>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

1/8 finału LE - 17 marca [czwartek] - REWANŻE

Status
Zamknięty.
groven 2,2K

groven

Forum VIP
1/8 finału LE - 17 marca
Mecze rewanżowe

Wyniki pierwszych meczów 1/8 finału:

Dynamo Kijów - Manchester City 2:0 (1:0)

1:0 Andriej Szewczenko 25&#39;
2:0 Oleg Gusiew 77&#39;

Bayer Leverkusen - Villarreal 2:3 (1:1)

1:0 Michal Kadlec 33&#39;
1:1 Giuseppe Rossi 42&#39;
1:2 Nilmar 70&#39;
2:2 Gonzalo Castro 72&#39;
2:3 Nilmar 90&#39;

Sporting Braga - Liverpool 1:0 (1:0)

1:0 Alan 18&#39; (karny)

Benfica Lizbona - Paris St. Germain 2:1 (1:1)

0:1 Peguy Luyindula 15&#39;
1:1 Maximiliano Pereira 42&#39;
2:1 Franco Jara 82&#39;

Twente Enschede - Zenit St. Petersburg 3:0 (1:0)

1:0 Luuk de Jong 25&#39;
2:0 Denny Landzaat 56&#39;
3:0 Luuk de Jong 90&#39;

Ajax Amsterdam - Spartak Moskwa 0:1 (0:0)
0:1 Alex 57&#39;

CSKA Moskwa - FC Porto 0:1 (0:0)

0:1 Fredy Guarin 70&#39;

PSV Eindhoven - Glasgow Rangers 0:0
Zachęcam do dyskusji oraz podawania Typów na wyżej wymienione spotkania
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP


Glasgow Rangers - PSV Eindhoven 0:1

Typ: awans Glasgow Rangers
Kurs: 2.25


Rangersi stawiają na defensywę w tym sezonie w rozgrywkach na arenie międzynarodowej z pozytywnym skutkiem. Teraz krótka lekcja historii. Już grając w Lidze Mistrzów wyniki na własnym stadionie były bardzo zaskakujące. Oczywiście dość pozytywnie zaskakujące. Rangers - Bursaspor 1:0, Rangers - Valencia 1:1, Rangers - Man. United 0:1. Potem wielki mecz na szczycie w Scottish Premier League 2010/2011 z Celtikiem i wynik 0:2 dla gości. Jedziemy dalej 1/16 Ligi Europejskiej Rangers - Sporting Lizbona 1:1. Awans Rangersów do kolejnej fazy. Wielka radość w zespole i przyszedł czas na PSV. Pierwszy mecz 0:0! Albo ja jestem ślepy, albo Rangers nie notuje overów w meczach o wysoką stawkę grając na własnym stadionie. Ale statystyki nie kłamią. Już się domyślam jaki będzie scenariusz na Ibrox Stadium. W ciemno mogę dać 0:0 do przerwy, albo under 2,5 gola w całym meczu. Można się śmiało decydować na to drugie po kursie 1.70! Druga pozycja w tabeli Rangersów za Celtikiem nikogo raczej nie dziwi. Trzy ostatnie ligowe mecze wygrane przez The Gers, tracą zaledwie jednego gola. Defensywa gospodarzy jest bardzo zmasowana i niezwykle trudno się gra przeciwko Rangersom. Teraz co nieco o gościach PSV. Na papierze to oni wydawali się być faworytem, jednak nie do końca tak się okazało. PSV wprawdzie lideruje w Dutch Eredivisie 2010/2011, choć jak na lidera zwycięstwa przychodzą im z wielkim trudem, a ich przewaga nad drugim Twente Enschede stopniała do jednego punktu. Wymęczony remis w ostatniej kolejce z Nijmegen 2:2. W poprzedni weekend ledwo wygrali 3:2 u siebie z broniącym się przed spadkiem Excelsior. Chodzi mi po głowie awans Rangersów. Stare porzekadło piłkarskie mówi, że u siebie się nie odpada. Wynik 0:0 premiuje na chwilę obecną bardziej PSV. Czemu? Wystarczy jedna bramka i awans mają w kieszeni. Ale... strzelić gola gospodarzom w obecnej formie to nie lada wyczyn. Przez &#39;90 minut PSV nie mogło sforsować obrony Rangersów grając u siebie! Czy większe prawdopodobieństwo na to mają grając w Szkocji? Optymiści holenderskiej piłki uważają nadal, że tak. Ja upatruje tutaj wymęczonego po raz kolejny awansu Szkotów. Nie wiem jak oni to zrobią, ale mam przeczucie że 1/4 LE będzie należała do nich. Przed pierwszym spotkaniem gdzieś wyczytałem pewną opinię, że PSV jeśli marzy o grze w 1/4 to muszą pierwszy mecz wygrać, a najlepiej nie stracić bramki u siebie, gdy im się to nie uda, to Rangers ich wykiwa. Strasznie spodobała mi się ta opinia i idę za ciosem. Fanatyczni kibice Rangersów wypełnią stadion po brzegi i zgotują prawdziwe piekło PSV. W takich warunkach nie da się awansować.



CF Villarreal - Bayer Leverkusen
2:1

Typ: suma bramek : -3.5
Kurs: 1.45
Pierwszy mecz pokazał, że odbywa zespoły dysponują ogniem z przodu. Ale czy wiedząc jakie błędy popełnili defensorzy w pierwszym meczu, popełnią je po raz drugi z rzędu? Wydaje mi się, że nie. Kibice aż 5 goli zobaczyli w pierwszym meczu. Teraz buki spodziewają się takiego samego strzelania jak to miało miejsce na BayArena. Ja nieco chłodniej do tego podchodzę. Aptekarze na wyjazdach czują się nieco inaczej niż u siebie. W lidze pokonali na wyjeździe 0:1 Mainz. Mecz do &#39;82 minuty wyglądał bardzo nudnie i przy wyniku 0:0, gola dla Bayeru zdobył Renato Augusto De Oliveira. Gdzie się podziała ta werwa Aptekarzy? A może już myślami są przy meczu z Hiszpanami? Villarreal mając taką zaliczkę w postaci 3 strzelonych bramek na wyjeździe, nie rzuci się do ataku. Jest to zupełnie wykluczone. Będzie przyjmował raczej niemców na własnej połowie, wyprowadzając kontry. A czy Bayer strzeli ponad 3 gole gospodarzom na ich stadionie? Odpowiedź sama ciśnie się na usta. Zaryzykowałbym under -2,5 gola po solidnym kursie 2,15, lecz bez szaleństwa z czystym sumieniem, mogę zaproponować dużo bezpieczniejsze rozwiązanie z underem -3,5 gola. Villareal od 5 lutego zanotował aż trzy porażki i tylko dwa razy wygrał. Mimo tego, dzięki udanemu rozpoczęciu sezonu, wciąż zajmuje czwartą pozycję w lidze z przewagą aż dziewięciu punktów nad piątym w tabeli Athletic Bilbao. Widać, że nie najlepiej dzieje się w zespole żółtej łodzi podwodnej. W takim przypadku lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu. Mam tu na myśli bronienie korzystnego wyniku wywiezionego z Niemiec, niż atakowanie i narażanie się na utraty bramek. A to jak najbardziej sprzyja mojemu typowi.Villareal w poprzedniej rundzie wyeliminował silne Napoli, co tylko świadczy o olbrzymim potencjale i nie można o tym zapomnieć przystępując do tego meczu. W barwach Villarreal dość dobrze pogrywa sobie Giuseppe Rossi, którego partnerem w ataku jest Brazylijczyk Nilmar z 11 bramkami na koncie. W pomocy wiecznie młody i waleczny Marcos Senna, natomiast zawodnikiem na którego można zawsze liczyć jest Hiszpan Borja Valero, którego w grze defensywnej zabezpiecza Bruno. Na El Madrigal w Hiszpanii będzie atakował Bayer nie mający nic w tej chwili do stracenia. Mecz natomiast nie powinien stać na wysokim piłkarsko poziomie. Dużo fauli, przetrzymywania piłki ze strony Villarreal oraz spowalnianie gry, w konsekwencji wynik 0:1 lub 0:2 dla gości. Nawet niech będzie 0:3.. Typ i tak wtedy wchodzi ???? W pierwszym meczu Bayer grając u siebie miał przewagę ponad 70% posiadania piłki! A mimo to przegrał.

Tym razem zamiast ataków Villarreal będzie skonsolidowany mur

 
madman01 13,6K

madman01

Użytkownik
FC PORTO - CSKA MOSKWA
Wyprawa portugalczyków do Moskwy zakończyła się szczęsliwie. Podopieczni Andre Villasa-Boasa odnieśli ważne zwycięstwo na trudnym terenie i w optymistycznych nastrojach mogą przystąpić do rewanżu w Portugalii. Porto podtrzymało tradycję i tak jak w dwóch dotychczas rozegranych w Moskwie spotkaniach pokonało CSKA i nie straciło bramki. W pierwszym meczu sytuacji bramkowych nie brakowalo, portugalczykom udało się wykorzystać jedna z nich i dlatego stawia to ich w korzystnej sytuacji przed rewanzem. Dobrze dysponowany Helton, sytuacje jakie mial Sapunaru moze wrozyc dobry mecz na Estadio Dragao. Druzyny Portugalskie są bardzo silne na wlasnym terenie o czym przekonal się Liverpool, Arsenal czy nasz polski klub Lech Poznan. FC Porto praktycznie zapewnilo sobie mistrzostwo Portugalii gdyz ma nad drugą Benfica ąz 13 oczek przewagi, w lidze nie przegralo dotychczas zadnego meczu, wiec moze spokojnie sie skoncentrowac na lidze ueropejskiej. CSKA w 1/16 miala problemy z przecietnym PAOK-iem Saloniki, Porto uporalo sie z silniejszym rywalem FC Sevilla. W ostatniej kolejce ligi Portugalskiej natomiast zwyciezyli na wyjezdzie z Uniao Leira, odnoszac 11 ligowe zwyciestwo z rzedu. Co wazne FC porto jest w trakcie sezonu i ich gra wyglada dobrze, natomiast CSKA dopiero zaczyna sezon wiec forma moze byc jeszcze nie najlepsza, co ma kluczowe znaczenie. Stawiam na zwycięstwo Smoków po kursie 1,50

Typ:1
Wynik: 2:1 :pLUS:
kurs: 1.50

Bukmacher: Betclic
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
tbm 642

tbm

Forum VIP
Co wazne FC porto jest w trakcie sezonu i ich gra wyglada dobrze, natomiast CSKA dopiero zaczyna sezon wiec forma moze byc jeszcze nie najlepsza, co ma kluczowe znaczenie. Stawiam na zwycięstwo Smoków po kursie 1,50
Popieram typ na FC Porto.
W tym sezonie bardzo dobrze poukładana drużyna. Wszystkie &#39;mechanizmy&#39; funkcjonują na bardzo wysokim poziomie. Do tego rywal CSKA Moskwa to już nie ta drużyna co przed kilkoma laty. Wiele na to wskazuje, że ten sezon dla CSKA będzie gorszy - drużyna jest przebudowywana, aczkolwiek posiada niezwykle groźny duet napastników Doumbia-Wagner Love. Jednakże to moim zdaniem za mało aby coś ugrać na Estadio Dragao.
===
Ciekawie wygląda typ na Zenit St.Petersburg. Kurs ok 1,60 jest moim zdaniem do zaakceptowania. Twente ma zapas 3 bramek z pierwszego spotkania, ale Zenit dysponuje takim potencjałem, że jest w stanie ten wynik podgonić. Może nie będzie srogiego rewanżu i awansu Rosjan, ale z pewnością są w stanie wygrać.
W podświadomości Twente będą te trzy bramki przewagi i nie sądzę aby ruszali ze szturmowymi atakami na Zenit. Zupełnie odmiennie Rosjanie, którzy powinni zaatakować od pierwszej minuty. Sytuacja kadrowa w Zenicie poprawiła się i do rewanżu przystępują żądni zwycięstwa. Uważam, że je odniosą aczkolwiek do awansu może trochę zabraknąć.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Manchester City - Dynamo Kijów
1:0 ✅
Moja propozycja:
Manchester (około 1.45)
Miałem napisaną analizę na mecz Manchesteru z Dynamem niestety złośliwość rzeczy martwych i po analizie nie ma śladu... Ale cóż, spróbuje już krótko jeszcze raz coś napisać. W pierwszym spotkaniu doszło do małej niespodzianki ponieważ gospodarze tamtego pojedynku pokonali utytułowany klub z Anglii 2:0 i dzięki temu wydaje się, że przed rewanżem są w komfortowej sytuacji. Można próbować przewidzieć taktykę na to spotkanie czyli uważna gra w defensywie i próbowanie odgrywać się kontratakami. Jednak goście nie mogą zapominać, że Manchester u siebie nie zwykł przegrywać. W pucharze wygrał jedenaście z piętnastu spotkań. Mimo to Dynamo nie stoi na straconej pozycji. W LE prezentują się bardzo dobrze. Od siedmiu spotkań nie zaznali smaku porażki (z czego aż 6 wygrali. między innymi 4:0 z Besiktasem). Na niekorzyść przemawiają jedynie statystyki spotkań rozegranych w Anglii. W dziewięciu meczach wyższość rywali musieli uznać aż 8 razy. Jednak to tylko historia, jak będzie jutro przekonamy się dopiero po ostatnim gwizdku. Ja jednak skłaniam się ku gospodarzom. To im będzie zależeć na tym by jak najszybciej zdobyć gola, który nie da im nawet dogrywki. Dlatego będą musieli zagrać ofensywnie. Oczywiście mogą stracić bramkę po kontrze, lecz mimo to uważam, że to The Citizens będą cieszyć się z końcowego zwycięstwa. A czy ono da awans, to już inna sprawa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ostatecznie wybrałem dwa typy, choć Porto również wygląda ciekawie.
Zenit St.Petersburg - Twente @ Zenit - 1,60 w Tobet 2:0 ✅
W pierwszym meczu sporo sytuacji z obu stron, ale skutecznością popisali się piłkarze Twente, którzy mają aż trzy bramki przewagi! Nie jestem przekonany czy Zenit zdoła odrobić straty w rewanżu, ale jestem zdania, że pewnie ten mecz wygra.
Na Petrovski Stadion w Lidze Europejskiej Zenit w tym sezonie tylko wygrywa. Anderlecht, AEK, Hajduk i Young Boys już tutaj przegrywały. Czas na Twente ;)
Dobra wiadomość to powrót do pełni zdrowia Kerzakhova i Bukharova. Kerzakhov w Enschede wszedł tylko na ostatnie 5 minut, a Bukharov w ogóle nie znalazł się w kadrze meczowej. Na plus również fakt, ze Zenit dobrze zaczął sezon w lidze od wyjazdowego zwycięstwa 1:0 nad Terekiem. Minusem ciągły brak kontuzjowanych Hubocana i Semaka.
Siła ofensywna Zenitu jest jednak bardzo duża. Trener Spaletti zachowuje wiarę nawet w awans! Danny, Lazović, Kerzakhov - to zawodnicy, którzy mogą przesądzić o losach spotkania. Zenit powinien ruszyć do zdecydowanych ataków i moim zdaniem pewnie ten mecz wygra. Petrovski Stadion to ich duży atut.

Liverpool - Sporting Braga
@ Liverpool - 1,45 0:0 ⛔
Kenny Dalglish wierzy w magię Anfield Road. Wierzy, że po raz kolejny atmosfera stadionu będzie na tyle pomocna iż uda się awansować do kolejnej rundy. Zadanie z jednej strony trudne, ponieważ nie może grać Suarez, a kontuzjowany jest kapitan Gerrard. Szansę gry od pierwszej minuty może jednak otrzymać Carroll, który w pierwszym meczu po wejściu sprawiał mnóstwo problemów obrońcom Bragi.
Liverpool powinien zagrać konsekwentnie, wykorzystując przewagę Carrolla. Do tego walczak Kuyt i dobrze dysponowany w ostatnich miesiącach Meireles z Lucasem, który marzy o zdobyciu trofeum z The Reds. Uważam, że gospodarze wyjdą z tego starcia zwycięsko. Braga raczej obierze taktykę defensywną, ale Liverpool i tak dopnie swego. Jednakże typuję zwycięstwo Liverpoolu w regulaminowym czasie - nie wykluczam ewentualnej dogrywki.
Grane jako AKO: 2,32
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
typer36 456

typer36

Użytkownik
wg mnie Dynamo powinno spokojnie przejść. jak strzelą bramkę, to wg mnie pozamiatane. Nie wierzę, że tak ułożony zespół da sobie wbić 4 gole. Jeśli nie strzelą, a na CofMS nie łatwo o bramkę to sprawa ma się już nieco gorzej... ja zobaczę początek meczu i nastawienie z jakim wyjdą Ukraińcy. Bo jak będą się rozpaczliwie bronić to może być nie wesoło. Jak będzie wyglądało pozytywnie to przyłożę w 1,35 na awans

inna sprawa to trochę nie rozumiem pewności w typ na Porto. W Moskwie CSKA spokojnie mogło wygrać, raz bardzo skrzywdził ich sędzia nie uznając bramki po niby spalonym. Sevilla już pokazała, że na Dragao można powalczyć
 
ukasz77 41

ukasz77

Użytkownik
tak w ramach ciekawostki.Jesli chcecie zagrać Zenit weźcie pod uwagę ze podobno dziś rano w wypadku samochodowym zgineła żona bramkarza Zenitu Małafiejewa który pewnie nie zagra i jakiś wpływ na drużynę będzie miało to.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Różne ciekawostki dotyczące dzisiejszych meczów w LE zebrane po części ze strony uefa.com. Może komuś sie przyda

LIVERPOOL - BRAGA
Liverpool have not lost in ten European home ties (nine wins and a draw) since a 2-1 UEFA Champions League group stage defeat by ACF Fiorentina on 9 December 2009.
Liverpool&#39;s 17 games against Portuguese clubs have ended W8 D4 L5 (W6 D1 L1 at home).
RANGERS- PSV
-Rangers&#39; record against PSV contrasts with their overall record against Dutch opponents, which reads W4 D4 L7 (W1 D3 L2 in Glasgow).
-PSV have never won a game against a Scottish side. Their overall record against Scottish opponents reads W0 D3 L4 (W0 D2 L1 in Scotland).

ZENIT - TWENTE
-Tragedia w Zenicie, żona bramkarza Małafiejewa w dniu dzisiejszym nad ranem miała śmiertelny wypadek samochodowy! Oczywiście nie zagra on w tym meczu. Zastąpi go Yuri Zhevnov.
-Zenit are unbeaten in 11 European home games since a 2-1 UEFA Champions League group stage loss to Real Madrid FC on 30 September 2008
-
PORTO - CSKA
-CSKA have played eight games against Portuguese sides overall, with the record W2 D3 L3 (W1 D3 L0 in Portugal).
VILLAREAL - LEVERKUSEN
-Villarreal&#39;s five previous games against German sides have ended W3 D1 L1 (W1 D1 L0 at home)
-Leverkusen&#39;s 22 UEFA games against Spanish opponents have ended W6 D5 L11 (W2 D2 L6 in Spain
SPARTAK - AJAX
- w bramce Ajaxu &quot;misio&quot; Verhoeven bo Stekelenburg oczywiście kontuzja
- w pierwszym meczu siedzieli na Spartaku niemiłosiernie, a po jedynym strzale Alexa przegrali 0:1! Świetnie bronił Dikan. W poniedziałek już mu tyle szczęścia nie dopisywało bo Spartak przegrał z Rostowem 0:4 w lidze na inauguracje.
- Spartak are the only Russian side Ajax have ever faced, but the Premier-Liga club have played 13 other games against Dutch opponents, with their overall record reading W10 D4 L2 (W5 D2 L1 at home).
PSG - BENFICA
- Benfica have played 21 games against French sides with the record W10 D5 L6 (W3 D1 L6 in France). Their Matchday 9 win maintains their record of never having lost at home to Ligue 1 opponents.
-PSG&#39;s nine games against Portuguese sides have ended W4 D2 L3 (W3 D1 L0 in Paris)

CITY - DYNAMO
- City are unbeaten in 11 home matches since losing 1-0 to FC Midtjylland in a UEFA Cup qualifier on 14 August 2008; to date, their only loss at the City of Manchester Stadium, where their record in 15 continental games reads W11 D3 L1.
- Dynamo&#39;s 19 fixtures against English sides have ended W4 D5 L10 (W0 D1 L8 in England). They have never won in England, and lost both their previous matches in Manchester – against Manchester United FC – without scoring
 
aptrade 24

aptrade

Użytkownik
Dynamo: awans ✅


Ja bym zaryzykował i postawił na awans Dynama ale nie wiem ile płacą(strzelając jedną bramkę na wyjezdzie, City wtedy musi dorzucic aż 4). Ponadto The Citizens w ostatnich tygodniach nie błyszczą formą. Fakt, że grają u siebie ale wierzyć mi się nie chce aby zdołali odrobić tak znaczną stratę z pierwszego spotkania. Ponoć ma zabraknąć Ballotelliego (ze względu na uczulenie?)to na pewno osłabienie dla gospodarzy.


Zenit: wygra
✅

Co do meczu Zenitu-brak bramkarza będzie w jakimś stopniu osłabieniem. Uważam, że w związku z tą przykrą sytuacją, zawodnicy będą zmotywowani trzy krotnie aby zdobyć zwycięstwo i w jakiś sposób pomóc koledze. Zenit wygra to spotkanie ale czy awansuje? Odrobić trzy bramki z pierwszej rywalizacji-mission possible? To się okaże dziś wieczorem...
Porto: remis ⛔

a co do meczu Porto, to ne jestem do końca przekonany, że gospodarze wygrają to spotkanie. Oczywiście jednobramkowa zaliczka z pierwszego spotkania,daje zdecydowane większe szanse na awans graczom z Porto. JJa jednak sugeruję się w tym przypadku poprzednią rundą gdzie Porto ograło na wyjedzie 1:2 Seville, by u siebie przegrac 1:0. W spotakniu z Cska, spodziewałbym się raczej remisu, choć zobaczymy czy gracze z Moskwy się nie położą na boisku i nie oddadzą tego meczu..ale chyba myle się pod tym względem i zagrają do końca. Stać ich będzie na remis i tak bym obstawiał
 
K 0

karolina1910

Użytkownik
FC Liverpool - Sporting Braga 0:0
(Dirk Kuyt - Strzeli/Nie strzeli)
Moja propozycja
Diry Kuyt - Strzeli ⛔
Kurs : 2.55


Wczoraj mój typ że Benzema strzeli wszedł a więc dziś postanowiłam obstawić podobny typ. Czy Liverpool awansuje dzisiaj .? Zastanawiałam się nad tym bardzo długo i postanowiłam nie ryzykować zakładu na The Reds. Mój typ to Dirk Kuyt strzeli bramkę dzisiejszym meczu ligi europejskiej. Dlaczego tak uważam .?
1. Holender strzeli najwięcej bramek w tym sezonie dla Liverpoolu obok Torresa którego jak wiadomo nie ma już w The Reds . Jego dorobek to (9 bramek - 7 w Premier Lig , 2 w Lidze Europejskiej)
2. Kuyt był najgroźniejszym piłkarzem w pierwszy meczu w Bradze i był bliski zdobycia bramki.
3. Kto dał awans we wcześniejszej rundzie w mecz ze Spartą .? Dirk Kuyt strzelając jedyną bramkę w dwumeczu w 86 minucie.
4. Nie może grać Suarez a więc to Dirk Kuyt prawdopodobnie zagra na środku ataku , przy braku właśnie Urugwajczyka i Gerrarda to Holender musi wziąć ciężar gry na siebie przy swoim doświadczeniu.
Kto da awans The Reds jak nie Dirk Kuyt ?
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Spotkanie: Spartak Moskwa-Ajax Amsterdam (pierwszy mecz 1:0) (drugi mecz 3:0)
typ: Ajax awansuje ⛔
kurs: 2,67
buk:
Betsafe
Kto widział pierwszy mecz obu drużyn ten wie,że typ wart ryzyka. Ajax &quot;siedział&quot; przez cały mecz na Spartaku,mógł strzelić spokojnie 5 bramek. No ale to piłka i sytuacja się zemściła. Myślę,że ten mecz będzie wyglądał podobnie mimo że odbędzie się w Moskwie. Spartak nie będzie atakował raczej,a Ajax potrafi strzelać bramki więc ich awans według mnie jest całkiem możliwy. Dodatkowo przekonuje mnie ostatni mecz ligowy Spartaka,przegrany 0-4.
 
audi-rs6 50

audi-rs6

Użytkownik
Manchester City - Dynamo Kijów

Ostatnie mecze Manchesteru u siebie prezentują się następująco:

Man City - Juventus - 1:1
Man City - Lech - 3:1
Man City - R.B Salzburg - 3:0
Man City - A.Saloniki - 3:0

Nie ma co liczyć na statystyki. Według statystyk Real też wczoraj powinien przegrać. Ale nie o tym mowa. W ataku Mancini wystawia duet Balotelli - Tevez. Dwaj boiskowi lodołamacze gdy mają swój dzień, mogą być nie do zatrzymania.Dobrze wiemy, że City grają w kratkę, ale z pokonaniem na własnym boisku przeciwnika teoretycznie nie powinni mieć problemów. By doprowadzić do dogrywki trzeba strzelić tylko, albo aż 2 bramki. Sądzę, że widowisko będzie jednostronne i to drużyna Manciniego od początku rzuci się do ataku. Wystarczy jedna drobna nieuwaga i goście mogą strzelić bramkę. Zresztą na Ukrainie Manchester stracił 2 bezsensowne bramki. U siebie powinno być inaczej. Mecz za niecałe 3 godziny

Moje typy na to spotkanie prezentują się nastepująco:

Man City - Dynamo Kijów - Handicap(0:1) - 2,05 ⛔
Wygra drużyna pierwsza do zera ? TAK - 2,1 ✅
Under 2.5 gola - 1,85 ✅

kursy: beat-at-home

pozdrawiam
 
grubas 397

grubas

Użytkownik
Spartak Moskwa - Ajax Amsterdam​

Ajax wygra @2,50; ⛔
DNB @1,80;
⛔
Ajax -1 (HA) @3,80: ⛔
- Ajax mocno przeważał w całym pierwszym meczu i tylko przez nieskuteczność go nie wygrał,
- wątpię, aby nieskuteczność dawała znać o sobie i dzisiaj, bo poprzedni mecz to był tylko wypadek przy pracy - wiadomo, że nie można w każdym meczu zdobywać 2+ gola,
- Spartak jest trochę gorszy personalnie,
- Spartak po wygranej na wyjeździe z Basel w rewanżu zagrał słabo,
- Spartak w ostatnim meczu przegrał na inaugurację sezonu ligowego z FK Rostov 4:0, grając pierwszym składem, co z pewnością obniżyło morale zawodników,
- Ajax wygrał w ostatniej kolejce ligowej 3:1 na wyjeździe z Willem,
- Ajax często wygrywa 2 lub więcej golami i myślę, że dzisiaj uda im się zapewnić awans już w regulaminowym czasie,
- Spartak przegrał w LM u siebie 0:3 z Marsylią, czyli drużyną nieznacznie lepszą od Ajaxu.

Moje obawy:
- kontuzja Stekelenburga,
- występ na ataku Ebecilio wskutek sporu między El Hamdaouim a trenerem Ajaxu.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
- występ na ataku Ebecilio wskutek sporu między El Hamdaouim a trenerem Ajaxu.
Ja jako obawy tego bym nie traktował.
Akurat Ebecilio z meczu na mecz gra coraz lepiej. Widac nabiera doświadczenia, a jeśli El Hamdaouiemu lepiej wychodzi strzelanie fochów niż bramek no to ma za swoje.
Bez niego potrafili rozbic AZ 4:0, w pierwszym meczu ze Spartakiem także zagrali świetnie bez Mounira jeżeli tak można nazwac porażke 0:1. Ale chodzi mi o samą gre. Ta była bardzo dobra, ale brak skuteczności.
Bardziej obawiam się o to jak zagra Demy De Zeeuw bo ostatnio on zepsuł wiele klarownych okazji. Przeciwko Willem nie potrfaił opanowac nawet piłki w polu karnym.
To będzie trudny mecz na Łużnikach, ale Spartak jest naprawde słaby. Potwierdził to paradoksalnie pierwszy mecz na Arenie i inauguracja w lidze gdzie dostali 0:4 z Rostowem. Dikan tam też obronił karnego, ale ze skrótu widziałem też, że popełnił błąd przy jednej z bramek.
 
L 125

lemrak29

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, UEFA Liga Europejska
Spotkanie: Glasgow Rangers - PSV Eindhoven 0:1 ✅
Typ: Suma goli Under 2,5
Kurs: 1,74
Bukmacher: Pinnacle Sports

Analiza:
Dziś o godz. 21:05 czasu polskiego, na stadionie Ibrox Park w Glasgow, odbędzie się rewanżowy mecz 1/8 finału piłkarskiej UEFA Europa League pomiędzy drużynami Glasgow Rangers a PSV Eindhoven. Tydzień temu w Holandii padł bezbramkowy remis. W dzisiejszym spotkaniu również spodziewam się przysłowiowych piłkarskich szachów. The Gers słyną z defensywnego stylu gry (, w Eindhoven udało im się nie stracić bramki. Zawodnicy lidera tabeli Eredivisie mają bardzo trudne zadanie do wykonania, ponieważ muszą pokonać bramkarza Rangersów, co nie udało im się przed własną publicznością a wdodatku bardzo uważać na kontrataki rywali. Dzisiaj fanatyczna publiczność będzie dwunastym zawodnikiem drużyny szkockiej, która musi być bardzo skoncentrowana w obronie, ponieważ jeżeli gościom uda się strzelić przynajmniej jednego gola, to The Gers będą musieli odpowiedzieć co najmniej dwoma golami do 90 min. by awansować do ćwierćfinału. Czy w takim przypadku im się to uda? Nie sądzę, ponieważ jeżeli goście strzelą bramkę, to zamurują swoją, by za wszelką cenę awansować do kolejnej fazy rozgrywek. Gospodarze zrobią więc wszystko, by nie musieć odrabiać strat. Dlatego też stawiam na sumę goli poniżej 2,5.
 
dudzinho 2

dudzinho

Użytkownik
LIVERPOOL - BRAGA
Liverpool w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Europy podejmie dzisiaj o godz 21:05 na Anfield Road Sporting Bragę. Liverpool w pierwszym meczu uległ gospodarza 1 do 0. Dzisiaj zapowiada sie emocjonujący mecz, jednak moim zdaniem za duzo bramek nie zobaczymy. Brak Gerrarda,Aurelio a przede wszystkim Suareza moze miec duze znaczenie. Nie oszukujmy sie liverpool w lidze Europejskiej ma problemy ze skutecznascia. Dzisiaj od pierwszysch minut szanse moze dostac nowy nabytek zespołu z Anfield mianowicie Andy Carroll i w nim jedyna nadzieja, tak jest jeszcze Meireles i Dirk Kuyt ale czy ta 3 podoła dzisiaj ? Wg mnie nie...chociaz jestem wiernym kibicem tego klubu.
Liverpool zapewne dzisiaj bedzie atakował od pierwszych minut ale bez Suareza i Gerrarda ta gra jest pasywna nie ma takiego ciągu na bramke, akcje sa wolne. Mysle ze Liverpool dzisiaj wygra to spotkanie ale mała róznica, spodziewam sie dogrywki.Jesli szybko nie padnie bramka mysle ze under 2,5 wejdzie spokojnie.
Moje typy:
Under 2,5 1,88 Bwin ✅ szkoda ze Liverpool nic nie wcisnał...
Under 3,5 1,30 Bwin ✅

To moja pierwsza analiza, wiec nie wymagajcie za duzo ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
pirelli 739

pirelli

Forum VIP

Typ: Live over 1.5 gola
Wynik: 0:0 ⛔
Kurs: 1.60
Buk:Tobet

ZA:
  • - Jeśli The Reds myślą o grze w europejskich pucharach w następnym sezonie to muszą albo zająć 5 lokatę w lidze, albo wygrać LE. Na 9 kolejek przed końcem ligi mają 6 pkt straty do Spurs i jeden rozegrany mecz więcej. Tak więc niezmiernie ciężko będzie wyprzedzić Tottenham. Dlatego też The Reds wcale nie zamierzają odpuszczać LE.
  • W pierwszym składzie powinien zagrać nowy nabytek - Andy Carroll, który rozegra dopiero 3 mecz w barwach The Reds. W pierwszym mecz wprowadzenie anglika w drugiej połowie meczu w Bradze bardziej ożywiło grę The Reds.
  • wiadomo stawka meczu - ćwierćfinał LE
  • W pierwszym meczu bramka dla Bragi padła z rzutu karnego. Live nie był wiele gorszy od gospodarzy, co prawda przegrywał w posiadaniu piłki 52%-48%, ale oba zespoły oddały taką samą liczbę strzałów na bramke.
  • Liverpool jest faworytem tego spotkania, jak i dwumeczu. The Reds dobrze grają na Anfield
  • Do zdrowia wrócili natomiast Daniel Agger i Jojno Shelvey, bardzo możliwe, że zagrają w dzisiejszym spotkaniu
  • Trener gospodarzy Kenny Dalglish powiedział, że te rozgrywki są najważniejsze w tym sezonie.
  • Oczywiście własny stadion Anfield Road, na którym Live w tym sezonie gra całkiem nieźle, mam tutaj na myśli ostatnie zwycięstwo nad MU 3:1.

Przeciw:
  • W tym spotkaniu zabraknie przede wszystkim charyzmatycznego kapitana Stevena Gerrarda. Kontuzjowani są także Martin Kelly i Fabio Aurelio.
  • Presja spoczywająca na piłkarzach po pierwszym przegranym meczu.
  • Do rozgrywek nie mógł być zgłoszony Luis Suarez, co osłabia siłę rażenia The Reds.


Typ: City over 1.5 gola
Wynik: 1:0 ⛔
Kurs: 1.50
Buk:Tobet

ZA:
  • W tym roku City jeszcze nie przegrało na własnym stadionie
  • Piłkarze gospodarzy w mediach zapowiadają walkę i skomasowany atak na bramkę Dynama od samego początku meczu.
  • Powrót po kontuzji Jamesa Milnera.
  • Braki w kadrze Dynama: Artem Milevski - 5 bramek w LE
  • Fatalna seria Dynama w meczach w Anglii - W dziewięciu spotkaniach pucharowych rozegranych w tym kraju Dynamo przegrało ośmiokrotnie, raz remisując.
  • The Citizen powinni spokojnie zdobyć 2 bramki, niekoniecznie wygrywając lub awansując dalej.


Typ: Porto over 1.5 gola
Wynik: 2:1 ✅
Kurs: 1.55
Buk:Tobet

ZA:

  • CSKA jeszcze nigdy nie zdołała pokonać Smoków i nawet nie strzeliła im żadnego gola.
  • &quot;Zarówno Porto jak i CSKA zależy na dobrym występie w rozgrywkach, ponieważ w kolejnej edycji europejskich pucharów będą one już walczyć w Lidze Mistrzów, a Liga Europejska jest dla nich szansą na uzbieranie punktów do rankingu UEFA, dzięki którym przed losowaniem fazy grupowej być może zostaną rozstawione w wyższym koszyku.&quot; goal.pl
  • Fenomenalna forma Smoków w tym sezonie w lidze 21-2-0 bramki 53:7
  • bardzo ofensywny styl gry gospodarzy + własny stadion


Typ: Ajax over 0,5 gola
Wynik: 3:0 ⛔
Kurs:1.32
Buk:Tobet


- Jak dla mnie typ dnia -

ZA:

  • Ajax w dzisiejszym meczu musi zdobyć co najmniej bramkę (i zachowywać czyste konto, licząc na dogrywkę)
  • W pierwszym meczu w Amsterdamie, Ajax prezentował się zdecydowanie lepiej:



  • W pierwszej kolejce rosyjskiej ekstraklasy Spartak został rozgromioy aż 4:0 przez średniaka FC Rostov.



Typ: Zenit over 1.5 gola
Wynik: 2:0 ✅
Kurs:1.65
Buk:Tobet
ZA:

  • Zenit nie ma nic do stracenia, musi postawić wszystko na jedną kartę i zaatakować od samego początku.
  • Twente bez Bryana Ruiza i Douglasa.
  • Do składu wracają Kerzakhov i Bukharov
  • Zenit na własnym stadionie w tej edycji LE niepokonany
  • Motyw psychologiczny, który może podziałać na + może podziałać na piłkarzy Zenitu w związku ze tragiczną śmiercią żony bramkarza Malafiejewa. Piłkarze zagrają dla niego i zadedykują bramki właśnie jemu.
 
patrol22 1,4K

patrol22

Użytkownik
Liverpool - Braga 0:0 ⛔
Typ: Over 3.5
Kurs: 3.80
Sportingbet

Dzisiaj o 21:05 zostanie rozegrany rewanżowy mecz w ramach Ligi Europejskiej. Liverpool podejmie u siebie drużynę z północy Portugalii Sporting Bragę. W pierwszym spotkaniu stawiałem na Bragę z racji przewagi swojego boiska. Dzisiaj jestem skłonny postawić na Liverpool. Kurs mało zachęcający. Dlatego nie co zaryzykuję i postawię na zakład z golami. Dlaczego over 3.5?
Sprawa jest prosta. Jeżeli Liverpool myśli o awansie to musi strzelić co najmniej 2 gole nie tracąc żadnego. Moim zdaniem Bragę stać na strzelenie 1 gola, a tym samym Liverpool musi strzelić 3 aby pewnie awansować. Jest to w ich zasięgu. U siebie to zupełnie inna drużyna niż na wyjazdach. Wystarczy przywołać PL gdzie na 15 meczy przegrali tylko 2. Potrafili wygrać z Manchesterem United i z Chelsea. Braga do potęg nie należy więc teoretycznie Liverpool powinien to wygrać. Braga na wyjazdach prezentuje się słabo. Np w lidze portugalskiej na 11 meczy wygrali tylko 2.
Moim zdaniem Liverpool zaatakuje od początku meczu i szybko uzyska prowadzenie. Po pierwszej połowie przewiduję 2:0, a jeśli chodzi o wynik końcowy to 3:1
 
charlson 226

charlson

Użytkownik
Villarreal CF vs Bayer Leverkusen 2:1 ⛔
Typ: Drużyna 2 strzeli więcej niż 1,5 gola
Kurs: 2.1
Bukmacher: Bwin

Stawka : 10 zł
Analiza :
O 21:05 na boisko wybiegną dwa zespoły walczące o awans do dalszej rundy Ligi Europy. Villarreal podejmuje u siebie bardzo groźny niemiecki zespół - Bayer Leverkusen, który aktualnie jest wiceliderem Bundesligi. Hiszpańska ekipa w pierwszym meczu pokonała drużynę z Leverkusen 2:3 grając na wyjeździe. Jest to spora zaliczka przed dzisiejszym meczem. Niemcy marząc o awansie muszą wygrać różnicą co najmniej dwóch goli lub strzelić ich więcej niż 2 i wygrać w ten sposób mecz. Jaka jest niemiecka mentalność ? Każdy wie, walczą do końca i nie poddają się tak łatwo. Villarreal wygrał ten mecz dzięki świetnemu występowi Nilmara, który strzelił dwa gole, w tym tego w ostatniej minucie dającego zwycięstwo. Bayer na pewno wyciągnął wnioski z tamtego meczu i będzie chciał się zrehabilitować. Jest to zespół, który strzela dużo goli (aż 28 strzelonych bramek na wyjazdach w 13 meczach Bundesligi - robi wrażenie). Hiszpańska ekipa ostatni swój mecz zremisowała 1:1 ze słabym Gijonem. Goście wyjdą na ten mecz zdeterminowani, będą chcieli awansować do następnej rundy i tym samym trochę utrzeć nosa &quot;Borussi&quot;, która jak wiemy odpadła już z rozgrywek. Właśnie dlatego typuje, że Bayer strzeli więcej niż 1 gola !
+
Luźno :
Fc Porto - CSKA Moskwa + 2,5 gola
Rangers - PSV - X połowa lub koniec

Powodzenia
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom