>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

1/8 finału Ligi Europejskiej - 07.03.2013

Status
Zamknięty.
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP

Oferta od Tobet

1/8 Ligi Europy to już mniej spotkań, ale pozostali już tylko najlepsi. Dlatego tym razem, inaczej jak poprzednio możemy skupić oczy na jakimś hitowym spotkaniu. Na pierwszy plan wydaje się wskakuje mecz Tottenhameu z Interem Mediolan. Londyńczycy to uznana marka, choć nieczęsto grają w Lidze Mistrzów i rzadko unoszą jakieś trofeum, Inter to do niedawna światowa czołówka, w LE gra niejako jak upadła legenda, jest to mimo wszytko zespół budzący postrach w rywalach. Inny Angielski zespół, ubiegłoroczny triumfator LM, spotka się w 1/8 ze Steauą, pewnie że na papierze faworyt jest tylko jeden, ale pamiętajcie - papier przyjmie wszytko. Ostatnio niemiecki przedstawicie, czyli Stuttgart, to również ostatni po którym można było spodziewać sukcesu. Piłka okrągła, a fortuna kołem się toczy Stuttgart zagra z Lazio, zespołem który w poprzedniej fazie wyeliminował
jedną z niemieckich ekip, po ciekawej rywalizacji pokonał Gladbach.

Zapraszam do dyskusji.
 
giedezet 398

giedezet

Użytkownik
Steaua Bucharest - Chelsea / typ: 1X / Betsson: 1,78 (wynik 1:0) ✅
Londyńczycy są w tym sezonie niestety strasznie bezbarwni. Po sezonie na pewno poleci Benitez. W lidze zespół jest już na 4 miejscu, czyli el. LM. Przewaga nad piątym Arsenalem nie jest duża. Chelsea musi skoncentrować się na lidze, bo powtórka fatalnego wyniku z poprzednich rozgrywek będzie klęską. W LE Chelsea wymęczyła awans ze Spartą Praga. Nie sądzę, że The Blues nagle się ockną. Do tego w LE grają bez napastnika, bo Torresa już dawno za takiego nie uważam. Steaua w lidze wyraźnie na prowadzeniu (12 pkt przewagi). LE to dla nich szansa na pokazanie się w Europie, w której za rok wystąpią prawdopodobnie w LM. Uważam, że Rumunów stać na minimum remis na własnym obiekcie, dlatego proponuje zagrać z podpórką.
Basel - Zenit / typ: 2 / Betsson: 2,50 (wynik 2:0) ⛔
Zenit miał walczyć obecnie w LM, a gra tylko w LE. Ten zespół ma potencjał, ale wiadomo, że zaszkodziły pieniążki. W poprzedniej rundzie Rosjanie ograli z kłopotami Liverpool, który ostatnio prezentuje się całkiem nieźle. Basel wyeliminował Dnipro, niespodziewanie wygrywając u siebie 2:0. W rewanżu tylko przez chwilę było gorąco, choć gdyby Ukraińcy byli skuteczniejsi, mogli odwrócić losy dwumeczu. Świetnie pokazał się Salah, który doskonale nadaje się do kontr ze swoją szybkością. Na niego będą musieli uważać piłkarze z St. Petersburga. Sądzę, że Rosjanie to jednak za wysoka półka dla Szwajcarów. Moim zdaniem już w Bazylei Zenit wygra, choćby jedną bramką.
 
solara 38

solara

Użytkownik
Benfika-Bordo 1 1.6
Benfika jest bardzo, bardzo solidną drużyną, szczególnie u siebie. W tym sezonie prowadzi z Porto heroiczna walke o lige, odpadla nieszczesliwie z LM i trafila tutaj. Staje naprzeciw Bordo, które jest w dołku, które ma niemoc strzelecką i nie zasłuzylo na awans już w poprzedniej rundzie. Dynamo było lepsze, jednak zabrakło szczęscia. Kurs 1,6 wydaje sie moze dla niektoorych maly, ale spojrzmy na to tak, Benfika jesli mysli o awansie musi wygrac na wlasnym boisku, a Bordo nie powinno stanowic wielkiego zagrozenia, gdyz graja fatalnie. Dla mnie 8/10
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
S 26

siemek0

Użytkownik
Benfica - Bordeaux 1 @1.55
Benfica zasmakowała już Ligi Mistrzów w tym sezonie , cóż okazało sie że jest za słaba.Jednak w Lidze Europejskiej jest to jeden z moich faworytów do triumfu w całych rozgrywkach.Dlaczego??. Po 1 Benfika nie gra tutaj &quot;za kare&quot; jak niektóre drużyny z Anglii , Niemiec , Hiszpanii czy Włoch które tak właśnie potraktowały ten puchar.Zresztą niektóre drużyny które miały być faworytami jak chociażby Napoli czy Atletico Madryt już zakończyły swoją przygode i zrobiły to z premedytacją żeby skupić sie na rodzimych ligach.W lidze Portugalskiej Benfica ma wszystko wyjaśnione bedzie sie bić o mistrza z FC Porto.I tak naprawde Benfica mobilizuje sie (w meczach ligowych) przeciwko 3-4 drużynom (Porto , Braga , Sporting i rewelacja sezonu Pacos Ferreira) reszte drużyn są w stanie pokonać nawet drugim składem więc myśle że spokojnie mogą rzucić wszystkie siły na LE.Pozatym Benfica w tym sezonie u siebie przegrała raz (z Barceloną w LM) i 2 razy zremisowała (Braga i Porto).Reszta to same zwycięstwa.Kurs może nie za duży ale typ pewny na 90%.
Anzhi - Newcastle 1 @1.67
Drugi z moich faworytów do wygrania LE.Drużyna jak wiadomo z niekończącą sie ilością pieniedzy.Budowana na LM ale to dopiero na jesień.Teraz grają w LE i też podobnie jak Benfica nie jest to gra &quot;za kare&quot;.Jak było widać w fazie grupowej i w fazie 1/16 każdy mecz grają na poważnie bez odpuszczania.O nazwiskach nie bede mówił bo każdy powinien wiedzieć kto tam gra.W przerwie zimowej wzmocnieni Willianem z Szachtara co jeszcze bardziej zwiększyło ich i tak już duża siłe ofensywną.Drużyna świetnie wyważona pod wzgledem atak-obrona.Tracą mało goli a w ofensywie mają kim straszyć.Jeśli chodzi o Newcastle myśle że czas najwyższy skupić im sie na Premier League bo może dojść do tego że trzeba bedzie bronić sie przed spadkiem.LE jest im tak teraz potrzeba jak zającowi dzwonek na polowaniu.Uważam że dla Newcastle 1/8 finału LE bedzie końcem przygody z tym pucharem i bedą mogli wkońcu skupić sie na lidze.
Steaua - Chelsea 2 @2
Po takim kursie aż żal nie skorzystać.Para wydawać sie może że łatwa ale wiemy jak gra Chelsea.Męczarnie ze Spartą Praga w poprzedniej rundzie i myśle że coś podobnego zobaczymy z Rumunami.Tu o odpuszczaniu nie ma mowy Abramowicz chce ten puchar i Benitez czy chce czy nie musi zrobić wszystko żeby go zdobyć.Bo jeśli Chelsea odpadnie ze Steaua to Abramowicz może sie nie zawahać i wywali Beniteza z wielkim hukiem jeszcze przed końcem sezonu.Dla Chelsea widze jedną jedyną szanse jak mogą dojść daleko w LE.Muszą zagrać tak jak Hiszpania w mistrzostwach Europy.Nie chodzi mi o styl tylko o ustawienie tj. bez napsatnika.Bo Torres napastnikiem jest żadnym.Ba wiadomo że grać nie może.Chelsea mając dość silną drugą linie z Hazardem , Lampardem , Matą ,Oscarem , Ramirezem itd może śmiało powalczyć tak jak walczyła reprezentacja Hiszpanii.Tak jak napisałem na początku po takim kursie warto zagrać Chelsea chociaż jest to najbardziej niepewny typ z tych 3 które opisałem.
W pozostałych meczach.
Basel - Zenit 2 @2.55 lub x2 @1.42 szczególnie x2 wygląda fajnie do jakiegoś dubla.W tej parze wszystko roztrzygnie sie raczej w Rosji.Zenit przyjedzie do Szwajcarii nie przegrać bo to jest najważniejsze w takich dwumeczach.
Levante - Kazań x2 @1.60 podobnie jak wyżej najważniejsze nie przegrać w 1 meczu bo u siebie powinni spokojnie wygrać z Levante.
Totenham - Inter 1 @1.75 Anglicy mocni u siebie jeśli poważnie myślą o LE to powinni to wygrać.Liczę na to że Inter podobnie na Newcastle bardziej skupi sie na Serie A niz na LE.
Sztutgartu z Lazio nie ruszam nie mam pomysłu na to ,podobnie jak Pilzno - Fenerbahce choć w tej drugiej parze skłaniał bym sie ku Czechom.
Edit: kursy pochodzą z bet365
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Widzę, że pierwsze nieśmiałe typy już padają. To dobrze, niech temat się rozwija, tylko proszę nie typujcie na siłę..
Tottenham i Inter zmierzą się ze sobą w najciekawszej parze 1/8 finału. Mecz nie do ruszenia. Koguty czuję że mogą zawieść w czwartek i spłatać figla swoim kibicom. Są bardzo przemęczeni.. W weekend grali z Arsenalem, teraz z Interem, za 3 dni z Liverpoolem. Za duuuuzo tego zdecydowanie. Mogą nie wytrzymać. Dlatego lepiej nie ruszać tego. Bale nie jest maszyną.. o też musi odpocząć! Do składu Newcastle powraca - Ben Arfa, zabraknie natomiast kontuzjowanego gwiazdora Srok - Pappisa Cisse! To ważna informacja stawiających na ekipę Andzy. Dlatego skuszę się na typ, że inny czarnoskóry joker Alana Pardewa - Moussa Sissoko strzeli gola


VFB Stuttgart - Lazio Roma 0:2

Typ: 2 DNB
Kurs: 2.32


Nie wiem co VFB Stuttgart robi w 1/8 ? Niemiecka drużyna jest zdecydowanie najsłabsza na tym etapie rozgrywek. Prześliznęli się po Racing Genk i starczy już tego dobrego. Wprawdzie w ich grze widać mały postęp, co zaowocowało awansem w lidze na 11 pozycję. Ale w klubie głośno nie mówi się o sukcesie w Lidze Europejskiej. Jeszcze nie tak dawno myślano jak utrzymać się w Bundeslidze! Lazio ostatnio nieco chimeryczne. Pojedynek ligowy Milanu z Lazio był zapowiadany jako walka o Ligę Mistrzów, ponieważ 3. miejsce w tabeli Serie A gwarantuje udział w eliminacjach do przyszłorocznej edycji tych właśnie rozgrywek. Skończyło sie 3:0 dla gospodarzy i humory w Rzymie zostały poopsute. W poprzedniej rundzie Lazio grało z inną niemiecka drużyną - Borussia Mönchengladbach. W dwumeczu lepsi okazali się Włosi wygrywając u siebie 2:0 i remisując na wyjeździe 3:3. Drużynę Borussi puki co cenię wyżej aniżeli VFB Stuttgart. Niemiecka drużyna to walczaki. Będą chcieli na własnym boisku nie przegrać, bo wiedzą, że wyjazd na Stadio Olimpico skończy się tragicznie dla nich. Biancazzurri spokojnie podchodzą do tego dwumeczu. Floccari, Hernanes, Gonzalez czy Lulic są na prawdę groźni z przodu. Lazio stawia na atak pozycyjny, VFB na kontry i szybkie akcje wykorzystując z przodu Ibisevica. Generalnie giera jest pod niego. Traore szarpie na skrzydle, choć wybornym technikiem to on nie jest.. jeszcze mamy Harnika, który sporo strzela, lecz mało trafia.. Podsumowując myślę, że Lazio w 1/8 nie pozwoli sobie na odpadnięcie z VFB, a kluczem jest drugi mecz w Rzymie. Ten pierwszy trzeba zremisować lub wygrać, a Lazio stać na to spokojnie.

UD Levante - Rubin Kazan 0:0

Typ: 2 DNB
Kurs: 2.26


Tu mamy kolejny smakowity kąsek. Podobna sytuacja jak wyżej. Lepsza drużyna niżej notowana jest przez bukmacherów. Wykorzystam to z uśmiechem na twarzy. Kolejny pojedynek Hiszpańsko-Rosyjski. Jak zakończył sie wcześniejszy? Tzn. w poprzedniej rundzie. Każdy z was pamięta.. Atletico z bilansem ligowym meczy u siebie 13-0-0. Nagle przegrywa z Rubinem 0:2 w lidze europejskiej! Szok? Co z tego, że wygrali w rewanżu skoro odpadli.. Rubin jest dalej w grze i ma potencjalnie słabszego rywala w 1/8 niż w 1/16! Absurd - a jednak. Atletico jest zdecydowanie lepszym zespołem aniżeli Levante. O gospodarzach powiem tyle że 2 ostatnie mecze ligowe u siebie = 2 porażki. Kolejno Malaga i Osasuna. Ten ostatni przegrali z ekipą z Pampeluny do zera. Teraz nagle mieliby być faworytem z Rubinem? Ktoś powie Rubin w ostatnim czasie w 6 meczach tylko 2 bramki. Ale za to jakże ważne 2 bramki. Mecze Friendly owszem zgodzę się, że były masakryczne. Ale przerwa zimowa i sparingi się skończyły. Koniec laby, za 3 dni grają w lidze z Zenit St Petersburg. Pora się ogarnąć, zapiąć pasy i startować. Levante sezon ma już skończony. W poprzednim sezonie awansowali do pucharów, w tym już nie awansują, muszą się z tym pogodzić. Spadek im nie grozi, więc trzeba dograć te kilka meczy do końca sezonu i iść na urlop. Rubin wypoczęty, dopiero co wstaje z zimowego snu. Ferie się skończyły, teraz jest na nich czas, na ligę, na europejskie puchary, na walkę, na pniecie się w tabeli. Doświadczenie i ogranie na europejskiej arenie raczej za Levante też nie przemawia.. 2 DNB na Rubin i kolejna hiszpańska drużyna odprawiona z kwitkiem..
Jeśli ktoś szuka sporych kursów proponuję pograć:

⚽ Moussa Sissoko strzeli (Newcastle) - 5.00

⚽ Benfica Wygra i obie drużyny strzelą bramkę - 3.75
⚽ Chelsea wygra w 1 i w 2 połowie - 5.50
Typy forfun nie weszły, ale główny kupon i tak do przodu...
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Nie wiem co VFB Stuttgart robi w 1/8 ? Niemiecka drużyna jest zdecydowanie najsłabsza na tym etapie rozgrywek. Prześliznęli się po Racing Genk i starczy już tego dobrego. Wprawdzie w ich grze widać mały postęp, co zaowocowało awansem w lidze na 11 pozycję. Ale w klubie głośno nie mówi się o sukcesie w Lidze Europejskiej.
Nie wiedzę w ogóle przełożenia wyników z BL na LE w przypadku Stuttgartu. Więc nie zgodzę się z typem. Nie wiem skąd też osąd, że Vfb to najsłabsza w stawce drużyna, jeśli założyć że stawiają na Ligę Europy to mogą namieszać - nie pozostaje im nic innego jeśli, chcą zagrać w przyszłym sezonie na boiskach europejskich. W Bundeslidze mają sytuację klarowną, ani nie spadną, szanse na miejsce 7 może i mają, ale chyba na to nie liczą. Tym samym grają oto, by sezon nie było całkowicie stracony. Bądźmy rozsądni, nie grajmy na gości w dość wyrównanej parze, na tym etapie.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Anżi - Newcastle 0:0 ⛔
Anżi powyżej 1.5 @ 1.862 Pinnacle

Anżi bardzo dobrze czuje się na Łużnikach. Świadczy o tym komplet zwycięstw w fazie grupowej oraz pewna wygrana z H96 w play-off. Newcastle gdy gdzieś pojedzie to kolorowo nie jest. W fazie grupowej wyniki średnie, a w Premiership są drugą najgorzej punktującą na wyjazdach ekipą w stawce. Dali radę w Charkowie(po bezbarwnym meczu) ale, z całym szacunkiem dla Metalista, Anżi to inny rozmiar kapelusza. Do tego wiadomo - Rosja jest piekielnie trudnym terenem. Przez to uważam, że miejsce rozegrania spotkania ma tu znaczenie i Łużkini będą handicapem w stronę gospodarzy. Gospodarzy, którzy na ten mecz wyciągną wszystkie swoje najcięższe działa. Sytuacja kadrowa Newcastle już taka dobra nie jest. W tyłach zabraknie kapitana i filara defensywy - Colocciniego. Argentyńczyk zmaga się z urazem pleców. Ofensywa naruszona będzie brakiem Gutierreza i najlepszego strzelca zespołu Cisse. Obaj nie zagrają bo... taka jest decyzja trenera! W meczowej 19 jest natomiast 3 młodych, kompletnie nieogranych zawodników: Bigirimana, Alnwick i Adam Campbel. Ciężko przewidzieć podejście Anglików do tego meczu oraz jedenastkę jaką wyjdą. Pardew odsunał od gry 2 absolutnie kluczowe postacie i to dla mnie jest sygnał, że może jutro zdrowo pokombinować. Wieczny argument z olewaniem LE przez angielskie zespoły w połączeniu z niepewną sytuacją Newcastle w lidze? Może coś odpuszczą ale specjalnie na to nie liczę. Goście grali w sobotę ciężki, ostatecznie przegrany mecz ze Swansea. Anżi przygotowuje się spokojnie na to spotkanie od czasu, gdy wyrzucili za burtę Hannover. Brak rytmu meczowego nie przeszkodził w starciach z Niemcami, to nie widzę powodu by miał przeszkodzić teraz. Ocenę rewanżu sobie daruję, bo rozegrany był w takich warunkach, że wynik o niczym nie świadczy. Bardzo pozytywne wrażenie mam natomiast po meczu na Łużnikach, gdzie Rosjanie wyglądali bardzo dobrze(zwłaszcza z przodu). Widać było, że nowy nabytek Willian odnalazł wspólny język z Eto&#39;o. Brazylijczyk robił różnicę w linii pomocy. Na lewym skrzydle pas szybkiego ruchu zorganizował sobie Żirkow. Trochę gorzej wypadł moim zdaniem Boussoufa, co nie przeszkodziło mu w zdobyciu bramki na zamknięcie wyniku. Anżi bardzo chce zdobyć ten puchar, a ma do tego wszystko. Myślę, że jutro postawią krok w stronę 1/4 finału.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Na pewno nie ruszam Chelsea, dlatego, że Steaua u siebie bardzo rzadko przegrywa,
nie wyszedł im mecz ze Sttutgartem, potrafili obrobic straty z Amsterdamu u siebie
i awansowac do następnej rundy.
Chelsea ma mecz z MU w weekend, ich gra wygląda mocno poniżej oczekiwań,
jak jakiś buk ma zakład Torres nie strzeli gola do końca sezonu to wchodzę w niego.
Bardzo podoba mi się kurs na awans Plzenu, Czesi u siebie są bardzo mocni,
potrafili na wyjazdach walczyc w Madrycie i Neapolu , więc w Stambule będą skazani na porażkę ?
Liczę na wygraną u siebie, a przy tej kurs na awans spadnie.
Zagrałem awans Plzena po 2,15 w unibecie.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Benfica - Bordeaux / over 2.5 (1.92)
Dwie mocne ekipy, w Lizbonie będą grali swoje 200%. Patrząc na formę jaką prezentują obie ekipy będzie to wyrównany mecz. Obie ekipy wyjdą w najmocniejszym składzie. Benfica u siebie strzela bardzo dużo bramek w pierwszej połowie, a w drugiej wypełnia już formalności.. ale po drugiej stronie, zespół Francuzki, który również dobitnie się czuje na wyjazdach i choć myślę że stać ich na chociaż jedną bramkę w Portugalii, to uważam, że tak tanio skóry na niedźwiedziu nie sprzedadzą.. Kurs do jutra może zmaleć, dlatego biorę go już dziś.. over 2.5 / Unibet!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Steaua Bukareszt v Chelsea
Steaua Bukareszt +0.5 kurs: 1,80 buk: Bet365 ✅ (edit po meczu: Rumuni może nie zagrali dobrze technicznie, ale nie brakowało im pasji, ambicji i gry do samego końca. Chelsa - BEZ KOMENTARZA, powiedzcie mi jak oni mogli w zeszłym roku cokolwiek zdobyć)
Steaua Bukareszt -1 kurs: 7,20 buk: Bet365 (oczywiście to za drobne dla zabawy) ZWROT (edit po meczu: no mogli strzelić na to 2:0)
Szczerze mówiąc obstawiam ten zakład tylko na podstawie obserwacji ostatnich 10 min czasu regulaminowego, całej dogrywki i karnych w spotkaniu Steaua Bukareszt z Ajaxem oraz kilku ostatnich meczy Chelsy. Rumuński klub u siebie to jest 200% dawania z siebie, cały stadion wrzał. Jak były wtedy te karne to po prostu Ajax nie mógł tego przejść ???? Im zajebiście zależy na tej LE, tak jak Realowi wczoraj na LM. Z kolei Chelsa z meczu na mecz to obraz coraz większej rozpaczy. Też jak kolega wyżej obstawił bym zakład, że Torres nie strzeli już nic do końca sezonu ???? Oni kiedy nie są dostatecznie zmotywowani potrafią takie spotkania remisować. Pamiętam jedno z 3 ligową drużyną na jakiejś wsi w pucharze, które zremisowali u nich 2:2, ale jak się okazało ostatnio nawet jak są zmotywowani grając z Man City przegrywają 0:2. O meczach ostatnich w LE ze Spartą Praga nie będę nawet się wypowiadał. Grając z czeską drużyną chcieli wygrać to na stojąco, w 82 min ledwo co objęli prowadzenie na 1:0. U siebie z tym samym zespołem przegrywali do 91 min (!) co by skutkowało dogrywką. Uratował ich Hazard w czasie doliczonym. Myślę, że jeżeli pojadą z takim samym nastawieniem do Rumunii, aby wygrać na stojąco mogą się nie mile rozczarować, a jak wiemy czeka ich niedługo Man Utd w lidze. Oczywiście typ na handi -1 pograny za drobne.
 
death89 84

death89

Użytkownik
(...) jak wiemy czeka ich niedługo Man Utd w lidze.
Wiemy, że grają z United, ale w pucharze Anglii, w niedziele.
Jednak ja nie jestem przekonany co do Steauy, dlatego zagram handi +1 na gospodarzy.
Jak widzę te masówki to trochę smiać mi się chcę, biorąc pod uwagę, że LE jest strasznie wyrównana i co kolejke pada coraz więcej niespodzianek. Było Atletico, było Napoli, co następne?
Na Benfice jest żałośnie niski kurs, dlatego wedługg mnie warto coś pokombinować z rożnymi. Jak wiadomo, drużyny portugalskie są zorientowane na grę skrzydłami i po prostu mają sporo rożnych.
Ostatnie 5 meczów z udziałem Benfiki, pod kątem rożnych wygląda następująco: 15, 12, 6, 17 i 13.
Dlatego ja zagram over 10.5 rożnych - @1.95 (ComeOn).
 
rafiii 142

rafiii

Użytkownik
Witam moją ulubioną Ligę Europy w fazie 1/8! Pierwsze co mi się narzuca na oczy to słowo under 4.5 na wszystkie spotkania i prawię wszystkie 3.5. Tak, moim zdaniem liga wkracza w decydujące fazy, a co za tym idzie, szczególnie te pierwsze mecze są raczej underowe. To proste, drużyny a raczej ich trenerzy kalkulują i ustawiają warianty tak, aby nie przegrać dwumeczu w 1 spotkaniu. Po prostu nie spodziewam się szału bramek dziś w LE i nie polecam nikomu grać overów, nawet tych 1,5. Myślę właśnie nad zagraniem taśmy na bezpieczne undery. Przejdźmy do analiz, na moich poprzednich uzasadnieniach i typach w tej lidze na pewno nikt nie zbiedniał, liczę na podtrzymanie passy. Kursy do zdarzeń podaję za Bet365.

Anzhi Makhachkala - Newcastle

1 @ 1.61 ⛔
Poniżej 3,5 goli @ 1.28 ✅
Obie drużyny strzelą? NIE @ 1.72 ✅
awans 1 @ 1.57


Milionerzy z Rosji kontra przeciętniak z Premiership. Newcastle jak na swoje warunki i tak już zaszło daleko w tych rozgrywkach. Anzhi nie przeszkadza brak rytmu meczowego z powodu pauzy ich ligi, bo potrafili sobie poradzić z Hannoverem 3-1 u siebie i 1-1 na wyjeździe. Uważam, że Hannover jest jakościowo lepszą ekipą od Newcastle. Wystarczy spojrzeć na składy obu zespołów. Rosjanie idą w siłę, reprezentacyjnie i klubowo coraz bardziej mieszają na przełomie ostatnich lat. Ten mecz odbędzie się w temperaturze minusowej, co prawda już po zimie i w dzień ma tam być 7 stopni, a za pare dni nawet już 13, jednak po zajściu słońca szykuje się nam minus 3. Rosjanie są przyzwyczajeni do takich warunków gry. Anzi nie kalkuluje, po tylu wtopionych milionach jeszcze swoich piłkarzy motywują dodatkowymi pensjami za awanse, ogólnie klub celuje w trofeum i na pewno należy do jednego z większego grona faworytów. Newcastle w lidze Europy na wyjazdach gra bardzo asekuracyjnie, patrz statystyki niżej, mecze obu ekip w LE.

Anzhi 2-0 Young Boys
Anzhi 1-0 Liverpool
Anzhi 2-0 Udinese
Anzhi 3-1 Hannover

Maritimo 0-0 Newcastle
Brugge 2-2 Newcastle
Bordeaux 2-0 Newcastle
Metalist 0-1 Newcastle

Jak widać po statystykach, Anzhi u siebie wygrywa wszystko w LE. W kwalifikacjach tez wygrywali do zera u siebie, juz nie chce mi sie zerkac i szukac tamtych wyników. 4 mecze, 4 wygrane, w tym 3 razy padł under i 3 razy nie było BTS. Newcastle bardzo przeciętnie na wyjazdach, 2 remisy z takimi miernymi ekipami, porażka w Bordeaux i wygrana po słabym meczu ze średnim Metalistem. Dla mnie ten mecz to Dawid i Goliat, kopciuszkiem tutaj jest ekipa przyjezdnych i stawiam na 2:0 dziś dla gospodarzy, a generalnie proponuję zagranie takich typów na ten mecz, jak na górze napisałem.


Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn

Poniżej 4,5 goli @ 1.10 ✅

Tutaj to ja nic nowego nie wymyślę. Dla Rumunów to mecz na skale narodową, można w sumie spojrzeć na ten mecz z punktu widzenia, jakby to jakaś Polska drużyna grała z Chelsea. Podobne podejście do meczu poprzez piłkarzy jak i kibiców, wielkie wydarzenie. Mecz bardzo ciężko typować ze względu na nieprzewidywalność londyńskiej ekipy a raczej trenera Beniteza. Tutaj jedno jest pewne, że Steaua będzie starała się grać na zero z tyłu i czekać na te jedną, szczęśliwą kontrę. Chelsea zaś zadowoli na pewno minimum remis bramkowy. Co czytam na stronkach Chelsea, to ciągle jakiś inny zawodnik mówi w wywiadzie że ich celem jest wygranie LE. Chelsea w tym meczu przystąpi z Torresem w podstawie, bo na mecz nie powołani zostali: Demba Ba, Victor Moses, Ramires. Chelsea chce oszczędzić najlepszych napadziorów na mecz FA Cup z United, który odbędzie się już w te niedzielę. Wiemy jednak, jak obszerną ławkę ma Chelsea. Oto powołani: Cech, Turnbull, Hilario, Ivanovic, Ferreira, Cole, Bertrand, Luiz, Terry, Cahill, Azpilicueta, Oscar, Mata, Benayoun, Mikel, Lampard, Hazard, Marin, Torres. Ktokolwiek nie zagra, skład tak czy siak silny. Najchętniej bym zbagatelizował typowanie na ten mecz, bo nie potrafie przewidzieć co tam sie wydarzy. Under 4,5 to dołoże do kuponu, pomimo śmiesznego kursu, ale to wejdzie na bank, taki bardzo asekuracyjny under. Gram aż 4,5 ponieważ Chelsea na wyjazdach w LM w grupie posiadała: 3, 3, 4 bramki. Steaua zaś u siebie: 2, 1, 6, 2 bramki ostatnio. Tych 6 goli (1-5 ze Stuttgartem) nie można jednak brać na serio, bo ekipa miała już pewny awans z 1 miejsca i grali rezerwami.


Vfb Stuttgart - Lazio Rzym

X2 @ 1.70 ✅
Poniżej 3,5 goli @ 1.28 ✅
Handicap +2 (typ 2) @ 1.22 ✅
awans 2 @ 1.80


Ekipa z Niemiec to kopciuszek i niedobitek, który został nam w LE. Drużyna gra beznadziejny sezon, jedyne co ich ratuje to właśnie te zajście tutaj do 1/8. Stuttgart jest tutaj fartem, bo grupe miał najłatwiejszą ze wszystkich (Molde, Copenhaga, Steaua), przeszli tylko dlatego że Steaua im sie podłożyła na wynik 5-1 gdzie wystawili młodzież mając pewny awans. Potem mieli najsłabszego rywala w 1/16, z którym de facto sie męczyli (Genk). Stuttgart po serii porażek w lidze zmienił taktykę i sposób gry, teraz dbają o defensywe i czyhają na kontry. Dzięki temu w ich meczach na ślepo można grać UNDERY 3.5. Na potwierdzenie moich słów ich ostatnie wyniki w overowej Bundeslidze: 1-2 Leverkusen, 1-1 Nurnberg, 1-0 Hoffenheim.

A oto wyniki z LE obu ekip:

Stuttgart - Steaua 2-2
Stuttgart - Kopenhaga 0-0
Stuttgart - Molde 0-1
Stuttgart - Genk 1-1

Tottenham - Lazio 0-0
Panathinaikos - Lazio 1-1
Maribor - Lazio 1-4
Gladbach - Lazio 3-3

Jak widać Niemcy u siebie ani razu nie wygrali, 3 razy na 4 underowali. Lazio na odwrót, ani razu nie przegrało na 4 mecze, a rywali mieli o 3 klasy lepszych. Inaczej z underem u nich, bo 2/4, a ostatnie dwa właśnie overowali. Ale że Stutt gra teraz takim underowym schematem gry, to wróżę tutaj bramkowy remis 1-1 co stawia Rzymian w lepszej pozycji. Być może nawet jakieś 0-1 bądź 1-2 dla gości. Ogólnie polecam wszystkie 3 typy, najbezpieczniejszym z nich jest handi +2 na Lazio bo to jest pewniak 100%.


Viktoria Plzen - Fenerbahce

X @ 3.50 ⛔
X2 @ 1.72 ✅
Handicap +2 (typ 2) @ 1.20 ✅
awans 2 @ 1.80


To obok Chelsea najcięższy mecz do typowania, bo spotyka się najbardziej ambitna drużyna LE, ale z drugiej strony najsłabsza na papierze i zdecydowanie najbiedniejsza jeśli chodzi o budżet. Według mnie Turków już nie przejdą i koniec marzeń, bo Fener ma zawodników bardzo doświadczonych. Turcy już odprawili z kwitkiem podobną do Pilzna ekipę, tzn. BATE. Najpewniejszym betem będzie długoterminówka na awans. Ten mecz to dla mnie poprostu śmierdzi remisem, i to raczej bramkowym remisem, coś typu 2:2. Ale czysty remis to tylko Ci najbardziej odważni grają, więc można pokusić się o X2.

Basel - Zenit St. Petersburg

2 @ 2.50 ⛔
X2 @ 1.40 ⛔
Poniżej 3,5 goli @ 1.30 ✅
Poniżej 4,5 goli @ 1.11 ✅
awans 2 @ 1.33


Pojedynek typowo średniej drużyny z milionerami. Szwajcarzy grają bardzo przeciętnie w LE od fazy grupowej. Mieli banalną grupę do przejścia a problemów nie brakowało. Grają szczególnie słabo na wyjazdach, u siebie trochę jakość gry poprawiona, dlatego skłaniałbym się ku awansowi na gości, najpewniejszy bet. W Rosji będą wstanie odrobić nawet ewentualną wtopę. Ale mimo wszystko aczej widzę tutaj skromne zwycięstwo gości, 0:1 lub 1:2. Tak aby zmieścił się X2 w underze 3.5. Z drugiej strony, Basel lubi się otwierać własnie u siebie, choćby rok temu festiwal goli z United, wygrana z Bayernem. W LE u siebie 2-2 z Genk, 1-0 z Videotonem i 3-0 ze Sportingiem. I to w pamięci mnie trochę powstrzymuje grać na ten mecz, bo tutaj zależy tylko i wyłącznie od taktyki trenera gry Basel. Jak postawi na ofensywę, co lubi robić, będzie over, BTS i X2. Ale raczej nie powinien w 1/8, więc jak na defensywę, to under spokojnie, X2 również. czyli tak jak mówię polecam najbardziej awans 2.


Benfica - Bordeaux

1 @ 1.55 ✅
Poniżej 3,5 goli @ 1.30
✅

Ciekawy dwumecz, na pewno. Benfica &quot;zabiła&quot; Leverkusen doświadczeniem, zaś Bordeaux przebrnął trochę szczęśliwie przez Dynamo Kijów. Jestem pewien, że tu dziś doświadczenie będzie górą. Sprawa awansu jest bardziej otwarta, bo Bordo u siebie jest nieobliczalne, wszak jeśli ktoś w LE ma być czarnym koniem, to być może oni, bo raczej Rosyjskich ekip bym czarnymi końmi nie nazywał. Tutaj stawiam jak najbardziej na jednobramkowe, skromne zwycięstwo Benfy. Będzie 1-0 lub 2-1.


Levante - Rubin Kazan

1X @ 1.35 ✅
Poniżej 2,5 goli @ 1.61 ✅
Poniżej 3,5 goli @ 1.22 ✅
awans 1 @ 2.00


Po trupach do celu. To taktyka Rubina na grę. Potencjału nie mają, zatem jakoś sobie muszą poradzić. Rubin ciekawie ustawił sobie 9 zawodników we własnym polu karnym w dwumeczu z Atletico, tutaj będzie podobnie, na pewno już na stadionie Levante. Na środku boiska stoi Rondon który czeka na jakąś 1 akcje. Levante to zespół znacznie słabszy jakościowo niż Atletico. Z drugiej strony, dla Levante Liga Europy to ogromne wydarzenie dla klubu. Nie sądze, aby Rubin coś wcisnął. Ogólnie, jesli gdzies ma być 0:0, to możliwe, że tu. Wróżę przenudnawe spotkanie. Levante będzie siedzieć na połowie Rubinu i grać jakby nie mogło, a Rubin będzie sobie kopał piłki. Tu under jest pewny jak złoto. Levante ostatnio padaczka w lidze, poza remisem w Valencii. Rubin ligi w ogóle nie ma, i tak oto na nieszczęście spotkała nam się zdecydowanie najsłabsza para w tej fazie rozgrywek. Niestety, któraś musi przejść. Nie sądze jednak, aby byli to Rosjanie, nie wydaje mi się, aby aż 3 ekipy Rosja posiadała w 1/4. Rubin po prostu na ten awans nie zasługuję i mam ogromną nadzieję, że tym razem grając swój anty-futbol polegną. Tu będzie 0:0 lub 1:0 po nudnym meczu. I się nie martwcie jak Levante strzeli na początku, np. w 9 minucie. Wtedy to już under będzie pewniutki ;). Tak to widzę.


Tottenham - Inter Milan

NO BET

Hit albo kit. Coś z tego będzie. Inter mimo słabej sytuacji w klubie ostatnio radzi sobie dobrze. To samo w sumie można mówić o Totku. Bale w genialnej formie, Palaccio nie gorszej. Oba kluby z mocnych lig, oba kluby silne, oba kluby w formie, oba kluby z wielkiej nazwy, wreszcie oba sa po prostu do siebie zblizone jesli chodzi o potencjal. Jak ktoś tu jest obeznany w bukmacherce, a napewno jest Was takich wielu, to chyba zrozumiecie, że na takie spotkanie typów na siłę się nie szuka, i na tym zakończmy moje wypociny. ???? tutaj NO BET - absolutnie panowie, zdala od tego meczu!


Polecam korzystac, jak pomoglem - kliknij dzieki, bede wdzieczny ???? .
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
valverde 9,9K

valverde

Użytkownik
Anzhi - Newcastle Utd Typ: 1 (AH -1.0) @ 2.12 Pinnacle
wynik: 0:0 ⛔


To co dla jednych jest marzeniem, tak dla innych jest smutną koniecznością. Tak w telegraficznym skrócie mnożna by scharakteryzować to spotkanie. Gospodarze przystąpią do tego spotkania w najsilniejszym składzie (z Eto&#39;o, Bhoussoufą Laciną Traore) i z wszystkich sił będą dążyli do zwycięstwa. Co prawda rosyjska liga inauguruje rozgrywki w najbliższy weekend, to jednak zakładam, że pod wodzą Gusa Hiddinka drużyna jest doskonale przygotowana do sezonu i głodna gry. Z kolei Newcastle w swojej lidze broni się przed spadkiem, a w dodatku ma problemy z kontuzjami. Z tych powodów w dzisiejszym spotkaniu nie ujrzymy Mike&#39;a Williamsona, Jonasa Gutierreza, Papissa Cisse, Tima Krula, Fabricio Colocciniego, Steve&#39;a Harpera, Mathieu Debuchy oraz Yoana Gouffrana. Z powyższego jasno wynika, że podopieczni Alana Pardewa nie traktują tego spotkania priorytetowo i o ewentualny awans powalczą na St. James Park w rewanżu. Z powyższego względu spodziewam się co najmniej jednobramkowej wygranej &quot;Andzi&quot;.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Jak donoszą źródła internetowe Chelsea mocno osłabiona przed meczem z Stetua..
Chelsea wyruszyła do Rumunii bez kontuzjowanego Oriola Romeu, nie mogącego grać w Lidze Europy Demby Ba, ale także Ramiresa i Victora Mosesa. Z pewnością Rafael Benitez przy wyborze meczowej jedenastki weźmie pod uwagę nadchodzące wspomniane spotkanie z Manchesterem United, więc możliwe że Mata czy Hazard rozpoczną mecz na ławce rezerwowych.
To cenna informacja dla tych którzy widzą dzisiaj pewne zwycięstwo Chelsea...
 
icewarrior 41

icewarrior

Użytkownik
Bukmacher: Fortuna
Spotkanie : Tottenham vs Inter.M
Typ: BTS
Kurs: 1.75

Dlaczego akurat BTS ? Oparłem się na statystykach ostatnich meczy
obydwu drużyn i sądzę że i tym razem padną bramki z obu stron.
Tottenham od 9 meczów strzela zawsze bramkę Inter od 10.

&lt;table class=&quot;normaltable lastx lastx&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;match&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;table class=&quot;normaltable lastx lastx&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;match&quot;&gt; Tottenham - Arsenal &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 2:1
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot; align=&quot;left&quot;&gt; West Ham - Tottenham &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot; align=&quot;left&quot;&gt; 2:3 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Lyon - Tottenham &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot; align=&quot;left&quot;&gt; 1:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Tottenham - Lyon &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot; align=&quot;left&quot;&gt; 2:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Tottenham - Newcastle &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot; align=&quot;left&quot;&gt; 2:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot; align=&quot;left&quot;&gt; W.B.A. - Tottenham &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot; align=&quot;left&quot;&gt; 0:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Norwich - Tottenham &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot; align=&quot;left&quot;&gt; 1:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Leeds - Tottenham &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot; align=&quot;left&quot;&gt; 2:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Tottenham - Manch. Utd. &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot; align=&quot;left&quot;&gt; 1:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot; align=&quot;left&quot;&gt; Q.P.R. - Tottenham &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot; align=&quot;left&quot;&gt; 0:0 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot; align=&quot;left&quot;&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
&lt;table class=&quot;normaltable lastx lastx&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;match&quot;&gt;&lt;table class=&quot;normaltable lastx lastx&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;match&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt;
&lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot;&gt; &lt;table class=&quot;normaltable lastx lastx&quot;&gt;&lt;tbody&gt;&lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;match&quot;&gt; Catania - Inter M. &lt;/td&gt;&lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 2:3 &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;&lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot;&gt; Inter M. - AC Milan &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 1:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot;&gt; CFR Cluj - Inter M. &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 0:3 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot;&gt; Fiorentina - Inter M. &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 4:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot;&gt; Inter M. - CFR Cluj &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 2:0 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot;&gt; Inter M. - Chievo &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 3:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot;&gt; Siena - Inter M. &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 3:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot;&gt; Inter M. - AC Torino &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 2:2 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;odd&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot;&gt; AS Roma - Inter M. &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 2:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot;&gt; &lt;/td&gt; &lt;/tr&gt; &lt;tr class=&quot;even&quot;&gt;&lt;td class=&quot;datetime&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;tournament&quot;&gt;
&lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;match&quot;&gt; AS Roma - Inter M. &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;nt ftx&quot;&gt; 1:1 &lt;/td&gt; &lt;td class=&quot;round&quot;&gt; &lt;/td&gt;&lt;/tr&gt;&lt;/tbody&gt;&lt;/table&gt;
 
calanau 2,8K

calanau

Użytkownik
Rozumiem, ze Chelsea nie gra wysmienitego futbolu ale mysle, ze kazdy kto ogladal chocby jeden mecz Steauy wie, ze to druzyna ktorej brak jest umiejetnosci pilkarskich. Opieranie sie na statystykach moze sie srogo zemscic. W meczu z Ajaxem wcale nie byli lepsi. Ajax w ostatnich kilku meczach przezywal spory kryzys strzelecki. Wtedy stawialem, na Steaua, ze ogra Ajax ale tylko dlatego, ze Ajax byl po prostu slaby co potwierdzil pozniejszymi meczami w lidze i pucharze Holandii. Nie zmienia to jednak faktu, ze Steaua dala z siebie wszystko w tamtym meczu i na wyzszy poziom niz ten z meczu z Ajaxem Rumunow juz nie stac. Oni ustepuja CHelsea pod kazdym wzgledem.
Mowicie, ze Chelsea wyjdzie rezerwami. I dobrze niech wyjdzie rezerwami. Torres moze nie jest w formie ale wystarczy mu jedno czy dwa dobre podania i sie chlopak przelamie. Lepszy mecz do przelamania z Rumunami niz z Man U gdzie raczej nie zagra. Na wlasnym boiksu Chelsea gra sie ciezko, kibice maja swoje oczekiwania ale tez, sa przeciwko trenerowi (ktory badz co badz zaszedl im za skore). Teraz mecz bedzie bez kibicow ktorzy skanduje &quot;Benitez odejdz&quot;. Teraz Londynczycy skupia sie tylko na graniu. Benitez, tez nie jest idiota i wie, ze jesli zacznie wygrywac mecze (i tu nie jest wazne jakie mecze) to kibice zaczna znowu wspierac druzyne. To jest najlepszy sposob by zdobyc przychylnosc kibicow wiec na 100% nie odpusci. Drugi garnitur Chelsea to tez nie sa frajerzy i grac w pilke potrafia. Sklad na Sparte na wyjezdzie: Mata, Hazard, Lampart, Ramirez - to nie byl 2 sklad. Mysle, ze Chelsea wygra ten mecz pomimo ambitnej postawy gospodarzy. Mam nadzieje, ze wygra roznica 2 goli bo stac ich na.
Moj typ: 2 (1-0) handicap @ 3,8
 
psotnick 893,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Anzhi Makhachkala v Newcastle
(Wynik końcowy)
Typ: Anzhi Makhachkala @ 1.61 bet365 ⛔ 0-0 :;/:
(Suma goli drużyny)
Typ: Anzhi Makhachkala powyżej 1.5 @ 1.80 bet365 ⛔

Anzhi to wicelider ligi rosyjskiej z dwoma punktami straty do CSKA, ale za to 3 punkty przed Zenitem w wyścigu o dwa pierwsze miejsca premiowane występem w Lidze Mistrzów. Właśnie kończy się dług a przerwa zimowa, więc ich ostatnimi występami jest zwycięski dwumecz z Hannoverem w LE. Z kolei Newcastle nie może narzekać na bezczynność. W Premier League idzie im w tym sezonie jak po grudzie, zajmuj ą dopiero 15. miejsce z ledwie 6 punktami przewagi na strefą spadkową. Sroki na tym etapie LE znalazły się dzięki skutecznemu karnemu Sholi Ameobiego w rewanżu z Metalistem, który był jedynym golem tego dwumeczu (0-0 i 0-1). Wprawdzie z powodu długiej przerwy zimowej w rosyjskiej lidze trudno do końca ocenić formę Anzhi, ale trzeba przyznać, że w ostatniej rundzie LE z Hannoverem (3-1 u siebie i 1-1 na wyjeździe) ich gra wyglądała bez zarzutu. Na szczęście już w ten weekend Premier Liga wraca do gry, więc i forma Anzhi powinna być optymalna. Z pewnością ich atutem będzie świeżość jako, że nie musieli grać żadnego oficjalnego meczu w ostatnich dwóch tygodniach. Guus Hiddink ma do dyspozycji również praktycznie wszystkich zawodników. Z kolei Newcastle musi mieć cały czas na uwadze walkę o ligowy byt w Premier League, wobec czego priorytety trenera Srok są dość jasne. Alan Pardew nie zabrał bowiem do Moskwy kilku ważnych graczy: najlepszego strzelca Papissa Cisse, kluczowych pomocników Jonasa Gutierreza, Mathieu Debuchy, Marka Williamsona czy Yoana Gouffrana. Jeśli dodamy do tego absencje kontuzjowanych filarów defensywy w osobach bramkarza Tima Krulla i stopera Fabrizio Colocciniego, to wychodzi na to, że w meczu z Anzhi zobaczymy mocno rezerwowy skład Newcastle. Nie wróży to dobrze drużynie Alana Pardew, dlatego trudno oczekiwać innego wyniku niż wygrana w pełni zmobilizowanych gospodarzy. Dodatkowo wydaje się, że jedna z lepszych obecnie linii ataku w klubowym futbolu (Etoo, Willian) w starciu z osłabioną obroną gości powinna dostarczyć przynajmniej 2 gole.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;o:RelyOnVML/&gt; &lt;o:AllowPNG/&gt; &lt;/o:OfficeDocumentSettings&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt; Tottenham – Inter Milan
Gareth Bale - Tottenham Typ: Will score @ 2.35 tobet ✅ 3-0 :spokodfhgfh: Bale już w 6 minucie ????

Niesamowita forma Walijczyka sprawia, że trudno przejść obok takiego typu. W ostatnich 7 meczach Tottenhamu Bale strzelił aż 9 goli! Nie trafiał tylko w jednym z tych spotkań (Lyon na wyjeździe), zaś 3 razy aplikował dwa gole w jednym meczu. Jeśli spojrzeć tylko na domowe występy na White Hart Lane jest nawet lepiej z 5 golami w ostatnich 3 meczach. Wybitna ostatnio forma Walijczyka każe go stawiać wśród najlepszych futbolistów globu, a tym samym bardzo uprawdopodobniać typ na jego gola w dzisiejszym meczu. Tym bardziej, że jak wszyscy wiemy Bale bardzo dobrze wspomina starcia z Interem. To co wyczyniał przed dwoma laty z obroną nerraazzuri (3 gole i 3 asysty w dwumeczu) można sobie przypomnieć pod tym linkiem. W mojej ocenie Walijczyk obecnie wydaje się być w jeszcze lepszej formie.
&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:WordDocument&gt; &lt;w:View&gt;Normal&lt;/w:View&gt; &lt;w:Zoom&gt;0&lt;/w:Zoom&gt; &lt;w:TrackMoves/&gt; &lt;w:TrackFormatting/&gt; &lt;w:HyphenationZone&gt;21&lt;/w:HyphenationZone&gt; &lt;w:punctuationKerning/&gt; &lt;w:ValidateAgainstSchemas/&gt; &lt;w:SaveIfXMLInvalid&gt;false&lt;/w:SaveIfXMLInvalid&gt; &lt;w:IgnoreMixedContent&gt;false&lt;/w:IgnoreMixedContent&gt; &lt;w:AlwaysShowPlaceholderText&gt;false&lt;/w:AlwaysShowPlaceholderText&gt; &lt;w ???? oNotPromoteQF/&gt; &lt;w:LidThemeOther&gt;PL&lt;/w:LidThemeOther&gt; &lt;w:LidThemeAsian&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeAsian&gt; &lt;w:LidThemeComplexScript&gt;X-NONE&lt;/w:LidThemeComplexScript&gt; &lt;w:Compatibility&gt; &lt;w:BreakWrappedTables/&gt; &lt;w:SnapToGridInCell/&gt; &lt;w:WrapTextWithPunct/&gt; &lt;w:UseAsianBreakRules/&gt; &lt;w ???? ontGrowAutofit/&gt; &lt;w:SplitPgBreakAndParaMark/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignCellWithSp/&gt; &lt;w ???? ontBreakConstrainedForcedTables/&gt; &lt;w ???? ontVertAlignInTxbx/&gt; &lt;w:Word11KerningPairs/&gt; &lt;w:CachedColBalance/&gt; &lt;w:UseFELayout/&gt; &lt;/w:Compatibility&gt; &lt;w ???? oNotOptimizeForBrowser/&gt; &lt;m:mathPr&gt; &lt;m:mathFont m:val=&quot;Cambria Math&quot;/&gt; &lt;m:brkBin m:val=&quot;before&quot;/&gt; &lt;m:brkBinSub m:val=&quot;--&quot;/&gt; &lt;m:smallFrac m:val=&quot;off&quot;/&gt; &lt;m:dispDef/&gt; &lt;m:lMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:rMargin m:val=&quot;0&quot;/&gt; &lt;m:defJc m:val=&quot;centerGroup&quot;/&gt; &lt;m:wrapIndent m:val=&quot;1440&quot;/&gt; &lt;m:intLim m:val=&quot;subSup&quot;/&gt; &lt;m:naryLim m:val=&quot;undOvr&quot;/&gt; &lt;/m:mathPr&gt;&lt;/w:WordDocument&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 9]&gt;&lt;xml&gt; &lt;w:LatentStyles DefLockedState=&quot;false&quot; DefUnhideWhenUsed=&quot;true&quot; DefSemiHidden=&quot;true&quot; DefQFormat=&quot;false&quot; DefPriority=&quot;99&quot; LatentStyleCount=&quot;267&quot;&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;0&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Normal&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;9&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;heading 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 7&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 8&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; Name=&quot;toc 9&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;35&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;caption&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;10&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; Name=&quot;Default Paragraph Font&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;11&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtitle&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;22&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Strong&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;20&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;59&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Table Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Placeholder Text&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;1&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;No Spacing&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Revision&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;34&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;List Paragraph&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;29&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;30&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Quote&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 1&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 2&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 3&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 4&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 5&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;60&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;61&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;62&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Light Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;63&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;64&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Shading 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;65&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;66&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium List 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;67&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 1 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;68&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 2 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;69&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Medium Grid 3 Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;70&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Dark List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;71&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Shading Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;72&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful List Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;73&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; Name=&quot;Colorful Grid Accent 6&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;19&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;21&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Emphasis&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;31&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Subtle Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;32&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Intense Reference&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;33&quot; SemiHidden=&quot;false&quot; UnhideWhenUsed=&quot;false&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;Book Title&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;37&quot; Name=&quot;Bibliography&quot;/&gt; &lt;w:LsdException Locked=&quot;false&quot; Priority=&quot;39&quot; QFormat=&quot;true&quot; Name=&quot;TOC Heading&quot;/&gt; &lt;/w:LatentStyles&gt; &lt;/xml&gt;&lt;![endif]--&gt;&lt;!--[if gte mso 10]&gt; &lt;style&gt; /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:Standardowy; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:&quot;&quot;; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:&quot;Calibri&quot;,&quot;sans-serif&quot;; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin;} &lt;/style&gt; &lt;![endif]--&gt;
 
homel 918

homel

Użytkownik
Moj typ: 2 (1-0) handicap @ 3,8[/quote]
Rozumiem, ze Chelsea nie gra wysmienitego futbolu ale mysle, ze kazdy kto ogladal chocby jeden mecz Steauy wie, ze to druzyna ktorej brak jest umiejetnosci pilkarskich. Opieranie sie na statystykach moze sie srogo zemscic. W meczu z Ajaxem wcale nie byli lepsi. Ajax w ostatnich kilku meczach przezywal spory kryzys strzelecki. Wtedy stawialem, na Steaua, ze ogra Ajax ale tylko dlatego, ze Ajax byl po prostu slaby co potwierdzil pozniejszymi meczami w lidze i pucharze Holandii. Nie zmienia to jednak faktu, ze Steaua dala z siebie wszystko w tamtym meczu i na wyzszy poziom niz ten z meczu z Ajaxem Rumunow juz nie stac. Oni ustepuja CHelsea pod kazdym wzgledem.
Mowicie, ze Chelsea wyjdzie rezerwami. I dobrze niech wyjdzie rezerwami. Torres moze nie jest w formie ale wystarczy mu jedno czy dwa dobre podania i sie chlopak przelamie. Lepszy mecz do przelamania z Rumunami niz z Man U gdzie raczej nie zagra. Na wlasnym boiksu Chelsea gra sie ciezko, kibice maja swoje oczekiwania ale tez, sa przeciwko trenerowi (ktory badz co badz zaszedl im za skore). Teraz mecz bedzie bez kibicow ktorzy skanduje &quot;Benitez odejdz&quot;. Teraz Londynczycy skupia sie tylko na graniu. Benitez, tez nie jest idiota i wie, ze jesli zacznie wygrywac mecze (i tu nie jest wazne jakie mecze) to kibice zaczna znowu wspierac druzyne. To jest najlepszy sposob by zdobyc przychylnosc kibicow wiec na 100% nie odpusci. Drugi garnitur Chelsea to tez nie sa frajerzy i grac w pilke potrafia. Sklad na Sparte na wyjezdzie: Mata, Hazard, Lampart, Ramirez - to nie byl 2 sklad. Mysle, ze Chelsea wygra ten mecz pomimo ambitnej postawy gospodarzy. Mam nadzieje, ze wygra roznica 2 goli bo stac ich na.
Moj typ: 2 (1-0) handicap @ 3,8
Sparta Praga slabsza od Steauy a jak się męczyła Chelsea z nimi ? Na moje remis mogą na wywalczyć gospodarze, nic dobrego nie wroze Chelsea. Bez motywacji, bez napastnika, troche mniej szczescia i mogliby nie awansowac z SPARTA PRAGA! Widziałem rowniez typy na Zenit, wg mnie Basel postawi ciezkie warunki u siebie, dobrze zorganizowana ekipa , lepiej nad bts tam pomyslec. Zenit na wyjazdach nie najlepszy.
 
madman01 12,5K

madman01

Użytkownik
Steaua Bukareszt - Chelsea Londyn
1:0
Zdecydowany lider ligi rumuńskiej zagra z czwartą drużyną angielskiej premier league. Faworytem wydaje się Chelsea, ale według mnie to będzie cięzki mecz dla The Blues. Chelsea już miała kłopoty w poprzedniej rundzie ze Sparta Praga, ale ostatecznie udało jej się tak jak rumunom awansowac do kolejnej rundy. Mi się wydaje że Chelsea nie bierze na poważnie LE, bardziej bedzie jej zależało dostać sie do następnej edycji LM. Dodatkowo mają wazny mecz z United w FA i mysle ze nie beda chcieli go odpuscic. Sklad Anglikow nie napawa optymizmem na mecz z Rumunami. Brak w formacji defensywnej Luiza i Ivanovica, czy tez A. Cole&#39;a będzie sporym osłabieniem. Tak jak i w formacji ofensywnej brak Ramiresa i Mosesa. Z takim zestawieniem cięzko będzie uzyskać korzystny wynik, a tym bardziej zapewnić sobie awans w pierwszym meczu. Mecz napewno nie łatwy do wytypowania dlatego stawiam dość asekuracyjne typy.
Przewidywane składy:
Steaua:Tatarusanu – Latovlevici, Chiriches, Gardos, Rapa – Tanase, Bourceanu, Pintilli – Chipciu, Rusescu, Popa
Chelsea: Cech - Bertrand, Terry, Cahill, Azpilicueta - Mikel, Lampard - Hazard, Oscar, Benayoun - Torres

Moje typy na ten mecz:
Steaua strzeli: 1,44✅
Obie strzelą: 1,73⛔
lub Steaua 1X : 1,75✅
Bukmacher: Betsson
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
sieku 31

sieku

Użytkownik
Anzhi Makhachkala - Newcastle United 0:0 ⛔
Typ: 1
Kurs: 1,60
Buk: Bwin

Analiza:
Jest to moim zdaniem najpewniejszy mecz tej rundy LE. Rosyjska drużyna spisuje się wyśmienicie - w lidze jest na 2 miejscu a w poprzedniej rundzie LE odprawiła z kwitkiem Hannover. Mają kim grać - Boussofa, Traore, S.Eto i dobrze to wykorzystują. Patrząc na statystyki widać, że własne boisko jest ich atutem.
Inaczej sprawa ma się z Newcastle. W lidze koczują na dole tabeli mając zaledwie 10 oczek od ostatniego miejsca. W zimowym oknie transferowym pozbyli się do Chelsea swojego najlepszego napastnika Ba Demba co tylko bardziej ich osłabiło. W poprzedniej rundzie LE ledwo wyeliminowali M.Charków [0-0; 0-1] a wcześniej wyszli z grupy na drugim miejscu wyprzedzając Maritimo i Brugge z bilansem zaledwie 2 zwycięstw!
Na domiar złego grają na wyjeździe... Wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują na to że Anglicy polegną - aż zbyt oczywiste mi się to wydaję ale jednak po kursie 1.6 myślę że warto zaryzykować.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom