>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Europejskiej - 07.03.2013

Status
Zamknięty.
mfl 439

mfl

Użytkownik
Vfb Stuttgart vs Lazio Rom 0-2

typ under 2.5 @ 1.80 ✅

buk: unibet


Obydwa kluby na dziś przeciętne.

Stuttgart lepsze wyniki osiąga na wyjazdach. W domu bilans przeciętny, by nie powiedzieć słaby: 3-3-5 , 13 bramek strzelonych w 11 meczach domowych wyraźnie pokazuje, że ofensywa nie pracuje jak należy.

Stuttgart w sumie zdobył 26 bramek w Bundeslidze. Autorem 11 z nich był Vedad Ibisevic. Dołóżmy do tego 4 asysty Bośniaka i wniosek prosty: jest to czołowa postać ofensywy drużyny ze Szwabii. Dzisiaj nie zagra, gdyż pauzuje za kartki.

Zapowiada się na to,że szansę na debiut w pierwszej 11-ce dostanie Frederico Macheda. Jednak jak na razie wystąpił dla Stuttgartu tylko w 4 meczach (80&#39;) i przebłysku geniuszu nie było i nie jest to gracz po którym nagle bym się tego spodziewał. Jeszcze dużo pracy przed nim, żeby wpasował się w zespół.

Lazio odwrotnie do Stuttgartu. Lepsze wyniki osiąga w domu. Na wyjazdach w 13 meczach zdobyli zaledwie 12 bramek! Nie daje to nawet gola na mecz. Ich wyjazdy naprawdę przeciętne.

Generalnie Lazio wydaje się być drużyną lepszą, jednak w Stuttgarcie przewiduje szachy, ot taki zwykły mecz bez historii z max dwoma bramkami.

Lazio wyeliminowało już Borussie i Niemcy raczej ostrożnie, nie dadzą tak łatwo Rzymianom wyeliminować już drugą drużynę z ich kraju
 
qish 80

qish

Użytkownik
Spotkanie: Tottenham - Inter Mediolan 3:0 ⛔
Typ: BTS
Kurs: 1.83
Buk: Bet 365


Analiza:
Niby znowu wielki pogrom z kilkoma golami Bale&#39;a ? Nie, nie i nie ! Tutaj nie będzie huzia piła do przodu i liczymy na Gareta, ale będzie wyrównany mecz z maksymalnie 3 bramkami, czyli jednobramkowe zwycięstwo którejś ze stron. Inter skazywany przez wszystkich na porażkę? Ale dlaczego ? Ostatnie mecz 4-3-3 i bilans 18-16 ( W ostatnich 10 meczach ogółem i 5 wyjazdowych strzelali bramkę! ). Z kolei Tottenham ostatnio u siebie 4-1-0 i bilans 10-4. Najprawdopodobniejszy wynik to 2-1 dla gospodarzy, ale zwycięstwo Interu wg mnie nie będzie wielkim zaskoczeniem. Najpewniejszym typem na to spotkanie będzie BTS @ 1.83. Polecam ;]
 
maps 24

maps

Użytkownik
Dorzucę parę groszy od siebie ;-)
Podobnie jak użytkownik Valverde pograłem Anzi ah -1. Obserwuję ich od jakiegoś czasu, oglądałem 2 ostatnie mecze w LE. Ich postawa na boisku a także dzisiejszy skład i forma Newcastle oraz podejście do LE napawa optymizmem co do tego typu. Na wszelki wypadek jednak małe zabezpieczenie czyli -1 a nie -1,5.
Anzhi ah -1 @ 2.04 @ SBOBET 10j ⛔
Druga sprawa. Wielu z Was pisze o meczu Tottenham - Inter: NO BET, wyrównane składy, zbliżone potencjały i motywacja itp... Rozumiem, że oceniacie szanse w/w drużyn tak samo. Oglądałem ostatni mecz Interu z Catanią. Przyznam, że zwłaszcza od stanu 0:2 wyglądało to nieźle i na pewno podbudowało drużynę psychicznie. Kierując się zdrowym rozsądkiem i matematyką zagrałem więc:
Inter @ 5.61 @ Pinnacle 2j ⛔
Pozdr.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Popieram panowie ten bet na Anży nawet jeśli Boussufa nie zagra to mają bardzo mocny skład Hiddinka na ławce i wielką ambicję na ten puchar.Newcastle osłabione i wątpię żeby choćby remis wywiezli.
Drugie typ to oczywiście Benfica u siebie to bardzo mocna drużyna ogólnie świetnie grająca nie wiem jakim cudem to Celtic wyszedł z tej grupy a nie Benfica no ale stało się i teraz rywalizują w LE.
Bordo straciło w zimie Goufrana który odszedł do Newcastle.
Od tego czasu ich gra nie powala nie ma takiego żądła ostatnie mecze to wstyd dla tego zespołu i ja bym tam ich bramki nie obstawiał.
Benfica+Anży w tym momencie dubel na [email protected] uderzam za 100;)
Inne mecze jak dla mnie nie mają faworyta jak 2 wyżej Tottenham też postawiłem wczoraj na kuponie czuję że dadzą radę ale Inter w jakiej formie by nie był to grozny jest i tu już mam mniej pewności.
Chelsea powinna sobie poradzić ale ja na tą drużynę w tym sezonie już żadnych pieniędzy nie postawię.
Oj średnio to wygląda Willian zszedł pewnie kontuzja jakaś w sumie Traore to też zacny grajek ale skład Newcastle wcale nie taki słaby jak można było przypuszczać...zobaczymy co z tego będzie.
Cały jeden strzał w meczu w pierwszej połowie:p Mecz jest wyrównany oj śmierdzi remisem...
A ja ma Anży na 3 kuponach ????
Ładnie dali pupy dobrze że dałem kontrę na Newcastle czyste konto;///
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik
Ja ze swojej strony proponuję:

⚽Anżi vs Newcastle-Awans Anżi kurs:1,50
⚽Benfica vs Bordeaux-Awans Benfica kurs:1,40

Łączny kurs:2,10

Na początek taki dubelek.Anżi to zespół w tej chwili zdecydowanie silniejszy niż ekipa Newcastle.Gospodarze zbudowali swój skład po to by głównie zaistnieć w Europie,goście natomiast gdy im nie szło w rozgrywkach ligowych hurtowo zakupili piłkarzy z Francji,którzy mają zapewnić pewne utrzymanie i walkę o wyższe cele w przyszłym sezonie.Anglicy ledwo co w poprzedniej rundzie uporali się z o wiele słabszą niż drużyna z Machaczkały ekipą Metalista Charków,Anżi natomiast pewnie rozprawiła się z Hannoverem.Newcastle nie powinno rzucić wszystkich sił na ten dwumecz co pokazuje choćby kadra na spotkanie w Rosji.Gospodarze zapewne wystąpią w składzie najsilniejszym jakim mogą i już dziś powinni wypracować dobrą zaliczkę przed meczem rewanżowym.Co do drugiego starcia.Benfica pokazała w tym sezonie,w rozgrywkach europejskich dużo większą jakość niż drużyna Bordeaux.Zrobili bardzo dobre wrażenie szczególnie w meczu z Barceloną na Camp Nou.Ktoś może powiedzieć,że porządna gra przeciwko rezerwowym Dumy Katalonii to nic wielkiego jednak nie wydaje mi się aby taki poziom przeciwko zmiennikom Barcy umiała zaprezentować ekipa Francuska.Ekipa Bordeaux miała już sporo szczęścia w dwumeczu z Dynamem Kijów i to drużyna Ukraińska powinna być dziś rywalem Portugalczyków.Dynamo w meczu u siebie potrafiło obnażyć słabe strony Francuzów ale zabrakło skuteczności.Bordeaux ma problem ze zdobywaniem bramek co również nie rokuje dobrze przed rywalizacją z Benficą.Grają ustawieniem z trzema środkowymi defensorami i dwoma wahadłowymi pomocnikami którzy asekurują boczne sektory boiska.Zespół Portugalski powinien umieć wykorzystać nadarzające się okazje na rajdy bocznymi strefami,a ponadto zepchnąć ekipę z Francji pod ich pole karne.Podsumowując.Patrząc na grę Bordeaux i Newcastle do tej pory w rozgrywkach LE można odnieść wrażenie,że obie drużyny się męczą i nie dadzą rady przebrnąć kolejnych przeszkód.Ako powyżej dwóch,więc śmiało można grać.

Bukmacher:WilliamHill
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
marcin985 279

marcin985

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Liga Europejska, godz 19
Vfb Stuttgart - SS Lazio Roma 0:2 ⛔
TYP: over 2
KURS: 1,64
BUK: Pinnacle

Analiza:

Dzisiaj o godzinie 19 rozpocznie się spotkanie pomiędzy zespołem Stuttgart a zespołem Lazio. Moim zdaniem bardzo ciekawy zakład jaki dzisiaj jest to over 2 ponieważ oba zespoły szczekają dosyć dużo bramek. Gospodarze tego meczu w lidze niemieckiej są na 11 pozycji z dorobkiem 29 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni 11 meczy w których to 3 mecze wygrali, 3 mecze zremisowali i 5 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 13 goli i stracili 20 bramek. Na wyjeździe rozegrali oni 13 meczy w których to 5 meczów wygrali, 2 mecze zremisowali i 6 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach13 goli i stracili 22 bramki. A więc jak widać na własnym stadionie grają źle natomiast goście tego meczu w lidze włoskiej są na 5 pozycji z dorobkiem 47 oczek. Na własnym stadionie rozegrali oni w tym sezonie 14 meczy w których to 10 meczy wygrali, 2 mecze zremisowali i 2 mecze przegrali. Strzelili oni w tych meczach 25 goli i stracili 11 bramek. Na wyjeździe rozegrali w tym sezonie 13 meczów w których to 4 mecze wygrali, 3 mecze zremisowali i 6 meczy przegrali. Strzelili oni w tych meczach 12 goli i 21 stracili.
Oba zespoły lubią strzelać bramki w ostatnich spotkaniach ligi mistrzów gospodarze tego meczu dwa razy kończyli mecz z 2 golami. Natomiast goście w pierwszym meczu w Niemczech z Moenchengladbach zremisowali aż 3:3. Na wyjeździe Lazio strzela jak i traci sporo goli.
Oba zespoły rozpoczną mecz w takich składach:
Stuttgart

Ulreich – Boka, Rudiger, Tasci, Sakai – Gentner, Kvist – Traore, Maxim, Okazaki – Macheda
Lazio
Marchetti – Radu, Ciani, Cana, Pereirinha – Hernanes – Lulic, Ederson, Onazi, Candreva – Kozak
Moim zdaniem w tym meczu padnie over 2 goli ;)
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Levante jest ostatnią hiszpańską drużyną, która została w LE, a mogą zajść w tych rozgrywkach bardzo daleko. Nie oszukujmy się, ale Rubin to zdecydowanie drużyna do przejścia. Przede wszystkim pierwszy mecz na własnym boisku trzeba wygrać. Drużyna z Walencji mocno spina się na Ligę Europy i wystawią najmocniejszy skład. Levante u siebie jest mocne, a fakt, że Rubin wyeliminował w ostatniej rundzie Atletico mocno wpłynęło na wysokość kursów i podejście typujących do tego spotkania. W fazie grupowej mieli Inter, Neftci Baku i Partizana Belgrad. Ciężko z tej grupy byłoby nie wyjść. Natomiast dobrej postawy Levante chyba nikt się nie spodziewał. Przegrali tylko na wyjeździe z Hannoverem pomimo kilku rotacji w składzie. Drużynie z Rosji będzie trudno przystosować się do tego meczu, wiadomo. Tak samo zadziała to w drugą stronę przy rewanżowym spotkaniu dlatego Levante musi dziś atakować i jeśli myślą o awansie to muszę wygrać ten mecz. Każdy inny rezultat mocno skomplikuje rewanżowe spotkanie.
Levante - Rubin
Levante 2,25 Williamhill ⛔ 0:0
 
r-o-b-i-n-h-o 1,4K

r-o-b-i-n-h-o

Użytkownik

⚽Tottenham vs Inter BTS kurs:1,80⛔

Krótko.Tottenham ze swoimi prawie wszystkimi najlepszymi graczami od 1min.,Inter nie w optymalnym zestawieniu ale z Cassano na szpicy.Ostatnie mecze kogutów były dla nich bardzo udane jednak na 100% mnie nie przekonują w kontekście całokształtu gry.Co najważniejsze.Dziś gospodarze bez bardzo dobrze spisującego się na środku obrony Dawsona co według mnie jest swego rodzaju osłabieniem.W jego miejsce ujrzymy doświadczonego Gallasa,który nie wiadomo czy będzie umiał grać tak pewnie jak wspomniany wcześniej Dawson.Taki obrót spraw może pomóc gościom w strzeleniu choć jednego gola.O bramkę ze strony Tottenhamu jestem dość spokojny.Jest niesamowity ostatnimi czasy Bale i wrócił głodny gry po kontuzji Defoe.Wreszcie Koguty będą miały napastnika pierwszej klasy na boisku,bo na grę Adebayora znajdującego się ewidentnie pod formą aż żal było patrzeć.Warto podkreślić też,że na cztery mecze w tej edycji LE na White Hart Lane, trzy z nich kończyło się pokryciem typu BTS(Z Mariborem,Panathinaikosem i Lyonem).
Bukmacher:WilliamHill
e:Inter na boisku niestety nie istniał,jednak Ricky powinien wykorzystać taką setę jaką miał.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Podsumowując dzisiejsze rozgrywki LE muszę powiedzieć, że chyba najrozsądniejsze typowanie to na under 2,5 lub 3,5. Wszystkie drużyny grają w tych rozgrywkach po prostu fatalnie. Osoby dające typy overowe czy to na over dla goli drużyny czy over w meczu nie wiem w co wierzą. Poziom szczególnie ruskich zespołów to katastrofa. Przez Zenit, który stracił w ciągu ostatnich 10 min 2 bramki nie wszedł mi bardzo fajny kupon AKU. Wiedząc, że nawet Basel może im zaszkodzić dałem na nich +0,5, +1 i w czasie doliczonym faul i karny - po prostu tragedia. Szwajcarska drużyna dominowała w całym spotkaniu. Anzi nie wygrała u siebie z cienko grającym Newcastle, a Rubin tym razem też nic nie zdziałał. Potwierdza się tylko moja teoria, że wszystkie ruskie, ukraińskie itp zespoły to żenada jakich mało. A cała ta LE to żadne BTSy, dzisiaj nigdzie nie było, marna gra, marne gole i poziom prawie PNA
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom