgrywkach jak najdalej. Dynamo to drużyna która jest w stanie coś strzelić nawet i w Neapolu, dlatego decyduję się zagrać nie na czysty win gospodarzy a ich przynajmniej 2 gole, defensywa Dynama zupełnie mnie nie przekonuję. W obydwu zespołach bez znaczących osłabień. Zapowiada się overowy mecz.
Zenit - Torino⛔
Typ: BTS? TAK
Kurs: 2.00
bet365
W tym meczu gram BTS. Zenit wiadomo faworyt, ale Torino po tym co pokazało w rewanżu na San Mames gdzie zdobyło aż 3 bramki wcale nie jest bez szans w tym dwumeczu. Baskowie mimo że w lidze w tym sezonie nie błyszczą to jednak na ich terenie łatwo się nikomu nie gra, chociaż wiadomo zdarzały się im takie mecze jak z Cordobą 0-1. Ale w pucharach tam jest większa motywacja, dlatego byłem zaskoczony trochę tym że Torino wbiło aż 3 bramki. Zenit co roku gra w pucharach i jakoś nigdy mnie nie przekonuję, dla zawodników Torino jest to nowość, możliwość pokazania się na tle dobrych europejskich drużyn. Podstawowym założeniem dla takich drużyn w meczach wyjazdowych jest zdobycie bramki. Torino ostatnio overowe i liczę na podtrzymanie tej passy. Zenit pewnie wygra ale nie do 0. Nie ma znaczących osłabień w obydwu drużynach.
Dzisiaj odpuszczam sobie typowanie spotkań: Wolfsburg - Inter i Villarreal - Sevilla (według mnie ktoś z tej pary przyjedzie do Warszawy), czekam na rozwój sytuacji w pierwszych meczach i kursy na rewanże. Miałem grać w Wolfsburgu over 2.5 + BTS, ale jakaś wewnętrzna czujka spowodowała, że odpuściłem ten mecz. Obie drużyny niby overowe ale Inter bywa czasami tak nieskuteczny że szok. Wilki tez ostatnio jakieś niemrawe.
W hiszpańskim dwumeczu na ten moment widzi mi się dogrywka, i mimo wszystko awans Villarrealu. Zobaczymy jak to dzisiaj będzie wyglądać.​
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Zenit @ 1.65
Zawodnicy z Petersburga w ładnym stylu pokonali u siebie PSV 3:0, a w dwumeczu 4:0. W weekend spacerowo rozprawili się z Uralem, również 3:0 i zmierzają ku kolejnym sukcesom. Na swoim obiekcie są bardzo silni (generalnie zachodnim drużynom ciężko gra się w Rosji) i według mnie powinni zwyciężyć z Włochami. W wyśmienitej formie jest Jose Rondon, który w dwóch ostatnich meczach zaaplikował rywalom 5 bramek, a niekwestionowanym motorem drużyny jest Hulk. Mimo, że drużyna Torino również ładnie się spisuje, ostatnio chyba spuściła z tonu, porażka z Udinese. Wydaje mi się, że w Rosji zabraknie im po prostu argumentów.
Moim zdaniem granie Zenitu po takim kursie mija sie z celem. Po pierwsze nie rozumiem dlaczego kursy tak poszly w dol na Zenit. W ekipie Torino nie widzialem wiekszych absencji a kurs na Torino poszly w gore z 5 -&gt; 6,5...czyli gruba kasa musiala ruszyc kursy. Tak jak kolega wspomnial, Zenity wygral z Uralem ... co nie powinno byc jakims wielkim wyznacznikiem ani umiejetnosci ani formy, i pokonal w EL PSV ktore po prostu spuscilo z tonu w ostatnich tygodniach (nie bede sie rozpisywal na temat PSV ani ich trenera, powiem tylko, ze nie jestem fanem Cocu i uwazam, ze PSV z zawodnikami jakich ma powinno wygladac zdecydowanie lepiej, a oni leja na wszystko). Zenit dla mnie nadal jest ekipa nieprzewidywalna, ktora jak ma dobry dzien moze rozegrac dobry mecz a jak ma slabszy dzien moze meczyc sie z jakimis ogorami.
Kursy na Torino zachecaja, osobiscie zastanawialem sie nad zagraniem BTS @ 2,05 w Unibet ale jak pomysle, ze mam zaufac ruskim i liczyc, ze strzela gola to chyba sobie odpuszcze i zagram Torino strzeli @ 1,79 ⛔. Podpieram ten kurs faktem, ze Torino strzelilo gola w 10 na 10 ostatnich spotkan. Zreszta Torino to nie jest wcale taka defensywna ekipa jak sie ludziom wydaje. W kazdym meczu maja ponad 10 odnotowanych &quot;goal attempts&quot; i ich spotkania sa ostatnio dosyc wyrownane, nawet z przeciwnikami teoretycznie lepszymi oraz w meczach wyjazdowych. Bramka strzelona w Rosji jest wazna w peryspektywie dwumeczu i mysle, ze Torino ma duze szanse strzelenia chociazby jednego gola. PSV bylo blisko, mieli karnego ale De Jong olal sprawe i zmarnowal okazje, mysle, ze Torino podejdzie do tego meczu bardziej profesjonalnie niz Holendrzy i bramke ustrzela. Zenit dopiero zaczyna runde, rozegrali dopiero 3 mecze, dwa z PSV i mecz z Uralem i moim zdaniem ciezko jest ocenic ich forme (choc wszystkie 3 mecze wygrali). Torino z drugiej strony jest w trybie meczoywym i prezentuje sie calkiem przyzwoicie. Dzisiaj gram w strone Torino bo jak dla mnie kursy sa zawyzone i gra na ruskich moze sie zle skonczyc.
edit...[chyba rzeczywiscie ich zamrozilo na dalekim wschodzie...].
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
⚽ Dnipro - Ajax
Ajax lub remis ::: 1,70 ::: Pinnacle ::: 1/10
Dnipro to zespół z Ukrainy, a co tam się dzieje zapewne każdy wie - wojna na wschodzie. Mecz zostanie rozegrany w Kijowie. Już wczoraj mieliśmy przykład meczu w europejskich rozgrywkach Zachód vs. Wschód (Bayern 7:0 Shakhtar).
Dnipro co prawda na własnym obiekcie może pokazać pazur, to też trzeba przyznać, że zdarzają im się gorsze mecze jak np. porażka z Interem czy Karabachem. Przeszli Olympiakos Pireus, ale Grecy w 2015 roku grają bardzo słabo (na 6 ostatnich meczów tylko 1 zwycięstwo nad 15 w tabeli Ergotelisem 3:0) i awans z przeciwnikiem bez formy nie jest jakimś wielkim sukcesem. Gospodarze w rewanżu dostali w 51 minucie jeszcze czerwoną kartkę i tak oto po remisie 2:2 (pierwszy mecz 2:0 dla Dnipro) awansowała drużyna z Ukrainy.
Ajax jak to Ajax, daleki jest od formy z lat &#39;90, ale trzymają cały czas równą dobrą formę co moim zdaniem powinno wystarczyć na Dnipro. W Eredivisie sytuacja dość klarowna, PSV 67 punktów, Ajax 56, Feyenoord 48. Drużyna ze stolicy Holandii może skupić się na wicemistrzostwie i Lidze Europejskiej. Są w dobrej formie, na 7 meczów tylko raz zremisowali, a w pozostałych zaliczyli komplet punktów. Dobre morale powinni podtrzymać po wyjazdowym zwycięstwie nad liderem tabeli PSV gdzie wygrali 1:3. Uważam, że Ajax w tym meczu będzie chciał strzelić przynajmniej jedną bramkę by mieć dobrą zaliczkę w rewanżu na Ajax Arena Amsterdam. Większe szanse daje gościom, ale remis 1:1 nie zdziwi mnie w tym meczu. Mecz może być underowy - wszystko zależeć będzie w jakim stanie przygotowane będzie boisko, bo jak dobrze wiemy na wschodzie różnie bywa z &quot;jakością trawy&quot;.
Wątpliwy występ jest u gospodarzy Konoplianka 13/5.
Wynik: 1:0 ⛔ @Edit: Lepszym pomysłem byłby under w tym meczu.
 
calvinjones 67

calvinjones

Użytkownik
Wolfsburg - Inter
O formie i sile ofensywnej Wolfsburga pisano już dużo na tym forum, ostatnio przegrana na wyjeździe 0-1 z Augsburgiem ale myślę, że to nie wpłynie na wynik tego meczu. Walka o pierwsze miejsce raczej poza zasięgiem ale z tą formą powinni spokojnie utrzymać 2 miejsce. Inter ostatnio po ciężkim meczu z Napoli zremisowanym 2-2. Widać, że ta drużyna po zimowych transferach wreszcie łapie swój rytm i forma powoli wzrasta. Obydwie drużyny mają świetnych snajperów (Dost - Icardi). Liczę na świetne widowisko i dużo bramek. Inter z tą formą powinien strzelić chociaż jedną bramkę. Liczę na wynik 2-1, 3-1✅.
BTS i over 2,5 - 2,10 Bet365 ✅✅✅ czysty zysk ????
BTS - 1,72 Bet365✅✅✅
over 2,5 - 1,66 Bet365✅✅✅


Villarreal - Sevilla
Tutaj widzę podobną analogie do meczu wyżej. Sevilla na wyjazdach traci dużo goli ale również strzela. Pokazuje to najlepiej ostatni mecz wygrany 3-4. Villarreal u siebie jest silny ostatnio 4-1, a jeszcze niedawno remis ze słabym ale jednak Realem. W ostatnich 5 meczach w tej drużynie 4 razy był pokryty over 2,5 i BTS, raz trafił się wynik 0-0. Nie będę tutaj typował wyniku i skupiam się na golach. Mam nadzieje, że Sevilla nie zagra zachowawczo z uwagi na późniejszy rewanż u siebie i zobaczymy ładny mecz.
BTS i over 2,5 - 2,20 Bet365 ✅✅✅
BTS - 1,72 Bet365 ✅✅✅
over 2,5 - 1,85 Bet365 ✅✅✅

Również uważałbym na Zenit, z jednej strony to Rosja gdzie europejskie drużyny grają słabo ale jakoś mnie to nie przekonuję. Obydwie drużyny są świetnej formie obecnie.
Tak bez analizy.
Fajny kurs na Fiorentine DNB 1,61 Bet365,/ zwrot wydaje mi się, że Roma remisująca w ostatnich 4 meczach i po spadku formy, nie da sobie rady ze świetnie grajacą drużyną gości i szybkim jak błyskawica Salahem. ???? Ostatnia porażka w lidze (4-0) to zwyczajny wypadek przy pracy.
Everton DNB 1,61 Bet365 ✅✅✅
Napoli 1 1,70 Bet365 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
L 0

lonh1

Użytkownik
Tak, Zenit jest nieprzewidywalny, ale na wyjeździe. U siege pomimo listopadowej wpadki z Bayerem i Terekiem jest bardo groźny. Co oczywiscie nie oznacza ze Torino nie strzeli. Jak dla mnie za Rosjanami najbardziej przemawia doświadczenie. Zdobyli puchar LE w 2008 roku. A ich aktualny trener zdobył to trofeum z Porto w 2011. Wystarczy zobaczyć ile pieniędzy jest co roku &quot;wpompowywane&quot; w klub z gazociągów. Torino w trybie meczowym i to może być minus. Zenit ma spora przewagę w lidze i cala przerwę zimowa spędzili z myślą o spotkaniach w LE. Nie neguje twojego typu, ale wydaje mi się ze Zenit dzisiaj przekonywujaco zdeklasuje Torino.
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Ode mnie jeden typ ale mysle ze wart pogrania, over 1,5 gola dla Wolfsburga w spotkaniu z Interem. Wilki w rundzie wiosennej spisują sie w Bundeslidze bardzo dobrze, strzelają sporo bramek i notują świetne zdobycze punktowe. Inter widać ze powoli odbudowuje sie jednak wg mnie sa gorszą drużyną od ekipy Wolfsburga. Po wyeliminowaniu mocnego Sportingu Lizbona Wolfsburg bedzie parł dalej gdyż w moim odczuciu są jednym z głownych faworytow wygrania tegorocznej LE.
Wolfsburg - Inter typ: over 1,5 gola gospodarzy @1,59 Unibet✅
Wolfsburg - Inter typ: Wolfsburg -1 @2,6 Unibet✅
Powodzenia;D
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Tak, Zenit jest nieprzewidywalny, ale na wyjeździe. U siege pomimo listopadowej wpadki z Bayerem i Terekiem jest bardo groźny. Co oczywiscie nie oznacza ze Torino nie strzeli. Jak dla mnie za Rosjanami najbardziej przemawia doświadczenie. Zdobyli puchar LE w 2008 roku. A ich aktualny trener zdobył to trofeum z Porto w 2011. Wystarczy zobaczyć ile pieniędzy jest co roku &quot;wpompowywane&quot; w klub z gazociągów. Torino w trybie meczowym i to może być minus. Zenit ma spora przewagę w lidze i cala przerwę zimowa spędzili z myślą o spotkaniach w LE. Nie neguje twojego typu, ale wydaje mi się ze Zenit dzisiaj przekonywujaco zdeklasuje Torino.
Oczywiscie gospodarze nadal sa faworytem tego meczu, maja dobrych pilkarzy itd, ale ruchy kursow cos mi tutaj smierdza. Dwie godziny temu na Zenit kurs poszedl w dol nawet do 1,59 teraz poszybowal w gore nawet do 1,73...kursy na gosci z rana w gore z 5,00 do 6,5 teraz znowu mocno w dol do poziomu okolo 5,5...albo ktos nie moze sie zdecydowac jakie kursy wystawic albo &quot;cos&quot; tymi kursami mocno husta...tak czy inaczej dla mnie zasada jest prosta na ruskich sie nie stawia... ????
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wolfsburg - Inter
Dost strzeli @ 2,07 Unibet !
Ekipa Niemiecka gra jak z nut. Trzeba przyznać, że ich gra jest o niebo lepsza niż rok temu. Są solidni, regularni a do tego mają lidera, w ataku który robi niemal wszystko i kiedy tylko jest sam na sam, wie jak poniżyć rywala aby zaliczyć trafienie na jego koncie. Dost to nie tylko lis pola karnego, ale i doskonale się rozumie z Belgiem &#39;De Bruyne&#39;, który idealnie się wpasował do składu. Belg posiada dobry przegląd pola, młody ambitny chłopak który również w tym meczu może namieszać. Mało tego, jest liderem asyst, jeśli chodzi o ekipę Wolfsburgu. Nie zdziwię się jak dzisiaj jakaś bramka padnie po jego kontrze albo asyście a nawet bramce. Kursy trochę są śmieszne mimo wszystko bo Inter też nie jest to pachołek, który można gładko wygrać. Mimo oporu który postawią, Dost powinien swoje dołożyć i dlatego go gram. o 19 mecz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Moim zdaniem granie Zenitu po takim kursie mija sie z celem. Po pierwsze nie rozumiem dlaczego kursy tak poszly w dol na Zenit. W ekipie Torino nie widzialem wiekszych absencji a kurs na Torino poszly w gore z 5 -&gt; 6,5...czyli gruba kasa musiala ruszyc kursy. Tak jak kolega wspomnial, Zenity wygral z Uralem ... co nie powinno byc jakims wielkim wyznacznikiem ani umiejetnosci ani formy, i pokonal w EL PSV ktore po prostu spuscilo z tonu w ostatnich tygodniach (nie bede sie rozpisywal na temat PSV ani ich trenera, powiem tylko, ze nie jestem fanem Cocu i uwazam, ze PSV z zawodnikami jakich ma powinno wygladac zdecydowanie lepiej, a oni leja na wszystko). Zenit dla mnie nadal jest ekipa nieprzewidywalna, ktora jak ma dobry dzien moze rozegrac dobry mecz a jak ma slabszy dzien moze meczyc sie z jakimis ogorami.

Kursy na Torino zachecaja, osobiscie zastanawialem sie nad zagraniem BTS @ 2,05 w Unibet ale jak pomysle, ze mam zaufac ruskim i liczyc, ze strzela gola to chyba sobie odpuszcze i zagram Torino strzeli @ 1,79. Podpieram ten kurs faktem, ze Torino strzelilo gola w 10 na 10 ostatnich spotkan. Zreszta Torino to nie jest wcale taka defensywna ekipa jak sie ludziom wydaje. W kazdym meczu maja ponad 10 odnotowanych &quot;goal attempts&quot; i ich spotkania sa ostatnio dosyc wyrownane, nawet z przeciwnikami teoretycznie lepszymi oraz w meczach wyjazdowych. Bramka strzelona w Rosji jest wazna w peryspektywie dwumeczu i mysle, ze Torino ma duze szanse strzelenia chociazby jednego gola. PSV bylo blisko, mieli karnego ale De Jong olal sprawe i zmarnowal okazje, mysle, ze Torino podejdzie do tego meczu bardziej profesjonalnie niz Holendrzy i bramke ustrzela. Zenit dopiero zaczyna runde, rozegrali dopiero 3 mecze, dwa z PSV i mecz z Uralem i moim zdaniem ciezko jest ocenic ich forme (choc wszystkie 3 mecze wygrali). Torino z drugiej strony jest w trybie meczoywym i prezentuje sie calkiem przyzwoicie. Dzisiaj gram w strone Torino bo jak dla mnie kursy sa zawyzone i gra na ruskich moze sie zle skonczyc.
Moja pierwsza opinia o danym spotkaniu na tym forum i nie pisałbym gdybym nie był tego pewny.
Naścierałeś się i nie mówię, może Twój typ wejdzie (Torino strzeli), ale na pewno nie wygra tego meczu.
W załączniku masz prawdziwy powód dla którego nie widzę szans dla Torino.
Wypizga Włochów i po zawodach będzie
Zdecydowanie 1 @ 1.74 dla Zenitu, a 1X to już nawet nie wspominam.
 
fencyn 584

fencyn

Użytkownik
Fiorentina - As Roma.
Mecz 1/8 Finału LE pomiędzy Włoskimi klubami z Serie A.
O samej formie obu drużyn można powiedzieć Fiora nie najgorzej , za to As Roma jednym słowem można określić &quot;Tragedia&quot;
W ostatnim czasie grają tragicznie i tym samym przegrali m.in walkę z Juve o &quot;scudetto&quot; a za chwile mogą także walkę o samą LM.
Wróćmy do LE w dzisiejszym meczu nie powinno zabraknąć walki z obu stron, pomimo słabego okresu Romy na pewno nie odpuszczą i w jakiej dyspozycji by nie byli będą walczyć.
Co do Fiory tutaj nie mam wątpliwości, zrobią wszystko by wyeliminować rywala.
Z powyższego proponuję tutaj over kartek.
Sędzią wyznaczonym do tego meczu jest Hiszpan
Antonio Mateu . Co prawda nie jest to sędzia który za byle jaki faul wyciąga kartonik, jednak jeśli widzi ostrą grę szybko temperuje zawodników.
A w dzisiejszym meczu tej ostrej gry na pewno nie zabraknie.

Typ: Powyżej 4.5 ŻK bet365 1.9@ 3/10✅
Bez analizy
Kamil Glik żółta Kartka: Tak betsafe 2.5@ 0,5/10✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
professional. 622

professional.

Użytkownik
Zenit vs Torino
  • Torino lub remis / czerwo &#39;28 Torino ⛔
  • @ 2.10 / william

Jak dla mnie grzechem jest nie zagranie czegoś w stronę gości, kurs 2.10 na X2 zdecydowanie do wzięcia. Rosjanie są w formie, nie ma co się oszukiwać i są zdecydowanym faworytem. Ostatnio wyeliminowali PSV, u siebie pokonując ich 3:0 i W Holandii 0:1. W lidze nie stracili gola u siebie od listopada, ale jak wiadomo w Rosji mieliśmy przerwę w rozgrywkach. W ostatniej kolejce pokonali Ural 3:0 przed własną publicznością.
Torino nie było faworytem w pojedynku z Bilbao, ale po remisie u siebie 2:2 w Hiszpanii wygrali 2:3. Na weekendzie przegrali wyjazdowy mecz z Udinese 2:3, lecz kto oglądał to spotkanie to wie, że zdecydowanie nie zasłużenie. Nie biorę tego meczu pod uwagę, i zaliczam to do wypadku przy pracy, Turyńczycy grają na prawdę dobrze, na ostatnie 10 spotkań przegrali tylko raz, właśnie z Udinese i trzy razy padł remis. Ta drużyna ma potencjał i nie przypadkowo znaleźli się tutaj. Za drobne jeszcze spróbuję Torino @6.00
Polecam!
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Fiorentina - Roma powyżej 4,5 kartek (azjany) @ 1.85 ✅
Villarreal - Sevilla powyżej 5,5 kartek (azjany) @ 2.00 ⛔
Napoli powyżej 6,5 rożnych @ 2.10 ⛔
Bet365
W spotkaniu Fiorentiny jak i Villarreal powinno być sporo walki i kartek.Pary są wyrównane,drużyny które znają się dobrze z ligowych boisk i te linie wydają się na prawdę przystępne.Oba spotkania poprowadzą sędziowie,którzy lubią sypnąć kartkami.Mecz Fiorentiny sędziować będzie Hiszpan - Antonio Mateu a Villarreal
Włoch - Daniele Orsato.
Linia na cornery Napoli wydaje się wysoka ale myślę,że dzisiaj jest ona do ogarnięcia.Napoli powinno mieć sporą przewagę i na pewno zechcą wypracować zaliczkę przed rewanżem.Potencjał mają dużo większy niż Dynamo.Anderlecht potrafił u siebie nabić 6 rogów i momentami spychał ich do głębokiej defensywy więc z Napoli spodziewam się podobnego scenariusza.
 
V 0

valdeq

Użytkownik
Zenit - Torino
Typ: 1
Kurs: (Bet 365) 1.73 +++
Widzę, że na forum panuje typowe dla takich miejsc zachłyśnięcie się nowym czarnym koniem rozgrywek, czyli Torino. Wszyscy jakby zaślepieni blaskiem Glika zaczęli stawiać znak równości pomiędzy drużynami, które dzielą dwie klasy. Zenit na własnym boisku, to zespół, który może napsuć krwi nie jednemu potentatowi. Dwa tygodnie temu łatwo uporał się z obecnym liderem holenderskiej ligi (PSV) a w ten weekend potwierdził swoją dobrą dyspozycje na własnym podwórku w meczu ligowym. Torino to tylko 9 drużyna we Włoszech i mimo dobrej dyspozycji w ostatnich meczach oraz niezłemu bilansowi w spotkaniach wyjazdowych ma raczej mizerne szanse na wyrwanie choćby remisu Rosjanom, którzy będą chcieli mieć dobrą zaliczkę przed wyjazdem do Włoch. Naprawdę Zenit to już dużo wyższe progi niż Bilbao - zobaczycie. // Czerwona kartka dla Torino trochę pomogła
 
nikefootball 779

nikefootball

Użytkownik
Wolfsburg - Inter
typ: over 2.5 + bts @ 2.00 Bet365 ✅
Podobnie jak @calvinjones proponuje zagranie tego typu.
Wilki po porażce z Augsburgiem zostali sprowadzeni lekko na ziemię. Ciągłe zwycięstwa maksymalnie podniosły ich ego aż tu nagle pierwsza przegrana od tak naprawdę listopada ubiegłego roku. Powinno to zadziałać motywująco, jednak wszystko zależy od atmosfery jaka panuje w drużynie. Nie zawsze po porażce przychodzi wygrana i tutaj widzę furtkę dla Interu w dzisiejszym meczu.
Utrzymanie tak dobrej dyspozycji przez tak długi okres jest trudnym zadaniem. Wolfsburg ma na swoim pokładzie bardzo dobrych zawodników jednak doświadczenie Manciniego może odegrać w tym meczu bardzo ważną rolę. Na pewno nie pobierałbym zwycięstwa Niemców po kursie około 1.70. Inter zaczyna wkraczać na odpowiednie tory. Ich gra poprawiła się. Przegrana z Fiorentiną najwidoczniej zabolała drużynę, która z kolan podniosła się w meczu z Napoli w konsekwencji remisując go 2:2. I szczerze powiedziawszy podobnego wyniku spodziewam się i dziś. Defensywa Interu nie jest mocną stroną. Atak owszem, Icardi pokazuje znakomitą formę, podobnie zresztą jak Dost u Niemców. W meczu Napoli - Inter mieliśmy pojedynek Higuain vs Icardi a dziś będziemy świadkami starcia Dost - Icardi. Wolfsburg również traci bramki. Więcej tracą na wyjazdach, ale zważywszy na fakt zachwiania formy jestem skłonny postawić na to że i Inter znajdzie drogę do bramki. Oglądałem spotkanie ze Sportingiem i gdyby Portugalczycy zagrali bardziej ofensywnie i potrafili wykorzystać kilka dogodnych sytuacji, mój typ który proponowałem przy okazji tamtego meczu, over 2.5 + bts, również zostałby pokryty. Wolfsburg nie zagrał genialnego meczu w defensywie, popełniali błędy. Icardi takiego czegoś nie zmarnuje.

Pojawi się tu jeszcze najprawdopodobniej analiza do meczu Evertonu z Dynamem oraz Napoli z Dynamem Moskwa lecz czekam do pojawienia się składów.

Everton - Dynamo Kijów

typ: 1DNB @ 1.50 Bet365 ✅
Typ głównie ze względu na braki w składzie Dynama. Ukraińcy jednak to już nie Young Boys dlatego nie jestem do końca pewny czystego zwycięstwa drużyny z Liverpoolu.
Wspomniane braki po stronie gości to (statystyki ligowe):
- Belhanda (15 meczów/1 bramka/5 asyst)
- Lens (13/5/5)
Ex aequo są na drugim miejscu pod względem asyst
-Sergiy Rybalka (14/0/0 - 1164 min z 1260 możliwych do rozegrania)
Na ławce Kravets (15/8/0) - drugi po Yarmolence strzelec.
Everton w optymalnym zestawieniu, który wystąpił w rewanżowym spotkaniu z YB wygranym 3:1. Podpieram bo w związku z chwiejną formą ligową nie wiem czego mam się do końca po nich spodziewać a sądzę po prostu że Dynamo może zabraknąć paliwa na to spotkanie.
Napoli - Dynamo Moskwa
typ: Napoli over 1.5 @ 1.61 Bet365 ✅ oraz Napoli over 2.5 @ 3.00 Bet365 ✅
e: Dopóki Dynamo nie zainwestuje w porządnego, lewego obrońcę, tak to się będzie kończyło.
&quot;Młody, niedoświadczony&quot; wyleciał z boiska już na początku drugiej połowy. Wszystko według tego co pisałem. Ciekawostką jest, że Napoli w spotkaniach na własnym stadionie, w ramach LE, na pięć spotkań (wraz z dzisiejszym), czterokrotnie strzelało dokładnie 3 bramki.

Po raz kolejny Dynamo wychodzi z Zhirkovem w linii obrony, który jak na pomocnika przystało, gra wyżej i mniej obchodzą go zadania w defensywie niż typowego lewego obrońcy. Już w poprzednim sezonie pisałem że źle się to kończy. Powtórzyłem to przy okazji domowego meczu Rusków z Anderlechtem:
Dynamo Moskwa - Anderlecht
typ: over 2.5 + bts @ 2.40 Bet365 ✅

Dynamo trójką z tyłu a to kończyło się zawsze źle i zazwyczaj padały bramki z obu stron, a od tego do overa już niewiele. Anderlecht bez Praeta ale z Mitrovicem i Defour w składzie. Po drugiej stronie Kokorin, Valbuena i Dzsudzsak. Na ławce Ionov i Kuranyi także jest siła w ofensywie. Wyniki 2:2, 3:2 jak dla mnie do gry.
W dodatku na środku pomocy zagra młody, niedoświadczony 21-letni Roman Zobnin.
Przy optymalnym składzie Napoli jaki wychodzi na to spotkanie, nie widzę szans dla gości na pozytywny wynik. Trzy bramki Włochów są jak najbardziej w zasięgu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
chudy-edd 265

chudy-edd

Użytkownik
vs.

Kilka słów. Brugge podało już skład na mecz. Ma w nim zagrać 5 zawodników, którzy są typowymi obrońcami lub bliżej im do defensywy niż ofensywy. (Meunier, Mechele, Duarte, De Bock, Mbombo). W ataku zagrać ma De Sutter, który w obecnej LE strzelił zaledwie jedną bramke lecz w lidze spośród najlepszych strzelców swojej drużyny jest na pierwszym miejscu. Izquierdo nie zagra. Besiktas zagrać ma bez Jose Sosa oraz Hutchinsona co zapewne pokomplikuje gre gości.
Brugge zapewne zagra z kontry. Besiktas osłabiony brakiem dwóch piłkarzy na obcym terenie zagra niepewnie. Do tego w lidze z drużynami takimi jak Sivasspor, czy Rizespor wygrywają jedną bramką w lidze na wyjazdach. Nie szaleją. Grają rozważnie i zapewne zagrają tak i teraz. Ja ten mecz widzę na remis.
Club Brugge - Besiktas X @3,10 (totolotek)⛔⛔⛔
 
saltan 3,9K

saltan

Użytkownik
Villareal - Sevilla 1 @1.95 Bet365 ::: 2/10j

Nie wiem czemu, ale wielu znajomych, z którymi rozmawiałem, idzie w stronę Sevilli. Ja jednak bardziej skłaniam się w stronę gospodarzy. Bo tak naprawdę czy Sevilla prezentuje się na tę chwilę lepiej od gospodarzy? Moim zdaniem nie. Oglądałem ich ostatnio w którymś meczu i obrona robiła naprawdę proste błędy. Zresztą liczby mówią za siebie: 4 bramki stracone z Sociedad, 3 z Deportivo. Oczywiście, potrafią też strzelać, ale Villarealowi na pewno nie będzie łatwo wpakować tylu bramek ile np. Deportivo. Poza tym goście na wyjazdach prezentują się przeciętnie. A Villareal ostatnio gra całkiem nieźle. Stoczyli zażarty bój z Barceloną w Copa Del Rey, urwali punkt Realowi na Bernabeu czy ostatnio pokonali Celtę Vigo 4:1. Są w dobrej formie i to skłania mnie ku graniu w ich stronę.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
pejtas 464

pejtas

Użytkownik
Villarreal - Sevilla​

Zapowiada się na bardzo ciekawe widowisko. Villarreal to mój ulubiony zespół w tym sezonie. Grają pięknie dla oka, dużo z pierwszej piłki oraz gry kombinacyjnej. W tym sezonie nie raz potwierdzali już to, że bramki zdobywać potrafią nawet z tymi najlepszymi. Wydaje mi się że Villarreal lubi grę w Lidze Europy i na pewno postarają się tutaj o wygraną. Sevilla ostatnio gra dość równo, także nie ma problemów ze zdobywaniem bramek, ale dzisiejsze spotkanie będzie inne. Nie widzę tutaj większych szans dla Sevilli, ponieważ wyjeżdżają na bardzo trudny teren. Stawiam na Villarreal. W tym spotkaniu na pewno nikt nie będzie odstawiał nogi więc także bardzo ciekawy wydaje się over kartkowy. Na to spotkanie widzę coś takiego:
#1 Villarreal win 1,95⛔
#2 Powyżej 5,5 kartki 1,90
⛔
Dodatkowo dziś gram takie zakłady
#1 Fiorentina - AS Roma---&gt; powyżej 4,5 kartki 1,83✅✅
#2 Everton win 2,20✅✅
#3 Napoli - Dyn.Moskwa---&gt; Napoli win 1,60✅
Everton - Dyn.Kijów---&gt; Powyżej 1,5 1,36✅
AKO 2,18✅✅

Bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom