>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

1/8 finału: Brazylia - Meksyk [02.07.2018, poniedziałek godz. 16:00]

Status
Zamknięty.
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Meksyk będzie groźny. Szwedzi obnażyli ich słabości, ale na dobrą sprawę dobrze, że taki mecz zdarzył się w grupie, a nie w fazie pucharowej, bo od razu byliby na wylocie. Dla trenera dużo danych, co należy poprawić. Brazylia faworytem, ale nie zdziwię się jeśli będą się męczyć.
 
N 0

narvi

Użytkownik
Niewatpliwie faworytem tego meczu bedzie Brazylia jednak jezeli meksykanie zagraja na wysokim poziomie (a potrafia) to moze czekac nas ciekawe widowisko i moga sprawic niespodzianke
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
A przypadkiem nie jest tak z Meksykiem, że każdy kolejny mecz słabszy ? Zaczęli super od Niemiec, potem już 1:2 z Koreą, a na końcu ze Szwecją 0:3 ? Po za tym na tle &quot;dokonań&quot; Niemiec ta wygrana z nimi nie jawi się już jako coś niesamowitego bo Niemcy umieli przegrać nawet w meczu o życie z Koreą... Na pewno obie drużyny się świetnie znają na co dzień. W H2H nie muszę pisać kto ma przewagę...
Z kolei Brazylia wydaje się z meczu na mecz grać coraz lepiej... Neymar łapie właściwy rytm. Takie zespoły jak Szwajcaria czy Kostaryka &quot;nie leżą&quot; za bardzo Brazylii bo są ładnie poustawiane defensywnie i w środku, natomiast Meksyk oferujący więcej z przodu niż z tyłu powinien być dla Brazylii łatwym kąskiem... Bo ofensywa brazylijska jest w stanie z łatwością rozbić obronę Meksyku, natomiast w obronie i w środku Brazylia zachowuje bardzo dobre ustawienie taktyczne.
 
mmatizz 4,9K

mmatizz

Użytkownik
Oj Brazylia rozjedzie Meksyk conajmniej 2:0. Jest to najbardziej poukładana drużyna obok Chorwacji. Niesamowity wachlarz umiejętności w ataku, piłka od nogi do nogi. Szczelna obrona wspomagana przez pomoc Niemcy ewidetnie bez formy na tym mundialu jak i przed w meczach towarzyskich, tylko dlatego Meksyk wygrał. Brazylia widać, że rozpędza się z meczu na mecz, a Meksyk odwrotnie.
Gram Brazylie -1 po kursie 2,38 w fortuna
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Nie ma sensu porównywać Niemców do Brazylii w tej chwili. Dla mnie Brazylia kandydat numero uno do złota. Ameryki tym nie odkryłem, bo praktycznie zawsze wymienia się ich w kontekście złota ale teraz czuć polot i finezję w ich grze, grają skutecznie, a nie zawsze tak było. Nie pamiętam kiedy ostatni raz eliminacje w swojej strefie przeszliby z taką przewagą rozbijając wszystkich. Brakuje im może zdecydowanego lidera ale z takim przodem mogą w tej fazie przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę w każdej chwili jedną akcją. Mecz z Meksykiem to może być wg mnie wygrana w bólach, a równie dobrze mogą ich rozjechać. Z tego co sprawdzałem to Meksyk od mundialu w 94 regularnie wychodzi do 1/8 i zawsze tam kończy swój udział. Często w dogrywce, karnych czy po jakiś słabych końcówkach jak z Holandią bodajże w RPA ale no widać, że ta 1/8 to dla nich sufit, a też nie raz świetnie grali w grupie. Może teraz będzie inaczej ? Jakoś tego nie widzę.
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Meksyk pokonał Niemcy więc bez problemu pyknie i Brazylię idąc tokiem myślenia co poniektórych ... czy nie ? :]
Ta a Korea tez pykneła Niemcy więc powinna być jednym z faworytów mundialu w Katarze ???? Napisałeś to z przekąsem ???? ?
Brazylia musi to wsiąść, to główny faworyt do wygrania turnieju. Wszystkie formacje bez słabych punktów. Obrona Bardzo dobra z najlepszym lewym obrońcą świata. W pomocy dwa ruchliwe dobermany (jakich nikt nie ma)do rozbijania akcji a i jako defensywni pomocnicy potrafią się jak mało którzy na świecie podłączyć do akcji i ją wykończyć. Dzięki nim Coutinho ma pełną swobodę i może pokazywać swój drybling, strzał i ostatnie podanie. Neymar to wiadomo. Atak o niebo lepszy jak 2-4 lata temu. Z ławki też ma kto wejść i nie stracą na jakości.
 
isztwan 246,4K

isztwan

Użytkownik
Oczywiście, że z przekąsem ;) Został mi ten mecz na kuponie i trochę boję dupkę patrząc na to co się dzieje ...
 
friendly 421

friendly

Użytkownik
Generalnie rzecz biorąc sporo osób pisze, że masa zaskakujących wyników na tym mundialu, niespodzianek, a jakie mamy tu niespodzianki oprócz wpadki Niemiec? Niemcy zawalili pół bukmacherskich kuponów, to oczywiste, ale oprócz tego mundial przebiegł zgodnie z planem. Awansowali faworyci , Chorwacja od początku była stawiana wyżej niż Argentyna, kto oglądał eliminacje i zna stosunek trenera Argentyny ten rozumie. Cała reszta bez większych niespodzianek, dlatego za ten przykry odpal niemcow warto teraz zainwestować w mecze, w których nie może się nic złego wydarzyć. Brazylia, Belgia, Hiszpania(Ruscy u siebie, Blabla, Hiszpania męczyła się z Marokiem itd, tylko że Maroko by wciągnęło Rosję na luzie), do tego Chorwacja. Nie obawiajcie się przez jedną wpadkę teraz ruszać każdego meczu, twardo Pany!
 
B 167

borys30

Użytkownik
Meksyk strzeli @1.9 #fortuna ????????????
Brazylia nie gra super dobrze wymęczone zwycięstwo z Kostaryka słaby mecz ze Szwajcaria i wygrana z Serbia ok z przodu są mocni ale obrona gra słabo obrońcy wolni Meksyk zapewne zagra tak jak w 1 meczu z Niemcami na bardzo szybkie kontry, przewiduje wyrównany mecz i kilka bramek po obu stronach ;)
brakło szczescia ⛔
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Meksyk pokazal , ze obrona to ich slabosc ale nie pchal bym sie w handicapy na Brazylie bo przy prowadzeniu jedno bramkowym na pewno nie beda na maksa atakowac bo Meksyk jest piekielnie grozny z kontry. Czysty win Canarinhos mi wystarcza.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Brazylia - Meksyk x2 2.73
Brazylia murowany faworyt, napewno beda prowdzic gre, ale czy Neymar pozwoli im wygrac, czy Neymar znowu bedzie blyszczal czy znowu zanotuje kilka strat po ktorych Meksykanie wyprowadza zabojcze kontry?!
Jak pisalem ze Korea bedzie wyprowadzac zabojcze Kontry z Niemcami to zostalem wysmiany. Teraz mamy Meksyk ktory jest o klase albo dwie lepszy od Korei. Meksyk od kilku mundiali odpada w 1/8 ale zawsze stawia opor. Wygrali ze slabymi jak sie okazalo Niemcami. Brazylia remis ze Szwajcaria, meczarnie z Kostaryka. Wygrana z Serbia, ale bylo kilka zabojczych kontr. Jestem przekonany ze tutaj rowniez beda meczarnie, dogrywka wielce prawdopodobna, a moze i po jakiejs kontrze Meksyk zwyciezy. Wystarczy ze Ochoa bedzie mial dzien konia, a Neymary i Koltinia beda obijac go niesmowicie i tracic pilki co Meksyk zamieni w zabojcze kontry. Mysle ze gdzie jak gdzie ale tutaj niespodzianka jest mozliwa, chociazby w postaci tylko dogrywki. Ostatnio na mundialu w Brazyli, czyli w domu, Brazylia meczyla,meczyla i bylo 0-0. Przypomne ze w 1/8 Brazylia meczyla z Chile wygrywajac kuriozalnie po karnych a Meksyk stracil bramke w ostatnich minutach z Holandia. Zadne handicapy nie wchodza w gre, bedzie niesamowity styk i jesli Brazylia nie wzniesie sie na wyzyny a Neymar nie zagra z zespolem jak z Serbia to bedzie dreszczowiec i zabojcze kontry dla Meksyku. Polecam sprobowac minimum za tysiaczka dla emocji.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Brazylia - Meksyk x2 2.73
Brazylia murowany faworyt, napewno beda prowdzic gre, ale czy Neymar pozwoli im wygrac, czy Neymar znowu bedzie blyszczal czy znowu zanotuje kilka strat po ktorych Meksykanie wyprowadza zabojcze kontry?!
Jak pisalem ze Korea bedzie wyprowadzac zabojcze Kontry z Niemcami to zostalem wysmiany. Teraz mamy Meksyk ktory jest o klase albo dwie lepszy od Korei. Meksyk od kilku mundiali odpada w 1/8 ale zawsze stawia opor. Wygrali ze slabymi jak sie okazalo Niemcami. Brazylia remis ze Szwajcaria, meczarnie z Kostaryka. Wygrana z Serbia, ale bylo kilka zabojczych kontr. Jestem przekonany ze tutaj rowniez beda meczarnie, dogrywka wielce prawdopodobna, a moze i po jakiejs kontrze Meksyk zwyciezy. Wystarczy ze Ochoa bedzie mial dzien konia, a Neymary i Koltinia beda obijac go niesmowicie i tracic pilki co Meksyk zamieni w zabojcze kontry. Mysle ze gdzie jak gdzie ale tutaj niespodzianka jest mozliwa, chociazby w postaci tylko dogrywki. Ostatnio na mundialu w Brazyli, czyli w domu, Brazylia meczyla,meczyla i bylo 0-0. Przypomne ze w 1/8 Brazylia meczyla z Chile wygrywajac kuriozalnie po karnych a Meksyk stracil bramke w ostatnich minutach z Holandia. Zadne handicapy nie wchodza w gre, bedzie niesamowity styk i jesli Brazylia nie wzniesie sie na wyzyny a Neymar nie zagra z zespolem jak z Serbia to bedzie dreszczowiec i zabojcze kontry dla Meksyku. Polecam sprobowac minimum za tysiaczka dla emocji.
Wiesz co Wawo dziadek Ci podpowiada te typy ? Kompromituj się w swoim temacie, ale tu przychodzą ludzie niedoświadczeni i mają mętlik w głowie kiedy to czytają. KAŻDY jeden typ jaki podałeś na 1/8 jest na dogi: Meksyk2x, Rosja 2x, Dania2x itd. Ja rozumiem, że można grać na dogi, ale trzeba to jakoś uzasadnić. Samo to, że WSZĘDZIE grasz na dogi i piszesz: &quot;spróbować za tysiączka&quot; gdzie wiemy, że 1000zł to nie jest niska stawka, no chyba, że jak Twój przyjaciel Tomcio grasz w rublach ???? , a ktoś niedoświadczony może naprawdę tak zagrać...
Piszesz jakieś głupoty jak byś wyczytał wynik z flashscore i na tej podstawie pisał analizy... Oglądałeś wszystkie mecze w mundialu ? Bo ja tak. Jaki Neymar ? Właśnie w tej chwili Brazylia wygląda bardzo dobrze bo jest świetnie zbilansowana i nie jest tak, że gra jest na Neymara. Tam strzelić mogą zawodnicy nawet z defensywy. Takie zespoły jak Kostaryka czy Szwajcaria &quot;nie leżały&quot; Brazylii bo ładnie zagrały w defensywie i środku, ale Meksyk nie ma już tak dobrych tych formacji więc w otwartym meczu, a tylko na taki stać Meksyk Brazylia będzie w stanie sobie łatwiej poradzić niż ze Szwajcarią czy Kostaryką... Wygrana ze słabiutką Koreą, wysoka przegrana ze Szwecją... - tak grał Meksyk. Snujesz jakieś teorie kto będzie miał dzień konia, a kto nie, podajesz dane historyczne z Chile i Holandią co nie mają żadnego związku itd itd. I cała taka analiza jak i typ.
Teraz co do meczu Korei i Niemiec. Tak - udało Ci się. Na 1000 meczy zdarzy się taki jeden. Na tej zasadzie to i możesz wygrać w Lotto... Ale jak wtedy napisałeś analizę ? To była cała twoja 4 zdaniowa analiza:
Korea - Niemcy 1x 4.95 Fortuna
Liczylem bardzo na Niemcow ale graja slabiutko. Jutro bez Boatenga co chwila beda szly kontry Koreancow, zabojcze kontry. Tak bylo z Meksykiem i Szwecja. Przy odrobinie szczęścia jutro bedzie sensacja. Azjaci maja o co grać.
Podałeś choć jeden argument, który podali potem Niemcy jako usprawiedliwienie ? Nie - było mniej więcej co i teraz. Jak byś napisał, o czym sam zapomniałem (niestety), że dwóch kluczowych zawodników spotkało się z Erdoganem, o tym jaka panuje atmosfera w zespole czyli czynniki pozasportowe to miało to by jakiś sens. Typ wszedł - gratuluję, jako jedyny podałeś taki, ale absolutnie nie wynikało to z analizy sportowej jak i jak się okazało z przebiegu meczu bo Korea wcisnęły pierwszą bramkę po stałym fragmencie gry, a nie po kontrze. TO NIEMCY ZAGRAŁY KOSZMARNIE, A NIE KOREA DOBRZE !!! Niemcy przegrały mentalnie i to wszystko i nie ma i nie było wytłumaczenia sportowego dla tego bo Korea jak zresztą każdy, tak i ten mecz zagrała słabo...
A teraz bo Ci weszło to 1x Na Koreę grasz tak wszędzie na dogi... No cóż może znowu coś Ci wpadnie.... ???? Ale chyba jednak lepiej grać lotto...
 
P 31

papa-lazarou

Użytkownik
Wiesz co Wawo dziadek Ci podpowiada te typy ? Kompromituj się w swoim temacie, ale tu przychodzą ludzie niedoświadczeni i mają mętlik w głowie kiedy to czytają. KAŻDY jeden typ jaki podałeś na 1/8 jest na dogi: Meksyk2x, Rosja 2x, Dania2x itd. Ja rozumiem, że można grać na dogi, ale trzeba to jakoś uzasadnić. Samo to, że WSZĘDZIE grasz na dogi i piszesz: &quot;spróbować za tysiączka&quot; gdzie wiemy, że 1000zł to nie jest niska stawka, no chyba, że jak Twój przyjaciel Tomcio grasz w rublach ???? , a ktoś niedoświadczony może naprawdę tak zagrać...
Adamo, prawda jest taka, że niebezbieczne jest to, co Ty robisz. Wawo (Pozdrawiam) nikt tutaj nie traktuje poważnie. On sam nawet nie traktuje się poważnie! co widać po jego postach, które są bardzo humorystyczne. Z kolei Twoje, pisane na serio, posty są naprawdę niebezpieczne. Nie dlatego, że Twoje typy są jakoś wyjątkowo złe, nie. Czasami nieźle kombinujesz! Problem jest taki, że ciągle piszesz o tym, ile to już zarobiłeś, żę coś zagrasz &quot;grubo&quot; i popierasz to naprawdę pozornie logicznymi argumentami. Dla przykładu AKO awanse Chorwacji, Brazyli i Belgii i wychodzi Ci gdzieś 2.0., i wszystko byłoby OK. Tylko na miłość boską, nie sprzedawaj grania kuponu z 3 faworytami w 1/8 MŚ, jako jakiegoś magicznego sposobu na pomnożenie pieniędzy, bo to w oczywisty sposób w ten sposób nie działa. Jedna prośba, więcej umiaru i pokory!
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Adamo, prawda jest taka, że niebezbieczne jest to, co Ty robisz. Wawo (Pozdrawiam) nikt tutaj nie traktuje poważnie. On sam nawet nie traktuje się poważnie! co widać po jego postach, które są bardzo humorystyczne.
Wiesz co - niebezpieczne to jest to co robi Wawo, a nie ja bo forum czytają setki ludzi i gwarantuję Ci, że z tych setki ludzi co najmniej 90% mniej aktywnych użytkowników nie ma pojęcia czy Wawo pisze humorystycznie czy nie, a jeśli tak pisze to niech pisze sobie i podaje typy w dziale ogólnobukmacherskim lub hydeparku, a nie w dziale tematycznym !!!
Z kolei Twoje, pisane na serio, posty są naprawdę niebezpieczne. Nie dlatego, że Twoje typy są jakoś wyjątkowo złe, nie. Czasami nieźle kombinujesz! Problem jest taki, że ciągle piszesz o tym, ile to już zarobiłeś, żę coś zagrasz &quot;grubo&quot; i popierasz to naprawdę pozornie logicznymi argumentami.
Zupełnie nie rozumiem. W dziale tematycznym o 1/8 humorystyczne posty są mile widziane, a na serio nie i to do tego jak sam przyznajesz &quot;nieźle kombinuję&quot; (dzięki) ? Gdzie ja k. KIEDYKOLWIEK NA FORUM pisałem ile to już zarobiłem grubo ????????
Dla przykładu AKO awanse Chorwacji, Brazyli i Belgii i wychodzi Ci gdzieś 2.0.,
Nie jesteś na czasie, na chwilę obecną to już tylko 1,90... hehehehe ????

i wszystko byłoby OK. Tylko na miłość boską, nie sprzedawaj grania kuponu z 3 faworytami w 1/8 MŚ, jako jakiegoś magicznego sposobu na pomnożenie pieniędzy, bo to w oczywisty sposób w ten sposób nie działa. Jedna prośba, więcej umiaru i pokory!
Działa, działa...U mnie ten sposób się generalnie sprawdzał w ostatnich 4 latach w LM i na Euro 2016. Zapraszam do mojego tematu gdzie prowadziłem statystyki za zeszły rok. Co do umiaru i pokory pełna racja... Podany przeze Ciebie kupon jaki zagrałem może oczywiście nie wejść jak każdy inny kupon gdziekolwiek i kiedykolwiek zagrany na jakiekolwiek wydarzenie sportowe, a nie dawno Niemcy udowodniły jak to twierdzenie jest zasadne... Tym nie mniej musimy opierać się na logice, intuicji, wyczuciu, analizie bo to jest właśnie bukmacherka... Ja nigdy (prawie) nie używam słowa pewniak itd i jestem pełen pokory - wierz mi...
 
B 167

borys30

Użytkownik
Jest przymierzany, chociaż dzisiaj nie trenował z zespołem. Na tą chwilę myślę, że Filipe Luis jest bardziej prawdopodbna opcją.
nie zagra
Składy Brazylii na mecz z Meksykiem: Alisson; Fagner, Thiago Silva, Miranda, Filipe Luis, Casemiro, Paulinho, Coutinho, Willian, Neymar, Gabriel Jesus.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom