>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

1/8 finału: Brazylia - Meksyk [02.07.2018, poniedziałek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Brazylia vs Meksyk
Obie ekipy nastawione ofensywnie, więc akcji podbramkowych nie powinno brakować. Meksykanie potrafią wyprowadzać bardzo szybkie kontry, jednak gubią się w obronie, z kolei Brazylijczycy zbyt często wdają się w niepotrzebne dryblingi przed i w polu karnym przeciwnika przez co tracą piłkę w dość głupi sposób. Jeśli dzisiaj będą mieć więcej miejsca to powinni stwarzać więcej klarownych sytuacji. Przegrywający odpada, więc mobilizacji nie zabraknie żadnej ze stron. Widząc zestawienie od razu nasuwa się pójście w stronę overu bramkowego. Wynik typu 3-1, 3-2, 4-1 nie będzie dla mnie żadnym zaskoczeniem. Ja natomiast wolę pójść w rzuty różne Brazylii. Ze Szwajcarią mieli 7, Kostaryką 10, z Serbią 9. Niemcy z Meksykiem mieli 8, Korea Południowa 7, Szwecja 3, więc wydaje mi się, że Brazylijczycy minimum 7 powinni ogarnąć. Do tego delikatnie pójdę w overy bramkowe dla lepszej zabawy.
Brazylia over 6,5 rr @2,3 Totolotek✅(8 rzutów rożnych w meczu)
over 2,5 @1,8 Totolotek⛔
over 3,5 @2,57 Totolotek⛔
E: 2-0. Szkoda kilku zmarnowanych sytuacji z obu stron.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Bo strzelał, a bramkarz to obronił, więc strzał Firmino dobił. Niestety bez asysty ;(
Jeszcze komentarz co do meczu. Mam nadzieję, że Tito w kolejnym spotkaniu wystawi Firmino od początku, bo jak jestem zwolennikiem Jesusa w City tak na Mundialu mu nie idzie i to zupełnie. Roberto po świetnym sezonie w każdym spotkaniu w, którym wchodzi na boisko dochodzi do sytuacji bramkowej, a u Jesusa w ofensywie mega średnio. Brazylia z meczu na mecz wygląda naprawdę co raz lepiej i przede wszystkim są mega spokojni. Spokojnie punktują swojego przeciwnika aż wciskają tą brameczke. Kartka dla Casemiro trochę może niepokoić jednak Fernandinho powinien pomóc. W perspektywie spotkania z Belgią widzę ich w roli faworyta, jednak zobaczymy co nam przyniesie ten nieprzewidywalny mundial
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom