>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału: Hiszpania - Rosja [01.07.2018, niedziela godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
poolskaa 0

poolskaa

Użytkownik
Naprawdę pozdro dla tych, co tak pewni byli zwycięstwa Hiszpanów, nazwiska nie grają, a oni mieli swoje problemy wewnętrzne.
 
B 167

borys30

Użytkownik
Ruscy zagrali konsekwentnie do końca i w pełni zasłużyli na aw dzis typ też dobrze udało się dobrać ... teraz czekamy na Chorwatów :p
 
N 0

narvi

Użytkownik
Naprawdę pozdro dla tych, co tak pewni byli zwycięstwa Hiszpanów, nazwiska nie grają, a oni mieli swoje problemy wewnętrzne.
Przyznam sie, że zagralem Hiszpanow i bylem pewny ich zwyciestwa mimo niezbyt imponujacej gry hiszpanow w fazie grupowej. Jednak brak trenera byl widoczny w tym meczu, poniewaz Hiszpanie nie mieli zadnego pomyslu na gre w tym meczu bo ciagle podawania w poprzek bez zadnego pzyszpieszenia nie mozna nazwac pomyslem na gre.
 
N 100

narodowy

Użytkownik
Panowie za takie faule jak na Ramosie karnych nie gwiżdżą, zresztą zachowanie Ramosa który wymusza faule nie lepsze. Zgadzam się z przedmowcami można wymienić ponad 1000 podan tylko po co? I co to dało Hiszpanom? Dało tyle że jadą do domu. Moim zdaniem fauli też za dużo było co najmniej 2-3 faule były udawane. Hiszpan podskoczył Ruski był obok a sędzia się na to nabiera jak Hiszpan pada. Co nie zmienia faktu, że poniżej 26,5 fauli weszło ???? Zagrałem przed samym meczem, że będzie karny jakoś tak pomyślałem że jak będzie okazja gwizdnąć dla Ruskich to będzie.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Za takie cos sie karnych nie dyktuje, Hiszpanie sama sobie jest winna za swoj minimalizm w pierwszej polowie i za brak pomyslu na gre.
Serio ? Gosc chce uderzyc w pilke a typ go sprowadza do parteru i to nie jest karny ? Nie bronie Hiszoanow bo grali beznadziejnie ale karny tam byl ewidentny. Tak samo sporo osób mowilo w meczu Realu z Juve , ze tej minucie nie gwiŻdże sie takich fauli ???? trochę to słabe. Wedlug mnie powinna byc 11 bo gosc mogl strzelić bramke ale tez Hiszpania gdyby nie grala tak minimalistycznie to by nie stracili pewnie gola na 1-1 tylko strzelić na 2-0 ????
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Gosc chce uderzyc w pilke a typ go sprowadza do parteru i to nie jest karny ?
Sprawdź powtórki pierwszego gola w tym meczu. Czy tam Ramos nie ściągą Rosjanina? Gola uznali, a idąc tym tropem nie powinni gwizdać karnego na Ramosie czy Pique..
 
N 0

narvi

Użytkownik
Serio ? Gosc chce uderzyc w pilke a typ go sprowadza do parteru i to nie jest karny ? Nie bronie Hiszoanow bo grali beznadziejnie ale karny tam byl ewidentny. Tak samo sporo osób mowilo w meczu Realu z Juve , ze tej minucie nie gwiŻdże sie takich fauli ???? trochę to słabe. Wedlug mnie powinna byc 11 bo gosc mogl strzelić bramke ale tez Hiszpania gdyby nie grala tak minimalistycznie to by nie stracili pewnie gola na 1-1 tylko strzelić na 2-0 ????
Tylko że to bylo obustronne trzymanie, malo ktory sedzia by to podyktowal (no chyba, że hiszpanscy).
 
cinas89 3,4K

cinas89

Football,speedway
To jest dramat co oni zagrali , najgorszy mecz na mundialu to po pierwsze. Po drugie Hiszpania biegała jak naćpana , byli tak zamulenie a po 3 jak można dawać do karnych Koke który nie potrafił w środku podać pilnie do przodu, nie potrafil dać Krossa do nogi tylko w krzaki i nie potrafił nawet dobrze dośrodkować że stałych fragmentów. Tyle ludzi co dzisiaj popłynęło to już nie wspomnę
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Tyle ludzi co dzisiaj popłynęło to już nie wspomnę
Ja tam wszędzie gdzie tylko mogłem w każdym dziale ostrzegałem przed graniem na Hiszpanię... to już było widać po Maroko i Iranie, że są problemy. A o meczu z Portugalią nie będę nic pisał żeby znowu się nie tłumaczyć...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dyscyplina: Piłka nożna - Mistrzostwa Świata
Godzina: 16:00
Spotkanie: Hiszpania - Rosja
Typ: Remis i ponad 1,5 gola w meczu ✅
Kurs: 5,10
Bukmacher: Fortuna
Analiza:
Wszyscy stawiają na Hiszpanię, że łatwo wygrają, a ja tu czuję bardzo ciężką przeprawę Hiszpanów. Sportowo oczywiście Hiszpania jest lepsza, ale Rosja jest gospodarzem tego mundialu. Rosjanie na tak wspaniałym stadionie jakim są Łużniki grają o poziom wyżej niż na innych boiskach. Pokazali to w ich pierwszym meczu z Arabią Saudyjską, gdzie wygrali aż 5:0 w bardzo dobrym stylu. Następne mecze pokazały, że Arabia Saudyjska nie jest aż taka słaba jak się niektórym wydawało, bo przegrali tylko 0:1 z Urugwajem i wygrali 2:1 z Egiptem. To Rosja zagrała na bardzo wysokim poziomie, stąd ten wynik. Rosjan grających na Łużnikach można porównać do naszej reprezentacji grającej na Narodowym- grają z ogromną pasją, dość odważnie, ogólnie znacznie lepiej niż na innych boiskach. Gospodarza mistrzostw świata nigdy nie można lekceważyć. Czy uda im się awansować? Moim zdaniem nie, ale naprawdę czuję w tym meczu dogrywkę i dopiero tam albo nawet w rzutach karnych Hiszpania wywalczy awans, tak to widzę.
Naprawdę czułem, że Rosja mocno powalczy, choć myślałem, że jednak Hiszpania dalej przejdzie, a tu miła niespodzianka i Hiszpanów nie ma w turnieju ???? I dobrze, bo ich styl gry jest bardzo usypiający.
 
bykuwodzu 839

bykuwodzu

Użytkownik
A nie było tak ze po prostu Hiszpanie wzięli sroga kase od ruskich za podlozenie się? Ja mysle, ze tak było. Oni maja już sukcesow a ruscy glodni, z kasa, wiec kupili awans. Widac było wyraźnie ze Hiszpania nie chciała wygrac, specjalnie strzelali slabo te karne,, specjalnie zagrali reka, żeby wrzucić sobie gola, bo ruscy sami nie byli w stanie strzelic
 
taidio 882

taidio

Użytkownik
tak było, a koreańce przekupili niemców, ale zabrakło już kasy na przekupienie szwedów by się podłożyli
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Serio ? Gosc chce uderzyc w pilke a typ go sprowadza do parteru i to nie jest karny ? Nie bronie Hiszoanow bo grali beznadziejnie ale karny tam byl ewidentny. Tak samo sporo osób mowilo w meczu Realu z Juve , ze tej minucie nie gwiŻdże sie takich fauli ???? trochę to słabe. Wedlug mnie powinna byc 11 bo gosc mogl strzelić bramke ale tez Hiszpania gdyby nie grala tak minimalistycznie to by nie stracili pewnie gola na 1-1 tylko strzelić na 2-0 ????
Dobra, grałeś Hiszpanię i jesteś wkurzony. Jak napisał Ci smuda, Ramos prawie ściągnął koszulkę zawodnikowi Rosji, więc w tym przypadku nie ma mowy o karnym. Ochłoń i zobacz sobie powtórkę. PIęknie Rosjanie, wysłaliście tych nudziarzy do domu, grać na połowie po obwodzie z jednej strony na drugą to potrafią chłopaki na każdym orliku. Oglądając Kevina w święta na Polsacie byłbym bardziej zaskoczony tym co się wydarzy w filmie aniżeli grą Hiszpanii. Nudy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
grać na połowie po obwodzie z jednej strony na drugą to potrafią chłopaki na każdym orliku. Oglądając Kevina w święta na Polsacie byłbym bardziej zaskoczony tym co się wydarzy w filmie aniżeli grą Hiszpanii. Nudy.
To porównanie Ci wyszło :cwl::cwl::cwl: ???? ???? ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom