>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Europejskiej (Rewanże) - 14.03.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP




Przed nami kolejne pasjonujące mecze. W niektórych przypadkach sprawa awansu pozornie wydaje się przesądzona, jednak na przykład w przypadku spotkania Interu z Tottenham gdzie Londyńczycy wygrali 3:0 w rewanżu wcale nie zabraknie emocji. Stuttgart musi pójść na całość jeśli myśli o awansie, gdyby trafili bramkę otwierającą mogłoby być interesująco. Konkretnie wygląda Chelsea, pierwszy mecz przegrali 1-0, teraz na własnym boisku, przy aplauzie kibiców odrobić bramkę to nie sztuka, zwłaszcza gdy kadra śliczniejsza. Biorąc pod uwagę wynik z pierwszego spotkania Anji z Newcastle po bezbramkowym remisie wychodzi w moich oczach na absolutny czwartkowy hit.

Zapraszam do dyskusji.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Jak dla mnie kurs na Lazio to jakieś nieporozumienie. Tutaj powinno być góra 1.5 na gospodarzy. Wiem, że na pewno buki kierowały się tym, że Lazio wyjdzie rezerwą jak to włoskie drużyny mają w zwyczaju w LE, ale nawet rezerwa Lazio jest o klasę lepsza od padliny ze Stuttgartu. W pierwszym meczu Lazio wygrało bez większych problemów nie wkładając zbyt dużo wysiłku w ten mecz a Niemcy mimo najszczerszych chęci razili nieporadnością. Gra ofensywna Stuttgartu to teraz oprócz Greuter Furth najgorsza padaka w Bundeslidze, to co ci kolesie marnują pod bramką to historia i pytam się czym niby mieliby zagrozić solidnej obronie rzymskiej drużyny? Tylko totalne olanie meczu mogłoby przynieść tu niespodziankę w postaci straty jakichkolwiek punktów przez Lazio, ale myślę, że nawet przy jakiejś przypadkowo straconej bramce są oni w stanie lekko strzelić ze 2 lub więcej, to tylko kwestia chęci i podejścia do meczu. Sama jakość zawodników gwarantuje pewien poziom gry Lazio a ta jest o klasę wyższa niż w Stuttgarcie. Obok tego kursu nie można przejść obojętnie i pobieram go już teraz zanim spadnie.
Lazio - Stuttgart 1 2.05 Tobet ✅
Oprócz tego Lazio over 1,5 gola 2.08 Tobet ✅
e: Lazio leciutko tak jak było w planie
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jacio 456

jacio

Użytkownik
Chelsea - Steaua
Po wygranej 1-0 Rumunów w pierwszym meczu rewanż na Stamford Bridge zapowiada się niezwykle emocjonująco. Wg mnie będzie ciężko wytypować zwycięzce tej rywalizacji ze względu na słabą postawę londyńczyków w LE. Spośród typów jednak sądzę, że udało mi się wybrać ciekawy bet. Mianowicie, że Fernando Torres nie strzeli bramki. Podstawowym pytaniem jest to czy zagra od pierwszej minuty. Ostatnio Rafa Benitez nie wystawił go od początku w meczu z Manchesterem, a także w potyczce z WBA El Nino wchodził z ławki. Jednak w LE Benitez regularnie stawia na swojego ulubieńca z Liverpoolu i myślę, że podobnie będzie i tym razem. Jak wiadomo Torres jednak nie spłaca powierzanego w nim długu wdzięczności. Po przyjściu Rafy do Chelsea wielu wierzyło, że popularny El Nino się odrodzi i znów będzie strzelał bramki na zawołanie. To niestety nie nastąpiło, i raczej już nie nastąpi. W ostatnich 10 meczach (6 w podstawowym składzie) Torresowi nie udało się trafić do bramki rywali ani razu, a jedynym golem zdobytym w tym sezonie jest gol strzelony w pierwszym pucharowym meczu z Brentford. Niby to tylko statystyki, aczkolwiek w rzeczywistości nie wygląda to o wiele lepiej. Kto śledzi mecze Chelsea wie, że Torres rzadko stwarza sobie sytuacje bramkowe, oddaje mało strzałów, a jak już uda mu się dojść do sytuacji strzeleckiej po prostu jej nie wykorzystuje. Uważam, że podobnie będzie i tym razem. Kurs na to zdarzenie wydaje się być całkiem niezły, najwyższy spośród wszystkich graczy Chelsea. Dlatego ja po raz kolejny spróbuje zagrać przeciwko Torresowi, w razie niepowodzenia w następnych meczach i tak powinno udać się to odrobić ;)

Mój typ:

Fernando Torres - nie strzeli @ 1.60 tobet ⛔
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
Zenit St. Petersburg - FC Basel
Mam troszkę podobny typ co użytkownik Jacio. Basel po zwycięstwie u siebie przyjeżdża do Rosji z nastawieniem defensywnem, 2:0 to dobry wynik z Zenitem. Gospodarze jutrzejszego meczu powinni się skupić raczej na lidze, bo jak na razie są na 3 pozycji co na pewno nie zadowala zarządu, trenera jak i samych zawodników. Nie sądzę, by odrobili dwubramkową stratę, chociaż wczoraj Barca pokazała, że można, ale to zupełnie inny pułap. Co do gości to mogą się skupić na rewanżu, w lidze druga pozycja i bezpieczna przewaga (10 pkt) nad trzecim St.Gallen. Do lidera tracą 2 punkty, więc niedużo, powalczą na pewno. Przejdźmy jednak do typu. Kerzhakov w Lidze Europejskiej jest oszczędzany przez Spalettiego, wystawia go w końcówkach, zagrał tylko 2 mecze, z Liverpoolem 82 minuty, w rewanżu siedział na ławce i 8 minut przeciwko właśnie Basel. Jeżeli trener zdecyduje się na wystawienie tego zawodnika to raczej w końcówce meczu, byle tylko pograł chwilę, nie schodził z rytmu meczowego. Ja bym nawet zaryzykował i pograł to z dublem na Torresa.

Kerzhakov will not score @1,50 Tobet
Nie trafił, grał od początku.
 
raiders 164

raiders

Użytkownik
Chelsea - Steaua Bucuresti
Bez zbędnego pisania i gdybania ... różnica klas między zespołami zarówno kadrowo jak i piłkarsko .fakt Rumuni wygrali mecz u siebie 1-0 ale w tamtym spotkaniu Chelsea wystąpiła w 2 garniturze . Z racji ważnego meczu z MU w FA Cup (2-2)
W rewanżu Chelsea powinna wyjść już pierwszym składem Mata ,Oscar Ci gracze robią sporą różnicę ,a myślę ze i drewniany Torres coś ustrzeli .
Sądze ze bedzie to spotkanie podobne do rewanżu Barcy z Milanem .
Chelsea promuje tylko wygrana z przewagą 2 goli .Tak więc nie mogę przejść obojętnie obok tego betu
Chelsea -1,5 @ 1.98 /ComeOn ✅ 3-1


Newcastle Utd - Anzhi

Kolejny ciekawy mecz który wpadł mi w oko . .. sroki mają chyba większe zmartwienia niż LE ... w lidze cienko przędą dopiero 13 pozycja 33pts a za plecami tłoczno 2-3 przegrane/zremisowane kolejki i znajdą się tuż nad strefą spadkową .
Anzhi zupełnie w innej sytuacji 2 pozycja w lidze 5 pts straty do lidera . ,ale kadrowo mają kim postraszyć ETO ,Willian ,L.Diarra ,Zhirkov ,. Z pewnością Anzhi może spobie poradzić ze srokami które są w kiepskiej formie .
Nie mówie ze mecz bedzie łatwy i wygrana pewna ,ale sądzę ze Anzhi tego meczu nie przegra a każdy wynik remisowy (bramkowy) czy wygrana premiuje Rosjan .

Anzhi +0,5 @1.55 /ComeOn 1-0 90&#39;Cisse ⛔
:razz:​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
maximus88 1K

maximus88

Użytkownik
Newcastle Utd - Anzhi



Kolejny ciekawy mecz który wpadł mi w oko . .. sroki mają chyba większe zmartwienia niż LE ... w lidze cienko przędą dopiero 13 pozycja 33pts a za plecami tłoczno 2-3 przegrane/zremisowane kolejki i znajdą się tuż nad strefą spadkową .
Anzhi zupełnie w innej sytuacji 2 pozycja w lidze 5 pts straty do lidera . ,ale kadrowo mają kim postraszyć ETO ,Willian ,L.Diarra ,Zhirkov ,. Z pewnością Anzhi może spobie poradzić ze srokami które są w kiepskiej formie .
Nie mówie ze mecz bedzie łatwy i wygrana pewna ,ale sądzę ze Anzhi tego meczu nie przegra a każdy wynik remisowy (bramkowy) czy wygrana premiuje Rosjan .

Anzhi +0,5 @1.55 /ComeOn
[/center]

Newcastle ma w tym momencie taką pozycję w lidze i kalendarz, że pisanie, iż odpuszczą LE jest co najmniej nagięciem faktów. Gdyby tak było, zlekceważyliby trudne wyjazdowe spotkanie w Rosji, a jak wiadomo wywieźli niezły wynik 0-0. Bez formy to jest w tym momencie Machaczkała po przerwie zimowej. Raczej przeciętne mecze z Hannoverem, słaby mecz z Newcastle u siebie, porażka w lidze ostatnio w najsilniejszym zestawieniu. Do tego kontuzja Williana. Newcastle też mają w swoich szeregach kilku ciekawych graczy i wcale nie są bez formy - ich wyniki od początku lutego:

Newcastle United 3 - 2 Chelsea Londyn
Tottenham Hotspur 2 - 1 Newcastle United
Newcastle United 0 - 0 FC Metalist
FC Metalist 0 - 1 Newcastle United
Newcastle United 4 - 2 Southampton FC
Swansea City AFC 1 - 0 Newcastle United
Anzhi 0 - 0 Newcastle United
Newcastle United 2 - 1 Stoke City

Na moje ich forma jest co najmniej dobra. Wyeliminowali Metalist, który w Europie zawsze jest bardzo groźny. Mają przewagę własnego boiska, a do tego buki oferują kurs, który moim zdaniem jest lekko zawyżony względem prawdopodobieństwa awansu zespołu angielsko-francuskiego ;)

Newcastle awans 2,25 ✅
Bet365
 
B 7

bolo112

Użytkownik
@raiders
*Newcastle w słabej formie? Oj z tym się nie mogę zgodzić! 6 ostatnich spotkań w PL 4 zwycięstwa i 2 porażki.
*3 zwycięstwa na własnym terenie i 1 na wyjeździe do tego 2 przegrane. Lepsza forma ostatnich 6 spotkań tylko Tottenham i Man Utd.
*Przegrane na wyjeździe ze Swansea i Tottenhamem i to nieznacznie: 1-0 i 2-1.
*Wypowiedzi piłkarzy świadczą o tym, że chcieliby w końcu zdobyć jakieś trofeum, a wygranie LE gwarantuje im start w przyszłym roku w tych rozgrywkach, więc jak dla mnie po ładnym kursie:

Newcastle 2,45 Bet365.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Na LE zdecydowałem się pograć tylko Rubin. Levante nie wykorzystało atutu własnego boiska i zaledwie zremisowało marnie 0:0. Drużyna z Rosji grała w osłabieniu od 52. minuty i gospodarze zamiast przycisnąć to woleli... wyrównać rywalizację. Michel dostał dostał czerwoną kartkę i obie ekipy grały po 10 zawodników. Na dniach odszedł Martins choć było o tym słychać od pewnego czasu. Chce przenieść się na inny kontynent i rozwiązał kontrakt. Trener twierdzi, że nie ma to wielkiego wpływu na zespół, ale ja jednak sądzę co innego. Zespół stracił żądło i teraz nie ma tak naprawdę czym kąsać. Martins był idealny pod kontry, potrafił wykorzystywać swoje okazje, a teraz jego miejsce zajmie Acquafresca, który moim zdaniem nie da tyle drużynie co czarnoskóry napastnik. Do tego za czerwoną kartkę będzie pauzował Michel więc w pewnym stopniu jest to również osłabienie, które zmniejsza możliwość rotacji ustawienia w czasie spotkania. Pomimo, że szanse teoretycznie są 50/50 to jednak sprawa jest tu nieco bardziej złożona. Levante bramkowy remis daje awans, a Rubin musi spinać się by tak się nie stało. Hiszpanie nie potrafili jednak wykorzystać atutu własnego boiska i myślę, że Rubin, który jest przyzwyczajony do wschodnich klimatów już raczej nie wypuści tego handicapu. Czuję lekki szachy, bo jednak nikt błędu nie będzie chciał popełnić, ale te kursy na under są bardzo słabe i uderzę jednak w stronę gospodarzy. Drużyna z Walencji swojej szansy nie wykorzystała, a liczyłem bardzo na nich w pierwszym meczu. Mam nadzieję, że na nosie mi nie zagrają.
Rubin - Levante
Rubin 1,85 Bet365 ⛔ 0:0
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Drużyna z Walencji swojej szansy nie wykorzystała, a liczyłem bardzo na nich w pierwszym meczu. Mam nadzieję, że na nosie mi nie zagrają.
Rubin - Levante
Rubin 1,85 Bet365
A nie boisz się, że będzie znowu 0:0 i dogrywka ? Ja LE nie będę już raczej grać, bo zawsze tylko przegrywałem. Poziom drużyn jest tu po prostu żenujący w ostatniej kolejce było nudno i prawie wszędzie poniżej 2 goli. Jeden gol może zadecydować o wszystkim. Ja też poprzednio postawiłem na Levante i tez przegrałem, ale nie wyciągam takich wniosków jak ty. Czasami jak patrzę na rozgrywki LE to prawie jak PNA. Są zresztą plany rozwiązanie tej całej LE w diabły. Tam wszyscy grają jak w jakimś letargu. Jedyne korzystne wrażenie zrobiła na mnie rumuńska Statua, która pokonała poprzedniego mistrza Chelsę, która notabene grała też jak w letargu.
 
kuba72 2,7K

kuba72

Użytkownik
Witam,
tydzień temu RaFiii zasugerował, że zastanawia się nad zagraniem taśmy z bezpiecznymi underami. Skorzystałem z propozycji, stawiając wszystkie 8 par under 3,5 i zgarnałem bardzo przyjemną sumkę. Jak sądzicie, czy warto dzisiaj powtórzyć tę akcję? W żadnej parze nie dostrzegam potrzeby (i chyba możliwości) strzelenia więcej niz 3 bramek.
 
sparta 309

sparta

Użytkownik
Fernando Torres nie strzeli bramki. Podstawowym pytaniem jest to czy zagra od pierwszej minuty. Ostatnio Rafa Benitez nie wystawił go od początku w meczu z Manchesterem, a także w potyczce z WBA El Nino wchodził z ławki.
1. Jeśli nie zagra w podstawowym to będzie zwrot
2. W wyżej wymienionych spotkaniach nie zagrał, owszem bo grał tam Demba Ba, który strzela w przeciwieństwie do Torresa
Jednak w LE Ba nie może zagrać bo wystąpił w LE w barwach innego klubu (Newcastle), dlatego też praktycznie jedną opcją dla Beniteza jest wystawienie Torresa
Kerzhakov w Lidze Europejskiej jest oszczędzany przez Spalettiego, wystawia go w końcówkach, zagrał tylko 2 mecze, z Liverpoolem 82 minuty, w rewanżu siedział na ławce i 8 minut przeciwko właśnie Basel. Jeżeli trener zdecyduje się na wystawienie tego zawodnika to raczej w końcówce meczu, byle tylko pograł chwilę, nie schodził z rytmu meczowego.
Kerzhakov will not score @1,50 Tobet
Sam piszesz że zagra niewiele w LE i że trener go nie wystawi więc również mamy zwrot w takim wypadku
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP

Widzę dziś sporo bramek. Nie tylko w meczach, które poniżej opisałem, ale we wszystkich dzisiejszych spotkaniach. Mecze rewanżowe przeważnie kończą się overami bramkowymi, a co za tym idzie BTS-ami. Na pierwszy rzut idzie mecz Turków z Czechami. Czy Fenerbahçe pójdzie w ślady Galatasaray i awansuje do kolejnej rundy? Hola hola, nie byłbym tego taki pewien. Viktoria Plzen nie obniżyła ostatnio lotów jak większość myśli. Ja mam wciąż w pamięci te piękne mecze z Napoli, gdzie Włosi będąc faworytem byli bezradni jak dzieci. Zaskoczyła mnie postawa Fenerbahçe w meczu wyjazdowym z Victoria. Zdobyli jakże cennego gola na wyjeździe i teraz jest zagadka. Atakować czy bronić tego co mamy? Ale co mamy? 1 bramka to zaliczka znikoma, więc Fenerbahçe zaatakuje od pierwszej minuty. A Plazen nie ma nic do stracenia. Oni grali już w grupie z drużynami z tamtych regionów (H. Tel Aviv) i jakoś bez problemu wygrywali 1:2. Po porażce z Fenerbahçe nie załamali się. Zwycięstwo pewne z Mlada Boleslav w lidze i teraz kolej na rewanż. Ciężko typować tu zwycięzcę, ale bramki będą padać, tego jestem pewien. Siła ofensywna turków jest dość interesująca - Kuyt, Sow, Baroni, ofensywnie szarżuje - Meireles. A jeśli gospodarze strzelą to Plazen musi skontrować. Nie po to zaszli tak daleko, żeby odpadać w marnym stylu, jeśli odpadną to z honorem. Tak mi się wydaje.
Fenerbahce - Viktoria Plzen 1:1

Typ: obie strzelą - Tak
Kurs: 1.85


Newcastle czuje się u siebie jak ryba w wodzie. Zresztą jak większość angielskich zespołów grających przy własnych kibicach. Wstyd byłoby odpaść Srokom, mając w świadomości fakt iż ta rywalizacja dopiero się rozpoczyna. Pierwszy mecz 0:0. Czyli w sumie jakby go nie było. Zaczynamy wszystko od nowa. Anzhi bez zwycięstwa od kolejnych 3 meczy, będzie starała się teraz za wszelką cenę przełamać złą passę. Oni wiedzą, że każda zdobyta bramka przybliża ich do awansu. Zremisujmy 1:1, albo 2:2, awansujemy! Nie potrzeba wygrać. Więc Anzhi ruszy do przodu. Mieli kilka okazji w tydzień temu, ale jakoś brakowało szczęścia. Dzisiaj spodziewam się otwartej gry ze strony rosyjskich piłkarzy. A Newcastle wraca na właściwe tory powoli. Odbudowuje się Pappis, coraz lepiej poczyna sobie Gutierrez i Gouffran. Jednym słowem Newcastle zaczyna trybić. Stać ich na nie jedną bramkę w tym spotkaniu. A Anzhi to firma.. Eto&#39;o, Traore, Willian i wielu indywidualistów.. Newcastle to kolektyw, Anzhi to jak wspomniałem nazwiska. Z mojej strony BTS.
Newcastle United - Anzhi Makhachkala 1:0

Typ: obie strzelą - Tak
Kurs: 1.87


 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Willian doznał kontuzji i nie zagra w tym meczu, bez niego gra Anzhi wyglądała
w dalszej części pierwszego meczu przeciętnie i dla mnie Newcastle DNB jest dobrym betem.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
. Odbudowuje się Pappis, coraz lepiej poczyna sobie Gutierrez i Gouffran. Jednym słowem Newcastle zaczyna trybić. Stać ich na nie jedną bramkę w tym spotkaniu. A Anzhi to firma.. Eto&#39;o, Traore, Willian i wielu indywidualistów.. Newcastle to kolektyw, Anzhi to jak wspomniałem nazwiska
Obejrzyj jakiś mecz czasem. Gutierrez coraz lepiej sobie poczyna ? Prosze Cię. Zbiera się jak wóz z węglem. Zero błyskotliwości, rzemieslnik, Się zastanawiam teraz jakim cudem Maradona na niego stawiał na MS w RPA.
A to że Gouffran gra dobrze jakie to ma znaczenie dzisiaj ?? Nawet nie sprawdziłes składów.
Anżi to firma ? haha co za tekst. Jaka niby to firma? Klubik z Dagestanu, który coś tam stara się szaleć na rynku transferowym i słynie z nierealnych plotek że daje 20000mln za Messiego czy Rooneya. Bujdy na kółkach.
Poza tym Willian nie zagra.
Więc analiza cała do ... no właśnie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
czaro09 1,7K

czaro09

Użytkownik
1. Jeśli nie zagra w podstawowym to będzie zwrot
2. W wyżej wymienionych spotkaniach nie zagrał, owszem bo grał tam Demba Ba, który strzela w przeciwieństwie do Torresa
Jednak w LE Ba nie może zagrać bo wystąpił w LE w barwach innego klubu (Newcastle), dlatego też praktycznie jedną opcją dla Beniteza jest wystawienie Torresa

Sam piszesz że zagra niewiele w LE i że trener go nie wystawi więc również mamy zwrot w takim wypadku
Gra niewiele w LE, ale w lidze gra i coś tam strzelał. Nawet jak zacznie mecz to nie sądzę, by coś strzelił, Basel umie się bronić a Kerzhakov ostatnią bramkę w lidze strzelił w październiku z Kubaniem. Szansa na wejście tego typu jest duża - jak powiedziałem wiele zależy od trenera jak podejdzie, bo Rusek jest pod formą i np. Shirokov może wystąpić obok Danny&#39;ego i Hulka. W najgorszym wypadku zwrot, więc nic do stracenia nie ma. Czekam jeszcze na oficjalne składy, na stronie Zenitu widziałem jak Aleksander trenował przed Basel, więc może uderzy od pierwszej minuty na boisko.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Spotkanie: Newcastle - Anzhi Makchakala
Typ: 2
Kurs: 3.30
Buk: Bet 365
Analiza:
W pierwszym meczy padł bezbramkowy remis, co było sporym zaskoczeniem, gdyż Rosjanie grający u siebie stanowili zdecydowanych faworytów tamtego pojedynku. Teraz przychodzi rozstrzygnąć kwestię awansu meczem na wyspach. Mimo wszystko w lepszej sytuacji jest zespół gości. Każda wygrana daje im promocję, remis - w najgorszym wypadku - dogrywkę.
I tak jak w pierwszym meczu, tak i teraz faworytem są dla mnie goście. Solidny skład i wysoka pozycja w lidze stają w opozycji dla przeciętnie grających gospodarzy, którzy na domiar złego pozbyli się w zimowym oknie filaru ofensywy. Na ich korzyść przemawiać może nie najgorsza postawa w ostatnich meczach [choć fajerwerków nie było] oraz własne boisko. Anzhi przegrała ostatni mecz ligowy i wiele osób mówi już ochoczo o kryzysie... szybko :/
Oglądałem pierwszy mecz. Newcastle nie pokazało nic ciekawego. Grali mdło i bez nadziei na sukcesy w LE. Gdyby nie marazm ofensywy gospodarzy i spora nieskuteczność, teraz losy dwumeczu byłyby zapewne już rozstrzygnięte.
Myślę że goście wyciągnęli wnioski z pierwszego spotkania i teraz pokażą solidną ofensywę, a Newcastle... nie mają czym odpowiedzieć. No i kurs bardzo atrakcyjny ;)
Poza Anzhi, zagrałem również Chelsea i Fenerbahce.
Anglicy uwalili pierwszy mecz więc teraz nie mogą odpuszczać i czekać na rywala. Muszą wygrać by dalej awansować. Z ich potencjałem to powinno wystarczyć by wygrać na własnym boisko, choćby skromnie. Ale zawsze! Są zespołem lepszym i uważam że spokojnie awansują, a aby to zrobić muszą wygrać. Kurs jest mały ale dla dopełnienia kupony w sam raz ;)
Kanarki poradziły sobie na wyjeździe, mimo że wszyscy spisywali ich na straty. Było gorąco ale solidna gra zapewniła im wygraną. Mecz obfitował w sytuacje i przysparzał emocji. Teraz będzie podobnie, tylko że Kanarki grając na własnych śmieciach będą bardziej prowadzić grę, niż kontratakować. Kurs jest koło 1.9 więc myślę że wart ryzyka.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Faktycznie. Przeoczyłem tą informacją - dzięki!
Fanatyczni kibice odpadają :/ Atmosfera podejrzewam, że i tak będzie odczuwalna ale to nie będzie miało niestety większego znaczenia...
P.S. Usunąłem z analizy ;)
 
macy 44

macy

Użytkownik
⚽ Chelsea FC - Steaua Bucuresti @ 1.30


Przed nami spotkania rewanżowe w Lidze Europejskiej. W jednym z dzisiejszych meczy zmierzą się Chelsea, która zmierzy się z Steuą. Ameryki chyba tutaj nie odkryję twierdząc, że faworytem są tutaj gospodarze. Mam nadzieję, że jeżeli zagrają na swoim poziomie nie powinni mieć większych problemów z wywalczeniem sobie wygranej. Pierwszy mecz między tymi zespołami zakończył się wynikiem sensacyjnym ponieważ The Blues przegrali 1-0. Jednak jeżeli dzisiaj zagrają na swoim poziomie to powinni z nawiązką nadrobić tą stratę. Widać, że zespół Chelsea do tego pojedynku wyjdzie w silnym składzie i jeżeli nie zlekceważa swojego rywala to powinni pewnie sięgnąc po wygraną poniewaz przede wszystkim są bardzo doświadczoną drużyną a takze mają w swoim zespole dużo lepszych zawodników. W bramce z pewnością zagra Cech tuż przed nim COle, Terry oraz Cahill. TO daje spokój na pewno w defensywie. Do tego w ofensywie pojawią się bardzo dobrzy zawodnicy jak Hazard, Mata, OScar, Torres oraz Lampard każdy z nich jest w stanie tutaj strzelić nie jedną bramką. Gospodarze na pewno nie mogą tutaj patrzeć na spotkania ligowe a przede wszystim skupić się na dzisiejszym meczu. Steaua na pewno będzie chciała tutaj za wszelką cennę utrzymać ten wynik. A to sprawia, że zdecydowaną większoscią zawodników będa tutaj się bronili. Udało im się sprawić sensacje przed tygodniem ale nie można zapominać, że gospodarze u siebie są bardzo silni. A przede wszystkim nie z takim opresji wychodzili i mam nadzieję, że tutaj to potwierdzą. Warto jest zwrócić uwagę, że w zespole gości zagra nasz rodak - Szukała. Reasumując osobiście nie widzę tutaj żadnego plusa za gośćmi, którzy tutaj swoich szans będą szukali z kontry i ze stałych feagmentów gry.
 
midq 677

midq

Użytkownik
8 czwartkowych meczów - suma goli poniżej 20,5 @ 1,935 pinnacle✅ 20 bramek ???? nie było jednak tak łatwo
bardzo wysoka linia goli, wychodzi ponad 2,5 gola na mecz. w poprzedniej kolejce w 8 meczach padł tylko 1 over 2,5 - tottenham wygrał 3:0. w reszcie meczów padały undery, a w całej kolejce padło tylko 10 bramek.. wydaje mi się, że i tak będzie dzisiaj, nawet jeśli będzie więcej bramek, to nie sądzę aby średnia goli we wszystkich meczach wyniosła ponad 2,5. dość pewny bet.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom