>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Europejskiej - [11 marca 2010r]

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


Liga Europejska teoretycznie jako te gorsze rozgrywki Europejskich Pucharów dostarczają Nam równie wiele emocji co Liga Mistrzów. W tej fazie nie ma juz m.in AS Romy, obrońcy PUEFA Szachtara czy żadnego z holenderskich zespołow. Są jednak inne dobre zespoły, których rywalizacja zapowiada się bardzo ciekawie. POjedynek Hiszpańsko - Portugalski pomiędzy Atletico a Sportingiem to będzie jeden z takich meczów. Nas oczywiście będą interesowały losy Rubina Kazań(czytaj Murawskiego) i OSC Lille (Patrz Obraniak). Jako szlagier zanosi się także mecz Benfici z Ol.Marsylią. Biorąc pod uwage że oba zespoły lubią postawic na ofensywe myślę że niezapomniane zwroty akcji nas czekają w tej parze. A tak na dobrą sprawe to emocji nie zabraknie nigdzie i ciężko wskazac jednoznacznie faworytów.

Zaprazsam do dyskusji ;)
 
D 0

damski

Użytkownik
Rubin Kazan - Wolfsburg
Moj typ to pewne 2
jak wiadomo liga rosyjska jeszczenie nie ruszyla i napewno nie maja takiego ogrania jak Wolfsburg. druzyna z niemczech w ostatnich 4 meczach wszystkie wygrala i mysle, ze i w tym meczu pokaza, ze sa lepsza druzyna i wygraja ten mecz. oczywiscie kazan nie podda sie tak latwo i mysle, ze bedzie to wygrana na poziomie 1:2
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Rubin Kazan - Wolfsburg
Moj typ to pewne 2
jak wiadomo liga rosyjska jeszczenie nie ruszyla i napewno nie maja takiego ogrania jak Wolfsburg. druzyna z niemczech w ostatnich 4 meczach wszystkie wygrala i mysle, ze i w tym meczu pokaza, ze sa lepsza druzyna i wygraja ten mecz. oczywiscie kazan nie podda sie tak latwo i mysle, ze bedzie to wygrana na poziomie 1:2
tylko weź pod uwagę że co roku tak liga rosyjska zaczyna, a CSKA i Zenit w finałach lądowali i to że Rosjanie w lidze krajowej jeszcze nie grają to może być atut, ale co do VFL to trio Misimović, Džeko, Grafite znowu zaczyna szaleć z przodu, overowy mecz sie zapowiada ale Wolfsburg na wyjeździe niekoniecznie da radę
 
memek_ns 0

memek_ns

Użytkownik
Dokładnie ruscy to ruscy.Ciężki mecz się zapowiada,biorąc jeszcze pod uwagę pogoda jaka przywita Wolfsburg.Rubin na swoim stadionie jest mocny co udowodnił niejednokrotnie.Ja bym się tu skusił zagrać na ilość brameczek.
 
A 0

atleti

Użytkownik
Z oficjalnej strony PAO:
W meczu nie zagrają: Tzorvas (bramkarz), Machlelis (młody,perspektywiczny, ale jeszcze nie podstawowy obrońca), Seitaridis (obrońca), Gabriel (obrońca) i defensywny pomocnik (wice-kapitan) Katsouranis.
Oficjalne z Liege:
Najprawdopodobniej zabranie ważnego gracza - napastnika Igora de Camargo (w lidze 21m/4gole). Belgowie dużą wagę przykładają do braku ich fanów, a co za tym idzie wsparcia z ich strony w Atenach z powodu strajków m.in. na tamtejszych lotniskach oraz tym, że na trybunach będzie gorąco (napisali ponad 50 tyś fanatycznych Greków ????
 
kapszti 7,3K

kapszti

Forum VIP
Benfica-Olympique Marseille

Jak dla mnie hit numer 1 w 1/8 finału Ligi Europejskiej. Benfica która w tym sezonie gra świetnie we wszystkich rozgrywkach i strzela w nich mnóstwo bramek a obrona spisuje się także bardzo dobrze dzięki czemu w lidze przegrali tylko 1 mecz z wiceliderem Bragą a w meczach u siebie zremisowali tylko z Maritimo 0:0 ale było to na samym początku sezonu a resztę meczy na Estadio da Luz wygrali bez problemowo.

Droga do 1/8 finału:

mecze u siebie:

IV runda kwalifikacyjna:Benfica-Worskla Połtawa 4:0✅
Grupa I:Benfica-BATE 2:0✅
Grupa I:Benfica-Everton 5:0✅
Grypa I:Benfica-AEK Ateny 2:1✅
1/16 finału:Benfica-Hertha 4:0✅

mecze wyjazdowe:

IV runda kwalifikacyjna:Worskla Połtawa-Benfica 2:1⛔
Grupa I:AEK Ateny-Benfica 1:0 ⛔
Grupa I:Everton-Benfica 0:2✅
Grupa I:BATE-Benfica 1:2✅
1/16 finału:Hertha-Benfica 1:1

Jak widać u siebie idzie im znacznie lepiej gdyż jak do tej pory 5 meczy: 5 wygranych 17:1 w bramkach. Co prawda na wyjazdach gorzej co może pokazac spotkanie z Worsklą ale to był rewanż po tym jak u siebie Benfica 4:0 pokonała Ukraińców więc odpuścili sobie to spotkanie.

Bez osłabień wyjdą &quot;Orły&quot; na to spotkanie a do składu wraca Javi Garcia. Oto kadra na to spotkanie jaką wybrał Jorge Jesus:
Bramkarze:Julio Cesar, Moreira
Obrońcy:Maxi Pereira, Miguel Vitor, Luisao, David Luiz, Cesar Peixoto
Pomocnicy:Airton, Javi Garcia, Pablo Aimar, Ramires, Angel Di Maria, Ruben Amorim, Carlos Martins, Fabio Coentrao
Napastnicy:Oscar Cardozo, Javier Saviola, Alan Kardec, Nuno Gomes, Eder Luis

Marsylia:
Bramkarze:Steve Mandanda, Andrade
Obrońcy:Bonnart, Diawara, Hilton, Taiwo, Mbow
Pomocnicy:Cisse, Cheyrou, Lucho, Abriel, Ben Arfa, Kabore, Valbuena, N&#39;Doumbou, Mbia
Napastnicy:Kone, Niang, Morientes, Brandao

Nieobecni:Heinze, Rodriguez, Rool, Riou, Ayew, Mango, Osei, Fomen, Gnabouyou

Olympique Marseille w Lidze Europejskiej gra od 1/16 gdyż wcześniej grali w Lidze Mistrzów gdzie w grupie z Realem, Milanem i Zurychem zdobyli 7pkt i zajęli 3 miejsce. W poprzedniej rundzie Marsylczycy dwukrotnie pokonali FC Kopenhage 3:1 przy czym już w pierwszym meczu właściwie zapewnili sobie awans wygrywajac w stolicy Danii.

Uważam że wygrają gospodarze ale czy wysoko to tego to już nie jestem w stanie powiedzieć gdyż mogą wygrać jedną bramką po wyrównanym meczu ale jak im wyjdzie super mecz w obronie to może być już po zabawie i sprawa awansu będzie oczywista ale ten drugi scenariusz jest duzo mniej prawdopodobny.

Benfica @ 1,95
Over 2,5 @ 1,98
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Sądze że ciekawie zapowiada się dzisiejszy wieczor z Ligą Europy. Dla mnie szlagierem jest mecz Benfica - Marsylia. Spodzewam się super widowiska. Mam po cichu faworyta w tej potyczce ale o tym postaram się później napisac kilka zdań. Tak więc po kolei. Mam kilka propozycji z typami, z których uloże swoje kupony na dizsiaj. Oto one :
---------------------

W bloku meczów zaczynających się o 19:00 interesowac nas będą losy Murawskiego i Obraniaka.

VS

OSC LILLE - FC LIVERPOOL
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,63
Unibet ✅1:0​

Lille, a raczej Liverpool czeka ciężkie zadanie w dniu dzisiejszym. The Reds są pod formą. Dodatkowo dzisiaj pare absencji w ich szeregach. Z pewnoscią nie zobaczymy Benayouna, Skrtela, Maxiego Rodrigueza. To co LFC gra ostatnio to miernota totalna. Już nie mówie tylko o wynikach tylko o stylu jaki prezentują w niektórych meczach. Przeciwko Wigan było widac taką niedokładnośc, brak siły rażenia mimo iż Torres wrócił zdaje się że na dobre. Jednak widze że w zapowiedziach m.in France Football pozostawiają sobie furtke że może wystąpic albo N&#39;Gog albo Torres od poczatku. Identycznie stawiają szanse na występ Kyrgiakosa lub Aggera i Lucasa lub Mascherano. Myślę że gdyby od poczatku mieli jeszcze nie zagrac Torres i Mascherano to byłby cios dla zespołu od samego trenera. Po kontuzji wrócil wkońcu za to Glen Johnson. Dodając jeszcze do mało efektownej gry małą skutecznośc zespołu i nieco underowe granie na wyjazdach spodzeiwam sie właśnie małej liczby bramek w tym meczu. Zresztą jeżeli idzie o sklad to różne źródla podają inaczej. Tak po zastanowieniu myślę że Rafa pośle najsilniejszy skład ale czy oni są w stanie zdobyc Stade de Lille Metropole?
Lille dzisiaj bez Debuchy, Gervinho, De Melo i Plestan. Wiadomo kluby francuskie lubią grac underowo. Może i w meczach Lille pada sporo bramek to w tym meczu raczej bym się tego nie spodziewał.

LILLE: Landreau - Béria, Rami, Chedjou, Emerson - Balmont, Mavuba, Cabaye - Obraniak, Frau, Hazard.

LIVERPOOL : (4-2-3-1, probable): Reina; Johnson, Carragher, Agger, Insúa; Mascherano, Lucas; Aquilani, Gerrard, Kuyt; Torres.


Systematycznie będe uzupelniał ten post/temat o swoje analizy...
 
anonimowy 45

anonimowy

Użytkownik
Spotkanie: Hamburger-Anderlecht 1 ✅ ✅
W tym spotkaniu typuję zwycięstwo gospodarzy . Jest to mecz 1/8 ligi europejskiej . Kurs na HSV wynosi 1,60 , a na Anderlecht 5,75. Moim zdaniem faworytem do awansu dalej z tej pary jest HSV . HSV w poprzedniej rundzie wyeliminował PSV , a Anderlecht wygrał z Athleticiem Bilbao . Faworytem pierwszego spotkania są gospodarze , którzy powinni wykorzystać atut własnego boiska , gdzie grają świetnie w tym sezonie ,a także kiepską grę gości na wyjazdach , żeby w pierwszym spotkaniu wygrać . Ta para jest jednak bardzo wyrówana , więc myślę , że spotkanie będzie zacięte i kibice zobaczą wiele bramek .
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS

BENFICA LIZBONA - Ol.MARSYLIA
Typ : Benfica @ 1,90
Unibet ⛔1:1​

Tak jak wspomniałem najbardziej ciekawy mecz moim zdaniem. Przyznałem że mam też w nim faworyta i takim w mojej opinii jest Benfica. Zespół ten gra naprawde świetnie. Akcje rozgrywane z polotem. Trio a nawet kwartek Aimar, Di Maria, Saviola, Cardozo rozumieją się bez słow. Dzisiaj mozliwe jest jednak rozpoczęcie meczu na lawece przez Aimara który leczył uraz w ostatnim czasie. Jego miejsce ma zając Carlos Martins. Również pozycja bramkarza tzn w miejsce Quima pewnie wskoczy Julio Cesar ktory broni w Lidze Europejskiej, a Quim w lidze Portugalskie. Ot taka reguła Jorge Jesusa ktory świetnie poukładal klocki w zespole. Do składu wracają Javi Garcia i Ramires ktorzy nie grali w meczu ligowym przeciwko Pacos Ferreira gdzie Benfa wygrała pewnie i przekonująco 3:1. Na Estadio Da Luz nie ma w tym sezonie na nich mocnych ! Jeżeli tracą już pkt to są to pojedyńcze wpadki jak w Pucharze Portugalii z Guimaraes. W lidze jedynie Maritimo potrafiło tutaj zremisowac 1:1. Reszta rywali wyjeżdzała bez niczego i często z bagażem straconych bramek w liczbie kilku o czym mówi bilans 36-5 w bramkach i 10-1-0 w meczach. W LE również u siebie nie przegrali.
Dzisiaj plany postara się im pokrzyżowac OM. Ostatnio w lidze &quot;błysneli&quot; nieskutecznością w meczu z Lorient. Zmarnowali wiele tzw setek i zremisowali 1:1, a mogli doskoczyc do Bordeaux które zdaje się byc w dołku. W dzisiejszym meczu jak widac w skladzie poniżej Deschamps ma najlepsze co może miec do dyspozycji. Zastanawia się jednak czy wystawic Valbuene czy Ben Arfe. Ja bym wybrał tego drugiego bo gra ostatnio dobrze. Ogólem to będzie to dla nich ciężki mecz. O awansie w tej parze może decydowac szczegół jak chocby gol strzelony na wyjeździe. Dzisiaj jestem skłonny postawic na Benfice. Jak to napisali dizennikarze Tylko Piłki &quot; Bilans porażek Benfici z klubami francuskimi wciąż jest dziewiczy &quot; ;)

BENFICA : Julio Cesar - Maxi Pereira, Luisao, David Luiz, Fabio Coentrao - Ramires, Javi Garcia, Carlos Martins, Di Maria - Saviola, Cardozo.

MARSYLIA :Mandanda - Kaboré ( Bonnart), So. Diawara, Mbia, Taiwo - Lucho, Ed. Cissé(Kaboré), Be. Cheyrou - Valbuena (Ben Arfa), Brandao, Niang.

-------------------------

Na PW dostałem zapytanei co sądze o meczu Atletico - Sporting Lizbona, a wiec odpowiem szerzej jeszcze w tym temacie. W ostatnim czasie Sporting jakby odzyskał siłe na co wskazuje kilka rezultatów zespołu w ostatnim czasie. Przekonujące wygrane z FC Porto, Evertonem i Belenenses.Czy to oznacza powrót na dobrą droge. Dzisaij czeka ich ciężki mecz na Vicencte Calderon. Atletico jest tyleż nieprzewidywalne że potrafi ograc Valencie 4:1 czy Barce 2:1 by polec z Almerią 0:1. Jednak kiedy grają u siebie to widac większą moc zespołu. Wtedy akcje Reyesa czy Simao są o wiele lepsze niż na obcych stadionach.
Sporting nie najlepiej czuje się na obiektach w sąsiedniej Hiszpanii gdzie na 8 gier nie wygrali nic! Ledwo 2 remisy i 6 porażek.

Najrozsądniejszymi opcjami w mojej opinii na ten mecz są zwycięstwo gospodarzy i powyżej 2,5gola.

Typy : Atletico @ 1,75 Unibet ⛔0:0
Powyżej 2,5gola @ 1,93 Unibet ⛔


Może słów kilka o faworytach buków tj Juventusie i Panathinaikosie. W sumei sam mam zamiar się skusic i postawic na oba typy z tymże powątpiewam że wszystko tak gładko i pięknie będzie dzisiaj wchodziło... Ale może pokolei.

VS

JUVENTUS - FULHAM
Typ : Juventus @ 1,55
Unibet ✅3;1​

Stara Dama wygrala z Fiorentiną 2:1. Nie wiem jak wygladała w tym meczu gra. Wiem jednak że Manninger w bramce to zagrożenie bo jest niepewny przy wyjściach do dośrodkowań, a angielski zespół teoretycznie powinien byc w tym elemencie mocny. No ale słów kilka o absencjach to Buffon, Amauri, Chiellini, Giovinco i zawieszony Felipe Melo. W sumie nie widzę jakoś Fulham na boisku we Włoszech. Nie dośc że w PremeierLeague nie radzą sobie na wyjazdach, do tego teraz dojdzie obcy kraj, zupełnie inny klimat. Inna atmosfera. To wpłynie z pewnością na poczynania na murawie. Fulham już dało się zdominowac Szachtarowi który gniótł ich niemiłosiernie ale miał w bramce Schwarzera który wybronił im awans. Dodatkowo dzisaij Fulham bez swojego kapitana Danny&#39;ego Murphy. Dodatkowo kontuzjowani sią Johnson, Dempsey i Pantsil. A więc trzon zespołu z Londynu w mojej opinii. Dodatkowo Nicky Shorey i Stefano Okaka Chuka nie mogą grac w pucharach. Tak więc kilka absencji jak widac się uzbierało.
Juve w historii z Anglikami u siebie radził sobie dobrze( 10zwycięstw, 4 remisy 3 porażki). Tak wiem to tylko statystyki i wielu ich nie lubi słuchac nawet, ale przytaczam jako ciekawostke. W sumie tak się zastanawiam to coraz ciekawiej wygląda mi ten typ na zwycięsto Juventusu i kto wie czy się nie skusze ;) No, ale może MadAngel mnie od tego odprowadzi w co raczej wątpie bo sam pewnie będzie pisal analize pod Juve ;)

----------------------------
Tak jak już mówilem równie ciekawie wyglada typ na Panathinaikos a kto wie czy nawet nie lepiej. Ważną informacją której się doszukałem jest tutaj absencja bramkarza Tzorvasa. Jego ma zastąpic Galinovic który rywalizowal z Malarzem w poprzednim sezonie i tą rywalizacje wygrał. Wtedy to on bronił gdy PAO wygrywało m.in z Interem 1:0 czy Werderem 3:0. Doświadczenie w pucharach więc ma spore. W ataku D.Cisse, ktory strzela wiele bramek.
Standard jako mistrz ma dramatyczny obecny sezon. LE to chyba dla nich ostatnia deska ratunku. W sumie to ja chyba odpuszcze ten mecz sobie bo gdzieś jakaś niespodzianka padnie o czym jestem przekonany. Niby malo rzeczy wskazuje że akurat w Atenach,ale mam jednak przeczucie że tak będize bo w defensywie PAO ma kilka braków.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
A wg. mnie najciekawiej zapowiada się mecz:

Valencia - Werder Brema

Polecam w nim Typ under 3,5 ewentualnie under 2,5 dla tych odważniejszych graczy. Szanse oceniam na bardzo duże. Bo żaden z zespołów nie będzie chciał się &quot;odkryć&quot;. Tim Borowski uważa, że pojedynek Werderu z Valencią w Lidze Europejskiej równie dobrze mógłby być finałem tych rozgrywek. Też jestem tego zdania. Obydwa zespoły sa naprawde bardzo mocne i z powodzeniem mogłbyby grać w Lidze Mistrzów. Obie drużyny nie będą mogły zagrać w najsilniejszych składach. W zespole Valencii zabraknie pomocnika Davida Albeldy i obrońcy Bruno Saltora. Werder będzie musiał sobie natomiast poradzić bez Sebstiana Boenischa, Petera Niemeyera, Sandro Wagnera i Philippa Bargrede&#39;a. Brak Pseudo Polaka mowa o Sebstianie Boenischu może się odbić na grze defensywnej Werderu. W Bundeslidze Brema dopiero 6 miejsce. Dość cienko to wygląda. Jednak w LE to trochę inny zespół. Widać że mobilizuja sie na mecze pucharowe. Na mistrzostwo i tak raczej nie maja szans dlatego skupią się na walce w dwumeczu z Hiszpanami. Valencia to niewygodny przeciwnik. Gra dosyc ofensywny football z dużą ilościa strzałów na bramke. W lidze zajmuje 3 miejsce. Podobnie jak Werder nie ma szans na mistrzostwo. Dlatego jedyna okazja na pokazanie sie to LE.

Claudio Pizarro, Aaron Hunt, Mesut Özil to siła ataku Werderu. Głównie na nich skupia się zdobywanie bramek. Menedżer Bremy Thomas Schaaf zadowolony jest z poczynań swoich piłkarzy. Wyjazdy mają naprawdę dobre w lidze. W meczach wyjazdowych strzelili najwięcej bramek ze wszystkich zespołów z całej bundesligi 29:15. Doświadczony pomocnik Valencii Ruben Baraja oznajmił, że jego zespół musi w czwartkowym meczu 1/8 finału Ligi Europejskiej musi z szacunkiem podejść do swojego rywala - Werderu Brema. Widać że Valencia obawia sie Niemców. Słabsza dyspozycja Davida Villa i może byc ciężko o kożystny wynik dla &quot;nietoperzy&quot;... Smutna prawda jest taka że poza nim nie ma kto strzelac dla Valencii. W lidze Mata ma tylko 6 bramek, kolejny David Silva tylko 4 bramki... Taktyka gramy na Davida Villa a on coś postara się strzelić, może okazać się nie do końca skuteczna.
Na Mestalla mimo tego iż mecz jest w środku tygodnia będzie duuuuzo kibiców. To będzie badanie przeciwnika przez jednych i drugich. Nie będzie dużej ilości bramek, bo obydwa zespoły skupia sie aby nie przegrac pierwszego meczu.

Valencia w lidze ostatnio:
Valencia - Santander 0:0
Atl. Madrid - Valencia 4:1
Valencia - Getafe 2:1 (2 bramki David Villa)

Jeżeli on nie strzela nikt nie strzela... A będzie pilnowany przez obrońców Werderu na 200%. Cała obrona skupi się na tym napastniku. Underowe spotkanie jak najbardziej... Gospodarze raczej nie powinni przegrać, choć Werder jakos specjalnie nie bedzie ich atakował bo drugi mecz grają u siebie i tam sądzę ze hiszpanie niestety polegną...

Mecz: Valencia vs Werder 1:1 ✅
TYP : under 3.5
Kurs: 1.42
BUK: UNIBET
 
matesarninho 74

matesarninho

Użytkownik
Spotkanie: Valencia - Werder Brema (+1)
Typ: 2 AH
Kurs: 1,50
Bukmacher: Interwetten
Spotkanie które przedstawia się najciekawiej z pośród dzisiejszych spotkań LE. Gospodarzom stanowczo nie idzie ostatnio w lidze a to wszystko przez kontuzje i absencje piłkarzy. W tym meczu Valencia zagra na pewno na 100% lecz nie jest pewny występ kilku podstawowych zawodników z linii defensywnej. Werder gra na wyjazdach bardzo dobrze i dziś też na pewno zagrają dobry mecz. Valencia bez zawodników w dobrej formie nie jest zespołem groźnym ponieważ nie mają zbyt &quot;bogatej&quot; ławki. Ale Valencia u siebie to nadal Valencia z Davidem Villa na czele, dlatego stawiam zachowawczy typ.
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
vs

Rubin Kazań - VFL Wolfsburg​

Rubin i Wolfsburg spotkają się dzisiaj w ramach 1/8 finału Ligi Europejskiej. Pierwsze spotkanie odbędzie się w Rosji. Będzie to 4 spotkanie o punkty drużyny z Kazania. 2 mecze w ramach 1/16 Ligi Europejskiej z Hapoelem Tel Awiw zakończonym wynikiem 3:0 na korzyść Rosjan. Następne spotkanie to mecz w ubiegły weekend z CSKA o Superpuchar Rosji wygrany przez gospodarzy 1:0. W dzisiejszym meczu Berdyev nie będzie mógł skorzystać z usług pauzującego za kartki Sergeia Semaka oraz kontuzjowanych Petra Bystrova, Aleksandra Ryazantseva, Vitaliego Kaleshina i Romana Sharonova. Szkoleniowiec drużyny z Kazania bardzo liczy na występ reprezentanta Polski Rafała Murawskiego i Turka Gokdeniza Karadeniza. Wolfsburg również nie będzie mógł wystąpić w najsilniejszym składzie. W drużynie goście nie wystąpią Grafite, Andrea Barzagli, Diego Benaglio, Jan Simunek i Karim Ziani.
Brak Brazylijczyka w drużynie z Niemiec to słaba wiadomość dla linii ofensywnej VFL. Gracz ten strzela mnóstwo bramek, a Dzeko sam może za dużo nie zdziałać. Na rewanż w Niemczech Rosjanie mają zamiar przywieźć kilku bramkową zaliczkę, więc dzisiaj powinni zagrać lekko ofensywnie. W meczach Wolfsburgu pada często dużo bramek, więc proponuje dwa typy na ten mecz.
Rubin @ 2 Bet365
Powyżej 2,5 @ 1.85 Bet365

---------------------------------------------------------------
vs

Panathinaikos F.C. - Standard de Liège​

Panathinaikos to drużyna, która dość niespodziewanie wyeliminowała Romę z rozgrywek. Dla mnie to żadna niespodzianka. Osobiście liczę na to, że Grecy wygrają Ligę Europejską. W drużynie gospodarzy na pewno zabraknie bramkarza Tzorvasa, ale jego miejsce zajmie Galinovic. Pierwszy mecz będzie bardzo ważny w obliczu rewanżu. Standard pokazał w meczu AZ, że w końcówkach potrafi przechylić szalę na swoją korzyść. Mieć w swoim zespole w pełni sprawnego Cisse to dobra wiadomość dla trenera Wszechateńskich Koniczynek. Jest to zawodnik bramkostrzelny, potrafi uderzyć z każdej pozycji. Na pewno będzie się go bardzo obawiał trener Standardu. Typuję handicapowe zwycięstwo gospodarzy jako dobrą zaliczkę na rewanż i awans do ćwierćfinału. Nie sądzę, żeby w tym meczu padł jakiś niespodziewany wynik, a takim byłby remis, bądź zwycięstwo Belgów.
Panathinaikos @ 1.62 Bet365
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
Dzisiaj Wolfsburg zagra bez Grafite, natomiast w zespole gospodarzy zabraknie kapitana drużyny Semaka a także Bistrova oraz Saranova. Nie wiem tylko dlaczego maleje kurs w tym meczu na over 2,5 ?? Przecież obydwie druzyny osłabione, Niemcy bez najlepszego swojego strzelca nie powinni szarżować a sam Kazań też raczej nie strzeli 3 goli.
TYP: under 2,5
kurs: 2.0
Pinnacle
 
U 0

uzytkownik-50931

Użytkownik
Piłka nożna -&gt; UEFA Europa League
Rubin Kazan vs. VfL Wolfsburg

Typ: under 2,5 ✅
Kurs: 2.00
Bukmacher: Bet365

Jednym z ciekawszych meczów jest spotkanie drużyn, które w tym sezonie grały w Lidze Mistrzów i to z niej awansowały do LE, czyli Rubin Kazan i Vfl Wolfsburg. Zapowiada się wyrównane spotkanie, z lekkim wskazaniem na gospodarzy. Sporym utrudnieniem dla gości na pewno jest długa podróż w głąb Rosji, która może mieć pewien wpływ na postawę gości, których jednak typuję do zwycięstwa w tym dwumeczu. Kazański teren nie sprzyja overom, trzy już ubiegłoroczne mecze Ligi Mistrzów zakończyły się trzema underowymi remisami (1-1, 0-0, 0-0). Myślę, że dziś o 19 mecz może mieć podobny przebieg, a kurs na under jest dość wysoki.
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
Dzisiaj Wolfsburg zagra bez Grafite, natomiast w zespole gospodarzy zabraknie kapitana drużyny Semaka a także Bistrova oraz Saranova. Nie wiem tylko dlaczego maleje kurs w tym meczu na over 2,5 ?? Przecież obydwie druzyny osłabione, Niemcy bez najlepszego swojego strzelca nie powinni szarżować a sam Kazań też raczej nie strzeli 3 goli.
TYP: under 2,5
kurs: 2.0
Pinnacle
co do najlepszego strzelca to bym się kłócił bo wg mnie jest nim Dżeko a nie Grafite. I bez niego wilki również sobie mogą poradzić jeśli w ich szeregach wystąpi Dżeko. Over 2,5 bardzo prawdopodobny gdyż obie drużyny wg mnie strzelą napewno a remisu nikt nie chce.
Rozumiem , że w Rosji nieciekawe warunki ale to już 1/8 finału i tu obie drużyny dołożą wszelkich starań aby gole padały.
 
kanonier0392 239

kanonier0392

Forum VIP
Benfica Lizbona - Olympique Marsylia

Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek na Estadio da Luz w Lizbonie pomiędzy Benficą a Olympique Marsylią. Ogromna siła ofensywy Portugalczyków pozwala mi twierdzić, iż całkiem prawdopodobny jest końcowy sukces tej ekipy w Lidze Europejskiej. Uważam, że żadna z drużyn występujących w tych rozgrywkach nie prezentuje tak dobrego futbolu. Javier Pedro Saviola i Oskar Cardozo - ta para napastników jest w tym sezonie prawdziwą zmorą bramkarzy rywali Benfici, tak w lidze portugalskiej jak i w rozgrywkach europejskich. Wystarczy podkreślić fakt iż Portugalczycy strzelili na tych dwóch frontach już 77 bramek w 30 spotkaniach z czego aż 49 na własnym obiekcie. Jestem przekonany, że dzisiaj dopiszą do swojego konta bramkę, dwie, a może nawet trzy lub cztery. Nie sądzę aby Marsylia była w stanie powstrzymać rozpędzonych Lizbończyków. Remis bądź porażka Benfici może oznaczać dla nich koniec przygody w Lidze Europejskiej, a do tego podopieczni Jorge Jesusa nie mogą dopuścić, oni nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa. Francuzi nadal mają realne szanse na zdobycie mistrzostwa, tracą zaledwie 3 punkty do Bordeaux. Mogło być lepiej, ale przytrafiła im się wpadka z Lorient, remis 1:1 na pewno rozczarował kibiców &quot;Les Phocéens&quot;. Marsylia kolejną ofiarą niesamowicie skutecznych Portugalczyków, tylko taka myśl przychodzi mi do głowy.

Moja propozycja:
Benfica - 2,00 Interwetten
 
owca26 171

owca26

Użytkownik
co do najlepszego strzelca to bym się kłócił bo wg mnie jest nim Dżeko a nie Grafite. I bez niego wilki również sobie mogą poradzić jeśli w ich szeregach wystąpi Dżeko. Over 2,5 bardzo prawdopodobny gdyż obie drużyny wg mnie strzelą napewno a remisu nikt nie chce.

Rozumiem , że w Rosji nieciekawe warunki ale to już 1/8 finału i tu obie drużyny dołożą wszelkich starań aby gole padały.
Akurat to, że właśnie jest to 1/8 finału bardziej swiadczy za underem ponieważ najpierw druzyny wg postarają się zagrac na 0 z tyłu a potem dopiero strzelać bramki. Naprawdę to że Rosjanie wygrali wysoko z drużyną Tel Awiw o niczym nie świadczy, oglądałem ten mecz i to co goście prezentowali to żal. Rubin to nie są jacyś wielcy wirtuozi gry, raczej solidni rzemieślnicy, których zadowoli wygrana 1:0 lub 2:0, w końcu grają z solidną niemiecką drużyną. Takie jest moje zdanie. Zresztą jest przewaga meczy underowych na overowymi w wykonaniu Rosjan.
 
sekular 47

sekular

Użytkownik
Moim zdaniem najlepiej wyglada typ, Sporting strzeli, kurs przyjmeny 1.60. Trzeba przyznac, ze od LE i pokonania Evertonu, Sporting wymiata. Ogladalem ostatni mecz Hiszpanow i powiem, ze marnizna straszna a 1-1 to byl cud... Wcale nie bede zaskoczony jak Sporting wygra. Jak dla mnie najlepszy kurs i mecz...
pozdrawiam.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Rubin - Wolfsburg (obie strzelą) ~1,66
Over może lepszy kurs, ale ja mam swoje spojrzenie na ten mecz, więc gram to.
Wolfsburg strzela gola w każdym meczu. W lidze nie strzelili bramki jedynie w dwóch meczach. Ostatnio - 25 października. Wolfsburg trafia:
--&gt; bez względu czy Grafite gra, czy nie.
--&gt; bez względu czy to mecz wyjazdowy, czy na własnym stadionie.
--&gt; bez względu czy rywalem jest Bayern, czy Freiburg.
--&gt; bez względu czy wygrywają, remisują, czy przegrywają.
Rubin gra u siebie.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Valencia - Werder Brema
Valencia?
Ostatnio trzeba przyznać, że rozczarowuje. Wymęczona wygrana z teoretycznie dużo słabszym Club Brugge, później porazka z Atletico i co prawda w okrojonym składzie, ale było nie było remis na Mestalla z Racingiem Santander. W perspektywie mecze z Werderem i Barceloną... nie wygląda to zbyt ciekawie, ale przecież Nietoperze mają w swojej kadrze wspaniałych zawodników, którzy mogą się przebudzić w każdej chwili. Mając na uwadze styl gry Werderu Brema i porównanie tego jak grają ofensywni gracze Valencii i jak z tego typu piłkarzami radzi sobie defensywa Werderu jestem zdania, że gospodarze bramki będą dziś zdobywali. Z drugiej strony Werder ma Pizarro, Ozila i kilku innych godnych uwagi zawodników. Do tego stałe fragmenty gry są mocną stroną ekipy z Weserstadion. Dla mnie ładne widowisko i kilka bramek.
typ: over 2,5 - 1,72 w tobet
Benfica - Marsylia
potencjał ofensywny Benfica ma i w europejskich pucharach póki co u siebie jest bezlitosna dla swoich przeciwników. W lidze zresztą także praktycznie piłkarze tej drużyny są nieomylni. Dzisiaj ciekawe widowisko z Marsylią. Faworyt? wygląda na to, że Benfica. Portugalskie drużyny na własnych stadionach radzą sobie kapitalnie i dzisiaj spodziewam się efektownej gry Di Maria, Savioli i ogólnie całego zespołu Benfici. Jest jednak jedno ale. Wszystko fajnie i pięknie, ale Marsylia to nie byle jaka drużyna, która zresztą jest w bardzo dobrej formie. Ok zaliczyła remis z Lorient w miniony weekend, ale tak na dobrą sprawę OM stwarzali sobie mnóstwo sytuacji, a w kapitalnej dyspozycji już nie pierwszy raz w tym sezonie był bramkarz Lorient - Fabien Audard. Poza tym trochę nieskuteczności... Ale ogółem grają dobrze, są w formie i dzisiaj bramkę/bramki zdobywać na Estadio da Luz też powinni. Gram overa.
typ: over 2,5 - 1,90 w tobet
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom