>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

1/8 finału LE - rewanż - 15.03.2012 - czwartek

Status
Zamknięty.
TommyTSW 53,1K

TommyTSW

Forum VIP
Miałem przyjemność oglądać parę występów Bilbao na własnym stadionie i powiem że grali bardzo solidną piłkę, ich gra w Manchesterze to nie był jakiś zbieg okoliczności, u siebie grają naprawdę miodzik, nie wiem jak tam postawa United czy im zależy na tym pucharze, oni to chyba już myślą o utrzymaniu stołeczka w PL, tak czy dzisiaj myślę że Win dla Bilbao bez kalkulacji Solidna Piłka vs Brak zaangażowania.Co do rywali zza miedzy to wcale się nie zdziwię jak będzie powtórka Bayernu z Basel, City raczej poważniej podejdzie do tego pucharu, przecież nie grali w nich znowu tak często.Do tego możemy dodać Czerwoną karteczkę.Sporting przedstawiać nie trzeba, sporo w ostatnich tygodniach o nich pisano, jedynie co mogą zrobić w Manchesterze to postawić autobus, jedyny ich atut którym mogą coś zdziałać to ostra i prowokacja gra, w innym wypadku to widzę sajgon w szesnastce i worek bramek, choć w takim wypadku nerwy też mogą puścić.

Bilbao-Man.Utd 1@ 2.7 all
Man.City-Sporting-Red Card@ 4.25 betsafe
 
dzipkis 897

dzipkis

Użytkownik
Spotkanie : Manchester City - Sporting Lisbona 3:2 ⛔
Typ : Manchester City wygra do zera
Kurs : 1,85
Bukmacher : bet-at-home


Na dzień dzisiejszy wybrałem taki typ, który moim zdaniem ma duże szanse powodzenia. Gospodarze w końcu złapali lekką zadyszkę czego efektem są dwie porażki z rzędu, a na dodatek nie strzelili w tych meczach ani jednego gola co Manchesterowi nie przytrafiło się od dłuższego czasu. Natomiast myślę, że margines błędu został już wyczerpany dlatego w tym meczu liczę, że The Citizens ponownie pokażą nam futbol, do którego nas przyzwyczaili przez ostatnie miesiące. Podopieczni Roberto Manciniego rewelacyjnie spisują się przed własną publicznością co jest kolejnym argumentem, który przemawia za tym typem. Do tej pory w Premier League ekipa z Etihad Stadium rozegrali trzynaście spotkań i wszystkie wygrali (!) notując przy tym imponujący wynik bramkowy 42:6. W fazie grupowej LM również dobrze im szło na własnym stadionie, ograli Bayern 2:0 oraz Villareal 2:1, z kolei z Napoli podzielili się punktami remisując 1:1. Niestety słabsza gra na wyjazdach spowodowała, że City gra w tym sezonie w LE, w której niewątpliwie jest uważane za jednego z głównych faworytów do końcowego zwycięstwa. W pierwszej rundzie gładko odprawili mistrza Portugalii FC Porto wygrywając najpierw na Estadio do Dragao (2:1), a tydzień później w bardzo ładnym stylu zdemolowali ich aż 4:0. Widać, że Sporting powoli wychodzi z dołka (ostatnie zwycięstwo z City 1:0 oraz z Guimaraes 5:0) natomiast nie widzę tutaj większych szans o ile wicelider Premiership zagra na swoim poziomie.
 
przepowiednik 6

przepowiednik

Użytkownik
Mam nadzieje, ze wszyscy ktorzy postawili dzisiaj na ManU, dostana przyslowiowego &quot;klapsa&quot; od Bilbao ( co bedzie na plus dla mnie ;) ). Po pierwszym mezcu widac jak Bilbao zagra, ataka od pierwszych minut ! To nie jest druzyna ktora sie w obronie zamknie.Tym bardziej na wlasnym boisku. Graja bardzo przyjemna dla oka pilke! Licze na duzo bramek, mnostwo emocji i wygrana Bilbao :)
 
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Skład United to tragedia dziś i powiem szczerze że będę miło zaskoczony jak United ugra coś konkretnego
________________________
Edit Groven: Racja... ale mógłbyś go podać, zamiast pisać suche posty...
Przed momentem poznaliśmy skład Manchesteru United i Athletic Bilbao na dzisiejszy mecz w ramach Ligi Europejskiej.
Początek spotkania na San Mamés o godzinie 19:00.
Athletic Bilbao: Iraizoz - Aurtenetxe, Amorebieta, Iturraspe, Llorente, De Marcos, Susaeta, Iraola, Muniain, Herrera, Martinez.
Ławka rezerwowych: Raul, Toquero, San Jose, Lopez, Perez, Ekiza, Gomez.
Manchester United: De Gea - Evra, Ferdinand, Evans, Rafael - Young, Giggs, Carrick, Cleverley, Park - Rooney.
Ławka rezerwowych: Amos, Smalling, Chicharito, Welbeck, Fabio, Scholes, Pogba.
źródło: http://www.devilpage.pl/index/news/komentarze/30069/sklady-athletic-bilbao-vs-manchester-united/
 
psm 921

psm

Użytkownik
VS

15.03 godz:19:00
PSV-Valencia
typ-2⛔(1-1)
kurs 3,03
tobet

A ja konsekwentnie na Valencje.Tydzien temu powinni wygrac z PSV chyba z &quot;szostke&quot; tymczasem nie wykorzystywali &quot;setek&quot; i sie zemscilo,Holendrzy strzelili 2 bramki w koncowce i nie sa zupelnie bez szans w rewanzu.Ale czy aby na pewno?Zmiana trenera to zawsze cos nowego,ale nie wiadomo czy lepszego.Jak by nie patrzec pilkarze z Eindhoven sa w oplakanej formie.Obecnosc na boisku takich pilkarzy jak Marcelo daje mi pewnosc ze beda bledy,pilkarz ten wyroznial sie w Wisle,ale klase wyzej juz nie blyszczy.Valencia w lidze znow zaliczyla wpadke ale po dobrym spotkaniu zremisowala 2-2 z Mallorca,mozna by rzec ze troche pechowo bo w spotkaniu tym strzelali na bramke przeciwnika az 23 krotnie.Dzis zabraknie zawieszonego za kartki Soldado,upatruje w tym szanse dla ktoregos ze zmiennikow,ktory na pewno bedzie chcial sie wykazac.Podsumowujac licze ze probujace odrobic straty PSV bedzie narazac sie na szybkie kontry po ktorych straci bramke a wtedy mecz sie ulozy dla Hiszpanow.
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Spotkanie: Olympiakos Pireus - Metalist Kharkiv
Typ: Metalist Kharkiv powyżej 1,5
Kurs: 4.00
Bukmacher: Bet365
Stawka: 2/10
Rezultat:
Analiza: Rewanżowe spotkanie pomiędzy Greckim - Olympiakosem Pireus i Ukraińskim - Metalistem Kharkiv. W pierwszym spotkaniu wygrała ekipa z Pireusu. Oglądałem to spotkanie i uważam, że wynik w pełni nie odzwierciedla przebiegu tego meczu, gdyż to drużyna Metalistu grała znacznie lepszą piłkę i mimo, że obie ekipy oddały prawie tyle samo strzałów na bramkę, to podopieczni Myron Markevych mogli wyjść z tego spotkania zwycięsko jednak zabrakło szczęścia. Dziś muszą postawić wszystko na jedną kartę, nie będzie to łatwe zadanie gdyż Grecja nigdy nie należała do łatwych terenów. Jednak jeśli mam być szczery to Metalist pomimo braku Cristaldo (20/7) i Edmara (19/3) jest w stanie powalczyć o awans, tym bardziej, że od początku Ligi Europejskiej na wyjazdach potrafili ugrać niezłe wyniki.
4:0 na wyjeździe w kwalifikacjach z Sochaux.
2:1 z Austria Wiedeń
4:1 przeciwko Malmo
1:1 z AZ Alkmaar
i ostatnia wygrana 4:0 przeciwko Salzburgowi w 1/16.
Grecy zagrają dziś bez Melberga (18/2), który jest jednym z podstawowych obrońców.
Zapowiada się bardzo ciekawe spotkanie i myślę, że to co nie udało się Metalistowi na własnym boisku, uda się osiągnąć w Grecji. Jeżeli szybko strzelą bramkę na 1:0, wszystko może się obrócić o 180 stopni.
Wierzę w podopiecznych Myron Markevych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
żałuję dziś gry na United. Od teraz czekam na składy przed złożeniem zakładów. United znowu na chodzonego. Jako kibic czuje się oszukany zapowiedziami przez nawet minutę nie widziałem na boisku United które kocham. Teraz liczę na jedno 20. jak tu zawiodą to będę załamany. Szkoda jednego faktu że dziś wróciłem do gry jednak trzeba odpuścić wszelkie turnieje bo to tylko straty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
przepowiednik 6

przepowiednik

Użytkownik
Charkow wszedl!
Chcialem tylko wszystkim zainteresowanym przekazac, ze wynik w pryzmacie meczu strasznie niesprawiedliwy! To druzyna Olympiakosu prowadzila gre! Charkow troche bez pomyslu. I to przez cale spotkanie (procz jednego slupka). Dodatkowo nie zdolali zamienic przypadkowego karnego (w 77minucie) na 1:1. Sadzilem, ze jest juz po meczu az tu nagle dwie brameczki nie wiadomo skad ! Mecz z emocjami w koncowce ! Do teraz siedze caly spocony !
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
bo86bo 7,1K

bo86bo

Użytkownik
Bardzo fajne doświadczenie dziś. Grałem bez emocji na awans Schalke i dali radę. Szukałem na siłę czegoś z meczu United i 2 razy plecy. A żałuję najbardziej nie pogrania na powyżej 3 kartki dla City. Cóż bywa i tak brawa dla wygranych i jedziemy dalej. Jutro też jest dzien!

Glory glory Man United!
 
miki9971 1,9K

miki9971

Użytkownik
Charkow wszedl!
Chcialem tylko wszystkim zainteresowanym przekazac, ze wynik w pryzmacie meczu strasznie niesprawiedliwy! To druzyna Olympiakosu prowadzila gre! Charkow troche bez pomyslu. I to przez cale spotkanie (procz jednego slupka). Dodatkowo nie zdolali zamienic przypadkowego karnego (w 77minucie) na 1:1. Sadzilem, ze jest juz po meczu az tu nagle dwie brameczki nie wiadomo skad ! Mecz z emocjami w koncowce ! Do teraz siedze caly spocony !
Szkoda, że nie widziałeś spotkania na Ukrainie... Tam to dopiero padł, niesprawiedliwy wynik... Wczoraj od około 70 minuty, Olympiakos nie istniał. Kharkiv prowadziło grę..
 
przepowiednik 6

przepowiednik

Użytkownik
Szkoda, że nie widziałeś spotkania na Ukrainie... Tam to dopiero padł, niesprawiedliwy wynik... Wczoraj od około 70 minuty, Olympiakos nie istniał. Kharkiv prowadziło grę..
Oj widzialem, widzialem. To prawda co piszesz, dlatego postawilem tez w tym meczu na Charkow.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Byłem na meczu City - Sporting i powiem wam że widziałem jakby dwie drużyny gospodarzy.W pierwszej połowie wyglądało to tak jakby olali ten puchar a w drugiej kapitalne odrodzenie i gonitwa wyniku.Gdyby było tak jeszcze z około 10 minut więcej meczu po bramce na 3-2 to pewnie wpadła by ta 4.Co najlepsze wszystkie bramki padły na tą bramkę za którą siedzieliśmy ???? a to co wyprawia tam Aguero to jakaś masakra choć wiem że wcczoraj zagrał tak na 70% swoich możliwości.Na kilkunastu meczach już byłem ale takiego wariata jak on jeszcze nie widziałem ????
 
M 0

magicbox

Użytkownik
A ja głupi wierzyłem w finał Manchester City - Manchester United.
Bilbao było lepsze tu nie ma o czym rozmawiać, a co do City to szkoda, bo wczoraj ładnie podgonili jednak zabrakło im jednego gola.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom